vlc 1.1.0 - en to uk translation catalogue (5282 entries)

en: 
    Do you want to download it?
uk: 
    Ви хочете це завантажити?

en: 
    Dumped content to vlc-help.txt file.
uk: 
    Вміст збережено до файлу vlc-help.txt .

en: 
    Press the RETURN key to continue...
uk: 
    Для продовження натисніть ENTER…

en: 
    Warning: if you can't access the GUI anymore, open a command-line window, go to the directory where you installed VLC and run "vlc -I qt"
uk: 
    Попередження: якщо зник графічний інтерфейс користувача, відкрийте командний рядок, перейдіть у каталог, де встановлений VLC і запустіть «vlc -I qt»

en:      .           Show/Hide hidden files
uk:      .           показати/сховати приховані файли

en:      /           Look for an item
uk:      /           шукати елемент

en:      <, >        Next/Previous chapter
uk:      <, >        наступний/попередній розділ

en:      <backspace> Delete an entry
uk:      <backspace> видалити запис

en:      <enter>     Add the selected file to the playlist
uk:      <enter>     додати обраний файл до списку відтворення

en:      <left>      Seek -1%%
uk:      <left>      позиція -1%%

en:      <pgup>,<pgdown> Navigate through the box page by page
uk:      <pgup>,<pgdown> переглядати контейнер сторінка за сторінкою

en:      <right>     Seek +1%%
uk:      <right>     позиція +1%%

en:      <space>     Add the selected directory to the playlist
uk:      <space>     додати обраний каталог до списку відтворення

en:      <space>     Pause/Play
uk:      <space>     пауза/відтворення

en:      <up>,<down>     Navigate through the box line by line
uk:      <up>,<down>     переглядати контейнер порядково

en:      <up>,<down>     Seek +/-5%%
uk:      <up>,<down>     позиція +/-5%%

en:      A           Add an entry
uk:      A           додати запис

en:      B           Show/Hide filebrowser
uk:      B           показати/сховати файловий браузер

en:      Ctrl-l          Refresh the screen
uk:      Ctrl-l          поновити екран

en:      D, <del>    Delete an entry
uk:      D, <del>   видалити запис

en:      Esc         Close Add/Search entry
uk:      Esc         закрити запис додати/шукати

en:      L           Show/Hide messages box
uk:      L           показати/сховати повідомлення

en:      O           Reverse order Playlist by title
uk:      O           зворотнє сортування списку відтворення за заголовком

en:      P           Show/Hide playlist box
uk:      P           показати/сховати список відтворення

en:      R           Toggle Repeat item
uk:      R           перемкнути повторення елементу

en:      S           Show/Hide statistics box
uk:      S           показати/сховати статистику

en:      [, ]        Next/Previous title
uk:      [, ]        наступний/попередній заголовок

en:      a           Volume Up
uk:      a           збільшити гучність

en:      c           Switch color on/off
uk:      c           включити/виключити кольори

en:      e           Eject (if stopped)
uk:      e           викинути (якщо зупинено)

en:      f           Toggle Fullscreen
uk:      f           перемкнути повноекранний режим

en:      g           Go to the current playing item
uk:      g           перейти до поточного відтворюваного елементу

en:      h,H         Show/Hide help box
uk:      h,H         показати/сховати допомогу

en:      i           Show/Hide info box
uk:      i           показати/сховати інформацію

en:      l           Toggle Loop Playlist
uk:      l           перемкнути зациклювання списку відтворення

en:      m           Show/Hide metadata box
uk:      m          показати/сховати метадані

en:      n, p        Next/Previous playlist item
uk:      n, p        наступний/попередній елемент списку відтворення

en:      o           Order Playlist by title
uk:      o           сортувати список відтворення за заголовком

en:      q, Q, Esc   Quit
uk:      q, Q, Esc   Вихід

en:      r           Toggle Random playing
uk:      r           перемкнути випадкове відтворення

en:      s           Stop
uk:      s           Стоп

en:      x           Show/Hide objects box
uk:      x           показати/сховати об’єкти

en:      z           Volume Down
uk:      z           зменшити гучність

en:  (default disabled)
uk:  (за змовчуванням вимкнено)

en:  (default enabled)
uk:  (за змовчуванням увімкнено)

en:  - Empty -
uk:  - Порожньо -

en:  Browse
uk:  Огляд

en:  Chapter  : %d/%d
uk:  Розділ  : %d/%d

en:  Help
uk:  Довідка

en:  Information
uk:  Інформація

en:  Logs
uk:  Журнали

en:  Objects
uk:  Об’єкти

en:  Playlist (All, one level)
uk:  Список відтворення (усі, один рівень)

en:  Playlist (By category)
uk:  Список відтворення (за категорією)

en:  Playlist (Manually added)
uk:  Список відтворення (додані вручну елементи)

en:  Position : %s/%s (%.2f%%)
uk:  Позиція : %s/%s (%.2f%%)

en:  Profile Name Missing
uk:  Не вистачає імені профілю

en:  Source   : %s
uk:  Джерело   : %s

en:  Source: <no current item> %s
uk:  Джерело: <немає поточного елементу> %s

en:  State    : Opening/Connecting %s
uk:  Статус    : відкриття/з’єднання %s

en:  State    : Paused %s
uk:  Статус    : призупинено %s

en:  State    : Playing %s
uk:  Статус    : відтворення %s

en:  Stats
uk:  Статистика

en:  Title    : %d/%d
uk:  Заголовок    : %d/%d

en:  Volume   : %i%%
uk:  Гучність   : %i%%

en:  Weighted prediction for P-frames:  - 0: Disabled
     - 1: Blind offset
     - 2: Smart analysis
uk:  Зважене передбачення P-кадрів:  - 0: вимкнено
     - 1: нечіткий зсув
     - 2: розумний аналіз

en:  [ h for help ]
uk:  [ h для довідки ]

en:  by the VideoLAN Team.
uk:  команда VideoLAN.

en:  days
uk:  дні

en:  f/s
uk:  ф/с

en:  fps
uk:  к/с

en:  kb/s
uk:  кб/с

en:  ms
uk:  мс

en: "%s" is no audio encoder.
uk: "%s" не є аудіокодером.

en: "%s" is no video encoder.
uk: "%s" не є відеокодером.

en: "Color detection" effect. The whole image will be turned to black and white, except the parts that are of the color that you select in the settings.
uk: Ефект «визначення кольору». Ціле зображення буде перефарбовано у чорний та білий колір за виключенням частин, які Ви обрали в налаштуваннях.

en: "Edge detection" video distortion effect.
    Try changing the various settings for different effects
uk: Шумовий відеоефект «визначення краю».
    Спробуйте змінити численні налаштування для різних ефектів

en: "Rating" to put in ASF comments.
uk: Оцінка для коментарів ASF.

en: "U" value for the bluescreen key color (in YUV values). From 0 to 255. Defaults to 120 for blue.
uk: Значення «U» для ключового кольору синього екрана (у значеннях YUV). Від 0 до 255. За змовчуванням 120 для синього.

en: "V" value for the bluescreen key color (in YUV values). From 0 to 255. Defaults to 90 for blue.
uk: Значення «V» для ключового кольору синього екрана (у значеннях YUV). Від 0 до 255. За змовчуванням 120 для синього.

en: "Water surface" video distortion effect
uk: Додає шумовий відеоефект поверхні води

en: "Waves" video distortion effect
uk: Додає шумовий відеоефект хвилі

en: %.1f GiB
uk: %.1f ГіБ

en: %.1f KiB
uk: %.1f ГіБ

en: %.1f MHz (%d services)
uk: %.1f МГц (%d сервісів)

en: %.1f MiB
uk: %.1f МіБ

en: %d module(s) were not displayed because they only have advanced options.
uk: %d модуль(і) не були відображені, бо вони мають лише додаткові параметри.

en: %i items
uk: %i елемент(и, ів)

en: %ld B
uk: %ld Б

en: %s
    Done %s (100.0%%)
uk: %s
    Зроблено %s (100.0%%)

en: %s
    Downloading... %s/%s %.1f%% done
uk: %s
    Завантаження… %s/%s %.1f%% готове

en: %s
    Downloading... %s/%s - %.1f%% done
uk: %s
    Завантаження… %s/%s %.1f%% готово

en: %s (Encoded Output)
uk: %s (Закодований вивід)

en: %s bytes
uk: %s байт

en: %u Hz
uk: %u Гц

en: %u kb/s
uk: %u кб/с

en: &About
uk: Про програму

en: &Advanced Controls
uk: Додаткові керуючі елементи

en: &Advanced Open...
uk: Просунуте відкриття…

en: &Apply
uk: Застосувати

en: &Aspect Ratio
uk: Співвідношення сторін

en: &Audio
uk: Аудіо

en: &Bookmarks
uk: Закладки

en: &Cancel
uk: Скасувати

en: &Chapter
uk: Розділ

en: &Clear
uk: Очистити

en: &Close
uk: Закрити

en: &Codec Details
uk: Деталі кодеку

en: &Codec Information
uk: Інформація про кодек

en: &Convert
uk: Конвертувати

en: &Convert / Save
uk: Конвертувати/зберегти

en: &Crop
uk: Обрізати

en: &Deinterlace
uk: Деінтерлейс

en: &Deinterlace mode
uk: Режим деінтерлейсу

en: &Disc
uk: Диск

en: &Effects and Filters
uk: Ефекти та фільтри

en: &Enqueue
uk: Помістити у чергу

en: &Extra Metadata
uk: Додаткові метадані

en: &Faster
uk: Швидше

en: &File
uk: Файл

en: &Fullscreen
uk: Повноекранний режим

en: &Fullscreen Interface
uk: Повноекранний інтерфейс

en: &General
uk: Загальне

en: &Go
uk: Перейти

en: &Help
uk: Довідка

en: &Help...
uk: Довідка…

en: &Jump Forward
uk: Стрибнути вперед

en: &Media
uk: Медіа

en: &Messages
uk: Повідомлення

en: &Navigation
uk: Навігація

en: &Network
uk: Мережа

en: &Open File...
uk: Відкрити файл…

en: &Open Media
uk: Відкрити медіа

en: &Play
uk: Відтворити

en: &Playback
uk: Відтворення

en: &Post processing
uk: Пост-обробка

en: &Preferences
uk: Налаштування

en: &Program
uk: Програма

en: &Quit
uk: Вихід

en: &Recent Media
uk: Останні медіа

en: &Recheck version
uk: Заново перевірити версію

en: &Reset Preferences
uk: Скинути налаштування

en: &Save
uk: Зберегти

en: &Save Metadata
uk: Зберегти метадані

en: &Save as...
uk: Зберегти як…

en: &Search:
uk: Шукати:

en: &Select
uk: Вибрати

en: &Services Discovery
uk: Пошук служб

en: &Start
uk: Старт

en: &Statistics
uk: Статистика

en: &Stop
uk: Зупинити

en: &Stream
uk: Потік

en: &Streaming...
uk: Мовлення…

en: &Subtitles Track
uk: Доріжка субтитрів

en: &Tools
uk: Інструменти

en: &Track Synchronization
uk: Синхронізація доріжки

en: &Update
uk: Поновлення

en: &VLM Configuration
uk: Налаштування VLM

en: &Video
uk: Відео

en: &View
uk: Перегляд

en: &Visualizations
uk: Візуалізації

en: &Yes
uk: Так

en: &Zoom
uk: Масштаб

en: (Experimental) Don't do caching at the access level.
uk: (Експериментально) Не проводити кешування на рівні доступу.

en: (Not recommended) Perform a simple (non hierarchical block matching motion vector search with search range of +/-x, +/-y
uk: (Не рекомендується) Здійснювати простий (без ієрархічної відповідності блоків) пошук векторів руху з пошуковим діапазоном +/-x, +/-y

en: (Super) Video CD
uk: (Супер) Відео CD

en: (no item is being played)
uk: (нічого не відтворюється)

en: ) is available.
uk: ).

en: +----[ Remote control commands ]
uk: +----[ Команди дистанційного керування ]

en: +----[ end of help ]
uk: +----[ кінець довідки ]

en: +-[Audio Decoding]
uk: +-[Декодування звуку]

en: +-[Incoming]
uk: +-[Вхідне]

en: +-[Streaming]
uk: +-[Мовлення]

en: +-[Video Decoding]
uk: +-[Декодування відео]

en: ---  DVD Menu
uk: --- DVD Меню

en: ----- Title
uk: ----- Назва

en: 1 item
uk: 1 елемент

en: 1-pass Quality-based VBR. Range 0 to 51.
uk: 1-прохідний режим VBR з фіксованою якістю. Значення від 0 до 51.

en: 1:1 Original
uk: 1:1 Оригінал

en: 1:2 Half
uk: 1:2 Половина

en: 1:4 Quarter
uk: 1:4 Чверть

en: 1:File
uk: 1:Файл

en: 2 Front 2 Rear
uk: 2 передніх 2 задніх

en: 2 Pass
uk: 2 проходи

en: 22 kHz tone
uk: Тон 22 кГц

en: 2:1 Double
uk: 2:1 Подвійний

en: 3 Front 2 Rear
uk: 3 передніх 2 задніх

en: <html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /></head><body><h2>Welcome to VLC media player Help</h2><h3>Documentation</h3><p>You can find VLC documentation on VideoLAN's <a href="http://wiki.videolan.org">wiki</a> website.</p><p>If you are a newcomer to VLC media player, please read the<br><a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:VLC_for_dummies"><em>Introduction to VLC media player</em></a>.</p><p>You will find some information on how to use the player in the <br>"<a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Play_HowTo"><em>How to play files with VLC media player</em></a>" document.</p><p>For all the saving, converting, transcoding, encoding, muxing and streaming tasks, you should find useful information in the <a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Streaming_HowTo">Streaming Documentation</a>.</p><p>If you are unsure about terminology, please consult the <a href="http://wiki.videolan.org/Knowledge_Base">knowledge base</a>.</p><p>To understand the main keyboard shortcuts, read the <a href="http://wiki.videolan.org/Hotkeys">shortcuts</a> page.</p><h3>Help</h3><p>Before asking any question, please refer yourself to the <a href="http://www.videolan.org/support/faq.html">FAQ</a>.</p><p>You might then get (and give) help on the <a href="http://forum.videolan.org">Forums</a>, the <a href="http://www.videolan.org/vlc/lists.html">mailing-lists</a> or our IRC channel (<em>#videolan</em> on irc.freenode.net).</p><h3>Contribute to the project</h3><p>You can help the VideoLAN project giving some of your time to help the community, to design skins, to translate the documentation, to test and to code. You can also give funds and material to help us. And of course, you can <b>promote</b> VLC media player.</p></body></html>
uk: <html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /></head><body><h2>Ласкаво просимо до допомоги медіаплеєра VLC</h2><h3>Документація</h3><p>Ви можете знайти документацію по VLC на <a href="http://wiki.videolan.org">вікі</a> сайту VideoLAN.</p><p>Якщо Ви новачок у VLC, будь ласка, прочитайте <br><a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:VLC_for_dummies"><em>Введення у VLC</em></a>. </p><p>Ви знайдете деяку інформацію по користуванню плеєром у документі <br>«<a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Play_HowTo"><em>Як програвати файли за допомогою VLC</em></a>».</p><p>По збереженню, конвертуванню, переконвертації, кодуванню, мультиплексуванню і потоковим задачам Ви можете знайти корисну інформацію у <a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Streaming_HowTo">потоковій документації</a>.</p><p>Якщо Ви не впевнені у термінології, будь ласка, користуйтеся <a href="http://wiki.videolan.org/Knowledge_Base">базою знань</a>.</p><p>Для розуміння головних клавіатурних комбінацій читайте сторінку <a href="http://wiki.videolan.org/Hotkeys">клавіатурних комбінацій</a>.</p><h3>Допомога</h3><p>Перед тим, як задати будь-яке запитання, будь ласка, читайте <a href="http://www.videolan.org/support/faq.html">FAQ</a>.</p><p>Ви можете допомогти та отримати допомогу на <a href="http://forum.videolan.org">форумах</a>, <a href="http://www.videolan.org/vlc/lists.html">списках розсилки</a> або нашому IRC-каналі (<em>#videolan</em> на irc.freenode.net).</p><h3>Внески до проекту</h3><p>Ви можете допомогти проекту VideoLAN виділенням часу, порадами спільноті, розробленням шкурок, перекладом документації, тестуванням та кодом. Також Ви можете надавати нам засоби та матеріали. І, звичайно, Ви можете <b>пропагувати</b> медіаплеєр VLC.</p></body></html>

en: <p><i>VideoLAN</i> prefers when applications request authorization before accessing Internet.</p>
    <p><b>VLC media player</b> can get information from the Internet in order to get <b>media informations</b> or to check for available <b>updates</b>.</p>
    <p><i>VLC media player</i> <b>doesn't</b> send or collect any information, even anonymously, about your usage.</p>
uk: <p><i>VideoLAN</i> любить, якщо програми питають про авторизацію перед виходом у Інтернет.</p>
     <p><b>Медіаплеєр VLC</b> може отримувати інформацію з Інтернету, аби отримати <b>медіаінформацію</b> або перевірити доступні <b>поновлення</b>.</p>
    <p><i>Медіаплеєр VLC</i> <b>не</b> надсилає чи збирає будь-яку інформацію, навіть анонімно, про Ваше використання.</p>

en: A directory where to save the files has to be selected.
uk: Каталог, куди будуть збережені файли, повинен бути вибраний.

en: A file where to save the stream has to be selected.
uk: Повинен бути вибраний файл для збереження потоку.

en: A fixed video quantizer scale for VBR encoding (accepted values: 0.01 to 255.0).
uk: Фіксоване значення якості макроблоку для кодування в режимі VBR (припустимі значення: від 0.01 до 255.0).

en: A free audio codec dedicated to compression of voice (useable with OGG)
uk: Вільний аудіо кодек для стискання голосу (використовується з OGG)

en: A list of visual effect, separated by commas.
    Current effects include: dummy, scope, spectrum, spectrometer and vuMeter.
uk: Список візуальних ефектів, розділених комами.
    Поточні ефекти включають: фіктивний ефект, осцилограф, спектр, спектрометр та vuMeter.

en: A new version of VLC(
uk: Доступна нова версія VLC(

en: A positive value means that
    the audio is ahead of the video
uk: Позитивні значення означають, що
    звук йде попереду відео

en: A positive value means that
    the subtitles are ahead of the video
uk: Позитивні значення означають, що
    субтитри йдуть попереду відео

en: A single administration password is used to protect this interface. The default value is "admin".
uk: Пароль адміністратора для захисту інтерфейсу. Значення за змовчуванням — «admin».

en: A sound font file (.SF2) is required for MIDI synthesis.
    Please install a sound font and configure it from the VLC preferences (Codecs / Audio / FluidSynth).
uk: Для синтезу MIDI необхідний звуковий файл шрифтів (.SF2).
    Будь ласка, встановіть цей файл і сконфігуруйте його у налаштуваннях VLC (Кодеки/Аудіо/FluidSynth).

en: A sound fonts file is required for software synthesis.
uk: Файл шрифтів звуку необхідний для програмного синтезу.

en: A valid destination has to be selected Enter either a Unicast-IP or a Multicast-IP.
    
    If you don't know what this means, have a look at the VLC Streaming HOWTO and the help texts in this window.
uk: Ви маєте вибрати правильне призначення. Введіть негрупову чи групову IP-адресу.
    
    Якщо Ви не знаєте, що це означає, прочитайте «HOWTO мовлення у VLC» та допоміжні тексти у цьому вікні.

en: A value > 0 enables constant bitrate mode
uk: Значення більше, ніж 0, вмикає режим постійного бітрейту

en: A->B Loop
uk: Цикл A->B

en: A/52 audio packetizer
uk: Аудіопакетувальник A/52

en: A/52 dynamic range compression
uk: Стиснення динамічного діапазону A/52

en: A/52 over S/PDIF
uk: A/52 через S/PDIF

en: A/52 parser
uk: Парсер A/52

en: AAC audio decoder (using libfaad2)
uk: Аудіо декодер AAC (через libfaad2)

en: AAC extension
uk: Розширення AAC

en: ADPCM audio decoder
uk: Аудіодекодер APCM

en: AES3/SMPTE 302M audio decoder
uk: Аудіодекодер AES3/SMPTE 302M

en: AES3/SMPTE 302M audio packetizer
uk: Аудіопакетувальник AES3/SMPTE 302M

en: AIFF demuxer
uk: Демультиплексор AIFF

en: ALSA Device Name
uk: Ім'я пристрою ALSA

en: ALSA audio output
uk: Виведення звуку через ALSA

en: AM Tuner mode
uk: Режим AM-тюнеру

en: AM Tuner mode. Can be one of Default (0), TV (1),AM Radio (2), FM Radio (3) or DSS (4).
uk: Режим AM-тюнеру. Може бути за змовчуванням (0), ТБ (1), AM-радіо (2), FM-радіо (3) чи DSS (4).

en: AM radio
uk: AM-радіо

en: ARM NEON audio format conversions
uk: Перетворення аудіоформату ARM NEON

en: ARM NEON video chroma conversions
uk: Перетворення кольоровості відео ARM NEON

[ctx: ASCII]
en: VLC media player
uk: Медіаплеєр VLC

en: ASCII Art
uk: Зображення ASCII

en: ASCII-art video output
uk: Вивід відео через ASCII

en: ASF muxer
uk: Мультиплексор ASF

en: ASF packet size -- default is 4096 bytes
uk: Розмір пакета ASF. За змовчуванням 4096 байт.

en: ASF v1.0 demuxer
uk: Демультиплексор ASF v1.0

en: ASX playlist import
uk: Імпорт списку відтворення ASX

en: ATSC A/52 (AC-3) audio decoder
uk: Аудіодекодер ATSC A/52 (AC-3)

en: ATSC Major Channel
uk: Головний канал ATSC

en: ATSC Minor Channel
uk: Додатковий канал ATSC

en: ATSC Physical Channel
uk: Фізичний канал ATSC

en: AU demuxer
uk: Демультиплексор AU

en: AUTO
uk: АВТО

en: AVI Index
uk: Індексація AVI

en: AVI demuxer
uk: Демультиплексор AVI

en: AVI muxer
uk: Мультиплексор AVI

en: Abkhazian
uk: Абхазька

en: About
uk: Про програму

en: About VLC media player
uk: Про медіаплеєр VLC

en: About the video filters
uk: Про відеофільтри

en: Above the Video
uk: Над відео

en: Abscissa of the capture reion in pixels.
uk: Абсциса захоплюваного регіону у пікселях.

en: Accelerated video output (Overlay)
uk: Прискорений вивід відео (оверлей)

en: Accept commands over a Unix socket rather than stdin.
uk: Приймати команди через Unix-сокет замість стандартного вводу.

en: Accept commands over a socket rather than stdin. You can set the address and port the interface will bind to.
uk: Приймати команди через мережевий сокет замість стандартного вводу. Ви можете вказати адресу і порт інтерфейсу.

en: Access advanced options to tweak the device
uk: Додаткові налаштування для тонкого налаштування пристрою

en: Access control list (equivalent to .hosts) file path, which will limit the range of IPs entitled to log into the internal HTTP server.
uk: Шлях до файлу зі списком контролю доступу (еквівалент .hosts), який дозволяє певному діапазону IP підключатися до внутрішнього HTTP-сервера.

en: Access module
uk: Модуль доступу

en: Access modules
uk: Модулі доступу

en: Access output
uk: Доступ виводу

en: Access output module
uk: Модуль доступу виводу

en: Access output modules control the ways the muxed streams are sent. This setting allows you to always force a specific access output method. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each access output.
uk: Модулі доступу виводу контролюють шляхи надсилання мультиплексованих вихідних потоків. Ці налаштування дозволяють завжди використовувати певний метод доступу виводу. Зазвичай немає необхідності змінювати їх.
    Ви також можете встановити параметри за змовчуванням для доступу виводу.

en: Access unit delimiters
uk: Розділювачі модулю доступу

en: Account that will be used for the connection.
uk: Обліковий запис для з'єднання з FTP-сервером.

en: Acid
uk: Ейсід

en: Acid jazz
uk: Кислотний джаз

en: Acid punk
uk: Кислотний панк

en: Action
uk: Дія

en: Activate
uk: Активувати

en: Activate Transcoding
uk: Активувати перекодування

en: Activate VNC polling. Do NOT activate for use as VDR ffnetdev client.
uk: Активувати опитування VNC. НЕ активуйте це для використання як клієнт VDR ffnetdev.

en: Activate or deactivate autoscaling.
uk: Активує чи деактивує автомасштабування.

en: Activate the automatic notification of new versions of the software. It runs once every two weeks.
uk: Активує автоматичне сповіщення про нові версії програмного забезпечення. Запускається раз на два тижні.

en: Activate the updates availability notification
uk: Активувати сповіщення про доступні поновлення

en: Activate update notifier
uk: Активувати сповіщення про поновлення

en: Active TCP connection
uk: Активне TCP-з’єднання

en: Active regions
uk: Активні області

en: Active windows
uk: Активні вікна

en: Adapter card to tune
uk: Карта адаптера для налаштування

en: Adapter cards have a device file in directory named /dev/dvb/adapter[n] with n>=0.
uk: Карти адаптера мають файл пристрою в каталозі /dev/dvb/adapter[n], де n>=0.

en: Adaptive B-frame decision
uk: Адаптивне розміщення B-кадрів

en: Adaptive spatial transform size
uk: Адаптивна просторова трансформація розміру

en: Add
uk: Додати

en: Add Directory...
uk: Додати директорію…

en: Add File...
uk: Додати файл…

en: Add Folder to Playlist
uk: Додати каталог до списку відтворення

en: Add Folder...
uk: Додати каталог…

en: Add Input
uk: Додати ввід

en: Add Interface
uk: Додати інтерфейс

en: Add Subtitles to transcoded video
uk: Додати субтитри до перекодовуваного відео

en: Add WAVE header
uk: Додати заголовок WAVE

en: Add a blurring effect
uk: Додати ефект розмивання

en: Add a delay effect to the sound
uk: Додати ефект затримки до звуку

en: Add a font effect to text to improve readability against different backgrounds.
uk: Додає ефект шрифту до тексту для підвищення читабельності на різних фонах.

en: Add a subtitles file
uk: Додати файл субтитрів

en: Add controls to the video window
uk: Додати елементи керування до відеовікна

en: Add destinations following the streaming methods you need. Be sure to check with transcoding that the format is compatible with the method used.
uk: Додати призначення відповідно методам мовлення, які Вам потрібні. Впевніться перевіркою перекодуванням, що формат сумісний із використовуваним методом.

en: Add logo
uk: Додати лого

en: Add text
uk: Додати текст

en: Add to Media Library
uk: Додати до медіабібліотеки

en: Add to Playlist
uk: Додати до списку відтворення

en: Add...
uk: Додати…

en: Additional interfaces spawned by the Service. It should be specified at install time so the Service is properly configured. Use a comma separated list of interface modules. (common values are: logger, sap, rc, http)
uk: Додаткові інтерфейси, запущені службою. Мають бути зазначені перед установкою служби для правильного налаштування. Використовуйте розділений комами список модулів інтерфейсу. (Звичайні значення - logger, sap, rc, http).

en: Additional path for VLC to look for its modules. You can add several paths by concatenating them using " PATH_SEP " as separator
uk: Додатковий шлях для пошуку модулів VLC. Ви можете додати кілька шляхів, поєднуючи їх, використовуючи «PATH_SEP», як роздільник.

en: Additional streaming options
uk: Додаткові параметри мовлення

en: Additional transcode options
uk: Додаткові параметри перекодування

en: Additions or subtractions of pixels on the peak width.
uk: Додавання або зменшення ширини піків у пікселях.

en: Address
uk: Адреса

en: Address and port the HTTP interface will listen on. It defaults to all network interfaces (0.0.0.0). If you want the HTTP interface to be available only on the local machine, enter 127.0.0.1
uk: Адреса і порт, на якому буде слухатися інтерфейс HTTP. За змовчуванням слухає на всіх інтерфейсах (0.0.0.0). Якщо Ви бажаєте, щоб інтерфейс HTTP був доступний тільки на локальній машині, введіть 127.0.0.1

en: Address of the CDDB server to use.
uk: Адреса сервера CDDB

en: Address of the audio postrender callback function.this function will be called when the render is into the buffer
uk: Адреса функції постгенерування аудіо. Ця функція повинна повертати правильну адресу пам’яті для рендерінгу до буферу

en: Address of the audio prerender callback function.this function will set the buffer where render will be done
uk: Адреса функції попереднього генерування аудіо. Ця функція повинна повертати правильну адресу пам’яті для використання рендером

en: Address of the computer to stream to.
uk: Введіть адресу комп'ютера для мовлення.

en: Address of the get callback function
uk: Адреса функції отримання зворотнього виклику

en: Address of the locking callback function. This function must return a valid memory address for use by the video renderer.
uk: Адреса блокуючої функції зворотнього виклику. Ця функція повинна повертати правильну адресу пам’яті для використання відеорендером.

en: Address of the release callback function
uk: Адреса функції відпускання зворотнього виклику

en: Address of the unlocking callback function
uk: Адреса розблокуючої функції зворотнього виклику

en: Address of the video postrender callback function.this function will be called when the render is into the buffer
uk: Адреса функції постгенерування відео. Ця функція повинна повертати правильну адресу пам’яті для рендерінгу до буферу

en: Address of the video prerender callback functionthis function will set the buffer where render will be done
uk: Адреса функції попереднього генерування відео. Ця функція повинна повертати правильну адресу пам’яті для використання рендером

en: Adds available subtitles directly to the video. These cannot be disabled by the receiving user as they become part of the image.
uk: Додає доступні субтитри прямо до відео. Вони не можуть бути відключені кінцевим користувачем, бо стають частиною картинки.

en: Adds motion blurring to the image
uk: Додає зображенню ефект розмивання рухом

en: Adjust Image
uk: Встановити зображення

en: Adjust VLC priority
uk: Налаштувати пріоритет VLC

en: Adjust the white light to your LED stripes
uk: Налаштувати біле світло на Вашому LED

en: Adjustments and Effects
uk: Налаштування та ефекти

en: Advance of audio over video:
uk: Звук випереджає відео на:

en: Advance of subtitles over video:
uk: Субтитри випереджають відео на:

en: Advanced
uk: Додатково

en: Advanced Buttons
uk: Додаткові кнопки

en: Advanced Open File...
uk: Просунуте відкриття файлу…

en: Advanced Open...
uk: Просунуте відкриття…

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Advanced Widget toolbar:
uk: Додатковий віджет панелі інструментів:

en: Advanced options
uk: Додаткові параметри

en: Advanced options...
uk: Додаткові параметри…

en: Advanced settings
uk: Додаткові налаштування

en: Advanced settings. Use with care...
uk: Додаткові налаштування. Використовуйте обережно…

en: Advanced video filter controls
uk: Додаткові налаштування відеофільтрів

en: Advertise the stream with the Bonjour protocol.
uk: Сповіщати про потік за допомогою протоколу Bonjour.

en: Advertise with Bonjour
uk: Оповіщення за допомогою Bonjur

en: Afar
uk: Афарська

en: Afrikaans
uk: Африканс

en: Alarm
uk: Сповіщення

en: Albanian
uk: Албанська

en: Album
uk: Альбом

en: Album art download policy
uk: Політика завантаження альбомного мистецтва

en: Album art download policy:
uk: Політика завантаження альбомного мистецтва:

en: Album art filename
uk: Ім'я файлу альбомного мистецтва

en: Album art policy
uk: Політика мистецтва альбому

en: Album replay gain
uk: Автонормалізація гучності звуку альбому

en: All
uk: Усі

en: All Files
uk: Усі файли

en: All rendered images and text will be displayed on the overlay framebuffer.
uk: Усі рендеровані зображення та текст будуть відображені на оверлеї фреймбуфера.

en: Allow exporting album art for current playlist items at the /art and /art?id=<id> URLs.
uk: Дозволяє експортування альбомного мистецтва елементів поточного списку відтворення як URL’ів  /art та /art?id=<id>.

en: Allow fetching media information from Internet
uk: Дозволити отримувати медіаінформацію з Інтернету

en: Allow non specification compliant speedup tricks. Faster but error-prone.
uk: Дозволити фокуси із підвищенням швидкодії. Швидше, але з можливістю виникнення помилок.

en: Allow only one instance
uk: Дозволяти тільки одну копію

en: Allow only one running instance
uk: Дозволяти запуск тільки однієї копії VLC

en: Allow only one running instance when started from file.
uk: Дозволити запуск тільки однієї копії при запуску з файлу.

en: Allow real-time priority
uk: Дозволити пріоритет реального часу

en: Allow speed tricks
uk: Дозволити фокуси зі швидкістю

en: Allow the volume to be set to 400%
uk: Дозволити встановлювати гучність на 400%

en: Allow the volume to have range from 0% to 400%, instead of 0% to 200%. This option can distort the audio, since it uses software amplification.
uk: Дозволити діапазон гучності від 0% до 400% замість 0%…200%. Цей параметр може спотворити звук, оскільки використовується програмне підсилення.

en: Allow to build directory index
uk: Дозволити будувати індекс каталогу

en: Allowed variance in average bitrate (in kbits/s).
uk: Середнє припустиме відхилення бітрейту (у кбіт/с).

en: Allowing only one running instance of VLC can sometimes be useful, for example if you associated VLC with some media types and you don't want a new instance of VLC to be opened each time you double-click on a file in the explorer. This option will allow you to play the file with the already running instance or enqueue it.
uk: Дозвіл запуску тільки однієї копії VLC іноді корисний, наприклад якщо Ви встановили асоціації на деякі типи файлів і не бажаєте, щоб на кожне натискання по файлу у вас запускалася нова копія VLC. Цей параметр дозволить вам відтворювати вибраний файл вже існуючим процесом або додати його до списку відтворення.

en: Allowing only one running instance of VLC can sometimes be useful, for example if you associated VLC with some media types and you don't want a new instance of VLC to be opened each time you open a file in your file manager. This option will allow you to play the file with the already running instance or enqueue it. This option requires the D-Bus session daemon to be active and the running instance of VLC to use D-Bus control interface.
uk: Дозвіл запуску тільки однієї копії VLC іноді корисний, наприклад якщо Ви встановили асоціації на деякі типи файлів і не бажаєте, щоб при кожному відкритті файлу у файловому менеджері у Вас запускалася нова копія VLC. Цей параметр дозволить вам відтворювати вибраний файл вже існуючим процесом або додати його до списку відтворення. Цей параметр вимагає активного демону сесії D-Bus і працюючої копії VLC для використання інтерфейсу керування D-Bus.

en: Allows B-frames to be used as references for predicting other frames. Keeps the middle of 2+ consecutive B-frames as a reference, and reorders frame appropriately.
uk: Дозволяє використовувати B-кадри як референсні для прогнозування інших кадрів. Позначає середину із 2-х та більше послідовних B-кадрів як референсний кадр і формує кадр відповідним чином.

en: Allows B-frames to be used as references for predicting other frames. Keeps the middle of 2+ consecutive B-frames as a reference, and reorders frame appropriately.
     - none: Disabled
     - strict: Strictly hierarchical pyramid
     - normal: Non-strict (not Blu-ray compatible)
uk: Дозволяє використовувати B-кадри як референсні для прогнозування інших кадрів. Позначає середину із 2-х та більше послідовних B-кадрів як референсний кадр і формує кадр відповідним чином.
     - none: вимкнено
     - strict: строго ієрархічна піраміда
     - normal: нестрого (несумісно із Blu-ray)

en: Allows a user to specify an extra pmt (pmt_pid=pid:stream_type[,...]).
uk: Дозволяє вказати додаткову pmt (pmt_pid=pid:тип_потоку[,...]).

en: Allows each 8x8 or 16x8 partition to independently select a reference frame, as opposed to only one ref per macroblock.
uk: Дозволяє кожному з 8x8 або 16x8 макроблоку незалежно вибирати референсний кадр замість одного референсного кадру на кожний макроблок.

en: Allows you to modify the default caching value for RTSP streams. This value should be set in millisecond units.
uk: Дозволяє змінювати значення кеша за змовчуванням для потоків RTSP. Значення вказується в мілісекундах.

en: Allows you to modify what OpenGL provider should be used
uk: Дозволяє Вам змінювати використовуваний провайдер OpenGL

en: Allows you to specify a "copyright" metadata for an input.
uk: Дозволяє задати метадані «авторських прав» для вхідного потоку.

en: Allows you to specify a "date" metadata for an input.
uk: Дозволяє задати метадані «дати» для вхідного потоку.

en: Allows you to specify a "description" metadata for an input.
uk: Дозволяє задати метадані «опису» для вхідного потоку.

en: Allows you to specify a "genre" metadata for an input.
uk: Дозволяє задати метадані «жанру» для вхідного потоку.

en: Allows you to specify a "title" metadata for an input.
uk: Дозволяє вибрати метадані «назви» для вхідного потоку.

en: Allows you to specify a "url" metadata for an input.
uk: Дозволяє задати метадані «URL» для вхідного потоку.

en: Allows you to specify an "artist" metadata for an input.
uk: Дозволяє задати метадані «виконавця» для вхідного потоку.

en: Allows you to specify an "author" metadata for an input.
uk: Дозволяє задати метадані «автора» для вхідного потоку.

en: Alpha blending transparency mask. Uses a png alpha channel.
uk: Альфа-змішування маски прозорості. Використовує альфа-канал png.

en: Alpha mask
uk: Альфамаска

en: Alpha mask video filter
uk: Альфамаска відеофільтру

en: Alpha of the blended image
uk: Альфа змішаного зображення

en: Alpha transparency value (default 255)
uk: Значення альфапрозорості (за змовчуванням — 255)

en: Alpha with which the blend image is blended
uk: Альфа, за якою змішується змішуване зображення

en: Alsa
uk: ALSA

en: Alsa audio capture input
uk: Вхід аудіозахвату ALSA

en: Alsa or OSS audio capture in the v4l access is deprecated. please use 'v4l:// :input-slave=alsa://' or 'v4l:// :input-slave=oss://' instead.
uk: Захоплення аудіо через ALSA чи OSS у доступі v4l застаріло. Будь ласка, використовуйте 'v4l:// :input-slave=alsa://' чи 'v4l:// :input-slave=oss://'.

en: Alsa or OSS audio capture in the v4l2 access is deprecated. please use 'v4l2:// :input-slave=alsa://' or 'v4l2:// :input-slave=oss://' instead.
uk: Захоплення аудіо через ALSA чи OSS у доступі v4l2 застаріло. Будь ласка, використовуйте 'v4l2:// :input-slave=alsa://' або 'v4l2:// :input-slave=oss://'.

en: Also known as DWT levels
uk: Також знаний як рівні фільтру дискретного перетворення Уолша

en: Alternative
uk: Альтернатива

en: Alternative rock
uk: Альтернативний рок

en: AltiVec FFmpeg audio/video decoder ((MS)MPEG4,SVQ1,H263,WMV,WMA)
uk: AltiVec FFmpeg аудіо-/відеодекодер ((MS)MPEG4, SVQ1, H263, WMV, WMA)

en: AltiVec conversions from
uk: AltiVec-перетворення з

en: Always &On Top
uk: Зверху всіх вікон

en: Always fix
uk: Завжди виправляти

en: Always on top
uk: Зверху всіх вікон

en: Always place the video window on top of other windows.
uk: Завжди поміщує вікно відео поверх інших.

en: Always reset audio start level to:
uk: Завжди скидати початковий рівень аудіо до:

en: Always visible
uk: Завжди видимий

en: Always write to the same file
uk: Завжди записувати у той же файл

en: Always write to the same file instead of creating one file per image. In this case, the number is not appended to the filename.
uk: Завжди записувати у той же файл замість того, щоб створювати окремий на кожне зображення. У цьому випадку номер зображення не додається до імені файлу.

en: Ambient
uk: Оточення

en: Amharic
uk: Амхарська

en: Ammount by which to scale the picture before sending it to the internal OpenCV filter
uk: Величина масштабування зображення перед надсиланням його до внутрішнього фільтру OpenCV

en: Amount of movement required for a mouse gesture to be recorded.
uk: Кількість руху, необхідна для запису жесту мишою .

en: Amount of prefiltering
uk: Величина попереднього фільтрування

en: Amount of time (in ms) to wait before aborting network reception of data.
uk: Кількість часу (у мс) для очікування перед перериванням мережевого отримання даних.

en: Amount of time (in ms) to wait before aborting network reception of data. Note that there will be 10 retries before completely giving up.
uk: Кількість часу (у мс) для очікування перед перериванням мережевого отримання даних. Зауважте, що буде 10 спроб перед остаточною відмовою.

en: Amount that each motion block should be overlapped by its neighbours
uk: Значення, наскільки кожен блок руху має перекриватися сусідніми блоками

en: Amplification
uk: Підсилення

en: An error occured while saving your settings via SimplePrefs (%i).
uk: Сталася помилка під час збереження Ваших налаштувань через SimplePrefs (%i).

en: An error occurred while checking for updates...
uk: Сталася помилка під час перевірки поновлення…

en: Angle
uk: Кут

en: Angle in degrees
uk: Кут у градусах

en: Angle in degrees (0 to 359)
uk: Кут у градусах (від 0 до 359)

en: Announce this session with SAP.
uk: Розсилати сповіщення про цю сесію за допомогою SAP.

en: Antenna
uk: Антена

en: Antenna lnb_lof1 (kHz)
uk: Антена lnb_lof1 (кГц)

en: Antenna lnb_lof2 (kHz)
uk: Антена lnb_lof2 (кГц)

en: Antenna lnb_slof (kHz)
uk: Антена lnb_slof (кГц)

en: Append
uk: Дописати

en: Append to existing file
uk: Додати до існуючого файлу

en: Append to file
uk: Дописувати до файлу

en: Append to file if it exists instead of replacing it.
uk: Дописувати до файлу замість того, щоб замінювати його.

en: Application
uk: Програма

en: Applications
uk: Програми

en: Apply
uk: Застосувати

en: Apply a delay to all subtitles (in 1/10s, eg 100 means 10s).
uk: Застосовувати затримку до всіх субтитрів (у 1/10 с, наприклад 100 — це 10 с).

en: Apply cartoon effect
uk: Застосувати ефект мультфільму

en: Apply cartoon effect. It is only used by "gradient" and "edge".
uk: Застосувати ефект мультфільму. Використовується тільки з режимами «градієнт» і «межа».

en: Apply color gradient or edge detection effects
uk: Застосувати кольоровий градієнт або ефект визначення країв

en: Apply the equalizer filter twice. The effect will be sharper.
uk: Застосовує фільтр еквалайзеру двічі. У результаті ефект буде більш гострим.

en: Aqua
uk: Аква

en: Arabic
uk: Арабська

en: Arabic (ISO 8859-6)
uk: Арабська (ISO 8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
uk: Арабська (Windows-1256)

en: Are you sure you want to reset your VLC media player preferences?
uk: Ви впевнені у скиданні налаштувань медіаплеєра VLC?

en: Area
uk: Обласне

en: Armenian
uk: Вірменська

en: Artist
uk: Виконавець

en: Artist metadata
uk: Метадані виконавця

en: Artwork URL
uk: URL оригіналу

en: As soon as track is added
uk: Як тільки доріжка додана

en: Ascending
uk: Зростанням

en: Ask for action
uk: Питати про дію

en: Ask for network policy at start
uk: Питати про мережеву політику під час запуску

en: Aspect ratio
uk: Співвідношення сторін

en: Aspect ratio (4:3, 16:9).
uk: Співвідношення сторін (4:3, 16:9)

en: Aspect ratio (4:3, 16:9). Default assumes square pixels.
uk: Співвідношення сторін (4:3, 16:9). За змовчуванням пікселі вважаються квадратними.

en: Aspect ratio of the image file (4:3, 16:9). Default is square pixels.
uk: Співвідношення сторін файлу зображення (4:3, 16:9). За змовчуванням пікселі квадратні.

en: Aspect ratio of the individual displays building the wall.
uk: Співвідношення сторін кожного елемента стіни.

en: Aspect ratio of the video image (4:3, 16:9). Default is square pixels.
uk: Співвідношення сторін зображення відео (4:3, 16:9). За змовчуванням пікселі квадратні.

en: Aspect ratio: %s
uk: Співвідношення сторін: %s

en: Aspect-ratio
uk: Співвідношення сторін

en: Assamese
uk: Ассамська

en: Assign a fixed Network ID (for SDT table)
uk: Призначити фіксований PID мережі (для таблиці SDT)

en: Assign a fixed PID to the PMT
uk: Призначити фіксований PID PMT

en: Assign a fixed PID to the SPU.
uk: Призначити фіксований PID SPU.

en: Assign a fixed PID to the audio stream.
uk: Призначити фіксований PID аудіопотоку.

en: Assign a fixed PID to the video stream. The PCR PID will automatically be the video.
uk: Призначити фіксований PID відеопотоку. PCR PID автоматично буде відео.

en: Assign a fixed Transport Stream ID.
uk: Призначити фіксований PID TS.

en: Assign a program number to each PMT. This requires "Set PID to ID of ES" to be enabled.
uk: Призначити номери програм кожному PMT. Необхідно, щоб параметр «PID рівний ES ID» був увімкнений.

en: AtmoLight Filter
uk: Фільтр AtmoLight

en: Attachment
uk: Вкладення

en: Attachment input
uk: Ввід вкладення

en: Attenuation
uk: Послаблення

en: Attenuation, begin (in %)
uk: Послаблення, початок (у %)

en: Attenuation, end (in %)
uk: Послаблення, кінець (у %)

en: Attenuation, middle (in %)
uk: Послаблення, середина (у %)

en: Audio
uk: Звук

en: Audio &Channels
uk: Канали звуку

en: Audio &Device
uk: Аудіопристрій

en: Audio &Track
uk: Аудіодоріжка

en: Audio Bar Graph Video
uk: Аудіо Bar Graph відео

en: Audio Bar Graph Video sub filter
uk: Аудіо Bar Graph субфільтр відео

en: Audio CD
uk: Аудіо CD

en: Audio CD - Track %02i
uk: Audio CD - Доріжка %02i

en: Audio CD device
uk: Пристрій Audio CD

en: Audio CD input
uk: Ввід Audio CD

en: Audio Channel
uk: Аудіоканал

en: Audio Channel to use, if there are several audio inputs.
uk: Використовуваний аудіоканал у випадку, якщо є декілька аудіовходів.

en: Audio Channels
uk: Звукові канали

en: Audio Device
uk: Аудіопристрій

en: Audio Device: %s
uk: Аудіопристрій: %s

en: Audio Effects
uk: Аудіоефекти

en: Audio Files
uk: Аудіофайли

en: Audio Filter
uk: Аудіофільтр

en: Audio Language
uk: Мова звуку

en: Audio PID
uk: PID аудіо

en: Audio Settings
uk: Налаштування звуку

en: Audio Settings not saved
uk: Налаштування звуку не збережено

en: Audio Spatializer
uk: Покращувач звуку

en: Audio Track
uk: Аудіодоріжка

en: Audio and Subtitles
uk: Звук та субтитри

en: Audio bitmask
uk: Бітова маска звуку

en: Audio bitrate
uk: Аудіобітрейт

en: Audio bits per sample
uk: Біт на семпл

en: Audio callback data
uk: Дані виклику аудіофункцій

en: Audio capture
uk: Захоплення аудіо

en: Audio capture (ALSA)
uk: Захоплення аудіо (ALSA)

en: Audio channels
uk: Канали звуку

en: Audio channels in input stream. Numeric value >0. Default is 2.
uk: Кількість аудіоканалів у вхідному потоку. Числове значення >0. За змовчуванням 2.

en: Audio codec
uk: Аудіокодек

en: Audio codecs
uk: Аудіокодеки

en: Audio delay %i ms
uk: Затримка звуку %i мс

en: Audio delay down
uk: Зменшити затримку звуку

en: Audio delay up
uk: Збільшити затримку звуку

en: Audio desynchronization compensation
uk: Компенсація десинхронізації звуку

en: Audio device is not configured
uk: Аудіопристрій не сконфігуровано

en: Audio device name
uk: Ім’я аудіопристрою

en: Audio encoder
uk: Аудіокодувальник

en: Audio filter
uk: Аудіофільтр

en: Audio filter for A/52->S/PDIF encapsulation
uk: Аудіофільтр для інкапсуляції A/52->S/PDIF

en: Audio filter for DTS->S/PDIF encapsulation
uk: Аудіофільтр для інкапсуляції DTS->D/PDIF

en: Audio filter for PCM format conversion
uk: Аудіофільтр для перетворення формату PCM

en: Audio filter for band-limited interpolation resampling
uk: Аудіофільтр для зміни частоти дискретизації смуговою інтерполяцією

en: Audio filter for simple channel mixing
uk: Аудіофільтр для звичайного мікшування каналів

en: Audio filter for stereo to mono conversion
uk: Аудіофільтр для перетворення стерео у моно

en: Audio filter for trivial channel mixing
uk: Аудіофільтр для простого мікшування каналів

en: Audio filter for ugly resampling
uk: Аудіофільтр для грубої зміни частоти дискретизації

en: Audio filtering failed
uk: Помилка фільтрування звуку

en: Audio filters
uk: Аудіофільтри

en: Audio filters are used to process the audio stream.
uk: Звукові фільтри використовуються для обробки звуку.

en: Audio filters will be applied to the audio streams (after conversion filters are applied). You can enter a colon-separated list of filters.
uk: Аудіофільтри застосовуються до аудіопотоків після накладення конвертуючих фільтрів. Ви можете ввести список фільтрів через кому.

en: Audio format for MPEG4 (useable with MPEG TS and MPEG4)
uk: Формат аудіо для MPEG4 (використовується із MPEG TS та MPEG4)

en: Audio input
uk: Аудіовхід

en: Audio input of the card to use (see debug).
uk: Використовуваний аудіовхід карти (дивіться відлагоджування)

en: Audio input pin
uk: Джерело звуку

en: Audio language
uk: Мова звуку

en: Audio mode
uk: Режим звуку

en: Audio output URL
uk: Вихідний URL звуку

en: Audio output access method
uk: Метод вихідного доступу аудіо

en: Audio output channels mode
uk: Режим каналів виведення звуку

en: Audio output failed
uk: Помилка виводу звуку

en: Audio output frequency (Hz)
uk: Частота виводу звуку (Гц)

en: Audio output module
uk: Модуль виведення звуку

en: Audio output muxer
uk: Вихідний аудіомультиплексор.

en: Audio output pin
uk: Вихід звуку

en: Audio output saved volume
uk: Збережена гучність виведення звуку

en: Audio output volume step
uk: Крок гучності виведення звуку

en: Audio part of the BarGraph function
uk: Аудіочастина функції BarGraph

en: Audio port
uk: Порт аудіо

en: Audio postrender callback
uk: Виклик функції постгенерування аудіо

en: Audio prerender callback
uk: Виклик функції попереднього генерування аудіо

en: Audio sample rate
uk: Частота дискретизації

en: Audio sample rate in Hertz. Default is 48000 Hz.
uk: Частота дискретизації звуку у герцах. За змовчуванням 48000 Гц.

en: Audio samplerate (Hz)
uk: Частота дискретизації аудіо (Гц)

en: Audio settings
uk: Налаштування звуку

en: Audio tempo scaler synched with rate
uk: Лічильник темпу звуку, синхронізований із частотою

en: Audio track
uk: Аудіодоріжка

en: Audio track ID
uk: ID аудіодоріжки

en: Audio track: %s
uk: Аудіодоріжка: %s

en: Audio visualizations
uk: Візуалізації звуку

en: Audio visualizations
uk: Візуалізації звуку

en: Audio volume (0-65535).
uk: Гучність звуку (0-65535).

en: Audio/Video
uk: Аудіо/відео

en: Audio/Video decoder (using OpenMAX IL)
uk: Аудіо/відеодекодер (за допомогою OpenMAX IL)

en: Audioscrobbler
uk: Аудіоскроблер

en: Augment contrast between contours.
uk: Додати контраст між контурами.

en: Augmented reality ball game
uk: Збільшена реалістичність кулькової гри

en: Author
uk: Автор

en: Author metadata
uk: Метадані автора

en: Author to put in ASF comments.
uk: Автор для коментарів ASF.

en: Authors
uk: Автори

en: Auto
uk: Автоматично

en: Auto Connection
uk: Автоз’єднання

en: Auto connection
uk: Автоматичне з’єднання

en: Auto gain
uk: Авторівень

en: Auto re-connect
uk: Автоматично перепід’єднуватися

en: Auto start
uk: Автозапуск

en: Auto white balance
uk: Автобаланс білого

en: Auto-playback of new items
uk: Автопрогравання нових елементів.

en: Autodel
uk: Автовидалення

en: Autodetect subtitle files
uk: Автоматично визначати файли субтитрів

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Automatic cropping
uk: Автоматичне обрізання

en: Automatically add/delete input streams
uk: Автоматично додавати/видаляти вхідні потоки

en: Automatically check for updates
uk: Автоматично перевіряти оновлення

en: Automatically connect VLC input ports to available output ports.
uk: Автоматично під’єднувати вхідні порти VLC до доступних вихідних портів.

en: Automatically connect to writable clients
uk: Автоматично під’єднуватися до клієнтів із можливістю запису

en: Automatically detect a subtitle file, if no subtitle filename is specified (based on the filename of the movie).
uk: Автоматично визначати файл субтитрів, якщо ім'я файлу не зазначене (ґрунтується на імені файлу фільму).

en: Automatically detect black borders and crop them.
uk: Автоматично визначити та обрізати чорні краї.

en: Automatically load the extensions module on startup
uk: Автоматично завантажувати модулі розширення під час запуску

en: Automatically preparse files
uk: Автоматичне попереднє розбирання файлів

en: Automatically preparse files added to the playlist (to retrieve some metadata).
uk: Автоматично попередньо розбирати файли, що додаються до списку відтворення (для отримання метаданих).

en: Automatically resize and pad a video
uk: Автоматично масштабувати та вміщувати відео

en: Automatically save the volume on exit
uk: Автоматично зберігати гучність при виході

en: Automatically set the video input's gain (if supported by the v4l2 driver).
uk: Автоматично встановлює рівень входу відео (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Automatically set the white balance of the video input (if supported by the v4l2 driver).
uk: Автоматично встановлювати баланс білого входу відео (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Automatically start playing the playlist content once it's loaded.
uk: Автоматично починати відтворення списку відтворення, як тільки завантажується його вміст.

en: Automatically try to reconnect to the stream in case of a sudden disconnect.
uk: Автоматично намагатися перепід’єднатися у випадку обриву.

en: Autoscale video
uk: Автомасштабування відео

en: Average bitrate tolerance
uk: Середнє припустиме відхилення бітрейту

en: Averaging period for the maximum local bitrate (in kbits).
uk: Середній період максимального локального бітрейту (у кбітах).

en: Avestan
uk: Авестійська

en: Aymara
uk: Аймара

en: Azerbaijani
uk: Азербайджанська

en: B Frames
uk: B-кадри

en: B-frames between I and P
uk: B-кадри між I та P-кадрами

en: B4S playlist import
uk: Імпорт списку відтворення B4S

en: Back
uk: Назад

en: Background
uk: Фон

en: Background aspect ratio
uk: Співвідношення сторін фону

en: Balance
uk: Баланс

en: Balance of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
uk: Баланс входу аудіо (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Ball
uk: Кулька

en: Ball color
uk: Колір кульки

en: Ball color, one of "red", "blue" and "green".
uk: Колір кульки, одне із «червоний», «синій» та «зелений».

en: Ball size
uk: Розмір кульки

en: Ball speed
uk: Швидкість кульки

en: Ball video filter
uk: Відеофільтр кульки

en: Baltic (Latin-7)
uk: Балтійське (Latin-7)

en: Baltic (Windows-1257)
uk: Балтійське (Windows-1257)

en: Band separator
uk: Розділювач смуг

en: Bands gain
uk: Підсилення частот

en: Bandwidth
uk: Ширина смуги частот

en: Bar width in pixel (default : 10)
uk: Ширина панелі у пікселях (10 за змовчуванням)

en: Bargraph position
uk: Позиція Bargraph

en: Bargraph transparency value (from 0 for full transparency to 255 for full opacity).
uk: Значення прозорості Bargraph (від 0 для повної прозорості до 255 для повної непрозорості).

en: Base image
uk: Основне зображення

en: Base pixel radius
uk: Радіус основи у пікселях

en: Base port
uk: Базовий порт

en: Bashkir
uk: Башкирська

en: Basic
uk: Основне

en: Basque
uk: Баскська

en: Bass
uk: Бас

en: Bass level of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
uk: Рівень басу входу аудіо (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Be quiet
uk: Режим тиші

en: Belarusian
uk: Білоруська

en: Benchmarking
uk: Тестування

en: Bengali
uk: Бенгальська

en: Beware this will reset the VLC media player preferences.
    Are you sure you want to continue?
uk: Це скине всі налаштування медіаплеєру VLC.
    Ви впевнені у продовженні?

en: Bias the choice to use B-frames. Positive values cause more B-frames, negative values cause less B-frames.
uk: Схильність вибору використання B-кадрів. Позитивні значення приводять до збільшення кількості B-кадрів, негативні значення приводять до зменшення кількості B-кадрів.

en: Bicubic (good quality)
uk: Бікубічне (гарна якість)

en: Bicubic spline
uk: Бікубічне кривими

en: Bidir
uk: Двостороннє віщання

en: Big Button
uk: Велика кнопка

en: Bihari
uk: Біхарська

en: Bilinear
uk: Білінійне

en: Bislama
uk: Бісламьска

en: Bitmask that will get used by the audio part of the card.
uk: Бітова маска, використовувана аудіочастиною карти.

en: Bitrate
uk: Бітрейт

en: Bitrate (kb/s)
uk: Бітрейт (кб/с)

en: Bitrate information of the transcoded stream.
uk: Інформація про бітрейт перекодованого потоку.

en: Bitrate mode
uk: Режим бітрейту

en: Bitrate mode to use (VBR or CBR).
uk: Тип бітрейту (VBR або CBR).

en: Bitrate override
uk: Перевизначення бітрейту

en: Bitrate peak
uk: Піковий бітрейт

en: Bitrate to use (-1 for default).
uk: Необхідний бітрейт (-1 для автовизначення).

en: Bits per sample
uk: Біт на семпл

en: Black
uk: Чорний

en: Black Crush for Blue
uk: Тиск чорного для синього

en: Black Crush for Green
uk: Тиск чорного для зеленого

en: Black Crush for Red
uk: Тиск чорного для червоного

en: Black Level for Blue
uk: Рівень чорного для синього

en: Black Level for Green
uk: Рівень чорного для зеленого

en: Black Level for Red
uk: Рівень чорного для червоного

en: Black level
uk: Рівень чорного

en: Black level of the video input (if supported by the v4l2 driver).
uk: Рівень чорного входу відео (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Black screens in Fullscreen mode
uk: Робити чорним екран для повноекранного режиму

en: Black screens in fullscreen
uk: Робити чорним екран для повноекранного режиму

en: Black slot
uk: Чорний слот

en: Blend
uk: Змішування

en: Blend image
uk: Змішати зображення

en: Blendbench
uk: Тестування змішування

en: Blending benchmark filter
uk: Фільтр тестування змішування

en: Block overlap (%)
uk: Перекриття блоку (%)

en: Blu-Ray Disc Input
uk: Вхід Blu-Ray Disc

en: Blue
uk: Блакитний

en: Blue balance
uk: Баланс синього

en: Blue balance of the video input (if supported by the v4l2 driver).
uk: Баланс синього входу відео (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Blue component of the pause color
uk: Синя компонента кольору паузи

en: Blue component of the shutdown color
uk: Синя компонента кольору закінчення

en: Blue value of a pure white on your LED stripes.
uk: Синє значення чистого білого на Вашому LED.

en: Blues
uk: Блюз

en: Bluescreen
uk: Синій екран

en: Bluescreen U tolerance
uk: Відхилення U синього екрана

en: Bluescreen U value
uk: U-значення синього екрану

en: Bluescreen V tolerance
uk: Відхилення V синього екрана

en: Bluescreen V value
uk: V-значення синього екрану

en: Bluescreen video filter
uk: Відеофільтр синього екрану

en: Blur
uk: Розмивання

en: Blur factor (1-127)
uk: Коефіцієнт розмивання (1-127)

en: Bonjour services
uk: Сервіси Bonjour

en: Bookmark
uk: У закладки

en: Bookmark %i
uk: Закладка %i

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Bookmarks list for a stream
uk: Список закладок для потоку

en: Bookmarks...
uk: Закладки…

en: Border height
uk: Висота границі

en: Border masking
uk: Корекція країв

en: Border width
uk: Ширина границі

en: Bosnian
uk: Боснійська

en: Bottom
uk: Знизу

en: Bottom-Left
uk: Нижній лівий кут

en: Bottom-Right
uk: Нижній правий кут

en: Breton
uk: Бретонська

en: Bridge
uk: Міст

en: Bridge in
uk: Вхідний міст

en: Bridge out
uk: Вихідний міст

en: Bridge stream output
uk: Виведення потоку на міст

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Brightness (%)
uk: Яскравість (%)

en: Brightness of the video input (if supported by the v4l2 driver).
uk: Яскравість входу відео (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Brightness of the video input.
uk: Яскравість джерела відео.

en: Brightness threshold
uk: Поріг яскравості

en: Bring All to Front
uk: Винести все наперед

en: Broadcast
uk: Широкомовлення

en: Broadcast:
uk: Широкомовні потоки:

en: Browse
uk: Огляд

en: Browse...
uk: Огляд…

en: Budget mode
uk: Бюджетний режим

en: Building font cache
uk: Побудова кешу шрифтів

en: Bulgarian
uk: Болгарська

en: Burmese
uk: Бірманська

en: By default the dummy interface plugin will start a DOS command box. Enabling the quiet mode will not bring this command box but can also be pretty annoying when you want to stop VLC and no video window is open.
uk: За змовчуванням фіктивний інтерфейс відкриває вікно для введення команд DOS. Увімкнення тихого режиму не буде показувати це вікно, але це може набридати, коли Ви вимикаєте VLC без відкритого вікна з відео.

en: By default the rc interface plugin will start a DOS command box. Enabling the quiet mode will not bring this command box but can also be pretty annoying when you want to stop VLC and no video window is open.
uk: За змовчуванням інтерфейс rc відкриває вікно для вводу команд DOS. Увімкнення тихого режиму не буде показувати це вікно, але це може набридати, коли Ви вимикаєте VLC без відкритого вікна з відео.

en: By default, VLC can be controlled using the media keys on modern Apple keyboards.
uk: За змовчуванням, VLC може контролюватися медіаклавішами на сучасних клавіатурах Apple.

en: By default, VLC can be remotely controlled with the Apple Remote.
uk: За змовчуванням, VLC може віддалено контролюватися через Apple Remote.

en: By default, VLC keeps a list of the last 10 items. This feature can be disabled here.
uk: За змовчуванням, VLC тримає 10 останніх елементів. Ця можливість може бути відключена тут.

en: By default, VLC keeps the last equalizer settings before termination. This feature can be disabled here.
uk: За змовчуванням, VLC тримає останні налаштування еквалайзеру перед перериванням. Ця можливість може бути тут відключена.

en: By default, all the channels of the incoming will be saved but you can restrict the number of channels here.
uk: За змовчуванням, усі вхідні канали будуть збережені, але Ви можете обмежити це число до зазначеного тут.

en: Bytes
uk: Байт

en: C
uk: uk

en: C&lear
uk: Очистити

en: CABAC (Context-Adaptive Binary Arithmetic Coding). Slightly slows down encoding and decoding, but should save 10 to 15% bitrate.
uk: Використовувати CABAC (Контекстно-адаптивне бінарне арифметичне кодування). Суттєво сповільнює процес кодування і декодування, але дозволяє зберегти 10-15% бітрейту.

en: CAPMT System ID
uk: Системний ID CAPMT

en: CBR bitrate (kbps)
uk: Постійний бітрейт (кб/с)

en: CBR encoding
uk: Кодування CBR

en: CDDB Server
uk: Сервер CDDB

en: CDDB Server port to use.
uk: Порт сервера CDDB

en: CDDB port
uk: Порт CDDB

en: CDG demuxer
uk: Демультиплексор CDG

en: CDG video decoder
uk: Відеодекодер CDG

en: CPU
uk: ЦП

en: CPU features
uk: Можливості ЦП

en: CPU optimizations
uk: Оптимізація ЦП

en: CRL file
uk: CRL-файл

en: CSA Key
uk: Ключ CSA

en: CSA Key in use
uk: Ключ CSA у використанні

en: CSA ck
uk: Слово для CSA

en: CSA encryption key used. It can be the odd/first/1 (default) or the even/second/2 one.
uk: Використовувався ключ CSA. Він може бути непарним/першим/1 (за змовчуванням) чи парним/другим/2.

en: CSA encryption key. This must be a 16 char string (8 hexadecimal bytes).
uk: Ключ шифрування CSA. Це значення рядок довжиною 16 символів (8 шістнадцяткових байт).

en: CVD subtitle decoder
uk: Декодер субтитрів CVD

en: Cabaret
uk: Кабаре

en: Cable
uk: Кабель

en: Cache size (number of images)
uk: Розмір кешу (кількість зображень)

en: Caching
uk: Кешування

en: Caching value (ms)
uk: Розмір кеша (мс)

en: Caching value for Alsa captures. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для захоплення з ALSA. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for BDs. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для BD. Значення вказується в мілісекунднах.

en: Caching value for DV streams. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для потоків DV. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for DVB streams. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для потоків DVB. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for DVDs. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для DVD. Значення вказується в мілісекунднах.

en: Caching value for DirectShow streams. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для потоків DirectShow. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for EyeTV captures. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для захоплення з EyeTV. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for FTP streams. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для потоків FTP. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for GnomeVFS streams.This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для потоків GnomeVFS. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for HTTP streams. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для потоків HTTP. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for MMS streams. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для потоків MMS. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for OSS captures. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для захоплення з OSS. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for RTMP streams. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для потоків RTMP. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for RTSP streams. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для потоків RTSP. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for SFTP streams. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для потоків SFTP. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for SMB streams. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для потоків SMB. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for TCP streams. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для потоків TCP. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for UDP streams. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для потоків UDP. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for V4L captures. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для захоплення з V4L. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for V4L2 captures. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для захоплення з V4L2. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for VCDs. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для VCD. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for fake streams. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для фіктивних потоків. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for files, in milliseconds.
uk: Розмір кеша для файлів у мілісекундах.

en: Caching value for files. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для файлів. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for imem streams. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для imem-потоків. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value for screen capture. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для захоплення екрана. Значення вказується в мілісекундах.

en: Caching value in ms
uk: Розмір кеша у мс

en: Calculate a average zone
uk: Обчислити середню зону

en: Callback cookie string
uk: Рядок кукі зворотнього виклику

en: Callback data
uk: Дані зворотнього виклику

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot save Configuration
uk: Неможливо зберегти конфігурацію

en: Cannot write to file %1:
    %2.
uk: Не можу писати до файлу %1:
    %2.

en: Canvas
uk: Полотно

en: Canvas video filter
uk: Відеофільтр полотна

en: Capability
uk: Сумісність

en: Capture
uk: Заголовок

en: Capture &Device
uk: Пристрій захоплення

en: Capture failed
uk: Помилка захоплення

en: Capture fragment size
uk: Розмір фрагмента захоплення

en: Capture mode
uk: Режим захоплення

en: Capture region height
uk: Висота регіону захоплення

en: Capture region width
uk: Ширина регіону захоплення

en: Capture the audio stream in stereo.
uk: Захоплювати аудіопотік у стереорежимі.

en: Cartoon
uk: Мультфільм

en: Catalan
uk: Каталонська

en: Category
uk: Категорія

en: Celtic (Latin-8)
uk: Кельтська (Latin-8)

en: Center
uk: Центр

en: Centre Weighted Median
uk: Середньозважена медіана

en: Certificate file
uk: Файл сертифікатів

en: Chamorro
uk: Чаморійська

en: Change
uk: Змінити

en: Change Hotkey
uk: Змінити гарячу клавішу

en: Change channel assignment (fixes wrong wiring)
uk: Змінити прив’язку каналів (виправляє неправильне підключення)

en: Change gradients
uk: Змінити градієнти

en: Change playlistview
uk: Змінити вигляд списку відтворення

en: Change the caching for the media
uk: Змінити кешування для медіа

en: Change the display name of the Service.
uk: Змінити відображуване ім'я служби.

en: Change the lirc configuration file
uk: Змінити файл конфігурації lirc

en: Change the loop and repeat modes
uk: Змінити режими циклу та повторення

en: Change the start time for the media
uk: Змінити початковий час для медіа

en: Channel
uk: Канал

en: Channel / Zone Assignment
uk: Присвоєння каналу/зони

en: Channel 0: summary
uk: Канал 0: загалом

en: Channel 1: left
uk: Канал 1: лівий

en: Channel 2: right
uk: Канал 2: правий

en: Channel 3: top
uk: Канал 3: верхній

en: Channel 4: bottom
uk: Канал 4: нижній

en: Channel Name
uk: Назва каналу

en: Channel number
uk: Номер каналу

en: Channel of the card to use (Usually, 0 = tuner, 1 = composite, 2 = svideo)
uk: Канал карти (зазвичай, 0 = тюнер, 1 = композитний вхід, 2 = s-video)

en: Channel of the card to use (Usually, 0 = tuner, 1 = composite, 2 = svideo).
uk: Канал карти (зазвичай, 0 = тюнер, 1 = композитний вхід, 2 - s-video).

en: Channels
uk: Канали

en: Channels count
uk: Кількість каналів

en: Channels count of an audio elementary stream
uk: Кількість каналів елементарного потоку

en: Channels:
uk: Канали:

en: Chaoji VCD subtitle packetizer
uk: Пакетувальник субтитрів Chaoji VCD

en: Chapter
uk: Розділ

en: Chapter %i
uk: Розділ %i

en: Chapter codecs
uk: Кодеки розділу

en: Characteristic dimension
uk: Характеристики динаміків

en: Chechen
uk: Чеченська

en: Check for &Updates...
uk: Перевірити оновлення…

en: Check for Update...
uk: Перевірити оновлення…

en: Check for updates
uk: Перевірити оновлення

en: Check this option if you want attenuate blended zone by this plug-in (if option is unchecked, attenuate is made by opengl)
uk: Відмітьте цей параметр, якщо Ви хочете послабити змішану зону цим плагіном (якщо параметр не відмічено, послаблення робиться через OpenGL)

en: Checking for an update...
uk: Перевірити оновлення…

en: Chichewa; Nyanja
uk: Ньянджа

en: Chinese
uk: Китайська

en: Choose
uk: Вибрати

en: Choose Devicetype and Connection
uk: Оберіть тип пристрою та з’єднання

en: Choose a number corresponding to the number of an audio device, as listed in your 'Audio Device' menu. This device will then be used by default for audio playback.
uk: Виберіть число, яке відповідає номеру вашого аудіопристрою у меню «Аудіопристрій». Цей пристрій буде використаний за змовчуванням для відтворення звуку.

en: Choose here your input stream.
uk: Оберіть ваш вхідний потік тут.

en: Choose how album art will be downloaded.
uk: Оберіть, як альбомне мистецтво буде завантажуватися.

en: Choose input
uk: Виберіть вхід

en: Choose one or more media file to open
uk: Оберіть один чи більше медіафайлів для відкриття

en: Choose the folder to save your video snapshots to.
uk: Оберіть каталог, до якого зберігати стоп-кадри

en: Choose the program to select by giving its Service ID. Only use this option if you want to read a multi-program stream (like DVB streams for example).
uk: Виберіть програму за її номером сервісного ID. Використовуйте тільки в тому випадку, якщо бажаєте переглянути потік з декількома програмами (наприклад, потік DVB).

en: Choose the programs to select by giving a comma-separated list of Service IDs (SIDs). Only use this option if you want to read a multi-program stream (like DVB streams for example).
uk: Виберіть програми за розділеному комами списком номерів сервісного ID (SID’и). Використовуйте тільки в тому випадку, якщо бажаєте переглянути потік з декількома програмами (наприклад, потік DVB).

en: Choose whether the SPU streams should be redirected to the stream output facility when this last one is enabled.
uk: Перенаправлення потоку субтитрів у відповідний модуль виводу, якщо останній увімкнений.

en: Choose whether the audio stream should be redirected to the stream output facility when this last one is enabled.
uk: Перенаправлення аудіопотоку у відповідний модуль виведення, якщо останній увімкнений.

en: Choose whether the video stream should be redirected to the stream output facility when this last one is enabled.
uk: Перенаправлення відеопотоку у відповідний модуль виведення, якщо останній увімкнений.

en: Choose which objects should print debug message
uk: Оберіть об’єкти, які мають друкувати повідомлення відлагоджування

en: Choose your preferred hardware from the list, or choose AtmoWin Software to delegate processing to the external process - with more options
uk: Оберіть бажані пристрої зі списку або оберіть AtmoWin Software для делегування обробки зовнішньому процесу з більшою кількістю опцій

en: Choose your preferred video output and configure it here.
uk: Виберіть кращий модуль виводу відео і налаштуйте його тут.

en: Choose...
uk: Вибрати…

en: Christian rap
uk: Християнський реп

en: Chroma
uk: Кольоровість

en: Chroma ME for subpel and mode decision in P-frames.
uk: Ігнорувати кольоровість в оцінці руху для субпікселів у P-кадрах.

en: Chroma for the base image
uk: Кольоровість базового зображення

en: Chroma for the blend image
uk: Кольоровість змішаного зображення

en: Chroma format
uk: Формат кольоровості

en: Chroma fourcc used by the framebuffer. Default is RGB since the fb device has no way to report its chroma.
uk: Кольоровість fourcc, використовувана фреймбуфером. За змовчуванням RGB, оскільки фреймбуфер не має змоги повідомити про свою кольоровість.

en: Chroma in motion estimation
uk: Кольоровість в оцінюванні руху

en: Chroma modules settings
uk: Налаштування модулів кольоровості

en: Chroma to convert picture to before sending it to the internal OpenCV filter
uk: Кольоровість для перетворення зображення перед надсиланням його до внутрішнього фільтру OpenCV

en: Chroma used
uk: Використовувана кольоровість

en: Chroma which the base image will be loaded in
uk: Кольоровість, у яку буде завантажено базове зображення

en: Chroma which the blend image will be loadedin
uk: Кольоровість, у яку буде завантажено змішане зображення

en: Chrominance elimination
uk: Корекція кольоровості

en: Church Slavic
uk: Церковнослов’янська

en: Chuvash
uk: Чуваська

en: Circular Left
uk: Кругова ліва

en: Circular Right
uk: Кругова права

en: Cl&ose
uk: Закрити

en: Classic AtmoLight
uk: Класичний AtmoLight

en: Classic rock
uk: Класичний рок

en: Classical
uk: Класичний

en: Clean up
uk: Очистити

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear List
uk: Очистити список

en: Clear Menu
uk: Очистити меню

en: Clear overlay framebuffer
uk: Стерти оверлей фреймбуферу

en: Click to set point B
uk: Клікніть для встановлення точки B

en: Click to toggle between elapsed and remaining time
uk: Натисніть для перемикання між часом відтворення та часом, що лишився

en: Click to toggle between loop one, loop all
uk: Клацніть для перемикання між повторенням одного та повторенням всього

en: Client port
uk: Порт клієнта

en: Clock jitter
uk: Лічильник джіттера

en: Clock reference average counter
uk: Еталонний середній лічильник

en: Clock synchronisation
uk: Синхронізація годинника

en: Clone
uk: Клонування

en: Clone the image
uk: Клонувати зображення

en: Clone video filter
uk: Відеофільтр клонування

en: Close Window
uk: Закрити вікно

en: Closed Captions decoder
uk: Декодер Closed Captions

en: Closed captions
uk: Закриті заголовки

en: Closed captions %u
uk: Закриті заголовки %u

en: Closed captions 1
uk: Закриті заголовки 1

en: Closed captions 2
uk: Закриті заголовки 2

en: Closed captions 3
uk: Закриті заголовки 3

en: Closed captions 4
uk: Закриті заголовки 4

en: Club
uk: Клубний

en: Codec
uk: Кодек

en: Codec Details
uk: Деталі кодеку

en: Codecs
uk: Кодеки

en: Codecs / Muxers
uk: Кодеки/мультиплексори

en: Coefficient thresholding on P-frames
uk: Пороговий коефіцієнт на P-кадрах

en: Coefficient thresholding on P-frames.Eliminate dct blocks containing only a small single coefficient.
uk: Пороговий коефіцієнт на P-кадрах. Ігнорує блоки дискретного косінусоїдного перетворення, які містять лише малий одиничний коефіцієнт.

en: Collect miscellaneous local statistics about the playing media.
uk: Збирати різноманітну статистику про відтворюване медіа.

en: Color
uk: Колір

en: Color ASCII art video output
uk: Вивід відео через кольорове ASCII

en: Color extraction
uk: Виділення кольору

en: Color fun
uk: Гра з кольором

en: Color inversion
uk: Інверсія кольорів

en: Color messages
uk: Кольорові повідомлення

en: Color of the text that will be rendered on the video. This must be an hexadecimal (like HTML colors). The first two chars are for red, then green, then blue. #000000 = black, #FF0000 = red, #00FF00 = green, #FFFF00 = yellow (red + green), #FFFFFF = white
uk: Колір тексту, який буде виводитися на відео. Значення вказується в шістнадцятковому вигляді (як у HTML). Перші два символи означають червоний, потім зелений і жовтий. #000000 = чорний, #FF0000 = червоний, #00FF00 = зелений, #FFF00 = жовтий (червоний + зелений), #FFFFFF = білий

en: Color of the video input.
uk: Колір джерела відео.

en: Color threshold
uk: Поріг кольору

en: Color threshold filter
uk: Фільтр порогу кольору

en: Color used to display text in the XOSD output.
uk: Колір, використовуваний для показу тексту XOSD.

en: Color when paused
uk: Колір на паузі

en: Colors similar to this will be kept, others will be grayscaled. This must be an hexadecimal (like HTML colors). The first two chars are for red, then green, then blue. #000000 = black, #FF0000 = red, #00FF00 = green, #FFFF00 = yellow (red + green), #FFFFFF = white
uk: Кольори, подібні до цього, будуть утримані, інші кольори будуть замінені на відтінки сірого. Значення вказуються у шістнадцятковому вигляді (як в HTML). Перші два символи означають червоний, потім зелений і жовтий. #000000 = чорний, #FF0000 = червоний, #00FF00 = зелений, #FFF00 = жовтий (червоний + зелений), #FFFFFF = білий

en: Columns
uk: Стовпці

en: Combined
uk: Комбіновано

en: Comedy
uk: Комедія

en: Comma separated list of active windows, defaults to all
uk: Список активних вікон, розділених комами, за змовчуванням — всі

en: Comma separated list of aspect ratios which will be added in the interface's aspect ratio list.
uk: Список, елементи якого розділені комами, співвідношень сторін, який буде додано до інтерфейсного списку співвідношень сторін.

en: Comma separated list of crop ratios which will be added in the interface's crop ratios list.
uk: Список, елементи якого розділені комами, співвідношень обрізання, який буде додано до інтерфейсного списку співвідношень обрізання.

en: Comma-separated list of active windows, defaults to all
uk: Список активних вікон, розділених комами, за змовчуванням всі

en: Command
uk: Команда

en: Command UDP port
uk: Керуючий порт UDP

en: Commands
uk: Команди

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment to put in ASF comments.
uk: Коментар для коментарів ASF.

en: Comments
uk: Коментарі

en: Compensate delay
uk: Компенсуюча затримка

en: Compiled by %s on %s (%s)
uk: Скомпільовано %s на %s (%s)

en: Compiler:
uk: Компілятор:

en: Compiler: %s
uk: Компілятор: %s

en: Complete MRL for VLC internal
uk: Повний MRL для VLC

en: Composite input
uk: Композитний вхід

en: Compute and print PSNR stats. This has no effect on the actual encoding quality.
uk: Обчислює та показує співвідношення сигнал/шум за потужністю. Не впливає на якість кодування.

en: Compute and print SSIM stats. This has no effect on the actual encoding quality.
uk: Обчислює та виводить статистику методу структурної подібності. Не впливає на якість кодування.

en: Config of last used skin
uk: Конфігурація останньої обкладинки

en: Configuration file
uk: Файл конфігурації

en: Configuration file for the OSD Menu.
uk: Файл конфігурації меню OSD.

en: Configuration options
uk: Параметри

en: Configuration options that will be used by the Service (eg. --foo=bar --no-foobar). It should be specified at install time so the Service is properly configured.
uk: Параметри, використовувані службою (наприклад --foo=bar --no-foobar). Повинні бути зазначений перед установкою служби для правильного налаштування.

en: Configure
uk: Налаштування

en: Configure Hotkeys
uk: Налаштувати гарячі клавіші

en: Configure podcasts...
uk: Налаштувати подкасти…

en: Connect to clients matching
uk: Під’єднуватися до клієнтів у відповідності

en: Connection failed
uk: Помилка з’єднання

en: Consider width and height as maximum values.
uk: Використовувати висоту і ширину як максимальні значення.

en: Console
uk: Консоль

en: Constant quality factor
uk: Постійний множник якості

en: Containers (*.ps *.ts *.mpg *.ogg *.asf *.mp4 *.mov *.wav *.raw *.flv *.webm)
uk: Контейнери (*.ps *.ts *.mpg *.ogg *.asf *.mp4 *.mov *.wav *.raw *.flv *.webm)

en: Content bitrate
uk: Бітрейт вмісту

en: Continue
uk: Продовжити

en: Continuous stream
uk: Неперервний потік

en: Contrast
uk: Контрастність

en: Contrast of the video input (if supported by the v4l2 driver).
uk: Контраст входу відео (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Contrast of the video input.
uk: Контрастність джерела відео.

en: Control
uk: Контроль

en: Control SAP flow
uk: Керування потоком SAP

en: Control interfaces
uk: Інтерфейси керування

en: Control menu for the player
uk: Меню керування плеєра

en: Control playback with media keys
uk: Контролювати відтворення медіаклавішами

en: Control playback with the Apple Remote
uk: Керувати відтворенням за допомогою Apple Remote

en: Control word for the CSA encryption algorithm
uk: Керуюче слово для алгоритму кодування CSA

en: Controller...
uk: Контролер…

en: Controls
uk: Керуючі значення

en: Conve&rt / Save...
uk: Конвертувати/зберегти…

en: Conversions from
uk: Перетворення з

en: Convert
uk: Конвертувати

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy packetizer
uk: Пакетувальник копіюванням

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Copyright (C)
uk: Copyright ©

en: Copyright metadata
uk: Метадані авторських прав

en: Copyright string to put in ASF comments.
uk: Авторські права для коментарів ASF.

en: CoreText font renderer
uk: Генератор шрифтів CoreText

en: Cornish
uk: Корнійська

en: Corsican
uk: Корсиканська

en: Could not demux ASF stream
uk: Не зміг демультиплексувати потік ASF

en: Couldn't find any trace of a previous crash.
uk: Не можу знайти нічого від попереднього збою.

en: Count of AtmoLight channels
uk: Кількість каналів AtmoLight

en: Count of channels
uk: Кількість каналів

en: Count of fnordlicht's
uk: Кількість fnordlicht’ів

en: Country
uk: Кантрі

en: Create
uk: Створити

en: Create "Fast Start" files
uk: Створювати файли «Швидкого запуску»

en: Create "Fast Start" files. "Fast Start" files are optimized for downloads and allow the user to start previewing the file while it is downloading.
uk: Створювати файли «Швидкого запуску». Ці файли оптимізовані для завантаження і дозволяють користувачеві почати перегляд під час завантаження.

en: Create Directory
uk: Створити директорію

en: Create Directory...
uk: Створити директорію…

en: Create Folder
uk: Створити каталог

en: Create Folder...
uk: Створити каталог…

en: Create Unique name in the System Tuning Spaces
uk: Створення унікального імені у системі налаштування просторів

en: Create a "puzzle game" with the video.
    The video gets split in parts that you must sort.
uk: Створити «пазл» з відео.
    Відео розбивається на частини, які Ви маєте відсортувати.

en: Create a new bookmark
uk: Створити нову закладку

en: Create a new profile
uk: Створити новий профіль

en: Create video buffers in system memory instead of video memory. This isn't recommended as usually using video memory allows to benefit from more hardware acceleration (like rescaling or YUV->RGB conversions). This option doesn't have any effect when using overlays.
uk: Створювати відеобуфери у системній пам'яті, замість відеопам'яті. Це не рекомендується, тому що звичайно відеопам'ять набагато краще пристосована для зберігання таких даних. Цей параметр не діє при використанні оверлеїв.

en: Creates several copies of the Video output window
uk: Створює кілька копій зображення

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Crop
uk: Обрізати

en: Crop geometry (pixels)
uk: Геометрія обрізання (у пікселях)

en: Crop one pixel from the bottom of the video
uk: Обрізати один піксель знизу відео

en: Crop one pixel from the left of the video
uk: Обрізати один піксель зліва відео

en: Crop one pixel from the right of the video
uk: Обрізати один піксель справа відео

en: Crop one pixel from the top of the video
uk: Обрізати один піксель зверху відео

en: Crop video filter
uk: Фільтр обрізання відео

en: Crop: %s
uk: Обрізання: %s

en: Cropadd
uk: Обрізати

en: Cropping failed
uk: Помилка обрізання

en: Crops a defined part of the image
uk: Обрізає частину зображення

en: Crypt audio
uk: Шифрування аудіо

en: Crypt audio using CSA
uk: Шифрування аудіо із використанням CSA

en: Crypt video
uk: Шифрування відео

en: Crypt video using CSA
uk: Шифрування відео із використанням CSA

en: Cue points
uk: Вказівні точки

en: Cult
uk: Культ

en: Current channel:
uk: Поточний канал:

en: Current media / stream statistics
uk: Поточна статистика медіа/потоку

en: Current playback speed: %1
    Click to adjust
uk: Швидкість поточного відтворювання: %1
    Клікніть для налаштування

en: Current visualization
uk: Поточна візуалізація

en: Custom
uk: Довільно

en: Custom aspect ratios list
uk: Довільний список співвідношень сторін

en: Custom crop ratios list
uk: Список довільних співвідношень обрізання

en: Custom title for the video window (in case the video is not embedded in the interface).
uk: Заголовок вікна виведення відео (у випадку, якщо відеовиведення не вбудоване в інтерфейс).

en: Customi&ze Interface...
uk: Змінити інтерфейс…

en: Cut
uk: Вирізати

en: Cut the stream in slices of the given duration, and ensure a constant bitrate between the two boundaries. This avoids having huge bitrate peaks, especially for reference frames.
uk: Нарізає потік на окремі елементи заданої тривалості і встановлює постійний бітрейт між межами цих елементів. Це дозволяє уникнути більших стрибків бітрейту, особливо для референсних кадрів.

en: Cycle audio track
uk: Циклічно перемикати аудіодоріжку

en: Cycle deinterlace modes
uk: Циклічно перемикати режим деінтерлейсу

en: Cycle source aspect ratio
uk: Циклічно перемикати співвідношення сторін

en: Cycle subtitle track
uk: Циклічно перемикати доріжку субтитрів

en: Cycle through a predefined list of crop formats.
uk: Циклічно перемикати обрізання з визначеного списку.

en: Cycle through a predefined list of source aspect ratios.
uk: Циклічно перемикати співвідношення сторін з визначеного списку.

en: Cycle through audio devices
uk: Циклічно перемикати аудіопристрої

en: Cycle through available audio devices
uk: Циклічно перемикати доступні аудіопристрої

en: Cycle through deinterlace modes.
uk: Циклічно перемикати режим деінтерлейсу.

en: Cycle through the available audio tracks(languages).
uk: Циклічно перемикати доступні аудіо доріжки (мови).

en: Cycle through the available subtitle tracks.
uk: Циклічно перемикати доступні доріжки субтитрів.

en: Cycle video crop
uk: Циклічно перемикати обрізання

en: Cyrillic (Windows-1251)
uk: Кирилиця (Windows-1251)

en: Czech
uk: Чеська

en: D-Bus control interface
uk: Інтерфейс керування D-Bus

en: DMX address for each channel
uk: Адреса DMX для кожного каналу

en: DMX options
uk: Параметри DMX

en: DTS Coherent Acoustics audio decoder
uk: Аудіодекодер DTS Coherent Acoustics

en: DTS audio packetizer
uk: Аудіопакетувальник DTS

en: DTS delay (ms)
uk: Затримка DTS (мс)

en: DTS dynamic range compression
uk: Стиснення динамічного діапазону DTS

en: DTS parser
uk: Парсер DTS

en: DV (Digital Video) demuxer
uk: Демультиплексор DV (Digital Video)

en: DVB Type:
uk: Тип DVB:

en: DVB input with v4l2 support
uk: DVB введення із підтримкою v4l2

en: DVB playlist import
uk: Імпорт списку відтворення DVB

en: DVB subtitles
uk: Субтитри DVB

en: DVB subtitles decoder
uk: Декодер субтитрів DVB

en: DVB subtitles encoder
uk: Кодувальник субтитрів DVB

en: DVB subtitles: hearing impaired
uk: Субтитри DVB: погіршений слух

en: DVD angle
uk: Кут DVD

en: DVD audio format (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG and RAW)
uk: Аудіоформат DVD (використовується із MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG і RAW)

en: DVD device
uk: Пристрій DVD

en: DVD menus
uk: Меню DVD

en: DVD subtitles
uk: Субтитри DVD

en: DVD subtitles decoder
uk: Декодер субтитрів DVD

en: DVD subtitles packetizer
uk: Пакетувальник субтитрів DVD

en: DVD with menus
uk: DVD з меню

en: DVD without menus
uk: DVD без меню

en: DVDRead Input (no menu support)
uk: Введення DVDRead (без підтримки меню)

en: DVDRead could not open the disc "%s".
uk: DVDRead не зміг відкрити диск "%s".

en: DVDRead could not read %d/%d blocks at 0x%02x.
uk: DVDRead не зміг прочитати%d/%d блоків на 0x%02x.

en: DVDRead could not read block %d.
uk: DVDRead не зміг прочитати блок %d.

en: DVDnav Input
uk: Ввід DVDnav

en: Damaged or incomplete AVI file
uk: Пошкоджений чи неповний AVI-файл

en: Damp
uk: Пом’якшення

en: Dance
uk: Танцювальний

en: Danish
uk: Датська

en: Darkness Limit
uk: Ліміт темноти

en: Darkness masking
uk: Корекція темних ділянок

en: Darknesslimit
uk: Ліміт темноти

en: Darkwave
uk: Дарквейв

en: Data
uk: Дані

en: Data alignment
uk: Вирівнювання даних

en: Data for the audio callback function.
uk: Дані для виклику аудіофункцій

en: Data for the get and release functions
uk: Дані для функцій отримання та відпускання

en: Data for the locking and unlocking functions
uk: Дані для блокуючих та розблокуючих функцій

en: Data for the video callback function.
uk: Дані для виклику відеофункцій

en: Data search path
uk: Шлях пошуку даних

en: Date
uk: Дата

en: Date metadata
uk: Метадані дати

en: Day / Month / Year:
uk: День/місяць/рік:

en: Dct-domain noise reduction. Adaptive pseudo-deadzone. 10 to 1000 seems to be a useful range.
uk: Шумозаглушення в домені дискретного косінусоїдного перетворення. Адаптивна псевдомертва зона. Діапазон від 10  до 1000.

en: De-Fullscreen
uk: Вимкнути повноекранний режим

en: Deactivate the deblocking loop filter (decreases quality).
uk: Відключити loop-фільтр (деблокінг). Суттєво зменшує якість.

en: Death metal
uk: Дез метал

en: Debug Frame Folder
uk: Каталог кадрів відлагоджування

en: Debug logging
uk: Журналювання відлагоджування

en: Debug mask
uk: Маска відлагоджування

en: Decide references on a per partition basis
uk: Вибір референсних кадрів на основі макроблоків

en: Decimation
uk: Проріджування

en: Decimation level for MJPEG streams
uk: Рівень проріджування для потоків MJPEG

en: Decoded
uk: Декодовано

en: Decoded blocks
uk: Блоків декодовано

en: Decoders
uk: Декодери

en: Decoding
uk: Декодування

en: Decoding X coordinate
uk: Координата X при декодуванні

en: Decoding Y coordinate
uk: Координата Y при декодуванні

en: Decompression
uk: Декомпресія

en: Decrease Volume
uk: Зменшити гучність

en: Decrease scale factor
uk: Множник зменшення масштабу

en: Decrease scale factor.
uk: Множник зменшення масштабу.

en: Default
uk: За змовчуванням

en: Default (Windows-1252)
uk: За змовчуванням (Windows-1252)

en: Default Audio Device
uk: Аудіопристрій за змовчуванням

en: Default Caching Level
uk: Рівень кешування за змовчуванням

en: Default DVD angle.
uk: Кут DVD за змовчуванням.

en: Default Encoding
uk: Кодування за змовчуванням

en: Default Page Referrer URL
uk: URL сторінки реферера за змовчуванням

en: Default SWF Referrer URL
uk: URL реферера SWF за змовчуванням

en: Default Server Port
uk: Порт серверу за змовчуванням

en: Default TCP connection timeout (in milliseconds).
uk: Таймаут TCP-з'єднання за змовчуванням (у мілісекундах).

en: Default Volume
uk: Гучність за змовчуванням

en: Default audio volume
uk: Гучність за змовчуванням

en: Default background alpha
uk: Фонова прозорість за змовчуванням

en: Default background color
uk: Фоновий колір за змовчуванням

en: Default background color if the Kate stream does not specify a background color to use.
uk: Фоновий колір за змовчуванням, якщо потік Kate не визначає конкретний фоновий колір.

en: Default caching policy
uk: Політика кешування за змовчуванням

en: Default caching value for Audio CDs. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для Аудіо CD. Значення вказується в мілісекундах.

en: Default caching value for PVR streams. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для потоків PVR. Значення вказується в мілісекундах.

en: Default caching value for outbound RTP streams. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для вихідних потоків RTP за змовчуванням. Значення вказується в мілісекундах.

en: Default caching value for outbound UDP streams. This value should be set in milliseconds.
uk: Розмір кеша для вихідних потоків UDP. Значення вказується в мілісекундах.

en: Default devices
uk: Пристрої за змовчуванням

en: Default encoding
uk: Кодування за змовчуванням

en: Default font alpha
uk: Прозорість шрифту за змовчуванням

en: Default font color
uk: Колір шрифту за змовчуванням

en: Default font color to use if the Kate stream does not specify a particular font color to use.
uk: Колір шрифту за змовчуванням, якщо потік Kate не визначає конкретний колір шрифту.

en: Default font description
uk: Опис шрифту за змовчуванням

en: Default font effect
uk: Ефект шрифту за змовчуванням

en: Default font effect strength
uk: Стійкість ефекту шрифту за змовчуванням

en: Default multicast interface. This overrides the routing table.
uk: Інтерфейс групових пакетів за змовчуванням. Перекриває таблицю маршрутизації.

en: Default optical device
uk: Оптичний накопичував за змовчуванням

en: Default port (server mode)
uk: Порт за змовчуванням (режим сервера)

en: Default replay gain
uk: Автонормалізація гучності звуку за змовчуванням

en: Default stream
uk: Потік за змовчуванням

en: Default stream output chain
uk: Ланцюжок виводу потоку за змовчуванням

en: Define here the DMX base address for each channel use , or ; to separate the values
uk: Зазначте тут базову адресу DMX для кожного каналу, використовуючи «,» або «;» для розділення значень

en: Define input picture aspect-ratio to use. Default is 4:3
uk: Визначте співвідношення сторін вхідного малюнку. За змовчуванням 4:3

en: Define the colors of the volume slider
    By specifying the 12 numbers separated by a ';'
    Default is '255;255;255;20;226;20;255;176;15;235;30;20'
    An alternative can be '30;30;50;40;40;100;50;50;160;150;150;255'
uk: Визначити кольори слайдеру гучності.
    Вкажіть 12 чисел, розділених «;»
    За змовчуванням ­— «255;255;255;20;226;20;255;176;15;235;30;20»
    Альтернатива може бути — «30;30;50;40;40;100;50;50;160;150;150;255»

en: Define the colors of the volume slider
uk: Визначити кольори слайдеру гучності

en: Define the pids to add to each pmt. This requires "Set PID to ID of ES" to be enabled.
uk: Призначає PID кожному PMT. Необхідно, щоб параметр «PID рівний ES ID» був увімкнений.

en: Define which screen fullscreen goes
uk: Визначити, на якому екрані буде повноекранний режим

en: Defines a small bitmap with 64x48 pixels, containing a grayscale gradient
uk: Визначає маленьку бітову карту розміром 64x48 пікселів, яка містить сірий градієнт

en: Defines bitdistribution mode for AQ, default 1
     - 0: Disabled
     - 1: Current x264 default mode
     - 2: uses log(var)^2 instead of log(var) and attempts to adapt strength per frame
uk: Визначає режим розподілу AQ, за змовчуванням 1
     - 0: Вимкнено
     - 1: Поточний режим x264 за змовчуванням
     - 2: використовувати  log(var)^2 замість log(var) та намагатися адаптувати інтенсивність по кадрах

en: Defines how often the barGraph information should be sent. Sends the barGraph information every n audio packets (default 4).
uk: Визначає, наскільки часто буде надсилатися інформація barGraph. Надсилає цю інформацію кожні n аудіопакетів (4 за змовчуванням).

en: Defines if BarGraph information should be sent (default 1)
uk: Визначає, чи повинна відсилатися інформація BarGraph (1 за змовчуванням)

en: Defines if BarGraph information should be sent. 1 if the information should be sent, 0 otherwise (default 1).
uk: Визначає, чи повинна відсилатися інформація BarGraph. 1, якщо повинна, інакше 0 (1 за змовчуванням).

en: Defines if silence alarm information should be sent (default 1)
uk: Визначає, чи повинна надсилатися інформація сповіщення про тишу (за змовчуванням 1)

en: Defines if silence alarm information should be sent. 1 if the information should be sent, 0 otherwise (default 1).
uk: Визначає, чи повинна надсилатися інформація сповіщення про тишу. 1, якщо повинна, інакше 0 (за змовчуванням 1).

en: Defines if the TCP connection should be reset. This is to be used when using with audiobargraph_v (default 1).
uk: Визначає, чи повинно скидатися з’єднання TCP. Використовується із audiobargraph_v (1 за змовчуванням).

en: Defines orientation of the mirror splitting.     Can be vertical or horizontal
uk: Визначає орієнтацію дзеркального розбиття. Може бути вертикальним чи горизонтальним

en: Defines radius size in pixels, of base of bands(beginning).
uk: Радіус основи смуг у пікселях.

en: Defines the descriptors of each SDT. Thisrequires "Set PID to ID of ES" to be enabled.
uk: Призначає дескриптори кожному SDT. Необхідно, щоб параметр «PID рівний ES ID» був увімкнений.

en: Defines the virtual surface of the room emulated by the filter.
uk: Визначає віртуальну поверхню кімнати, емульованої фільтром.

en: Defines what timeout option to add to the RTSP session ID string. Setting it to a negative number removes the timeout option entirely. This is needed by some IPTV STBs (such as those made by HansunTech) which get confused by it. The default is 5.
uk: Визначає, який параметр таймауту додавати до рядку ID сесії RTSP. Встановлення негативного значення прибирає таймаут. Це необхідно для деяких IPTV STB (зроблених, наприклад, HansunTech), які цього не сприймають. За змовчуванням 5.

en: Defines whether to draw the base of the bands.
uk: Малювати основу смуг.

en: Deinterlace
uk: Деінтерлейс

en: Deinterlace method to use for local playback.
uk: Режим деінтерлейсу для локального відтворення.

en: Deinterlace method to use for streaming.
uk: Режим деінтерлейсу для мовлення.

en: Deinterlace method to use for video processing.
uk: Використовуваний метод деінтерлейсу для обробки відео.

en: Deinterlace mode
uk: Режим деінтерлейсу

en: Deinterlace module
uk: Модуль деінтерлейсу

en: Deinterlace module to use.
uk: Виберіть необхідний модуль деінтерлейсу

en: Deinterlace off
uk: Деінтерлейс вимкнено

en: Deinterlace on
uk: Деінтерлейс увімкнено

en: Deinterlace the image after loading it.
uk: Використовувати фільтр деінтерлейса на зображенні після його завантаження.

en: Deinterlace the video before encoding.
uk: Застосувати деінтерлейс перед кодуванням.

en: Deinterlace video
uk: Деінтерлейс

en: Deinterlacing
uk: Деінтерлейсинг

en: Deinterlacing video filter
uk: Відеофільтр деінтерлейсу

en: Delay
uk: Затримка

en: Delay (in ms) before the placeholder kicks in.
uk: Затримка (у мс) перед тим, як заповнювач починає роботу.

en: Delay after which SAP items get deleted if no new announcement is received.
uk: Таймаут, після якого елемент SAP буде видалений, якщо на нього не прийшло ніяких нових сповіщень.

en: Delay the DTS (decoding time stamps) and PTS (presentation timestamps) of the data in the stream, compared to the PCRs. This allows for some buffering inside the client decoder.
uk: Затримка DTS (часових міток декодування) і PTS (часових міток показу) даних потоку, у порівнянні з PCR. Це дозволяє деяку буферизацію в декодері клієнта.

en: Delay the DTS (decoding time stamps) and PTS (presentation timestamps) of the data in the stream, compared to the SCRs. This allows for some buffering inside the client decoder.
uk: Затримка DTS (часових міток декодування) і PTS (часових міток показу) даних потоку, у порівнянні з SCR. Це дозволяє деяку буферизацію в декодері клієнта.

en: Delay time
uk: Час затримки

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete all the bookmarks
uk: Видалити всі закладки

en: Delete selected profile
uk: Видалити обраний профіль

en: Delete the current profile
uk: Видалити поточний профіль

en: Delete the selected item
uk: Видалити обраний елемент

en: Deletes the selected item
uk: Видалити обрані елементи

en: Demultiplexers are used to separate the "elementary" streams (like audio and video streams). You can use it if the correct demuxer is not automatically detected. You should not set this as a global option unless you really know what you are doing.
uk: Демультиплексори використовуються для розділення елементарних потоків (таких як звук і відео). Ви можете вказати правильний демультиплексор, якщо автовизначення не спрацювало. Не встановлюйте цей параметр, як глобальний, якщо Ви не впевнені в тому, що робите.

en: Demux module
uk: Модуль демультиплексора

en: Demuxed
uk: Демультиплексовано

en: Demuxed data size
uk: Розмір демультиплексованих даних

en: Demuxers
uk: Демультиплексори

en: Demuxers are used to separate audio and video streams.
uk: Демультиплексори використовуються для розділення потоків відео та звуку.

en: Depending on the amount your fnordlicht hardware choose 1 to 4 channels
uk: Залежно від кількості вашого обладнання fnordlicht оберіть від 1 до 4 каналів

en: Depending on your MoMoLight hardware choose 3 or 4 channels
uk: Залежно від вашого обладнання MoMoLight оберіть 3 або 4 канали

en: Descending
uk: Спаданням

en: Description
uk: Опис

en: Description metadata
uk: Опис метаданих

en: Description of the stream content or information about your channel.
uk: Опис вмісту потоку або інформація про Ваш канал.

en: Description stream output
uk: Опис вихідного потоку

en: Desired frame rate for the H264 stream.
uk: Бажана частота кадрів для потоку H264.

en: Desired frame rate for the VC-1 stream.
uk: Бажана частота кадрів потоку VC-1.

en: Desired frame rate for the capture.
uk: Бажана частота кадрів захоплення.

en: Desktop
uk: Робочий стіл

en: Destination
uk: Призначення

en: Destination (URL) to use for the stream. Overrides path and bind parameters
uk: Призначення (URL) для потоку. Перевизначає шляхи та прив’язує параметри

en: Destination audio codec
uk: Аудіокодек призначення

en: Destination bridge-in name
uk: Ім’я цілі вхідного мосту

en: Destination file:
uk: Файл призначення:

en: Destination prefix
uk: Префікс призначення

en: Destination subtitles codec
uk: Кодек субтитрів призначення

en: Destination video codec
uk: Відеокодек призначення

en: Destinations
uk: Призначення

en: Detailed View
uk: Детальний перегляд

en: Determines how many sections of spectrum will exist.
uk: Використовувана кількість частин спектра.

en: Determines what (if any) video is displayed by the wrapper filter
uk: Визначає, яке (якщо є) відео відображається через фільтр обгортки

en: Determines wrapper filter verbosity level
uk: Визначає рівень деталізації фільтру обгортки

en: Device
uk: Пристрій

en: Device Selection
uk: Вибір пристрою

en: Device name
uk: Ім'я пристрою

en: Device number to use on adapter
uk: Номер пристрою в адаптері

en: Device properties
uk: Налаштування пристрою

en: Device type
uk: Тип пристрою

en: Device:
uk: Пристрій:

en: Devices
uk: Пристрої

en: Diagonal Linear Phase
uk: Діагональна лінійна фаза

en: Dialog
uk: Діалог

en: Dialog providers can be configured here.
uk: Постачальники діалогів можуть бути налаштовані тут.

en: Dialog providers settings
uk: Налаштування постачальників діалогів

en: DiffServ Code Point
uk: Точка коду диференційованих сервісів

en: Differentiated Services Code Point for outgoing UDP streams (or IPv4 Type Of Service, or IPv6 Traffic Class). This is used for network Quality of Service.
uk: Точка коду диференційованих сервісів для вихідних UDP-потоків (або тип сервісу IPv4, або клас трафіку IPv6). Це використовується для мережевої якості сервісу.

en: Digital Video (Firewire/ieee1394)  input
uk: Вхід Digital Video (Firewire/IEEE 1394)

en: Dirac packetizer
uk: Пакетувальник Dirac

en: Dirac video demuxer
uk: Демультиплексор відео Dirac

en: Dirac video encoder using dirac-research library
uk: Відеокодер Dirac, використовуючи бібліотеку dirac-research

en: Direct MV prediction mode
uk: Режим прямого передбачення векторів руху

en: Direct MV prediction mode.
uk: Режим прямого передбачення векторів руху.

en: Direct prediction size
uk: Розмір прямого передбачення

en: Direct prediction size:  -  0: 4x4
     -  1: 8x8
     - -1: smallest possible according to level
uk: Розмір прямого передбачення:  -  0: 4x4
     -  1: 8x8
     - -1: найменше можливе, відповідне рівню

en: Direct rendering
uk: Прямий рендерінг

en: Direct3D Desktop mode
uk: Direct3D-режим робочого столу

en: Direct3D video output
uk: Відеовивід через Direct3D

en: DirectFB video output http://www.directfb.org/
uk: Відеовивід DirectFB http://www.directfb.org/

en: DirectMedia Object decoder
uk: Декодер DirectMedia Object

en: DirectMedia Object encoder
uk: Кодувальник DirectMedia Object

en: DirectShow DVB input
uk: Ввід DVB через DirectShow

en: DirectShow input
uk: Вхід DirectShow

en: DirectX (DirectDraw) video output
uk: Відеовивід через DirectX (DirectDraw)

en: DirectX Wallpaper
uk: Шпалери DirectX

en: DirectX audio output
uk: Вивід звуку через DirectX

en: Direction
uk: Напрям

en: Direction of the mirroring
uk: Напрям віддзеркалення

en: Directory
uk: Каталог

en: Directory index
uk: Індекс каталогу

en: Directory input
uk: Ввід із каталогу

en: Directory or filename where the records will be stored
uk: Каталог чи ім’я файлу, куди будуть зберігатися записи

en: Directory path prefix
uk: Префікс шляху каталогу

en: Directory path where images files should be saved.If not set, then images will be automatically saved in users homedir.
uk: Шлях каталогу, до якого будуть зберігатися файли зображень. Якщо не задано, зображення будуть автоматично збережені у домашньому каталозі користувача.

en: Directory used to store the timeshift temporary files.
uk: Каталог, де будуть зберігатися тимчасові файли модуля зсуву за часом.

en: Directory where the video snapshots will be stored.
uk: Дозволяє вказати каталог для зберігання стоп-кадрів.

en: Disable
uk: Відключити

en: Disable DVD Menus (for compatibility)
uk: Вимкнути меню DVD (для сумісності)

en: Disable DVD subtitle transparency
uk: Відключити прозорість субтитрів DVD

en: Disable arithmetic coding
uk: Вимкнути арифметичне кодування

en: Disable screensaver
uk: Відключати заставку

en: Disable the screensaver during video playback.
uk: Відключати заставку під час відтворення відео.

en: Disc
uk: Диск

en: Disc Selection
uk: Вибір диску

en: Disc device
uk: Пристрій диску

en: Discard
uk: Відкидання

en: Discarded (corrupted)
uk: Відкинуто (пошкоджено)

en: Disco
uk: Диско

en: Discontinuous Transmission
uk: Безперервна передача

en: Discs
uk: Диски

en: Display
uk: Дисплей

en: Display OSD menu on top of video output
uk: Показувати меню OSD зверху відеовиводу

en: Display Settings
uk: Налаштування дисплею

en: Display XOSD output at the bottom of the screen instead of the top.
uk: Показувати виведення XOSD знизу, а не зверху екрана.

en: Display a RSS or ATOM Feed on your video
uk: Відображувати RSS- або Atom-стрічки на відео

en: Display aspect ratio
uk: Співвідношення сторін

en: Display aspect ratio of a video elementary stream
uk: Співвідношення сторін відео елементарного потоку

en: Display device
uk: Пристрій відображення

en: Display feed images if available.
uk: Показувати доступні зображення з розсилок.

en: Display locally
uk: Показувати локально

en: Display name of the Service
uk: Відображуване ім'я служби

en: Display on overlay framebuffer
uk: Показати на оверлеї фреймбуфера

en: Display playlist tree
uk: Відображати дерево списку відтворення

en: Display resolution
uk: Роздільна здатність дисплею

en: Display stream output
uk: Виведення потоку на дисплей

en: Display text above the video
uk: Показувати текст над відео

en: Display the input video
uk: Показувати вхідне відео

en: Display the output
uk: Показати вивід

en: Display the processed video
uk: Показувати оброблене відео

en: Display the snapshot preview in the screen's top-left corner.
uk: Показувати попередній перегляд стоп-кадру у верхньому лівому куті екрана.

en: Display the stream locally
uk: Відтворити потік локально

en: Display the title of the video on top of the movie.
uk: Показує заголовок відео на самому відео.

en: Display video in a skinned window if any
uk: Відображувати відео у оздобленому вікні, якщо таке є

en: Display video snapshot preview
uk: Показати попередній перегляд стоп-кадру

en: Display while streaming
uk: Показувати під час мовлення

en: Displayed
uk: Відображено

en: Displayed frames
uk: Показано кадрів

en: Distance between 'P' frames
uk: Відстань між P-кадрами

en: Distance between front left speaker and listener in meters.
uk: Відстань між лівим і правим динаміком у метрах.

en: Distort mode
uk: Режим шуму

en: Distort mode, one of "gradient", "edge" and "hough".
uk: Режим шуму, припустимі значення: «градієнт», «межа», «жижки».

en: Distortion filters
uk: Фільтри спотворення

en: DivX first version (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
uk: Перша версія DivX (використовується з MPEG TS, MPEG1, ASF і OGG)

en: DivX second version (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
uk: Друга версія DivX (використовується з MPEG TS, MPEG1, ASF і OGG)

en: DivX third version (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
uk: Третя версія DivX (використовується з MPEG TS, MPEG1, ASF і OGG)

en: Do not complain on encrypted PES.
uk: Не скаржитись на зашифрований PES.

en: Do not display OSD menu on top of video output
uk: Не показувати меню OSD зверху відеовиводу

en: Do not display OSD menu on video output
uk: Не показувати меню OSD на відео

en: Do not open a DOS command box interface
uk: Не відкривати інтерфейс вводу команд DOS

en: Do not try to guess ASF bitrate. Setting this, allows you to control how Windows Media Player will cache streamed content. Set to audio+video bitrate in bytes
uk: Не намагатися вгадати бітрейт ASF. Це дозволяє контролювати, як Windows Media Player буде кешувати мовний потік. Задайте бітрейт аудіо+відео у байтах

en: Do white balance
uk: Відбалансувати білий

en: Do you really want to unsubscribe from %1?
uk: Ви дійсно хочете відписатися від %1?

en: Do you want to send details on the crash to VLC's development team?
    
    If you want, you can enter a few lines on what you did before VLC crashed along with other helpful information: a link to download a sample file, a URL of a network stream, ...
uk: Хочете надіслати деталі аварії команді розробників VLC?
    
    Якщо хочете, введіть кілька рядків про те, що Ви робили перед тим, як VLC впав, заодно вкажіть іншу корисну інформацію: посилання на файл прикладу, URL мережевого потоку,…

en: Docked Playlist
uk: Зменшений список відтворення

en: Dolby Surround decoder
uk: Декодер Dolby Surround

en: Dolby Surround encoded streams won't be decoded before being processed by this filter. Enabling this setting is not recommended.
uk: Потоки, закодовані Dolby Surround не будуть декодуватися перед фільтрами. Вмикання цього параметра не рекомендується.

en: Domain/Workgroup that will be used for the connection.
uk: Домен/робоча група, яка буде використовуватися для з'єднання.

en: Don't Send
uk: Не надсилати

en: Don't display any video
uk: Не показувати ніяке відео

en: Don't display dialogs that don't require user action (Critical and error panel).
uk: Не відображувати діалоги, які не вимагають реакції користувача (панель критичних повідомлень та помилок).

en: Don't repair
uk: Не виправляти

en: Don't show
uk: Не показувати

en: Don't use presets, but manually specified bands. You need to provide 10 values between -20dB and 20dB, separated by spaces, e.g. "0 2 4 2 0 -2 -4 -2 0 2".
uk: Не використовуйте попередні установки, частоти вказуйте вручну. Вам необхідно задати 10 значень між -20dB та 20dB, розділених пробілами. Наприклад, «0 2 4 2 0 -2 -4 -2 0 2».

en: Double Size
uk: Подвійний розмір

en: Double click to get media information
uk: Двічі клацніть для отримання медіаінформації

en: Double click to jump to a chosen time position
uk: Двічі клацніть для переходу на обрану часову позицію

en: Download Cover Art
uk: Завантажити обкладинку

en: Download Plugin
uk: Завантажити плагін

en: Download cover art
uk: Завантажити обкладинку альбому

en: Downloaded file "%s" was corrupted. Thus, it was deleted.
uk: Завантажений файл "%s" було пошкоджено. Тому його видалено.

en: Downloading ...
uk: Завантаження…

en: Draw "peaks" in the spectrum analyzer.
uk: Малювати «піки» в аналізаторі спектра.

en: Draw bands in the spectrometer.
uk: Малювати смуги у спектрометрі.

en: Drawable
uk: Промальовуване

en: Dream
uk: Дрім

en: Drop late frames
uk: Пропускати спізнілі кадри

en: Dropped (discontinued)
uk: Опущено (призупинено)

en: Dry
uk: Сухість

en: Dry Mix
uk: Сухе змішування

en: Dual mono
uk: Подвійне моно

en: Dummy
uk: Пустий

en: Dummy Elements
uk: Фіктивні елементи

en: Dummy Interface
uk: Фіктивний інтерфейс

en: Dummy S/PDIF audio mixer
uk: Фіктивний аудіомікшер S/PDIF

en: Dummy Video output
uk: Фіктивний відеовивід

en: Dummy audio output function
uk: Функція фіктивного аудіовиводу

en: Dummy codec (do not transcode, useable with all encapsulation formats)
uk: Фіктивний кодек (не кодує, використовується з усіма форматами контейнера)

en: Dummy decoder
uk: Фіктивний декодер

en: Dummy decoder function
uk: Функція фіктивного декодеру

en: Dummy demux function
uk: Функція фіктивного демультиплексору

en: Dummy encoder function
uk: Функція фіктивного кодеру

en: Dummy font renderer function
uk: Функція фіктивного генератора шрифтів

en: Dummy ifo demux
uk: Фіктивний демультиплексор ifo

en: Dummy image chroma format
uk: Фіктивний формат кольоровості

en: Dummy interface function
uk: Функція фіктивного інтерфейсу

en: Dummy stream output
uk: Пустий вихідний потік

en: Dummy video output function
uk: Функція фіктивного відеовиводу

en: Dummy/Raw muxer
uk: Фіктивний/сирий мультиплексор

en: Dump
uk: Дамп

en: Dump buffer size
uk: Розмір буферу дампа

en: Dump decoder
uk: Дамп декодеру

en: Dump decoder function
uk: Функція дампу декодеру

en: Dump filename
uk: Ім'я файлу дампа

en: Dump raw input
uk: Зберегти вхідний потік

en: Duplicate stream output
uk: Виведення дублюючого потоку

en: Duplicate your video to multiple windows and/or video output modules
uk: Дублювати відео у декілька вікон та/чи вихідних відеомодулів

en: Duration
uk: Тривалість

en: Duration in ms
uk: Тривалість у мс

en: Duration of the fake streaming before faking an end-of-file (default is -1 meaning that the stream is unlimited when fake is forced, or lasts for 10 seconds otherwise. 0, means that the stream is unlimited).
uk: Тривалість фіктивного потоку перед видачею кінця файлу (за змовчуванням -1, що означає необмеженість потоку при примусовій фіктивності, або інакше для 10 секунд. 0 означає необмеженість потоку).

en: Dutch
uk: Голандська

en: Dynamic range compression makes the loud sounds softer, and the soft sounds louder, so you can more easily listen to the stream in a noisy environment without disturbing anyone. If you disable the dynamic range compression the playback will be more adapted to a movie theater or a listening room.
uk: Стиснення динамічного діапазону робить голосні звуки тихішими, а тихі звуки голоснішими, тому Ви зможете слухати потік у шумному оточенні, не стривожуючи нікого голосними звуками.  При вимкненому параметрі відтворення більш адаптоване до кінотеатру або кімнати для перегляду фільмів.

en: Dynamic video overlay
uk: Динамічний відеооверлей

en: Dzongkha
uk: Джонгська

en: E&xport
uk: Експорт

en: Early SKIP detection on P-frames
uk: Раннє визначення пропущених P-кадрів

en: Early SKIP detection on P-frames.
uk: Раннє визначення пропущених P-кадрів.

en: Eastern European (Latin-2)
uk: Східноєвропейське (Latin-2)

en: Eastern European (Windows-1250)
uk: Східноєвропейське (Windows-1250)

en: Edge
uk: Межа

en: Edge Weightning
uk: Вага краю

en: Edge visible
uk: Видимий край

en: Edge weightning
uk: Вага краю

en: Edit
uk: Редагування

en: Edit Bookmarks
uk: Редагувати закладки

en: Edit Input
uk: Редагувати ввід

en: Edit Options
uk: Редагувати налаштування

en: Edit selected profile
uk: Редагувати обраний профіль

en: Edit settings
uk: Редагувати налаштування

en: Effect
uk: Ефект

en: Effects
uk: Ефекти

en: Effects list
uk: Список ефектів

en: Eject the disc
uk: Витягнути диск

en: Electronic
uk: Електронний

en: Element aspect ratio
uk: Співвідношення сторін елемента

en: Elementary stream output
uk: Вивід елементарних потоків

en: Elements order
uk: Порядок елементів

en: Eliminates chrominance blocks when the PSNR isn't much changed (default: 0.0). The H264 specification recommends 7.
uk: Корекція кольоровості макроблоків, якщо PSNR не занадто сильно змінюється (за змовчуванням: 0.0). Стандарт H264 рекомендує значення 7.

en: Eliminates luminance blocks when the PSNR isn't much changed (default: 0.0). The H264 specification recommends -4.
uk: Корекція яскравості макроблоків, якщо PSNR не занадто сильно змінюється (за змовчуванням: 0.0). Стандарт H264 рекомендує значення -4.

en: Embed the file browser in open dialog
uk: Вбудовувати файловий браузер у діалог відкриття

en: Embed the framebuffer overlay into a X11 window
uk: Вбудовувати оверлей фреймбуферу до вікна X11

en: Embed the overlay
uk: Вбудовувати оверлей

en: Embed the video output in the main interface.
uk: Вбудувати відео до головного інтерфейсу.

en: Embed video in interface
uk: Вбудувати відео в інтерфейс

en: Embedded video
uk: Вбудоване відео

en: Embedded window video
uk: Вбудований відеовивід

en: Empty Folder
uk: Порожній каталог

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enable Audio
uk: Увімкнути звук

en: Enable CPU 3D Now! support
uk: Увімкнути підтримку 3D Now!

en: Enable CPU AltiVec support
uk: Увімкнути підтримку AltiVec

en: Enable CPU MMX EXT support
uk: Увімкнути підтримку MMX EXT

en: Enable CPU MMX support
uk: Увімкнути підтримку MMX

en: Enable CPU SSE support
uk: Увімкнути підтримку SSE

en: Enable CPU SSE2 support
uk: Увімкнути підтримку SSE2

en: Enable CPU SSE3 support
uk: Увімкнути підтримку SSE3

en: Enable CPU SSE4.1 support
uk: Увімкнути підтримку SSE4.1

en: Enable CPU SSE4.2 support
uk: Увімкнути підтримку SSE4.2

en: Enable CPU SSSE3 support
uk: Увімкнути підтримку SSSE3

en: Enable Last.fm submissions
uk: Увімкнути публікацію на Last.fm

en: Enable OSD
uk: Увімкнути OSD

en: Enable On Screen Display (OSD)
uk: Включити OSD

en: Enable SPU stream output
uk: Увімкнути виведення субтитрів

en: Enable Time-Stretching audio
uk: Включити часове розтягнення звуку

en: Enable Video
uk: Увімкнути відео

en: Enable a simple noise reduction algorithm to lower the encoding length and bitrate, at the expense of lower quality frames.
uk: Увімкнути алгоритм простого зменшення шуму для зменшення тривалості кодування та бітрейту за рахунок менш якісних кадрів.

en: Enable adaptive prefiltering
uk: Включає адаптивне попереднє фільтрування

en: Enable audio
uk: Увімкнути звук

en: Enable audio stream output
uk: Увімкнути вивід аудіопотоку

en: Enable bands
uk: Увімкнути смуги

en: Enable base
uk: Увімкнути основу

en: Enable debug
uk: Увімкнути відлагоджування

en: Enable dedicated algorithms for interlaced frames.
uk: Дозволити окремий алгоритм для кадрів зі чередуванням.

en: Enable desktop mode
uk: Увімкнути режим робочого столу

en: Enable discontinuous transmission (DTX).
uk: Включає безперервну передачу (DTX).

en: Enable high voltage if your cables are particularly long. This is not supported by all frontends.
uk: Використовувати високу напруга при довгому кабелі. Це підтримується не усіма фронтендами.

en: Enable interlaced motion estimation algorithms. This requires more CPU.
uk: Увімкнути черезрядкові алгоритми оцінки руху. Потребує більше процесорного часу.

en: Enable internal upmixing
uk: Увімкнути внутрішню псевдобагатоканальність

en: Enable lossless coding
uk: Увімкнути режим кодування без втрат

en: Enable megabass mode
uk: Увімкнути режим мегабасу

en: Enable multiple quantizers
uk: Увімкнути декілька квантифікаторів

en: Enable multiple quantizers per subband (one per codeblock)
uk: Увімкнути декілька квантифікаторів на одну підгрупу (одна на кодовий блок)

en: Enable noise reduction algorithm.
uk: Увімкнути алгоритм зменшення шуму.

en: Enable original graphic spectrum
uk: Увімкнути оригінальний графічний спектр

en: Enable peaks
uk: Увімкнути піки

en: Enable reverberation
uk: Увімкнути ехо

en: Enable spatial partitioning
uk: Увімкнути просторовий поділ

en: Enable spatializer
uk: Увімкнути покращувач

en: Enable streaming of all ES
uk: Увімкнути мовлення всіх елементарних потоків

en: Enable sub-pictures
uk: Увімкнути «шари»

en: Enable the "flat" spectrum analyzer in the spectrometer.
uk: Увімкнути «плоский» аналізатор спектру в спектрометрі.

en: Enable the equalizer. Bands can be set manually or using a preset.
uk: Увімкнення еквалайзера. Ви можете вручну змінювати смуги або використовувати передустановки (меню Аудіо->Еквалайзер)

en: Enable the internal upmixing algorithm (not recommended).
uk: Увімкнути внутрішній алгоритм псевдобагатоканальності (не рекомендується).

en: Enable the pre-motion estimation algorithm.
uk: Увімкнути алгоритм оцінки попереднього руху.

en: Enable time streching audio
uk: Включити часове розтягнення звуку

en: Enable transparency effects
uk: Увімкнути ефекти прозорості

en: Enable trellis quantization (rate distortion for block coefficients).
uk: Увімкнути квантування ґратками (показник викривлення для коефіцієнтів блоку).

en: Enable video
uk: Увімкнути відео

en: Enable video stream output
uk: Увімкнути вивід відеопотоку

en: Enable voice activity detection (VAD). It is automatically activated in VBR mode.
uk: Включає визначення дії голосу (VAD). Автоматично включається у режимі VBR.

en: Enable wallpaper mode
uk: Включити режим шпалер

en: Enable wallpaper mode
uk: Відео на робочому столі

en: Enable/disable audio rendering.
uk: Увімкнути/вимкнути генерацію звуку.

en: Enable/disable video rendering.
uk: Увімкнути/вимкнути генерацію відео.

en: Enables an interactive Zoom feature
uk: Вмикає можливість інтерактивного масштабування

en: Enables framedropping on MPEG2 stream. Framedropping occurs when your computer is not powerful enough
uk: Включає пропускання кадрів потоку MPEG2. Пропускання кадрів виникає тоді, коли Ваш комп’ютер недостатньо потужний

en: Enabling this allows to transcode the audio track if one is present in the stream.
uk: Це дозволяє перекодувати аудіодоріжку, якщо такий присутній у потоці.

en: Enabling this allows to transcode the video track if one is present in the stream.
uk: Це дозволяє перекодувати відеодоріжку, якщо така присутній у потоці.

en: Encap. format
uk: Формат формування пакета

en: Encapsulation
uk: Формат контейнера

en: Encapsulation Method
uk: Метод інкапсуляції

en: Encapsulation format
uk: Формат контейнера

en: Encoded by
uk: Кодовано

en: Encoders settings
uk: Налаштування кодерів

en: Encoding
uk: Кодування

en: Encoding X coordinate
uk: Координата X при кодуванні

en: Encoding Y coordinate
uk: Координата Y при кодуванні

en: Encoding complexity
uk: Складність кодування

en: Encoding quality
uk: Якість кодування

en: End
uk: Кінець

en: End-Blue
uk: Кінець-синій

en: End-Fadesteps
uk: Кінець-кроки переходу

en: End-Green
uk: Кінець-зелений

en: End-Red
uk: Кінець-червоний

en: Enforce a constant bitrate encoding (CBR) instead of default variable bitrate encoding (VBR).
uk: Примусове кодування із постійним бітрейтом (CBR) замість кодування зі змінним бітрейтом (VBR).

en: Enforce a quality between 0 (low) and 10 (high).
uk: Примусове використання якості кодування між 0 (низьке) і 10 (високе).

en: Enforce a quality between 1 (low) and 10 (high), instead of specifying a particular bitrate. This will produce a VBR stream.
uk: Встановити якість між 1 (низька) і 10 (висока) замість зазначення відповідного бітрейту. Зазначення цього параметра дає потік зі змінним бітрейтом (VBR).

en: Enforce the alignment of the video in its window. By default (0) it will be centered (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, like 6=4+2 meaning top-right).
uk: Ви можете вказати вирівнювання відео у вікні. За змовчуванням (0) це буде центр (0 = центр, 1 = ліворуч, 2 = праворуч, 4 = зверху, 8 = знизу, Ви можете також використовувати комбінації цих значень, наприклад 6=4+2, що означає «зверху праворуч»).

en: Enforce the bargraph position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
uk: Вказати позицію bargraph на відео (0 = центр, 1 = ліворуч, 2 = праворуч, 4 = зверху, 8 = знизу, також ви можете використовувати комбінації цих значень, наприклад 6 = зверху ліворуч).

en: Enforce the complexity of the encoder.
uk: Примусове використання складності кодування.

en: Enforce the logo position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
uk: Вказати позицію логотипа на відео (0 = центр, 1 = ліворуч, 2 = праворуч, 4 = зверху, 8 = знизу, також ви можете використовувати комбінації цих значень, наприклад 6 = зверху ліворуч).

en: Enforce the maximal VBR bitrate
uk: Примусове використання максимального бітрейту VBR

en: Enforce the mode of the encoder.
uk: Примусове використання режиму кодера.

en: Enforces alignment of all access units on PES boundaries. Disabling this might save some bandwidth but introduce incompatibilities.
uk: Вмикає вирівнювання всіх елементів на краях PES. Вимикання допоможе зменшити ширину потоку, але також внесе певну несумісність.

en: English
uk: Англійська

en: Enqueue files when in one instance mode
uk: Додавати елементи до черги у режимі однієї копії

en: Enqueue items to playlist when in one instance mode
uk: Додавати елементи до списку відтворення у режимі однієї копії

en: Enter URL here...
uk: Введіть URL тут…

en: Enter URL of the podcast to subscribe to:
uk: Введіть URL подкасту, на який ви хочете підписатися:

en: Enter either a valid path or use the "Choose" button to select a location.
uk: Введіть правильний шлях або натисніть кнопку «Обрати» для того, щоб обрати місцезнаходження.

en: Enter either a valid path or use the "Choose..." button to select a location.
uk: Введіть правильний шлях або натисніть кнопку «Обрати…» для того, щоб обрати місцезнаходження.

en: Enter name for new directory:
uk: Введіть ім’я нової директорії:

en: Enter name for new folder:
uk: Введіть ім’я нового каталогу:

en: Enter the URL of the network stream here.
uk: Введіть URL мережевого потоку тут.

en: Enter the address of the computer to stream to.
uk: Введіть адресу комп'ютера, на яку необхідно вести мовлення.

en: Enter the list of podcasts to retrieve, separated by '|' (pipe).
uk: Введіть список адрес подкастів, розділений символом '|' (труба).

en: Enter the local addresses you want to listen requests on. Do not enter anything if you want to listen on all the network interfaces. This is generally the best thing to do. Other computers can then access the stream at http://yourip:8080 by default.
uk: Введіть локальні адреси, які Ви бажаєте слухати. Не вводьте нічого, якщо Ви бажаєте слухати всі адреси або якщо Ви не розумієте, що це. Інші комп'ютери можуть тоді звернутися до потоку в http://yourip:8080 за змовчуванням

en: Enter the local addresses you want to listen requests on. Do not enter anything if you want to listen on all the network interfaces. This is generally the best thing to do. Other computers can then access the stream at mms://yourip:8080 by default.
uk: Введіть локальні адреси, які Ви бажаєте слухати. Не вводьте нічого, якщо Ви бажаєте слухати всі адреси або якщо Ви не розумієте, що це. Інші комп'ютери зможуть тоді звернутися до потоку в http://yourip:8080 за змовчуванням.

en: Enter the multicast address to stream to in this field. This must be an IP address between 224.0.0.0 and 239.255.255.255. For a private use, enter an address beginning with 239.255.
uk: Введіть групову адресу, щоб вести мовлення в цій області. Це повинне бути адресою IP між 224.0.0.0 і 239.255.255.255. Для приватного використання введіть адресу, що починається 239.255.

en: Entries
uk: Записи

en: Entry
uk: Запис

en: Equalizer
uk: Еквалайзер

en: Equalizer preset
uk: Попередні установки еквалайзера:

en: Equalizer with 10 bands
uk: 10-смуговий еквалайзер

en: Equalizer...
uk: Еквалайзер…

en: Erase
uk: Стерти

en: Erase video filter
uk: Стерти відеофільтр

en: Error
uk: Помилка

en: Error resilience
uk: Стійкість до помилок

en: Error when sending the Crash Report
uk: Помилка надсилання звіту про збій

en: Error while saving meta
uk: Помилка збереження метаданих

en: Error: `goto' needs an argument greater than zero.
uk: Помилка: `goto' вимагає аргументу, більшого за нуль.

en: Errors
uk: Помилки

en: Errors and Warnings
uk: Помилки та попередження

en: Errors and Warnings...
uk: Помилки та попередження…

en: Esperanto
uk: Есперанто

en: Esperanto (Latin-3)
uk: Есперанто (Latin-3)

en: Estonian
uk: Естонська

en: Ethnic
uk: Етнічний

en: Euro-Techno
uk: Євро-техно

en: Eurodance
uk: Євроданс

en: Every
uk: Кожні

en: Exhaustive help for VLC and its modules
uk: Вичерпна допомога по VLC та його модулям

en: Existing playlist item
uk: Існуючий елемент списку відтворення

en: Exit if there are no more items in the playlist.
uk: Вийти, якщо немає більше пунктів у списку відтворення.

en: Expand Node
uk: Розкрити вузол

en: Expanding Spacer
uk: Розкривний відступ

en: Experimental
uk: Експериментальне

en: Expiration time for resumed TLS sessions
uk: Час життя оновлених сесій TLS

en: Export SDP as file
uk: Зберегти SDP у файл

en: Export album art as /art
uk: Експортувати альбомне мистецтво як /art

en: Exposure
uk: Витримка

en: Exposure of the video input (if supported by the v4L2 driver).
uk: Витримка входу відео (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Extended Controls...
uk: Розширене керування…

en: Extended M3U
uk: Розширений M3U

en: Extended controls
uk: Розширене керування

en: Extended panel
uk: Розширена панель

en: Extensions
uk: Розширення

en: Extra I-frames aggressivity
uk: Надмірна агресивність I-кадрів

en: Extra PMT
uk: Додаткова PMT

en: Extra interface modules
uk: Додаткові модулі інтерфейсу

en: Extra media
uk: Додаткове медіа

en: Extra metadata and other information are shown in this panel.
uk: Додаткові метадані та інша інформація показується на цій панелі.

en: Extra network caching value (ms)
uk: Розмір додаткового мережевого кеша (мс)

en: Extract
uk: Витягти

en: Extract RGB component video filter
uk: Фільтр видобування компоненти RGB

en: Extracted Image Height
uk: Висота видобутого зображення

en: Extracted Image Width
uk: Ширина видобутого зображення

en: EyeTV input
uk: Ввід з EyeTV

en: EyeTV is not launched
uk: EyeTV не запущено

en: EyeTV program number, or use 0 for last channel, -1 for S-Video input, -2 for Composite input
uk: Номер програми EyeTV, або використовуйте 0 для останнього каналу, -1 для входу S-Video, -2 для композитного вводу

en: FEC rate
uk: Швидкість FEC

en: FEC rate includes DVB-T high priority stream FEC Rate
uk: Швидкість FEC включає високоприорітетний поток DVB-T швидкості FEC

en: FEC=Forward Error Correction mode [9=auto].
uk: Режим Forward Error Correction (FEC) [9=авто].

en: FFmpeg access
uk: Доступ FFmpeg

en: FFmpeg audio/video decoder
uk: Аудіо-/відеокодувальник FFmpeg

en: FFmpeg audio/video encoder
uk: Аудіо-/відеокодувальник FFmpeg

en: FFmpeg can do error resilience.
    However, with a buggy encoder (such as the ISO MPEG-4 encoder from M$) this can produce a lot of errors.
    Valid values range from 0 to 4 (0 disables all errors resilience).
uk: FFmpeg вміє використовувати алгоритм розбивання потоку на частини для підвищеної стійкості до помилок.
    Однак, із деякими неправильними кодувальниками (такими, як кодувальник ISO MPEG-4 від Microsoft) це може викликати безліч помилок. Можливі значення — від 0 до 4 (0 відключає алгоритм).

en: FFmpeg deinterlace video filter
uk: Відеофільтр деінтерлейсу FFmpeg

en: FFmpeg demuxer
uk: Демультиплексор FFmpeg

en: FFmpeg muxer
uk: Демультиплексор FFmpeg

en: FFmpeg post processing filter chains
uk: Ланцюжок фільтрів пост-обробки FFmpeg

en: FIFO which will be read for commands
uk: FIFO, який буде використано для читання команд

en: FIFO which will be written to for responses
uk: FIFO, у який будуть записуватися відповіді

en: FLAC demuxer
uk: Демультиплексор FLAC

en: FLAC is a lossless audio codec (useable with OGG and RAW)
uk: FLAC використовує стискання звуку без втрат (використовується з OGG і RAW)

en: FM radio
uk: FM-радіо

en: FOURCC code of raw input format
uk: FOURCC-код сирого вхідного формату

en: FOURCC code of the raw input format. This is a four character string.
uk: FOURCC-код сирого вхідного формату. Має бути чотирисимвольний рядок.

en: FTP account
uk: Обліковий запис FTP

en: FTP input
uk: Ввід з FTP

en: FTP password
uk: Пароль FTP

en: FTP upload output
uk: Вивід через вивантаження на FTP

en: FTP user name
uk: Ім'я користувача FTP

en: Factor
uk: Множник

en: Failed to open "%s" for writing
uk: Помилка відкриття "%s" для запису

en: Fake
uk: Фіктивний

en: Fake TTY
uk: Фіктивний TTY

en: Fake video decoder
uk: Фіктивний відеодекодер

en: Fake video input
uk: Фіктивний відеоввід

en: Fallback to placeholder stream when out of data
uk: Відкочуватися до потоку-заповнювача, коли дані скінчилися

en: Faroese
uk: Фарисейська

en: Fast Forward
uk: Прискорити

en: Fast bilinear
uk: Швидке білінійне

en: Fast seek
uk: Швидке позиціонування

en: Fast udp streaming
uk: Швидке мовлення UDP

en: Faster
uk: Швидше

en: Faster (fine)
uk: Швидше (точно)

en: Fat Outline
uk: Обвести жирним

en: Favor speed over precision while seeking
uk: Під час позиціонування швидкість переважає над точністю

en: Feed URLs
uk: URL стрічки

en: Feed images
uk: Зображення в розсилках

en: Feedback Gain
uk: Збільшення відгуку

en: Fetch Information
uk: Отримати інформацію

en: Fetch Meta Data
uk: Отримати метадані

en: Fetch artwork using lua scripts
uk: Отримувати мистецькі роботи за допомогою скриптів lua

en: Fetch meta data using lua scripts
uk: Отримувати метадані за допомогою скриптів Lua

en: Ffmpeg mux
uk: Мультиплексор FFmpeg

en: Field coding is where interlaced fields are coded separately as opposed to a pseudo-progressive frame
uk: Поле кодування — це там, де черезрядкові поля кодуються окремо, що протиставляється псевдопрогресивному кадру

en: Fijian
uk: Фіджійська

en: File
uk: Файл

en: File Format:
uk: Формат файлу:

en: File Selection
uk: Вибір файлу

en: File associations
uk: Файлові асоціації

en: File audio output
uk: Вивід звуку до файлу

en: File corrupted
uk: Файл пошкоджено

en: File could not be verified
uk: Файл не може бути перевірений

en: File dumper
uk: Дамп у файл

en: File input
uk: Ввід з файлу

en: File logging
uk: Журналювання у файл

en: File names:
uk: Імена файлів:

en: File not verifiable
uk: Файл не може бути перевірений

en: File reading failed
uk: Помилка читання файлу

en: File stream output
uk: Вивід потоку у файл

en: File that will be used to configure the projectM module.
uk: Файл, який використовуватиметься для конфігурування модулю projectM.

en: File to which the audio samples will be written to. ("-" for stdout
uk: Файл, у який будуть записуватися аудіосемпли («-» для стандартного виводу)

en: File/Directory
uk: Файл/каталог

en: File/Folder
uk: Файл/Каталог

en: Filebrowser starting point
uk: Відправна точка файлового браузеру

en: Filename
uk: Ім'я файлу

en: Filename for 2 pass stats file
uk: Ім’я файлу для двопрохідної статистики

en: Filename for 2 pass stats file for multi-pass encoding.
uk: Ім’я файлу для двопрохідної статистики при багатопрохідному кодуванні.

en: Filename for stream helper setting for dst, dst=bind+'/'+path, dst-parameter overrides this
uk: Ім’я файлу для потоку, призначення=прив’язка+'/'+шлях, параметр dst перевизначає це

en: Filename for the font you want to use
uk: Ім'я файлу шрифту, який Ви бажаєте використовувати

en: Filename of AtmoWin*.exe
uk: Ім'я файлу AtmoWin*.exe

en: Filename of dump
uk: Ім'я файлу для збереження

en: Filename of image file to use on the overlay framebuffer.
uk: Ім’я файлу малюнку для використання на оверлеї фреймбуферу.

en: Filename prefix
uk: Префікс імені файлу

en: Filename to look for album art in current directory
uk: Ім’я файлу із альбомним мистецтвом у поточному каталозі

en: Files
uk: Файли

en: Files with these extensions will not be added to playlist when opening a directory.
    This is useful if you add directories that contain playlist files for instance. Use a comma-separated list of extensions.
uk: Файли із цими розширеннями не будуть додаватися до списку відтворення при відкритті каталогу.
    Це корисно, якщо Ви, наприклад, додаєте каталоги, які містять інші списки відтворення. Розширення розділяються комами.

en: Filter Smoothness
uk: Гладкість фільтру

en: Filter Smoothness (in %)
uk: Гладкість фільтру (у %)

en: Filter length (ms)
uk: Довжина фільтру (мс)

en: Filter smoothness (%)
uk: Гладкість фільтру (%)

en: Filter the audio twice. This provides a more intense effect.
uk: Звук проходить фільтр двічі. Дає сильніший ефект.

en: Filter threshold
uk: Поріг фільтру

en: Filter threshold (%)
uk: Поріг фільтру (%)

en: Filter:
uk: Фільтри:

en: Filters
uk: Фільтри

en: Find: %s
uk: Знайти: %s

en: Finish
uk: Закінчити

en: Finnish
uk: Фінська

en: First Entry Point
uk: Перша точка входу

en: First Played
uk: Перші відтворені

en: First parameter controls if RD is on (subme>=6) or offsecond parameter controls if Trellis is used on psychovisual optimization,default off
uk: Перший параметр визначає, увімкнено (subme>=6) чи вимкнено RD, другий — використання Trellis при психовізуальній оптимізації, вимкнено за змовчуванням

en: Fit to Screen
uk: Екранний розмір

en: Fix HDTV height
uk: Виправляти висоту HDTV

en: Fixed point audio format conversions
uk: Перетворення аудіоформату із фіксованою крапкою

en: Fixed quantizer scale
uk: Фіксований коефіцієнт квантування

en: Fixed quantizer scale to use.
uk: Фіксований коефіцієнт квантування.

en: Fixing AVI Index...
uk: Виправлення індексу AVI…

en: Flac audio decoder
uk: Аудіодекодер FLAC

en: Flac audio encoder
uk: Аудіокодувальник FLAC

en: Flac audio packetizer
uk: Аудіопакетувальник FLAC

en: Flat
uk: Плоский

en: Flat Button
uk: Гладка кнопка

en: Flip horizontally
uk: Відобразити по горизонталі

en: Flip the video horizontally (if supported by the v4l2 driver).
uk: Повертає відео горизонтально (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Flip the video vertically (if supported by the v4l2 driver).
uk: Повертає відео вертикально (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Flip vertical position
uk: Відобразити позицію по вертикалі

en: Flip vertically
uk: Відобразити по вертикалі

en: Float on Top
uk: Зверху всіх вікон

en: Float32 audio mixer
uk: 32-бітний аудіомікшер

en: FluidSynth MIDI synthetizer
uk: MIDI-синтезатор FluidSynth

en: Folder
uk: Каталог

en: Folder meta data
uk: Каталог метаданих

en: Follow the mouse
uk: Слідувати за мишею

en: Follow the mouse when capturing a subscreen.
uk: Слідувати за мишею під час захоплення підекрану.

en: Font
uk: Шрифт

en: Font Color
uk: Колір шрифту

en: Font Effect
uk: Ефект шрифтів

en: Font Properties
uk: Властивості шрифту

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: Font color
uk: Колір шрифту

en: Font family for the font you want to use
uk: Родина шрифту, який ви хочете використовувати

en: Font menu
uk: Шрифт меню

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Font size in pixels
uk: Розмір шрифту в пікселях

en: Font size, in pixels. Default is -1 (use default font size).
uk: Розмір шрифту в пікселях. За змовчуванням -1 (використовувати розмір шрифту за змовчуванням).

en: Font size, pixels
uk: Розмір шрифту в пікселях

en: Font size:
uk: Розмір шрифту:

en: Font used for the menus
uk: Шрифт, використовуваний для меню

en: Font used for the titles
uk: Шрифт, використовуваний для заголовків

en: Font used to display text in the XOSD output.
uk: Шрифт, використовуваний для показу тексту XOSD.

en: Fontfile for the font you want to use
uk: Ім'я файлу шрифту, який ви бажаєте використовувати

en: Force Aspect Ratio
uk: Вимушене співвідношення сторін

en: Force IPv4
uk: Примусове використання IPv4

en: Force IPv6
uk: Примусове використання IPv6

en: Force a constant bitrate encoding (CBR).
uk: Кодування з постійним бітрейтом (CBR).

en: Force a ratio (0 for automatic). Value is x1000: 1333 means 4/3.
uk: Вимушене співвідношення (0 для автоматичного). Значення x1000: 1333значить 4/3.

en: Force a specific encoding quality between 0.0 (high) and 50.0 (low), instead of specifying a particular bitrate. This will produce a VBR stream.
uk: Встановити якість між 0.0 (високе) і 50.0 (низьке) замість зазначення відповідного бітрейту. Зазначення цього параметра дає змінний бітрейт (VBR).

en: Force a strict standard compliance when encoding (accepted values: -1, 0, 1).
uk: Увімкнути чітку відповідність стандартам при кодуванні (припустимі значення: -1, 0, 1).

en: Force chroma (Use carefully)
uk: Вимушена кольоровість (використовуйте обережно)

en: Force chroma. This is a four character string.
uk: Вимушена кольоровість. Це чотирисимвольний рядок.

en: Force connection reset regularly (default 1)
uk: Вимушене симетричне скидання з’єднання (1 за змовчуванням)

en: Force detection of Dolby Surround
uk: Примусово визначати Dolby Surround

en: Force height (-1 for autodetect, 0 for driver default).
uk: Змушувана висота (-1 для автовизначення, 0 для за змовчування драйверу).

en: Force index creation
uk: Примусове створення індексів

en: Force interleaved method
uk: Примусово увімкнути режим чергування

en: Force interleaved method.
uk: Примусово увімкнути режим чергування.

en: Force mono audio
uk: Примусово увімкнути моно-звук

en: Force multicast RTP via RTSP
uk: Змусити групові пакети RTP через RTSP

en: Force number of slices per frame
uk: Кількість частин на кадр

en: Force rectangular slices and is overridden by other slicing optinos
uk: Кількість прямокутних частин, перекривається будь-якою іншою опцією розділення на частини

en: Force selection of all streams
uk: Примусово вибрати всі потоки

en: Force skipping of frames to speed up decoding (-1=None, 0=Default, 1=B-frames, 2=P-frames, 3=B+P frames, 4=all frames).
uk: Примусовий пропуск кадрів для підвищення швидкості декодування (-1=немає, 0=за змовчуванням, 1=B-кадри, 2=P-кадри, 3=P+B-кадри, 4=усі кадри).

en: Force skipping of idct to speed up decoding for frame types(-1=None, 0=Default, 1=B-frames, 2=P-frames, 3=B+P frames, 4=all frames).
uk: Примусове пропускання непрямого дискретного косинусоідного перетворення для пришвидшення декодування (-1=немає, 0=за змовчуванням, 1=B-кадри, 2=P-кадри, 3=P+B-кадри, 4=усі кадри).

en: Force subtitle position
uk: Задати позицію субтитрів

en: Force the DirectShow video input to use a specific chroma format (eg. I420 (default), RV24, etc.)
uk: Змусити DirectShow використовувати певний формат кольоровості вхідного відео (наприклад I420 (за змовчуванням), RV24…)

en: Force the DirectShow video input to use a specific frame rate(eg. 0 means default, 25, 29.97, 50, 59.94, etc.)
uk: Змусити DirectShow використовувати певну частоту кадрів (наприклад, 0 (означає за змовчуванням), 25, 29.97, 50, 59.94, ...)

en: Force the SDL renderer to use a specific chroma format instead of trying to improve performances by using the most efficient one.
uk: Використовувати зазначений формат кольоровості для SDL замість того, щоб збільшити продуктивність, підбираючи найбільш ефективний.

en: Force the Video4Linux video device to use a specific chroma format (eg. I420 (default), RV24, etc.)
uk: Змусити використовувати певний формат кольоровості у пристрої Video4Linux (наприклад I420 (за змовчуванням), RV24, і т.д.)

en: Force the Video4Linux2 video device to use a specific chroma format (eg. I420 or I422 for raw images, MJPG for M-JPEG compressed input) (Complete list: GREY, I240, RV16, RV15, RV24, RV32, YUY2, YUYV, UYVY, I41N, I422, I420, I411, I410, MJPG)
uk: Змусити пристрій Video4Linux2 використовувати вказаний формат кольоровості (наприклад I420 чи I422 необроблені зображення, MJPG для стисненого вводу  M-JPEG) (повний список: GREY, I240, RV16, RV15, RV24, RV32, YUY2, YUYV, UYVY, I41N, I422, I420, I411, I410, MJPG)

en: Force the dummy video output to create images using a specific chroma format instead of trying to improve performances by using the most efficient one.
uk: Фіктивний відеовивід буде використовувати особливий формат кольоровості для створення зображень замість того, щоб поліпшувати продуктивність, вибираючи найефективніший.

en: Force the rc module to use stdin as if it was a TTY.
uk: Модуль rc буде використовувати стандартне введення так, начебто він TTY.

en: Force the specified number of consecutive B-frames to be used, except possibly before an I-frame.Range 0 to 2.
uk: Вимушене використання вказаної кількості послідовних B-кадрів, за виключенням, можливо, перед I-кадром. Можливі значення від 0 до 2.

en: Force the subtiles format. Use "auto", the set of supported values varies.
uk: Вимушене використання формату субтитрів. Використовуйте «auto», список підтримуваних значень змінюється.

en: Force the subtiles format. Valid values are : "microdvd", "subrip", "subviewer", "ssa1", "ssa2-4", "ass", "vplayer", "sami", "dvdsubtitle", "mpl2", "aqt", "pjs", "mpsub", "jacosub", "psb", "realtext", "dks", "subviewer1",  and "auto" (meaning autodetection, this should always work).
uk: Вимушене використання формату субтитрів. Правильними значеннями є: «microdvd», «subrip», «subviewer», «ssa1», «ssa2-4», «ass», «vplayer», «sami»«dvdsubtitle», «mpl2», «aqt», «pjs», «mpsub», «jacosub», «psb», «realtext», «dks», «subviewer1»,  і «auto» означає автовизначення і має працювати завжди).

en: Force the use of a specific chroma. Use YUVA if you're planning to use the Alphamask or Bluescreen video filter.
uk: Вимушене використання вказаної кольоровості. Використовуйте YUVA, якщо Ви плануєте використовувати відеофільтр Alphamask чи Bluescreen.

en: Force update of this dialog's values
uk: Примусове поновлення значень цього діалогу

en: Force usage of the libv4l2 wrapper.
uk: Змушене використання обгортки libv4l2.

en: Force use of a specific chroma for output. Default is I420.
uk: Вимушене використання заданої кольоровості для виводу. За змовчуванням I420.

en: Force use of a specific chroma for output. Default is Y420 (specific to N770/N8xx hardware).
uk: Вимушене використання вказаної кольоровості для виводу. За змовчуванням — Y420 (притаманне апаратному забезпеченню N770/N8xx).

en: Force use of ffmpeg muxer.
uk: Вимушене використання мультиплексора ffmpeg.

en: Force width (-1 for autodetect, 0 for driver default).
uk: Змушувана ширина (-1 для автовизначення, 0 для за змовчування драйверу).

en: Force window style:
uk: Вимушений стиль вікна:

en: Forces the audio language
uk: Вимушене використання мови аудіо

en: Forces the audio language for the output mux. Three letter ISO639 code. Default is 'eng'.
uk: Вимушене використання мови аудіо для вихідного мультиплексу. Має бути трибуквенний ISO639-код. За змовчуванням «eng».

en: Form
uk: Форма

en: Format
uk: Формат

en: Format of the output images (png, jpeg, ...).
uk: Формат вихідного зображення (png, jpeg,…).

en: Format of the string to send to MSN {0} Artist, {1} Title, {2} Album. Defaults to "Artist - Title" ({0} - {1}).
uk: Формат рядка, що посилається в MSN. Припустимі значення: {0} Виконавець, {1} Назва, {2} Альбом. За змовчуванням «Виконавець — Назва» ({0} — {1}).

en: Format of the string to send to Telepathy.Defaults to "Artist - Title" ($a - $t). You can use the following substitutions: $a Artist, $b Album, $c Copyright, $d Description, $e Encoder, $g Genre, $l Language, $n number, $p Now Playing, $r Rating, $s Subtitles language, $t Title, $u URL, $A Date, $B Bitrate, $C Chapter, $D Duration, $F URI, $I Video Title, $L Time Remaining, $N Name, $O Audio language, $P Position, $R Rate, $S Sample rate, $T Time elapsed, $U Publisher, $V Volume
uk: Формат рядку надсилання до Telepathy. За змовчуванням "Виконавець — Заголовок" ($a - $t). Ви можете використовувати наступні підстановки: $a Виконавець, $b Альбом, $c Авторське право, $d Опис, $e Кодувальник, $g Жанр, $l Мова, $n число, $p Зараз відтворюється, $r Рейтинг, $s Мова субтитрів, $t Заголовок, $u URL, $A Дата, $B Бітрейт, $C Частина, $D Тривалість, $F URI, $I Заголовок відео, $L Час, що лишився, $N Ім’я, $O Мова звуку, $P Позиція, $R Частота, $S Частота дискретизації, $T Час, що пройшов, $U Видавець, $V Гучність

en: Format to use in the playlist's "author" field.
uk: Формат поля «виконавець» елементів списку відтворення.

en: Format to use in the playlist's "title" field.
uk: Формат поля «назва» елементів списку відтворення.

en: Formatted Subtitles
uk: Форматовані субтитри

en: Forward Cookies
uk: Просувати кукі

en: Forward Cookies across http redirections.
uk: Просувати кукі через перенаправлення HTTP.

en: Frame By Frame
uk: Покадрово

en: Frame Rate
uk: Частота кадрів

en: Frame by frame
uk: Покадрово

en: Frame delay (ms)
uk: Затримка кадру (мс)

en: Frame rate
uk: Частота кадрів

en: Frame rate of a video elementary stream
uk: Частота кадрів відео елементарного потоку

en: Framebuffer device
uk: Пристрій фреймбуфера

en: Framebuffer device to use for rendering (usually /dev/fb0).
uk: Використовуваний пристрій фреймбуфера (зазвичай /dev/fb0).

en: Framebuffer resolution to use
uk: Використовувана роздільна здатність фреймбуферу

en: Framebuffer uses hw acceleration
uk: Фреймбуфер використовує апаратне прискорення

en: Framecount to use on frametype lookahead
uk: Кількість кадрів для попереднього перегляду

en: Framecount to use on frametype lookahead. Currently default is lower than x264 default because unmuxable outputdoesn't handle larger values that well yet
uk: Кількість кадрів для попереднього перегляду. Зараз за змовчуванням значення нижче за значення за змовчуванням для x264, бо немікшований вивід поки добре не сприймає вищі значення

en: Framerate
uk: Частота кадрів

en: Framerate to capture, if applicable (-1 for autodetect).
uk: Частота кадрів захоплення, якщо можливе застосування (-1 для автовизначення).

en: Framerate to capture, if applicable (0 for autodetect).
uk: Частота кадрів захоплення, якщо можливе застосування (0 для автовизначення).

en: Frames per Second
uk: Кадрів на секунду

en: Frames per Second:
uk: Кадрів на секунду:

en: Frames per second
uk: Кадрів на секунду

en: Freebox TV
uk: ТБ Freebox

en: Freetype2 font renderer
uk: Генератор шрифтів Freetype2

en: French
uk: Французька

en: French TV
uk: Французьке ТБ

en: Freq 1 (Hz)
uk: Частота 1 (Гц)

en: Freq 1 Q
uk: Добротність частоти 1

en: Freq 1 gain (dB)
uk: Підсилення частоти 1 (дБ)

en: Freq 2 (Hz)
uk: Частота 2 (Гц)

en: Freq 2 Q
uk: Добротність частоти 2

en: Freq 2 gain (dB)
uk: Підсилення частоти 2 (дБ)

en: Freq 3 (Hz)
uk: Частота 3 (Гц)

en: Freq 3 Q
uk: Добротність частоти 3

en: Freq 3 gain (dB)
uk: Підсилення частоти 3 (дБ)

en: Frequency
uk: Частота

en: Frequency to capture (in kHz), if applicable.
uk: Частота захоплення (у кГц), якщо можна застосувати.

en: Frisian
uk: Фризька

en: From
uk: Від

en: Fuchsia
uk: Фуксія

en: Full bass
uk: Повний бас

en: Full bass and treble
uk: Повні бас і дискант

en: Full path of the image files to use. Format is <image>[,<delay in ms>[,<alpha>]][;<image>[,<delay>[,<alpha>]]][;...]. If you only have one file, simply enter its filename.
uk: Повний шлях до файлів зображення для використання як логотипа. Вказується у вигляді: <зображення>[,<затримка в мс>[,<прозорість>]][;<зображення>[,<затримка>[,<прозорість>]]][;...]. Якщо у Вас є лише одне зображення, введіть його ім’я.

en: Full paths of the files separated by colons.
uk: Повні шляхи до файлів, розділені двокрапками.

en: Full treble
uk: Повний дискант

en: Fullscreen
uk: Повноекранний режим

en: Fullscreen Controller
uk: Керуючий елемент повноекранного режиму

en: Fullscreen Video Device
uk: Пристрій повноекранного відео

en: Fullscreen controller opacity between 0.1 and 1
uk: Прозорість елементу керування повноекранного режиму між 0.1 та 1

en: Fullscreen video output
uk: Повноекранне виведення відео

en: Funk
uk: Фанк

en: Fusion
uk: Ф'южн

en: GLX video output (XCB)
uk: Вивід відео через GLX (XCB)

en: GNU/Linux framebuffer video output
uk: Вивід відео через фреймбуфер GNU/Linux

en: GNU/Linux osd/overlay framebuffer interface
uk: Інтерфейс osd/overlay фреймбуферу GNU/Linux

en: GOP size
uk: Розмір GOP

en: Gaelic (Scots)
uk: Шотландська

en: Gain
uk: Рівень

en: Gain on Feedback loop
uk: Збільшувати при повторенні відгуку

en: Gallegan
uk: Галісійська

en: Game
uk: Гра

en: Gamma
uk: Гама

en: Gamma (Blue) correction
uk: Корекція гами (синій)

en: Gamma (Green) correction
uk: Корекція гами (зелений)

en: Gamma (Red) correction
uk: Корекція гами (червоний)

en: Gamma of the video input (if supported by the v4l2 driver).
uk: Гама входу відео (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Gangsta
uk: Гангста

en: Gathering stream output
uk: Збирання вихідного потоку

en: Gauss
uk: За Гаусом

en: Gaussian Blur
uk: Розмиття по Гаусу

en: Gaussian blur video filter
uk: Відеофільтр розмиття по Гаусу

en: Gaussian's standard deviation. The bluring will take into account pixels up to 3*sigma away in any direction.
uk: Нормальне Гаусівське відхилення. Розмиття братиме до уваги пікселі навколо на відстані трьох сигм.

en: Gaussian's std deviation
uk: Нормальне Гаусівське видхилення

en: General
uk: Загальні

en: General Audio
uk: Загальний звук

en: General Audio Settings
uk: Основні налаштування звуку

en: General Input
uk: Загальний ввід

en: General Video Settings
uk: Основні налаштування відео

en: General audio settings
uk: Загальні налаштування звуку

en: General editing filters
uk: Загальне редагування фільтрів

en: General input settings. Use with care...
uk: Загальні налаштування вводу. Використовуйте обережно…

en: General playlist behaviour
uk: Загальна поведінка списку відтворення

en: General settings for audio output modules.
uk: Загальні параметри модулів виведення звуку.

en: General stream output settings
uk: Загальні налаштування виводу потоку

en: General video settings
uk: Загальні налаштування відео

en: Generate access unit delimiter NAL units.
uk: Генерує розділювач модулю доступу модулів NAL.

en: Generated stream output string
uk: Генерований рядок вихідного потоку

en: Generic
uk: Базовий

en: Genre
uk: Жанр

en: Genre description
uk: Опис жанру

en: Genre metadata
uk: Метадані жанру

en: Genre of the content.
uk: Жанр вмісту.

en: Geometry
uk: Геометрія

en: Georgian
uk: Грузинська

en: German
uk: Німецька

en: Gestures
uk: Жести

en: Get function
uk: Функція отримання

en: Global
uk: Глобальне

en: Global Hotkeys
uk: Глобальні гарячі клавіші

en: Global Hotkeys interface
uk: Інтерфейс керування глобальними гарячими клавішами

en: Global gain
uk: Загальне посилення

en: GnomeVFS input
uk: Ввід з GnomeVFS

en: GnuTLS server
uk: Сервер GnuTLS

en: GnuTLS transport layer security
uk: Безпека транспортного шару GnuTLS

en: Go back in browsing history
uk: Повернення по історії переглядів

en: Go forward in browsing history
uk: Вперед по історії переглядів

en: Go to Time
uk: Перейти до часу

en: Go to the DVD menu
uk: Перейти до DVD-меню

en: Go to time
uk: Перейти до часу

en: Google Video
uk: Відео Google

en: Google Video Playlist importer
uk: Імпортувальник списку відтворення відео Google

en: Goom animation speed
uk: Швидкість анімації Goom

en: Goom display height
uk: Висота дисплея Goom

en: Goom display width
uk: Ширина дисплея Goom

en: Goom effect
uk: Ефект Goom

en: Gospel
uk: Євангеліє

en: Gothic
uk: Готик

en: Gradient
uk: Градієнт

en: Gradient bitmap searchpath
uk: Шлях пошуку бітової карти градієнту

en: Gradient image type
uk: Тип градієнту зображення

en: Gradient image type (0 or 1). 0 will turn the image to white while 1 will keep colors.
uk: Тип градієнту зображення (0 або 1). 0 переключає зображення в білий колір, 1 залишає кольори як є.

en: Gradient threshold
uk: Поріг градієнту

en: Gradient video filter
uk: Відеофільтр градієнту

en: Grain
uk: Зернистість

en: Grain video filter
uk: Відеофільтр зернистості

en: Graphic Equalizer
uk: Графічний еквалайзер

en: Gray
uk: Сірий

en: Grayscale video output
uk: Вивід відео півтонами сірого

en: Greek (ISO 8859-7)
uk: Грецька (ISO 8859-7)

en: Greek (Windows-1253)
uk: Грецька (Windows-1253)

en: Greek, Modern ()
uk: Грецька сучасна

en: Green
uk: Зелений

en: Green component of the pause color
uk: Зелена компонента кольору паузи

en: Green component of the shutdown color
uk: Зелена компонента кольору закінчення

en: Green value of a pure white on your LED stripes.
uk: Зелене значення чистого білого на Вашому LED.

en: Group
uk: Група

en: Group name
uk: Ім'я групи

en: Group packets
uk: Пакети в групах

en: Growl Notification Plugin
uk: Плагін оповіщення Growl

en: Growl UDP Notification Plugin
uk: Плагін оповіщення Growl по UDP

en: Growl UDP port on the Growl server.
uk: Порт UDP на сервері Growl.

en: Growl password on the Growl server.
uk: Пароль Growl на сервері Growl.

en: Grunge
uk: Гранж

en: Guarani
uk: Гуараш

en: Guard interval [Undefined,1/4,1/8,1/16,1/32]
uk: Захисний інтервал [не визначено,1/4,1/8,1/16,1/32]

en: Gujarati
uk: Гуджараті

en: H.264 level
uk: Рівень H.264

en: H.264 profile
uk: Профіль H.264

en: H.264 video packetizer
uk: Відеопакетувальник H.264

en: H.264/MPEG4 AVC encoder (x264)
uk: Кодувальник AVC H.264/MPEG4 (використовуючи x264)

en: H263 is a video codec optimized for videoconference (low rates, useable with MPEG TS)
uk: H263 — це відеокодек, оптимізований для відеоконференцій (низький бітрейт, використовується із MPEG TS)

en: H264 is a new video codec (useable with MPEG TS and MP4)
uk: H264 — це новий відеокодек (використовується із MPEG TS і MP4)

en: H264 video demuxer
uk: Демультиплексор відео H264

en: HAL AudioUnit output
uk: Вивід звуку через HAL AudioUnit

en: HD1000 video output
uk: Вивід відео через HD1000

en: HRD-timing information
uk: Інформація про HRD-таймінги

en: HTML Playlist
uk: Список відтворення HTML

en: HTML playlist (*.html)
uk: Список відтворення HTML (*.html)

en: HTML playlist export
uk: Експорт списку відтворення HTML

en: HTTP (default)
uk: HTTP (за змовчуванням)

en: HTTP Host address
uk: Адреса сервера HTTP

en: HTTP Proxy
uk: HTTP-проксі

en: HTTP announce
uk: Повідомлення по HTTP

en: HTTP authentication
uk: Аутентифікація HTTP

en: HTTP input
uk: Ввід з HTTP

en: HTTP interace Certificates Revocation List file.
uk: Список відкликаних сертифікатів (CRL) інтерфейсу HTTP.

en: HTTP interface Certificates Revocation List file
uk: Файл зі списком відкликаних сертифікатів (CRL) для інтерфейсу HTTP

en: HTTP interface x509 PEM certificate file (enables SSL)
uk: Файл сертифікатів x509 PEM для інтерфейсу HTTP (вмикає SSL)

en: HTTP interface x509 PEM certificate file (enables SSL).
uk: Файл сертифіката x509 PEM інтерфейсу HTTP (вмикає SSL).

en: HTTP interface x509 PEM private key file
uk: Файл із приватним ключем x509 PEM для інтерфейсу HTTP

en: HTTP interface x509 PEM private key file.
uk: Файл із приватним ключем x509 PEM для інтерфейсу HTTP.

en: HTTP interface x509 PEM trusted root CA certificates file
uk: Файл довіреного кореневого сертифіката x509 PEM для інтерфейсу HTTP

en: HTTP interface x509 PEM trusted root CA certificates file.
uk: Файл кореневого сертифіката x509 PEM (Root CA) інтерфейсу HTTP.

en: HTTP password
uk: Пароль HTTP

en: HTTP proxy
uk: HTTP-проксі

en: HTTP proxy URL
uk: URL HTTP-проксі

en: HTTP proxy password
uk: Пароль HTTP-проксі

en: HTTP proxy to be used It must be of the form http://[user@]myproxy.mydomain:myport/ ; if empty, the http_proxy environment variable will be tried.
uk: HTTP-проксі має мати форму  http://[користувач@]проксі.домен:порт/; якщо пусто, використовуватиметься змінна оточення http_proxy.

en: HTTP proxy to be used It must be of the form http://[user[:pass]@]myproxy.mydomain:myport/ ; if empty, the http_proxy environment variable will be tried.
uk: HTTP-проксі має мати форму  http://[користувач:пароль@]проксі.домен:порт/; якщо пусто, використовуватиметься змінна оточення http_proxy.

en: HTTP remote control interface
uk: Віддалений інтерфейс керування HTTP

en: HTTP server
uk: Сервер HTTP

en: HTTP stream output
uk: Виведення потоку HTTP

en: HTTP tunnel port
uk: Порт тунелю HTTP

en: HTTP user agent
uk: HTTP User-Agent

en: HTTP user name
uk: Ім'я користувача HTTP

en: Haar cascade filename
uk: Ім’я файлу каскаду Хаара

en: Half Size
uk: Половина розміру

en: Handlers
uk: Оброблювачі

en: Handling mode for stereo streams
uk: Режим керування для стереопотоків

en: Hard rock
uk: Важкий рок

en: Hardware decoding
uk: Апаратне декодування

en: Headphone effect
uk: Ефект навушників

en: Headphone surround effect
uk: Ефект оточення для навушників

en: Headphone virtual spatialization effect
uk: Ефект віртуальної орієнтації у просторі навушників

en: Headphone virtualization
uk: Ефект навушників

en: Headphones
uk: Навушники

en: Hebrew
uk: Давньоєврейська

en: Hebrew (ISO 8859-8)
uk: Іврит (ISO 8859-8)

en: Hebrew (Windows-1255)
uk: Іврит (Windows-1255)

en: Height
uk: Висота

en: Height in pixels of the border between miniatures.
uk: Висота у піселях межі між мініатюрами.

en: Height of motion compensation blocks
uk: Ширина блоків компенсації руху

en: Height of the snapshot image.
uk: Висота зображення стоп-кадру.

en: Height of the stream to capture (-1 for autodetect).
uk: Висота потоку для захоплення (-1 для автовизначення).

en: Height of the stream to capture (-1 for autodetection).
uk: Висота захоплюваного потоку (-1 для автовизначення).

en: Height of video or subtitle elementary streams
uk: Висота відео чи субтитрів елементарних потоків

en: Help
uk: Довідка

en: Helps to get the video output and the light effects in sync. Values around 20ms should do the trick.
uk: Допомагає тримати синхронізованими відеовивід та світлові ефекти. Повинно вистачити значення близько 20 мс.

en: Herero
uk: Гереро

en: Hide Others
uk: Приховати інше

en: Hide VLC
uk: Приховати VLC

en: Hide VLC media player in taskbar
uk: Сховати медіаплеєр VLC у треї

en: Hide cursor and fullscreen controller after x milliseconds
uk: Ховати курсор та повноекранне керування через x мілісекунд

en: Hide future errors
uk: Приховати майбутні помилки

en: Hide interface
uk: Приховати інтерфейс

en: Hide mouse cursor and fullscreen controller after n milliseconds, default is 3000 ms (3 sec.)
uk: Ховати курсор миші та повноекранне керування через n мілісекунд, за змовчуванням 3000 мс (3 с)

en: Hide no user action dialogs
uk: Приховати діалоги, які не вимагають відповіді

en: Hierarchy alpha value [Undefined,1,2,4]
uk: Альфа-значення ієрархії [не визначено,1,2,4]

en: High Band Local Osc Freq in kHz (usually 10.6GHz)
uk: Частота High Band Local Osc у кГц (зазвичай, 10.6 ГГц)

en: High LNB voltage
uk: Висока напруга LNB

en: High freq (Hz)
uk: Висока частота (Гц)

en: High freq gain (dB)
uk: Підсилення високої частоти (дБ)

en: High latency
uk: Висока затримка

en: High priority
uk: Високий приорітет

en: High quality audio resampling
uk: Високоякісна обробка звуку

en: Higher latency
uk: Вища затримка

en: Higher value implies more prefiltering
uk: Вище значення означає більше попереднього фільтрування

en: Highest
uk: Найвища

en: Highlight widget below
uk: Підсвітити віджет знизу

en: Highlight widget on the left
uk: Підсвітити віджет зліва

en: Highlight widget on the right
uk: Підсвітити віджет справа

en: Highlight widget on top
uk: Підсвітити віджет зверху

en: Hindi
uk: Хінді

en: Hip-Hop
uk: Хіп-Хоп

en: Hiri Motu
uk: Хірі-моту

en: Hong-Kong Supplementary (HKSCS)
uk: Додаткова Гон-Конгу (HKSCS)

en: Hop limit (TTL)
uk: Ліміт хопів (TTL)

en: Horizontal
uk: Горизонтальна

en: Horizontal centering
uk: Центрування по горизонталі

en: Horizontal flip
uk: Повернути горизонтально

en: Host
uk: Адреса

en: Host address
uk: Адреса хоста

en: Hostname or IP address of target device
uk: Ім’я хоста чи IP-адреса цільового пристрою

en: Hot keys
uk: Гарячі клавіші

en: Hotkey
uk: Гаряча клавіша

en: Hotkey for
uk: Гаряча клавіша для

en: Hotkeys
uk: Гарячі клавіші

en: Hotkeys management interface
uk: Інтерфейс керування гарячими клавішами

en: Hotkeys not saved
uk: Гарячі клавіші не збережені

en: Hotkeys settings
uk: Налаштування гарячих клавіш

en: Hough
uk: Жижки

en: Hours / Minutes / Seconds:
uk: Години/хвилини/секунди:

en: House
uk: Хаус

en: How AQ distributes bits
uk: Як AQ розподіляє біти

en: How long the notification will be displayed
uk: Як довго буде відображатися повідомлення

en: How long to wait for any packet before a source is expired.
uk: Скільки чекати будь-якого пакета, поки джерело не буде вважатися закінченим.

en: How long to wait for late RTP packets (and delay the performance).
uk: Скільки чекати спізнілі RTP-пакети (і затримувати швидкодію)

en: How many AtmoLight channels, should be emulated with that DMX device
uk: Скільки каналів AtmoLight буде емульовано пристроєм DMX

en: How many distinct active RTP sources are allowed at a time.
uk: Скільки реально активних джерел RTP дозволено одночасно

en: How many times the screen content should be refreshed per second.
uk: Скільки разів на секунду вміст екрану має перемальовуватися.

en: How much a color has to be changed for an immediate color change.
uk: Наскільки колір має змінитися для негайної зміни кольору.

en: How pronounced to make the chosen font effect (effect dependent).
uk: Як визначається обраний ефект шрифту (залежить від ефекту).

en: Hue
uk: Відтінок

en: Hue of the video input (if supported by the v4l2 driver).
uk: Відтінок входу відео (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Hue of the video input.
uk: Відтінок джерела відео.

en: Hue windowing
uk: Кадрування відтінку

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Hurry up
uk: Прискорити

en: I agree to be possibly contacted about this bugreport.
uk: Я погоджуюся з тим, що зі мною можуть зв’язатися щодо цього звіту.

en: I quantization factor
uk: Фактор квантування I-кадрів

en: I&mport
uk: Імпорт

en: I420 - first plane is greyscale
uk: I420 — перший план у сірому

en: I420,IYUV,YV12 to RGB2,RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
uk: Перетворення I420,IYUV,YV12 у RGB2,RV15,RV16,RV24,RV32

en: ID Offset
uk: Зсув ID

en: ID of the video output X window
uk: ID відеовиводу X window

en: ID3v1/2 and APEv1/2 tags parser
uk: Парсер тегів ID3v1/2 та APEv1/2

en: IO Method
uk: Метод IO

en: IO Method (READ, MMAP, USERPTR).
uk: Метод IO (READ, MMAP, USERPTR).

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: IPv4 address for the default multicast interface. This overrides the routing table.
uk: IPv4 адреса для інтерфейсу групових пакетів за змовчуванням. Перекриває таблицю маршрутизації.

en: IPv4 multicast output interface address
uk: Інтерфейс виводу IPv4 групових пакетів

en: IPv4 will be used by default for all connections.
uk: IPv4 буде використаний за змовчуванням для всіх з'єднань.

en: IPv6 SAP scope
uk: Границі IPv6 SAP

en: IPv6 will be used by default for all connections.
uk: IPv6 буде використаний за змовчуванням для всіх з'єднань.

en: IVTV MPEG Encoding cards input
uk: Ввід з карти IVTV MPEG Encoding

en: IceCAST output
uk: Вивід IceCAST

en: Icelandic
uk: Ісландська

en: Icon View
uk: Перегляд піктограм

en: If VCD is authored with playback control, use it. Otherwise we play by tracks.
uk: Якщо VCD створений з керуванням відтворенням, Ви можете використовувати його. Інакше відтворення буде здійснюватися по доріжкам.

en: If automatic connection is enabled, only JACK clients whose names match this regular expression will be considered for connection.
uk: Якщо увімкнене автоматичне під’єднання, лише клієнти JACK, імена яких задовольняють регулярному виразу, будуть розцінені як такі, до яких можна під’єднуватися.

en: If bitrate=0, use this value for constant quality
uk: Якщо бітрейт рівний нулю, використовуйте це значення для постійної якості

en: If enabled, VLC will connect to a remote destination instead of waiting for an incoming connection.
uk: Якщо увімкнено, VLC буде під’єднуватися до віддаленої цілі замість очікування вхідного з’єднання.

en: If enabled, and shaping is specified, the TS muxer will place the boundaries at the end of I pictures. In that case, the shaping duration given by the user is a worse case used when no reference frame is available. This enhances the efficiency of the shaping algorithm, since I frames are usually the biggest frames in the stream.
uk: Якщо зазначене шейпування, мультиплексор TS буде встановлювати межі на краю зображення. У цьому випадку тривалість, зазначена користувачем, буде гіршим варіантом і буде використана при відсутності референсних кадрів. Це збільшує ефективність алгоритму шейпування, тому що IP-кадри — це звичайно найбільші кадри в потоці.

en: If enabled, switching between the placeholder and the normal stream will only occur on I frames. This will remove artifacts on stream switching at the expense of a slightly longer delay, depending on the frequence of I frames in the streams.
uk: Якщо увімкнено, перемикання між заповнювачем та нормальним потоком буде відбуватися лише на I-кадрах. Це видалить артефакти ціною трохи довшої затримки, залежно від частоти I-кадрів у потоці.

en: If enabled, this option will automatically connect sound output to the first writable JACK clients found.
uk: Якщо включено, відбувається автоматичне під’єднання звукового виводу до першого знайденого клієнту JACK із можливістю запису.

en: If enabled, video will be padded to fit in canvas after scaling. Otherwise, video will be cropped to fix in canvas after scaling.
uk: Якщо увімкнено, відео буде вміщене у полотно після масштабування. Інакше відео буде обрізане по полотну після масштабування.

en: If nonzero, this gives additional debug information.
uk: Ненульове значення дає додаткову відлагоджувальну інформацію.

en: If set to true, the bridge will discard all input elementary streams except if it doesn't receive data from another bridge-in. This can be used to configure a place holder stream when the real source breaks. Source and placeholder streams should have the same format.
uk: Якщо встановлено, міст буде відкидати усі вхідні елементарні потоки, за виключенням якщо не отримає дані з іншого вхідного мосту. Це може бути використано для конфігурування потока-заповнювача, коли реальне джерело переривається. Джерело та потік-заповнювач повинні мати однаковий формат.

en: If set, the length of the seek bar is the track rather than the length of an entry.
uk: Встановити довжину смужки позиціонування, як довжину доріжки замість довжини запису.

en: If specified, will use the image to draw the mouse pointer on the capture.
uk: Якщо вказано, буде використовуватися зображення для промальовування курсору миші на захоплюваному відео.

en: If the average power over the last N buffers is higher than this value, the volume will be normalized. This value is a positive floating point number. A value between 0.5 and 10 seems sensible.
uk: Якщо середня потужність останніх N буферів перевищує це значення, гучність нормалізується. Значення вказується в позитивних числах із плаваючою крапкою. Числа між 0.5 і 10 найбільш відповідні в загальних випадках.

en: If the file already exists, it will not be overwritten.
uk: Якщо файл уже існує, він не буде переписаний.

en: If the file exists and this option is selected, the existing file will not be overwritten.
uk: Якщо файл існує і цей параметр увімкнено, існуючий файл не буде перезаписаний.

en: If this option is enabled, the flow on the SAP multicast address will be controlled. This is needed if you want to make announcements on the MBone.
uk: Якщо цей параметр увімкнений, вмикається контроль над потоком на груповій адресі SAP. Це необхідно, якщо Ви бажаєте розсилати сповіщення на Mbone.

en: If this option is set, B-Frames will be used. Use this option to set the number of B-Frames.
uk: При включенні цього параметра будуть використовуватися B-кадри. Вкажіть кількість B-кадрів.

en: If this property is blank, different values
    for DVD, VCD, and CDDA are set.
    You can define a unique one or configure them 
    individually in the advanced preferences.
uk: Якщо значення пусте, встановлюються
    різні значення для DVD, VCD, та CDDA.
    Ви можете вказати унікальне або сконфігурувати їх 
    індивідуально у розширених налаштуваннях.

en: If you want to open a multicast stream, enter the respective IP address given by the stream provider. In unicast mode, VLC will use your machine's IP automatically.
    
    To open a stream using a different protocol, just press Cancel to close this sheet.
uk: Якщо ви хочете відкрити груповий потік, введіть відповідну IP-адресу, яку Вам дав постачальник потоку. У негруповому режимі VLC буде використовувати IP-адресу Вашої машини автоматично.
    
    Для відкриття потоку з іншим протоколом просто натисніть «Скасувати» для закриття цієї сторінки.

en: If your HTTP proxy requires a password, set it here.
uk: Якщо Ваш HTTP-проксі вимагає пароль, встановіть його тут.

en: If your clipboard contains a valid URL
    or the path to a file on your computer,
    it will be automatically selected.
uk: Якщо Ваш буфер обміну містить правильнийURL
    або шлях до файлу на комп’ютері,
    він буде автоматично обраний.

en: If your framebuffer supports hardware acceleration or does double buffering in hardware then you must disable this option. It then does double buffering in software.
uk: Якщо Ваш фреймбуфер використовує апаратне прискорення або робить подвійну буферизацію апаратно, то Ви маєте вимкнути цей параметр. Тоді подвійна буферизація буде робитися програмно.

en: If your processor supports the 3D Now! instructions set, VLC can take advantage of them.
uk: Якщо ваш процесор підтримує набір команд 3D Now!, VLC може їх використовувати.

en: If your processor supports the AltiVec instructions set, VLC can take advantage of them.
uk: Якщо ваш процесор підтримує набір команд AltiVec, VLC може їх використовувати.

en: If your processor supports the MMX EXT instructions set, VLC can take advantage of them.
uk: Якщо ваш процесор підтримує набір команд MMX EXT, VLC може їх використовувати.

en: If your processor supports the MMX instructions set, VLC can take advantage of them.
uk: Якщо ваш процесор підтримує набір команд MMX, VLC може їх використовувати.

en: If your processor supports the SSE instructions set, VLC can take advantage of them.
uk: Якщо ваш процесор підтримує набір команд SSE, VLC може їх використовувати.

en: If your processor supports the SSE2 instructions set, VLC can take advantage of them.
uk: Якщо ваш процесор підтримує набір команд SSE2, VLC може їх використовувати.

en: If your processor supports the SSE3 instructions set, VLC can take advantage of them.
uk: Якщо ваш процесор підтримує набір команд SSE3, VLC може їх використовувати.

en: If your processor supports the SSE4.1 instructions set, VLC can take advantage of them.
uk: Якщо ваш процесор підтримує набір команд SSE4.1, VLC може їх використовувати.

en: If your processor supports the SSE4.2 instructions set, VLC can take advantage of them.
uk: Якщо ваш процесор підтримує набір команд SSE4.2, VLC може їх використовувати.

en: If your processor supports the SSSE3 instructions set, VLC can take advantage of them.
uk: Якщо ваш процесор підтримує набір команд SSSE3, VLC може їх використовувати.

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Ignore subtitle flag
uk: Ігнорувати флаг субтитрів

en: Ignore the subtitle flag, try this if your subtitles don't appear.
uk: Ігнорувати флаг субтитрів, спробуйте, якщо субтитри не з’являються.

en: Ignored extensions
uk: Ігноровані розширення

en: Illuminate the room with this color on pause
uk: Освітлювати кімнату цим кольором, коли на паузі

en: Illuminate the room with this color on shutdown
uk: Освітлювати кімнату цим кольором по закінченні

en: Image adjust
uk: Налаштування зображення

en: Image brightness (0-2)
uk: Яскравість зображення (0-2)

en: Image chroma
uk: Кольоровість зображення

en: Image clone
uk: Клонування зображення

en: Image colors inversion
uk: Інверсія кольорів зображення

en: Image contrast (0-2)
uk: Контраст зображенння (0-2)

en: Image cropping
uk: Обрізання зображення

en: Image file
uk: Файл зображення

en: Image format
uk: Формат зображення

en: Image format (default RGB)
uk: Формат зображення (RGB за змовчуванням)

en: Image format which will be used to store the video snapshots
uk: Формат зображення, який буде використовуватися для зберігання стоп-кадрів

en: Image gamma (0-10)
uk: Гама зображення (0-10)

en: Image height
uk: Висота зображення

en: Image hue (0-360)
uk: Відтінок зображення (0-360)

en: Image mask
uk: Маска зображення

en: Image mask. Pixels with an alpha value greater than 50% will be erased.
uk: Маска зображення. Пікселі із значенням альфи, більшим за 50%, будуть стерті.

en: Image modification
uk: Зміна зображення

en: Image properties filter
uk: Фільтр властивостей зображення

en: Image saturation (0-3)
uk: Насиченість зображення (0-3)

en: Image to be blended onto
uk: Змішуване зображення

en: Image wall
uk: Зображення стіни

en: Image which will be blended
uk: Зображення, яке буде змішано

en: Image width
uk: Ширина зображення

en: Imitates the effect of surround sound when using headphones.
uk: Імітує ефект навколишнього звуку при використанні навушників.

en: In Volts [0, 13=vertical, 18=horizontal].
uk: У вольтах [0, 13=вертикальна поляризація, 18=горизонтальна].

en: In a multiple monitor configuration, you can specify the Windows device name of the display that you want the video window to open on. For example, "\\.\DISPLAY1" or "\\.\DISPLAY2".
uk: Якщо у Вас підключено кілька моніторів, Ви можете вказати назву пристроїв Windows, яке використовувати для відкриття вікна відео. Наприклад, "\\.\DISPLAY1" or "\\.\DISPLAY2".

en: In fullscreen mode, keep screen where there is no video displayed black
uk: У повноекранному режимі тримати екран чорним там, де відео не відображується

en: In kHz for DVB-C/S/T
uk: Вказується у кГц для DVB-C/S/T

en: In kHz for DVB-S or Hz for DVB-C/T
uk: Вказується у кГц для DVB-S або Гц для DVB-C/T

en: In this interval an update from VNC is requested, default every 300 ms.
uk: Через цей інтервал запитується оновлення з VNC, за змовчуванням кожні 300 мс.

en: In this page, a few additional streaming parameters can be set.
uk: Тут можуть бути задані кілька додаткових параметрів.

en: In this page, a few additional transcoding parameters can be set.
uk: Тут можуть бути задані кілька додаткових параметрів перекодування.

en: In this section you can force the behavior of the subtitle demuxer, for example by setting the subtitles type or file name.
uk: Тут ви можете налаштувати демультиплексор субтитрів, наприклад, встановленням типу субтитрів чи імені файлу.

en: Include subtitles
uk: Включати субтитри

en: Increase Volume
uk: Збільшити гучність

en: Increase scale factor
uk: Множник збільшення масштабу

en: Increase scale factor.
uk: Множник збільшення масштабу.

en: Increase the priority of the process
uk: Збільшити пріоритет процесу

en: Increasing the priority of the process will very likely improve your playing experience as it allows VLC not to be disturbed by other applications that could otherwise take too much processor time. However be advised that in certain circumstances (bugs) VLC could take all the processor time and render the whole system unresponsive which might require a reboot of your machine.
uk: Збільшення пріоритету процесу, ймовірно, суттєво збільшить продуктивність VLC тому, що дозволяє менше часу виділяти на інші програми, які можуть займати суттєво великий період процесорного часу. Однак врахуйте, що деякі недоліки (помилки) VLC можуть використовувати увесь час процесора, що може виразитися у відсутності реакції системи на які-небудь дії та зажадати перезавантаження комп'ютера.

en: Increasing this value will result in color more depending on the border of the frame.
uk: Збільшення цього значення позначиться на режимі кольору залежно від краю фрейму.

en: Index
uk: Індекс

en: Indicates whether VLC will prefer native plugins installed on system over VLC owns plugins whenever a choice is available.
uk: Показує, чи буде VLC надавати перевагу рідним плагінам, встановленим у системі, замість вбудованих плагінів, коли існує вибір.

en: Individual image display time of 0 - 60000 ms.
uk: Тривалість показу окремого зображення від 0 до 60000 мс.

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Industrial
uk: Індастріал

en: Influence (bias) B-frames usage
uk: Вплив (схильність) використання B-кадрів

en: Information
uk: Інформація

en: Information about what your media or stream is made of.
    Muxer, Audio and Video Codecs, Subtitles are shown.
uk: Інформація про те, із чого зроблене Ваше медіа чи потік.
    Показуються мультиплексор, аудіо- та відеокодеки, субтитри.

en: Information...
uk: Інформація…

en: Infrared
uk: Інфрачервоний

en: Infrared remote control interface
uk: Віддалений інтерфейс керування через ІЧ-зв'язок

en: Inhibit the power management daemon during playback
uk: Зупиняти демон керування живленням під час програвання

en: Inhibits the power management daemon during any playback, to avoid the computer being suspended because of inactivity.
uk: Зупиняє демон керування живленням під час будь-якого програвання для запобігання переходу комп’ютера до режиму сну через неактивність.

en: Initial VBV buffer occupancy
uk: Початкове заповнювання буфера VBV

en: Initial command to execute.
uk: Команда при запуску.

en: Initializing
uk: Ініціалізація

en: Input
uk: Ввід

en: Input & Codec settings
uk: Вхід та налаштування кодеку

en: Input & Codecs
uk: Вхід та кодеки

en: Input & Codecs Settings
uk: Налаштування входу та кодеків

en: Input && Codecs
uk: Вхід та кодеки

en: Input / Codecs
uk: Ввід / Кодеки

en: Input FIFO
uk: Вхід FIFO

en: Input Settings not saved
uk: Налаштування входу не збережено

en: Input bitrate
uk: Бітрейт вхідного потоку

en: Input caching:
uk: Кешування входу:

en: Input has changed
uk: Вхідний потік був змінений

en: Input has changed, unable to save bookmark. Suspending playback with "Pause" while editing bookmarks to ensure to keep the same input.
uk: Вхідний потік був змінений, неможливо зберегти закладку. Використовуйте режим паузи для редагування закладки.

en: Input list
uk: Вхідний список

en: Input of the card to use (see debug).
uk: Використовуваний вхід карти (дивіться відлагоджування).

en: Input repetitions
uk: Повторення вводу

en: Input slave (experimental)
uk: Ведені потоки введення (експериментально)

en: Input stream
uk: Вхідний потік

en: Input syntax is deprecated
uk: Вхідний синтаксис застарів

en: Input/Read
uk: Ввід/прочитано

en: Input:
uk: Вхід:

en: Install
uk: Встановити

en: Install Windows Service
uk: Встановити службу Windows

en: Install the Service and exit.
uk: Встановити службу Windows і вийти.

en: Instances
uk: Копії

en: Instead of writing a raw file, you can add a WAV header to the file.
uk: Замість запису сирого файлу ви можете додавати WAV-заголовок.

en: Instrumental
uk: Інструментальний

en: Instrumental pop
uk: Інструментальний поп

en: Instrumental rock
uk: Інструментальний рок

en: Integer from -1 (no model) to 4.
uk: Ціле число від -1 (немає моделі) до 4.

en: Integer identifier for this elementary stream. This will be used to "find" this stream later.
uk: Цілий ідентифікатор цього елементарного потоку. Буде використаний для пошуку цього потоку пізніше.

en: Integer pixel motion estimation method
uk: Цілочисельний піксельний метод оцінки руху

en: Inter luma quantization deadzone
uk: Мертва зона квантування між яскравостями

en: Inter picture DWT filter
uk: Фільтр дискретного перетворення Уолша між малюнками

en: Interactive Zoom
uk: Інтерактивне масштабування

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Interface Settings
uk: Налаштування інтерфейсу

en: Interface Settings not saved
uk: Налаштування інтерфейсу не збережені

en: Interface interaction
uk: Взаємодія інтерфейсів

en: Interface module
uk: Модуль інтерфейсу

en: Interfaces implemented using lua scripts
uk: Інтерфейси, реалізовані скриптами Lua

en: Interlaced encoding
uk: Черезрядкове кодування

en: Interlaced mode
uk: Режим інтерлейсу

en: Interlaced motion estimation
uk: Черезрядкова оцінка руху

en: Interlingua
uk: Інтерлінгва

en: Interlingue
uk: Інтерлінгва

en: Internal stream record
uk: Внутрішній запис потоку

en: Internet
uk: Інтернет

en: Interval between keyframes (-1 for autodetect).
uk: Інтервал між ключовими кадрами (-1 для автовизначення).

en: Intra luma quantization deadzone
uk: Мертва зона квантування всередині яскравості

en: Intra picture DWT filter
uk: Фільтр дискретного перетворення Уолша усередині малюнку

en: Introduces a delay in the display of the stream.
uk: Затримка відображення потоку.

en: Inuktitut
uk: Інуктітут

en: Inupiaq
uk: Інупяк

en: Invalid combination
uk: Неправильна комбінація

en: Invalid polarization
uk: Неправильна поляризація

en: Invalid selection
uk: Неправильне виділення

en: Invalid signature
uk: Неправильна сигнатура

en: Inversion mode
uk: Режим інверсії

en: Inversion mode [0=off, 1=on, 2=auto]
uk: Режим інверсії [0=вимкнено, 1=увімкнено, 2=авто]

en: Invert colors
uk: Інверсія кольорів

en: Invert video filter
uk: Відеофільтр інверсії

en: Inverts the colors of the image
uk: Інвертує кольори зображення

en: Irish
uk: Ірландська

en: It is possible to apply effects to the rendered text to improve its readability.
uk: Можливе накладення ефектів на генерований текст для підвищення його читабельності.

en: It is possible to cache the resumed TLS sessions. This is the expiration time of the sessions stored in this cache, in seconds.
uk: Можна кешувати оновлені сесії TLS. Це час у секундах, протягом якого сесія буде зберігатися в кеші.

en: It is possible to disable the input clock synchronisation for real-time sources. Use this if you experience jerky playback of network streams.
uk: Можливе відключення синхронізації вхідних дат для джерел реального часу. Використовуйте, якщо відтворення мережевих потоків часто переривається.

en: It seems your FFMPEG (libavcodec) installation lacks the following encoder:
    %s.
    If you don't know how to fix this, ask for support from your distribution.
    
    This is not an error inside VLC media player.
    Do not contact the VideoLAN project about this issue.
uk: Здається, у Вашій інсталяції FFMPEG (libavcodec) бракує наступного кодеру
    %s.
    Якщо ви не знаєте, як це виправити, спитайте авторів Вашого дистрибутиву.
    
    Це не внутрішня помилка медіаплеєру VLC.
    Не зв’язуйтеся з проектом VideoLAN з приводу цієї проблеми.

en: It tells the clock algorithms what is the maximal input jitter that is considered valid and can be compensated (in milliseconds)
uk: Передає алгоритму лічильника джіттера максимальний вхідний джіттер, який вважається правильним і може бути скомпенсований (у мілісекундах)

en: It was not possible to download a cryptographic signature for the downloaded file "%s". Thus, it was deleted.
uk: Було неможливо завантажити криптографічну сигнатуру для завантаженого файлу "%s". Тому його було видалено.

en: It was not possible to securely verify the downloaded file "%s". Thus, it was deleted.
uk: Було неможливо безпечно перевірити завантажений файл "%s". Тому він був видалений.

en: Italian
uk: Італійська

en: JACK Input
uk: Ввід JACK

en: JACK audio input
uk: Ввід звуку через JACK

en: JACK audio output
uk: Вивід звуку через JACK

en: Japanese
uk: Японська

en: Japanese (7-bits JIS/ISO-2022-JP-2)
uk: Японська (7-бітна JIS/ISO-2022-JP-2)

en: Japanese (Shift JIS)
uk: Японська (Shift JIS)

en: Japanese Unix (EUC-JP)
uk: Японська Unix (EUC-JP)

en: Javanese
uk: Яванська

en: Jazz
uk: Джаз

en: Jazz+Funk
uk: Джаз+Фанк

en: Joint bidirectional motion refinement.
uk: Загальна двоспрямована обробка руху.

en: Joint stereo
uk: Сполучене стерео

en: Jointly optimize both MVs in B-frames
uk: Оптимізація обох видів векторів руху в B-кадрах

en: Jump Bac&kward
uk: Стрибнути назад

en: Jump To Time
uk: Перейти до часу

en: Jump sizes
uk: Розміри переходів

en: Jump to Specific &Time
uk: Перейти до вказаного часу

en: Jump to time
uk: Перейти до часу

en: Jungle
uk: Джангл

en: Kalaallisut (Greenlandic)
uk: Гренландська

en: Kannada
uk: Каннада

en: Karaoke
uk: Караоке

en: Kasenna MediaBase parser
uk: Парсер Kasenna MediaBase

en: Kasenna RTSP dialect
uk: Kasenna-варіант RTSP

en: Kasenna servers use an old and nonstandard dialect of RTSP. With this parameter VLC will try this dialect, but then it cannot connect to normal RTSP servers.
uk: Сервери Kasenna використовують старий і нестандартний варіант RTSP. При встановленому даному параметрі VLC спочатку спробує цей варіант з'єднання. У цьому режимі Ви не можете з'єднуватися зі звичайними серверами RTSP.

en: Kashmiri
uk: Кашмірська

en: Kate is a codec for text and image based overlays.
    The Tiger rendering library is needed to render complex Kate streams, but VLC can still render static text and image based subtitles if it is not available.
    Note that changing settings below will not take effect until a new stream is played. This will hopefully be fixed soon.
uk: Kate — це кодек для текстово- та графічноорієнтованих оверлеїв.
    Бібліотека рендерінгу Tiger необхідна для рендерінгу складних потоків Kate, але VLC може і так рендерити субтитри, базовані на статичному тексті та зображенні, якщо ця бібліотека недоступна.
    Зауважте, що зміна налаштувань нижче не матиме дії, доки не почне відтворюватися новий потік. Сподіваємося, скоро це буде виправлено.

en: Kate overlay decoder
uk: Декодер оверлею Kate

en: Kate streams allow for text formatting. VLC partly implements this, but you can choose to disable all formatting.Note that this has no effect is rendering via Tiger is enabled.
uk: Потоки Kate дозволяють зберігати форматований текст. VLC частково підтримує це, але Ви можете вимкнути все форматування. Зауважте, що це ні на що не впливає, коли увімкнений рендерінг за допомогою Tiger.

en: Kate streams can be rendered using the Tiger library. Disabling this will only render static text and bitmap based streams.
uk: Потоки Kate можуть бути відображені ща допомогою бібліотеки Tiger. Вимикання цього дозволить відображувати лише статичний текст та растрові потоки.

en: Kate text subtitles packetizer
uk: Пакетувальник тексту субтитрів Kate

en: Kazakh
uk: Казахська

en: Keep Recent Items
uk: Тримати останні елементи

en: Keep aspect ratio
uk: Зберігати співвідношення сторін

en: Keep audio level between sessions
uk: Витримувати рівень аудіо між сесіями

en: Keep current Equalizer settings
uk: Тримати поточні налаштування еквалайзеру

en: Keep original audio track
uk: Тримати оригінальну аудіодоріжку

en: Keep original size
uk: Зберігати оригінальний розмір

en: Keep original video track
uk: Тримати оригінальну відеодоріжку

en: Keep some B-frames as references
uk: Використовувати деякі B-кадри як референсні

en: Keep stream output open
uk: Тримати потік виведення відкритим

en: Keep the original aspect ratio when resizing mosaic elements.
uk: Зберігати співвідношення сторін при масштабуванні елементів мозаїки.

en: Keep the original size of mosaic elements.
uk: Зберігати оригінальний розмір елементів мозаїки.

en: Key events
uk: Події клавіатури

en: Key interval
uk: Інтервал ключових кадрів

en: Key press events
uk: Події клавіатури

en: Key:
uk: Клавіша:

en: Khmer
uk: Кхмерська

en: Kikuyu
uk: Кікуйу

en: Kinyarwanda
uk: Кіньяруанда

en: Kirghiz
uk: Киргизька

en: Komi
uk: Комі

en: Korean
uk: Корейська

en: Korean (EUC-KR/CP949)
uk: Корейська (EUC-KR/CP949)

en: Korean (ISO-2022-KR)
uk: Корейська (ISO-2022-KR)

en: Kuanyama
uk: Куаняма

en: Kurdish
uk: Курдська

en: LNB voltage
uk: Напруга LNB

en: Language
uk: Мова

en: Language of the audio track you want to use (comma separated, two or three letter country code, you may use 'none' to avoid a fallback to another language).
uk: Вкажіть мову звукової доріжки, яку Ви бажаєте використовувати (розділений комами дво- або трибуквенний код країни, можна не вказувати нічого для уникнення відкочування на іншу мову).

en: Language of the elementary stream as described by ISO639
uk: Мова елементарного потоку (як описано у ISO639)

en: Language of the subtitle track you want to use (comma separated, two or three letters country code, you may use 'any' as a fallback).
uk: Вкажіть мову доріжки субтитрів, яку Ви бажаєте використовувати (розділений комами дво- або трибуквений код країни, можна вказати «будь-яка» для відкочування).

en: Lao
uk: Лаоська

en: Large
uk: Великий

en: Large Hall
uk: Великий зал

en: Larger
uk: Більше

en: Last Entry Point
uk: Остання точка входу

en: Last check on: %@
uk: Остання перевірка: %@

en: Last.fm username not set
uk: Ім’я користувача Last.fm не задано

en: Latin
uk: Латинська

en: Latvian
uk: Латвійська

en: Launch EyeTV now
uk: Запустити EyeTV зараз

en: Launching an update request...
uk: Запуск запиту поновлення…

en: Leave Fullscreen
uk: Залишити повноекранний режим

en: Leave fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму

en: Left
uk: Лівий

en: Left coordinate of the subscreen top left corner.
uk: Ліва координата верхнього лівого кута підекрану.

en: Left front
uk: Лівий передній

en: Left rear
uk: Лівий задній

en: Left to right/Top to bottom
uk: Зліва направо/зверху вниз

en: Length in milliseconds to output each stride
uk: Час у мілісекундах для виводу кожного кроку

en: Length in milliseconds to search for best overlap position
uk: Час у мілісекундах для пошуку кращої позиції перекриття

en: Let the video scale to fit a given window or fullscreen.
uk: Дозволяє масштабувати відео для того, аби воно вміщалося у вікно чи у повний екран.

en: Letzeburgesch
uk: Люксембурзька

en: Level of delayed signal
uk: Рівень затриманого сигналу

en: Level of input signal
uk: Рівень вхідного сигналу

en: LibNotify Notification Plugin
uk: Плагін сповіщення LibNotify

en: Libtwolame audio encoder
uk: Аудіокодувальник libtwolame

en: License
uk: Ліцензія

en: Lime
uk: Лимонний

en: Limit the number of redirection to follow.
uk: Обмежити кількість перенаправлень до наступної.

en: Limit the size of each slice in bytes
uk: Обмежити розмір кожної частини у байтах

en: Limit the size of each slice in macroblocks
uk: Обмежити розмір кожної частини у макроблоках

en: Line 1:
uk: Рядок 1:

en: Line 2:
uk: Рядок 2:

en: Linear
uk: Лінійний

en: Linear PCM audio decoder
uk: Лінійний аудіодекодер PCM

en: Linear PCM audio packetizer
uk: Лінійний аудіопакетувальник PCM

en: Lingala
uk: Лінгала

en: Linguistic markup
uk: Лінгвістична розмітка

en: List ID
uk: ID списку

en: List View
uk: Перегляд списку

en: List of codecs that VLC will use in priority. For instance, 'dummy,a52' will try the dummy and a52 codecs before trying the other ones. Only advanced users should alter this option as it can break playback of all your streams.
uk: Список кодеків, які VLC буде використовувати, залежно від їх пріоритету. Приміром, 'dummy,a52' означає спробувати 'dummy' і 'a52' кодеки перед спробою використання інших. Тільки досвічені користувачі повинні змінювати ці налаштування, тому що вони можуть зламати існуюче відтворення усіх Ваших потоків.

en: List of handler extensions and executable paths (for instance: php=/usr/bin/php,pl=/usr/bin/perl).
uk: Список розширень і їх обробників (наприклад: php=/usr/bin/php,pl=/usr/bin/perl).

en: List of sizes separated by colons (720x576:480x576).
uk: Список розмірів, розділених двокрапками (720x576:480x576).

en: List of words separated by | to filter
uk: Список слів, розділених «|» для фільтрування

en: Listen to IPv4 announcements on the standard addresses.
uk: Слухати сповіщення по IPv4 на стандартні адреси.

en: Listen to IPv6 announcements on the standard addresses.
uk: Слухати сповіщення по IPv6 на стандартні адреси.

en: Listeners
uk: Слухачі

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Live
uk: Живий виступ

en: Live555 stream transport
uk: Транспорт потоку Live555

en: Load
uk: Завантажити

en: Load extensions on startup
uk: Завантажувати розширення під час запуску

en: Load subtitles file:
uk: Завантажити файл субтитрів:

en: Load this subtitle file. To be used when autodetect cannot detect your subtitle file.
uk: Використовувати саме цей файл субтитрів. Має сенс задавати, якщо автовизначення не спрацьовує.

en: Local Network
uk: Локальна мережа

en: Local playback
uk: Відтворювати локально

en: Locally collect statistics
uk: Збирати локально статистику

en: Location
uk: Місцезнаходження

en: Location of a file holding a SVG template for automatic string conversion
uk: Шлях до файлу шаблон, що містить, SVG для автоматичного перетворення рядків

en: Location:
uk: Місцезнаходження:

en: Lock Aspect Ratio
uk: Заблокувати співвідношення сторін

en: Lock function
uk: Функція блокування

en: Log all VLC messages to a text file.
uk: Журналювати всі повідомлення VLC у текстовий файл.

en: Log all VLC messages to syslog (UNIX systems).
uk: Журналювати всі повідомлення VLC до syslog’у (UNIX-системи).

en: Log filename
uk: Ім'я файлу журналу

en: Log format
uk: Формат журналу

en: Log to file
uk: Журналювати у файл

en: Log to syslog
uk: Журналювати до syslog’у

en: Logging
uk: Журналювання

en: Login:pass
uk: Логін:пароль

en: Logo
uk: Лого

en: Logo animation # of loops
uk: Кількість циклів анімації логотипа

en: Logo erase
uk: Видалити логотип

en: Logo filenames
uk: Імена файлів логотипу

en: Logo individual image time in ms
uk: Тривалість показу окремого зображення у мс

en: Logo opacity value (from 0 for full transparency to 255 for full opacity).
uk: Значення непрозорості логотипа (від 0 для повної прозорості до 255 для повної непрозорості).

en: Logo overlay
uk: Оверлей логотипу

en: Logo position
uk: Позиція логотипу

en: Logo sub filter
uk: Фільтр логотипу

en: Logo video filter
uk: Відеофільтр логотипу

en: Long backwards jump
uk: Довгий стрибок назад

en: Long forward jump
uk: Довгий стрибок вперед

en: Long jump length
uk: Тривалість довгого стрибка

en: Long jump length, in seconds.
uk: Тривалість довгого стрибка, у секундах.

en: Look and feel
uk: Зовнішній вигляд

en: Look for a subtitle file in those paths too, if your subtitle file was not found in the current directory.
uk: Якщо файл субтитрів не був знайдений у поточному каталозі, шукати також і в цих каталогах.

en: Loop
uk: Цикл

en: Loop filter AlphaC0 and Beta parameters alpha:beta
uk: Параметри AlphaC0 та Beta Loop-фільтру: alpha:beta

en: Loop filter AlphaC0 and Beta parameters. Range -6 to 6 for both alpha and beta parameters. -6 means light filter, 6 means strong.
uk: Параметри AlphaC0 та Beta loop-фільтру. Значення від -6 до 6 для обох параметрів. -6 означає полегшене фільтрування, 6 означає сильне фільтрування.

en: Loop from point A to point B continuously
    Click to set point A
uk: Постійний цикл з точки A до точки B
    Клікніть для встановлення точки A

en: Loop from point A to point B continuously.
uk: Постійний цикл з точки A до точки B.

en: Loop/Repeat mode
uk: Режим циклу/повторення

en: Lossless coding ignores bitrate and quality settings, allowing for perfect reproduction of the original
uk: Кодування без втрат ігнорує налаштування бітрейту та якості, дозволяючи отримати ідеальне відтворення оригіналу

en: Lost
uk: Втрачено

en: Lost buffers
uk: Загублено буферів

en: Lost frames
uk: Загублено кадрів

en: Loudness
uk: Гучність

en: Loudness of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
uk: Гучність входу аудіо (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Low Band Local Osc Freq in kHz (usually 9.75GHz)
uk: Частота Low Band Local Osc у кГц (зазвичай, 9.75 ГГц)

en: Low Noise Block switch freq in kHz (usually 11.7GHz)
uk: Частота Low Noise Block switch у кГц (зазвичай, 11.7 ГГц)

en: Low Priority FEC Rate [Undefined,1/2,2/3,3/4,5/6,7/8]
uk: Низькоприорітетна швидкість FEC [не визначено,1/2,2/3,3/4,5/6,7/8]

en: Low freq (Hz)
uk: Низька частота (Гц)

en: Low freq gain (dB)
uk: Підсилення низької частоти (дБ)

en: Low latency
uk: Низька затримка

en: Low resolution decoding
uk: Декодування з низькою роздільною здатністю

en: Lower the interface below all other windows.
uk: Приховати інтерфейс під іншими вікнами.

en: Lowest
uk: Найнижча

en: Lowest latency
uk: Найнижча затримка

en: Lua Art
uk: Мистецтво Lua

en: Lua Extension
uk: Розширення Lua

en: Lua Interface Module
uk: Модуль інтерфейсу Lua

en: Lua Interface Module (shortcuts)
uk: Модуль інтерфейсу Lua (швидкі клавіші)

en: Lua Meta Fetcher
uk: Отримувач метаінформації Lua

en: Lua Meta Reader
uk: Читач метаінформації Lua

en: Lua Playlist
uk: Список відтворення Lua

en: Lua Playlist Parser Interface
uk: Інтерфейс парсера списку відтворення Lua

en: Lua SD Module
uk: Модуль SD Lua

en: Lua interface
uk: Інтерфейс Lua

en: Lua interface configuration
uk: Конфігурація інтерфейсу Lua

en: Lua interface configuration string. Format is: '["<interface module name>"] = { <option> = <value>, ...}, ...'.
uk: Конфігураційний рядок інтерфейсу Lua. Формат: '["<ім’я модулю інтерфейсу>"] = { <параметр> = <значення>, ...}, ...'.

en: Lua interface module to load
uk: Модуль інтерфейсу Lua для завантаження

en: Luma bicubic / chroma bilinear
uk: Бікубічне по яскравості / білінійне по кольоровості

en: Luminance elimination
uk: Корекція яскравості

en: Luminance masking
uk: Корекція яскравих ділянок

en: Luminance threshold
uk: Поріг яскравості

en: Lyrics
uk: Текст

en: M-JPEG camera demuxer
uk: Демультиплексор M-JPEG

en: M3U playlist (*.m3u)
uk: Список відтворення M3U (*.m3u)

en: M3U playlist export
uk: Експорт списку відтворення M3U

en: M3U playlist import
uk: Імпорт списку відтворення M3U

en: M3U8 playlist (*.m3u8)
uk: Список відтворення M3U8 (*.m3u8)

en: M3U8 playlist export
uk: Експорт списку відтворення M3U8

en: MIDI synthesis not set up
uk: Синтез MIDI не налаштовано

en: MIME returned by the server (autodetected if not specified).
uk: MIME-тип, який повертається сервером (автоматично визначається, якщо не вказано)

en: MJPEG consists of a series of JPEG pictures (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
uk: MJPEG складається із серії зображень JPEG (використовується з MPEG TS, MPEG1, ASF і OGG)

en: MLP/TrueHD parser
uk: Парсер MLP/TrueHD

en: MMS streams can contain several elementary streams, with different bitrates. You can choose to select all of them.
uk: Потоки MMS можуть містити кілька елементарних потоків, але з різними бітрейтами. Ви можете вибрати їх усі.

en: MMX I420,IYUV,YV12 to RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
uk: MMX-перетворення I420,IYUV,YV12 у RV15,RV16,RV24,RV32

en: MMX conversions from
uk: MMX-перетворення з

en: MOD demuxer (libmodplug)
uk: Демультиплексор MOD (libmodplug)

en: MP3 fixed point audio encoder
uk: Аудіокодер MP3 з фіксованою крапкою

en: MP4 stream demuxer
uk: Демультиплексор потоку MP4

en: MP4/MOV muxer
uk: Мультиплексор MP4/MOV

en: MPEG 1 Format
uk: Формат MPEG 1

en: MPEG Audio Layer 3 (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG and RAW)
uk: MPEG Audio Layer 3 (використовується із MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG і RAW)

en: MPEG I/II video decoder (using libmpeg2)
uk: Відео декодер MPEG I/II (через libmpeg2)

en: MPEG Program Stream
uk: Програмний потік MPEG

en: MPEG Transport Stream
uk: Транспортний потік MPEG

en: MPEG Transport Stream demuxer
uk: Демультиплексор MPEG TS

en: MPEG Video
uk: Відео MPEG

en: MPEG audio decoder
uk: Аудіодекодер MPEG

en: MPEG audio layer I/II/III decoder
uk: Аудіодекодер MPEG layer I/II/III

en: MPEG audio layer I/II/III packetizer
uk: Аудіопакетувальник MPEG layer I/II/III

en: MPEG-1 Video codec (usable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG and RAW)
uk: Відеокодек MPEG-1 (використовується з MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG і RAW)

en: MPEG-2 Video codec (usable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG and RAW)
uk: Відеокодек MPEG-2 (використовується з MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG і RAW)

en: MPEG-4 Video codec (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, MP4, OGG and RAW)
uk: Відеокодек MPEG-4 (використовується з MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, MPEG4, OGG і RAW)

en: MPEG-4 video
uk: Відео MPEG-4

en: MPEG-I/II video demuxer
uk: Демультиплексор відео MPEG-I/II

en: MPEG-I/II video packetizer
uk: Відеопакетувальник MPEG I/II

en: MPEG-I/II/4 / A52 / DTS / MLP audio
uk: Звук MPEG-I/II/4 / A52 / DTS / MLP

en: MPEG-PS demuxer
uk: Демультиплексор MPEG-PS

en: MPEG2 video switcher stream output
uk: Вивід потоку через перемикач MPEG2

en: MPEG4 audio packetizer
uk: Аудіопакетувальник MPEG4

en: MPEG4 quantization matrix
uk: Матриця квантування MPEG4

en: MPEG4 video packetizer
uk: Відеопакетувальник MPEG4

en: MSN Now-Playing
uk: Інформація про відтворення в MSN

en: MTP Device
uk: Пристрій MTP

en: MTP devices
uk: Пристрої MTP

en: MTP input
uk: Ввід з MTP

en: MTU for out mode
uk: MTU режиму виходу

en: MTU for out mode.
uk: MTU режиму виходу.

en: MTU of the network interface
uk: MTU мережевого інтерфейсу

en: MUX for RAW RTSP transport
uk: Мікшер для транпорту RAW RTSP

en: Mac OS X OpenGL video output (requires drawable-nsobject)
uk: Відеовивід Mac OS X OpenGL (вимагає промальовуваний-NSObject)

en: Mac OS X interface
uk: Інтерфейс Mac OS X

en: Macedonian
uk: Македонська

en: Maemo hildon interface
uk: Інтерфейс Maemo hildon

en: Magnification
uk: Збільшення

en: Magnification/Zoom
uk: Збільшення/масштаб

en: Magnify
uk: Збільшення

en: Magnify a part of the video. You can select which part of the image should be magnified.
uk: Збільшити частину відео. Ви можете обрати, яку частину відео треба збільшити.

en: Magnify/Zoom interactive video filter
uk: Інтерактивний відеофільтр збільшення/масштабування

en: Main Toolbar
uk: Головна панель інструментів

en: Main interfaces
uk: Основні інтерфейси

en: Main interfaces settings
uk: Основні налаштування інтерфейсів

en: Make VLC buffer audio data captured from jack for the specified length in milliseconds.
uk: Зробити так, щоб аудіодані буферу VLC були захоплені з роз’єму на задану довжину у мілісекундах.

en: Make a donation...
uk: Спонсорство…

en: Make one slot black. Other tiles can only be swapped with the black slot.
uk: Зробити одну частину чорною. Інші частини зможуть лише мінятися місцями з чорною.

en: Make one tile a black slot
uk: Зробити одну частину чорною

en: Make the server publicly available on the 'Yellow Pages' (directory listing of streams) on the icecast/shoutcast website. Requires the bitrate information specified for shoutcast. Requires Ogg streaming for icecast.
uk: Зробити сервер публічно доступним на «жовтих сторінках» (каталог слухання потоків) на веб-сайті icecast/shoutcast. Вимагає вказаної інформації про бітрейт для shoutcast. Вимагає мовлення у форматі Ogg для icecast.

en: Malagasy
uk: Малагасійська

en: Malay
uk: Малайська

en: Malayalam
uk: Малаялам

en: Maltese
uk: Мальтійська

en: Manage &bookmarks
uk: Керування закладками

en: Manual download only
uk: Завантажувати лише вручну

en: Manual ratio
uk: Довільне співвідношення

en: Manx
uk: Менська

en: Maori
uk: Маорі

en: Maps the hardware channel X to logical zone Y to fix wrong wiring :-)
uk: Відображує апаратний канал X на логічний канал Y для виправлення невірного підключення :-)

en: Marathi
uk: Маратхі

en: Mark analyzed Pixels
uk: Помічати проаналізовані пікселі

en: Mark analyzed pixels
uk: Помічати проаналізовані пікселі

en: Maroon
uk: Темно-бордовий

en: Marquee
uk: Рухливий текст

en: Marquee display
uk: Відображення рухливого тексту

en: Marquee position
uk: Позиція рухливого тексту

en: Marquee text to display. (Available format strings: Time related: %Y = year, %m = month, %d = day, %H = hour, %M = minute, %S = second, ... Meta data related: $a = artist, $b = album, $c = copyright, $d = description, $e = encoded by, $g = genre, $l = language, $n = track num, $p = now playing, $r = rating, $s = subtitles language, $t = title, $u = url, $A = date, $B = audio bitrate (in kb/s), $C = chapter,$D = duration, $F = full name with path, $I = title, $L = time left, $N = name, $O = audio language, $P = position (in %), $R = rate, $S = audio sample rate (in kHz), $T = time, $U = publisher, $V = volume, $_ = new line)
uk: Рухомий текст на дисплеї. (Доступні формати рядків: Часове: %Y = рік, %m = місяць, %d = день, %H = година, %M = хвилина, %S = секунда, … Метадані: $a = виконавець, $b = альбом, $c = авторське право, $d = опис, $e = кодовано, $g = жанр, $l = мова, $n = номер доріжки, $p = зараз відтворюється, $r = рейтинг, $s = мова субтитрів, $t = заголовок, $u = url, $A = дата, $B = бітрейт аудіо (у кб/с), $C = розділ, $D = тривалість, $F = повне ім’я із шляхом, $I = заголовок, $L = часу лишилося, $N = ім’я, $O = мова звуку, $P = позиція (у %), $R = швидкість, $S = частота дискретизації (у кГц), $T = час, $U = видавець, $V = гучність, $_ = новий рядок)

en: Marshall
uk: Маршальська

en: Mask
uk: Маска

en: Master server ip address
uk: IP-адреса головного сервера

en: Matroska stream demuxer
uk: Демультиплексор Matroska

en: Max QP
uk: Максимальний коефіцієнт квантування (QP)

en: Max QP step
uk: Максимальний крок зміни QP

en: Max QP step between frames.
uk: Максимальний крок зміни коефіцієнта квантування між кадрами.

en: Max length
uk: Максимальна довжина

en: Max local bitrate
uk: Максимальний локальний бітрейт

en: Max number of redirection
uk: Максимальна кількість перенаправлень

en: Maximal bitrate
uk: Максимальний бітрейт

en: Maximal volume level
uk: Максимальний рівень звуку

en: Maximum B (deprecated)
uk: Максимальний B (застаріло)

en: Maximum GOP size
uk: Максимальний розмір GOP

en: Maximum RTP sequence number dropout
uk: Максимальна кількість виключених послідовностей RTP

en: Maximum RTP sequence number misordering
uk: Максимальна кількість невпорядкованих послідовностей RTP

en: Maximum RTP sources
uk: Максимальна кількість джерел RTP

en: Maximum bitrate
uk: Максимальний бітрейт

en: Maximum bitrate in kbps. This is useful for streaming applications.
uk: Максимальний бітрейт кодування у кбіт/с. Корисно для мовлення.

en: Maximum distance to search for motion estimation, measured from predicted position(s). Default of 16 is good for most footage, high motion sequences may benefit from settings between 24 and 32. Range 0 to 64.
uk: Максимальна відстань пошуку оцінки руху, вимірюється від передбачених позицій. За змовчуванням — 16, це добре для більшості вимірів, високошвидкісні послідовності можуть вимагати значення від 24 до 32. Допустимі значення — від 0 до 64.

en: Maximum encoding bitrate
uk: Максимальний бітрейт кодування

en: Maximum image ratio. The crop plugin will never automatically crop to a higher ratio (ie, to a more "flat" image). The value is x1000: 1333 means 4/3.
uk: Максимальне співвідношення зображення. Плагін обрізання ніколи не буде автоматично обрізати до більшого співвідношення (тобто, до «гладкішого» зображення). Значення x1000: 1333 означає 4/3.

en: Maximum level
uk: Максимальний рівень

en: Maximum luminance to consider a pixel as black (0-255).
uk: Максимальна яскравість, щоб вважати, що піксель чорний (0-255).

en: Maximum motion vector length
uk: Максимальна довжина вектору руху

en: Maximum motion vector length in pixels. -1 is automatic, based on level.
uk: Максимальна довжина вектору руху у пікселях. -1 — автоматично, базується на рівні.

en: Maximum motion vector search range
uk: Максимальний діапазон пошуку векторів руху

en: Maximum number of characters displayed on the screen.
uk: Максимальна кількість символів, відображувана на екрані.

en: Maximum number of connections
uk: Максимальна кількість з'єднань

en: Maximum output video height.
uk: Максимальна висота виводу відео.

en: Maximum output video width.
uk: Максимальна ширина виводу відео.

en: Maximum quantizer parameter.
uk: Максимальний параметр квантифікатора.

en: Maximum video height
uk: Максимальна висота відео

en: Maximum video quantizer scale
uk: Максимальний коефіцієнт квантування відео

en: Maximum video quantizer scale.
uk: Максимальний коефіцієнт квантування відео.

en: Maximum video width
uk: Максимальна ширина відео

en: Mean
uk: По середньому

en: Media &Information
uk: Інформація про медіа

en: Media Browser
uk: Медіапереглядач

en: Media Files
uk: Медіафайли

en: Media Information
uk: Медіаінформація

en: Media Information...
uk: Медіаінформація…

en: Media Library
uk: Медіабібліотека

en: Media Manager Edition
uk: Випуск медіаменеджеру

en: Media Manager List
uk: Список медіаменеджеру

en: Media Resource Locator (MRL)
uk: Шукач медіаресурсів (MRL)

en: Media data size
uk: Розмір медіаданих

en: Media dump access filter trigger.
uk: Триггер дампу фільтру доступу медіа.

en: Media in Zip
uk: Медіа у Zip

en: Media: %s
uk: Медіа: %s

en: Meditative
uk: Медитація

en: Medium backwards jump
uk: Середній стрибок назад

en: Medium forward jump
uk: Середній стрибок вперед

en: Medium jump length
uk: Тривалість середнього стрибка

en: Medium jump length, in seconds.
uk: Тривалість середнього стрибка, у секундах.

en: Mega bass
uk: Мегабас

en: Mega bass cutoff
uk: Частота обходу мегабасу

en: Mega bass level
uk: Рівень мегабасу

en: Megabass mode cutoff frequency, in Hz. This is the maximum frequency for which the megabass effect applies. Valid values are from 10 to 100 Hz.
uk: Частота обходу режиму мегабасу, у Гц. Це максимальна частота, до якої застосовується ефект мегабасу. Правильні значення лежать у діапазоні від 10 до 100 Гц.

en: Megabass mode level (from 0 to 100, default value is 0).
uk: Рівень режиму мегабасу (від 0 до 100, значення за змовчуванням 0).

en: Memory copy module
uk: Модуль копіювання пам’яті

en: Memory input
uk: Ввід пам’яті

en: Memory video decoder
uk: Декодер відео з пам’яті

en: Memory-mapped file input
uk: Відображений у пам’яті файловий ввід

en: Menu
uk: Меню

en: Menu position
uk: Позиція меню

en: Menu timeout
uk: Затримка меню

en: Menu update interval
uk: Період оновлення меню

en: Menus language:
uk: Мова меню:

en: Message filter
uk: Фільтр повідомлення

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Messages...
uk: Повідомлення…

en: Meta-information
uk: Метадані

en: Metadata
uk: Метадані

en: Metal
uk: Метал

en: Mi&nimal View
uk: Мінімальний вигляд

en: Microsoft Media Server (MMS) input
uk: Ввід з Microsoft Media Server (MMS)

en: Middle
uk: Середня

en: Mime
uk: MIME

en: Min QP
uk: Мінімальний коефіцієнт квантування (QP)

en: Minimal Mac OS X OpenGL video output (opens a borderless window)
uk: Мінімальний відеовихід Mac OS X OpenGL (відкриває вікно без границь)

en: Minimal Mac OS X interface
uk: Мінімальний інтерфейс Mac OS X

en: Minimal view mode (no toolbars)
uk: Мінімалістичний режим перегляду (без панелей керування)

en: Minimize Window
uk: Згорнути вікно

en: Minimum Audio level to raise the alarm (default 0.1)
uk: Мінімальний рівень аудіо для виклику сповіщення (0.1 за змовчуванням)

en: Minimum B (deprecated)
uk: Мінімальний B (застаріло)

en: Minimum GOP size
uk: Мінімальний розмір GOP

en: Minimum bitrate in kbps. This is useful for encoding for a fixed-size channel.
uk: Мінімальний бітрейт кодування у кбіт/с. Корисно для кодування для каналу фіксованої ширини.

en: Minimum buffer space between threads
uk: Мінімальний простір буферу між потоками

en: Minimum buffer space between threads. -1 is automatic, based on number of threads.
uk: Мінімальний простір буферу між потоками. -1 — автоматично, базується на кількості потоків.

en: Minimum encoding bitrate
uk: Мінімальний бітрейт кодування

en: Minimum quantizer parameter. 15 to 35 seems to be a useful range.
uk: Мінімальний коефіцієнт квантування, зазвичай в інтервалі від 15 до 35.

en: Minimum video quantizer scale
uk: Мінімальний коефіцієнт квантування відео

en: Minimum video quantizer scale.
uk: Мінімальний коефіцієнт квантування відео.

en: Mirror orientation
uk: Орієнтація дзеркала

en: Mirror video
uk: Віддзеркалити відео

en: Mirror video filter
uk: Фільтр віддзеркалення відео

en: Misc
uk: Інше

en: Miscellaneous
uk: Інше

en: Miscellaneous Options
uk: Інші налаштування

en: Miscellaneous audio settings and modules.
uk: Інші налаштування звуку та модулі.

en: MoMoLight options
uk: Параметри MoMoLight

en: Mode
uk: Режим

en: Modulation type
uk: Тип модуляції

en: Modulation type for front-end device.
uk: Тип модуляції для фронтенда.

en: Modules search path
uk: Шлях пошуку модулів

en: Modules tree
uk: Дерево модулів

en: Moldavian
uk: Молдовська

en: Mongolian
uk: Монгольська

en: Monitor pixel aspect ratio
uk: Співвідношення сторін пікселів монітора

en: Mono
uk: Моно

en: More Info
uk: Більше інформації

en: More bands : 80 / 20
uk: Більше смуг: 80/20

en: More bands for the spectrometer : 80 if enabled else 20.
uk: Більше смуг спектрометра: 80, якщо увімкнено, інакше 20.

en: More bands for the spectrum analyzer : 80 if enabled else 20.
uk: Більше смуг спектрального аналізатора: 80, якщо увімкнено, інакше 20.

en: More information...
uk: Більше інформації…

en: Mosaic
uk: Мозаїка

en: Mosaic alignment
uk: Вирівнювання мозаїки

en: Mosaic bridge
uk: Міст мозаїки

en: Mosaic bridge stream output
uk: Виведення потоку через міст мозаїки

en: Mosaic video sub filter
uk: Відеофільтр мозаїки

en: Motion Detect
uk: Визначення руху

en: Motion blur
uk: Розмиття рухом

en: Motion blur filter
uk: Фільтр розмиття рухом

en: Motion detect
uk: Детектор руху

en: Motion detect video filter
uk: Фільтр визначення руху

en: Motion masking
uk: Корекція руху

en: Motion threshold (10-100)
uk: Поріг руху (10-100)

en: Motion vector precision
uk: Точність вектору руху

en: Motion vector precision in pels.
uk: Точність вектору руху в пікселях.

en: Mount Point
uk: Точка монтування

en: Mouse Gestures
uk: Жести мишою

en: Mouse events
uk: Події миші

en: Mouse gestures control interface
uk: Інтерфейс керування жестами миші

en: Mouse pointer image
uk: Зображення вказівника миші

en: MouseWheel x-axis Control
uk: Керування віссю X колеса миші

en: MouseWheel x-axis can control volume, position or mousewheel event can be ignored
uk: Вісь X колеса миші може керувати гучністю, позицією, а також події колеса можуть просто ігноруватися

en: Move OSD menu highlight to the widget below
uk: Перемістити підсвічування меню OSD у віджет знизу

en: Move OSD menu highlight to the widget on the left
uk: Перемістити підсвічування меню OSD у віджет зліва

en: Move OSD menu highlight to the widget on the right
uk: Перемістити підсвічування меню OSD у віджет справа

en: Move OSD menu highlight to the widget on top
uk: Перемістити підсвічування меню OSD у віджет зверху

en: Move To Trash and Relaunch VLC
uk: Перемістити до кошика та перезапустити VLC

en: Multicast
uk: Груповий

en: Multicast output interface
uk: Інтерфейс виводу групових пакетів

en: Multipart JPEG muxer
uk: Мультиплексор Multipart JPEG

en: Multipass ratecontrol
uk: Багатопрохідний контроль частоти

en: Multipass ratecontrol:
     - 1: First pass, creates stats file
     - 2: Last pass, does not overwrite stats file
     - 3: Nth pass, overwrites stats file
uk: Багатопрохідний контроль частоти:
     - 1: перший прохід, створюється файл статистики
     - 2: останній прохід, не перезаписує файл статистики
     - 3: N-й прохід, перезаписує файл статистики

en: MusePack demuxer
uk: Демультиплексор MusePack

en: Musical
uk: Музичне

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: Mute audio
uk: Вимкнути звук

en: Mute audio input (if supported by the v4l2 driver).
uk: Приглушити вхід аудіо (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Mute audio when command is not 0.
uk: Вимикати звук, якщо команда не рівна 0.

en: Mux Control
uk: Керування мікшуванням

en: Mux PMT (requires --sout-ts-es-id-pid)
uk: Мікшувати PMT (потребує --sout-ts-es-id-pid)

en: Mux module
uk: Модуль мультиплексування

en: Muxer
uk: Мультиплексор

en: Muxer to use for the stream.
uk: Мультиплексор для потоку.

en: Muxer:
uk: Мультиплексор:

en: Muxers
uk: Мультиплексери

en: Muxers create the encapsulation formats that are used to put all the elementary streams (video, audio, ...) together. This setting allows you to always force a specific muxer. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each muxer.
uk: Мультиплексори створюють інкапсульовані формати, які використовуються для поєднання усіх елементарних потоків (відео, звуку…) в один. Ці налаштування дозволяють завжди використовувати певний формат мультиплексора.Зазвичай немає необхідності змінювати їх. 
    Ви також можете встановити параметри за змовчуванням для кожного мультиплексору.

en: My Computer
uk: Мій комп’ютер

en: My Music
uk: Моя музика

en: My Pictures
uk: Мої малюнки

en: My Videos
uk: Мої відео

en: N&ormal Speed
uk: Нормальна швидкість

en: N/A
uk: недоступно

en: NT Service
uk: Служба NT

en: Name
uk: Назва

en: Name for the font you want to use
uk: Ім'я шрифту, який Ви бажаєте використовувати

en: Name of XML file containing Haar cascade description
uk: Ім’я XML-файлу, який містить опис каскаду Хаара

en: Name of current instance
uk: Ім’я поточної копії

en: Name of desired display device
uk: Назва бажаного пристрою дисплея

en: Name of internal OpenCV plugin filter to use
uk: Ім’я внутрішнього плагіну фільтру OpenCV для використання

en: Name of the audio device that will be used by the DirectShow plugin. If you don't specify anything, the default device will be used.
uk: Ім’я аудіопристрою, який буде використовуватись плагіном DirectShow. Якщо Ви не вкажете нічого, буде використовуватись пристрій за змовчуванням.

en: Name of the destination bridge-in. If you do not need more than one bridge-in at a time, you can discard this option.
uk: Ім’я цілі вхідного мосту. Якщо Ви не потребуєте більше одного вхідного мосту, можете вимкнути цей параметр

en: Name of the file to which the raw stream will be dumped.
uk: Ім'я файлу, куди буде збережено сирий потік.

en: Name of the serial port where the AtmoLight controller is attached to.
    On Windows usually something like COM1 or COM2. On Linux /dev/ttyS01 f.e.
uk: Ім’я послідовного порту, куди під’єднано контролер AtmoLight.
    На Windows, зазвичай, COM1 чи COM2. В Лінуксі — /dev/ttyS01…

en: Name of the video device that will be used by the DirectShow plugin. If you don't specify anything, the default device will be used.
uk: Ім’я відеопристрою, який буде використовуватись плагіном DirectShow. Якщо Ви не вкажете нічого, буде використовуватись пристрій за змовчуванням.

en: Name of the video device to use. If you don't specify anything, no video device will be used.
uk: Ім'я відеопристрою. Якщо параметр не вказаний, не буде використано ніякого пристрою.

en: Name of this bridge-in instance. If you do not need more than one bridge-in at a time, you can discard this option.
uk: Ім’я копії вхідного мосту. Якщо вам не потрібно більше однієї копії, можете ігнорувати цей параметр.

en: Name to give to this stream/channel on the shoutcast/icecast server.
uk: Ім’я потоку/каналу на сервері shoutcast/icecast.

en: Name:
uk: Ім’я:

en: Narrow-band (8kHz)
uk: Вузькосмуговий (8 кГц)

en: Native American
uk: Народна американська

en: Native Slider
uk: Рідний слайдер

en: Nauru
uk: Науру

en: Navajo
uk: Навахо

en: Navigate down
uk: Переміщення вниз

en: Navigate left
uk: Переміщення вліво

en: Navigate right
uk: Переміщення вправо

en: Navigate up
uk: Переміщення уверх

en: Navigation
uk: Навігація

en: Navy
uk: Морський

en: Ncurses interface
uk: Інтерфейс ncurses

en: Ndebele, North
uk: Ндебелє, північ

en: Ndebele, South
uk: Ндебелє, південь

en: Ndonga
uk: Ндонга

en: Ne&xt
uk: Наступний

en: Nearest neighbour (bad quality)
uk: Найближчий сусід (погана якість)

en: Nepali
uk: Непальська

en: Network
uk: Мережа

en: Network Identifier
uk: Ідентифікатор мережі

en: Network Name
uk: Ім’я мережі

en: Network Name to Create
uk: Ім’я мережі для створення

en: Network Protocol
uk: Мережевий протокол

en: Network Sync
uk: Мережева синхронізація

en: Network interaction failed
uk: Помилка мережевої взаємодії

en: Network master clock
uk: Головний мережевий синхронізатор

en: Network settings
uk: Налаштування мережі

en: Network streams (SAP)
uk: Мережеві потоки (SAP)

en: Network synchronisation
uk: Мережева синхронізація

en: Never fix
uk: Ніколи не виправляти

en: New Age
uk: Нью Ейдж

en: New destination
uk: Нове призначення

en: New wave
uk: Нова хвиля

en: New winamp 5.2 shoutcast import
uk: Імпорт із winamp 5.2 shoutcast

en: Next
uk: Наступний

en: Next Channel
uk: Наступний канал

en: Next Chapter/Title
uk: Наступний розділ/заголовок

en: Next chapter
uk: Наступний розділ

en: Next frame
uk: Наступний кадр

en: Next media in the playlist
uk: Наступне медіа у списку відтворення

en: Next title
uk: Наступний розділ

en: Next widget style:
uk: Новий стиль віджету:

en: No %@s found
uk: %@s не знайдений

en: No Audio Device
uk: Немає аудіопристрою

en: No CrashLog found
uk: Журнал збою не знайдено

en: No DVD menus
uk: Немає DVD-меню

en: No Filtering
uk: Без фільтрування

en: No Input device found
uk: Вхідний пристрій не знайдено

en: No Repeat
uk: Без повторення

en: No audio device name was given. You might want to enter "default".
uk: Ім’я аудіопристрою не було дано. Можливо, Ви хочете ввести «default».

en: No check was performed yet.
uk: Ще не було перевірки.

en: No decoding of Dolby Surround
uk: Не декодувати Dolby Surround

en: No device connected
uk: Пристрій не під’єднано

en: No file selected
uk: Файл не вибраний

en: No folder selected
uk: Каталог не вибраний

en: No help available
uk: Довідка недоступна

en: No input
uk: Немає входу

en: No input found
uk: Немає вхідного потоку

en: No input found. A stream must be playing or paused for bookmarks to work.
uk: Немає вхідного потоку. Потік повинен перебувати в режимі відтворення або паузи чи роботи закладок.

en: No input selected
uk: Не вибраний вхідний потік

en: No item currently playing
uk: Зараз нічого не відтворюється

en: No items in the playlist
uk: Список відтворення порожній

en: No matching module found. Use --list or --list-verbose to list available modules.
uk: Не знайдено відповідного модуля. Використовуйте --list або --list-verbose для перегляду доступних модулів.

en: No new stream or valid playlist item has been selected.
    
    Choose one before going to the next page.
uk: Новий поток чи правильний список відтворення не було обрано.
    
    Оберіть щось перед переходом до наступної сторінки.

en: No suitable decoder module
uk: Немає відповідного модуля декодера

en: No v4l2 instance found. Press the refresh button to try again.
uk: Копія v4l2 не знайдена. Натисніть кнопку оновлення для того, щоб спробувати знову.

en: No valid destination
uk: Призначення недійсне

en: No video or audio device selected.
uk: Не обрано відео- чи аудіопристрій.

en: Noise
uk: Шум

en: Noise reduction
uk: Зменшення шуму

en: Noise video filter
uk: Відеофільтр шуму

en: Non-deterministic optimizations when threaded
uk: Недетерміновані оптимізації при декількох потоках

en: Non-key
uk: Без ключа

en: Non-ref
uk: без посилання

en: None
uk: Немає

en: Nordic (Latin-6)
uk: Скандинавське (Latin-6)

en: Norm
uk: Стандарт

en: Norm of the stream (Automatic, SECAM, PAL, or NTSC).
uk: Стандарт потоку (автоматично, SECAM, PAL або NTSC).

en: Normal
uk: Звичайна

en: Normal Size
uk: Нормальний розмір

en: Normal rate
uk: Нормальна швидкість

en: Normal/Repeat/Loop
uk: Нормально/Повтор/Цикл

en: Normalize volume to:
uk: Нормалізувати гучність до:

en: Normally the packetizer would sync on the next full frame. This flags instructs the packetizer to sync on the first Intra Frame found.
uk: Звичайно пакетувальник синхронізує по наступному повному кадру. Цей параметр вказує роботу синхронізації по першому знайденому I-кадру.

en: Normally we use the timestamps of the MPEG files to calculate position and duration. However sometimes this might not be usable. Disable this option to calculate from the bitrate instead.
uk: Зазвичай, ми використовуємо часові мітки файлів MPEG для обчислення позиції та тривалості. Однак, інколи їх не можна використовувати. Вимкніть цей параметр для обчислення з бітрейту.

en: Northern Sami
uk: Північна саамі

en: Norwegian
uk: Норвезька

en: Norwegian Bokmaal
uk: Норвезька Бокмаал

en: Norwegian Nynorsk
uk: Новонорвезька

en: Not Set
uk: Не встановлено

en: Note:
uk: Примітка:

en: Notify
uk: Сповіщення

en: Now Playing
uk: Зараз відтворюється

en: Now playing
uk: Зараз відтворюється

en: Now preferred option to assign gradient bitmaps, put them as zone_0.bmp, zone_1.bmp etc. into one folder and set the foldername here
uk: Зараз віддається перевага присвоєнню бітових карт градієнту, помістіть їх як  zone_0.bmp, zone_1.bmp і т. п. у один каталог та задайте його ім’я тут

en: NullSoft demuxer
uk: Демультиплексор NullSoft

en: Number of 'P' frames per GOP
uk: Кількість P-кадрів на одну групу кадрів

en: Number of B frames that will be coded between two reference frames.
uk: Кількість B-кадрів, які будуть закодовані між двома референсними кадрами.

en: Number of CD blocks to get in a single read.
uk: Кількість отримуваних блоків CD за одну операцію читання.

en: Number of DWT iterations
uk: Кількість кроків фільтру дискретного перетворення Уолша

en: Number of P frames between two I frames.
uk: Кількість P-кадрів між двома I-кадрами.

en: Number of audio buffers
uk: Кількість аудіобуферів

en: Number of audio channels
uk: Кількість аудіоканалів

en: Number of audio channels in the transcoded streams.
uk: Кількість каналів звуку в перекодованому потоці.

en: Number of blank pixels between bands.
uk: Кількість чорних пікселів між смугами.

en: Number of channels
uk: Кількість каналів

en: Number of channels information of the transcoded stream.
uk: Інформація про кількість каналів перекодованого потоку.

en: Number of clones
uk: Кількість клонів

en: Number of columns
uk: Кількість стовпців

en: Number of consecutive B-frames between I and P-frames. Range 1 to 16.
uk: Число B-кадрів між I та P-кадрами (від 1 до 16).

en: Number of days between two update checks
uk: Кількість днів між двома перевірками оновлення

en: Number of frames per second (eg. 24, 25, 29.97, 30).
uk: Число кадрів у секунду (наприклад, 24, 25.29.97, 30).

en: Number of frames that will be coded for one key frame.
uk: Кількість кадрів, які будуть закодовані для одного ключового кадру.

en: Number of horizontal windows in which to split the video.
uk: Кількість вікон, на яку ділити відео по горизонталі.

en: Number of image columns in the mosaic (only used if positionning method is set to "fixed".
uk: Кількість стовпців у мозаїці (при використання фіксованого методу позиціонування.

en: Number of image rows in the mosaic (only used if positionning method is set to "fixed").
uk: Кількість рядків у мозаїці (при використання фіксованого методу позиціонування.

en: Number of images for change
uk: Кількість зображень для зміни

en: Number of lines for change
uk: Кількість ліній для зміни

en: Number of loops for the logo animation.-1 = continuous, 0 = disabled
uk: Кількість циклів анімації логотипа. -1 = постійно, 0 = вимкнено

en: Number of milliseconds between string updates. This is mainly useful when using meta data or time format string sequences.
uk: Кількість мілісекунд між оновленням рядку. Це, переважно, корисно, коли використовуються метадані чи послідовність форматованих рядків із часом.

en: Number of milliseconds the marquee must remain displayed. Default value is 0 (remains forever).
uk: Кількість мілісекунд, протягом яких буде показуватися рядок, що біжить. Значення за змовчуванням 0 (показувати вічно).

en: Number of non black pixels
uk: Кількість не чорних пікселів

en: Number of output channels
uk: Кількість вихідних каналів

en: Number of pixels to crop from the bottom of the image.
uk: Кількість пікселів для обрізання знизу зображення.

en: Number of pixels to crop from the left of the image.
uk: Кількість пікселів для обрізання ліворуч зображення.

en: Number of pixels to crop from the right of the image.
uk: Кількість пікселів для обрізання праворуч зображення.

en: Number of pixels to crop from the top of the image.
uk: Кількість пікселів для обрізання зверху зображення.

en: Number of pixels to padd to the bottom of the image after cropping.
uk: Кількість пікселів для відступу знизу зображення після обрізання.

en: Number of pixels to padd to the left of the image after cropping.
uk: Кількість пікселів для відступу зліва зображення після обрізання.

en: Number of pixels to padd to the right of the image after cropping.
uk: Кількість пікселів для відступу справа зображення після обрізання.

en: Number of pixels to padd to the top of the image after cropping.
uk: Кількість пікселів для відступу зверху зображення після обрізання.

en: Number of previous frames used as predictors. This is effective in Anime, but seems to make little difference in live-action source material. Some decoders are unable to deal with large frameref values. Range 1 to 16.
uk: Кількість кадрів, які будуть використані для прогнозування. Ефективно в аніме, але дає невелику різницю на матеріалі, знятому вживу. Деякі декодери не можуть обробляти більші значення цього параметра. Значення від 1 до 16.

en: Number of puzzle columns
uk: Кількість стовпців пазлу

en: Number of puzzle rows
uk: Кількість рядків пазлу

en: Number of reference frames
uk: Кількість референсних кадрів

en: Number of resumed TLS sessions
uk: Кількість оновлених сесій TLS

en: Number of rows
uk: Кількість рядків

en: Number of seconds between each forced refresh of the feeds. 0 means that the feeds are never updated.
uk: Час секунд між оновленням розсилок. При значенні 0 розсилки ніколи оновлюватись не будуть.

en: Number of steps to change current color to end color for dimming up the light in cinema style... (each step takes 40ms)
uk: Кількість кроків для зміни поточного кольору на колір кінця відео для затемнення світла у стилі фільму… (кожен крок займає 40 мс)

en: Number of steps to change current color to pause color (each step takes 40ms)
uk: Кількість кроків для зміни поточного кольору на колір паузи (кожен крок займає 40 мс)

en: Number of the screen to use by default to display videos in 'fullscreen'. The screen number correspondance can be found in the video device selection menu.
uk: Кількість екранів для використання за змовчуванням для відображення відео у повноекранному режимі. Відповідна кількість екранів може бути знайдена у меню вибору відеопристрою.

en: Number of threads
uk: Кількість потоків

en: Number of threads used for the transcoding.
uk: Кількість потоків, використовуваних для перекодування.

en: Number of time the same input will be repeated
uk: Число повторень того самого потоку введення

en: Number of time to blend
uk: Кількість разів змішування

en: Number of vertical windows in which to split the video.
uk: Кількість вікон, на яку ділити відео по вертикалі.

en: Number of video windows in which to clone the video.
uk: Кількість вікон, у які Ви бажаєте клонувати відео.

en: Number of zones on bottom
uk: Кількість зон знизу

en: Number of zones on the bottom of the screen
uk: Кількість зон знизу екрану

en: Number of zones on the top of the screen
uk: Кількість зон зверху екрану

en: Number of zones on top
uk: Кількість зон зверху

en: Nuv demuxer
uk: Демультиплексор Nuv

en: OGG demuxer
uk: Демультиплексор OGG

en: OMAP Framebuffer device
uk: Пристрій фреймбуфера OMAP

en: OMAP Framebuffer device to use for rendering (usually /dev/fb0).
uk: Використовуваний пристрій фреймбуфера OMAP для рендерінгу (зазвичай /dev/fb0).

en: OMAP framebuffer
uk: Фреймбуфер OMAP

en: OMAP framebuffer video output
uk: Вивід відео через фреймбуфер OMAP

en: OSD configuration importer
uk: Імпортер конфігурації OSD

en: OSD menu
uk: OSD меню

en: OSD menu pictures get a default timeout of 15 seconds added to their remaining time. This will ensure that they are at least the specified time visible.
uk: Зображення екранного меню будуть залишатися на екрані зазначене значення секунд (за змовчуванням 15). Переконайтесь, що цього значення досить для того, щоб побачити меню.

en: OSS DSP device
uk: Пристрій DSP в OSS

en: OSS input
uk: Ввід з OSS

en: OSSO screen unblanking
uk: Негасіння екрану OSSO

en: Occitan (post 1500); Provencal
uk: Окситанська (після 1500 року); Провансаль

en: Off
uk: Вимкнено

en: Offset between the text and the shadow (in pixels, defaults to 2 pixels).
uk: Зсув між текстом і тінню (у пікселях, за змовчуванням 2).

en: Offset to add to the stream IDs specified in bridge_out to obtain the stream IDs bridge_in will register.
uk: Зсув, що додається до ID потоку, зазначене у вихідному мосту для отримання ID потоку, яке зареєструє вхідний міст.

en: Offsets in order
uk: Порядок зміщень

en: Ogg Vorbis Quality
uk: Якість Ogg Vorbis

en: Ogg Vorbis Quality information of the transcoded stream.
uk: Інформація про якість Ogg Vorbis перекодованого потоку.

en: Ogg/OGM muxer
uk: Мультиплексор OGG/OGM

en: Oldies
uk: Ретро

en: Olive
uk: Оливковий

en: On
uk: Увімкнено

en: On Screen Display
uk: OSD

en: On Screen Display menu
uk: Екранне (OSD) меню

en: On Screen Display/Subtitle Settings not saved
uk: Налаштування OSD/субтитрів не збережено

en: One instance when started from file
uk: Одна копія при запуску з файлу

en: One of "u8", "s8", "u16", "s16", "u16_le", "s16_le", "u16_be", "s16_be", "fixed32", "float32" or "spdif"
uk: Один з "u8", "s8", "u16", "s16", "u16_le", "s16_le", "u16_be", "s16_be", "fixed32", "float32", "spdif"

en: One of '90', '180', '270', 'hflip' and 'vflip'
uk: Один з '90', '180', '270', 'hflip' і 'vflip'

en: Online Documentation...
uk: Онлайн-документація…

en: Online Forum...
uk: Онлайн-форум…

en: Only decode a low resolution version of the video. This requires less processing power
uk: Декодувати тільки варіант відео з низькою роздільною здатністю. Це потребує менше ресурсів.

en: Only forward descriptors from this SysID to the CAM.
uk: Перенаправляти дескриптори тільки із цього системного ID на CAM.

en: Only your default E-Mail address will be submitted, including no further information.
uk: Буде відправлено лише Вашу адресу електронної пошти за змовчуванням без подальшої інформації.

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Opacity (inverse of transparency) of overlay text. 0 = transparent, 255 = totally opaque.
uk: Непрозорість тексту, що накладається. 0 = повністю прозорий, 255 = повністю непрозорий.

en: Opacity (inverse of transparency) of overlayed text. 0 = transparent, 255 = totally opaque.
uk: Непрозорість тексту, що накладається. 0 = повністю прозорий, 255 = повністю непрозорий.

en: Opacity of the logo
uk: Непрозорість логотипа

en: Opaqueness
uk: Непрозорість

en: Open
uk: Відкрити

en: Open &Capture Device...
uk: Відкрити пристрій захоплення…

en: Open &Disc...
uk: Відкрити диск…

en: Open &Folder...
uk: Відкрити каталог…

en: Open &Location from clipboard
uk: Відкрити місцезнаходження з буферу обміну

en: Open &Network Stream...
uk: Відкрити мережевий потік…

en: Open &Network...
uk: Відкрити мережу…

en: Open Capture Device...
uk: Відкрити пристрій захоплення…

en: Open CrashLog...
uk: Відкрити журнал збоїв…

en: Open D&irectory...
uk: Відкрити каталог…

en: Open Directory
uk: Відкрити каталог

en: Open Disc...
uk: Відкрити диск,

en: Open File
uk: Відкрити файл

en: Open File...
uk: Відкрити файл…

en: Open Folder
uk: Відкрити каталог

en: Open Media
uk: Відкрити медіа

en: Open Network...
uk: Відкрити мережу…

en: Open Play&list...
uk: Відкрити &список відтворення…

en: Open RTP/UDP Stream
uk: Відкрити потік RTP/UDP

en: Open Recent
uk: Відкрити недавні

en: Open Source
uk: Відкрити джерело

en: Open URL
uk: Відкрити URL

en: Open VIDEO_TS Directory
uk: Відкрити каталог VIDEO_TS

en: Open VLM configuration...
uk: Відкрити конфігурацію VLM…

en: Open a medium
uk: Відкрити медіа

en: Open a skin file
uk: Відкрити файл із обкладинками

en: Open playlist
uk: Відкрити список відтворення

en: Open playlist...
uk: Відкрити список відтворення…

en: Open skin ...
uk: Відкрити обкладинку…

en: Open subtitles file
uk: Відкрити файл субтитрів

en: Open subtitles...
uk: Відкрити субтитри…

en: Open the indicated Teletext page.Default page is index 100
uk: Відкривати вказану сторінку телетексту. Сторінка за змовчуванням — 100

en: Open: %s
uk: Відкрити: %s

en: OpenCV example
uk: Приклад OpenCV

en: OpenCV face detection example filter
uk: Демонстраційний фільтр визначення обличчя OpenCV

en: OpenCV filter chroma
uk: Фільтр кольоровості OpenCV

en: OpenCV internal filter name
uk: Внутрішнє ім’я фільтру OpenCV

en: OpenCV video filter wrapper
uk: Обгортка відеофільтру OpenCV

en: OpenGL Provider
uk: Провайдер OpenGL

en: OpenGL video output
uk: Вивід відео OpenGL

en: Opening
uk: Відкриття

en: Optical drive
uk: Оптичний накопичувач

en: Optimize the capture by fragmenting the screen in chunks of predefined height (16 might be a good value, and 0 means disabled).
uk: Оптимізація захоплення шляхом розбивання екрана на фрагменти визначеної висоти (16 — це гарний варіант, 0 — виключити)

en: Options
uk: Параметри

en: Ordered chapters
uk: Упорядковані розділи

en: Ordinate of the capture region in pixels.
uk: Ордината захоплюваного регіону у пікселях.

en: Original ID
uk: Оригінальний ID

en: Original Size
uk: Оригінальний розмір

en: Original audio
uk: Оригінальний звук

en: Oriya
uk: Орія

en: Oromo
uk: Оромо

en: Ossetian; Ossetic
uk: Осетинська

en: Other
uk: Інший

en: Outline
uk: Обведення

en: Output
uk: Вивід

en: Output (canvas) image height
uk: Висота (полотно) виводу зображення

en: Output (canvas) image width
uk: Ширина (полотно) виводу зображення

en: Output Color Filtermode
uk: Режим фільтру вихідного кольору

en: Output Color filter mode
uk: Режим вихідного фільтру кольору

en: Output FIFO
uk: Вихід FIFO

en: Output URL
uk: Вихідний URL

en: Output access method
uk: Метод вихідного доступу

en: Output chroma for the memory image as a 4-character string, eg. "RV32".
uk: Тип вихідної кольоровості зображення пам’яті(рядок з 4 символів, наприклад «RV32»).

en: Output chroma for the snapshot image (a 4 character string, like "RV32").
uk: Тип вихідної кольоровості стоп-кадру (рядок з 4 символів, наприклад «RV32»).

en: Output destination
uk: Призначення виводу

en: Output device
uk: Пристрій виводу

en: Output file
uk: Вихідний файл

en: Output format
uk: Формат виводу

en: Output height
uk: Висота виводу

en: Output method to use for the stream.
uk: Метод виводу для потоку.

en: Output module
uk: Модуль виводу

en: Output module:
uk: Модуль виводу:

en: Output modules
uk: Модулі виводу

en: Output muxer
uk: Вихідний мультиплексор

en: Output picture aspect ratio
uk: Вихідне співвідношення сторін малюнка

en: Output teletext subtitles as text instead of as RGBA
uk: Виводить субтитри телетексту як текст замість RGBA

en: Output video height.
uk: Висота виводу відео.

en: Output video in grayscale. As the color information aren't decoded, this can save some processing power.
uk: Виведення відео півтонами сірого. Оскільки інформація про кольоровість відео не декодується, це трохи знижує навантаження на центральний процесор.

en: Output video width.
uk: Ширина виводу відео.

en: Output volume for analog output: 0 for silence, 1..255 from almost silent to very loud.
uk: Вихідна гучність аналогового виходу: 0 для тиші, 1..255 від майже тиші до дуже гучного.

en: Output width
uk: Ширина виводу

en: Output/Written/Sent
uk: Вивід/записано/надіслано

en: Output:
uk: Вивід:

en: Overall brightness of your LED stripes
uk: Загальна яскравість Вашого LED

en: Overlap Length
uk: Довжина перекриття

en: Overlay
uk: Оверлей

en: Overlay is the hardware acceleration capability of your video card (ability to render video directly). VLC will try to use it by default.
uk: Оверлейне виведення — це вбудована у відеокарту здатність виводити відеопотік напряму. VLC буде намагатися використовувати це за змовчуванням.

en: Overlay subtitles on the video
uk: Помістити субтитри на відео

en: Overlay video output
uk: Оверлейний вивід відео

en: Overlays
uk: Накладення

en: Overlays/Subtitles
uk: Шари/субтитри

en: Override page
uk: Перевизначити сторінки

en: Override parametters
uk: Перевизначити параметри

en: Override the default data/share search path.
uk: Перекривати шлях пошуку за змовчуванням.

en: Override the default track description.
uk: Перекриває опис доріжки за змовчуванням.

en: Override the indicated page, try this if your subtitles don't appear (-1 = autodetect from TS, 0 = autodetect from teletext, >0 = actual page number, usually 888 or 889).
uk: Перевизначати показані сторінки, спробуйте, якщо субтитри не з’являються (-1=автовизначення з TS, 0=автовизначення з телетексту, >0=актуальний номер сторінки, як правило, 888 або 889).

en: Override the normal frames per second settings. This will only affect frame-based subtitle formats without a fixed value.
uk: Перекриває налаштування нормальної кількості кадрів на секунду. Це вплине лише на формати субтитрів, які базуються на кадрах, без фіксованого значення.

en: Override the normal frames per second settings. This will only work with MicroDVD and SubRIP (SRT) subtitles.
uk: Перекриває нормальну кількість кадрів на секунду. Це працює тільки із субтитрами MicroDVD і SubRIP (SRT).

en: P&layback
uk: Відтворення

en: PCR interval (ms)
uk: Інтервал PCR (мс)

en: PES maximum size
uk: Максимальний розмір PES

en: PLS playlist import
uk: Імпорт списку відтворення PLS

en: PMT Program numbers
uk: Номери програм PMT

en: PNG video decoder
uk: Відеодекодер PNG

en: PORTAUDIO audio output
uk: Вивід звуку через PORTAUDIO

en: POSIX signals handling interface
uk: Інтерфейс обробки POSIX-сигналів

en: PS muxer
uk: Мультиплексор PS

en: PSNR computation
uk: Обчислення PSNR

en: PVA demuxer
uk: Демультиплексор PVA

en: PVR radio device
uk: Радіопристрій PVR

en: PVR video device
uk: Відеопристрій PVR

en: Pace
uk: Швидкість

en: Packet Size
uk: Розмір пакета

en: Packet size in bytes to decrypt
uk: Розмір пакета в байтах для розшифрування

en: Packet size in bytes to encrypt
uk: Розмір пакета в байтах для шифрування

en: Packetizer modules settings
uk: Налаштування модулів пакетувальників

en: Packetizers
uk: Пакетувальники

en: Packetizers are used to "preprocess" the elementary streams before muxing. This setting allows you to always force a packetizer. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each packetizer.
uk: Пакетувальники використовуються для попередньої обробки елементарних потоків перед мультиплексуванням. Ці налаштування дозволяють завжди використовувати певний пакетувальник. Зазвичай немає необхідності змінювати їх. 
    Ви також можете встановити параметри за змовчуванням для кожного пакетувальника.

en: Packets can be sent one by one at the right time or by groups. You can choose the number of packets that will be sent at a time. It helps reducing the scheduling load on heavily-loaded systems.
uk: Пакети можуть надсилатись один за одним або в групах. Ви можете вибирати кількість пакетів, що надсилаються за один раз. Це допомагає зменшувати навантаження на сильно завантажених системах.

en: Pad video
uk: Заповнення відео

en: Padd
uk: Відступ

en: Page
uk: Сторінка

en: Pali
uk: Палі

en: Panjabi
uk: Панджабі

en: Panoramix: wall with overlap video filter
uk: Panoramix: перекривати стіну відеофільтром

en: Parametric Equalizer
uk: Параметричний еквалайзер

en: Partial Extract
uk: Часткове видобування

en: Partitions to consider
uk: Розміри макроблоків

en: Partitions to consider in analyse mode: 
     - none  : 
     - fast  : i4x4
     - normal: i4x4,p8x8,(i8x8)
     - slow  : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8
     - all   : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8,p4x4
    (p4x4 requires p8x8. i8x8 requires 8x8dct).
uk: Розміри макроблоків для режиму аналізу: 
     - немає       : 
     - швидке   : i4x4
     - звичайне   : i4x4,p8x8,(i8x8)
     - повільне : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8
     - усе       : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8,p4x4
    (p4x4 потребує p8x8. i8x8 потребує 8x8dct).

en: Party
uk: Вечірка

en: Password
uk: Пароль

en: Password file
uk: Файл паролю

en: Password for HTTP Proxy
uk: Пароль для HTTP-проксі

en: Password for target device.
uk: Пароль для цільового пристрою.

en: Password that will be requested to access the stream.
uk: Пароль, який буде запитаний для доступу до потоку.

en: Password that will be used for the connection.
uk: Пароль для з'єднання з FTP-сервером.

en: Password the administrator will use to log into the internal HTTP server.
uk: Пароль адміністратора для доступу до внутрішнього HTTP-серверу.

en: Password to be used for connection to the SOCKS proxy.
uk: Пароль, який буде використаний при з'єднанні з SOCKS.

en: Password:
uk: Пароль:

en: Paste
uk: Вставити

en: Path
uk: Шлях

en: Path of the image file for fake input.
uk: Шлях до файлу зображення для фіктивного вводу.

en: Path to OSD menu images
uk: Шлях до зображень OSD-меню

en: Path to the OSD menu images. This will override the path defined in the OSD configuration file.
uk: Шлях до зображень екранного меню. Цей параметр перевизначає значення, зазначене у файлі конфігурації.

en: Path to the media in the Zip archive
uk: Шлях до медіа у Zip-архіві

en: Path to the projectM preset directory
uk: Шлях до каталогу із попереднім налаштуванням projectM

en: Path to the skin to use.
uk: Шлях до використовуваної обкладинки.

en: Path to the x509 PEM Certificates Revocation List file that will be used for SSL. Leave empty if you don't have one.
uk: Шлях до файлу зі списком відкликаних сертифікатів x509 PEM (CRL), який буде використаний для HTTPS. Залишіть порожнім, якщо у Вас його немає.

en: Path to the x509 PEM certificate file that will be used for HTTPS.
uk: Шлях до файлу сертифікатів x509 PEM, який буде використаний для HTTPS.

en: Path to the x509 PEM private key file that will be used for HTTPS. Leave empty if you don't have one.
uk: Шлях до файлу приватного ключа x509 PEM, який буде використаний для HTTPS. Залишіть порожнім, якщо у Вас його немає.

en: Path to the x509 PEM trusted root CA certificates (certificate authority) file that will be used for HTTPS. Leave empty if you don't have one.
uk: Шлях до файлу довіреного кореневого сертифіката (Root CA) x509 PEM, який буде використаний для HTTPS. Залишіть порожнім, якщо у Вас його немає.

en: Pause
uk: Призупинити

en: Pause each item in the playlist on the last frame.
uk: Призупиняти кожен елемент списку відтворювання на останньому кадрі.

en: Pause only
uk: Тільки пауза

en: Pause the playback
uk: Призупинити відтворювання

en: Pause-Blue
uk: Пауза-синій

en: Pause-Fadesteps
uk: Пауза-кроки переходу

en: Pause-Green
uk: Пауза-зелений

en: Pause-Red
uk: Пауза-червоний

en: Paused
uk: Призупинено

en: Peak bitrate in VBR mode.
uk: Піковий бітрейт у режимі VBR.

en: Peak extra width
uk: Додаткова ширина піків

en: Peak height
uk: Висота піків

en: Peak protection
uk: Захист від піків

en: Percent
uk: Відсоток

en: Percentage of stride to overlap
uk: Відсоток кроків для перекриття

en: Percentage of the line to consider while checking for black lines. This allows to skip logos in black borders and crop them anyway.
uk: Відсоток лінії, який слід брати до уваги при перевірці на чорні лінії. Це дозволяє пропустити логотип у чорних межах та все рівно їх обрізати.

en: Performance options
uk: Налаштування швидкодії

en: Persian
uk: Перська

en: Philips OGT (SVCD subtitle) decoder
uk: Декодер Philips OGT (субтитри SVCD)

en: Philips OGT (SVCD subtitle) packetizer
uk: Пакетувальник Philips OGT (субтитри SVCD)

en: Picking chroma format will force a conversion of the video into that format
uk: Вибір формату кольоровості викличе перетворення відео у цей формат

en: Picture
uk: Малюнок

en: Picture aspect-ratio n:m
uk: Співвідношення сторін малюнка n:m

en: Picture coding mode
uk: Режим кодування малюнку

en: Pictures coming from the mosaic elements will be delayed according to this value (in milliseconds). For high values you will need to raise caching at input.
uk: Показ зображень елементів мозаїки буде затриманий у відповідності із зазначеним значенням (у мілісекундах). Для високих значень цього параметра необхідно також збільшити кеш на вході.

en: Pictures coming from the picture video outputs will be delayed according to this value (in milliseconds, should be >= 100 ms). For high values, you will need to raise caching values.
uk: Показ зображень елементів відео буде затриманий у відповідності із зазначеним значенням (у мілісекундах, має бути >= 100 мс). Для високих значень цього параметра необхідно також збільшити кеш.

en: Pitch
uk: Рівень

en: Pixel height of the capture region, or 0 for full height
uk: Висота регіону захоплення у пікселях, 0 для повної висоти

en: Pixel width of the capture region, or 0 for full width
uk: Ширина регіону захоплення у пікселях, 0 для повної ширини

en: Pixels to crop from bottom
uk: Пікселів для обрізання знизу

en: Pixels to crop from left
uk: Пікселів для обрізання ліворуч

en: Pixels to crop from right
uk: Пікселів для обрізання праворуч

en: Pixels to crop from top
uk: Пікселів для обрізання зверху

en: Pixels to padd to bottom
uk: Пікселів відступу знизу

en: Pixels to padd to left
uk: Пікселів відступу зліва

en: Pixels to padd to right
uk: Пікселів відступу справа

en: Pixels to padd to top
uk: Пікселів відступу зверху

en: Pixels with a saturation lower than this will be ignored. Should be greater than one for letterboxed videos.
uk: Пікселі із насиченістю, нижчою, ніж ця, будуть ігноровані. Має бути більше одиниці для відео поштових скриньок.

en: Place on video where to display the title (default bottom center).
uk: Місце на відео, де відображати заголовок (за змовчуванням знизу по центру).

en: Placeholder delay
uk: Затримка заповнення

en: Play
uk: Відтворити

en: Play
    If the playlist is empty, open a medium
uk: Відтворити
    Якщо список відтворення пустий, відкрити медіа

en: Play and exit
uk: Відтворити та вийти

en: Play and pause
uk: Відтворити та призупинити

en: Play and stop
uk: Відтворити й зупинити

en: Play another media synchronously
uk: Відтворити синхронно інше медіа

en: Play another media synchronously (extra audio file, ...)
uk: Відтворити синхронно інше медіа (зовнішній аудіофайл…)

en: Play files randomly forever
uk: Завжди відтворювати файли у випадковому порядку

en: Play locally the stream while streaming it.
uk: Відтворювати потік локально під час мовлення.

en: Play only
uk: Тільки відтворення

en: Play ordered chapters as specified in the segment.
uk: Відтворювати розділи в порядку, зазначеному в сегменті.

en: Play playlist bookmark 1
uk: Відтворити закладку 1

en: Play playlist bookmark 10
uk: Відтворити закладку 10

en: Play playlist bookmark 2
uk: Відтворити закладку 2

en: Play playlist bookmark 3
uk: Відтворити закладку 3

en: Play playlist bookmark 4
uk: Відтворити закладку 4

en: Play playlist bookmark 5
uk: Відтворити закладку 5

en: Play playlist bookmark 6
uk: Відтворити закладку 6

en: Play playlist bookmark 7
uk: Відтворити закладку 7

en: Play playlist bookmark 8
uk: Відтворити закладку 8

en: Play playlist bookmark 9
uk: Відтворити закладку 9

en: Play&list
uk: Список відтворення

en: Play/Pause
uk: Відтворення/Пауза

en: Playback
uk: Відтворення

en: Playback control
uk: Керування відтворенням

en: Playback failure
uk: Помилка відтворення

en: Playback speed
uk: Швидкість відтворення

en: Played
uk: Відтворено

en: Played buffers
uk: Відтворено буферів

en: Player...
uk: Плеєр…

en: Playing some media.
uk: Відтворення деякого медіа.

en: Playlist
uk: Список відтворення

en: Playlist Files
uk: Файли списків відтворення

en: Playlist Files|
uk: Файли списку відтворення|

en: Playlist bookmark 1
uk: Закладка 1

en: Playlist bookmark 10
uk: Закладка 10

en: Playlist bookmark 2
uk: Закладка 2

en: Playlist bookmark 3
uk: Закладка 3

en: Playlist bookmark 4
uk: Закладка 4

en: Playlist bookmark 5
uk: Закладка 5

en: Playlist bookmark 6
uk: Закладка 6

en: Playlist bookmark 7
uk: Закладка 7

en: Playlist bookmark 8
uk: Закладка 8

en: Playlist bookmark 9
uk: Закладка 9

en: Playlist has only %d elements
uk: Список відтворення має лише %d елементів

en: Playlist...
uk: Список відтворення…

en: Please enter a network URL:
uk: Будь ласка, введіть мережевий URL:

en: Please enter a valid login and password for the sftp connexion to %s
uk: Будь ласка, введіть правильний логін та пароль для SFTP-з’єднання %s

en: Please enter a valid login name and a password for realm %s.
uk: Будь ласка, введіть правильний логін та пароль для гілки %s.

en: Please enter a valid login name and a password.
uk: Будь ласка, введіть правильний логін та пароль.

en: Please enter the URL or path to the media you want to play
uk: Будь ласка, введіть URL чи шлях до медіа, яке Ви хочете відтворити

en: Please enter the new profile name.
uk: Будь ласка, введіть ім’я нового профілю.

en: Please provide one of the following parameters:
uk: Зазначте один з наступних параметрів:

en: Please set a username or disable the audioscrobbler plugin, and restart VLC.
    Visit http://www.last.fm/join/ to get an account.
uk: Будь ласка, задайте ім’я користувача або вимкніть плагін аудіоскроблеру і перезапустіть VLC.
    Відвідайте http://www.last.fm/join/ для отримання облікового запису.

en: Please wait while your font cache is rebuilt.
    This should take less than a few minutes.
uk: Будь ласка, зачекайте, доки перебудується кеш шрифтів.
    Це повинно тривати менше кількох хвилин.

en: Please wait while your font cache is rebuilt.
    This should take less than a minute.
uk: Будь ласка, зачекайте, доки перебудується кеш шрифтів.
    Це повинно тривати менше хвилини.

en: Plu&gins and extensions
uk: Плагіни та розширення

en: Plugins
uk: Плагіни

en: Plugins and extensions
uk: Плагіни та розширення

en: Podcast Author
uk: Автор подкасту

en: Podcast Category
uk: Категорія подкасту

en: Podcast Copyright
uk: Авторські права на подкаст

en: Podcast Duration
uk: Тривалість подкасту

en: Podcast Info
uk: Інформація про подкаст

en: Podcast Keywords
uk: Ключові слова подкасту

en: Podcast Link
uk: Посилання на подкаст

en: Podcast Publication Date
uk: Дата публікації подкасту

en: Podcast Size
uk: Розмір подкасту

en: Podcast Subcategory
uk: Підкатегорія подкасту

en: Podcast Subtitle
uk: Субтитри подкасту

en: Podcast Summary
uk: Зведена інформація про подкаст

en: Podcast Type
uk: Тип подкасту

en: Podcast URLs list
uk: Список URL’ів подкасту

en: Podcast parser
uk: Парсер подкасту

en: Podcasts
uk: Подкасти

en: Polish
uk: Польська

en: Polka
uk: Полька

en: Pop
uk: Поп

en: Pop-Folk
uk: Народний поп

en: Pop/funk
uk: Поп/фанк

en: Port
uk: Порт

en: Port to use for the RTP source of the session
uk: Порт, використовуваний RTP як джерело для з'єднання

en: Port to use for tunneling the RTSP/RTP over HTTP.
uk: Порт для тунелювання RTSP/RTP по HTTP.

en: Portaudio identifier for the output device
uk: Ідентифікатор Portaudio для пристрою виводу

en: Portuguese
uk: Португальська

en: Position
uk: Позиція

en: Position Control
uk: Керування позицією

en: Position of video title
uk: Розташування заголовку відео

en: Positioning method
uk: Метод позиціонування

en: Positioning method for the mosaic. auto: automatically choose the best number of rows and columns. fixed: use the user-defined number of rows and columns. offsets: use the user-defined offsets for each image.
uk: Метод позиціонування мозаїки. Автоматичний: автоматично вибрати найкращу кількість рядків і стовпчиків. Фіксований: використовувати визначену користувачем кількість рядків і стовпців. Зміщення: використовувати визначені користувачем зміщення кожного зображення.

en: Post processing
uk: Пост-обробка

en: Post processing quality
uk: Якість пост-обробки

en: Post-Processing Quality
uk: Якість пост-обробки

en: Postproc
uk: Пост-обробка

en: Power Management Inhibitor
uk: Уповільнювач керування живленням

en: Pranks
uk: Жарти

en: Pre&vious
uk: Попередній

en: Pre-motion estimation
uk: Оцінка попереднього руху

en: Preamp
uk: Попередній підсилювач

en: Preamp
uk: Попередній підсилювач

en: Prefer native stream recording
uk: Надавати перевагу запису рідного потоку

en: Prefer system plugins over VLC
uk: Надавати перевагу системним плагінам

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Preferences file could not be saved
uk: Файл налаштувань неможливо зберегти

en: Preferences...
uk: Налаштування...

en: Preferred Audio language
uk: Бажана мова звуку

en: Preferred Subtitle Language
uk: Бажана мова субтитрів

en: Preferred audio language:
uk: Бажана мова звуку:

en: Preferred decoders list
uk: Список бажаних декодерів

en: Preferred encoders list
uk: Список бажаних кодувальників

en: Preferred packetizer list
uk: Cписок бажаних пакетувальників

en: Preferred subtitles language
uk: Бажана мова субтитрів

en: Prefilter
uk: Попередній фільтр

en: Prefix
uk: Префікс

en: Prefix of the destination file automatically generated
uk: Автоматично генерований префікс файлу призначення

en: Prefix of the output images filenames. Output filenames will have the "prefixNUMBER.format" form if replace is not true.
uk: Префікс імен файлів із зображеннями. Вихідні імена файлів будуть мати форму «префікснийНОМЕР.формат», якщо заміна не ввімкнена.

en: Preload Directory
uk: Попереднє завантаження каталогу

en: Preload matroska files from the same family in the same directory (not good for broken files).
uk: Попередньо завантажити файли matroska того ж сімейства із того ж каталогу (що погано, якщо файли зіпсовані).

en: Preparer
uk: Виробник

en: Preset
uk: Попереднє встановлення

en: Preset to use for the equalizer.
uk: Попередні установки для еквалайзера.

en: Press menu select or pause to continue.
uk: Натисніть вибір меню або паузу для продовження.

en: Press new keys for
    "%@"
uk: Натисніть клавішу для
    "%@"

en: Press the new keys for
uk: Натисніть нову клавішу для

en: Prev
uk: Попередній

en: Prevents the audio output from going over a predefined value.
uk: Запобігає перевищення гучністю заданого рівня.

en: Previous
uk: Попередній

en: Previous Channel
uk: Попередній канал

en: Previous Chapter/Title
uk: Попередній розділ/заголовок

en: Previous chapter
uk: Попередній розділ

en: Previous media in the playlist
uk: Попереднє медіа у списку відтворення

en: Previous title
uk: Попередній розділ

en: Primary language (Analog TV tuners only)
uk: Головна мова (лише аналогові ТБ-тюнери)

en: Primary language left, Secondary language right
uk: Головна мова зліва, другорядна мова справа

en: Print stats for each frame.
uk: Показувати статистику кожного кадру.

en: Privacy / Network Interaction
uk: Приватність/мережева взаємодія

en: Privacy and Network Policies
uk: Політика приватності та мережі

en: Privacy and Network Warning
uk: Попередження приватності та мережі

en: Private key file
uk: Файл приватного ключа

en: Probe DVB card for capabilities
uk: Опитати можливості DVB-карти

en: Profile
uk: Профіль

en: Profile Name
uk: Ім’я профілю

en: Program
uk: Програма

en: Program Guide
uk: Довідник програми

en: Programs
uk: Програми

en: Protect against sound clipping
uk: Захист від клацання звуку

en: Protocol
uk: Протокол

en: Pseudo raw video decoder
uk: Відеодекодер псевдо-raw

en: Pseudo raw video packetizer
uk: Відеопакетувальник псевдо-raw

en: Psychedelic
uk: Психоделія

en: Psychedelic video filter
uk: Психоделічний відеофільтр

en: Psycho-acoustic model
uk: Психоакустична модель

en: Publisher
uk: Видавець

en: Pulseaudio audio output
uk: Вивід звуку через Pulseaudio

en: Punk
uk: Панк

en: Pure-interlaced mode.
uk: Режим чистого інтерлейсу.

en: Purple
uk: Пурпурний

en: Pushto
uk: Пашто

en: Puzzle
uk: Пазл

en: Puzzle game
uk: Гра «Пазл»

en: Puzzle interactive game video filter
uk: Відеофільтр інтерактивної гри «Пазл»

en: QAM, PSK or VSB modulation method
uk: Метод модуляції QAM, PSK чи VSB

en: QP curve compression
uk: Стискання кривої QP

en: QP curve compression. Range 0.0 (CBR) to 1.0 (QCP).
uk: Коефіцієнт стискання кривої квантування (від 0.0=CBR до 1.0=QCP)

en: QP difference between chroma and luma
uk: Різниця QP між кольоровістю і яскравістю

en: QP difference between chroma and luma.
uk: Різниця коефіцієнта квантування між кольоровістю і яскравістю.

en: QP factor between I and P
uk: Множник QP між I та P

en: QP factor between I and P. Range 1.0 to 2.0.
uk: Множник коефіцієнта квантування між I та P-кадрами, у діапазоні від 1.0 до 2.0.

en: QP factor between P and B
uk: Множник QP між P та B

en: QP factor between P and B. Range 1.0 to 2.0.
uk: Множник коефіцієнта квантування між P і B-кадрами, у діапазоні від 1.0 до 2.0.

en: Qt interface
uk: Інтерфейс Qt

en: Quality
uk: Якість

en: Quality level
uk: Рівень якості

en: Quality level for the encoding of motions vectors (this can slow down the encoding very much).
uk: Рівень якості для кодування векторів руху (це може суттєво сповільнити процес кодування).

en: Quality of post processing. Valid range is 0 to 6
    Higher levels require considerable more CPU power, but produce better looking pictures.
uk: Якість пост-обробки. Припустимі значення - від 0 до 6
    Більш високі рівні вимагають значно більше ресурсів ЦП, але дають більш гарну картину.

en: Quality of the stream.
uk: Якість потоку.

en: Quality-based VBR
uk: Режим VBR із фіксованою якістю

en: Quantization factor of I frames, compared with P frames (for instance 1.0 => same qscale for I and P frames).
uk: Фактор квантування I-кадрів у порівнянні з P-кадрами (наприклад при 1.0 масштаб квантування I та P-кадрів буде однаковим)

en: Quantizer scale
uk: Коефіцієнт квантування

en: Quechua
uk: Кечуа

en: Quick &Open File...
uk: Швидко &відкрити файл…

en: QuickTime Media Link importer
uk: Імпортувальник QuickTime Media Link

en: QuickTime library decoder
uk: Бібліотека декодеру QuickTime

en: Quicktime Capture
uk: Захоплення Quicktime

en: Quiet mode
uk: Тихий режим

en: Quiet mode.
uk: Тихий режим.

en: Quiet synchro
uk: Тиха синхронізація

en: Quit
uk: Вихід

en: Quit VLC
uk: Вийти з VLC

en: Quit after Playback
uk: Вийти після відтворення

en: RAM playlist import
uk: Імпорт списку відтворення RAM

en: RD based mode decision for B-frames
uk: Режим спотворення частоти (RD) для B-кадрів

en: RD based mode decision for B-frames. This requires subme 6 (or higher).
uk: Режим спотворення частоти (RD) для B-кадрів. Потребує subme 6 або вище.

en: RGB component to extract
uk: Компонента RGB для видобування

en: RGB component to extract. 0 for Red, 1 for Green and 2 for Blue.
uk: Компонента RGB для видобування. О — червона, 1 — зелена і 2 — синя.

en: RSS / Atom
uk: RSS/Atom

en: RSS and Atom feed display
uk: Відображення розсилки RSS та Atom

en: RSS/Atom feed '|' (pipe) separated URLs.
uk: URL стрічок RSS/Atom, розділені символом '|' (труба).

en: RTCP (local) port
uk: RTCP (локальний) порт

en: RTCP packets will be received on this transport protocol port. If zero, multiplexed RTP/RTCP is used.
uk: Пакети RTCP будуть отримані на цей порт транспортного протоколу. Якщо нуль, використовується мультиплексований RTP/RTCP.

en: RTMP input
uk: Ввід з RTMP

en: RTMP stream output
uk: Вивід потоку по RTMP

en: RTP de-jitter buffer length (msec)
uk: Довжина антиджиттерового буферу RTP (мс)

en: RTP over RTSP (TCP)
uk: RTP поверх RTSP (TCP)

en: RTP packets will be authenticated and deciphered with this Secure RTP master shared secret key.
uk: RTP-пакети будуть аутентифіковані та розшифровані за допомогою головного спільного секретного ключа безпечного RTP.

en: RTP packets will be discarded if they are too far behind (i.e. in the past) by this many packets from the last received packet.
uk: RTP-пакети будуть відкинуті, якщо вони надто далеко позаду (тобто, у минулому) із останнього отриманого пакету.

en: RTP packets will be discarded if they are too much ahead (i.e. in the future) by this many packets from the last received packet.
uk: RTP-пакети будуть відкинуті, якщо вони надто далеко попереду (тобто, у майбутньому) із останнього отриманого пакету.

en: RTP packets will be integrity-protected and ciphered with this Secure RTP master shared secret key.
uk: RTP будуть цілісно захищені та закодовані за допомогою спільного секретного головного ключа безпечного RTP.

en: RTP source timeout (sec)
uk: Таймаут джерела RTP (с)

en: RTP stream output
uk: Вивід потоку по RTP

en: RTP/RTCP multiplexing
uk: Мультиплексування RTP/RTCP

en: RTP/RTSP/SDP demuxer (using Live555)
uk: Демультиплексор RTP/RTSP/SDP (використовуючи Live555)

en: RTSP VoD server
uk: Сервер RTSP VoD

en: RTSP announce
uk: Повідомлення по RTSP

en: RTSP authentication
uk: Аутентифікація RTSP

en: RTSP host address
uk: Адреса хоста RTSP

en: RTSP password
uk: Пароль для RTSP

en: RTSP user name
uk: Ім'я користувача для RTSP

en: RTSP/RTP access and demux
uk: Доступ та демультиплексор RTSP/RTP

en: RV32 conversion filter
uk: Фільтр перетворення RV32

en: Radio device
uk: Радіопристрій

en: Radio device name
uk: Ім’я радіопристрою

en: Raeto-Romance
uk: Раето-романська

en: Raise the interface above all other windows.
uk: Показати інтерфейс над усіма іншими вікнами.

en: Raise the quantizer for macroblocks at the border of the frame (default: 0.0).
uk: Збільшує коефіцієнт квантування для макроблоків на краю кадру (за змовчуванням: 0.0).

en: Raise the quantizer for macroblocks with a high temporal complexity (default: 0.0).
uk: Збільшує коефіцієнт квантування для макроблоків з високою швидкістю руху (за змовчуванням: 0.0).

en: Raise the quantizer for very bright macroblocks (default: 0.0).
uk: Збільшує коефіцієнт квантування для дуже яскравих макроблоків (за змовчуванням: 0.0).

en: Raise the quantizer for very dark macroblocks (default: 0.0).
uk: Збільшує коефіцієнт квантування для дуже темних макроблоків (за змовчуванням: 0.0).

en: Random
uk: Випадковий

en: Random Off
uk: Випадковість вимкнена

en: Random On
uk: Випадковість увімкнена

en: Rap
uk: Реп

en: Rate control buffer aggressiveness
uk: Агресивність буфера контролю частоти

en: Rate control buffer aggressiveness.
uk: Агресивність буфера контролю частоти.

en: Rate control buffer size
uk: Розмір буфера контролю частоти

en: Rate control buffer size (in kbytes). A bigger buffer will allow for better rate control, but will cause a delay in the stream.
uk: Розмір буфера контролю частоти (у кілобайтах). Більші значення буфера дозволяють краще контролювати частоту, але викликають більшу затримку потоку.

en: Rate of change of sweep depth in milliseconds shift per second of play
uk: Частота зміни глибини пошуку у мілісекундах, зсув за секунду відтворення

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Ratio max (x 1000)
uk: Максимальне співвідношення (x1000)

en: Ratio of B frames
uk: Частота B-кадрів

en: Ratio of images to record. 3 means that one image out of three is recorded.
uk: Частота запису зображень. Наприклад, 3 означає, що буде записано кожне третє зображення.

en: Ratio of key frames
uk: Частота ключових кадрів

en: Rave
uk: Рейв

en: Raw audio demuxer
uk: Демультиплексор сирого аудіо

en: Raw audio encoder
uk: Аудіокодувальник Raw

en: Raw video demuxer
uk: Демультиплексор сирого відео

en: Raw/Log Audio decoder
uk: Аудіодекодер Raw/Log Audio

en: Read a VLM configuration file as soon as VLM is started.
uk: Завантажити зазначений конфігураційний файл при запуску VLM.

en: Read a file that is being constantly updated (for example, a JPG file on a server). You should not globally enable this option as it will break all other types of HTTP streams.
uk: Читати файл, який постійно оновлюється (наприклад, JPG-файл на сервері). Вам краще не вмикати глобально цей параметр, бо він зламає усі інші типи потоків HTTP.

en: Read and discard unknown EBML elements (not good for broken files).
uk: Прочитати й пропустити невідомі елементи EBML (що погано, якщо файли зіпсовані).

en: Read at media
uk: Прочитано

en: Read meta data using lua scripts
uk: Читати метадані за допомогою скриптів Lua

en: Read password for target device from file.
uk: Читати пароль для цільового пристрою із файлу.

en: Read size
uk: Розмір читання

en: Read the audio stream at VLC pace rather than Jack pace.
uk: Читати аудіопотік на швидкості VLC, а не на швидкості роз’єму.

en: ReadMe / FAQ...
uk: ReadMe/FAQ…

en: Real demuxer
uk: Демультиплексор Real

en: Real-Time Protocol (RTP) input
uk: Ввід Real-Time Protocol (RTP)

en: RealVideo library decoder
uk: Бібліотека декодеру RealVideo

en: Recommended video output for Windows Vista and later versions
uk: Рекомендований відеовивід для Windows Vista та більш пізніх версій

en: Recommended video output for Windows XP. Incompatible with Vista's Aero interface
uk: Рекомендований відеовивід для Windows XP. Несумісне із інтерфейсом Vista's Aero.

en: Record
uk: Запис

en: Record access filter start/stop.
uk: Увімкнення/вимкнення фільтра доступу запису.

en: Record directory or filename
uk: Каталог чи ім’я файлу для запису

en: Record stream output
uk: Записувати вихідний потік

en: Recording
uk: Запис

en: Recording done
uk: Запис завершено

en: Recording ratio
uk: Частота запису

en: Recreate a index for the AVI file. Use this if your AVI file is damaged or incomplete (not seekable).
uk: Створити індекси AVI-файлу заново. Використовуйте цей параметр, якщо Ваш файл пошкоджений або неповний (неможливе позиціонування).

en: Rectangular Linear Phase
uk: Прямокутна лінійна фаза

en: Red
uk: Червоний

en: Red balance
uk: Баланс червоного

en: Red balance of the video input (if supported by the v4l2 driver).
uk: Баланс червоного входу відео (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Red component of the pause color
uk: Червона компонента кольору паузи

en: Red component of the shutdown color
uk: Червона компонента кольору закінчення

en: Red value of a pure white on your LED stripes.
uk: Червоне значення чистого білого на Вашому LED.

en: Reduce fluctuations in QP
uk: Зменшувати флуктуації в QP

en: Refresh
uk: Оновити

en: Refresh list
uk: Оновити список

en: Refresh period in ms
uk: Період оновлення у мс

en: Refresh time
uk: Час оновлення

en: Reggae
uk: Реггі

en: Region left column
uk: Лівий стовпчик регіону

en: Region top row
uk: Верхній рядок регіону

en: Regrettably, these keys cannot be assigned as hotkey shortcuts.
uk: На жаль, ці клавіші не можуть бути комбінацією гарячих клавіш.

en: Regular expression used to filter the recent items played in the player
uk: Регулярний вираз використовується для фільтрування останніх відтворюваних елементів у плеєрі

en: Relative font size
uk: Відносний розмір шрифту

en: Release function
uk: Функція відпускання

en: Reload extensions
uk: Перезавантажити розширення

en: Reload image file
uk: Перевантажити файл зображення

en: Reload image file every n seconds.
uk: Перевантажувати файл зображення кожні n секунд

en: Remote Audio Output Protocol stream output
uk: Потоковий вивід по протоколу віддаленого виводу звуку

en: Remote control interface
uk: Інтерфейс дистанційного керування

en: Remote control interface initialized. Type `help' for help.
uk: Інтерфейс віддаленого керування запущений. Введіть 'help' для довідки.

en: Remote-OSD
uk: Віддалений OSD

en: Remote-OSD over VNC
uk: Віддалений OSD через VNC

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove Selected
uk: Видалити обране

en: Remove borders of the video and replace them by black borders
uk: Видаляє рамки відео за замінює їх чорними полями

en: Remove old preferences?
uk: Видалити старі налаштування?

en: Remove this podcast subscription
uk: Видалити цю підписку на подкаст

en: Remove zones of the video using a picture as mask
uk: Видалити зони відео, використовуючи зображення як маску

en: Removes all transparency effects used in DVD subtitles.
uk: Видаляє усі ефекти прозорості, які використовуються у субтитрах DVD.

en: Render text or image
uk: Рендерувати текст чи зображення

en: Render the image or text in current overlay buffer.
uk: Рендерувати текст чи зображення до поточного буферу оверлею.

en: Rendering quality
uk: Якість рендерінгу

en: Repair
uk: Виправити

en: Repair AVI Files
uk: Виправити AVI-файли

en: Repeat All
uk: Повторювати все

en: Repeat Off
uk: Не повторювати

en: Repeat One
uk: Повторювати один

en: Repeat all
uk: Повторити все

en: Repeat current item
uk: Повторити поточний елемент

en: Repeat delay:
uk: Затримка повторення:

en: Repeat:
uk: Повторювати:

en: Replay gain
uk: Автонормалізація гучності звуку

en: Replay gain mode
uk: Режим автонормалізації гучності звуку

en: Replay gain mode:
uk: Режим автонормалізації гучності звуку:

en: Replay preamp
uk: Підсилення автонормалізації гучності звуку

en: Reset
uk: Скинути

en: Reset All
uk: Скинути все

en: Reset Preferences
uk: Скинути налаштування

en: Reset controls to default
uk: Скинути керуючі значення до значень за змовчуванням

en: Reset controls to defaults provided by the v4l2 driver.
uk: Скинути налаштування до значень за змовчуванням для драйверу v4l2.

en: Reset v4l2 controls
uk: Скинути налаштування v4l2

en: Resize interface to the native video size
uk: Змінити розмір інтерфейсу до початкового розміру відео

en: Resize interface to video size
uk: Змінити розмір інтерфейсу до розміру відео

en: Resolution
uk: Роздільна здатність

en: Restore Defaults
uk: За змовчуванням

en: Retrieving Channel Info...
uk: Отримання інформації каналу…

en: Retro
uk: Ретро

en: Reveal in Finder
uk: Відкрити у Finder’і

en: Reverb
uk: Ехо

en: Reverberation delay
uk: Затримка еха

en: Reverberation delay, in ms. Usual values are from to 40 to 200ms.
uk: Затримка еха, у мс. Звичайні значення від 40 до 200мс.

en: Reverberation level
uk: Рівень еха

en: Reverberation level (from 0 to 100, default value is 0).
uk: Рівень еха (від 0 до 100, значення за змовчуванням 0).

en: Reverse
uk: Зворотнє

en: Reverse stereo
uk: Реверсивне стерео

en: Revert to normal play speed
uk: Повернути нормальну швидкість відтворення

en: Rewind
uk: Перемотати

en: Right
uk: Правий

en: Right rear
uk: Правий задній

en: Right to left/Bottom to top
uk: Справа наліво/знизу вгору

en: Ripple
uk: Брижі

en: Ripple video filter
uk: Відеофільтр брижів

en: Rock
uk: Рок

en: Rock & roll
uk: Рок-н-рол

en: Roku HD1000 audio output
uk: Вивід звуку через Roku HD1000

en: Romanian
uk: Румунська

en: Room size
uk: Розмір кімнати

en: Room width
uk: Ширина кімнати

en: Root CA file
uk: Файл кореневого сертифіката (Root CA)

en: Rotate
uk: Повернути

en: Rotate by 180 degrees
uk: Повернути на 180 градусів

en: Rotate by 270 degrees
uk: Повернути на 270 градусів

en: Rotate by 90 degrees
uk: Повернути на 90 градусів

en: Rotate or flip the video
uk: Повертає або перевертає зображення

en: Rotate video filter
uk: Відеофільтр повороту

en: Rotates or flips the image
uk: Повертає або перевертає зображення

en: Rows
uk: Рядки

en: Run as daemon process
uk: Запускати як процес-демон

en: Run fb on current tty
uk: Запустити фреймбуфер на поточному терміналі

en: Run framebuffer on current TTY device (default enabled). (disable tty handling with caution)
uk: Запустити фреймбуфер на поточному терміналі (увімкнене за змовчуванням). (вимикайте обробку tty з обережністю)

en: Run manually
uk: Запустити вручну

en: Run on schedule
uk: Запустити по плану

en: Run time
uk: Час виконання

en: Rundi
uk: Рунді

en: Running VLC in real-time priority will allow for much more precise scheduling and yield better, especially when streaming content. It can however lock up your whole machine, or make it very very slow. You should only activate this if you know what you're doing.
uk: Запуск VLC із пріоритетом реального часу дозволяє отримувати більшу частину процесорного часу, що дає кращий результат, особливо для мовлення. Однак, це може заблокувати весь Ваш комп'ютер або зробить його дуже повільним. Ви повинні вмикати цей параметр тільки в тому випадку, якщо впевнені в тому, що робите.

en: Running vlc with the default interface. Use 'cvlc' to use vlc without interface.
uk: Запуск vlc з інтерфейсом за змовчуванням. Використовуйте 'cvlc' для використання vlc без інтерфейсу.

en: Runs VLC as a background daemon process.
uk: Запускає VLC як фоновий процес-демон.

en: Runs the optional encoder thread at the OUTPUT priority instead of VIDEO.
uk: Запустити окремий потік для кодувальника із приорітетом OUTPUT замість VIDEO.

en: Russian
uk: Російська

en: Russian (KOI8-R)
uk: Російська (KOI8-R)

en: S-Video input
uk: Вхід S-Video

en: S/PDIF can be used by default when your hardware supports it as well as the audio stream being played.
uk: Використовувати вихід S/PDIF за змовчуванням, якщо Ваше устаткування й відтворений потік їх підтримують.

en: SAP Announce
uk: Оповіщення SAP

en: SAP Strict mode
uk: Суворий режим SAP

en: SAP announce
uk: Повідомлення по SAP

en: SAP announcement interval
uk: Інтервал сповіщень SAP

en: SAP announcing
uk: Оповіщення SAP

en: SAP is a way to publically announce streams that are being sent using multicast UDP or RTP.
uk: SAP використовується для сповіщення про надіслані потоки використовуючи груповий UDP або RTP.

en: SAP multicast address
uk: Групова адреса SAP

en: SAP timeout (seconds)
uk: Таймаут SAP (секунди)

en: SATD-based decision for 8x8 transform in inter-MBs.
uk: Метод SATD для трансформації 8x8 у внутрішніх макроблоках.

en: SDL Image decoder
uk: Декодер SDL Image

en: SDL chroma format
uk: Формат кольоровості SDL

en: SDL_image video decoder
uk: Відеодекодер SDL_image

en: SDP Descriptions parser
uk: Парсер описів SDP

en: SDT Descriptors (requires --sout-ts-es-id-pid)
uk: Дескриптори SDT (потребує --sout-ts-es-id-pid)

en: SFTP authentication
uk: Аутентифікація SFTP

en: SFTP input
uk: Ввід з SFTP

en: SFTP password
uk: Пароль SFTP

en: SFTP port
uk: Порт SFTP

en: SFTP port number to use on the server
uk: Номер порту SFTP на сервері

en: SFTP user name
uk: Ім'я користувача SFTP

en: SMB domain
uk: Домен SMB

en: SMB input
uk: Ввід з SMB

en: SMB password
uk: Пароль SMB

en: SMB user name
uk: Ім'я користувача SMB

en: SMF demuxer
uk: Демультиплексор SMF

en: SOCKS password
uk: Пароль SOCKS

en: SOCKS proxy server to use. This must be of the form address:port. It will be used for all TCP connections
uk: SOCKS проксі-сервер для підключення. Повинен бути заданий у формі адреса:порт. Буде використано для всіх TCP-з'єднань

en: SOCKS server
uk: SOCKS-сервер

en: SOCKS user name
uk: Ім'я користувача SOCKS

en: SPS and PPS id numbers
uk: Номера ID SPS та PPS

en: SQLite database module
uk: Модуль БД SQLite

en: SRTP key (hexadecimal)
uk: Шістнадцятковий ключ SRTP

en: SRTP salt (hexadecimal)
uk: Шістнадцяткове випадкове число (сіль, salt) SRTP

en: SSE2 I420,IYUV,YV12 to RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
uk: SSE2-перетворення I420,IYUV,YV12 у RV15,RV16,RV24,RV32

en: SSE2 conversions from
uk: SSE2-перетворення з

en: SSIM computation
uk: Обчислення SSIM

en: SVCD subtitles
uk: Субтитри SVCD

en: SVG template file
uk: Файл шаблону SVG

en: SVGAlib video output
uk: Вивід відео через SVGAlib

en: Samba (Windows network shares) input
uk: Ввід із Samba (мережеві ресурси Windows)

en: Samoan
uk: Самоанська

en: Sample Rate
uk: Частота дискретизації

en: Sample aspect ratio
uk: Співвідношення сторін

en: Sample aspect ratio of the destination (1:1, 3:4, 2:3).
uk: Співвідношення сторін результату (1:1, 3:4, 2:3).

en: Sample rate
uk: Частота дискретизації

en: Sample rate of an audio elementary stream
uk: Частота дискретизації аудіо елементарного потоку

en: Sample rate of the transcoded audio stream (11250, 22500, 44100 or 48000).
uk: Частота дискретизації перекодованого аудіопотоку (11250, 22500, 44100 чи 48000).

en: Samplerate
uk: Частота дискретизації

en: Samplerate information of the transcoded stream.
uk: Інформація про частоту дискретизації перекодованого потоку.

en: Samplerate of the captured audio stream, in Hz (eg: 11025, 22050, 44100, 48000)
uk: Частота дискретизації захоплюваного аудіопотоку, у кГц (наприклад, 11025, 22050, 44100)

en: Sango
uk: Санго

en: Sanskrit
uk: Санскрит

en: Sardinian
uk: Сардинська

en: Sat windowing
uk: Кадрування Sat

en: Satellite Azimuth
uk: Азимут супутника

en: Satellite Azimuth in tenths of degree
uk: Азимут супутника у десятих градуса

en: Satellite Elevation
uk: Висота супутника

en: Satellite Elevation in tenths of degree
uk: Висота супутника у десятих градуса

en: Satellite Longitude
uk: Довгота супутника

en: Satellite Longitude in 10ths of degree, -ve=West
uk: Довгота супутника у десятих градуса, -ve=захід

en: Satellite Polarisation
uk: Поляризація супутника

en: Satellite Polarisation [H/V/L/R]
uk: Поляризація супутника [Г/В/Л/П]

en: Satellite Range Code
uk: Діапазонний код супутника

en: Satellite Range Code as defined by manufacturer e.g. DISEqC switch code
uk: Діапазонний код супутника так, як визначено виробником, наприклад код перемикання DISEqC

en: Satellite number in the Diseqc system
uk: Номер супутника в системі Diseqc

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Saturation of the video input (if supported by the v4l2 driver).
uk: Насиченість входу відео (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Saturaton threshold
uk: Поріг насиченості

en: Save
uk: Зберегти

en: Save Debug Frames
uk: Зберегти відлагоджувальні кадри

en: Save File
uk: Зберегти файл

en: Save Metadata
uk: Зберегти метадані

en: Save Playlist
uk: Зберегти список відтворення

en: Save Playlist to &File...
uk: Зберегти список відтворення у файл…

en: Save Playlist...
uk: Зберегти список відтворення…

en: Save VLM configuration as...
uk: Зберегти конфігурацію VLM як…

en: Save and close the dialog
uk: Зберегти та закрити цей діалог

en: Save file to
uk: Зберегти файл до

en: Save file...
uk: Зберегти файл…

en: Save log file as...
uk: Зберегти файл журналу як…

en: Save playlist
uk: Зберегти список відтворення

en: Save playlist as...
uk: Зберегти список відтворення як…

en: Save raw codec data
uk: Зберегти неопрацьовані дані кодека

en: Save recently played items
uk: Зберегти недавно відтворювані елементи

en: Save the raw codec data if you have selected/forced the dummy decoder in the main options.
uk: Зберегти неопрацьовані дані кодека, якщо Ви вибрали фіктивний декодер у головних налаштуваннях.

en: Save the recently played items in the menu
uk: Зберігати недавно відтворювані елементи у меню

en: Save this Log...
uk: Зберегти цей журнал…

en: Save...
uk: Зберегти…

en: Saves all the displayed logs to a file
uk: Зберігає усі відображувані журнали до файлу

en: Saving file failed
uk: Помилка зберігання файлу

en: Sca&le
uk: Масштабувати

en: Scale
uk: Масштаб

en: Scale factor
uk: Множник масштабування

en: Scale factor (0.1-2.0)
uk: Коефіцієнт масштабування (0.1-2.0)

en: Scale factor to apply to the video while transcoding (eg: 0.25)
uk: Масштабувати відео із заданим коефіцієнтом при перекодуванні (наприклад, 0.25)

en: Scaled to screen
uk: Екранний розмір

en: Scaletempo
uk: Лічильник темпу

en: Scaling factor used when Auto Scaling is disabled.
    Default value is 1.0 (original video size).
uk: Множник масштабування використовується тоді, коли автомасштабування відключене.
    Значення за змовчуванням — 1.0 (оригінальний розмір відео).

en: Scaling mode
uk: Режим масштабування

en: Scaling mode to use.
uk: Використовуваний режим масштабування.

en: Scanning DVB
uk: Сканування DVB

en: Scene filter
uk: Фільтр сцени

en: Scene video filter
uk: Відеофільтр сцени

en: Scene-cut detection. Controls how aggressively to insert extra I-frames. With small values of scenecut, the codec often has to force an I-frame when it would exceed keyint. Good values of scenecut may find a better location for the I-frame. Large values use more I-frames than necessary, thus wasting bits. -1 disables scene-cut detection, so I-frames are inserted only every other keyint frames, which probably leads to ugly encoding artifacts. Range 1 to 100.
uk: Виявлення зміни сцени. Вказує, наскільки часто вставляти додаткові I-кадри. З маленькими значеннями кодек часто вставляє I-кадри, коли він міг би перевищити ключовий інтервал. Правильні значення можуть поліпшити розташування I-кадрів. При більших значеннях використовується більше I-кадрів, аніж необхідно, що неекономно витрачає біти. -1 забороняє виявлення зміни сцени, при цьому I-кадри будуть вставлятися тільки через певний ключовий інтервал, що, можливо, призведе до викривлень. (1-100)

en: Schedule
uk: Планувати

en: Schedule:
uk: Планування:

en: Schroedinger video decoder
uk: Відеодекодер Schroedinger

en: Scope
uk: Осцилограф

en: Scope for IPv6 announcements (default is 8).
uk: Межі для сповіщень по IPv6 (за змовчуванням — 8).

en: Score
uk: Рахунок

en: Scrambled
uk: Зашифрований

en: Screen
uk: Екран

en: Screen Capture Input
uk: Захоплення з екрану

en: Screen Input
uk: Ввід з екрана

en: Screen capture
uk: Захоплення з екрану

en: Screen capture (with X11/XCB)
uk: Захоплення з екрану (за допомогою X11/XCB)

en: Screennumber of fullscreen, instead ofsame screen where interface is
uk: Номер екрану, на якому буде повноекранний режим, замість екрану, на якому знаходиться інтерфейс

en: Scrobbler URL
uk: Скроблер URL

en: Scroll with feed
uk: Прокрутка з розсилкою

en: Search
uk: Пошук

en: Search Filter
uk: Пошуковий фільтр

en: Search Length
uk: Довжина пошуку

en: Search in Playlist
uk: Пошук у списку відтворення

en: Second CSA Key
uk: Другий ключ CSA

en: Second audio program (Analog TV tuners only)
uk: Друга аудіопрограма (лише аналогові ТБ-тюнери)

en: Secondary language (Analog TV tuners only)
uk: Другорядна мова (лише аналогові ТБ-тюнери)

en: Secure RTP requires a (non-secret) master salt value.
uk: Безпечний RTP вимагає (не секретного) головного значення випадкового числа (солі, salt).

en: Seek based on percent not time
uk: Позиціонування, засноване на відсотках, а не на часі

en: Seek based on percent not time.
uk: Позиціонування, засноване на відсотках, а не на часі.

en: Segment
uk: Сегмент

en: Segments
uk: Сегменти

en: Select
uk: Вибрати

en: Select "Advanced Options" to see all options.
uk: Натисніть  «Додаткові параметри», щоб побачити усі опції.

en: Select All
uk: Виділити все

en: Select Audio Device
uk: Оберіть аудіопристрій

en: Select Directory
uk: Обрати каталог

en: Select File
uk: Обрати файл

en: Select Folder
uk: Обрати каталог

en: Select Input
uk: Оберіть вхід:

en: Select Output
uk: Оберіть вивід:

en: Select a device or a VIDEO_TS directory
uk: Оберіть пристрій чи директорію VIDEO_TS

en: Select a device or a VIDEO_TS folder
uk: Оберіть пристрій чи каталог VIDEO_TS

en: Select a directory
uk: Виберіть каталог

en: Select a file
uk: Виберіть файл

en: Select a stream
uk: Виберіть потік

en: Select an action to change the associated hotkey
uk: Оберіть дію для зміни асоційованої гарячої клавіші

en: Select an action to change the associated hotkey:
uk: Оберіть дію для зміни асоційованої гарячої клавіші:

en: Select audio input format with the given bits/sample (if non 0)
uk: Оберіть формат аудіовходу із заданим співвідношенням біт на семпл (якщо не 0)

en: Select audio input format with the given number of audio channels (if non 0)
uk: Оберіть формат аудіовходу із заданим числом аудіоканалів (якщо не 0)

en: Select audio input format with the given sample rate (if non 0)
uk: Оберіть формат аудіовходу із заданою частотою дискретизації (якщо не 0)

en: Select channel to keep
uk: Оберіть канал для утримання

en: Select current widget
uk: Обрати поточний віджет

en: Select in percent (50 is center) the position of the middle point (Lagrange) of blended zone
uk: Оберіть у відсотках (50 — центр) позицію середньої точки (за Лагранжом) змішаної зони

en: Select in percent the Lagrange coeff of the beginning blended zone
uk: Оберіть у відсотках коефіцієнт Лагранжа початку змішаної зони

en: Select in percent the Lagrange coeff of the end of blended zone
uk: Оберіть у відсотках коефіцієнт Лагранжа кінця змішаної зони

en: Select in percent the Lagrange coeff of the middle of blended zone
uk: Оберіть у відсотках коефіцієнт Лагранжа середини змішаної зони

en: Select in percent the height of the blended zone (case of 2x2 wall)
uk: Оберіть у відсотках висоту змішаної зони (випадок стіни 2x2)

en: Select in percent the length of the blended zone
uk: Оберіть у відсотках довжину змішаної зони

en: Select next DVD chapter
uk: Вибрати наступний розділ DVD

en: Select next DVD title
uk: Вибрати наступний розділ DVD

en: Select one color in the video
uk: Оберіть один колір у відео

en: Select one or more files to open
uk: Оберіть один або декілька файлів для відкриття

en: Select one or multiple files
uk: Оберіть один чи декілька файлів

en: Select prev DVD chapter
uk: Вибрати попередній розділ DVD

en: Select previous DVD title
uk: Вибрати попередній розділ DVD

en: Select profile:
uk: Виберіть профіль:

en: Select rendering quality, at the expense of speed. 0 is fastest, 1 is highest quality.
uk: Оберіть якість рендерінгу за ціну швидкості. 0 — найшвидше, 1 — найвища якість.

en: Select skin
uk: Вибрати обкладинку

en: Select speaker configuration you want to use. This option doesn't upmix! So NO e.g. Stereo -> 5.1 conversion.
uk: Оберіть конфігурацію гучномовців, яку хочете використовувати. Цей параметр не створює псевдобагатоканальності! Тому немає конвертації зі стерео у 5.1.

en: Select special Audio device, or let windows decide (default), change needs VLC restart to apply.
uk: Оберіть спеціальний аудіопристрій або дозвольте ОС самій обирати (за змовчуванням). Для застосування зміни необхідний перезапуск VLC.

en: Select the Black Crush of blended zone (Blue or V component)
uk: Оберіть тиск чорного для змішаної зони (синя або V-компонента)

en: Select the Black Crush of blended zone (Green or U component)
uk: Оберіть тиск чорного для змішаної зони (зелена або U-компонента)

en: Select the Black Crush of blended zone (Red or Y component)
uk: Оберіть тиск чорного для змішаної зони (червона або Y-компонента)

en: Select the Black Level of blended zone (Blue or V component)
uk: Оберіть рівень чорного для змішаної зони (синя або V-компонента)

en: Select the Black Level of blended zone (Green or U component)
uk: Оберіть рівень чорного для змішаної зони (зелена або U-компонента)

en: Select the Black Level of blended zone (Red or Y component)
uk: Оберіть рівень чорного для змішаної зони (червона або Y-компонента)

en: Select the White Crush of blended zone (Blue or V component)
uk: Оберіть тиск білого для змішаної зони (синя або V-компонента)

en: Select the White Crush of blended zone (Green or U component)
uk: Оберіть тиск білого для змішаної зони (зелена або U-компонента)

en: Select the White Crush of blended zone (Red or Y component)
uk: Оберіть тиск білого для змішаної зони (червона або Y-компонента)

en: Select the White Level of blended zone (Blue or V component)
uk: Оберіть рівень білого для змішаної зони (синя або V-компонента)

en: Select the White Level of blended zone (Green or U component)
uk: Оберіть рівень білого для змішаної зони (зелена або U-компонента)

en: Select the White Level of blended zone (Red or Y component)
uk: Оберіть рівень білого для змішаної зони (червона або Y-компонента)

en: Select the audio input source. See the "video input" option.
uk: Виберіть джерело звуку. Див. опцію «Джерело відео».

en: Select the audio output type. See the "video input" option.
uk: Виберіть тип звукового виходу. Див. опцію «Джерело відео».

en: Select the capture device type
uk: Оберіть тип пристрою захоплення

en: Select the directory to save to
uk: Вибрати каталог для збереження

en: Select the file
uk: Виберіть файл

en: Select the file to save to
uk: Виберіть файл для збереження

en: Select the gamma for the correction of blended zone (Blue or V component)
uk: Оберіть гаму для корекції змішаної зони (синя або V-компонента)

en: Select the gamma for the correction of blended zone (Green or U component)
uk: Оберіть гаму для корекції змішаної зони (зелена або U-компонента)

en: Select the gamma for the correction of blended zone (Red or Y component)
uk: Оберіть гаму для корекції змішаної зони (червона або Y-компонента)

en: Select the hotkey to display the position.
uk: Виберіть гарячу клавішу для відображення поточної позиції.

en: Select the hotkey to got to the next video frame.
uk: Виберіть клавішу для вибору наступного відеокадру.

en: Select the hotkey to make a long backwards jump.
uk: Виберіть гарячу клавішу для довгого стрибка назад.

en: Select the hotkey to make a long forward jump.
uk: Виберіть гарячу клавішу для довгого стрибка вперед.

en: Select the hotkey to make a medium backwards jump.
uk: Виберіть гарячу клавішу для середнього стрибка назад.

en: Select the hotkey to make a medium forward jump.
uk: Виберіть гарячу клавішу для середнього стрибка вперед.

en: Select the hotkey to make a short backwards jump.
uk: Виберіть гарячу клавішу для короткого стрибка назад.

en: Select the hotkey to make a short forward jump.
uk: Виберіть гарячу клавішу для короткого стрибка вперед.

en: Select the hotkey to make a very short backwards jump.
uk: Виберіть гарячу клавішу для дуже короткого стрибка назад.

en: Select the hotkey to make a very short forward jump.
uk: Виберіть гарячу клавішу для дуже короткого стрибка вперед.

en: Select the hotkey to quit the application.
uk: Виберіть гарячу клавішу для виходу із програми.

en: Select the hotkey to set the playback rate back to normal.
uk: Виберіть гарячу клавішу для повернення нормальної швидкості відтворення.

en: Select the hotkey to stop playback.
uk: Виберіть гарячу клавішу для зупинки відтворення.

en: Select the hotkey to use for fast forward playback.
uk: Виберіть гарячу клавішу для швидкого промотування вперед.

en: Select the hotkey to use for slow motion playback.
uk: Виберіть гарячу клавішу для сповільнення відтворення.

en: Select the hotkey to use to leave fullscreen state.
uk: Виберіть гарячу клавішу для виходу з повноекранного режиму.

en: Select the hotkey to use to pause.
uk: Виберіть гарячу клавішу для паузи.

en: Select the hotkey to use to play.
uk: Виберіть гарячу клавішу для відтворення.

en: Select the hotkey to use to skip to the next item in the playlist.
uk: Виберіть гарячу клавішу для перемикання на наступний елемент списку відтворення.

en: Select the hotkey to use to skip to the previous item in the playlist.
uk: Виберіть гарячу клавішу для перемикання на попередній елемент списку відтворення.

en: Select the hotkey to use to swap fullscreen state.
uk: Виберіть гарячу клавішу для перемикання повноекранного режиму.

en: Select the hotkey to use to swap paused state.
uk: Виберіть гарячу клавішу для перемикання паузи.

en: Select the key to activate selected item in DVD menus.
uk: Виберіть гарячу клавішу для активації поточного пункту DVD-меню.

en: Select the key to choose the next chapter from the DVD
uk: Виберіть гарячу клавішу для вибору наступного розділу DVD

en: Select the key to choose the next title from the DVD
uk: Виберіть клавішу для вибору наступного розділу DVD

en: Select the key to choose the previous chapter from the DVD
uk: Виберіть клавішу для вибору попереднього розділу DVD

en: Select the key to choose the previous title from the DVD
uk: Виберіть гарячу клавішу для вибору попереднього розділу DVD

en: Select the key to decrease audio volume.
uk: Виберіть гарячу клавішу для зменшення гучності звуку.

en: Select the key to decrease the audio delay.
uk: Виберіть гарячу клавішу для зменшення затримки звуку.

en: Select the key to decrease the subtitle delay.
uk: Виберіть гарячу клавішу для зменшення затримки субтитрів.

en: Select the key to go back (to the previous media item) in the browsing history.
uk: Виберіть гарячу клавішу для повернення до попереднього елемента в історії списку відтворення.

en: Select the key to go forward (to the next media item) in the browsing history.
uk: Виберіть гарячу клавішу для перехід до наступного елемента в історії списку відтворення.

en: Select the key to increase audio volume.
uk: Виберіть гарячу клавішу для збільшення гучності звуку.

en: Select the key to increase the audio delay.
uk: Виберіть гарячу клавішу для збільшення затримки звуку.

en: Select the key to increase the subtitle delay.
uk: Виберіть гарячу клавішу для збільшення затримки субтитрів.

en: Select the key to move subtitles higher.
uk: Виберіть клавішу для переміщення субтитрів угору.

en: Select the key to move subtitles lower.
uk: Виберіть клавішу для переміщення субтитрів униз.

en: Select the key to move the selector down in DVD menus.
uk: Виберіть гарячу клавішу для переміщення покажчика вниз в DVD-меню.

en: Select the key to move the selector left in DVD menus.
uk: Виберіть гарячу клавішу для переміщення покажчика вліво в DVD-меню.

en: Select the key to move the selector right in DVD menus.
uk: Виберіть гарячу клавішу для переміщення покажчика вправо в DVD-меню.

en: Select the key to move the selector up in DVD menus.
uk: Виберіть гарячу клавішу для переміщення покажчика уверх в DVD-меню.

en: Select the key to mute audio.
uk: Виберіть гарячу клавішу для вимикання звуку.

en: Select the key to play this bookmark.
uk: Виберіть гарячу клавішу для відтворення цієї закладки.

en: Select the key to set this playlist bookmark.
uk: Виберіть клавішу для додавання закладки на цей список відтворення.

en: Select the key to take you to the DVD menu
uk: Виберіть гарячу клавішу для переходу до DVD-меню

en: Select the number of horizontal video windows in which to split the video
uk: Оберіть кількість горизонтальних відеовікон, на які розбивати відео

en: Select the number of vertical video windows in which to split the video
uk: Оберіть кількість вертикальних відеовікон, на які розбивати відео

en: Select the replay gain mode
uk: Оберіть режим автонормалізації гучності звуку

en: Select the resolution for the framebuffer. Currently it supports the values 0=QCIF 1=CIF 2=NTSC 3=PAL, 4=auto (default 4=auto)
uk: Оберіть роздільну здатність фреймбуферу. Зараз підтримуються значення 0=QCIF 1=CIF 2=NTSC 3=PAL, 4=авто (за змовчуванням 4=авто)

en: Select the stream with the maximum bitrate under that limit.
uk: Максимальний дозволений бітрейт потоку.

en: Select the subtitles file
uk: Оберіть файл субтитрів

en: Select the syslog facility where logs will be forwarded. Available choices are "user" (default), "daemon", and "local0" through "local7".
uk: Вкажіть частину syslog, куди будуть перенаправлені логи. Доступні для обирання «user» (за змовчуванням), «daemon» та з «local0» по «local7».

en: Select the tuner input type (Cable/Antenna).
uk: Тип вхідного сигналу для тюнера кабель/антена).

en: Select the verbosity to use for log or -1 to use the same verbosity given by --verbose.
uk: Оберіть рівень подробиць логів або вкажіть -1 для використання значення із параметру --verbose.

en: Select the video input source, such as composite, s-video, or tuner. Since these settings are hardware-specific, you should find good settings in the "Device config" area, and use those numbers here. -1 means that settings will not be changed.
uk: Вибирає джерело відеопотоку (композитний вхід, s-video або тюнер). Оскільки ці налаштування різні для кожного пристрою, Вам необхідно знайти їх у розділі «Налаштування пристрою» і використовувати отримані там цифри. -1 означає, що налаштування не зміняться.

en: Select the video output type. See the "video input" option.
uk: Виберіть тип відеовиходу. Див. опцію «Джерело відео».

en: Select whether subdirectories must be expanded.
    none: subdirectories do not appear in the playlist.
    collapse: subdirectories appear but are expanded on first play.
    expand: all subdirectories are expanded.
uk: Виберіть, як підкаталоги повинні розкриватися.
    немає: підкаталоги не з'являються в списку відтворення.
    складати: підкаталоги з'являються в списку відтворення, але розкриваються при першому відтворенні.
    розкривати: усі підкаталоги розкриваються.

en: Select your audio codec. Click one to get more information.
uk: Виберіть Ваш звуковий кодек. Клацніть, щоб отримати докладну інформацію.

en: Select your audio output device
uk: Оберіть вихідний аудіопристрій

en: Select your video codec. Click one to get more information.
uk: Виберіть Ваш відеокодек. Клацніть, щоб отримати докладну інформацію.

en: Selected ports:
uk: Обрані порти:

en: Selecting current widget performs the associated action.
uk: Обрання поточного віджету виконує асоційовану дію.

en: Selection of the starting mode and look
uk: Вибір початкового режиму та вигляду

en: Selects the motion estimation algorithm:  - dia: diamond search, radius 1 (fast)
     - hex: hexagonal search, radius 2
     - umh: uneven multi-hexagon search (better but slower)
     - esa: exhaustive search (extremely slow, primarily for testing)
     - tesa: hadamard exhaustive search (extremely slow, primarily for testing)
uk: Виберіть алгоритм оцінки руху:
     - dia: пошук по ромбу, радіус 1 (швидкий)
     - hex: шестикутний пошук, радіус 2
     - umh: непарний мульти-вугільний пошук (краще, але повільніше)
     - esa: вичерпний пошук (дуже повільно, в основному для тестування)
     - tesa: вичерпний пошук по Адамару (екстремально повільно, в основному, для тестування)

en: Semantic annotations
uk: Семантичні примітки

en: Send
uk: Надіслати

en: Send key events to VNC host.
uk: Надсилати події клавіатури на хост VNC.

en: Send mouse events to VNC host. Not needed for use as VDR ffnetdev client.
uk: Надсилати події миші на хост VNC. Непотрібно для використання як клієнт VDR ffnetdev.

en: Send rate
uk: Бітрейт вихідного потоку

en: Send your video to picture files
uk: Надсилати відео до файлів зображень

en: Sends TS to specific ip:port by udp (you must know what you are doing).
uk: Посилає TS на зазначений ip:port по UDP (Ви повинні знати, що Ви робите).

en: Sends the barGraph information every n audio packets (default 4)
uk: Надсилає інформацію barGraph кожні n аудіопакетів (4 за змовчуванням)

en: Sent
uk: Надіслано

en: Sent bytes
uk: Відіслано байт

en: Sent packets
uk: Відіслано пакетів

en: Separate sub-streams
uk: Окремі підпотоки

en: Separate teletex/dvbs pages into independent ES. It can be useful to turn off this option when using stream output.
uk: Розділяє сторінки телетексту/DVB у незалежні ES. Може бути корисним вимкнення цієї опції при використанні вихідного потоку.

en: Separate words by | (without space)
uk: Розділюйте слова за допомогою «|» (без пробілу)

en: Sequential numbering
uk: Послідовна нумерація

en: Serbian
uk: Сербська

en: Serial Port/Device
uk: Послідовний порт/пристрій

en: Server
uk: Сервер

en: Services
uk: Служби

en: Services discovery
uk: Пошук служб

en: Services discovery modules
uk: Модулі пошуку служб

en: Services discovery modules are facilities that automatically add items to playlist.
uk: Модулі пошуку служб автоматично додають елементи до списку відтворення.

en: Session
uk: Сесія

en: Session URL
uk: URL сесії

en: Session description
uk: Опис сесії

en: Session email
uk: E-mail сесії

en: Session failed
uk: Помилка сесії

en: Session groupname
uk: Ім’я групи сесій

en: Session name
uk: Назва сесії

en: Session phone number
uk: Телефонний номер сесії

en: Set FFmpeg debug mask
uk: Вказати маску для відлагоджування FFmpeg

en: Set PID to ID of ES
uk: PID рівний ES ID

en: Set QP
uk: Задати коефіцієнт квантування

en: Set SPS and PPS id numbers to allow concatenating streams with different settings.
uk: Встановлює номера ID SPS та PPS для того, щоб можна було об’єднувати потоки з різними налаштуваннями.

en: Set at which interval PCRs (Program Clock Reference) will be sent (in milliseconds). This value should be below 100ms. (default is 70ms).
uk: Інтервал, з яким буде надсилатися PCR (Program Clock Reference), у мс. Це значення повинне бути нижче 100 мс (за змовчуванням — 70 мс).

en: Set ball size giving its radius in number                                 of pixels
uk: Встановити розмір кульки через її радіус у пікселях

en: Set ball speed, the displacement value                                 in number of pixels by frame.
uk: Встановити швидкість кульки, значення зміщення у пікселях на кадр.

en: Set edge visibility.
uk: Встановити видимість краю.

en: Set gradient threshold for edge computation.
uk: Встановити поріг градієнту для обрахування краю.

en: Set id of ES to PID
uk: Встановити ES ID у PID ID

en: Set playlist bookmark 1
uk: Встановити закладку 1

en: Set playlist bookmark 10
uk: Встановити закладку 10

en: Set playlist bookmark 2
uk: Встановити закладку 2

en: Set playlist bookmark 3
uk: Встановити закладку 3

en: Set playlist bookmark 4
uk: Встановити закладку 4

en: Set playlist bookmark 5
uk: Встановити закладку 5

en: Set playlist bookmark 6
uk: Встановити закладку 6

en: Set playlist bookmark 7
uk: Встановити закладку 7

en: Set playlist bookmark 8
uk: Встановити закладку 8

en: Set playlist bookmark 9
uk: Встановити закладку 9

en: Set the ID of the elementary stream
uk: Встановити ID елементарного потоку

en: Set the ID of the fake elementary stream for use in #duplicate{} constructs (default 0).
uk: Вкажіть ID фіктивного елементарного потоку для використання в конструкціях #duplicate{} (за змовчуванням 0)

en: Set the Sharpen strength, between 0 and 2. Defaults to 0.05.
uk: Вкажіть силу різкості між 0 та 2. За змовчуванням — 0.05.

en: Set the TV channel the tuner will set to (0 means default).
uk: ТБ-канал тюнера (0 означає за змовчуванням)

en: Set the camera's horizontal centering (if supported by the v4l2 driver).
uk: Центрує камеру по горизонталі (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Set the camera's vertical centering (if supported by the v4l2 driver).
uk: Центрує камеру по вертикалі (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Set the canvas' picture aspect ratio. If omitted, the canvas is assumed to have the same SAR as the input.
uk: Задає співвідношення сторін полотна. Якщо опущене, вважається, що полотно має таке ж співвідношення сторін, що і ввід.

en: Set the category of the elementary stream
uk: Встановити категорію елементарного потоку

en: Set the codec of the elementary stream
uk: Встановити кодек елементарного потоку

en: Set the color to show if the user pauses the video. (Have light to get another beer?)
uk: Встановити відображуваний колір, коли користувач призупиняє відео.

en: Set the encoding used in text subtitles
uk: Вкажіть кодування тексту в субтитрах

en: Set the geometry of the zone to crop. This is set as <width> x <height> + <left offset> + <top offset>.
uk: Вкажіть розміри зони для обрізання. Вказується у вигляді: <ширина> x <висота> + <зсув ліворуч> + <зсув праворуч>.

en: Set the global gain in dB (-20 ... 20).
uk: Встановити загальне посилення в дБ (-20…20).

en: Set the group of the elementary stream
uk: Встановити групу елементарного потоку

en: Set the image brightness, between 0 and 2. Defaults to 1.
uk: Вкажіть яскравість зображення від 0 до 2. За змовчуванням — 1.

en: Set the image contrast, between 0 and 2. Defaults to 1.
uk: Вкажіть контраст зображення від 0 до 2. За змовчуванням — 1.

en: Set the image gamma, between 0.01 and 10. Defaults to 1.
uk: Вкажіть гаму зображення від 0.01 до 10. За змовчуванням — 1.

en: Set the image hue, between 0 and 360. Defaults to 0.
uk: Вкажіть відтінок зображення від 0 до 360. За змовчуванням — 0.

en: Set the image saturation, between 0 and 3. Defaults to 1.
uk: Вкажіть насиченість зображення від 0 до 3. За змовчуванням — 1.

en: Set the internal ID of each elementary stream handled by VLC to the same value as the PID in the TS stream, instead of 1, 2, 3, etc. Useful to do '#duplicate{..., select="es=<pid>"}'.
uk: Встановити внутрішній ID кожного елементарного потоку рівним PID потоку TS  замість 1, 2, 3, і т.д. Корисно для '#duplicate{..., select="es=<pid>"}'.

en: Set the justification of subtitles
uk: Вирівнювання субтитрів

en: Set the maximum allowed PES size when producing the MPEG PS streams.
uk: Максимальний припустимий розмір PES при мовленні потоків MPEG PS.

en: Set the size of the inter luma quantization deadzone. Range 0 to 32.
uk: Встановлює розмір мертвої зони квантування між яскравостями. Діапазон від 0 до 32.

en: Set the size of the intra luma quantization deadzone. Range 0 to 32.
uk: Встановлює розмір мертвої зони квантування всередині яскравості. Діапазон від 0 до 32.

en: Set the transparency of the video output. 1 is non-transparent (default) 0 is fully transparent.
uk: Встановити прозорість відеовиводу. 1 — непрозорий (за змовчуванням), 0 — повністю прозорий.

en: Set the tuner country code that establishes the current channel-to-frequency mapping (0 means default).
uk: Код країни тюнера, який використовується для установки зв'язку канал-частота (0 означає за змовчуванням)

en: Set the v4l2 driver controls to the values specified using a comma separated list optionally encapsulated by curly braces (e.g.: {video_bitrate=6000000,audio_crc=0,stream_type=3} ). To list available controls, increase verbosity (-vvv) or use the v4l2-ctl application.
uk: Встановлює керуючі значення драйверу v4l2 такими, які вказані у списку, елементи якого розділені комами, взятому у фігурні дужки (наприклад: {video_bitrate=6000000,audio_crc=0,stream_type=3}). Для того, аби побачити доступні керуючі значення, збільшіть інформативність виводу (-vvv) або скористайтеся програмою v4l2-ctl.

en: Set this option if the capture device outputs MJPEG
uk: Увімкніть цей параметр, якщо пристрій захоплення виводить MJPEG

en: Set up associations...
uk: Встановити асоціації…

en: Sets PID to the ID if the incoming ES. This is for use with --ts-es-id-pid, and allows to have the same PIDs in the input and output streams.
uk: Встановлює PID рівним ID вхідного ES. Цей параметр використовується з --ts-es-id-pid і дозволяє мати однакові PID для вхідного й вихідного потоків.

en: Sets a maximum local bitrate (in kbits/s).
uk: Встановлює максимальний локальний бітрейт у кбіт/с

en: Sets a maximum number of macroblocks per slice
uk: Задає максимальну кількість макроблоків на частину

en: Sets a maximum slice size in bytes, Includes NAL overhead in size
uk: Задає максимальний розмір частини у байтах, включає надлишок NAL

en: Sets maximum interval between IDR-frames.Larger values save bits, thus improving quality for a given bitrate at the cost of seeking precision.
uk: Максимальний інтервал між IDR-кадрами. Більші значення заощаджують біти, що збільшує якість заданого бітрейту за рахунок точності пошуку.

en: Sets minimum interval between IDR-frames. In H.264, I-frames do not necessarily bound a closed GOP because it is allowable for a P-frame to be predicted from more frames than just the one frame before it (also see reference frame option). Therefore, I-frames are not necessarily seekable. IDR-frames restrict subsequent P-frames from referring to any frame prior to the IDR-frame. 
    If scenecuts appear within this interval, they are still encoded as I-frames, but do not start a new GOP.
uk: Мінімальний інтервал між IDR-кадрами. В H.264 IP-кадри не обов'язково обмежуються GOP (Group Of Pictures — група зображень), можлива ситуація коли P-кадр буде отриманий з декількох кадрів, а не тільки з одного кадру перед ним (див. референсні кадри). Звідси випливає, що I-кадри не обов'язково можуть бути ключовими для позиціонування. P-кадри не можуть посилатися на кадри за IDR-кадрами.
    Якщо виникає зміна сцени в цьому інтервалі, те I-кадр буде вставлений, не починаючи нову GOP.

en: Sets the fullscreen controller opacity between 0.1 and 1 for main interface, playlist and extended panel. This option only works with Windows and X11 with composite extensions.
uk: Задає прозорість повноекранного контролера між 0.1 та 1 для головного інтерфейсу, списку відтворення та розширеної панелі. Цей параметр працює лише з Windows та X11 з композитним розширенням.

en: Sets the initial buffer occupancy as a fraction of the buffer size. Range 0.0 to 1.0.
uk: Задає початкове заповнювання буфера VBV, у діапазоні від 0.0 до 1.0.

en: Sets the password for the connection, if no username or password are set in the url.
uk: Задає пароль для з’єднання, якщо ані ім’я, ані пароль не задані в URL.

en: Sets the timeout option in the RTSP session string
uk: Встановлює параметр таймауту в сесійному рядку RTSP

en: Sets the username for the connection, if no username or password are set in the url.
uk: Задає ім’я користувача для з’єднання, якщо ані ім’я, ані пароль не задані в URL.

en: Sets the windows opacity between 0.1 and 1 for main interface, playlist and extended panel. This option only works with Windows and X11 with composite extensions.
uk: Задає прозорість вікна між 0.1 та 1 для головного інтерфейсу, списку відтворення та розширеної панелі. Цей параметр працює лише з Windows та X11 з композитним розширенням.

en: Setting
uk: Параметри

en: Setting vbi-opaque to false makes the boxed text transparent.
uk: Невстановлення vbi-непрозорості робить текст у рамочці прозорим.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Settings for VLC's control interfaces
uk: Параметри інтерфейсів керування VLC

en: Settings for VLC's interfaces
uk: Параметри інтерфейсу VLC

en: Settings for input, demultiplexing, decoding and encoding
uk: Параметри входу, демультиплексерів, декодерів та кодерів

en: Settings for subtitles, teletext and CC decoders and encoders.
uk: Параметри декодерів і кодерів субтитрів, телетексту та CC.

en: Settings for the audio-only decoders and encoders.
uk: Параметри декодерів і кодерів звуку.

en: Settings for the built-in Live Video Processor only
uk: Налаштування вбудованого процесора живого відео

en: Settings for the main interface
uk: Параметри головного інтерфейсу

en: Settings for the video, images or video+audio decoders and encoders.
uk: Параметри декодерів і кодерів відео, зображень чи відео+аудіо.

en: Settings related to On-Screen-Display, subtitles and "overlay subpictures"
uk: Різні параметри, пов'язані з OSD, субтитрами та накладеними шарами.

en: Settings related to playlist behaviour (e.g. playback mode) and to modules that automatically add items to the playlist ("service discovery" modules).
uk: Параметри, які відносяться до поведінки списку відтворення (наприклад, режиму відтворення) і модулів, які автоматично додають елементи до списку відтворення (модулі пошуку служб).

en: Settings related to the various access methods. Common settings you may want to alter are HTTP proxy or caching settings.
uk: Параметри різних методів доступу, використовуваних VLC. Зазвичай змінюють налаштування HTTP-проксі або кешування.

en: Settings...
uk: Параметри…

en: Setup schedule
uk: Встановити планування

en: Shadow
uk: Тінь

en: Shadow offset
uk: Зсув тіні

en: Shaping delay (ms)
uk: Затримка формування (мс)

en: Sharpen
uk: Чіткість

en: Sharpen strength (0-2)
uk: Сила різкості (0-2)

en: Sharpen video filter
uk: Відеофільтр різкості

en: Shona
uk: Шона

en: Short backwards jump
uk: Короткий стрибок назад

en: Short forward jump
uk: Короткий стрибок вперед

en: Short jump length
uk: Тривалість короткого стрибка

en: Short jump length, in seconds.
uk: Тривалість короткого стрибка, у секундах.

en: Shortcut
uk: Комбінація

en: Should the buildin driver do a white adjust or your LED stripes? recommend.
uk: Чи повинен вбудований драйвер налаштовувати білий чи Ваші приведені LED? Рекомендовано.

en: Show &more options
uk: Показати більше параметрів

en: Show All
uk: Показати все

en: Show Containing Directory...
uk: Показати розміщення директорії…

en: Show Containing Folder...
uk: Показати розміщення каталогу…

en: Show Details
uk: Показати деталі

en: Show Fullscreen Controller
uk: Показати керування повноекранним режимом

en: Show Fullscreen controller
uk: Показати керування повноекранним режимом

en: Show NC17 rated video streams when using shoutcast video playlists.
uk: Показувати відео потоки з оцінкою NC17 при використанні відео списків відтворення shoutcast.

en: Show VLC media player
uk: Показати медіаплеєр VLC

en: Show VLC on the taskbar
uk: Показувати VLC на панелі завдань

en: Show a controller in fullscreen mode
uk: Показувати елементи керування у повноекранному режимі

en: Show a notification popup with the artist and track name when the current playlist item changes, when VLC is minimized or hidden.
uk: Показувати спливаюче сповіщення з іменем доріжки та виконавця при зміні поточного елементу списку відтворення коли VLC мінімізований чи прихований.

en: Show a systray icon for VLC
uk: Показувати значок VLC ні панелі сповіщень

en: Show advanced options
uk: Показати додаткові параметри

en: Show advanced preferences and not simple preferences when opening the preferences dialog.
uk: Показувати додаткові параметри замість простих при відкритті діалогу налаштування.

en: Show advanced preferences over simple ones
uk: Показати додаткові параметри замість простих

en: Show all the advanced options in the dialogs.
uk: Показати додаткові параметри у діалогах.

en: Show an icon in the systray allowing you to control VLC media player for basic actions.
uk: Показувати значок в області сповіщень, який дозволяє Вам базово контролювати медіаплеєр VLC.

en: Show controls in full screen mode
uk: Показувати елементи керування у повноекранному режимі

en: Show errors and warnings
uk: Показувати помилки та попередження

en: Show everything including debug messages
uk: Показувати все, включаючи повідомлення відлагоджування

en: Show extended VCD info?
uk: Показувати додаткову інформацію про VCD?

en: Show extended options
uk: Показати додаткові параметри

en: Show extended settings
uk: Показати додаткові налаштування

en: Show interface
uk: Показати інтерфейс

en: Show media title on video
uk: Показувати заголовок медіа на відео

en: Show media title on video start
uk: Показувати заголовок медіа на початку відтворення

en: Show notification popup on track change
uk: Показувати спливаюче сповіщення при зміні доріжки

en: Show only errors
uk: Показувати лише помилки

en: Show playing item name in window title
uk: Показати ім’я відтворюваного елементу у заголовку вікна

en: Show playlist
uk: Показати список відтворення

en: Show settings
uk: Показати налаштування

en: Show shoutcast adult content
uk: Показувати вміст shoutcast для дорослих

en: Show stream position
uk: Показувати позицію в потоці

en: Show systray icon
uk: Показувати піктограму в області сповіщень

en: Show the current position in seconds within the stream from time to time.
uk: Показувати поточну позицію в секундах у потоці час від часу.

en: Show the maximum amount of information under Stream and Media Info. Shows for example playback control navigation.
uk: Показувати максимальну кількість інформації у вікні «Інформація про потік». Наприклад, показується керування навігацією відтворення.

en: Show the name of the song or video in the controler window title.
uk: Показати ім’я пісні чи відео у заголовку керуючого вікна.

en: Show the properties dialog of the selected device before starting the stream.
uk: Показати вікно налаштувань вибраного пристрою перед початком мовлення.

en: Show the tuner properties [channel selection] page.
uk: Показати сторінку налаштувань тюнера [вибір каналу].

en: Show the video title for n milliseconds, default is 5000 ms (5 sec.)
uk: Показувати заголовок відео n мілісекунд, за змовчуванням 5000 мс (5 с)

en: Show unimportant error and warnings dialogs
uk: Показувати неважливі діалоги помилок та попереджень

en: Show video title for x milliseconds
uk: Показувати заголовок відео x мілісекунд

en: Shows a lucent controller when moving the mouse in fullscreen mode.
uk: Показує прозоре керування, коли миша рухається у повноекранному режимі.

en: Shows more information about the available video filters.
uk: Показувати більше інформації про доступні аудіофільтри.

en: Showtunes
uk: Імпровізація

en: Sigma
uk: Сигма

en: Signals
uk: Сигнали

en: Signals a silence and displays and alert (0=no alarm, 1=alarm).
uk: Сигналізує про тишу та відображає сповіщення (0=без сповіщення, 1=сповіщення).

en: Silent mode
uk: Тихий режим

en: Silver
uk: Срібний

en: Similarity
uk: Подібність

en: Similarity threshold
uk: Поріг подібності

en: Simple
uk: Прості

en: Simple DirectMedia Layer audio output
uk: Вивід звуку через Simple DirectMedia Layer

en: Simple DirectMedia Layer video output
uk: Вивід відео через Simple DirectMedia Layer

en: Simple ME search area x:y
uk: Простий технічний пошук у області x:y

en: Simple XML Parser
uk: Простий парсер XML

en: Simple decoder for Dolby Surround encoded streams
uk: Простий декодер для потоків, кодованих Dolby Surround

en: Simplified Chinese (ISO-2022-CN-EXT)
uk: Спрощена китайська (ISO-2022-CN-EXT)

en: Simplified Chinese Unix (EUC-CN)
uk: Спрощена китайська Unix (EUC-CN)

en: Sindhi
uk: Сіндхі

en: Sinhalese
uk: Сингальська

en: Size
uk: Розмір

en: Size of stream in bytes
uk: Розмір потоку у байтах

en: Size of the TS packet to encrypt. The encryption routines subtract the TS-header from the value before encrypting.
uk: Вкажіть розмір пакета TS для шифрування. Функції шифрування віднімають заголовок TS із цього значення перед шифруванням.

en: Size of the request for reading access
uk: Розмір запиту на доступ до читання

en: Size of the video that will be displayed by the DirectShow plugin. If you don't specify anything the default size for your device will be used. You can specify a standard size (cif, d1, ...) or <width>x<height>.
uk: Розмір відео, яке буде показане плагіном DirectShow. Якщо Ви не вкажете нічого, буде використовуватись розмір за змовчуванням для Вашого пристрою. Ви можете вказати стандартний розмір (cif, d1, ...) чи <ширина>x<висота>.

en: Sizes
uk: Розміри

en: Ska
uk: Ска

en: Skin files |*.vlt;*.wsz;*.xml
uk: Файли обкладинок |*.vlt;*.wsz;*.xml

en: Skin resource file:
uk: Файл обкладинки:

en: Skin to use
uk: Використовувана обкладинка

en: Skinnable Interface
uk: Інтерфейс із обкладинками

en: Skins
uk: Обкладинки

en: Skins loader demux
uk: Демультиплексор завантажувача обкладинок

en: Skip H.264 in-loop deblocking filter
uk: Пропускати неблокуючий фільтр H.264 у циклі

en: Skip ads
uk: Пропускати рекламу

en: Skip frame (default=0)
uk: Пропускати кадр (за змовчуванням=0)

en: Skip frames
uk: Пропускати кадри

en: Skip idct (default=0)
uk: Пропускати непряме дискретне косинусоідне перетворення (за змовчуванням=0)

en: Skip loop filter
uk: Вимкнути loop-фільтр

en: Skip percentage (%)
uk: Відсоток пропуску (%)

en: Skip the loop filter for H.264 decoding
uk: Пропустити loop-фільтр при декодуванні H.264

en: Skipping the loop filter (aka deblocking) usually has a detrimental effect on quality. However it provides a big speedup for high definition streams.
uk: Пропуск loop-фільтра (деблокінг) зазвичай дає погіршення якості зображення, однак дає великий приріст продуктивності на потоках високої якості.

en: Slides (images)
uk: Слайди (зображення)

en: Slides (text)
uk: Слайди (текст)

en: Slightly improve quality of SMP, at the cost of repeatability.
uk: Трохи підвищує якість SMP ціною повторюваності.

en: Slo&wer
uk: Повільніше

en: Slovak
uk: Словацька

en: Slovenian
uk: Словенська

en: Slower
uk: Повільніше

en: Slower (fine)
uk: Повільніше (точно)

en: Small
uk: Маленький

en: Small Volume
uk: Невелика гучність

en: Smaller
uk: Менший

en: Sna&pshot
uk: Стоп-кадр

en: Snapshot
uk: Стоп-кадр

en: Snapshot cache size (number of images to keep).
uk: Розмір кешу стоп-кадрів (кількість зображень для зберігання).

en: Snapshot height
uk: Висота стоп-кадру

en: Snapshot output
uk: Вивід стоп-кадру

en: Snapshot width
uk: Ширина стоп-кадру

en: Socks proxy
uk: Проксі-сервер Socks

en: Soft
uk: Легкий

en: Soft rock
uk: Легкий рок

en: Somali
uk: Сомалійська

en: Some DVB cards do not like to be probed for their capabilities, you can disable this feature if you experience some trouble.
uk: Деякі DVB карти не можуть бути опитані, Ви можете заборонити цю можливість при виникненні проблем.

en: Some French channels do not flag their subtitling pages correctly due to a historical interpretation mistake. Try using this wrong interpretation if your subtitles don't appear.
uk: Деякі французькі канали не помічають правильно сторінки субтитрів через історичну помилку інтерпретування. Спробуйте використати це неправильне інтерпретування, якщо субтитри не з’являються.

en: Some buggy OSS drivers just don't like when their internal buffers are completely filled (the sound gets heavily hashed). If you have one of these drivers, then you need to enable this option.
uk: Деякі драйвери OSS не люблять, коли їх внутрішні буфери повністю заповнені (звук стає сильно поривистим). Якщо у Вас один з таких драйверів, Вам необхідно увімкнути цей параметр.

en: Some options are available but hidden. Check "Advanced options" to see them.
uk: Деякі параметри доступні, але приховані.
    Відзначте «Додаткові параметри», щоб побачити їх.

en: Some subtitle formats allow for text formatting. VLC partly implements this, but you can choose to disable all formatting.
uk: Деякі формати формати субтитрів дозволяють зберігати форматований текст. VLC частково підтримує це, але Ви можете вимкнути все форматування.

en: Sort
uk: С&ортувати

en: Sort Node by Author
uk: Сортування вузлу за автором

en: Sort Node by Name
uk: Сортування вузлу за назвою

en: Sort by
uk: Сортування за

en: Sotho, Southern
uk: Сото, південь

en: Soul
uk: Соул

en: Sound Delay
uk: Затримка звуку

en: Sound clip
uk: Музичний кліп

en: Sound fonts (required)
uk: Шрифти звуку (необхідно)

en: Soundtrack
uk: Звукова доріжка

en: Source
uk: Джерело

en: Source aspect ratio
uk: Вихідне співвідношення сторін

en: Source directory
uk: Вихідний каталог

en: Source:
uk: Джерело:

en: Sout stream
uk: Вихідний потік

en: Sout stream modules allow to build a sout processing chain. Please refer to the Streaming Howto for more information. You can configure default options for each sout stream module here.
uk: Модулі вихідних потоків дозволяють будувати ланцюжки обробки потоку. Дивіться «Streaming Howto» для додаткової інформації. Ви також можете встановити параметри за змовчуванням для кожного модуля вихідного потоку.

en: South-Eastern European (Latin-10)
uk: Південно-східноєвропейська (Latin-10)

en: Southern rock
uk: Південний рок

en: Space
uk: Космос

en: Spacer
uk: Відступ

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Spatializer
uk: Покращувач

en: Speaker configuration
uk: Конфігурація гучномовців

en: Special modules
uk: Спеціальні модулі

en: Specifies the services discovery modules to load, separated by colons. Typical values are sap, hal, ...
uk: Список завантажуваних модулів пошуку служб через двокрапку. Звичайні значення: sap, hal, …

en: Specify AAC audio profile to use
uk: Вкажіть профіль звуку AAC

en: Specify H.264 level (as defined by Annex A of the standard). Levels are not enforced; it's up to the user to select a level compatible with the rest of the encoding options. Range 1 to 5.1 (10 to 51 is also allowed).
uk: Вкажіть рівень H.264 (як визначено доповненням A стандарту). Рівні не є вимушеними: користувачу надається право обрати рівень, сумісний з іншими параметрами кодування. Значення від 1 до 51 (також дозволено від 10 до 51).

en: Specify H.264 profile which limits are enforced overother settings
uk: Вкажіть профіль H.264, чиї ліміти перекривають інші налаштування

en: Specify a filename where to dump the TS in.
uk: Вкажіть ім'я файлу для збереження потоку TS.

en: Specify an identifier string for this subpicture
uk: Вкажіть рядок-ідентифікатор шару

en: Specify the AAC audio profile to use for encoding the audio bitstream. It takes the following options: main, low, ssr (not supported) and ltp (default: main)
uk: Вкажіть профіль звуку AAC для використання у кодування аудіопотоку. Приймає наступні параметри: main, low, ssr (не підтримується) та ltp (за змовчуванням: main)

en: Specify the deinterlace module to use.
uk: Вкажіть використовуваний модуль деінтерлейса.

en: Specify the log filename.
uk: Вкажіть ім'я файлу журналу.

en: Specify the log format. Available choices are "text" (default) and "html".
uk: Вкажіть формат журналу. Припустимі значення: «текст» (за змовчуванням) і «html».

en: Specify the log format. Available choices are "text" (default), "html", and "syslog" (special mode to send to syslog instead of file.
uk: Вкажіть формат журналу. Припустимі значення: «текст» (за змовчуванням), «html», і «syslog» (спеціальний режим, при якому повідомлення посилають в syslog замість файлу).

en: Specify the size of the TS packet to decrypt. The decryption routines subtract the TS-header from the value before decrypting.
uk: Вкажіть розмір пакета TS для розшифрування. Функції дешифрування віднімають заголовок TS із цього значення перед розшифруванням.

en: Spectral sections
uk: Частини спектра

en: Spectrometer
uk: Спектрометр

en: Spectrum
uk: Спектр

en: Spectrum analyser
uk: Аналізатор спектра

en: Speed of feeds
uk: Швидкість розсилок

en: Speed of the RSS/Atom feeds in microseconds (bigger is slower).
uk: Швидкість розсилок RSS/Atom у мікросекундах (більше — повільніше)

en: Speed of the subtitles:
uk: Швидкість субтитрів:

en: Speed: %.2fx
uk: Швидкість: %.2fx

en: Speex audio decoder
uk: Аудіодекодер Speex

en: Speex audio encoder
uk: Аудіокодер Speex

en: Speex audio packetizer
uk: Аудіопакетувальник Speex

en: Split the image to make an image wall
uk: Розбити зображення для створення стіни зображення

en: Split the video in multiple windows to display on a wall of screens
uk: Розбиває відео на декілька вікон для відображення на екранах

en: Splits video in two same parts, like in a mirror
uk: Розбиває відео на дві однакові частини, як у дзеркалі

en: Splitter
uk: Розділювач

en: Standard
uk: Стандарт

en: Standard stream output
uk: Стандартний вивід потоку

en: Start Time
uk: Час початку

en: Start VLC with only a systray icon
uk: Запускати VLC лише зі значком в області сповіщень

en: Start VLC with:
     - normal mode
     - a zone always present to show information as lyrics, album arts...
     - minimal mode with limited controls
uk: Запускати VLC:
     - у нормальному режимі
     - із постійно присутньою зоною для відображення тексту пісень, альбомного мистецтва…
     - у мінімальному режимі з обмеженим керуванням

en: Start directly in menu
uk: Запуск прямо в меню

en: Start in minimal view (without menus)
uk: Запускати із мінімальним виглядом (без меню)

en: Start playback of new items immediately once they were added.
uk: Почати відтворення нових елементів відразу після того, як їх додали.

en: Start the DVD directly in the main menu. This will try to skip all the useless warning introductions.
uk: Запуск DVD прямо в головне меню. При включеному параметрі усі вступні попередження будуть пропущені при можливості.

en: Start time
uk: Час початку

en: Start video in fullscreen mode
uk: Запускати відео в повноекранному режимі

en: Starting Position
uk: Початкова позиція

en: Statistics
uk: Статистика

en: Stats
uk: Статистика

en: Stats decoder
uk: Статистика декодера

en: Stats decoder function
uk: Функція статистики декодера

en: Stats demux
uk: Статистика демультиплексора

en: Stats demux function
uk: Функція статистики демультиплексора

en: Stats encoder function
uk: Функція статистики кодувальника

en: Stats video output
uk: Статистика відеовиводу

en: Stats video output function
uk: Функція статистики відеовиводу

en: Status
uk: Статус

en: Step Backward
uk: Крок назад

en: Step Forward
uk: Крок вперед

en: Step backward
uk: Крок назад

en: Step forward
uk: Крок вперед

en: Stereo
uk: Стерео

en: Stereo mode
uk: Стереорежим

en: Stop
uk: Зупинити

en: Stop playback
uk: Зупинити відтворення

en: Stop the A to B loop
uk: Зупинити цикл від A до B

en: Stop the playlist after each played playlist item.
uk: Зупинити відтворення після кожного відтвореного елемента.

en: Stop time
uk: Час зупинки

en: Stream
uk: Потік

en: Stream %d
uk: Потік %d

en: Stream Announcing
uk: Повідомлення про потік

en: Stream ID of the audio track to use.
uk: ID потоку аудіодоріжки, яку Ви бажаєте використовувати.

en: Stream ID of the subtitle track to use.
uk: Номер доріжки субтитрів, яку Ви бажаєте використовувати.

en: Stream MP3
uk: Вести мовлення в MP3

en: Stream Output
uk: Вивід потоку

en: Stream all elementary streams
uk: Надсилати усі елементарні потоки

en: Stream all elementary streams (video, audio and subtitles)
uk: Вести мовлення всі елементарні потоки (відео, аудіо та субтитри)

en: Stream bitrate
uk: Бітрейт потоку

en: Stream description
uk: Опис потоку

en: Stream filter module
uk: Модуль фільтру потоку

en: Stream filters
uk: Фільтри потоку

en: Stream filters are special modules that allow advanced operations on the input side of VLC. Use with care...
uk: Фільтри потоку — це спеціальні модулі, які дозволяють проводити додаткові операції при введенні даних в VLC. Використовуйте обережно…

en: Stream filters are used to modify the stream that is being read.
uk: Фільтри потоку використовуються для зміни потоку після читання.

en: Stream name
uk: Ім'я потоку

en: Stream number of the audio track to use (from 0 to n).
uk: Номер аудіодоріжки, яку ви бажаєте використовувати (від 0 до n).

en: Stream number of the subtitle track to use (from 0 to n).
uk: Номер доріжки субтитрів, яку Ви бажаєте використовувати (від 0 до n).

en: Stream output
uk: Виведення потоку

en: Stream output muxer caching (ms)
uk: Кешування вихідного потоку мультиплексора (мс)

en: Stream output settings are used when acting as a streaming server or when saving incoming streams.
    Streams are first muxed and then sent through an "access output" module that can either save the stream to a file, or stream it (UDP, HTTP, RTP/RTSP).
    Sout streams modules allow advanced stream processing (transcoding, duplicating...).
uk: Вивід потоку дозволяє VLC бути сервером мовлення або зберігати вхідні потоки.
    Спочатку потоки мультиплексуються і потім проходять через модуль«доступу виводу», який або зберігає потік у файл, або передає його в мережу (за допомогою UDP, HTTP, RTP, RTSP).
    Модулі виводу дозволяють робити додаткову обробку потоку (кодування, дублювання…).

en: Stream output string.
    This is automatically generated when you change the above settings,
    but you can change it manually.
uk: Рядок виводу потоку.
    Автоматично генерується, коли Ви змінюєте налаштування вище,
    але Ви можете змінити це вручну.

en: Stream output to memory buffer
uk: Вивід потоку до буферу пам’яті

en: Stream public
uk: Публічний потік

en: Stream the On Screen Display menu (using the osdmenu subpicture module).
uk: Показувати екранне меню (використовуючи модуль osdmenu).

en: Stream to network
uk: Мовлення в мережу

en: Stream...
uk: Потік…

en: Streaming
uk: Мовлення

en: Streaming / Transcoding failed
uk: Помилка потокового виводу чи перекодування

en: Streaming and Transcoding Options
uk: Параметри мовлення і перекодування

en: Streaming deinterlace mode
uk: Режим деінтерлейсу для мовлення

en: Streaming method
uk: Метод мовлення

en: Streaming/Exporting Wizard...
uk: Майстер експорту/мовлення…

en: Streaming/Saving:
uk: Мовлення/збереження:

en: Streaming/Transcoding Wizard
uk: Майстер мовлення/перекодування

en: Strength of AQ
uk: Інтенсивність AQ

en: Strength of psychovisual optimization, default is "1.0:0.0"
uk: Інтенсивність психовізуальної оптимізації, за змовчуванням «1.0:0.0»

en: Strength to reduce blocking and blurring in flat
    and textured areas, default 1.0 recommented to be between 0..2
     - 0.5: weak AQ
     - 1.5: strong AQ
uk: Інтенсивність зменшення блокування та розмивання у чистих
    та текстурованих областях, за змовчуванням 1.0, рекомендоване значення має бути між 0 та 2
     - 0.5: слабий AQ
     - 1.5: сильний AQ

en: Stretch the video to fill the entire window when resizing the video instead of keeping the aspect ratio and displaying black borders.
uk: Розтягує відео для того, аби воно вмістилося у вікно замість того, щоб слідувати співвідношенню сторін та відображувати чорні межі.

en: Stretch video to fill window
uk: Розтягнути відео для того, аби воно вмістилося у вікно

en: Strict standard compliance
uk: Чітка відповідність стандартам

en: Stride Length
uk: Довжина кроку

en: Stuff
uk: Речі

en: Subdirectory behavior
uk: Поведінка підкаталогу

en: Submission of played songs to last.fm
uk: Публікація відтворених пісень на last.fm

en: Submit played tracks stats to Last.fm
uk: Публікація відтворених пісень на Last.fm

en: Subpage
uk: Підсторінка

en: Subpicture filters
uk: Фільтри підмалюнку

en: Subpicture position
uk: Позиція підмалюнку

en: Subpictures
uk: Шари

en: Subpictures filter module
uk: Модуль фільтрів шарів

en: Subpixel motion estimation and partition decision quality
uk: Субпіксельная оцінка руху і якість макроблоків

en: Subscreen height
uk: Висота підекрану

en: Subscreen height:
uk: Висота підекрану:

en: Subscreen left:
uk: Ліва координата підекрану:

en: Subscreen top left corner
uk: Верхній лівий кут підекрану

en: Subscreen top:
uk: Верхня координата підекрану:

en: Subscreen width
uk: Ширина підекрану

en: Subscreen width:
uk: Ширина підекрану:

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Subscribe to a podcast
uk: Підписатися на подкаст

en: Subtitle
uk: Субтитри

en: Subtitle File
uk: Файл субтитрів

en: Subtitle Languages
uk: Мова субтитрів

en: Subtitle autodetection fuzziness
uk: Нечітке автовизначення субтитрів

en: Subtitle autodetection paths
uk: Шляхи автовизначення файлів субтитрів

en: Subtitle delay %i ms
uk: Затримка субтитрів %i мс

en: Subtitle delay down
uk: Зменшити затримку субтитрів

en: Subtitle delay up
uk: Збільшити затримку субтитрів

en: Subtitle demuxer settings
uk: Налаштування демультиплексора субтитрів

en: Subtitle language
uk: Мова субтитрів

en: Subtitle position %i px
uk: Позиція субтитрів %i px

en: Subtitle position down
uk: Опустити субтитри

en: Subtitle position up
uk: Підняти субтитри

en: Subtitle renderers using libass
uk: Рендери субтитрів з використанням libass

en: Subtitle track: %s
uk: Доріжка субтитрів: %s

en: Subtitles
uk: Субтитри

en: Subtitles & OSD
uk: Субтитри та OSD

en: Subtitles & On Screen Display Settings
uk: Субтитри та налаштування OSD

en: Subtitles && OSD
uk: Субтитри та OSD

en: Subtitles (advanced)
uk: Субтитри (додатково)

en: Subtitles (asa demuxer)
uk: Субтитри (демультиплексор asa)

en: Subtitles (images)
uk: Субтитри (зображення)

en: Subtitles Files
uk: Файли субтитрів

en: Subtitles Language
uk: Мова субтитрів

en: Subtitles Track
uk: Доріжка субтитрів

en: Subtitles alignment
uk: Вирівнювання субтитрів

en: Subtitles codecs
uk: Кодери субтитрів

en: Subtitles delay
uk: Затримка субтитрів

en: Subtitles description
uk: Опис субтитрів

en: Subtitles encoder
uk: Кодувальник субтитрів

en: Subtitles encoding
uk: Кодування субтитрів

en: Subtitles format
uk: Формат субтитрів

en: Subtitles justification
uk: Вирівнювання субтитрів

en: Subtitles text encoding
uk: Кодування тексту в субтитрах

en: Subtitles track
uk: Доріжка субтитрів

en: Subtitles track ID
uk: ID доріжки субтитрів

en: Subtitles/OSD
uk: Субтитри/OSD

en: Subtitles/Video
uk: Субтитри/відео

en: Summary
uk: Загальні дані

en: Sundanese
uk: Сунданська

en: Supplementary caching value for remote files, in milliseconds.
uk: Додатковий розмір кешу для віддалених файлів у мілісекундах.

en: Surround
uk: Оточення

en: Surround delay (ms)
uk: Затримка оточення (мс)

en: Surround delay, in ms. Usual values are from 5 to 40 ms.
uk: Затримка оточення, у мс. Зазвичай, значення від 5 до 40 мс.

en: Surround effect level (from 0 to 100, default value is 0).
uk: Рівень ефекту оточення (від 0 до 100, значення за змовчуванням 0).

en: Surround level
uk: Рівень оточення

en: Swahili
uk: Суахілі

en: Swati
uk: Сваті

en: Swedish
uk: Шведська

en: Sweep Depth
uk: Глибина пошуку

en: Sweep Rate
uk: Частота пошуку

en: Switch to full preferences view
uk: Перемкнути до повних налаштувань

en: Switch to simple preferences view
uk: Перемкнути до простих налаштувань

en: Sync on Intra Frame
uk: Синхронізувати за I-кадрами

en: Synchronise on audio track
uk: Синхронізовувати по аудіодоріжці

en: Synchronization
uk: Синхронізація

en: Synchronize left and right
uk: Синхронізувати ліворуч та праворуч

en: Synchronize top and bottom
uk: Синхронізувати вгорі та знизу

en: Syslog facility
uk: Можливості syslog

en: System Id
uk: Системний ID

en: System's default
uk: За змовчуванням системи

en: Systray icon
uk: Значок в області сповіщень

en: Systray popup when minimized
uk:  Спливаючі вікна у області сповіщення, якщо мінімізовано

en: T&itle
uk: Заголовок

en: T.140 text encoder
uk: Кодер тексту T.140

en: TCP address to use (default localhost)
uk: Використовувана адреса TCP (localhost за змовчуванням)

en: TCP address to use to communicate with the video part of the Bar Graph (default localhost).In the case of bargraph incrustation, use localhost.
uk: Використовувана адреса TCP для з’єднання із відеочастиною Bar Graph (localhost за змовчуванням). У випадку bargraph-накипу, використовуйте localhost.

en: TCP command input
uk: Ввід команд із TCP

en: TCP connection timeout
uk: Таймаут TCP-з'єднання

en: TCP input
uk: Ввід з TCP

en: TCP port to use (default 12345)
uk: Використовуваний порт TCP (12345 за змовчуванням)

en: TCP port to use to communicate with the video part of the Bar Graph (default 12345).Use the same port as the one used in the rc interface.
uk: Використовуваний порт TCP для з’єднання із Bar Graph (12345 за змовчуванням). Використовуйте той самий порт, який вказаний у інтерфейсі RC.

en: TCP/UDP timeout (ms)
uk: Таймаут TCP/UDP (мс)

en: TS muxer (libdvbpsi)
uk: Мультиплексор TS (libdvbpsi)

en: TTA demuxer
uk: Демультиплексор TTA

en: TV
uk: ТБ

en: TY Stream audio/video demux
uk: Демультиплексор потоку аудіо/відео TY

en: Tagalog
uk: Тагальська

en: Tahitian
uk: Таїтянська

en: Tajik
uk: Таджицька

en: Take a snapshot
uk: Зробити стоп-кадр

en: Take video snapshot
uk: Зробити стоп-кадр

en: Takes a video snapshot and writes it to disk.
uk: Робить стоп-кадр відео та зберігає його на диск.

en: Tamil
uk: Тамільська

en: Target bitrate of the transcoded audio stream.
uk: Цільовий бітрейт перекодованого аудіопотоку.

en: Target bitrate of the transcoded video stream.
uk: Цільовий бітрейт перекодованого відеопотоку.

en: Target output frame rate for the video stream.
uk: Цільова частота зміни кадрів для відеопотоку.

en: Tatar
uk: Татарська

en: Teal
uk: Зеленувато-голубий

en: Techno
uk: Техно

en: Techno-Industrial
uk: Техноіндустріальний

en: Telepathy "Now Playing" (MissionControl)
uk: «Зараз відтворюється» Telepathy (MissionControl)

en: Teletext
uk: Телетекст

en: Teletext Activation
uk: Активація телетексту

en: Teletext alignment
uk: Вирівнювання телетексту

en: Teletext page
uk: Сторінка телетексту

en: Teletext subtitles
uk: Субтитри телетексту

en: Teletext subtitles decoder
uk: Декодер субтитрів телетексту

en: Teletext subtitles: hearing impaired
uk: Субтитри телетексту: погіршений слух

en: Teletext text subtitles
uk: Субтитри тексту телетексту

en: Teletext: additional information
uk: Телетекст: додаткова інформація

en: Teletext: program schedule
uk: Телетекст: розклад програм

en: Tell VLC that it is being launched due to a file association in the OS
uk: Вказує, що VLC запущений з асоціації файлу в ОС

en: Tell lirc to read this configuration file. By default it searches in the users home directory.
uk: Примусити lirc читати цей файл конфігурації. За змовчуванням цей файл шукається у домашньому каталозі користувача.

en: Telnet Interface
uk: Інтерфейс Telnet

en: Telugu
uk: Телугу

en: Terrestrial bandwidth
uk: Наземна пропускна здатність

en: Terrestrial bandwidth [0=auto,6,7,8 in MHz]
uk: Наземна пропускна здатність [0=авто,6,7,8 у МГц]

en: Terrestrial guard interval
uk: Наземний захисний інтервал

en: Terrestrial hierarchy mode
uk: Наземний режим ієрархії

en: Terrestrial high priority stream code rate (FEC)
uk: Наземна швидкість кодування високоприорітетного потоку (FEC)

en: Terrestrial low priority stream code rate (FEC)
uk: Земна кодова швидкість низькоприорітетного потоку (FEC)

en: Terrestrial transmission mode
uk: Наземний режим передачі

en: Text
uk: Текст

en: Text alignment:
uk: Вирівнювання тексту:

en: Text default color
uk: Колір тексту за змовчуванням

en: Text identifier for the callback functions
uk: Текстовий ідентифікатор функції зворотнього виклику

en: Text is always opaque
uk: Текст завжди непрозорий

en: Text position
uk: Позиція тексту

en: Text renderer
uk: Генератор тексту

en: Text renderer for Mac
uk: Генератор тексту для Mac

en: Text rendering module
uk: Модуль виведення тексту

en: Text subtitles decoder
uk: Декодер тексту субтитрів

en: Text subtitles parser
uk: Парсер текстових субтитрів

en: Text to display on the overlay framebuffer.
uk: Текст для відображення на оверлеї фреймбуферу

en: Texts / Logs (*.log *.txt);; All (*.*)
uk: Тексти/журнали (*.log *.txt);; Усі (*.*)

en: Textual audio descriptions
uk: Текстуальні описи аудіо

en: Thai
uk: Тайська

en: Thai (TIS 620-2533/ISO 8859-11)
uk: Тайська (TIS 620-2533/ISO 8859-11)

en: Thai (Windows-874)
uk: Тайська (Windows-874)

en: Thanks
uk: Подяки

en: The IP address of the network master clock to use for clock synchronisation.
uk: IP-адреса головного сервера для мережевої синхронізації.

en: The Page URL to use as referrer when connecting to the server. This is the page housing the SWF file.
uk: URL сторінки, який буде використовуватися як реферер під час з’єднання із сервером. Це сторінка, яка містить SWF-файл.

en: The SAP module normally chooses itself the right addresses to listen to. However, you can specify a specific address.
uk: Модуль SAP звичайно сам вибирає потрібну адресу. Однак, Ви можете вибрати іншу.

en: The SFW URL to use as referrer when connecting to the server. This is the SWF file that contained the stream.
uk: URL SFW для використання у якості реферера під час з’єднання із сервером. Це SWF-файл, який містить потік.

en: The URL set for an alternative scrobbler engine
uk: URL альтернативного скроблера

en: The YUV4MPEG2 header is compatible with mplayer yuv video ouput and requires YV12/I420 fourcc. By default vlc writes the fourcc of the picture frame into the output destination.
uk: Заголовок The сумісний з відеовиводом mplayer та вимагає YV12/I420 fourcc. За змовчуванням vlc пише fourcc кадру зображення у цільовий вивід.

en: The audio device "%s" is already in use.
uk: Аудіопристрій "%s" уже використовується.

en: The capture device "%s" does not support the required parameters.
uk: Пристрій захоплення "%s" не підтримує необхідні параметри.

en: The chosen codecs are not compatible with each other. For example: It is impossibleto  mix uncompressed audio with any video codec.
    
    Correct your selection and try again.
uk: Обрані кодеки між собою не сумісні. Наприклад, неможливо мікшувати нестиснений звук з будь-яким відеокодеком.
    
    Відкоригуйте вибір та спробуйте знову.

en: The color of the text that will be rendered on the video. This must be an hexadecimal (like HTML colors). The first two chars are for red, then green, then blue. #000000 = black, #FF0000 = red, #00FF00 = green, #FFFF00 = yellow (red + green), #FFFFFF = white
uk: Колір тексту, який буде виводитися на відео. Значення вказується в шістнадцятковому вигляді (як в HTML). Перші два символи означають червоний, потім зелений і жовтий. #000000 = чорний, #FF0000 = червоний, #00FF00 = зелений, #FFF00 = жовтий (червоний + зелений), #FFFFFF = білий

en: The cryptographic signature for the downloaded file "%s" was invalid and could not be used to securely verify it. Thus, the file was deleted.
uk: Криптографічна сигнатура для завантаженого файлу "%s" була неправильною та не могла бути використаною для безпечної перевірки. Тому файл було видалено.

en: The decoder can partially decode or skip frame(s) when there is not enough time. It's useful with low CPU power but it can produce distorted pictures.
uk: Декодер може частково декодувати або пропускати кадри, коли не вистачає часу. Це може бути корисно з повільним ЦП, але може давати зіпсовану картинку.

en: The default is to update the OSD menu picture every 200 ms. Shorten the update time for environments that experience transmissions errors. Be careful with this option as encoding OSD menu pictures is very computing intensive. The range is 0 - 1000 ms.
uk: За змовчуванням екранне меню оновлюється кожні 200 мс. Вкажіть більш короткий період оновлення, якщо Ви помічаєте помилки в зображенні. Будьте обережні, тому що цей параметр може сильно навантажити ЦП. Припустимі значення від 0 до 1000 мс.

en: The degree of blurring from 1 to 127.
uk: Градус розмивання від 1 до 127.

en: The delay which is introduced by the physical algorithm may sometimes be disturbing for the synchronization between lips-movement and speech. In case, turn this on to compensate.
uk: Увімкнення спеціального алгоритму, що компенсує затримку між рухами губ і мовою.

en: The demuxer will advance timestamps if the input can't keep up with the rate.
uk: Демультиплексор буде використовувати часові мітки, якщо вхід не може тримати частоту.

en: The desktop mode allows you to display the video on the desktop.
uk: Режим робочого столу дозволяє відтворювати відео на робочому столі.

en: The displayed overlay images is cleared by making the overlay completely transparent. All previously rendered images and text will be cleared from the cache.
uk: Відображуваня зображенні оверлею стираються позначенням оверлею повністю прозорим. Усі попередньо рендеровані зображення та текст будуть стерті з кешу.

en: The encoder can make on-the-fly quality tradeoffs if your CPU can't keep up with the encoding rate. It will disable trellis quantization, then the rate distortion of motion vectors (hq), and raise the noise reduction threshold to ease the encoder's task.
uk: Кодувальник може на ходу змінювати рівень якості, якщо Ваш ЦП не може зберігати швидкість кодування. Він вимикає квантування ґратками, потім показник викривлення і піднімає значення шумозаглушення для полегшення задачі кодувальника.

en: The even CSA encryption key. This must be a 16 char string (8 hexadecimal bytes).
uk: Парний ключ шифрування CSA. Це значення — рядок ,довжиною 16 символів (8 шістнадцяткових байт).

en: The format of '%s' cannot be detected. Have a look at the log for details.
uk: Формат '%s' неможливо визначити. Дивіться журнал для деталей.

en: The given syntax is deprecated. Run "vlc -p dvb" to see an explanation of the new syntax.
uk: Даний синтаксис застарів. Запустіть «vlc -p dvb» для того, аби побачити пояснення нового синтаксису.

en: The height of the effects video window, in pixels.
uk: Висота вікна відеоефектів, у пікселях.

en: The height of the mini image for further processing (48 is default)
uk: Висота мінізображення для подальшої обробки (за змовчуванням — 48)

en: The height of the video window, in pixels.
uk: Висота вікна відео, у пікселях.

en: The image blended onto the base image
uk: Зображення, змішане на базове зображення

en: The image which will be used to blend onto
uk: Зображення, на яке буде задіяно змішування

en: The maximum number of filters (%d) was reached.
uk: Максимальна кількість фільтрів (%d) досягнута.

en: The maximum of non-black pixels in a line to consider that the line is black.
uk: Кількість не чорних пікселів у лінії, щоб вважати, що лінія чорна.

en: The media library is automatically saved and reloaded each time you start VLC.
uk: Медіабібліотека автоматично зберігається та перевантажується кожного разу, коли стартує VLC.

en: The minimum difference in the number of detected black lines to consider that ratio changed and trigger recrop.
uk: Мінімальна відмінність у кількості визначених чорних ліній, щоб вважати, що співвідношення змінилося та викликати переобрізання

en: The new version was successfully downloaded. Do you want to close VLC and install it now?
uk: Нова версія успішно завантажена. Ви хочете закрити VLC та встановити її зараз?

en: The number of consecutive images with the same detected ratio (different from the previously detected ratio) to consider that ratio chnged and trigger recrop.
uk: Кількість послідовних зображень з однаковим визначеним співвідношенням (відрізняється від попередньо визначеного співвідношення), щоб вважати, що співвідношення змінилося та викликати переобрізання.

en: The number of time the blend will be performed
uk: Скільки разів буде виконано змішування

en: The opacity (inverse of transparency) of the text that will be rendered on the video. 0 = transparent, 255 = totally opaque.
uk: Непрозорість тексту, який буде виводитися на відео. 0 = прозорий, 255 = повністю непрозорий.

en: The option allows you to enable or disable the high-quality float32 audio output mode (which is not well supported by some soundcards).
uk: Цей параметр дозволяє увімкнути або вимкнути режим високоякісного 32-бітного виведення з плаваючою крапкою (що не дуже добре підтримується деякими звуковими картами).

en: The password of your last.fm account
uk: Пароль облікового запису last.fm

en: The path where the debugframes should be saved
uk: Шлях, куди будуть збережені кадри відлагоджування

en: The playlist can use a tree to categorize some items, like the contents of a directory.
uk: Список відтворення може використовувати дерево для категоризації деяких елементів, типу змісту каталогу.

en: The provided polarization "%c" is not valid.
uk: Поляризація "%c" не є правильною.

en: The requested RTSP session could not be established.
uk: Запитана RTSP-сесія не може бути встановлена.

en: The selected audio output device is exclusively in use by another program.
uk: Обраний вихідний аудіопристрій використовується виключно іншою програмою.

en: The specified sound font file (%s) is incorrect.
    Please install a valid sound font and reconfigure it from the VLC preferences (Codecs / Audio / FluidSynth).
uk: Вказаний звуковий файл шрифтів (%s) неправильний.
    Будь ласка, встановіть правильний файл та переконфігуруйте його у налаштуваннях VLC (Кодеки/Аудіо/FluidSynth).

en: The standard MPEG audio (1/2) format (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG and RAW)
uk: Стандартний формат MPEG audio (1/2) (використовується із MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG і RAW)

en: The step size of the volume is adjustable using this option, in a range from 0 to 1024.
uk: Величина кроку зміни гучності в діапазоні від 0 до 1024.

en: The stream must be playing or paused for bookmarks to work.
uk: Потік повинен перебувати в режимі відтворення або паузи для роботи закладок.

en: The stream will run this duration (in seconds).
uk: Потік виконуватиметься заданий час (у секундах).

en: The stream will start at this position (in seconds).
uk: Потік почнеться із цієї позиції (у секундах).

en: The stream will stop at this position (in seconds).
uk: Потік зупиниться на цій позиції (у секундах).

en: The transcoder will drop frames if your CPU can't keep up with the encoding rate.
uk: Перекодувальник буде пропускати кадри, якщо Ваш ЦП не справляється із навантаженням.

en: The transparency of the OSD VNC can be changed by giving a value between 0 and 255. A lower value specifies more transparency a higher means less transparency. The default is being not transparent (value 255) the minimum is fully transparent (value 0).
uk: Прозорість OSD VNC може бути змінена наданням значення між 0 та 255. Нижче значення означає більшу прозорість, вище — меншу прозорість. За змовчуванням — непрозорість (255), мінімум — повна прозорість (0).

en: The transparency of the OSD menu can be changed by giving a value between 0 and 255. A lower value specifies more transparency a higher means less transparency. The default is being not transparent (value 255) the minimum is fully transparent (value 0).
uk: Прозорість OSD-меню може бути змінена наданням значень між 0 та 255. Нижче значення вказує на більшу прозорість, вище означає меншу прозорість. За змовчуванням — непрозоре (255), мінімум — повністю прозоре (0).

en: The username of your last.fm account
uk: Ім’я користувача облікового запису last.fm

en: The wallpaper mode allows you to display the video as the desktop background.
uk: Цей режим дозволяє показувати відео на фоні робочого столу.

en: The width of the effects video window, in pixels.
uk: Ширина вікна відеоефектів, у пікселях.

en: The width of the mini image for further processing (64 is default)
uk: Ширина мінізображення для подальшої обробки (за змовчуванням — 64)

en: The width of the video window, in pixels.
uk: Ширина вікна відео, у пікселях.

en: Theora is a free general-purpose codec (useable with MPEG TS and OGG)
uk: Theora — це вільний кодек загального призначення (використовується із MPEG TS і OGG)

en: Theora video decoder
uk: Відеодекодер Theora

en: Theora video encoder
uk: Відеокодувальник Theora

en: Theora video packetizer
uk: Відеопакетувальник Theora

en: There is no help available for these modules.
uk: Довідка для даних модулів недоступна.

en: There is no suitable stream-output access module for "%s/%s://%s".
uk: Немає відповідного модуля доступу вихідного потоку для «%s/%s://%s».

en: These are general settings for video/audio/subtitles encoding modules.
uk: Загальні параметри модулів кодування відео/аудіо/субтитрів.

en: These modules provide network functions to all other parts of VLC.
uk: Ці модулі надають мережеві функції іншим частинам VLC.

en: These options allow you to configure the interfaces used by VLC. You can select the main interface, additional interface modules, and define various related options.
uk: Ці параметри дозволяють налаштувати інтерфейси, використовувані VLC. Ви можете вибрати головний інтерфейс, додаткові модулі інтерфейсу та налаштувати різні параметри.

en: These options allow you to enable special CPU optimizations. You should always leave all these enabled.
uk: Ці параметри дозволяють вам увімкнути спеціальну оптимізацію центрального процесора. Не варто відключати тут що-небудь.

en: These options allow you to modify the behavior of the audio subsystem, and to add audio filters which can be used for post processing or visual effects (spectrum analyzer, etc.). Enable these filters here, and configure them in the "audio filters" modules section.
uk: Ці налаштування дозволяють змінювати роботу звукової підсистеми та додавати аудіофільтри, які можуть використовуватися для пост-обробки або візуальних ефектів (аналізатор спектра і т.д.). Конфігурація кожного з фільтрів перебуває в розділі модулів «Аудіофільтри».

en: These options allow you to modify the behavior of the input subsystem, such as the DVD or VCD device, the network interface settings or the subtitle channel.
uk: Ці параметри дозволяють Вам змінювати налаштування підсистеми вводу таких пристроїв, як DVD або VCD, налаштування мережевого інтерфейсу або канал субтитрів.

en: These options allow you to modify the behavior of the subpictures subsystem. You can for example enable subpictures filters (logo, etc.). Enable these filters here and configure them in the "subpictures filters" modules section. You can also set many miscellaneous subpictures options.
uk: Ці налаштування дозволяють Вам змінити поведінку підсистеми шарів. Приміром, можна увімкнути фільтри (лого і т.п.). Увімкніть ці фільтри тут і налаштування у розділі «Фільтри шарів». Також можна задати безліч додаткових налаштувань даних модулів.

en: These options allow you to modify the behavior of the video output subsystem. You can for example enable video filters (deinterlacing, image adjusting, etc.). Enable these filters here and configure them in the "video filters" modules section. You can also set many miscellaneous video options.
uk: Ці параметри дозволяють вам змінювати роботу підсистеми виведення відео. Ви можете увімкнути відео фільтри (деінтерлейс, корекція кольору, і т.д.).Вмикайте ці фільтри тут і налаштовуйте в розділі модулів «Відео фільтри». Ви також можете налаштувати тут безліч інших параметрів відео.

en: These options allow you to select default modules. Leave these alone unless you really know what you are doing.
uk: Ці параметри дозволяють вибирати модулі за змовчуванням. Не змінюйте їх, якщо Ви не впевнені в тому, що робите.

en: These options allow you to set default global options for the stream output subsystem.
uk: Ці параметри дозволяють задати загальні налаштування за змовчуванням для підсистеми виводу потоку.

en: These options define the behavior of the playlist. Some of them can be overridden in the playlist dialog box.
uk: Ці параметри визначають поведінку списку відтворення. Деякі з них можуть бути перевизначені в діалоговому вікні списку відтворення.

en: These settings affect chroma transformation modules.
uk: Ці налаштування стосуються модулів перетворення кольоровості.

en: These settings are the global VLC key bindings, known as "hotkeys".
uk: Ці параметри налаштовують глобальні комбінації клавіш («гарячі клавіші»).

en: This AVI file is broken. Seeking will not work correctly.
    Do you want to try to fix it?
    
    This might take a long time.
uk: Цей AVI-файл зіпсовано. Позиціонування не буде правильно працювати.
    Спробувати виправити його?
    
    Це може тривати досить довго.

en: This adds audio post processing filters, to modify the sound rendering.
uk: Це дозволить вам додати фільтри пост-обробки звуку для його зміни.

en: This adds post-processing filters to enhance the picture quality, for instance deinterlacing, or distort the video.
uk: Дозволяє додавати фільтри пост-обробки для поліпшення якості зображення, усунення черезрядковості, для клонування або розтягання вікна відео.

en: This adds so-called "subpicture filters". These filters overlay some images or text over the video (like a logo, arbitrary text, ...).
uk: Це додає так звані «фільтри шарів». Ці фільтри перекривають деякими зображеннями чи текстом відео (типу лого, довільний текст…).

en: This adds video output filters like clone or wall
uk: Це додає фільтри відеовиводу типу «клон» чи «стіна»

en: This adds visualization modules (spectrum analyzer, etc.).
uk: Додає модулі візуалізації (аналізатор спектра та інші).

en: This allow you to configure the initial caching amount for stream output  muxer. This value should be set in milliseconds.
uk: Дозволяє змінювати початкове значення кеша за змовчуванням для вихідного потоку мультиплексора. Значення вказується в мілісекундах.

en: This allows hardware decoding when available.
uk: Дозволяє апаратне декодування, якщо воно доступне.

en: This allows proper handling of HDTV-1080 video format even if broken encoder incorrectly sets height to 1088 lines. You should only disable this option if your video has a non-standard format requiring all 1088 lines.
uk: Дозволяє правильно обробляти формат HDTV-1080, навіть якщо кодувальник невірно вказує висоту як 1088 ліній. Вимикати цю опцію варто тільки в тому випадку, якщо Ваше відео закодоване в нестандартному форматі, що потребує усіх 1088 ліній.

en: This allows to define the TTL (Time-To-Live) of the stream. This parameter is the maximum number of routers your stream can go through. If you don't know what it means, or if you want to stream on your local network only, leave this setting to 1.
uk: TTL (Time-To-Live) потоку. Цей параметр — максимальне число маршрутизаторів, які Ваш потік може пройти. Якщо Ви не знаєте, що це означає, або якщо Ви бажаєте вести мовлення тільки у Вашій локальній мережі, залишіть значення цього параметра 1.

en: This allows to play audio at lower or higher speed without affecting the audio pitch
uk: Це дозволяє програвати звук з нижчою чи вищою швидкістю без дії на рівень звуку

en: This allows to save a stream to a file. The can be reencoded on the fly. Whatever VLC can read can be saved.
    Please note that VLC is not very suited for file to file transcoding. Its transcoding features are however useful to save network streams, for example.
uk: Збереження потоку у файл. Потік повинен бути у форматі, який розуміє VLC.  При бажанні потік можна перекодувати в інший формат.
    Зверніть увагу, що VLC не дуже пристосований до перекодування файлів. Його можливості кодування більш підходять, наприклад, для збереження мережевих потоків.

en: This allows to stream on a network.
uk: Дозволяє вести мовлення в мережу.

en: This allows you to add overlays (also known as "subpictures" on the transcoded video stream. The subpictures produced by the filters will be overlayed directly onto the video. You can specify a colon-separated list of subpicture modules
uk: Цей параметр дозволяє додавати шари (знані як «підмалюнки» на перекодованому відеопотоці) до відеопотоку. Шари, отримані з фільтрів накладаються прямо на відео. Ви можете вказати список модулів підмалюнків через кому

en: This allows you to change the default target level (89 dB) for stream with replay gain information
uk: Це дозволяє Вам змінити цільовий рівень за змовчуванням (89 dB) для потоку з інформацією автонормалізації гучності звуку

en: This allows you to define playlist bookmarks.
uk: Дозволяє задати закладки списку відтворення.

en: This allows you to force an access module. You can use it if the correct access is not automatically detected. You should not set this as a global option unless you really know what you are doing.
uk: Використовуваний модуль доступу. Ви можете вказати правильний модуль, якщо автовизначення не спрацювало. Не встановлюйте цей параметр, як глобальний, якщо Ви не впевнені в тому, що робите.

en: This allows you to give a contact mail address for the stream, that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
uk: Дозволяє задати e-mail для контактів, яке буде зазначено в SDP (дескрипторі сесії).

en: This allows you to give a contact telephone number for the stream, that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
uk: Дозволяє задати номер контактного телефону, який буде зазначено в SDP (дескрипторі сесії).

en: This allows you to give a short description with details about the stream, that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
uk: Дозволяє задати докладний опис потоку, який буде зазначено в SDP (дескрипторі сесії).

en: This allows you to give an URL with more details about the stream (often the website of the streaming organization), that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
uk: Дозволяє задати URL з більш докладним описом потоку (часто веб-сайт організації), яке буде зазначено в SDP (дескрипторі сесії)

en: This allows you to keep an unique stream output instance across multiple playlist item (automatically insert the gather stream output if not specified)
uk: Цей параметр дозволяє тримати той самий потік виводу серед декількох елементів списку відтворення (автоматично вставляти вихідний потік, якщо нічого не зазначено)

en: This allows you to play from several inputs at the same time. This feature is experimental, not all formats are supported. Use a '#' separated list of inputs.
uk: Дозволяє одночасно відтворювати кілька потоків вводу. Ця можливість експериментальна, не всі формати підтримуються. Використовуйте список вводу з елементами, розділеними символом '#'.

en: This allows you to remotely synchronise clocks for server and client. The detailed settings are available in Advanced / Network Sync.
uk: Дозволяє віддалено синхронізувати годинник сервера й клієнта. Детальні налаштування доступні в розділі «Додатково / Мережева синхронізація».

en: This allows you to select a list of encoders that VLC will use in priority.
uk: Список кодувальників, які VLC буде використовувати, залежно від їх пріоритету.

en: This allows you to select the order in which VLC will choose its packetizers.
uk: Цей параметр дозволяє вибирати порядок, у якому VLC буде використовувати пакетувальники.

en: This allows you to set the animation speed (between 1 and 10, defaults to 6).
uk: Дозволяє встановити швидкість анімації (між 1 і 10, за змовчуванням 6).

en: This allows you to set the resolution of the Goom display (bigger resolution will be prettier but more CPU intensive).
uk: Дозволяє встановити роздільну здатність дисплея Goom (більша роздільна здатність потребує більше потужності ЦП).

en: This allows you to specify a group for the session, that will be announced if you choose to use SAP.
uk: Група сесій, яка буде зазначена в сповіщеннях при використанні SAP.

en: This allows you to specify how the SDP (Session Descriptor) for this RTP session will be made available. You must use an url: http://location to access the SDP via HTTP, rtsp://location for RTSP access, and sap:// for the SDP to be announced via SAP.
uk: Вкажіть, як буде доступний SDP (дескриптор сесії) для цієї сесії RTP. Ви повинні вказати URL: http://шлях доступу SDP по HTTP, rtsp://шлях для доступу по RTSP і sap:// для сповіщення SDP по SAP.

en: This allows you to specify the base port for the RTP streaming.
uk: Початковий порт для мовлення по RTP.

en: This allows you to specify the default audio port for the RTP streaming.
uk: Порт аудіо для мовлення по RTP.

en: This allows you to specify the default video port for the RTP streaming.
uk: Порт відео для мовлення по RTP.

en: This allows you to specify the muxer used for the streaming output. Default is to use no muxer (standard RTP stream).
uk: Вкажіть мультиплексор вихідного потоку. За змовчуванням не використовується ніякий мультиплексор (звичайний потік RTP).

en: This allows you to stream MPEG4 LATM audio streams (see RFC3016).
uk: Дозволяє вести мовлення аудіопотоками MPEG4 LATM (див. RFC3016).

en: This allows you to stream an entire transponder with a "budget" card.
uk: Дозволяє вести мовлення цілим транспондером з «бюджетною» картою.

en: This avoids flooding the message log with debug output from the video output synchronization mechanism.
uk: Дозволяє не забивати журнал повідомленнями механізму синхронізації відеовиводу.

en: This can be used to read only a part of the stream. It must be possible to control the incoming stream (for example, a file or a disc, but not an UDP network stream.) The starting and ending times can be given in seconds.
uk: Читати тільки частину потоку. Це дає змогу контролювати вхідний потік (наприклад, файл чи диск, але не мережеві UDP-потоки). Час початку та кінця може задаватися у секундах.

en: This combination is already taken by "%@".
uk: Ця комбінація вже зайнята "%@".

en: This defines the address, port and path the RTSP VOD server will listen on.
    Syntax is address:port/path. The default is to listen on all interfaces (address 0.0.0.0), on port 554, with no path.
    To listen only on the local interface, use "localhost" as address.
uk: Визначає адресу, порт і шлях, за яким буде слухати сервер RTSP VOD.
    Синтаксис — адреса:порт/шлях. За змовчуванням прослуховування ведеться на усі інтерфейси (адреса 0.0.0.0), на порт 554 без шляху.
    Для прослуховування лише локального інтерфейсу, використовуйте «localhost» як адресу.

en: This defines the playback speed (nominal speed is 1.0).
uk: Визначає швидкість відтворення (номінальна швидкість — 1.0).

en: This delays the audio output. The delay must be given in milliseconds. This can be handy if you notice a lag between the video and the audio.
uk: Затримка виводу звуку в мілісекундах. Це може бути зручним, якщо існують розбіжності між відео та звуком.

en: This determines how fuzzy subtitle and movie filename matching will be. Options are:
    0 = no subtitles autodetected
    1 = any subtitle file
    2 = any subtitle file containing the movie name
    3 = subtitle file matching the movie name with additional chars
    4 = subtitle file matching the movie name exactly
uk: Ця опція визначає, наскільки нечітким буде визначення імені файлів субтитрів і фільму. Можливі значення:
    0 = вимкнути автовизначення субтитрів
    1 = будь-який файл субтитрів
    2 = будь-який файл субтитрів, ім'я якого містить ім'я файлу фільму
    3 = файл субтитрів, що містить ім'я файлу фільму й додаткові знаки
    4 = файл субтитрів, що містить тільки ім'я файлу фільму

en: This dialog will allow you to stream or convert your media for use locally, on your private network, or on the Internet.
    You should start by checking that source matches what you want your input to be and then press the "Next" button to continue.
uk: Цей діалог дозволить Вам віщати чи конвертувати медіа для локального використання, у Вашій мережі чи в Інтернеті.
    Ви маєте почати із перевірки відповідності джерела тому, що Ви хочете ввести, а потім натиснути кнопку «Далі», щоб продовжити.

en: This display the resulting media, but can slow things down.
uk: Показує результуюче медіа, але може знизити швидкість.

en: This drops frames that are late (arrive to the video output after their intended display date).
uk: Дозволяє пропускати спізнілі карти (вони з’являються на модулі виводу після наміченої дати виведення).

en: This effect gives you the feeling that you are standing in a room with a complete 7.1 speaker set when using only a headphone, providing a more realistic sound experience. It should also be more comfortable and less tiring when listening to music for long periods of time.
    It works with any source format from mono to 7.1.
uk: Цей ефект дає відчуття того, що ви знаходитесь в кімнаті з повним комплектом колонок 7.1 при використанні тільки одних навушників, надаючи більш реалістичну музичну картину. Це повинно бути більш зручним для меншої втоми для прослуховуванні музики тривалий час. Працює з будь-яким вихідним форматом від моно до 7.1.

en: This effect, also known as "greenscreen" or "chroma key" blends the "blue parts" of the foreground image of the mosaic on the background (like weather forecasts). You can choose the "key" color for blending (blue by default).
uk: Цей ефект, також знаний як «зелений екран» чи «ключ кольоровості» змішує «сині частини» переднього зображення з мозаїкою фонового (типу прогнозу погоди). Ви можете «ключовий» колір для змішування (синій за змовчуванням).

en: This enables VLC hotkeys from the (non-embedded) video window.
uk: Вмикає гарячі клавіші VLC із (не вбудованого) відеовікна.

en: This enables a SAP caching mechanism. This will result in lower SAP startup time, but you could end up with items corresponding to legacy streams.
uk: Вмикає кешування SAP. У результаті запуск SAP буде відбуватися швидше, але Ви можете зіштовхнутися з елементами списку відтворення, що посилаються на застарілі потоки.

en: This enables actual parsing of the announces by the SAP module. Otherwise, all announcements are parsed by the "live555" (RTP/RTSP) module.
uk: Вмикає обробки сповіщень модулем SAP. Інакше всі сповіщення будуть оброблятися модулем «live555» (RTP/RTSP).

en: This enables automatic detection of UTF-8 encoding within subtitles files.
uk: Вмикає автоматичне визначення кодування UTF-8 у файлах субтитрів.

en: This enables colorization of the messages sent to the console Your terminal needs Linux color support for this to work.
uk: При включенні цього параметра повідомлення в консолі будуть кольоровими. Термінал при цьому повинен підтримувати кольори Linux.

en: This enables handling of mouse clicks on the video.
uk: Вмикає підтримку кліків мишкою на відео.

en: This facility allows you to process your iSight's input signal.
    
    No settings are available in this version, so you will be provided a 640px*480px raw video stream.
    
    Live Audio input is not supported.
uk: Це дозволяє Вам обробляти вхідний сигнал iSight.
    
    У цій версії налаштування недоступні, тому у Вас буде сирий відеопотік 640px*480px
    
    Вхід живого аудіо недоступний.

en: This facility allows you to process your screen's output.
uk: Це дозволить Вам обробити Ваш екранний вивід.

en: This forces the cropping of the source video. Accepted formats are x:y (4:3, 16:9, etc.) expressing the global image aspect.
uk: Вмикає обрізання відео. Можливими форматами є x:y (4:3, 16:9 і т.д.), що виражає співвідношення сторін відео.

en: This forces the monitor aspect ratio. Most monitors have square pixels (1:1). If you have a 16:9 screen, you might need to change this to 4:3 in order to keep proportions.
uk: Дозволяє задати співвідношення сторін пікселів у моніторі. В основному, монітори містять квадратні пікселі (1:1). Якщо у Вас екран 16:9, то,  можливо, варто змінити це налаштування на 4:3, щоб пропорції залишалися вірними.

en: This forces the source aspect ratio. For instance, some DVDs claim to be 16:9 while they are actually 4:3. This can also be used as a hint for VLC when a movie does not have aspect ratio information. Accepted formats are x:y (4:3, 16:9, etc.) expressing the global image aspect, or a float value (1.25, 1.3333, etc.) expressing pixel squareness.
uk: Задає співвідношення сторін вихідного потоку. Наприклад, деякі DVD стверджують, що вони закодовані у форматі 16:9, коли насправді — у 4:3. Також може бути використане VLC у тому випадку, якщо відео не містить інформації про співвідношення сторін. Можливі формати — x:y (4:3, 16:9 і т.д.), що виражає співвідношення сторін відео або значення із плаваючою крапкою (1.25, 1.3333 і т.д.), що виражає «квадратність» пікселя.

en: This integer when viewed in binary is a debugging mask
    calls                 1
    packet assembly info  2
uk: Це ціле число при перегляді у бінарному вигляді є маскою відлагоджування
    виклики                 1
    інформація збору пакета  2

en: This is VLC's default interface, with a native look and feel.
uk: Це інтерфейс VLC за змовчуванням з рідним виглядом.

en: This is VLC's skinnable interface. You can download other skins at
uk: Це змінний інтерфейс VLC. Ви можете завантажити інші обкладинки на

en: This is a ',' separated string, each objects should be prefixed by a '+' or a '-' to respectively enable or disable it. The keyword 'all' refers to all objects. Objects can be refered to by their type or module name. Rules applying to named objects take precedence over rules applying to object types. Note that you still need to use -vvv to actually display debug message.
uk: Це рядок, розділений комами, кожен об’єкт повинен мати префікс «+» або «-», що означає його ввімкнення чи вимкнення. Ключове слово «all» відповідає всім об’єктам. Об’єкти можуть бути позначені через їх тип чи ім’я модуля. Правила, які застосовуються до іменованих об’єктів, мають більше значення, ніж правила, які застосовуються до типів об’єктів. Зауважте, що Вам все ще необхідно використовувати -vvv для відображення повідомлення відлагоджування.

en: This is a coefficient that modifies the height of the bands.
uk: Коефіцієнт зміни висоти смуг.

en: This is a legacy entry to let you configure access output modules
uk: Застарілий параметр, дозволяє налаштувати модулі доступу виводу

en: This is a legacy entry to let you configure mux modules
uk: Застарілий параметр, дозволяє налаштувати модулі мультиплексування

en: This is the TCP port on which this interface will listen. It defaults to 4212.
uk: TCP-порт, на якому буде прослуховуватись інтерфейс. Значення за змовчуванням — 4212.

en: This is the audio codec that will be used.
uk: Буде використано цей аудіокодек.

en: This is the audio encoder module that will be used (and its associated options).
uk: Використовуваний модуль аудіокодувальника (і всі його відповідні параметри)

en: This is the audio output method used by VLC. The default behavior is to automatically select the best method available.
uk: Метод виводу звуку, використовуваний VLC. За змовчуванням автоматично вибирається найкращий доступний метод.

en: This is the default Audio CD device to use.
uk: Пристрій Audio CD для використання за змовчуванням.

en: This is the default DVD device to use.
uk: Пристрій (або файл) DVD для використання за змовчуванням.

en: This is the default DVD drive (or file) to use. Don't forget the colon after the drive letter (eg. D:)
uk: Пристрій (або файл) DVD для використання за змовчуванням. Не забудьте про двокрапку після імені диска (наприклад, D:).

en: This is the default VCD device to use.
uk: Пристрій VCD для використання за змовчуванням.

en: This is the default muxer method that will be used.
uk: Використовуваний вихідний мультиплексор.

en: This is the default output URI.
uk: Вихідний URI за змовчуванням.

en: This is the default output access method that will be used.
uk: Це метод вихідного доступу за змовчуванням.

en: This is the default port used for UDP streams. Default is 1234.
uk: Порт, використовуваний для потоків UDP. за змовчуванням вибирається 1234.

en: This is the default size of the fonts that will be rendered on the video. If set to something different than 0 this option will override the relative font size.
uk: Розмір шрифтів, які будуть виводитися на відео. Якщо значення цього параметра відмінне від 0, то воно перепише відносний розмір шрифту.

en: This is the desired frame rate when playing MJPEG from a file. Use 0 (this is the default value) for a live stream (from a camera).
uk: Бажана частота кадрів при програванні MJPEG з файлу. Використовуйте 0 (значення за змовчуванням) для потоку в реальному часі (із камери).

en: This is the desired frame rate when playing raw video streams.  In the form 30000/1001 or 29.97
uk: Бажана частота кадрів відтворення сирих потоків. У формі 30000/1001 або 29.97

en: This is the frame rate used as a fallback when playing MPEG video elementary streams.
uk: Частота кадрів, до якої можна відкотитися при програванні елементарних потоків MPEG.

en: This is the gain used for stream without replay gain information
uk: Цей приріст використовується для потоку без інформації про автонормалізацію гучності звуку

en: This is the hop limit (also known as "Time-To-Live" or TTL) of the multicast packets sent by the stream output (-1 = use operating system built-in default).
uk: Ліміт хопів (також відомий як "Time-To-Live" або TTL (час життя) групових пакетів, що надсилаються модулями виведення потоку (-1 = використовувати значення за змовчуванням в операційній системі).

en: This is the host on which the interface will listen. It defaults to all network interfaces (0.0.0.0). If you want this interface to be available only on the local machine, enter "127.0.0.1".
uk: Адреса і порт, на якому буде прослуховуватись інтерфейс. За змовчуванням слухає на усіх інтерфейсах (0.0.0.0). Якщо Ви бажаєте, щоб інтерфейс був доступний тільки на локальній машині, введіть 127.0.0.1

en: This is the host to which Growl notifications will be sent. By default, notifications are sent locally.
uk: Адреса, куди будуть надіслані сповіщення Growl. За змовчуванням сповіщення посилають локально.

en: This is the language of the audio stream.
uk: Це мова звукового потоку.

en: This is the main interface used by VLC. The default behavior is to automatically select the best module available.
uk: Це головний інтерфейс, використовуваний VLC. За змовчуванням автоматично вибирається найкращий доступний модуль.

en: This is the maximum application-layer packet size that can be transmitted over the network (in bytes).
uk: Максимальний розмір пакета рівня програм, який може бути переданий через мережевий інтерфейс (у байтах).

en: This is the maximum number of resumed TLS sessions that the cache will hold.
uk: Максимальна кількість оновлених сесій TSL, які будуть зберігатися у кеші.

en: This is the maximum size in bytes of the temporary files that will be used to store the timeshifted streams.
uk: Максимальний розмір тимчасових файлів, які будуть містити зсунуті за часом потоки.

en: This is the muxer that will be used for audio.
uk: Вихідний аудіомультиплексор.

en: This is the muxer that will be used for video.
uk: Вихідний відеомультиплексор.

en: This is the name of the session that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
uk: Назва сесії, яку буде зазначено в SDP (дескриптор сесії).

en: This is the number of audio buffers on which the power measurement is made. A higher number of buffers will increase the response time of the filter to a spike but will make it less sensitive to short variations.
uk: Кількість аудіобуферів, на яких ґрунтується вимірювання потужності. Чим вище це значення, тим більший час відгуку фільтра, але зате зменшується чутливість на коротких змінах.

en: This is the output URI that will be used for audio.
uk: Вихідний URI звуку.

en: This is the output URI that will be used for video.
uk: Вихідний URI відео.

en: This is the output URL that will be used.
uk: Вихідний URL.

en: This is the output access method that will be used for audio.
uk: Це метод вихідного доступу, який буде використано для звуку.

en: This is the output access method that will be used for video.
uk: Це метод вихідного доступу, який буде використано для відео.

en: This is the relative default size of the fonts that will be rendered on the video. If absolute font size is set, relative size will be overridden.
uk: Відносний розмір шрифтів, які буде виводитися на відео. Якщо зазначений абсолютний розмір шрифту, відносний буде ігноровано.

en: This is the relative default size of the fonts that will be rendered on the video. If absolute font size is set, relative size will be overriden.
uk: Відносний розмір шрифтів, які буде виводитися на відео. Якщо зазначений абсолютний розмір шрифту, відносний буде ігноровано.

en: This is the subtitles codec that will be used.
uk: Використовуваний кодек субтитрів.

en: This is the subtitles encoder module that will be used (and its associated options).
uk: Використовуваний модуль кодувальника субтитрів (і всі його відповідні параметри)

en: This is the the video output method used by VLC. The default behavior is to automatically select the best method available.
uk: Метод виведення відео, використовуваний VLC за змовчуванням. Автоматично вибирається найкращий доступний метод.

en: This is the verbosity level (0=only errors and standard messages, 1=warnings, 2=debug).
uk: Встановлює, наскільки докладно показувати повідомлення програми (0=тільки помилки та стандартні повідомлення, 1=попередження, 2=відлагоджування).

en: This is the video codec that will be used.
uk: Буде використано цей відеокодек.

en: This is the video encoder module that will be used (and its associated options).
uk: Використовуваний модуль відеокодувальника (і всі його відповідні параметри)

en: This limits the maximum number of clients that can connect to the RTSP VOD. 0 means no limit.
uk: Обмежити максимальну кількість клієнтів, які можуть підключатися до серверу RTSP VOD. 0 означає без обмежень.

en: This module allows to control an so called AtmoLight device connected to your computer.
    AtmoLight is the homegrown version of what Philips calls AmbiLight.
    If you need further information feel free to visit us at
    
    http://www.vdr-wiki.de/wiki/index.php/Atmo-plugin
    http://www.vdr-wiki.de/wiki/index.php/AtmoWin
    
    You can find there detailed descriptions on how to build it for yourself and where to get the required parts.
    You can also have a look at pictures and some movies showing such a device in live action.
uk: Цей модуль дозволяє контролювати так звані пристрої AtmoLight, під’єднані до Вашого комп’ютеру.
    AtmoLight — домашня версія того, що Philips називає AmbiLight.
    Якщо Вам потрібна подальша інформація, відвідайте
    
    http://www.vdr-wiki.de/wiki/index.php/Atmo-plugin
     http://www.vdr-wiki.de/wiki/index.php/AtmoWin
    
    Там Ви можете знайти детальні описи того, як зібрати його для себе і де взяти необхідні частини.
    Також Ви можете подивитися на малюнки та відеоролики, які показують такий пристрій у дії.

en: This module outputs the transcoded stream to a network  via the mms protocol.
uk: Цей модуль виводить перекодований потік у мережу через протокол mms.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via HTTP.
uk: Цей модуль виводить перекодований потік у мережу через HTTP.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via RTP.
uk: Цей модуль виводить перекодований потік у мережу через RTP.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via RTSP.
uk: Цей модуль виводить перекодований потік у мережу через RTSP.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via UDP.
uk: Цей модуль виводить перекодований потік у мережу через UDP.

en: This module outputs the transcoded stream to an Icecast server.
uk: Цей модуль виводить перекодований потік на сервер Icecast.

en: This module writes the transcoded stream to a file.
uk: Цей модуль пише перекодований потік до файлу.

en: This option adds an offset (positive or negative) to VLC default priorities. You can use it to tune VLC priority against other programs, or against other VLC instances.
uk: Цей параметр додає зсув (у більшу або меншу сторону) до пріоритету VLC за змовчуванням. Ви можете налаштувати пріоритет відносно інших програм або щодо інших процесів VLC.

en: This option allows you to specify the directory the ncurses filebrowser will show you initially.
uk: Цей параметр дозволяє вказати каталог, який спочатку буде Вам показувати файловий браузер на ncurses.

en: This option can be used to alter the way VLC selects its codecs (decompression methods). Only advanced users should alter this option as it can break playback of all your streams.
uk: Цей параметр використовується для зміни методу вибору кодеків (методи декомпресії). Тільки просунуті користувачі повинні змінювати ці налаштування, тому що вони можуть зламати існуюче відтворення усіх Ваших потоків.

en: This option is useful if you want to lower the latency when reading a stream
uk: Цей параметр корисний, якщо Ви хочете знизити затримку читання потоку

en: This option selects a stereo to mono downmix algorithm that is used in the headphone channel mixer. It gives the effect of standing in a room full of speakers.
uk: Цей параметр обирає алгоритм понижуючого мікшування із стерео у моно, що використовується у канальному мікшері навушників. Це дає ефект присутності у кімнаті, де повно гучномовців.

en: This option silences all other channels except the selected channel. Choose one from (0=left, 1=right, 2=rear left, 3=rear right, 4=center, 5=left front)
uk: Цей параметр приглушує всі інші канали окрім обраного каналу. Оберіть один із (0=лівий, 1=правий, 2=задній лівий, 3=задній правий, 4=центральний, 5=лівий передній)

en: This option will drop/duplicate video frames to synchronise the video track on the audio track.
uk: Цей параметр буде видаляти/додавати кадри для синхронізації відео та звуку.

en: This page allows to change the compression format of the audio or video tracks. To change only the container format, proceed to next page.
uk: Якщо Ви бажаєте змінити формат стискання звукових або відеодоріжок, використовуйте цю сторінку. Якщо Ви тільки бажаєте змінити контейнерний формат, перейдіть до наступної сторінки.

en: This page allows to select how the input stream will be sent.
uk: На цій сторінці можливо вибрати метод надсилання вхідного потоку.

en: This page allows to select how the stream will be encapsulated. Depending on previously chosen settings all formats won't be available.
uk: Визначає метод інкапсуляції потоку. Залежно від попередніх вибраних параметрів деякі формати можуть бути недоступні.

en: This page lists all the settings. Click "Finish" to start streaming or transcoding.
uk: Ця сторінка містить усі налаштування. Натисніть «Закінчити» для початку мовлення чи перекодування.

en: This panel allows on-the-fly selection of various video effects.
    These filters can be configured individually in the Preferences, in the subsections of Video/Filters.
    To choose the order in which the filter are applied, a filter option string can be set in the Preferences, Video / Filters section.
uk: Ця панель дозволяє вибирати і застосовувати відеоефекти «на льоту».
    Фільтри можуть бути налаштовані по одному в Налаштуваннях, у розділі Відео/Фільтри.
    Вибрати порядок застосування фільтрів можна також у Налаштуваннях, у розділі Відео/Фільтри.

en: This parameter controls quality versus speed tradeoffs involved in the motion estimation decision process (lower = quicker and higher = better quality). Range 1 to 9.
uk: Цей параметр контролює компроміс якості/швидкості процесу оцінки руху (менше = швидше, вище = краща якість). Значення від 1 до 9.

en: This program comes with NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
    You may redistribute it under the terms of the GNU General Public License;
    see the file named COPYING for details.
    Written by the VideoLAN team; see the AUTHORS file.
uk: Ця програма поставляється БЕЗ ГАРАНТІЇ, у формі, дозволеній законодавством.
    Ви можете користуватися та передавати її на умовах Основної Публічної Ліцензії GNU;
    докладніше дивіться у файлі COPYING. 
    Написано командою VideoLAN; докладніше дивіться у файлі AUTHORS.

en: This reduces the fluctations in QP after curve compression. Temporally blurs quants.
uk: Зменшувати коливання в коефіцієнтах квантування після стискання кривої. Тимчасово зменшує складність.

en: This reduces the fluctuations in QP before curve compression. Temporally blurs complexity.
uk: Зменшувати коливання в коефіцієнтах квантування перед стисканням кривої. Тимчасово зменшує складність.

en: This renders the font using "paletized YUV". This option is only needed if you want to encode into DVB subtitles
uk: Генерує шрифти, використовуючи «YUV з палітрою». Цей параметр необхідний тільки якщо Ви бажаєте кодувати у субтитри DVB

en: This saves the audio output volume when you use the mute function. You should not change this option manually.
uk: Цей параметр зберігає гучність виводу звуку при вимиканні звуку. Звичайно його не потрібно змінювати.

en: This selects the quantizer to use. Lower values result in better fidelity, but higher bitrates. 26 is a good default value. Range 0 (lossless) to 51.
uk: Виберіть коефіцієнт квантування. Маленькі значення дають кращу якість, але більший бітрейт. Від 0 до 51 (26 — за змовчуванням, 0 означає стискання без втрат).

en: This selects which transport protocol to use for RTP.
uk: Обирає, який транспортний протокол використовувати для RTP.

en: This sends and receives RTCP packet multiplexed over the same port as RTP packets.
uk: Надсилає та отримує RTCP-пакети, мультиплексовані по тому ж порту, що і RTP-пакети.

en: This sets the audio output channels mode that will be used by default when possible (ie. if your hardware supports it as well as the audio stream being played).
uk: Режим каналів виводу звуку, використовуваний за змовчуванням, якщо це можливо (тобто якщо Ваше обладнання й відтворений потік їх підтримують).

en: This setting is deprecated and not used anymore
uk: Цей параметр застарів і не повинен більше використовуватися

en: This specifies the height in pixels of the raw video stream.
uk: Вказує висоту у пікселях сирого потоку відео.

en: This specifies the width in pixels of the raw video stream.
uk: Вказує ширину у пікселях сирого потоку відео.

en: This stream will always be opened at VLC startup.
uk: Цей потік буде відкриватися при старті VLC.

en: This uses a high quality audio resampling algorithm. High quality audio resampling can be processor intensive so you can disable it and a cheaper resampling algorithm will be used instead.
uk: Використання високоякісного алгоритму обробки звуку. Високоякісний алгоритм може сильно завантажити процесор, тому Ви можете вимкнути його й використовувати більш простий алгоритм.

en: This version of VLC was compiled by:
uk: Ця версія VLC компільована:

en: This will force a mono audio output.
uk: Будь-який звук буде відтворюватися в моно-режимі.

en: This wizard allows to configure simple streaming or transcoding setups.
uk: Цей майстер дозволяє налаштувати просте мовлення чи перекодування потоків.

en: This wizard only gives access to a small subset of VLC's streaming and transcoding capabilities. The Open and 'Saving/Streaming' dialogs will give access to more features.
uk: Цей майстер дає доступ тільки до маленької підмножини можливостей віщання та перекодування VLC. Використовуйте діалоги відкриття та налаштування мовлення, щоб отримати доступ до більшої кількості можливостей.

en: Three component motion estimation
uk: Оцінка трійки компонентів руху

en: Threshold to be attained to raise an alarm. If the audio level is under the threshold during this time, an alarm is sent (default 0.1).
uk: Рівень, який має бути досягнутий, для виклику сповіщення. Якщо аудіорівень нижче порогу протягом цього часу, надсилається сповіщення (0.1за змовчуванням).

en: Tibetan
uk: Тибетська

en: Ticker text
uk: Вібруючий текст

en: Tiger rendering defaults
uk: Налаштування рендерінгу за змовчуванням для Tiger

en: Tigrinya
uk: Тигринья

en: Time
uk: Час

en: Time Control
uk: Керування часом

en: Time Slider
uk: Часовий слайдер

en: Time Synchronisation option for output. If true, stream will render as usual, else it will be rendered as fast as possible.
uk: Опція часової синхронізації виводу. Якщо встановлено, потік буде рендеритися як зазвичай, інакше — так швидко, як можна.

en: Time Synchronized output
uk: Синхронізований вивід

en: Time Toolbar
uk: Панель інструментів часу

en: Time Window during when the audio level is measured in ms for silence detection. If the audio level is under the threshold during this time, an alarm is sent (default 5000).
uk: Часове вікно, протягом якого аудіорівень вимірюється у мілісекундах для визначення тиші. Якщо аудіорівень нижче порогу вказаний час, надсилається сповіщення (5000 за змовчуванням).

en: Time between two alarm messages in ms (default 2000)
uk: Час між двома повідомленнями сповіщення у мілісекундах (2000 за змовчуванням)

en: Time between two alarm messages in ms. This value is used to avoid alarm saturation (default 2000).
uk: Час між двома повідомленнями сповіщення у мілісекундах. Це значення використовується для уникнення перенасичення сповіщеннями (2000 за змовчуванням).

en: Time in milliseconds of the average delay. Note average
uk: Час середньої затримки у мілісекундах.

en: Time in milliseconds of the maximum sweep depth. Thus, the sweep range will be delay-time +/- sweep-depth.
uk: Час максимальної глибини пошуку у мілісекундах. Діапазон буде час-затримки ± глибина-пошуку.

en: Time it takes until a color is completely changed. This prevents flickering.
uk: Час, доки колір повністю зміниться. Запобігає миготінню.

en: Time window to use in ms (default 5000)
uk: Використовуване часове вікно у мілісекундах (5000 за змовчуванням)

en: Time-To-Live (TTL)
uk: «Час життя» (TTL)

en: Timeout
uk: Затримка

en: Timeout (ms)
uk: Таймаут (мс)

en: Timeshift directory
uk: Каталог зсуву за часом

en: Timeshift granularity
uk: Розмір зсуву за часом

en: Title
uk: Назва

en: Title %i
uk: Розділ %i

en: Title display mode
uk: Режим відображення заголовку

en: Title display mode. Default is 0 (hidden) if the feed has an image and feed images are enabled, 1 otherwise.
uk: Режим відображення заголовку. За змовчуванням — 0 (прихований), якщо розсилка має зображення, а зображення включені, інакше — 1.

en: Title font
uk: Шрифт заголовку

en: Title format string
uk: Рядок форматування заголовку

en: Title metadata
uk: Метадані назви

en: Title to put in ASF comments.
uk: Назва для коментарів ASF.

en: To
uk: До

en: To Open a usual network stream (HTTP, RTSP, RTMP, MMS, FTP, etc.), just enter the URL in the field above. If you want to open a RTP or UDP stream, press the button below.
uk: Для відкриття звичайного мережевого потоку (HTTP, RTSP, RTMP, MMS, FTP…) просто введіть URL в полі вище. Якщо Ви хочете відкрити потік RTP чи UDP, натисніть кнопку нижче.

en: To enable the internal HTTP server, set its address and port here.
uk: Щоб увімкнути внутрішній HTTP-сервер, вкажіть його адресу й порт.

en: To get exhaustive help, use '-H'.
uk: Для отримання вичерпної допомоги використовуйте '-H'.

en: Toggle Normal/Repeat/Loop playlist modes
uk: Включити нормальний/з повторенням/циклічний режим списку відтворення

en: Toggle Transparency
uk: Перемкнути прозорість

en: Toggle autoscaling
uk: Увімкнути/вимкнути автомасштабування

en: Toggle random playlist playback
uk: Увімкнути/вимкнути випадкове відтворення зі списку відтворення

en: Toggle the video in fullscreen
uk: Перемкнути відео у повноекранний режим

en: Toggle the video out fullscreen
uk: Перемкнути відео з повноекранного режиму

en: Toggle wallpaper mode in video output
uk: Вивід відео на робочому столі

en: Toggle wallpaper mode in video output.
uk: Вивід відео на робочому столі.

en: Tolerance of the bluescreen blender on color variations for the U plane. A value between 10 and 20 seems sensible.
uk: Припустиме відхилення значення U для розмивання синього екрана. Найбільш відповідні значення від 10 до 20.

en: Tolerance of the bluescreen blender on color variations for the V plane. A value between 10 and 20 seems sensible.
uk: Припустиме відхилення значення V для розмивання синього екрана. Найбільш відповідні значення від 10 до 20.

en: Tonga (Tonga Islands)
uk: Тонга (Острови Тонга)

en: Tool
uk: Інструмент

en: Toolbar Elements
uk: Елементи панелі інструментів

en: Toolbar position:
uk: Положення панелі інструментів:

en: Toolbars Editor
uk: Редактор панелей інструментів

[ctx: Tooltip|Clear]
en: Clear
uk: Очистити

[ctx: Tooltip|Mute]
en: Mute
uk: Вимкнути звук

[ctx: Tooltip|Unmute]
en: Unmute
uk: Увімкнути звук

en: Top
uk: Зверху

en: Top 40
uk: Топ 40

en: Top coordinate of the subscreen top left corner.
uk: Верхня координата верхнього лівого кута підекрану.

en: Top left corner X coordinate
uk: Координата X верхнього лівого кута

en: Top left corner Y coordinate
uk: Координата Y верхнього лівого кута

en: Top-Left
uk: Верхній лівий кут

en: Top-Right
uk: Верхній правий кут

en: Total height of the mosaic, in pixels.
uk: Загальна висота мозаїки, у пікселях.

en: Total horizontal block length including overlaps
uk: Загальна горизонтальна довжина блоку, включаючи перекриття

en: Total pixel height of the peak items.
uk: Загальна висота піків.

en: Total vertical block length including overlaps
uk: Загальна вертикальна довжина блоку, включаючи перекриття

en: Total width of the mosaic, in pixels.
uk: Загальна ширина мозаїки, у пікселях.

en: Track
uk: Доріжка

en: Track ID
uk: ID доріжки

en: Track number
uk: Номер доріжки

en: Track replay gain
uk: Автонормалізація гучності звуку доріжки

en: Track settings
uk: Налаштування доріжки

en: Track size (in sectors)
uk: Розмір доріжки (у секторах)

en: Tracks
uk: Доріжки

en: Traditional Chinese (Big5)
uk: Традиційна китайська (Big5)

en: Traditional Chinese Unix (EUC-TW)
uk: Традиційна китайська (EUC-TW)

en: Trailer
uk: Трейлер

en: Trance
uk: Транс

en: Transcode
uk: Перекодування

en: Transcode audio
uk: Перекодувати звук

en: Transcode stream output
uk: Перекодувати вихідний потік

en: Transcode video
uk: Перекодувати відео

en: Transcode/Save to file
uk: Перекодувати/зберегти у файл

en: Transcoding options
uk: Налаштування перекодування

en: Transcript
uk: Транскрипція

en: Transform
uk: Трансформація

en: Transform type
uk: Тип трансформації

en: Transformation
uk: Трансформація

en: Transmission mode [Undefined,2k,8k]
uk: Режим передачі [не визначено,2k,8k]

en: Transparency
uk: Прозорість

en: Transparency mask
uk: Маска прозорості

en: Transparency of the bargraph
uk: Прозорість bargraph

en: Transparency of the default background color if the Kate stream does not specify a particular background color to use.
uk: Прозорість кольору фону за змовчуванням, якщо потік Kate не визначає конкретну прозорість кольору фону.

en: Transparency of the default font color if the Kate stream does not specify a particular font color to use.
uk: Прозорість шрифту за змовчуванням, якщо потік Kate не визначає конкретну прозорість шрифту.

en: Transparency of the image
uk: Прозорість зображення

en: Transparency of the mosaic foreground pictures. 0 means transparent, 255 opaque (default).
uk: Прозорість фонового зображення мозаїки. 0 означає повну прозорість, 255 — повну непрозорість (за змовчуванням).

en: Transparency of the mosaic picture.
uk: Прозорість мозаїки малюнку.

en: Transparency value of the new image used in blending. By default it set to fully opaque (255). (from 0 for full transparency to 255 for full opacity)
uk: Значення прозорості зображення. За змовчуванням — 255. (від 0 для повної прозорості до 255 для повної непрозорості).

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Transponder FEC
uk: FEC транспондера

en: Transponder symbol rate
uk: Символьна швидкість трансподера

en: Transponder symbol rate in kHz
uk: Символьна швидкість трансподера у кГц

en: Transponder/multiplex frequency
uk: Частота транспондера/мультиплексування

en: Transport protocol
uk: Транспортний протокол

en: Treat as a pipe rather than as a file
uk: Вважати трубою замість файлу

en: Treble
uk: Дискант

en: Treble level of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
uk: Рівень дисканту входу аудіо (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Trellis RD quantization
uk: Квантування ґратками RD

en: Trellis RD quantization: 
     - 0: disabled
     - 1: enabled only on the final encode of a MB
     - 2: enabled on all mode decisions
    This requires CABAC.
uk: Квантування ґратками RD: 
     - 0: відключене
     - 1: увімкнено тільки на фінальній стадії обробки макроблоку
     - 2: увімкнено на всіх стадіях
    Для цього потрібен CABAC.

en: Trellis quantization
uk: Квантування ґратками

en: Tribal
uk: Сімейне

en: Trickplay Reverse
uk: Зворотнє відтворювання

en: Trigger a white balancing action, useless if auto white balance is activated (if supported by the v4l2 driver).
uk: Викликає дію балансування білого, непотрібне, якщо включене автобалансування білого (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Trigger button
uk: Кнопка перемикання

en: Trigger button for mouse gestures.
uk: Кнопка перемикання для жесту мишою.

en: Trip-Hop
uk: Тріп-хоп

en: Trivial audio mixer
uk: Звичайний аудіомікшер

en: Trust MPEG timestamps
uk: Довіряти міткам часу MPEG

en: Try to fix some bugs:
    1  autodetect
    2  old msmpeg4
    4  xvid interlaced
    8  ump4 
    16 no padding
    32 ac vlc
    64 Qpel chroma.
    This must be the sum of the values. For example, to fix "ac vlc" and "ump4", enter 40.
uk: Спробувати обійти деякі помилки:
    1  автовизначення
    2  старий msmpeg4
    4  xvid зі згладжуванням
    8  ump4
    16 немає зсуву
    32 ac vlc
    64 кольоровість Qpel.
    Ви повинні ввести суму необхідних значень. Наприклад, щоб виправити «ac vlc» і «ump4», введіть 40.

en: Try to parse the announce
uk: Намагатися обробити сповіщення

en: Try to use hardware acceleration for YUV->RGB conversions. This option doesn't have any effect when using overlays.
uk: Використовувати апаратне прискорення при перетворенні YUV->RGB. Цей параметр не діє при використанні оверлеїв.

en: Try to use memory mapping to read files and block devices.
uk: Намагатися використовувати відображення пам’яті для читання файлів та блочних пристроїв.

en: Try to use triple buffering when using YUV overlays. That results in much better video quality (no flickering).
uk: Використовувати потрійну буферизацію для YUV-шарів, що дає кращу якість зображення (без миготіння)

en: Try to work around buggy OSS drivers
uk: Спробувати обійти помилки в драйверах OSS

en: Tsonga
uk: Тсонга

en: Tswana
uk: Тсвана

en: Tune the settings for a particular type of source or situation. Overridden by user settings.
uk: Підберіть налаштування для певного типу джерела чи ситуації. Перекриваються налаштуваннями користувача.

en: Tuner
uk: Тюнер

en: Tuner TV Channel
uk: ТБ-канал тюнера

en: Tuner audio mono/stereo and track selection.
uk: Моно/стереозвук тюнеру та вибір доріжки.

en: Tuner country code
uk: Код країни тюнера

en: Tuner frequency in Hz or kHz (see debug output)
uk: Частота тюнеру у Гц чи кГц (дивіться вивід відлагоджування)

en: Tuner id
uk: ID тюнеру

en: Tuner id (see debug output).
uk: ID тюнеру (дивіться вивід відлагоджування)

en: Tuner input type
uk: Тип входу тюнера

en: Tuner properties
uk: Налаштування тюнера

en: Tuner to use, if there are several ones.
uk: Виберіть тюнер, якщо їх кілька.

en: Tunnel RTSP and RTP over HTTP
uk: Тунелювати RTSP і RTP по HTTP

en: Turkish
uk: Турецька

en: Turkish (ISO 8859-9)
uk: Турецька (ISO 8859-9)

en: Turkish (Windows-1254)
uk: Турецька (Windows-1254)

en: Turkmen
uk: Туркменська

en: Turn off all warning and information messages.
uk: Цей параметр вимикає всі попередження та інформаційні повідомлення.

en: Tweak the buffer size for reading and writing an integer number of packets.Specify the size of the buffer here and not the number of packets.
uk: Налаштування розміру буфера для читання і запису цілого числа пакетів. Вказуйте розмір буфера, а не кількість пакетів.

en: Twi
uk: Тві

en: Two bookmarks have to be selected.
uk: Мають бути виділеними дві закладки.

en: Two pass
uk: Два проходи

en: Type
uk: Тип

en: Type 'menu select' or 'pause' to continue.
uk: Введіть 'menu select' або 'pause' для продовження.

en: Type:
uk: Тип:

en: UDP Multicast
uk: Груповий UDP

en: UDP Unicast
uk: Негруповий UDP

en: UDP input
uk: Ввід з UDP

en: UDP port
uk: UDP порт

en: UDP port to listen to for commands.
uk: Порт UDP, на якому будуть прийматись команди керування.

en: UDP stream output
uk: Виведення потоку UDP

en: UDP timeout (in ms)
uk: Таймаут UDP (мс)

en: UNIX OSS audio output
uk: Вивід звуку через UNIX OSS

en: UNIX socket command input
uk: UNIX-сокет для вводу команд

en: URL description
uk: Опис URL

en: URL metadata
uk: Метадані URL

en: URL with information about the stream or your channel.
uk: URL з інформацією про потік чи Ваш канал.

en: USF subtitles decoder
uk: Декодер субтитрів USF

en: UTF-8 subtitles autodetection
uk: Автовизначення UTF-8

en: Uighur
uk: Уйгурська

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Ukrainian (KOI8-U)
uk: Українська (KOI8-U)

en: Ultra-wideband (32kHz)
uk: Ультраширокосмуговий (32 кГц)

en: Un-Zoom
uk: Зменшення масштабу

en: Uncompressed RAR
uk: Нестиснений RAR

en: Uncompressed audio samples (useable with WAV)
uk: Нестиснений звук (використовується з WAV)

en: Uncrop one pixel from the bottom of the video
uk: Повернути один обрізаний піксель знизу відео

en: Uncrop one pixel from the left of the video
uk: Повернути один обрізаний піксель зліва відео

en: Uncrop one pixel from the right of the video
uk: Повернути один обрізаний піксель відео

en: Uncrop one pixel from the top of the video
uk: Повернути один обрізаний піксель зверху відео

en: Undefined
uk: Невизначено

en: Under the Video
uk: Під відео

en: Unicast
uk: Негруповий

en: Uninstall Windows Service
uk: Видалити службу Windows

en: Uninstall the Service and exit.
uk: Видалити службу Windows і вийти.

en: Unique network name in the System Tuning Spaces
uk: Унікальне ім’я мережі у системі налаштування просторів

en: Universal (UTF-16)
uk: Юнікод (UTF-16)

en: Universal (UTF-8)
uk: Юнікод (UTF-8)

en: Universal (big endian UTF-16)
uk: Юнікод (big endian UTF-16)

en: Universal (little endian UTF-16)
uk: Юнікод (little endian UTF-16)

en: Universal, Chinese (GB18030)
uk: Юнікод, Chinese (GB18030)

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown Video
uk: Невідоме відео

en: Unknown category
uk: Невідома категорія

en: Unknown command `%s'. Type `help' for help.
uk: Невідома команда `%s'. Введіть `help' для довідки.

en: Unknown soundcard
uk: Невідома звукова карта

en: Unknown type
uk: Невідомий тип

en: Unlock function
uk: Функція розблокування

en: Unset
uk: Скинути

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Untitled
uk: Безіменний

en: Update
uk: Оновити

en: Update VLC media player
uk: Поновити медіаплеєр VLC

en: Upstream rate
uk: Бітрейт потоку

en: Urdu
uk: Урду

en: Usage: %s [options] [stream] ...
    You can specify multiple streams on the commandline. They will be enqueued in the playlist.
    The first item specified will be played first.
    
    Options-styles:
      --option  A global option that is set for the duration of the program.
       -option  A single letter version of a global --option.
       :option  An option that only applies to the stream directly before it
                and that overrides previous settings.
    
    Stream MRL syntax:
      [[access][/demux]://]URL[@[title][:chapter][-[title][:chapter]]] [:option=value ...]
    
      Many of the global --options can also be used as MRL specific :options.
      Multiple :option=value pairs can be specified.
    
    URL syntax:
      [file://]filename              Plain media file
      http://ip:port/file            HTTP URL
      ftp://ip:port/file             FTP URL
      mms://ip:port/file             MMS URL
      screen://                      Screen capture
      [dvd://][device][@raw_device]  DVD device
      [vcd://][device]               VCD device
      [cdda://][device]              Audio CD device
      udp://[[<source address>]@[<bind address>][:<bind port>]]
                                     UDP stream sent by a streaming server
      vlc://pause:<seconds>          Special item to pause the playlist for a certain time
      vlc://quit                     Special item to quit VLC
uk: Використання: %s [параметри] [потік] ...
    Ви можете вказати кілька потоків у командному рядку. Усі вони будуть додані до списку відтворення.
    Перший елемент рядка буде відтворюватися першим.
    
    Стилі параметрів:
      --параметр  Загальний параметр, активний увесь час запуску програми.
       -параметр  Однодефісний варіант стилю --параметр.
       :параметр  Параметр, застосовуваний до потоку прямо перед ним і перевизначальний
                  попереднє значення.
    
    Синтаксис MRL потоку:
      [[доступ][/демультиплексор]://]URL[@[заголовок][:розділ][-[заголовок][:розділ]]] [:параметр=значення ...]
    
      Більшість загальних --параметрів також може використовуватися у MRL :параметр.
      Можливе зазначення декількох пар :option=value.
    
    Синтаксис URL:
      [file://]файл                      Звичайний медіа-файл
      http://ip:порт/файл                HTTP URL
      ftp://ip:порт/файл                 FTP URL
      mms://ip:порт/файл                 MMS URL
      screen://                          Захоплення з екрана
      [dvd://][пристрій][@raw_device]  Пристрій DVD
      [vcd://][пристрій]               Пристрій VCD
      [cdda://][пристрій]              Пристрій Аудіо CD
      udp:[[<адреса джерела>]@[<прив'язана адреса>][:<прив'язаний порт>]]
                                         Потік UDP, надісланий сервером мовлення
      vlc:pause:<seconds>                Спеціальний пункт для паузи списку відтворення на певний час
      vlc:quit                           Спеціальний пункт для виходу з VLC

en: Use GPU acceleration (experimental)
uk: Використовувати прискорення GPU (експериментально)

en: Use HDAPS, AMS, APPLESMC or UNIMOTION motion sensors to rotate the video
uk: Використовувати сенсори руху HDAPS, AMS, APPLESMC чи UNIMOTION для повороту відео

en: Use Internet Explorer entered HTTP proxy server
uk: Використовувати HTTP-проксі, зазначений у Internet Explorer

en: Use Internet Explorer entered HTTP proxy server for all URL. Don't take into account bypasses settings and auto configuration scripts.
uk: Використовувати HTTP-проксі, зазначений у Internet Explorer, для усіх URL. Не зважати на обхідні налаштування та скрипти автоконфігурації.

en: Use Periodic Intra Refresh
uk: Використовувати періодичне внутрішнє оновлення

en: Use Periodic Intra Refresh instead of IDR frames
uk: Використовувати періодичне внутрішнє оновлення замість IDR-кадрів

en: Use Psy-optimizations
uk: Використовувати пси-оптимізації

en: Use RTP over RTSP (TCP)
uk: Використовувати RTP поверх RTSP (TCP)

en: Use S/PDIF when available
uk: Використовувати S/PDIF, якщо можливо

en: Use SAP cache
uk: Використовувати кеш SAP

en: Use Software White adjust
uk: Використовувати програмне налаштування білого

en: Use Tiger for rendering
uk: Використовувати Tiger для рендерінгу

en: Use VLC pace
uk: Використовувати темп VLC

en: Use Variable BitRate. Default is to use Constant BitRate (CBR).
uk: Використовувати змінний бітрейт. За змовчуванням використовується постійний бітрейт (CBR).

en: Use YUVP renderer
uk: Використовувати генератор YUVP

en: Use a local picture as logo on the video
uk: Використовувати локальне зображення як логотип на відео

en: Use a plugins cache
uk: Використовувати кеш плагінів

en: Use a plugins cache which will greatly improve the startup time of VLC.
uk: Використання кеша плагінів суттєво прискорює запуск VLC.

en: Use a skinned playlist
uk: Використовувати оформлений список відтворення

en: Use a sub&titles file
uk: Використовувати файл субтитрів

en: Use all visual optimizations that can worsen both PSNR and SSIM
uk: Використовувати усі візуальні оптимізації, які можуть погіршити PSNR та SSIM

en: Use alsa:// to open the default audio input. If multiple audio inputs are available, they will be listed in the vlc debug output. To select hw:0,1 , use alsa://hw:0,1 .
uk: Використовувати alsa:// для відкривання аудіовходу за змовчуванням. Якщо доступно декілька аудіовходів, вони будуть відображені у виводі відлагоджування VLC. Для вибору hw:0,1 використовуйте alsa://hw:0,1.

en: Use an image's alpha channel as a transparency mask.
uk: Використовувати альфа-канал зображення як маску прозорості.

en: Use as Desktop Background
uk: Використовувати як фон Робочого столу

en: Use assembler CPU optimizations.
uk: Використовувати асемблерні оптимізації ЦП.

en: Use chapter codecs found in the segment.
uk: Використовувати кодеки розділу, знайдені в сегменті.

en: Use chroma as part of the motion estimation process
uk: Використовувати кольоровість як частину процесу оцінки руху

en: Use custom skin
uk: Використовувати довільну обкладинку

en: Use downmix algorithm
uk: Використовувати алгоритм понижаючого мікшування

en: Use file memory mapping
uk: Використовувати відображення файлу у пам’ять

en: Use float32 output
uk: Використовувати 32-бітне виведення з плаваючою крапкою

en: Use hardware YUV->RGB conversions
uk: Використовувати апаратне перетворення YUV->RGB

en: Use input chroma unaltered
uk: Використовувати незмінювану вхідну кольоровість

en: Use keyframes
uk: Використовувати ключові кадри

en: Use libv4l2
uk: Використовувати libv4l2

en: Use mb-tree ratecontrol
uk: Використовувати контроль частоти за допомогою макроблокового дерева

en: Use media library
uk: Використовувати медіабібліотеку

en: Use native style
uk: Використовувати рідний стиль

en: Use playback control?
uk: Використовувати керування відтворенням?

en: Use playlist options usually used to prevent ads skipping to detect ads and prevent adding them to the playlist.
uk: Використання цих параметрів дозволить запобігти пропускання реклами для її визначення та запобігання додавання її до списку відтворення.

en: Use preset as default settings. Overridden by user settings.
uk: Використовувати попереднє налаштування як налаштування за змовчуванням. Перекривається налаштуваннями користувача.

en: Use sequential numbers instead of timestamps
uk: Використовувати порядкові номера замість часових відміток

en: Use sequential numbers instead of timestamps for snapshot numbering
uk: Використовувати порядкові номера замість часових відміток для нумерування стоп-кадрів

en: Use shared memory
uk: Використовувати спільну пам'ять

en: Use shared memory to communicate between VLC and the X server.
uk: Використовувати спільну пам'ять для зв'язку VLC і X-сервера.

en: Use subtitle file
uk: Використовувати файл субтитрів

en: Use system codecs if available (better quality, but dangerous)
uk: Використовувати системні кодеки, якщо доступні (краща якість, небезпечно)

en: Use the MPEG4 quantization matrix for MPEG2 encoding. This generally yields a better looking picture, while still retaining the compatibility with standard MPEG2 decoders.
uk: Використовувати матрицю квантування MPEG4 для кодування у MPEG2. Взагалі дає краще зображення, однак залишає несумісність зі стандартними декодерами MPEG2.

en: Use the complete preferences to configure custom caching values for each access module.
uk: Використовуйте повноцінні налаштування для конфігурування довільних значень кешування для кожного модулю доступу.

en: Use the rotate video filter instead of transform
uk: Використовувати фільтр повороту відео замість трансформації

en: Use the video as the Desktop Background Desktop icons cannot be interacted with in this mode.
uk: Використовувати це відео як фон Робочого столу. Взаємодія з іконками в цьому режимі неможлива.

en: Use this to stream to a dynamic group of computers on a multicast-enabled network. This is the most efficient method to stream to several computers, but it won't work over Internet. RTP headers will be added to the stream
uk: Використовуйте це, щоб вести мовлення динамічній групі комп'ютерів в груповій мережі. Це — найефективніший метод, щоб вести мовлення на кілька комп'ютерів, але це не працює в Інтернеті. До потоку будуть додані заголовки RTP.

en: Use this to stream to a dynamic group of computers on a multicast-enabled network. This is the most efficient method to stream to several computers, but it won't work over the Internet.
uk: Використовуйте це, щоб вести мовлення динамічній групі комп'ютерів в груповій мережі. Це — найефективніший метод, щоб вести мовлення на кілька комп'ютерів, але це не працює в Інтернеті.

en: Use this to stream to a single computer.
uk: Використовуйте це, щоб вести мовлення на єдиний комп'ютер.

en: Use this to stream to a single computer. RTP headers will be added to the stream
uk: Використовуйте це, щоб вести мовлення на єдиний комп'ютер. До потоку будуть додані заголовки RTP.

en: Use this to stream to several computers using the Microsoft MMS protocol. This protocol is used as transport method by many Microsoft's softwares. Note that only a small part of the MMS protocol is supported (MMS encapsulated in HTTP).
uk: Використовуйте це для мовлення на декілька комп’ютерів, використовуючи протокол Microsoft MMS. Цей протокол використовується як метод транспорту багатьма програмами Microsoft. Зауважте, що підтримується лише маленька частина протоколу MMS (MMS в контейнері HTTP).

en: Use this to stream to several computers. This method is not the most efficient, as the server needs to send the stream several times, but generally the most compatible
uk: Використовуйте це, щоб вести мовлення на кілька комп'ютерів. Цей метод менш ефективний, оскільки сервер повинен послати потік кілька раз, але загалом, така поведінка сумісна з багатьма випадками

en: Use this when you know your stream is (or is not) encoded with Dolby Surround but fails to be detected as such. Even if the stream is not actually encoded with Dolby Surround, turning on this option might enhance your experience, especially when combined with the Headphone Channel Mixer.
uk: Використовуйте, якщо Ви знаєте, що потік закодований (або не закодований) з використанням Dolby Surround, але автоматично це не визначається. Навіть якщо потік дійсно не закодований з Dolby Surround, увімкнення цієї опції може поліпшити якість звуку, особливо при спільному використанні з мікшуванням каналів навушників.

en: Use track length as maximum unit in seek?
uk: Використовувати довжину доріжки як максимальну позицію при позиціонуванні?

en: Use triple buffering for overlays
uk: Використовувати потрійну буферизацію для оверлеїв

en: Use variable length codes instead, useful for very high bitrates
uk: Використовувати коди змінної довжини, корисно для дуже високих бітрейтів

en: Use video buffers in system memory
uk: Відеобуфери у системній пам'яті

en: Used for statistics.
uk: Використовується для статистики.

en: User
uk: Користувач

en: User agent that will be used for the connection.
uk: Значення User-Agent, яке буде використовуватися для з'єднання.

en: User name
uk: Ім'я користувача

en: User name that will be requested to access the stream.
uk: Ім'я користувача, яке буде запитано для доступу до потоку.

en: User name that will be used for the connection.
uk: Ім'я користувача для з'єднання з FTP-сервером.

en: User name the administrator will use to log into the internal HTTP server.
uk: Ім'я користувача із правами адміністратора для доступу до внутрішнього HTTP-серверу.

en: User name to be used for connection to the SOCKS proxy.
uk: Ім'я користувача, яке буде використано при під’єднанні до SOCKS-проксі.

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Uzbek
uk: Узбецька

en: V&iew
uk: Вигляд

en: V-plane color
uk: Колір V-plane

en: VBI & Teletext
uk: VBI та телетекст

en: VBI and Teletext decoder
uk: Декодер VBI та телетексту

en: VBR mode
uk: Режим VBR

en: VBV buffer
uk: Буфер VBV

en: VC-1 packetizer
uk: Пакетувальник VC-1

en: VC1 video demuxer
uk: Демультиплексор відео VC1

en: VCD Format
uk: Формат VCD

en: VCD device
uk: Пристрій VCD

en: VCD input
uk: Ввід VCD

en: VIDEO_TS folder
uk: Каталог VIDEO_TS

en: VLC Debug Log (%s).rtfd
uk: Журнал відлагоджування VLC (%s).rtfd

en: VLC can avoid creating window caption, frames, etc... around the video, giving a "minimal" window.
uk: Якщо вимкнено, VLC не буде промальовувати заголовок вікна, фрейми та інші елементи навколо відео, що дає «мінімальне» вікно.

en: VLC can display messages on the video. This is called OSD (On Screen Display).
uk: VLC може відображати повідомлення на відео (OSD, On Screen Display).

en: VLC can embed its video output in an existing X11 window. This is the X identifier of that window (0 means none).
uk: VLC може вбудувати відеовивід до існуючого вікна X11. Це ідентифікатор такого вікна (0 значить нічого)

en: VLC can't recognize the input's format
uk: VLC не може розпізнати вхідний формат

en: VLC cannot open ANY capture device.Check the error log for details.
uk: VLC не може відкрити ЖОДЕН пристрій захоплення. Перегляньте журнал помилок для деталей.

en: VLC cannot set the DVD's title. It possibly cannot decrypt the entire disc.
uk: VLC не може встановити заголовок DVD. Можливо, не вдалося декодувати цілий диск.

en: VLC cannot use the device "%s", because its type is not supported.
uk: VLC не може використовувати пристрій "%s", бо його тип не підтримується.

en: VLC could not connect to "%s:%d".
uk: VLC не зміг під’єднатися до  "%s:%d".

en: VLC could not connect to EyeTV.
    Make sure that you installed VLC's EyeTV plugin.
uk: VLC не зміг під’єднатися до EyeTV.
    Впевніться у встановленні плагіну EyeTV для VLC.

en: VLC could not connect with the given server.
uk: VLC не зміг з’єднатися із даним сервером.

en: VLC could not detect any EyeTV compatible device.
    
    Check the device's connection, make sure that the latest EyeTV software is installed and try again.
uk: VLC не зміг визначити жодного пристрою, сумісного з EyeTV.
    
    Перевірте з’єднання пристрою, перевірте встановлення останнього програмного забезпечення та спробуйте знову.

en: VLC could not open the %s module.
uk: VLC не зміг відкрити модуль %s.

en: VLC could not open the ALSA device "%s" (%s).
uk: VLC не зміг відкрити пристрій ALSA "%s" (%s).

en: VLC could not open the decoder module.
uk: VLC не зміг відкрити модуль декодера.

en: VLC could not open the encoder.
uk: VLC не зміг відкрити кодер.

en: VLC could not open the file "%s".
uk: VLC не зміг відкрити файл "%s".

en: VLC could not open the video output module.
uk: VLC не зміг відкрити модуль відеовиводу.

en: VLC could not read the file.
uk: VLC не зміг прочитати файл.

en: VLC crashed previously
uk: Перед цим VLC потерпів аварію

en: VLC does not support the audio or video format "%4.4s". Unfortunately there is no way for you to fix this.
uk: VLC не підтримує аудіо чи відеоформат "%4.4s". На жаль, Ви не маєте змоги це виправити.

en: VLC failed to load the ASF header.
uk: Помилка завантаження заголовку ASF.

en: VLC is started from file association
uk: VLC запущено з асоціації файлу

en: VLC is unable to open the MRL '%s'. Check the log for details.
uk: VLC не може відкрити MRL '%s'. Перевірте журнал для деталей.

en: VLC media player
uk: Медіаплеєр VLC

en: VLC media player Help
uk: Допомога медіаплеєра VLC

en: VLC media player Help...
uk: Довідка про медіаплеєр VLC…

en: VLC media player is a free media player, encoder and streamer that can read from files, CDs, DVDs, network streams, capture cards and even more!
    VLC uses its internal codecs and works on essentially every popular platform.
uk: Медіаплеєр VLC — вільний медіаплеєр, кодувальник та засіб мовлення, який може читати з файлів, CD, DVD, мережевих потоків, робити захоплення з карт та навіть більше!
    VLC використовує вбудовані кодеки та працює кожній популярній платформі.

en: VLC media player updates
uk: Поновлення медіаплеєру VLC

en: VLC normally uses Freetype for rendering, but this allows you to use svg for instance.
uk: За змовчуванням VLC використовує для виведення тексту модуль Freetype, але Ви можете вказати інший, наприклад svg.

en: VLC preferences
uk: Налаштування VLC

en: VLC skins website
uk: Веб-сайт обкладинок VLC

en: VLC version %s (%s)
uk: Версія VLC %s (%s)

en: VLC was brought to you by:
uk: VLC зроблено для Вас:

en: VLC was unable to save the meta data.
uk: VLC не зміг зберегти метадані.

en: VLC will keep playing the current playlist item.
uk: VLC буде повторювати даний елемент списку відтворення.

en: VLC will keep playing the playlist indefinitely.
uk: VLC буде відтворювати елементи списку відтворення нескінченно.

en: VLC will randomly play files in the playlist until interrupted.
uk: Завжди відтворювати файли зі списку відтворення у випадковому порядку до переривання.

en: VLC will start with just an icon in your taskbar
uk: VLC буде стартувати лише зі значком в області сповіщень

en: VLC's connection to the given server was rejected.
uk: У підключенні VLC до даного серверу було відмовлено.

en: VLC's implementation of Video On Demand
uk: VLC-реалізація відео-за-вимогою

en: VLM conf (*.vlm);;All (*)
uk: Конфіг VLM (*.vlm);;Усі (*)

en: VLM configuration file
uk: Конфігураційний файл VLM

en: VLM configurator
uk: Конфігуратор VLM

en: VLM remote control interface
uk: Інтерфейс віддаленого керування VLM

en: VNC Host
uk: Хост VNC

en: VNC Password
uk: Пароль VNC

en: VNC Port
uk: Порт VNC

en: VNC hostname or IP address.
uk: Хост або IP-адреса VNC

en: VNC password.
uk: Пароль VNC.

en: VNC poll interval
uk: Інтервал опитування VNC

en: VNC polling
uk: Опитування VNC

en: VNC portnumber.
uk: Номер порту VNC.

en: VOC demuxer
uk: Демультиплексор VOC

en: Value of the audio channels levels
uk: Значення рівнів аудіоканалів

en: Value of the audio level of each channels between 0 and 1Each level should be separated with ':'.
uk: Значення рівня кожного аудіоканалу між 0 та 1. Кожний рівень має бути відділений за допомогою «:».

en: Value to adjust dts by
uk: Значення підстройки DTS

en: Various audio and video decoders/encoders delivered by the FFmpeg library. This includes (MS)MPEG4, DivX, SV1,H261, H263, H264, WMV, WMA, AAC, AMR, DV, MJPEG and other codecs
uk: Різні аудіо- та відеодекодери/кодери, які постачаються із бібліотекою FFmpeg. Сюди входять (MS)MPEG4, DivX, SV1, H261, H263, H264, WMV, WMA, AAC, AMR, DV, MJPEG та інші кодеки

en: Verbosity
uk: Рівень подробиць

en: Verbosity (0,1,2)
uk: Рівень подробиць (0,1,2)

en: Verbosity Level
uk: Рівень подробиць

en: Version
uk: Версія

en: Vertical
uk: Вертикальна

en: Vertical centering
uk: Центрування по вертикалі

en: Vertical flip
uk: Повернути вертикально

en: Vertical offset
uk: Зсув по вертикалі

en: Vertical offset between the border of the screen and the displayed text (in pixels, defaults to 30 pixels).
uk: Зсув по вертикалі між краєм екрану і текстом (у пікселях, за змовчуванням 30).

en: Very short backwards jump
uk: Дуже короткий стрибок назад

en: Very short forward jump
uk: Дуже короткий стрибок вперед

en: Very short jump length
uk: Тривалість дуже короткого стрибка

en: Very short jump length, in seconds.
uk: Тривалість дуже короткого стрибка, у секундах.

en: Video
uk: Відео

en: Video &Track
uk: Відеодоріжка

en: Video Auto Scaling
uk: Автомасштабування відео

en: Video CD (VCD 1.0, 1.1, 2.0, SVCD, HQVCD) input
uk: Ввід з Відео CD (VCD 1.0, 1.1, 2.0, SVCD, GQVCD)

en: Video Callback data
uk: Дані виклику відеофункцій

en: Video Effects
uk: Відеоефекти

en: Video Files
uk: Відеофайли

en: Video Filter
uk: Відеофільтр

en: Video Manager
uk: Менеджер відео

en: Video On Demand ( VOD )
uk: Відео за вимогою (VOD)

en: Video PID
uk: PID відео

en: Video Settings
uk: Налаштування відео

en: Video Settings not saved
uk: Налаштування відео не збережено

en: Video Track
uk: Відеодоріжка

en: Video X coordinate
uk: Координата X відео

en: Video Y coordinate
uk: Координата Y відео

en: Video acceleration not available
uk: Прискорення відео недоступне

en: Video alignment
uk: Вирівнювання відео

en: Video aspect ratio
uk: Співвідношення сторін відео

en: Video bitrate
uk: Бітрейт відео

en: Video bitrate tolerance
uk: Припустиме відхилення бітрейту відео

en: Video bitrate tolerance in kbit/s.
uk: Припустиме відхилення бітрейту відео у кбіт/с.

en: Video capture
uk: Захоплення відео

en: Video capture (Video4Linux)
uk: Захоплення відео (Video4Linux)

en: Video codec
uk: Відеокодек

en: Video codecs
uk: Відеокодеки

en: Video cropping
uk: Обрізання відео

en: Video decoder using openmash
uk: Відеодекодер через openmash

en: Video device
uk: Відеопристрій

en: Video device name
uk: Ім’я відеопристрою

en: Video encoder
uk: Відеокодувальник

en: Video encoder (using OpenMAX IL)
uk: Відеокодер (за допомогою OpenMAX IL)

en: Video filter
uk: Відеофільтр

en: Video filter module
uk: Модуль відеофільтра

en: Video filtering using a chain of video filter modules
uk: Відеофіотрування, використовуючи ланцюжок модулів відеофільтрів

en: Video filters
uk: Відеофільтри

en: Video filters are used to process the video stream.
uk: Відеофільтри використовуються для обробки потоку відео.

en: Video filters will be applied to the video stream.
uk: Відеофільтри будуть застосовані до потоку відео.

en: Video filters will be applied to the video streams (after overlays are applied). You can enter a colon-separated list of filters.
uk: Відеофільтри застосовуються до відеопотоку після накладення шарів. Ви можете ввести список фільтрів через кому.

en: Video frame-rate
uk: Частота кадрів відео

en: Video height
uk: Висота відео

en: Video input
uk: Вхід відео

en: Video input chroma format
uk: Формат кольоровості вхідного відео

en: Video input frame rate
uk: Частота зміни кадрів вхідного відео

en: Video input pin
uk: Джерело відео

en: Video input's gain (if supported by the v4l2 driver).
uk: Рівень входу відео (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Video memory
uk: Відеопам’ять

en: Video memory buffer height.
uk: Висота буферу відеопам’яті.

en: Video memory buffer pitch in bytes.
uk: Рівень буферу відеопам’яті у байтах.

en: Video memory buffer width.
uk: Ширина буферу відеопам’яті.

en: Video memory output
uk: Вивід відеопам’яті

en: Video output URL
uk: Вихідний URL відео

en: Video output access method
uk: Методі вихідного доступу відео

en: Video output filter module
uk: Модуль фільтру відеовиводу

en: Video output module
uk: Модуль виводу відео

en: Video output modules
uk: Модулі виводу відео

en: Video output muxer
uk: Вихідний відеомультиплексор

en: Video output pin
uk: Вивід відео

en: Video pictures blending
uk: Змішування малюнків зображення

en: Video port
uk: Порт відео

en: Video post processing filter
uk: Фільтр пост-обробки відео

en: Video postrender callback
uk: Виклик функції постгенерування відео

en: Video prerender callback
uk: Виклик функції попереднього генерування відео

en: Video quality post-processing level
uk: Рівень якості постобробки відео

en: Video scaling
uk: Масштабування відео

en: Video scaling factor
uk: Множник масштабування відео

en: Video scaling filter
uk: Фільтр масштабування відео

en: Video settings
uk: Налаштування відео

en: Video size
uk: Розмір відео

en: Video snapshot directory (or filename)
uk: Каталог (або ім’я файлу) знятих стоп-кадрів

en: Video snapshot file prefix
uk: Префікс імені файлу стоп-кадру

en: Video snapshot format
uk: Формат стоп-кадру

en: Video snapshot height
uk: Висота стоп-кадру

en: Video snapshot width
uk: Ширина стоп-кадру

en: Video snapshots
uk: Стоп-кадри

en: Video standard (Default, SECAM, PAL, or NTSC).
uk: Стандарт потоку (за змовчуванням, SECAM, PAL або NTSC).

en: Video title
uk: Заголовок відео

en: Video transformation filter
uk: Відеофільтр трансформації

en: Video width
uk: Ширина відео

en: Video4Linux input
uk: Ввід з Video4Linux

en: Video4Linux2 Compressed A/V
uk: Стиснені З/В Video4Linux2

en: Video4Linux2 input
uk: Ввід з Video4Linux2

en: VideoLAN Website...
uk: Веб-сайт VideoLAN…

en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

en: Vietnamese (VISCII)
uk: В'єтнамська (VISCII)

en: Vietnamese (Windows-1258)
uk: В’єтнамська (Windows-1258)

en: Visualization
uk: Візуалізація

en: Visualization:
uk: Візуалізація:

en: Visualizations
uk: Візуалізації

en: Visualizations selector
uk: Вибір візуалізаторів

en: Visualize motion vectors
uk: Показати рух векторів

en: Visualizer
uk: Візуалізатор

en: Visualizer filter
uk: Фільтр візуалізатора

en: Vobsub subtitles parser
uk: Парсер субтитрів Vobsub

en: Vocal
uk: Вокал

en: Voice activity detection
uk: Визначення дії голосу

en: Vol #
uk: Частина #

en: Vol max #
uk: Макс частина #

en: Volapuk
uk: Волапюк

en: Volume
uk: Гучність

en: Volume %d%%
uk: Гучність %d%%

en: Volume Control
uk: Керування гучністю

en: Volume Down
uk: Тихіше

en: Volume Set
uk: Набір частин

en: Volume Up
uk: Голосніше

en: Volume down
uk: Тихіше

en: Volume normalization
uk: Нормалізація гучності

en: Volume normalizer
uk: Нормалізація гучності

en: Volume of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
uk: Гучність входу аудіо (якщо підтримується драйвером v4l2).

en: Volume up
uk: Голосніше

en: Volume: %d%%
uk: Гучність: %d%%

en: Vorbis audio decoder
uk: Аудіодекодер Vorbis

en: Vorbis audio encoder
uk: Аудіокодувальник Vorbis

en: Vorbis audio packetizer
uk: Аудіопакетувальник Vorbis

en: Vorbis is a free audio codec (useable with OGG)
uk: Vorbis — це вільний аудіокодек (використовується з OGG)

en: Vout filters
uk: Фільтри відеовиходу

en: Vout/Overlay
uk: Відеовихід/оверлей

en: Vu meter
uk: Vu-метр

en: WAV demuxer
uk: Демультиплексор WAV

en: WAV muxer
uk: Мультиплексор WAV

en: WMA v1/v2 fixed point audio decoder
uk: Аудіодекодер WMA v1/v2 з фіксованою крапкою

en: WMServer RTSP dialect
uk: Діалект RTSP WMServer

en: WMServer uses an unstandard dialect of RTSP. Selecting this parameter will tell VLC to assume some options contrary to RFC 2326 guidelines.
uk: WMServer використовує нестандартний діалект RTSP. Обрання цього параметру змусить VLC приймати деякі опції, невідповідні директивам RFC 2326.

en: WMV (Windows Media Video) 1 (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
uk: WMV (Windows Media Video) 1 (використовується із MPEG TS, MPEG1, ASF і OGG)

en: WMV (Windows Media Video) 2 (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
uk: WMV (Windows Media Video) 2 (використовується із MPEG TS, MPEG1, ASF і OGG)

en: WPL playlist import
uk: Імпорт списку відтворення WPL

en: Wait for I frame before toggling placholder
uk: Чекати I-кадр перед перемиканням заповнювача

en: Wall
uk: Стіна

en: Wall video filter
uk: Відеофільтр стіни

en: Wallpaper
uk: Шпалери

en: Warning: the key is already assigned to "
uk: Попередження: клавіша вже прив’язана до "

en: Water effect
uk: Ефект води

en: Wave
uk: Хвиля

en: Wave video filter
uk: Відеофільтр хвилі

en: Waves
uk: Хвилі

en: We just found an older version of VLC's preferences files.
uk: Ми щойно знайшли присутність старих файлів VLC.

en: We would like to thank the whole VLC community, the testers, our users and the following people (and the missing ones...) for their collaboration to create the best free software.
uk: Ми хотіли б подякувати усій спільноті VLC, тестерам, нашим користувачам та наступним людям (і тим, кого забули…) за їх внесок у створення кращого вільного програмного забезпечення.

en: Web Interface
uk: Веб-інтерфейс

en: Website
uk: Вебсайт

en: Weighted prediction for B-frames
uk: Навантажене передбачення B-кадрів

en: Weighted prediction for B-frames.
uk: Навантажене передбачення B-кадрів.

en: Weighted prediction for P-frames
uk: Зважене передбачення P-кадрів

en: Welsh
uk: Уельська

en: Western European (Latin-9)
uk: Західноєвропейське (Latin-9)

en: Western European (Windows-1252)
uk: Західноєвропейське (Windows-1252)

en: Wet
uk: Вологість

en: Wet mix
uk: Вологе змішування

en: When possible, the input stream will be recorded instead of using the stream output module
uk: Коли можливо, вхідний потік буде записаний замість використання модуля виводу потоку

en: When set then this vlc instance shall dictate its clock for synchronisationover clients listening on the masters network ip address
uk: Якщо встановлено, ця копія VLC буде задавати синхронізацію клієнтам, які слухають головну мережеву IP-адресу

en: When set to 'no', this parameter is intended to give old skins a chance to play back video even though no video tag is implemented
uk: Якщо встановлено «ні», цей параметр дає старим обкладинкам шанс відтворювати відео навіть без реалізованого тега відео

en: When streaming using UDP, the streams can be announced using the SAP/SDP announcing protocol. This way, the clients won't have to type in the multicast address, it will appear in their playlist if they enable the SAP extra interface.
    If you want to give a name to your stream, enter it here, else, a default name will be used.
uk: При мовленні використовуючи UDP, Ви можете повідомляти про Ваші потоки, використовуючи протокол SAP/SDP. При цьому клієнтам не потрібно буде вводити групову адресу, вона з'явиться в їх списках відтворення автоматично, якщо увімкнений додатковий інтерфейс SAP.
    Якщо Ви бажаєте дати назву вашому потоку, напишіть його тут. Інакше буде використане ім'я за змовчуванням.

en: When the SAP flow control is disabled, this lets you set the fixed interval between SAP announcements.
uk: Коли керування потоком SAP вимкнено, цей параметр дозволяє встановити фіксований інтервал розсилання сповіщень SAP.

en: When this is enabled, the interface will show a dialog box each time some user input is required.
uk: При увімкненні цього параметра інтерфейс програми показуватиме діалогове вікно кожного разу, коли необхідний ввід даних користувачем.

en: When this is enabled, the preferences and/or interfaces will show all available options, including those that most users should never touch.
uk: Показує всі доступні параметри, включаючи ті, які більшість користувачів ніколи не повинні змінювати.

en: When this is set, the SAP parser will discard some non-compliant announcements.
uk: При встановленому параметрі оброблювач SAP не буде ухвалювати деякі сповіщення, які не відповідають стандартам.

en: When this mode is enabled, pixels will be shown as black or white. The threshold value will be the brighness defined below.
uk: При увімкненні режиму пікселі будуть показані як чорні або білі. Поріг для визначення кольору буде яскравістю, зазначеною нижче.

en: When this option is enabled, the stream will be both played and transcoded/streamed.
    
    Note that this requires much more CPU power than simple transcoding or streaming.
uk: Коли цей параметр увімкнено, потік буде відтворюватися та перекодовуватися/передаватися одночасно.
    
    Зауважте, що це вимагає більшої потужності ЦП, аніж звичайне перекодування чи мовлення.

en: When track starts playing
uk: Коли доріжка починає відтворюватися

en: When using the PVR input (or a very irregular source), you should set this to 10000.
uk: При використанні введення з PVR (або іншого несинхронізованого джерела), варто встановити значення 10000.

en: When using the one instance only option, enqueue items to playlist and keep playing current item.
uk: Коли дозволений запуск тільки однієї копії VLC, нові елементи додаються до списку відтворення, і поточний елемент продовжує відтворюватись.

en: Which font description to use if the Kate stream does not specify particular font parameters (name, size, etc) to use. A blank name will let Tiger choose font parameters where appropriate.
uk: Який опис шрифту використовувати, якщо потік Kate не визначає конкретні параметри шрифту (ім’я, розмір…). Пусте ім’я дозволить Tiger’у обирати параметри шрифту, коли вони підходять.

en: White
uk: Білий

en: White Blue
uk: Синій білого

en: White Crush for Blue
uk: Тиск білого для синього

en: White Crush for Green
uk: Тиск білого для зеленого

en: White Crush for Red
uk: Тиск білого для червоного

en: White Green
uk: Зелений білого

en: White Level for Blue
uk: Рівень білого для синього

en: White Level for Green
uk: Рівень білого для зеленого

en: White Level for Red
uk: Рівень білого для червоного

en: White Red
uk: Червоний білого

en: Wide-band (16kHz)
uk: Широкосмуговий (16 кГц)

en: Width
uk: Ширина

en: Width in pixel of each bar in the BarGraph to be displayed (default : 10).
uk: Ширина у пікселях кожної панелі BarGraph (10 за змовчуванням)

en: Width in pixels of the border between miniatures.
uk: Ширина у пікселях межі між мініатюрами.

en: Width of motion compensation blocks
uk: Висота блоків компенсації руху

en: Width of the snapshot image.
uk: Ширина зображення стоп-кадру.

en: Width of the stream to capture (-1 for autodetect).
uk: Ширина потоку для захоплення (-1 для автовизначення).

en: Width of the stream to capture (-1 for autodetection).
uk: Ширина захоплюваного потоку (-1 для автовизначення).

en: Width of the virtual room
uk: Ширина віртуальної кімнати

en: Width of video or subtitle elementary streams
uk: Ширина відео чи субтитрів елементарних потоків

en: Win32 font renderer
uk: Генератор шрифтів Win32

en: Win32 waveOut extension output
uk: Вивід звуку через Win32 waveOut

en: Window
uk: Вікно

en: Window decorations
uk: Оформлення вікна

en: Window properties
uk: Налаштування вікна

en: Windows GAPI video output
uk: Вивід відео через Windows GAPI

en: Windows GDI video output
uk: Вивід відео через Windows GDI

en: Windows Media NSC metademux
uk: Мета-демультиплексор Windows Media NSC

en: Windows Service interface
uk: Інтерфейс служби Windows

en: Windows configuration of the last skin used. This option is updated automatically, do not touch it.
uk: Конфігурація Windows для останньої використовуваної обкладинки. Цей параметр оновлюється автоматично.

en: Windows opacity between 0.1 and 1
uk: Прозорість вікна між 0.1 та 1

en: Wolof
uk: Волоф

en: Workaround bugs
uk: Обхід помилок

en: Workaround for France
uk: Обхід помилок для Франції

en: Wrapper filter output
uk: Вихідний фільтр обгортки

en: Wrapper filter verbosity
uk: Деталізація фільтру обгортки

en: Write every 128th miniframe to a folder.
uk: Писати кожен 128-й мінікадр до каталогу.

en: Write process id to file
uk: Записувати ID процесу до файлу

en: Writes process id into specified file.
uk: Записує ID процесу до вказаного файлу.

en: X Coordinate of the top-left corner of the mosaic.
uk: Координата X верхнього лівого кута мозаїки

en: X Screensaver disabler
uk: Відключати зберігач екрану X

en: X coordinate
uk: Координата X

en: X coordinate of the bargraph.
uk: Координата X bargraph.

en: X coordinate of the encoded subtitle
uk: Координата X при кодуванні субтитрів

en: X coordinate of the logo. You can move the logo by left-clicking it.
uk: Координата X логотипу. Ви можете переміщувати логотип, клацнувши по ньому.

en: X coordinate of the mask.
uk: Координата X маски.

en: X coordinate of the rendered image
uk: Координата X рендерованого зображення

en: X coordinate of the rendered subtitle
uk: Координата X при декодуванні субтитрів

en: X coordinate of the upper left corner in the mosaic if non negative.
uk: Координата X верхнього лівого кута мозаїки, якщо невід’ємна

en: X offset
uk: Зсув по X

en: X offset, from the left screen edge.
uk: Зсув по X від лівого краю екрана.

en: X window
uk: Вікно X

en: X11 display
uk: Дисплей X11

en: X11 hardware display to use.
    By default, VLC will use the value of the DISPLAY environment variable.
uk: Використовуваний дисплей X11.
    За змовчуванням використовується значення змінної оточення DISPLAY.

en: X11 hardware display to use. By default VLC will use the value of the DISPLAY environment variable.
uk: Використовуваний апаратний дисплей X11. За змовчуванням використовується значення змінної оточення DISPLAY.

en: X11 video output (XCB)
uk: Вивід відео через X11 (XCB)

en: X11 video window (XCB)
uk: Відеовікно X11 (XCB)

en: XA demuxer
uk: Демультиплексор XA

en: XDG screen saver inhibition
uk: Пригнічувач зберігача екрану XDG

en: XDG-screensaver
uk: Зберігач екрану XDG

en: XML OSD configuration importer
uk: Імпортер конфігурації XML OSD

en: XML Parser (using libxml2)
uk: Парсер XML (libxml2)

en: XML Shareable Playlist Format (XSPF)
uk: Формат XSPF (XML Shareable Playlist Format)

en: XOSD interface
uk: Інтерфейс XOSD

en: XSPF playlist (*.xspf)
uk: Список відтворення XSPF (*.xspf)

en: XSPF playlist export
uk: Експорт списку відтворення XSPF

en: XSPF playlist import
uk: Імпорт списку відтворення XSPF

en: XSPF playlist|*.xspf|M3U file|*.m3u|HTML playlist|*.html
uk: Список відтворення XSPF|*.xspf|M3U file|*.m3u|Список відтворення HTML|*.html

en: XVideo adaptor number
uk: Номер адаптера XVideo

en: XVideo hardware adaptor to use. By default, VLC will use the first functional adaptor.
uk: Використовуваний апаратний дисплей XVideo. За змовчуванням використовується перший апаратний адаптер.

en: XVideo output (XCB)
uk: Вивід XVideo (XCB)

en: Xhosa
uk: Кхоса

en: Y Coordinate of the top-left corner of the mosaic.
uk: Координата Y верхнього лівого кута мозаїки

en: Y coordinate
uk: Координата Y

en: Y coordinate of the bargraph.
uk: Координата Y bargraph.

en: Y coordinate of the encoded subtitle
uk: Координата Y при кодуванні субтитрів

en: Y coordinate of the logo. You can move the logo by left-clicking it.
uk: Координата Y логотипу. Ви можете переміщувати логотип, клацнувши по ньому.

en: Y coordinate of the mask.
uk: Координата Y маски.

en: Y coordinate of the rendered image
uk: Координата Y рендерованого зображення

en: Y coordinate of the rendered subtitle
uk: Координата Y при декодуванні субтитрів

en: Y coordinate of the upper left corner in the mosaic if non negative.
uk: Координата Y верхнього лівого кута мозаїки, якщо невід’ємна

en: Y offset
uk: Зсув по Y

en: Y offset, down from the top.
uk: Зсув по Y від верхнього краю екрана.

en: YUV output
uk: Вивід YUV

en: YUV video output
uk: Вивід відео через YUV

en: YUV-Color cube shifting across the V-plane ( 0 - 127 ).
uk: Зсув колірного кубу YUV через V-plane (0-127).

en: YUV4MPEG2 header (default disabled)
uk: Заголовок YUV4MPEG2 (відключено за змовчуванням)

en: YUVP converter
uk: Конвертор YUVP

en: Yellow
uk: Жовтий

en: Yes
uk: Так

en: Yiddish
uk: Ідиш

en: Yoruba
uk: Йоруба

en: You are using the Qt4 Interface.
uk: Ви використовуєте інтерфейс Qt4.

en: You can choose to disable some CPU accelerations here. Use with extreme care!
uk: Тут можна вимкнути деякі можливості центрального процесора. Використовуйте дуже обережно!

en: You can completely disable the audio output. The audio decoding stage will not take place, thus saving some processing power.
uk: Ви можете повністю вимкнути виведення звуку. У цьому випадку звук не буде декодуватися, що трохи розвантажить центральний процесор.

en: You can completely disable the sub-picture processing.
uk: Можна повністю вимкнути обробку шарів.

en: You can completely disable the video output. The video decoding stage will not take place, thus saving some processing power.
uk: Ви можете повністю вимкнути вивід відео. У цьому випадку відео не буде декодуватися, що розвантажить центральний процесор.

en: You can disable all transparency effects if you want. This is mainly useful when moving windows does not behave correctly.
uk: Ви можете заборонити усі ефекти прозорості, що може бути корисним, якщо при переміщенні вікна некоректно промальовуються.

en: You can disable use of Macroblock-tree on ratecontrol
uk: Ви можете вимкнути використання макроблокового дерева для контролю частоти

en: You can enforce the (x,y) offsets of the elements on the mosaic (only used if positioning method is set to "offsets"). You must give a comma-separated list of coordinates (eg: 10,10,150,10).
uk: Ви можете примусово вказати (x, y) зміщення елементів мозаїки (лише з методом позиціонування «зміщення»). Задайте список координат, розділений комами (наприклад, 10,10,150,10).

en: You can enforce the OSD menu position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg. 6 = top-right).
uk: Зазначити позицію екранного меню на відео (0 = центр, 1 = ліворуч, 2 = праворуч, 4 = зверху, 8 = знизу, також ви можете використовувати комбінації цих значень, наприклад 6 = зверху ліворуч).

en: You can enforce the height of the video snapshot. By default it will keep the original height (-1). Using 0 will scale the height to keep the aspect ratio.
uk: Ви можете примусово задати висоту стоп-кадру. За змовчуванням буде використовуватися оригінальна висота (-1). Використання 0 буде змінювати висоту, враховуючи співвідношення сторін.

en: You can enforce the image height. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
uk: Ви можете задати висоту відео. За змовчуванням (-1) VLC буде адаптувати висоту під характеристики відео.

en: You can enforce the image width. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
uk: Ви можете задати ширину відео. За змовчуванням (-1) VLC буде адаптувати ширину під характеристики відео.

en: You can enforce the marquee position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
uk: Зазначити позицію рядка, що біжить, на відео (0 = центр, 1 = ліворуч, 2 = праворуч, 4 = зверху, 8 = знизу, також ви можете використовувати комбінації цих значень, наприклад 6 = зверху ліворуч).

en: You can enforce the mosaic alignment on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
uk: Зазначити вирівнювання мозаїки по відео (0 = центр, 1 = ліворуч, 2 = праворуч, 4 = зверху, 8 = знизу, також ви можете використовувати комбінації цих значень, наприклад 6 = зверху ліворуч).

en: You can enforce the order of the elements on the mosaic. You must give a comma-separated list of picture ID(s).These IDs are assigned in the "mosaic-bridge" module.
uk: Порядок елементів мозаїки. Ви повинні вказати список ID зображень, розділений комами. Ці ID призначаються в модулі «Міст мозаїки».

en: You can enforce the picture position on the overlay (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, e.g. 6=top-right).
uk: Ви можете задати позицію шару на відео (0 = центр, 1 = ліворуч, 2 = праворуч, 4 = зверху, 8 = знизу, Ви можете також використовувати комбінації цих значень, наприклад 6 = зверху праворуч).

en: You can enforce the position of the top left corner of the video window (X coordinate).
uk: Ви можете призначити позицію верхнього лівого кута вікна відео (координата Х).

en: You can enforce the position of the top left corner of the video window (Y coordinate).
uk: Тут Ви можете призначити позицію верхнього лівого кута вікна відео (координата Y).

en: You can enforce the subpicture position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, e.g. 6=top-right).
uk: Ви можете задати позицію підмалюнку на відео (0 = центр, 1 = ліворуч, 2 = праворуч, 4 = зверху, 8 = знизу, ви можете також використовувати комбінації цих значень, наприклад 6 = зверху праворуч).

en: You can enforce the teletext position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg. 6 = top-right).
uk: Зазначити позицію тесту на відео (0 = центр, 1 = ліворуч, 2 = праворуч, 4 = зверху, 8 = знизу, також Ви можете використовувати комбінації цих значень, наприклад 6 = зверху ліворуч).

en: You can enforce the text position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom; you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
uk: Зазначити позицію тесту на відео (0 = центр, 1 = ліворуч, 2 = праворуч, 4 = зверху, 8 = знизу, також ви можете використовувати комбінації цих значень, наприклад 6 = зверху ліворуч).

en: You can enforce the video height. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
uk: Ви можете змінити висоту відео. За змовчуванням (-1) VLC буде адаптувати висоту під характеристики відео.

en: You can enforce the video width. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
uk: Ви можете змінити ширину відео. За змовчуванням (-1) VLC буде адаптувати ширину під характеристики відео.

en: You can enforce the width of the video snapshot. By default it will keep the original width (-1). Using 0 will scale the width to keep the aspect ratio.
uk: Ви можете примусово задати ширину стоп-кадру. За змовчуванням буде використовуватися оригінальна ширина (-1). Використання 0 буде змінювати ширину, враховуючи співвідношення сторін.

en: You can enter here a default stream output chain. Refer to the documentation to learn how to build such chains. Warning: this chain will be enabled for all streams.
uk: Ви можете ввести ланцюжок виведення потоку, використовуваний за змовчуванням. Зверніться до документації, щоб довідатись більш докладно, як створювати такі ланцюжки. Попередження: цей ланцюжок буде застосовуватись для всіх потоків.

en: You can force the audio output frequency here. Common values are -1 (default), 48000, 44100, 32000, 22050, 16000, 11025, 8000.
uk: Тут ви можете вказати частоту виведення звуку. Звичайні значення: -1 (за змовчуванням), 48000, 44100, 32000, 22050, 16000, 11025, 8000.

en: You can give a comma-separated list of inputs that will be concatenated together after the normal one.
uk: Тут можна задати розділений комами список потоків вводу, які будуть об'єднані після стандартного.

en: You can manually give a list of bookmarks for a stream in the form "{name=bookmark-name,time=optional-time-offset,bytes=optional-byte-offset},{...}"
uk: Можна задати список закладок для потоку у формі «{name=ім’я-закладки,time= необов'язковий-зсув-часу,bytes= необов'язковий-зсув-по-байтам},{...}».

en: You can manually select a language for the interface. The system language is auto-detected if "auto" is specified here.
uk: Ви можете вручну обрати мову інтерфейсу. Якщо тут зазначено «автоматично», то буде автоматично визначена системна мова.

en: You can move the OSD menu by left-clicking on it.
uk: Ви можете переміщувати екранне меню, натискаючи на нього лівою кнопкою миші.

en: You can overlay the motion vectors (arrows showing how the images move) on the image. This value is a mask, based on these values:
    1 - visualize forward predicted MVs of P frames
    2 - visualize forward predicted MVs of B frames
    4 - visualize backward predicted MVs of B frames
    To visualize all vectors, the value should be 7.
uk: Ви можете накласти на відео вектори руху (стрілки, які вказують напрямок руху зображення). Вкажіть маску, основану на наступних значеннях:
    1 — показувати прогнози прямого руху P-кадрів
    2 — показувати прогнози прямого руху B-кадрів
    4 — показувати прогнози зворотного руху B-кадрів
    Щоб показати усі вектори, вкажіть значення 7.

en: You can select "additional interfaces" for VLC. They will be launched in the background in addition to the default interface. Use a colon separated list of interface modules. (common values are "rc" (remote control), "http", "gestures" ...)
uk: Ви можете обрати «додаткові інтерфейси» для VLC. Вони будуть запущені у фоні як доповнення до інтерфейсу за змовчуванням. Модулі в списку розділяються комами (звичайні значення - «rc» (віддалене керування), «http», «gestures» …)

en: You can select control interfaces for VLC.
uk: Ви можете вибрати інтерфейси керування VLC.

en: You can select local files with the following list and buttons.
uk: Ви можете обрати локальні файли за допомогою наступного списку та кнопок.

en: You can select which memory copy module you want to use. By default VLC will select the fastest one supported by your hardware.
uk: Ви можете вибрати, який модуль копіювання пам'яті використовувати. За змовчуванням VLC вибере найшвидший з підтримуваних Вашим обладнанням.

en: You can set the default audio output volume here, in a range from 0 to 1024.
uk: Гучність виводу звуку за змовчуванням в діапазоні від 0 до 1024.

en: You can use specific video output modules for the clones. Use a comma-separated list of modules.
uk: Ви можете вибрати певні модулі виводу для клонів. Вкажіть список модулів, розділений комами.

en: You can use this option to place the subtitles under the movie, instead of over the movie. Try several positions.
uk: Дозволяє розмістити субтитри під фільмом, замість або над фільмом. Спробуйте різні позиції.

en: You can zoom the video by the specified factor.
uk: Ви можете змінити масштаб зображення відео зазначеним множником.

en: You have the latest version of VLC media player.
uk: У вас остання версія медіаплеєру VLC.

en: You have two choices:
     - The interface will resize to the native video size
     - The video will fit to the interface size
     By default, interface resize to the native video size.
uk: Ви маєте два варіанта вибору:
     - розмір інтерфейсу буде змінено до оригінального розміру відео
     - розмір відео буде змінено відповідно розміру інтерфейсу
     За змовчуванням, інтерфейс змінює розмір до розміру відео.

en: You just need to fill one of the three following parameters, VLC will autodetect the other using the original aspect ratio
uk: Вам лише треба заповнити один із трьох наступних параметрів, VLC автоматично визначить інші, використовуючи оригінальне співвідношення сторін

en: You must set a name for the profile.
uk: Ви маєте встановити ім’я для профілю.

en: You normally have to feed the shoutcast module with Ogg streams. It is also possible to stream MP3 instead, so you can forward MP3 streams to the shoutcast/icecast server.
uk: Звичайно ви повинні передавати модулю shoutcast потоки Ogg. Але також можливо замість цього вести мовлення у MP3, тому Ви можете передавати потоки MP3 на сервер shoutcast/icecast.

en: You should configure your speaker layout with the "Audio Midi Setup" utility in /Applications/Utilities. Stereo mode is being used now.
uk: Ви маєте сконфігурувати Ваш звуковий шар за допомогою утиліти «Налаштування звуку Midi» в /Програмах/Утилітах. Зараз використовується стереорежим.

en: Your Mac does not seem to be equipped with a suitable input device. Please check your connectors and drivers.
uk: Ваш Mac, здається, не обладнано необхідним пристроєм вводу. Будь ласка, перевірте ваші з’єднання та драйвери.

en: Your account was rejected.
uk: Ваш обліковий запис відхилено.

en: Your connection attempt to the server was rejected.
uk: Ваша спроба з’єднання із сервером була відхилена.

en: Your display will be opened and played in order to stream or save it.
uk: Ваш дисплей буде відкрито та відтворено, аби передати його чи зберегти.

en: Your input can't be opened
uk: Ваш вхід не може бути відкритим

en: Your password was rejected.
uk: Ваш пароль відхилено.

en: Your window manager does not provide a list of applications.
uk: Ваш менеджер вікон не постачає список програм.

en: ZPL playlist import
uk: Імпорт списку відтворення ZPL

en: Zhuang
uk: Чжуан

en: Zip access
uk: Доступ до Zip

en: Zip files filter
uk: Фільтр Zip-файлів

en: Zone 0: Top gradient
uk: Зона 0: Верхній градієнт

en: Zone 0:top
uk: Зона 0:зверху

en: Zone 1: Right gradient
uk: Зона 1: Правий градієнт

en: Zone 1:right
uk: Зона 1:справа

en: Zone 2: Bottom gradient
uk: Зона 2: Нижній градієнт

en: Zone 2:bottom
uk: Зона 2:знизу

en: Zone 3: Left gradient
uk: Зона 3: Лівий градієнт

en: Zone 3:left
uk: Зона 3:зліва

en: Zone 4: Summary gradient
uk: Зона 4: Загальний градієнт

en: Zone 4:summary
uk: Зона 4:загалом

en: Zone Layout for the build-in Atmo
uk: Зоновий шар для вбудованого Atmo

en: Zones on left / right side
uk: Зони на лівій/правій стороні

en: Zoom
uk: Масштаб

en: Zoom mode: %s
uk: Режим масштабування: %s

en: Zoom video
uk: Масштаб відео

en: Zooming reset
uk: Скидання масштабу

en: Zulu
uk: Зулуська

en: [0=no diseqc, 1-4=satellite number].
uk: [0=немає diseqc, 1-4=номер супутника].

en: [0=off, 1=on, -1=auto].
uk: [0=вимкнений, 1=увімкнений, -1=авто].

en: [Boxes]
uk: [Контейнери]

en: [Display]
uk: [Дисплей]

en: [Filebrowser]
uk: [Файловий браузер]

en: [Global]
uk: [Глобальне]

en: [Loop]
uk: [Цикл]

en: [Miscellaneous]
uk: [Інше]

en: [Player]
uk: [Плеєр]

en: [Playlist]
uk: [Список відтворення]

en: [Random]
uk: [Випадково]

en: [Repeat]
uk: [Повторювати]

en: [cdda:][device][@[track]]
uk: [cdda:][пристрій[@[доріжка]]

en: [vcd:][device][@[title][,[chapter]]]
uk: [vcd:][пристрій][@[заголовок][,[розділ]]]

en: \ sending bitrate  :   %6.0f kb/s
uk: \ бітрейт мовлення  :   %6.0f kb/s

en: add --advanced to your command line to see advanced options.
uk: додайте --advanced у командному рядку для того, аби бачити додаткові параметри.

en: add grain to image
uk: додати зернистість до зображення

en: address to bind to (helper setting for dst)
uk: адреса прив’язки (допоміжне значення призначення)

en: address:port to bind vlc to listening incoming streams helper setting for dst,dst=bind+'/'+path. dst-parameter overrides this
uk: адреса:порт, до якої прив’язується vlc для прослуховування вхідних потоків, допоміжне значення для призначення, призначення=прив’язка+'/'+шлях. dst-параметр перевизначає це

en: all
uk: усі

en: ask for extra verbosity when displaying help
uk: запитувати про додаткові подробиці під час показу довідки

en: auto
uk: автоматичний

en: auto - let encoder decide based upon input (Best)
uk: автоматично — дозволити кодеру вирішувати, спираючись на вхід (найкраще)

en: bits
uk: біт

en: blocks
uk: блоків

en: boolean
uk: булеве

en: buffers
uk: буферів

en: cbr
uk: CBR

en: clean effects
uk: очистити ефекти

en: collapse
uk: згорнути

en: cycles per degree
uk: циклів на градус

en: dB
uk: дБ

en: dc1394 input
uk: Вхід dc1394

en: decoder
uk: декодер

en: default
uk: за змовчуванням

en: defines the how the output color should be calculated based on previous color
uk: визначає, як має обчислюватися вихідний колір з урахуванням попереднього кольору

en: device, fifo or filename
uk: пристрій, fifo чи ім’я файлу

en: device, fifo or filename to write yuv frames too.
uk: пристрій, fifo чи ім’я файлу для запису yuv-кадрів

en: disabled
uk: вимкнено

en: end
uk: кінець

en: expand
uk: розгорнути

en: extended selection list
uk: розширений список вибору

en: fast
uk: швидкий

en: filename for stream (helper setting for dst)
uk: ім’я файлу для потоку (допоміжне значення призначення)

en: fixed
uk: фіксований

en: float
uk: десяткове

en: fnordlicht options
uk: Параметри fnordlicht

en: for devices with more than five channels / zones write down here for each channel the zone number to show and separate the values with , or ; and use -1 to not use some channels. For the classic AtmoLight the sequence 4,3,1,0,2 would set the default channel/zone mapping. Having only two zones on top, and one zone on left and right and no summary zone the mapping for classic AtmoLight would be -1,3,2,1,0
uk: для пристроїв із кількістю каналів/зон, більшою 5, напишіть тут для кожного каналу номер відображуваної зони та розділіть значення за допомогою «,» чи «;» та використовуйте -1 для того, щоб не використовувати деякі канали. Для класичного AtmoLight послідовність 4,3,1,0,2 поставить відображення канал/зона за змовчуванням. За умови наявності лише двох зон зверху та однієї зони зліва та справа без загальної зони, відображення для класичного AtmoLight буде -1,3,2,1,0

en: force coding frame as separate interlaced fields
uk: примусове кодування кадру як окремих черезрядкових полів

en: force coding frame as single picture
uk: примусове кодування кадру як одиничного малюнка

en: frames
uk: кадрів

en: hearing impaired
uk: погіршений слух

en: height of the overlapping area (in %)
uk: висота перекриваючої області (у %)

en: iSight Capture Input
uk: Захоплення входу iSight

en: iTunes Music Library importer
uk: Імпортувальник музичної бібліотеки iTunes

en: if you want the AtmoLight control software to be launched by VLC, enter the complete path of AtmoWinA.exe here.
uk: Якщо Ви хочете, щоб VLC запускав керівне програмне забезпечення AtmoLight, введіть тут повний шлях до AtmoWinA.exe.

en: integer
uk: ціле

en: it contains the average of all pixels in the sample image (only useful for single channel AtmoLight)
uk: містить середнє з усіх пікселів у зображенні (корисне лише для одноканального AtmoLight)

en: key
uk: ключ

en: last.fm username or password is incorrect. Please verify your settings and relaunch VLC.
uk: Неправильний логін чи пароль last.fm. Будь ласка, перевірте Ваші налаштування та перезапустіть VLC.

en: last.fm: Authentication failed
uk: last.fm: помилка аутентифікації

en: left and right side having allways the same number of zones
uk: ліва та права сторона мають завжди однакову кількість зон

en: length of the overlapping area (in %)
uk: довжина перекриваючої області (у %)

en: libprojectM effect
uk: ефект libprojectM

en: main program
uk: головна програма

en: makes the sample grid visible on screen as white pixels
uk: робить для прикладу сітку білими пікселями видимою на екрані

en: middle position (in %)
uk: середня позиція (у %)

en: motion
uk: рух

en: motion control interface
uk: інтерфейс контролю руху

en: no
uk: ні

en: no configuration option will be loaded nor saved to config file
uk: параметри конфігурації не будуть завантажені та збережені до конфігураційного файлу

en: none
uk: немає

en: normal
uk: звичайний

en: offsets
uk: зміщення

en: packetizer
uk: пакетувальник

en: packets
uk: пакетів

en: play list
uk: список відтворення

en: print a list of available modules
uk: показати список доступних модулів

en: print a list of available modules with extra detail
uk: показати список доступних модулів із додатковими деталями

en: print help for VLC (can be combined with --advanced and --help-verbose)
uk: друкувати допомогу по VLC (може бути разом з --advanced та --help-verbose)

en: print help for VLC and all its modules (can be combined with --advanced and --help-verbose)
uk: друкувати допомогу по VLC та усіх його модулях (може бути разом з -advanced та --help-verbose)

en: print help on a specific module (can be combined with --advanced and --help-verbose). Prefix the module name with = for strict matches.
uk: показати допомогу по вказаному модулю (може бути разом з --advanced та  --help-verbose). Для чіткої відповідності поставте префікс «=» перед іменем модуля.

en: print version information
uk: показати інформацію про версію

en: projectM configuration file
uk: Конфігураційний файл projectM

en: projectM preset path
uk: Шлях попереднього налаштування projectM

en: reset the current config to the default values
uk: скинути поточну конфігурацію до параметрів за змовчуванням

en: resets the current plugins cache
uk: очистити поточний кеш розширень

en: s
uk: с

en: sec.
uk: с

en: selection list
uk: список вибору

en: simple
uk: простий

en: slow
uk: повільний

en: spatial
uk: просторовий

en: string
uk: рядок

en: temporal
uk: тимчасовий

en: type
uk: тип

en: unknown type
uk: невідомий тип

en: use alternate config file
uk: використовувати альтернативний файл конфігурації

en: v4l2 controls
uk: Елементи керування v4l2

en: v4l2 driver controls
uk: Керування драйвером v4l2

en: v4l2 driver controls, if supported by your v4l2 driver.
uk: Керуючі значення драйверу v4l2, якщо підтримується Вашим драйвером v4l2.

en: vbr
uk: VBR

en: vcdx://[device-or-file][@{P,S,T}num]
uk: vcdx://[пристрій-або-файл][@{P,S,T}номер]

en: visual impaired commentary
uk: візуально сповільнений коментар

en: xblen
uk: Ширина блоків компенсації руху

en: yblen
uk: Висота блоків компенсації руху

en: yes
uk: так

en: yes: %@ @ %@ kb/s
uk: так: %@ @ %@ кб/с

en: yes: from %@ to %@ secs
uk: так: від %@ до %@ с

en: | @name logo-file STRING . . .the overlay file path/name
uk: | @name logo-file STRING . . .ім’я/шлях файлу оверлея

en: | @name logo-position #. . . . . . . . relative position
uk: | @name logo-position #. . . . . . . . відносна позиція

en: | @name logo-transparency #. . . . . . . . .transparency
uk: | @name logo-transparency #. . . . . . . . .прозорість

en: | @name logo-x X . . . . . . . . . . . .offset from left
uk: | @name logo-x X . . . . . . . . . . . .зсув зліва

en: | @name logo-y Y . . . . . . . . . . . . offset from top
uk: | @name logo-y Y . . . . . . . . . . . . зсув зверху

en: | @name marq-color # . . . . . . . . . . font color, RGB
uk: | @name marq-color # . . . . . . . . . . колір шрифту, RGB

en: | @name marq-marquee  STRING  . . overlay STRING in video
uk: | @name marq-marquee  STRING  . . накласти STRING на відео

en: | @name marq-opacity # . . . . . . . . . . . . . opacity
uk: | @name marq-opacity # . . . . . . . . . . . . . непрозорість

en: | @name marq-position #. . .  .relative position control
uk: | @name marq-position #. . .  .керування відносною позицією

en: | @name marq-size # . . . . . . . . font size, in pixels
uk: | @name marq-size # . . . . . . . . розмір шрифту, у пікселях

en: | @name marq-timeout T. . . . . . . . . . timeout, in ms
uk: | @name marq-timeout T. . . . . . . . . . таймаут, у мс

en: | @name marq-x X . . . . . . . . . . . .offset from left
uk: | @name marq-x X . . . . . . . . . . . .зсув зліва

en: | @name marq-y Y . . . . . . . . . . . . offset from top
uk: | @name marq-y Y . . . . . . . . . . . . зсув зверху

en: | @name mosaic-align 0..2,4..6,8..10. . .mosaic alignment
uk: | @name mosaic-align 0..2,4..6,8..10. . .вирівнювання мозаїки

en: | @name mosaic-alpha # . . . . . . . . . . . . . . alpha
uk: | @name mosaic-alpha # . . . . . . . . . . . . . . прозорість

en: | @name mosaic-cols #. . . . . . . . . . .number of cols
uk: | @name mosaic-cols #. . . . . . . . . . .кількість стовпців

en: | @name mosaic-hborder # . . . . . . . horizontal border
uk: | @name mosaic-hborder # . . . . . . . горизонтальна границя

en: | @name mosaic-height #. . . . . . . . . . . . . .height
uk: | @name mosaic-height #. . . . . . . . . . . . . .висота

en: | @name mosaic-keep-aspect-ratio {0,1} . . .aspect ratio
uk: | @name mosaic-keep-aspect-ratio {0,1} . . .співвідношення сторін

en: | @name mosaic-offsets x,y(,x,y)*. . . . list of offsets
uk: | @name mosaic-offsets x,y(,x,y)*. . . . список зміщень

en: | @name mosaic-order id(,id)* . . . . order of pictures
uk: | @name mosaic-order id(,id)* . . . . порядок малюнків

en: | @name mosaic-position {0=auto,1=fixed} . . . .position
uk: | @name mosaic-position {0=автоматична,1=фіксована} . . . .позиція

en: | @name mosaic-rows #. . . . . . . . . . .number of rows
uk: | @name mosaic-rows #. . . . . . . . . . .кількість рядків

en: | @name mosaic-vborder # . . . . . . . . vertical border
uk: | @name mosaic-vborder # . . . . . . . . вертикальна границя

en: | @name mosaic-width # . . . . . . . . . . . . . . width
uk: | @name mosaic-width # . . . . . . . . . . . . . . ширина

en: | @name mosaic-xoffset # . . . .top left corner position
uk: | @name mosaic-xoffset # . . . .положення верхнього лівого кутка

en: | @name mosaic-yoffset # . . . .top left corner position
uk: | @name mosaic-yoffset # . . . .положення верхнього лівого кутка

en: | achan [X]. . . . . . . . . .  set/get audio channels
uk: | achan [X]. . . . . . . . . .  встановити/отримати аудіоканали

en: | add XYZ  . . . . . . . . . . . . add XYZ to playlist
uk: | add XYZ  . . . . . . . . . . . . додати XYZ до списку відтворення

en: | adev [X] . . . . . . . . . . .  set/get audio device
uk: | adev [X] . . . . . . . . . . .  встановити/отримати аудіопристрій

en: | atrack [X] . . . . . . . . . . . set/get audio track
uk: | atrack [X] . . . . . . . . . . . встановити/отримати аудіодоріжку

en: | audio decoded    :    %5i
uk: | звуку декодовано    :    %5i

en: | buffers lost     :    %5i
uk: | втрачено буферів     :    %5i

en: | buffers played   :    %5i
uk: | відтворено буферів   :    %5i

en: | bytes sent       : %8.0f KiB
uk: | відправлено байтів       : %8.0f КіБ

en: | chapter [X]  . . . . set/get chapter in current item
uk: | chapter [X]  . . . . встановити/отримати розділ поточного елементу

en: | chapter_n  . . . . . .  next chapter in current item
uk: | chapter_n  . . . . . .  наступний розділ поточного елементу

en: | chapter_p  . . . .  previous chapter in current item
uk: | chapter_p  . . . .  попередній розділ поточного елементу

en: | clear . . . . . . . . . . . . . . clear the playlist
uk: | clear . . . . . . . . . . . . . . очистити список відтворення

en: | demux bitrate    :   %6.0f kb/s
uk: | бітрейт демультиплексора    :   %6.0f кб/с

en: | demux bytes read : %8.0f KiB
uk: | прочитано байтів демультиплексора : %8.0f КіБ

en: | demux corrupted  :    %5i
uk: | пошкоджено демультиплексованих    :    %5i

en: | discontinuities  :    %5i
uk: | перерваних  :    %5i

en: | enqueue XYZ  . . . . . . . . . queue XYZ to playlist
uk: | enqueue XYZ  . . . . . . . . . помістити XYZ у чергу списку відтворення

en: | f [on|off] . . . . . . . . . . . . toggle fullscreen
uk: | f [on|off] . . . . . . . . . . . . перемкнути повноекранний режим

en: | faster . . . . . . . . . .  faster playing of stream
uk: | faster . . . . . . . . . .  пришвидшене відтворення потоку

en: | fastforward  . . . . . . . .  .  set to maximum rate
uk: | fastforward  . . . . . . . .  .  встановити на максимальну швидкість

en: | frame. . . . . . . . . .  play frame by frame
uk: | frame . . . . . . . . . .  відтворювати кадр за кадром

en: | frames displayed :    %5i
uk: | показано кадрів :    %5i

en: | frames lost      :    %5i
uk: | втрачено кадрів      :    %5i

en: | get_length . . . .  the length of the current stream
uk: | get_length . . . .  довжина поточного потоку

en: | get_time . . seconds elapsed since stream's beginning
uk: | get_time . . показати секунди, що пройшли з початку відтворення

en: | get_title . . . . .  the title of the current stream
uk: | get_title . . . . .  заголовок поточного потоку

en: | goto . . . . . . . . . . . . . .  goto item at index
uk: | goto . . . . . . . . . . . . . .  перейти до елементу з номером

en: | help . . . . . . . . . . . . . . . this help message
uk: | help . . . . . . . . . . . . . . . ця допомога

en: | info . . . . .  information about the current stream
uk: | info . . . . .  інформація про поточний потік

en: | input bitrate    :   %6.0f kb/s
uk: | вхідний бітрейт    :   %6.0f кб/с

en: | input bytes read : %8.0f KiB
uk: | прочитано вхідних байтів : %8.0f КіБ

en: | is_playing . . . .  1 if a stream plays, 0 otherwise
uk: | is_playing . . . .  1, якщо потік відтворюється, інакше 0

en: | key [hotkey name] . . . . . .  simulate hotkey press
uk: | key [hotkey name] . . . . . .  симулювати натиснення гарячої клавіші

en: | logout . . . . . . .  exit (if in socket connection)
uk: | logout . . . . . . .  вихід (якщо з’єднання через сокет)

en: | longhelp . . . . . . . . . . . a longer help message
uk: | longhelp . . . . . . . . . . . довша допомога

en: | loop [on|off] . . . . . . . . . toggle playlist loop
uk: | loop [on|off] . . . . . . . . . перемкнути циклічність списку відтворення

en: | menu . . [on|off|up|down|left|right|select] use menu
uk: | menu . . [on|off|up|down|left|right|select] використання меню

en: | next . . . . . . . . . . . . . .  next playlist item
uk: | next . . . . . . . . . . . . . .  наступний елемент списку відтворення

en: | normal . . . . . . . . . .  normal playing of stream
uk: | normal . . . . . . . . . .  нормальне відтворення потоку

en: | packets sent     :    %5i
uk: | відправлено пакетів     :    %5i

en: | pause  . . . . . . . . . . . . . . . .  toggle pause
uk: | pause  . . . . . . . . . . . . . . . .  перемкнути паузу

en: | play . . . . . . . . . . . . . . . . . . play stream
uk: | play . . . . . . . . . . . . . . . . . . відтворити потік

en: | playlist . . . . .  show items currently in playlist
uk: | playlist . . . . .  показати поточні елементи списку відтворення

en: | prev . . . . . . . . . . . .  previous playlist item
uk: | prev . . . . . . . . . . . . . .  попередній елемент списку відтворення

en: | quit . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  quit vlc
uk: | quit . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  вийти з vlc

en: | random [on|off] . . . . . . .  toggle random jumping
uk: | random [on|off] . . . . . . .  перемкнути випадковий перехід

en: | repeat [on|off] . . . .  toggle playlist item repeat
uk: | repeat [on|off] . . . .  перемкнути повторення елементу списку відтворення

en: | rewind  . . . . . . . . . . . .  set to minimum rate
uk: | rewind  . . . . . . . . . . . .  встановити на мінімальну швидкість

en: | seek X . . . seek in seconds, for instance `seek 12'
uk: | seek X . . . позиція в секундах, наприклад `seek 12'

en: | sending bitrate  :   %6.0f kb/s
uk: | бітрейт надсилання  :   %6.0f кб/с

en: | slower . . . . . . . . . .  slower playing of stream
uk: | slower . . . . . . . . . .  уповільнене відтворення потоку

en: | snapshot . . . . . . . . . . . . take video snapshot
uk: | snapshot . . . . . . . . . . . . зняти стоп-кадр

en: | stats  . . . . . . . .  show statistical information
uk: | stats  . . . . . . . .  показати статистичну інформацію

en: | status . . . . . . . . . . . current playlist status
uk: | status . . . . . . . . . . . поточний статус списку відтворення

en: | stop . . . . . . . . . . . . . . . . . . stop stream
uk: | stop . . . . . . . . . . . . . . . . . . зупинити потік

en: | strack [X] . . . . . . . . . set/get subtitles track
uk: | strack [X] . . . . . . . . . встановити/отримати доріжку субтитрів

en: | title [X]  . . . . . . set/get title in current item
uk: | title [X]  . . . . . . встановити/отримати заголовок поточного елементу

en: | title_n  . . . . . . . .  next title in current item
uk: | title_n  . . . . . . . .  наступний заголовок поточного елементу

en: | title_p  . . . . . .  previous title in current item
uk: | title_p  . . . . . .  попередній заголовок поточного елементу

en: | vcrop [X]  . . . . . . . . . . .  set/get video crop
uk: | vcrop [X]  . . . . . . . . . . .  встановити/отримати обрізку відео

en: | video decoded    :    %5i
uk: | відео декодовано    :    %5i

en: | voldown [X]  . . . . . .  lower audio volume X steps
uk: | voldown [X]  . . . . . .  зменшити гучність звуку на X кроків

en: | volume [X] . . . . . . . . . .  set/get audio volume
uk: | volume [X] . . . . . . . . . .  встановити/отримати гучність звуку

en: | volup [X]  . . . . . . .  raise audio volume X steps
uk: | volup [X]  . . . . . . .  збільшити гучність звуку на X кроків

en: | vratio [X]  . . . . . . . set/get video aspect ratio
uk: | vratio [X]  . . . . . . . встановити/отримати співвідношення сторін відео

en: | vtrack [X] . . . . . . . . . . . set/get video track
uk: | vtrack [X] . . . . . . . . . . . встановити/отримати відеодоріжку

en: | vzoom [X]  . . . . . . . . . . .  set/get video zoom
uk: | vzoom [X]  . . . . . . . . . . .  встановити/отримати масштаб відео
