vlc - en to lt translation catalogue (4174 entries)

en: 
    Do you want to download it?
lt: 
    Ar norite atsisiųsti?

en: 
    Dumped content to vlc-help.txt file.
lt: 
    Turinys surašytas į rinkmeną vlc-help.txt.

en: 
    Press the RETURN key to continue...
lt: 
    Spauskite GRĮŽTI klavišą, norėdami tęsti...

en: 
    Warning: if you can't access the GUI anymore, open a command-line window, go to the directory where you installed VLC and run "vlc -I qt"
lt: 
    Perspėjimas: jei nebepavyksta paleisti grafinės sąsajos, atverkite terminalą, įeikite į aplanką, kuriame įdiegtas VLC ir įvykdykite „vlc -I qt“

en:      .           Show/Hide hidden files
lt:      .           Rodyti/slėpti slepiamąsias rinkmenas

en:      /           Look for an item
lt:      /           Paieška tarp įrašų

en:      <, >        Next/Previous chapter
lt:      <, >        Kitas/Ankstesnis skyrius

en:      <backspace> Delete an entry
lt:      <naikinti>  Šalinti įrašą

en:      <enter>     Add the selected file to the playlist
lt:      <įvesti>    Įkelti pasirinktą rinkmeną į grojaraštį

en:      <left>      Seek -1%%
lt:      <kairėn>    Persukti -1%%

en:      <pgup>,<pgdown> Navigate through the box page by page
lt:      <pgup>,<pgdown> Naršyti skydelyje blokais

en:      <right>     Seek +1%%
lt:      <dešinėn>   Prasukti +1%%

en:      <space>     Add the selected directory to the playlist
lt:      <tarpas>    Įkelti pasirinktą aplanką į grojaraštį

en:      <space>     Pause/Play
lt:      <tarpas>    Groti/Pristabdyti

en:      <up>,<down>     Navigate through the box line by line
lt:    <aukštyn>,<žemyn>  Judėti skydelyje per vieną liniją

en:      <up>,<down>     Seek +/-5%%
lt:    <aukštyn>,<žemyn> Persukti +/-5%%

en:      A           Add an entry
lt:      A           Įkelti įrašą

en:      B           Show/Hide filebrowser
lt:      B           Rodyti/Slėpti rinkmenų naršyklę

en:      Ctrl-l          Refresh the screen
lt:      Vald(Ctrl)-l          Atnaujinti rodymą

en:      D, <del>    Delete an entry
lt:     D, <šalinti> Šalinti įrašą

en:      Esc         Close Add/Search entry
lt:      Gr(Esc)     Užverti Pridėjimą/Paiešką

en:      L           Show/Hide messages box
lt:      L           Rodyti/Slėpti pranešimus

en:      O           Reverse order Playlist by title
lt:      O           Grojaraščio įrašus rikiuoti atvirkščiai pagal pavadinimą

en:      P           Show/Hide playlist box
lt:      P           Rodyti/Slėpti grojaraštį

en:      R           Toggle Repeat item
lt:      R           Keisti kartojamą įrašą

en:      S           Show/Hide statistics box
lt:      S           Rodyti/Slėpti statistiką

en:      [, ]        Next/Previous title
lt:      [, ]        Kitas/Ankstesnis įrašas

en:      a           Volume Up
lt:      a           Pagarsinti

en:      c           Switch color on/off
lt:      c           Spalvotai/Nespalvotai

en:      e           Eject (if stopped)
lt:      e           Išmesti diską (kai sustabdyta)

en:      f           Toggle Fullscreen
lt:      f           Visame ekrane

en:      g           Go to the current playing item
lt:      g           Eiti į šiuo metu atliekamą įrašą

en:      h,H         Show/Hide help box
lt:      h,H         Rodyti/Slėpti žinyną

en:      i           Show/Hide info box
lt:      i           Rodyti/Slėpti info

en:      l           Toggle Loop Playlist
lt:      l           Keisti kartojimo veikseną

en:      m           Show/Hide metadata box
lt:      m           Rodyti/Slėpti metaduomenis

en:      n, p        Next/Previous playlist item
lt:      n, p        Kitas/Ankstesnis grojaraščio įrašas

en:      o           Order Playlist by title
lt:      o           Rikiuoti grojaraščio įrašus pagal pavadinimą

en:      q, Q, Esc   Quit
lt:      q, Q, Esc   Išeiti

en:      r           Toggle Random playing
lt:      r           Keisti maišymo veikseną

en:      s           Stop
lt:      s           Stabdyti

en:      x           Show/Hide objects box
lt:      x           Rodyti/Slėptis objektus

en:      z           Volume Down
lt:      z           Patylinti

en:  (default disabled)
lt:  (paprastai išjungta)

en:  (default enabled)
lt:  (paprastai įjungta)

en:  - Empty -
lt:  - Tuščia -

en:  Browse
lt:  Naršyti

en:  Chapter  : %d/%d
lt:  Skyrius  : %d/%d

en:  Help
lt:  Žinynas

en:  Information
lt:  Informacija

en:  Logs
lt: Žurnalai

en:  Objects
lt:  Objetai

en:  Playlist (All, one level)
lt: Grojaraštis (visi, vienas lygis)

en:  Playlist (By category)
lt: Grojaraštis (pagal kategoriją)

en:  Playlist (Manually added)
lt: Grojaraštis (pridėtas rankiniu būdu)

en:  Position : %s/%s (%.2f%%)
lt:  Padėtis : %s/%s (%.2f%%)

en:  Profile Name Missing
lt: Profilis nepavadintas

en:  Source   : %s
lt:  Šaltinis   : %s

en:  Source: <no current item> %s
lt:  Šaltinis: <nenurodyta> %s

en:  State    : Opening/Connecting %s
lt:  Būsena    : Atveriama/Prisijungiama %s

en:  State    : Paused %s
lt:  Būsena    : Pristabdyta %s

en:  State    : Playing %s
lt:  Būsena    : Grojama %s

en:  Stats
lt:  Statistika

en:  Title    : %d/%d
lt:  Pavadinimas    : %d/%d

en:  Volume   : %i%%
lt:  Garsumas   : %i%%

en:  [ h for help ]
lt:  [ h žinynas ]

en:  by the VideoLAN Team.
lt:  priklauso VideoLan komandai.

en:  days
lt:  d.

en:  f/s
lt:  k/s

en:  fps
lt:  k/s

en:  px
lt:  tšk

en: "%s" is no audio encoder.
lt: „%s“ nėra garso įkodavimo priemonė.

en: "%s" is no video encoder.
lt: „%s“ nėra vaizdo įkodavimo priemonė.

en: "Color detection" effect. The whole image will be turned to black and white, except the parts that are of the color that you select in the settings.
lt: „Spalvos atpažinimo“ efektas. Visas vaizdas paverčiamas juodai baltu, išskyrus jūsų nurodytos spalvos sritis.

en: "Edge detection" video distortion effect.
    Try changing the various settings for different effects
lt: „Kontūro aptikimo“ vaizdo iškraipymo efektas. 
    Mėginkite keisti įvairias nuostatas skirtingiems efektams

en: "Rating" to put in ASF comments.
lt: Įvertinimas, įterpiamas į ASF pastabas.

en: "Water surface" video distortion effect
lt: „Vandens paviršius“ – vaizdo keitimo efektas

en: "Waves" video distortion effect
lt: „Bangos“ – vaizdo keitimo efektas

en: %.1f MHz (%d services)
lt: %.1f MHz (%d paslaugos)

en: %d module(s) were not displayed because they only have advanced options.
lt: %d modulis(-iai) nerodomi, nes jie turi tik sudėtingesnes parinktis.

en: %i items
lt: %i įrašai

en: %s
    Done %s (100.0%%)
lt: %s
    Atlikta %s (100.0%%)

en: %s
    Downloading... %s/%s %.1f%% done
lt: %s
    Atsiunčiama... %s/%s %.1f%% atlikta

en: %s
    Downloading... %s/%s - %.1f%% done
lt: %s
    Atsiunčiama... %s/%s - %.1f%% atlikta

en: %s (Encoded Output)
lt: %s (Įkodavimo išvestis)

en: %s bytes
lt: baitų: %s

en: &About
lt: &Apie

en: &Advanced Controls
lt: &Sudėtingesnis valdymas

en: &Advanced Open...
lt: &Sudėtingesnis atvėrimas

en: &Apply
lt: Pri&taikyti

en: &Aspect Ratio
lt: &Santykis

en: &Audio
lt: &Garsas

en: &Bookmarks
lt: &Žymelės

en: &Cancel
lt: &Atšauti

en: &Chapter
lt: Sk&yrius

en: &Clear
lt: Iš&valyti

en: &Close
lt: &Užverti

en: &Codec Details
lt: &Kodavimo detalės

en: &Codec Information
lt: &Kodavimo informacija

en: &Convert
lt: &Konvertuoti

en: &Convert / Save
lt: &Konvertuoti / Įrašyti

en: &Crop
lt: &Iškirpimas

en: &Deinterlace
lt: Šalinti &perėjimą

en: &Deinterlace mode
lt: Perėjimo šalinimas

en: &Disc
lt: &Diskas

en: &Effects and Filters
lt: &Efektai ir filtrai

en: &Enqueue
lt: Į &Eilę

en: &Extra Metadata
lt: Kiti m&etaduomenys

en: &Faster
lt: &Greičiau

en: &File
lt: &Rinkmena

en: &Fullscreen
lt: Visame &ekrane

en: &Fullscreen Interface
lt: &Viso ekrano veiksena

en: &General
lt: &Bendra

en: &Go
lt: &Šokti

en: &Help
lt: &Pagalba

en: &Help...
lt: &Žinynas

en: &Jump Forward
lt: Šo&kti priekin

en: &Media
lt: &Kūrinys

en: &Messages
lt: &Pranešimai

en: &Navigation
lt: Na&ršymas

en: &Network
lt: &Tinklas

en: &Open File...
lt: At&verti rinkmeną...

en: &Open Media
lt: &Atverti kūrinį

en: &Play
lt: &Groti

en: &Playback
lt: &Grojimas

en: &Post processing
lt: &Galutinis apdorojimas

en: &Preferences
lt: &Parinktys

en: &Program
lt: &Programa

en: &Quit
lt: &Baigti

en: &Recent Media
lt: Paskiausiai gr&ota

en: &Recheck version
lt: &Tikrinti versiją

en: &Reset Preferences
lt: &Numatytosios VLC parinktys

en: &Save
lt: Į&rašyti

en: &Save Metadata
lt: Į&rašyti metaduomenis

en: &Save as...
lt: Į&rašyti kaip...

en: &Search:
lt: &Ieškoti:

en: &Select
lt: &Pasirinkti

en: &Services Discovery
lt: &Paslaugų aptikimas

en: &Start
lt: &Pradėti

en: &Statistics
lt: &Statistika

en: &Stop
lt: &Stabdyti

en: &Stream
lt: &Transliuoti srautą

en: &Streaming...
lt: &Srautinis siuntimas...

en: &Subtitles Track
lt: &Subtitrai

en: &Tools
lt: Įra&nkiai

en: &Track Synchronization
lt: &Takelių sinchronizavimas

en: &Update
lt: &Atnaujinti

en: &VLM Configuration
lt: &VLM nuostatos

en: &Video
lt: &Vaizdas

en: &View
lt: &Rodinys

en: &Visualizations
lt: &Vaizdiniai

en: &Yes
lt: &Taip

en: &Zoom
lt: &Mastelis

en: (Super) Video CD
lt: (Super) Vaizdo CD

en: (no item is being played)
lt: (negrojama)

en: ) is available.
lt: ).

en: +----[ Remote control commands ]
lt: +----[ Nuotolinio valdymo komandos ]

en: +----[ end of help ]
lt: +----[ žinyno pabaiga ]

en: +-[Audio Decoding]
lt: +-[Garso iškodavimas]

en: +-[Incoming]
lt: +-[Gaunama]

en: +-[Streaming]
lt: +-[Siunčiamas srautas]

en: +-[Video Decoding]
lt: +-[Vaizdo iškodavimas]

en: ---  DVD Menu
lt: --- DVD Meniu

en: ----- Title
lt: ----- Takelis

en: 1 item
lt: 1 įrašas

en: 1-pass Quality-based VBR. Range 0 to 51.
lt: Vieno žingsnio kokybiškas kintam. bitų dažn. Sritis nuo 0 iki 51.

en: 1:1 Original
lt: 1:1 tikras dydis

en: 1:2 Half
lt: 1:2 pusė

en: 1:4 Quarter
lt: 1:4 ketvirtadalis

en: 1:File
lt: 1:Rinkmena

en: 2 Front 2 Rear
lt: 2 prieky, 2 gale

en: 2 Pass
lt: 2 žingsniai

en: 22 kHz tone
lt: 22 kHz tonas

en: 2:1 Double
lt: 2:1 dvigubas

en: 3 Front 2 Rear
lt: 3 prieky, 2 gale

en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" color:#838383;">http://www.example.com/stream.avi</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" color:#838383;">rtp://@:1234</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" color:#838383;">mms://mms.examples.com/stream.asx</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" color:#838383;">rtsp://server.example.org:8080/test.sdp</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" color:#838383;">http://www.yourtube.com/watch?v=gg64x</span></p></body></html>
lt: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" color:#838383;">http://www.pavyzdys.com/stream.avi</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" color:#838383;">rtp://@:1234</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" color:#838383;">mms://mms.pavyzdys.com/stream.asx</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" color:#838383;">rtsp://serveris.pavyzdys.org:8080/testas.sdp</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" color:#838383;">http://www.yourtube.com/watch?v=gg64x</span></p></body></html>

en: <html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /></head><body><h2>Welcome to VLC media player Help</h2><h3>Documentation</h3><p>You can find VLC documentation on VideoLAN's <a href="http://wiki.videolan.org">wiki</a> website.</p><p>If you are a newcomer to VLC media player, please read the<br><a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:VLC_for_dummies"><em>Introduction to VLC media player</em></a>.</p><p>You will find some information on how to use the player in the <br>"<a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Play_HowTo"><em>How to play files with VLC media player</em></a>" document.</p><p>For all the saving, converting, transcoding, encoding, muxing and streaming tasks, you should find useful information in the <a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Streaming_HowTo">Streaming Documentation</a>.</p><p>If you are unsure about terminology, please consult the <a href="http://wiki.videolan.org/Knowledge_Base">knowledge base</a>.</p><p>To understand the main keyboard shortcuts, read the <a href="http://wiki.videolan.org/Hotkeys">shortcuts</a> page.</p><h3>Help</h3><p>Before asking any question, please refer yourself to the <a href="http://www.videolan.org/support/faq.html">FAQ</a>.</p><p>You might then get (and give) help on the <a href="http://forum.videolan.org">Forums</a>, the <a href="http://www.videolan.org/vlc/lists.html">mailing-lists</a> or our IRC channel (<em>#videolan</em> on irc.freenode.net).</p><h3>Contribute to the project</h3><p>You can help the VideoLAN project giving some of your time to help the community, to design skins, to translate the documentation, to test and to code. You can also give funds and material to help us. And of course, you can <b>promote</b> VLC media player.</p></body></html>
lt: <html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /></head><body><h2>Jus sveikina VLC leistuvės žinynas </h2><h3>Dokumentacija</h3><p>VLC dokumentaciją galite rasti VideoLAN <a href="http://wiki.videolan.org">wiki</a> svetainėje.</p><p>Jei esate pirmą kartą naudojatės VLC leistuve, perskaitykite<br><a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:VLC_for_dummies"><em>VLC leistuvės pradžiamokslį</em></a>.</p> <p>Šiek tiek informacijos, kaip naudotis leistuve rasite dokumente<br><a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Play_HowTo"><em>Kaip groti rinkmenas VLC leistuve</em></a>.</p><p>Naudingos informacijos apie įrašymą, konvertavimą, perkodavimą, kodavimą, srauto tankinimą ir transliavimą turėtumėte rasti <a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Streaming_HowTo">transliavimo žinyne</a>.</p><p>Jei abejojate dėl terminologijos, žiūrėkite <a href="http://wiki.videolan.org/Knowledge_Base">pagrindinių žinių puslapį</a>.</p><p> Norėdami suprasti pagrindinius sparčiuosius klavišus, skaitykite <a href="http://wiki.videolan.org/Hotkeys">klavišų susiejimų</a> puslapį.</p><h3>Pagalba</h3><p>Prieš užduodami bet kokį klausimą, pirmiausia ieškokite atsakymo <a href="http://www.videolan.org/support/faq.html">dažniausiai užduodamų klausimų puslapyje</a>.</p><p>Pagalbos taip pat rasite <a href="http://forum.videolan.org">forumuose</a>, <a href="http://www.videolan.org/vlc/lists.html">elektroninio pašto grupėje</a> ar mūsų IRC kanale (<em>#videolan</em> adresu irc.freenode.net).</p><h3>Prisidėkite prie projekto </h3><p>Jūs galite prisidėti prie VideoLAN projekto padėdami VLC bendruomenei, kurdami apipavidalinimus, versdami dokumentaciją, išbandydami ir programuodami. Taip pat galite suteikti piniginę ir materialinę paramą. Be abejo, galite <b>reklamuoti</b> VLC leistuvę.</p></body></html>

en: <p><i>VideoLAN</i> prefers when applications request authorization before accessing Internet.</p>
    <p><b>VLC media player</b> can get information from the Internet in order to get <b>media informations</b> or to check for available <b>updates</b>.</p>
    <p><i>VLC media player</i> <b>doesn't</b> send or collect any information, even anonymously, about your usage.</p>
lt: <p><i>VideoLAN</i> norėtų, kad programa jungtųsi prie tinklo tik gavusi leidimą.</p>
     <p><b>VLC leistuvė</b> gali parsisiųsti informaciją iš žiniatinklio, siekdamas gauti <b>kūrinių informaciją</b> arba tikrindamas, ar yra <b>atnaujinimų</b>.</p>
    <p><i>VLC leistuvė</i> <b>nesiunčia</b> ir nerenka informacijos, nebent anonimiškai apie jūsų naudojimąsi.</p>

en: A directory where to save the files has to be selected.
lt: Nepasirinktas aplankas, į kurį bus įrašomos rinkmenos.

en: A file where to save the stream has to be selected.
lt: Nepasirinkta rinkmena, į kurią bus rašomas srautas.

en: A free audio codec dedicated to compression of voice (useable with OGG)
lt: Laisvas garso kodekas skirtas garso suspaudimui (naudojamas su OGG)

en: A list of visual effect, separated by commas.
    Current effects include: dummy, scope, spectrum, spectrometer and vuMeter.
lt: Vaizdinių efektų sąrašas, juos atskiriant kableliais.
    Dabar leidžiami efektai: dummy, scope, spectrum, spectrometer ir vuMeter.

en: A new version of VLC(
lt: Galima nauja VLC versija (

en: A positive value means that
    the audio is ahead of the video
lt: Teigiamos reikšmės rodo, kad
    garsas pralenkia vaizdo rodymą

en: A positive value means that
    the subtitles are ahead of the video
lt: Teigiamos reikšmės rodo, kad
    subtitrų rodymas pralenkia vaizdą.

en: A single administration password is used to protect this interface. The default value is "admin".
lt: Šios sąsajos apsaugai naudojamas vienas slaptažodis. Numatytasis yra „admin“.

en: A sound fonts file is required for software synthesis.
lt: Garso šriftai yra rinkmenos, reikalingos programiniam sintezavimui.

en: A->B Loop
lt: A->B kartojimas

en: A/52 audio packetizer
lt: A/52 garso įpaketintuvas

en: A/52 over S/PDIF
lt: A/52 vietoj S/PDIF

en: A/52 parser
lt: A/52 analizatorius

en: AAC audio decoder (using libfaad2)
lt: AAC garso iškodavimas (naudoja libfaad2)

en: AAC extension
lt: AAC prievardis

en: ADPCM audio decoder
lt: ADPCM garso iškodavimas

en: AES3/SMPTE 302M audio decoder
lt: AES3/SMPTE 302M garso iškodavimas

en: AES3/SMPTE 302M audio packetizer
lt: AES3/SMPTE 302M garso įpaketintuvas

en: AIFF demuxer
lt: AIFF išpynimo metodas

en: ALSA Device Name
lt: ALSA įrenginio pavadinimas

en: ALSA audio output
lt: ALSA garso išvestis

en: AM Tuner mode
lt: AM tiunerio veiksena

en: AM Tuner mode. Can be one of Default (0), TV (1),AM Radio (2), FM Radio (3) or DSS (4).
lt: AM tiunerio veiksena. Gali būti numatytasis (0), TV (1), AM radijas (2), FM radijas (3) arba DSS (4).

en: AM radio
lt: AM radijas

en: ARM NEON audio format conversions
lt: ARM NEON garso formato konvertavimas

en: ARM NEON video chroma conversions
lt: ARM NEON vaizdo spalvų konvertavimas

[ctx: ASCII]
en: VLC media player
lt: VLC leistuve

en: ASCII-art video output
lt: ASCII-art vaizdo išvestis

en: ASF muxer
lt: ASF tankintuvas

en: ASF packet size -- default is 4096 bytes
lt: ASF paketo dydis -- numatytas yra 4096 baitai

en: ASF v1.0 demuxer
lt: ASF v1.0 išpynimo metodas

en: ASX playlist import
lt: ASX grojaraščio importavimas

en: ATSC A/52 (AC-3) audio decoder
lt: ATSC A/52 (AC-3) garso iškodavimas

en: ATSC Physical Channel
lt: ATSC fizinis kanalas

en: AU demuxer
lt: AU išpynimo metodas

en: AVI Index
lt: AVI turinys

en: AVI demuxer
lt: AVI išpynimo metodas

en: AVI muxer
lt: AVI tankintuvas

en: Abkhazian
lt: Abchazų

en: About
lt: Apie

en: About VLC media player
lt: Apie VLC leistuvę

en: About the video filters
lt: Apie vaizdo filtrus

en: Above the Video
lt: Virš vaizdo

en: Accelerated video output (Overlay)
lt: Paspartinta vaizdo išvestis (perdengimas)

en: Access advanced options to tweak the device
lt: Prieiti prie sudėtingesnių parametrų įrenginio patobulinimui

en: Access module
lt: Priėjimo modulis

en: Access modules
lt: Priėjimo moduliai

en: Access output
lt: Išvesties prieiga

en: Access output module
lt: Priėjimo išvesties moduliai

en: Access output modules control the ways the muxed streams are sent. This setting allows you to always force a specific access output method. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each access output.
lt: Išvesties prieigos moduliai kontroliuoja būdus, kuriais siunčiami sutankinti srautai. Ši nuostata leidžia jums visada priverstinai naudoti nurodytą išvedimo būdą. Greičiausiai jums nederėtų to daryti.
    Taip pat galite keisti kiekvieno prieigos modulio numatytąsias parinktis atskirai.

en: Account that will be used for the connection.
lt: Prisijungimui naudojama paskyra.

en: Action
lt: Veikmas

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Activate Transcoding
lt: Aktyvuoti perkodavimą

en: Activate or deactivate autoscaling.
lt: Įjungti arba išjungti automatinį vaizdo dydžio derinimo prie ekrano veikseną.

en: Activate the automatic notification of new versions of the software. It runs once every two weeks.
lt: Aktyvuoti automatinį priminimą apie naują programinės įrangos versiją. Paprastai paleidžiama kartą per dvi savaites.

en: Activate the updates availability notification
lt: Aktyvuoti priminimą apie galimą atnaujimą

en: Activate update notifier
lt: Priminti apie atnaujinimus

en: Active regions
lt: Jautrios sritys

en: Active windows
lt: Aktyvūs langai

en: Add
lt: Pridėti

en: Add Directory...
lt: Pridėti aplanką...

en: Add File...
lt: Pridėti rinkmeną...

en: Add Folder to Playlist
lt: Pridėti aplanką prie grojaraščio

en: Add Folder...
lt: Pridėti aplanką...

en: Add Input
lt: Pridėti įvestį

en: Add Interface
lt: Pridėti sąsają

en: Add Subtitles to transcoded video
lt: Į perkoduojamą vaizdą įdėti subtitrus

en: Add WAVE header
lt: Pridėti WAVE antraštę

en: Add a subtitles file
lt: Įkelti subtitrų rinkmeną

en: Add controls to the video window
lt: Vaizdo lange rodyti valdiklius

en: Add destinations following the streaming methods you need. Be sure to check with transcoding that the format is compatible with the method used.
lt: Pridėti paskirtis sekantiems srautinio siuntimo būdams. Perkoduodami įsitikinkite, kad formatas suderinamas su naudojamu būdu.

en: Add logo
lt: Pridėti logotipą

en: Add text
lt: Įdėti tekstą

en: Add to Media Library
lt: Papildyti fonoteką

en: Add to Playlist
lt: Papildyti grojaraštį

en: Add...
lt: Įkelti...

en: Additional path for VLC to look for its modules. You can add several paths by concatenating them using " PATH_SEP " as separator
lt: Papildomas kelias, kuriame VLC ieškos savo modulių. Galite pridėti keletą kelių, tarpusavyje atskirtų „ PATH_SEP “ įrašu.

en: Additional streaming options
lt: Papildomos srauto parinktys

en: Additional transcode options
lt: Papildomos perkodavimo parinktys

en: Additions or subtractions of pixels on the peak width.
lt: Piko pločio taškelių pridėjimas ar atėmimas

en: Address
lt: Adresas

en: Address and port the HTTP interface will listen on. It defaults to all network interfaces (0.0.0.0). If you want the HTTP interface to be available only on the local machine, enter 127.0.0.1
lt: HTTP sąsajos, kurios bus klausomasi, adresas ir prievadas. Numatyta visoms sąsajoms (0.0.0.0). Jei norite, kad HTTP sąsaja būtų prieinama tik vietiniame kompiuteryje, įveskite 127.0.0.1

en: Address of the CDDB server to use.
lt: Naudotinas CDDB serverio adresas.

en: Address of the computer to stream to.
lt: Kompiuterio, į kurį transliuojama, adresas.

en: Adds available subtitles directly to the video. These cannot be disabled by the receiving user as they become part of the image.
lt: Prie vaizdo tiesiogiai pridedami prieinami subtitrai. Jie negali būti rodomi kaip atskira nuo vaizdo dalis gaunančiajame kompiuteryje.

en: Adds motion blurring to the image
lt: Paveikslėlyje suliejamas judesys

en: Adjust Image
lt: Derinti paveikslą

en: Adjust VLC priority
lt: Nustatyti VLC prioritetą

en: Adjustments and Effects
lt: Derinimas ir Efektai

en: Advance of audio over video:
lt: Garsas pralenkia vaizdą:

en: Advance of subtitles over video:
lt: Subtitrai pralenkia vaizdą:

en: Advanced
lt: Sudėtingiau

en: Advanced Buttons
lt: Sudėtingesni mygtukai

en: Advanced Open File...
lt: Sudėtingesnis atvėrimas...

en: Advanced Open...
lt: Sudėtingesnis atvėrimas...

en: Advanced Options
lt: Sudėtingesnės nuostatos

en: Advanced Widget toolbar:
lt: Sudėtingesnio valdymo įrankių juosta

en: Advanced options
lt: Sudėtingesnės parinktys

en: Advanced options...
lt: Sudėtingesnės parinktys...

en: Advanced settings
lt: Sudėtingesnės nuostatos

en: Advanced settings. Use with care...
lt: Sudėtingesnės nuostatos. Naudokite atsargiai.

en: Advanced video filter controls
lt: Sudėtingesnis valdymas

en: Afar
lt: Afarų

en: Afrikaans
lt: Afrikanso

en: Albanian
lt: Albanų

en: Album
lt: Albumas

en: Album art download policy
lt: Viršelių atsiuntimas

en: Album art download policy:
lt: Viršelių parsiuntimo veiksena:

en: Album art filename
lt: Albumo viršelio rinkmenos pavadinimas

en: Album art policy
lt: Albumų viršelių atsiuntimas

en: Album replay gain
lt: Albumo kartojimas

en: All
lt: Visi

en: All Files
lt: Visos rinkmenos

en: Allow fetching media information from Internet
lt: Leisti gauti informaciją iš žiniatinklio

en: Allow only one instance
lt: Tik viena VLC programa vienu metu

en: Allow only one running instance
lt: Tik viena programa tuo pačiu metu

en: Allow only one running instance when started from file.
lt: Leisti tik vieną veikiančią programą kai paleidžiama iš rinkmenos.

en: Allow real-time priority
lt: Leisti realaus laiko prioritetą

en: Allow the volume to be set to 400%
lt: Leisti nustatyti 400% garsumo lygį

en: Allow the volume to have range from 0% to 400%, instead of 0% to 200%. This option can distort the audio, since it uses software amplification.
lt: Laidžia nustatyti garsumą nuo 0% iki 400% vietoj intervalo nuo 0% iki 200%. Ši parinktis gali sugadinti garsą, kadangi naudojamas programinis stiprinimas.

en: Allow to build directory index
lt: Leisti indeksuoti aplanką

en: Allowing only one running instance of VLC can sometimes be useful, for example if you associated VLC with some media types and you don't want a new instance of VLC to be opened each time you double-click on a file in the explorer. This option will allow you to play the file with the already running instance or enqueue it.
lt: Leidimas veikti tik vienai VLC programai tuo pačiu metu kartais gali būti naudingas, pavyzdžiui, jei jūs VLC susiejote su kai kuriais garso ar vaizdo rinkmenų tipais ir nenorite atverti naujo programos lango kiekvieną kartą jums dukart spragtelėjus ant rinkmenos naršyklėje. Ši parinktis leis jums groti rinkmeną su programa iš karto ar patalpinant į eilę.

en: Allowing only one running instance of VLC can sometimes be useful, for example if you associated VLC with some media types and you don't want a new instance of VLC to be opened each time you open a file in your file manager. This option will allow you to play the file with the already running instance or enqueue it. This option requires the D-Bus session daemon to be active and the running instance of VLC to use D-Bus control interface.
lt: Leidimas veikti tik vienai VLC programai tuo pačiu metu kartais gali būti naudingas, pavyzdžiui, jei jūs VLC susiejote su kai kuriais garso ar vaizdo rinkmenų tipais ir nenorite atverti naujo programos lango kiekvieną kartą jums atveriant rinkmeną rinkmenų tvarkyklėje. Ši parinktis leis jums groti rinkmeną su programa iš karto ar patalpinant į eilę. Ši parinktis reikalauja aktyvios D-Bus sesijos tarnybos ir paleistos VLC, naudojančios D-Bus valdymo sąsają.

en: Allows you to modify the default caching value for RTSP streams. This value should be set in millisecond units.
lt: Leidžia keisti RTSP srautų numatytąją podėlio vertę. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Allows you to specify a "copyright" metadata for an input.
lt: Jums leidžia įvestyje nurodyti „autorinių teisių“ metaduomenis.

en: Allows you to specify a "date" metadata for an input.
lt: Jums leidžia įvestyje nurodyti „datos“ metaduomenis.

en: Allows you to specify a "description" metadata for an input.
lt: Jums leidžia įvestyje nurodyti „aprašymo“ metaduomenis.

en: Allows you to specify a "genre" metadata for an input.
lt: Jums leidžia įvestyje nurodyti „stiliaus“ metaduomenis.

en: Allows you to specify a "title" metadata for an input.
lt: Jums leidžia įvestyje nurodyti „pavadinimo“ metaduomenis.

en: Allows you to specify a "url" metadata for an input.
lt: Jums leidžia įvestyje nurodyti „URL“ metaduomenis.

en: Allows you to specify an "artist" metadata for an input.
lt: Jums leidžia įvestyje nurodyti „atlikėjo“ metaduomenis.

en: Allows you to specify an "author" metadata for an input.
lt: Jums leidžia įvestyje nurodyti „autoriaus“ metaduomenis.

en: Alpha mask
lt: Alfa kaukė

en: Alpha mask video filter
lt: Alfa kaukės vaizdo filtras

en: Alpha transparency value (default 255)
lt: Alfa skaidrumo vertė (numatyta 255)

en: Alsa audio capture input
lt: Alsa garso įrašymo įvestis

en: Alsa or OSS audio capture in the v4l access is deprecated. please use 'v4l:// :input-slave=alsa://' or 'v4l:// :input-slave=oss://' instead.
lt: Alsa arba OSS garso įrašymo į v4l priėjimas prieštaringas. Prašome tuomet naudoti „v4l:// :input-slave=alsa://“ ar „v4l:// :input-slave=oss://“.

en: Alsa or OSS audio capture in the v4l2 access is deprecated. please use 'v4l2:// :input-slave=alsa://' or 'v4l2:// :input-slave=oss://' instead.
lt: Alsa arba OSS garso įrašymo į v4l priėjimas prieštaringas. Prašome tuomet naudoti „v4l2:// :input-slave=alsa://“ ar „v4l2:// :input-slave=oss://“.

en: Alternative
lt: Alternatyvi

en: Alternative rock
lt: Alternatyvus rokas

en: AltiVec FFmpeg audio/video decoder ((MS)MPEG4,SVQ1,H263,WMV,WMA)
lt: AltiVec FFmpeg garso/vaizdo iškodavimas ((MS)MPEG4,SVQ1,H263,WMV,WMA)

en: AltiVec conversions from
lt: AltiVec konvertavimas iš

en: Always &On Top
lt: Visada &viršuje

en: Always fix
lt: Taisyti visada

en: Always on top
lt: Visada viršuje

en: Always place the video window on top of other windows.
lt: Visuomet vaizdo langą rodyti virš kitų langų.

en: Always reset audio start level to:
lt: Visuomet programą paleisti su garsumo lygiu:

en: Always visible
lt: Visada matoma

en: Always write to the same file
lt: Visuomet rašyti į tą pačią rinkmeną

en: Amharic
lt: Amharų

en: Ammount by which to scale the picture before sending it to the internal OpenCV filter
lt: Paveikslėlio dydžio priderinimo lygis prieš siunčiant jį vidiniam OpenCV filtrui

en: Amount of time (in ms) to wait before aborting network reception of data.
lt: Laikas (ms), kurį bus laukiama prieš nutraukiant tinklo duomenų gavimą.

en: Amount of time (in ms) to wait before aborting network reception of data. Note that there will be 10 retries before completely giving up.
lt: Laikas (ms), kurį bus laukiama prieš nutraukiant tinklo duomenų gavimą. Pažymėtina, kad ryšys bus kartojamas 10 kartų prieš jį visiškai nutraukiant.

en: Amplification
lt: Didinimas

en: An error occurred while checking for updates...
lt: Klaida tikrinant atnaujinimus...

en: Angle
lt: Kampas

en: Angle in degrees
lt: Kampas laipsniais

en: Angle in degrees (0 to 359)
lt: Kampas laispsniais (nuo 0 iki 359)

en: Announce this session with SAP.
lt: Skelbti šią sesija su SAP

en: Antenna
lt: Antena

en: Append
lt: Prijungti

en: Append to existing file
lt: Papildyti esamą rinkmeną

en: Append to file
lt: Papildyti rinkmeną

en: Append to file if it exists instead of replacing it.
lt: Toliau rašyti į rinkmeną, o ne perrašyti ją.

en: Application
lt: Programa

en: Applications
lt: Programos

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Apply a delay to all subtitles (in 1/10s, eg 100 means 10s).
lt: Pritaikyti vėlinimą visiems subtitrams (dešimtosiomis sekundės dalimis, pvz., 100 reiškia 10 s)

en: Apply cartoon effect
lt: Pritaikyti animacijos efektą

en: Apply cartoon effect. It is only used by "gradient" and "edge".
lt: Pritaikyti animacijos efektą. Naudojamas tik su „išryškinti spalvų perėjimą“ ir „kontūrą“.

en: Apply the equalizer filter twice. The effect will be sharper.
lt: Glodintuvo filtrą pritaikyti du kartus. Efektas bus stipresnis.

en: Aqua
lt: Žydra

en: Arabic
lt: Arabų

en: Arabic (ISO 8859-6)
lt: Arabų (ISO 8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
lt: Arabų (Windows-1256)

en: Are you sure you want to reset your VLC media player preferences?
lt: Ar jūs tikrai norite atkurti numatytąsias VLC parinktis?

en: Area
lt: Sritis

en: Armenian
lt: Armėnų

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Artist metadata
lt: Atlikėjo metaduomenys

en: Artwork URL
lt: Viršelio URL

en: As soon as track is added
lt: Kaip galima greičiau po takelio įkėlimo

en: Ascending
lt: Didėjančiai

en: Ask for action
lt: Klausti apie veiksmą

en: Ask for network policy at start
lt: Klausti apie tinklo teises paleidimo metu

en: Aspect ratio
lt: Santykis

en: Aspect ratio (4:3, 16:9).
lt: Santykiai (4:3, 16:9).

en: Aspect ratio (4:3, 16:9). Default assumes square pixels.
lt: Pločio ir aukščio santykis (4:3, 16:9). Numatytuoju atveju pikselis yra kvadratas.

en: Aspect ratio of the image file (4:3, 16:9). Default is square pixels.
lt: Paveikslėlio rinkmenos pločio ir aukščio santykis (4:3, 16:9). Numatytuoju atveju pikselis yra kvadratas.

en: Aspect ratio of the individual displays building the wall.
lt: Atskiro sienos elemento pločio ir aukščio santykis.

en: Aspect ratio of the video image (4:3, 16:9). Default is square pixels.
lt: Vaizdo paveikslėlių dydžio santykis (4:3, 16:9). Numatytuoju atveju pikselis yra kvadratas.

en: Aspect ratio: %s
lt: Santykis: %s

en: Aspect-ratio
lt: Santykis

en: Assamese
lt: Asamų

en: Assign a fixed Network ID (for SDT table)
lt: Priskirtas fiksuotas tinklo ID (SDT lentelei)

en: AtmoLight Filter
lt: AtmoLight filtras

en: Attenuation
lt: Sušvelninimas

en: Attenuation, begin (in %)
lt: Sušvelninimas, pradžia (%)

en: Attenuation, end (in %)
lt: Sušvelninimas, pabaiga (%)

en: Attenuation, middle (in %)
lt: Sušvelninimas, vidurys (%)

en: Audio
lt: Garsas

en: Audio &Channels
lt: Garso &kanalai

en: Audio &Device
lt: &Garso įrenginys

en: Audio &Track
lt: Garso &takelis

en: Audio Bar Graph Video
lt: Garso stulpelinės diagramos vaizdas

en: Audio Bar Graph Video sub filter
lt: Garso stulpelinės diagramos vaizdo pofiltris

en: Audio CD
lt: Garso CD

en: Audio CD - Track %02i
lt: Audio CD - %02i takelis

en: Audio CD device
lt: Garso CD įrenginys

en: Audio CD input
lt: Garso CD įvestis

en: Audio Channel
lt: Garso kanalas

en: Audio Channel to use, if there are several audio inputs.
lt: Naudotinas garsas kanalas, jeigu yra keletas garso įvesčių.

en: Audio Channels
lt: Garso kanalai

en: Audio Device
lt: Garso įrenginys

en: Audio Device: %s
lt: Garso įrenginys: %s

en: Audio Effects
lt: Garso efektai

en: Audio Files
lt: Garso rinkmenos

en: Audio Filter
lt: Garso filtras

en: Audio Language
lt: Garso kalba

en: Audio Settings
lt: Garso nuostatos

en: Audio Settings not saved
lt: Garso nuostatos neįrašytos

en: Audio Spatializer
lt: Garso erdvumas

en: Audio Track
lt: Garso takelis

en: Audio and Subtitles
lt: Garsas ir subtitrai

en: Audio bitmask
lt: Garso bitų kaukė

en: Audio bitrate
lt: Garso bitų dažnis

en: Audio bits per sample
lt: Bitai garso elemente

en: Audio capture
lt: Garso įrašymas

en: Audio capture (ALSA)
lt: Garso įrašymas (ALSA)

en: Audio channels
lt: Garso kanalai

en: Audio codec
lt: Garso kodavimas

en: Audio codecs
lt: Garso kodavimas

en: Audio delay %i ms
lt: Garsas vėluoja %i ms

en: Audio delay down
lt: Garso ankstinimas

en: Audio delay up
lt: Garso vėlinimas

en: Audio desynchronization compensation
lt: Garso neatitikimo kompensavimas

en: Audio device is not configured
lt: Garso įrenginys nesukonfigūruotas

en: Audio device name
lt: Garso įrenginio pavadinimas

en: Audio encoder
lt: Garso įkodavimas

en: Audio filter
lt: Garso filtras

en: Audio filter for A/52->S/PDIF encapsulation
lt: Garso filtras A/52->S/PDIF įkapsuliavimui

en: Audio filter for DTS->S/PDIF encapsulation
lt: Garso filtras DTS->S/PDIF įkapsuliavimui

en: Audio filter for PCM format conversion
lt: Garso filtras PCM formato konvertavimui

en: Audio filter for simple channel mixing
lt: Garso filtras paprastam kanalų maišikliui

en: Audio filter for stereo to mono conversion
lt: Stereofoninį garsą į monofoninį konvertuojantis filtras

en: Audio filter for trivial channel mixing
lt: Garso filtras nesudėtingam kanalų maišikliui

en: Audio filtering failed
lt: Garso filtravimo klaida

en: Audio filters
lt: Garso filtrai

en: Audio filters are used to process the audio stream.
lt: Garso apdorojimo filtrai.

en: Audio filters will be applied to the audio streams (after conversion filters are applied). You can enter a colon-separated list of filters.
lt: Garso filtrai, kurie bus pritaikyti garso srautams (filtrai pritaikomi po konvertavimo). Galite sudaryti dvitaškiais atskirtų filtrų sąrašą.

en: Audio format for MPEG4 (useable with MPEG TS and MPEG4)
lt: Garso formatas, skirtas MPEG4 (naudojamas su MPEG TS ir MPEG4)

en: Audio input
lt: Garso įvestis

en: Audio input of the card to use (see debug).
lt: Naudotina plokštės garso įvestis (žiūrėkite derinimą).

en: Audio input pin
lt: Garso įvesties kaištelis

en: Audio language
lt: Garso kalba

en: Audio mode
lt: Garso veiksena

en: Audio output URL
lt: Garso išvesties URL

en: Audio output access method
lt: Garso išvesties priėjimo būdas

en: Audio output channels mode
lt: Garso išvesties kanalų veiksena

en: Audio output failed
lt: Garso išvesties klaida

en: Audio output frequency (Hz)
lt: Garso išvesties dažnumas (Hz)

en: Audio output module
lt: Garso išvesties modulis

en: Audio output muxer
lt: Garso išvesties tankintuvas

en: Audio output pin
lt: Garso išvesties kaištelis

en: Audio output saved volume
lt: Garso išvesties įsimena garsumą

en: Audio output volume step
lt: Garso išvesties garsumo žingsnis

en: Audio port
lt: Garso prievadas

en: Audio sample rate
lt: Garso elementų dažnis

en: Audio samplerate (Hz)
lt: Garso elementų dažnis (Hz)

en: Audio settings
lt: Garso nuostatos

en: Audio tempo scaler synched with rate
lt: Garso tempo ir dažnio derinimas

en: Audio track
lt: Garso takelis

en: Audio track ID
lt: Garso takelio ID

en: Audio track: %s
lt: Garso takelis: %s

en: Audio visualizations
lt: Garso vaizdiniai

en: Audio visualizations
lt: Garso vaizdiniai

en: Audio volume (0-65535).
lt: Garsumo lygis (0-65535).

en: Audio/Video
lt: Garsas/Vaizdas

en: Audio/Video decoder (using OpenMAX IL)
lt: Garso/Vaizdo iškodavimas (naudoja OpenMAX IL)

en: Augment contrast between contours.
lt: Kontrasto didinimas tarp kontūrų

en: Author
lt: Atlikėjas

en: Author metadata
lt: Autoriaus metaduomenys

en: Author to put in ASF comments.
lt: Atlikėjas, įterpiamas į ASF pastabas.

en: Authors
lt: Autoriai

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Auto Connection
lt: Automatinis sujungimas

en: Auto connection
lt: Automatinis prisijungimas

en: Auto re-connect
lt: Automatinis jungimasis iš naujo

en: Auto start
lt: Automatinis paleidimas

en: Auto white balance
lt: Automatinė baltumo pusiausvyra

en: Auto-playback of new items
lt: Automatiškai groti naujus įrašus

en: Autodetect subtitle files
lt: Automatiškai rasti subtitrus

en: Automatic
lt: Automatinis

en: Automatic cropping
lt: Automatinis apkirpimas

en: Automatically add/delete input streams
lt: Automatiškai pridėti/šalinti įvesties srautus

en: Automatically check for updates
lt: Automatiškai tikrinti, ar yra atnaujinimų

en: Automatically connect VLC input ports to available output ports.
lt: Automatiškai prijungti VLC įvesties prievadus prie galimų išvesties prievadų.

en: Automatically detect a subtitle file, if no subtitle filename is specified (based on the filename of the movie).
lt: Automatiškai aptikti subtitrų rinkmeną, jei nenurodyta konkreti rinkmena (ieškoma pagal rodomo vaizdo rinkmenos pavadinimą).

en: Automatically detect black borders and crop them.
lt: Automatiškai aptikti juodus kraštus ir juos apkirpti.

en: Automatically load the extensions module on startup
lt: Automatiškai įkelti papildinių modulius paleidimo metu

en: Automatically preparse files
lt: Automatiškai peržiūrėti rinkmenas

en: Automatically preparse files added to the playlist (to retrieve some metadata).
lt: Automatiškai peržiūrėti rinkmenas, įkeltas į fonoteką (tam tikrų meta duomenų gavimui).

en: Automatically save the volume on exit
lt: Automatiškai įrašyti garsą išeinant

en: Automatically set the white balance of the video input (if supported by the v4l2 driver).
lt: Vaizdo įvesties baltumo pusiausvyros automatinis nustatymas (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Automatically start playing the playlist content once it's loaded.
lt: Automatiškai groti grojaraščio turinį kai tik jis įkeliamas.

en: Automatically try to reconnect to the stream in case of a sudden disconnect.
lt: Netikėtai nutrūkus ryšiui, automatiškai vėl mėginti prisijungti prie srauto.

en: Autoscale video
lt: Vaizdo dydžio auto-derinimas prie ekrano

en: Azerbaijani
lt: Azerbaidžaniečių

en: B Frames
lt: B kadrai

en: B-frames between I and P
lt: B kadrai tarp I ir P

en: B4S playlist import
lt: B4S grojaraščio importavimas

en: Back
lt: Atgal

en: Background
lt: Fonas

en: Background aspect ratio
lt: Fono santykis

en: Balance
lt: Pusiausvyra

en: Balance of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
lt: Garso įvesties pusiausvyra (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Ball
lt: Kamuoliukai

en: Ball color
lt: Kamuoliukų spalva

en: Ball size
lt: Kamuoliukų dydis

en: Ball speed
lt: Kamuoliukų greitis

en: Ball video filter
lt: Kamuoliukų vaizdo filtras

en: Baltic (Latin-7)
lt: Baltų (Latin-7)

en: Baltic (Windows-1257)
lt: Baltų (Windows-1257)

en: Band separator
lt: Tarpas tarp dažnių stiprumų

en: Bands gain
lt: Dažnių stipris

en: Bargraph position
lt: Stulpelinės diagramos padėtis

en: Bargraph transparency value (from 0 for full transparency to 255 for full opacity).
lt: Stulpelinės diagramos skaidrumo lygis (nuo 0 visiškam skaidrumui iki 255 iki visiško nepermatomumo.)

en: Base image
lt: Pagrindinis paveikslėlis

en: Base pixel radius
lt: Pagrindinis spindulys, taškeliais

en: Base port
lt: Pagrindinis prievadas

en: Bashkir
lt: Baškirų

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Basque
lt: Baskų

en: Bass
lt: Žemumas

en: Bass level of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
lt: Garso įvesties žemumo lygis (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Be quiet
lt: Tylus

en: Belarusian
lt: Gudų

en: Bengali
lt: Bengalų

en: Beware this will reset the VLC media player preferences.
    Are you sure you want to continue?
lt: Dėmesio, tai atstatys VLC leistuvės parinktis.
    Ar tikrai norite tęsti?

en: Bidir
lt: Abikryptis

en: Big Button
lt: Didelis mygtukas

en: Bitmask that will get used by the audio part of the card.
lt: Bitų kaukė, kurią gauna garso plokštė.

en: Bitrate
lt: Bitų dažnis

en: Bitrate (kb/s)
lt: Bitų dažnis (kb/s)

en: Bitrate information of the transcoded stream.
lt: Perkoduoto srauto bitų dažnio informacija.

en: Bitrate mode
lt: Bitų dažnio veiksena

en: Bitrate mode to use (VBR or CBR).
lt: Naudotinas bitų dažnio veiksena (VBR – kintam. bitų dažnis – ar CBR – pastov.).

en: Bitrate override
lt: Priverstinis bitų dažnis

en: Bitrate peak
lt: Bitų dažnio pikas

en: Bitrate to use (-1 for default).
lt: Naudotinas bitų dažnis (-1 – numatytasis).

en: Bits per sample
lt: Bitų kiekis elemente

en: Black
lt: Juoda

en: Black Level for Blue
lt: Juodos lygis mėlynumui

en: Black Level for Green
lt: Juodos lygis žalumui

en: Black Level for Red
lt: Juodos lygis raudonumui

en: Black level
lt: Juodumo lygis

en: Black level of the video input (if supported by the v4l2 driver).
lt: Vaizdo įvesties juodumo lygis (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Black screens in Fullscreen mode
lt: Juodas ekranas viso ekrano veiksenoje

en: Black screens in fullscreen
lt: Juodas ekranas viso ekrano veiksenoje

en: Black slot
lt: Juoda detalė

en: Blend
lt: Suliejimas

en: Blend image
lt: Keičiamasis paveikslėlis

en: Blu-Ray Disc Input
lt: Blu-Ray disko įvestis

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Blue balance
lt: Mėlynumo pusiausvyra

en: Blue balance of the video input (if supported by the v4l2 driver).
lt: Vaizdo įvesties mėlynumo pusiausvyra (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Blues
lt: Bliuzas

en: Bluescreen
lt: Mėlynas ekranas

en: Bluescreen U value
lt: Mėlyno ekrano U vertė

en: Bluescreen V value
lt: Mėlyno ekrano V vertė

en: Bluescreen video filter
lt: Mėlyno ekrano vaizdo filtras

en: Blur
lt: Suliejimas

en: Blur factor (1-127)
lt: Suliejimo lygis (1-127)

en: Bonjour services
lt: Bonjour paslaugos

en: Bookmark
lt: Žymelė

en: Bookmark %i
lt: %i žymelė

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: Bookmarks list for a stream
lt: Žymelių sąrašas srautui

en: Bookmarks...
lt: Žymelės...

en: Border height
lt: Rėmelio aukštis

en: Border width
lt: Rėmelio plotis

en: Bosnian
lt: Bosnių

en: Bottom
lt: Apačioje

en: Bottom-Left
lt: Apatinis kairys kampas

en: Bottom-Right
lt: Apatinis dešinys kampas

en: Breton
lt: Bretonų

en: Bridge
lt: Tinklų tiltas

en: Bridge stream output
lt: Tinklų tilto srauto išvestis

en: Brightness
lt: Ryškumas

en: Brightness (%)
lt: Ryškumas (%)

en: Brightness of the video input (if supported by the v4l2 driver).
lt: Vaizdo įvesties ryškumas (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Brightness of the video input.
lt: Vaizdo įvesties ryškumas.

en: Brightness threshold
lt: Ryškumo slenkstis

en: Bring All to Front
lt: Visus kelti įpriekį

en: Broadcast
lt: Daugiaabonentinis transliavimas

en: Broadcast:
lt: Transliacija:

en: Browse
lt: Naršyti

en: Browse...
lt: Naršyti...

en: Building font cache
lt: Kuriamas šriftų podėlis

en: Bulgarian
lt: Bulgarų

en: Burmese
lt: Birmiečių

en: By default, VLC keeps a list of the last 10 items. This feature can be disabled here.
lt: Numatytuoju atveju VLC prisimena 10 vėliausių įrašų. Ši galimybė gali būti išjungta čia.

en: By default, VLC keeps the last equalizer settings before termination. This feature can be disabled here.
lt: Numatytuoju atveju VLC glodintuvo nuostatas įsimena. Ši galimybė gali būti išjungta čia.

en: Bytes
lt: Baitai

en: C
lt: lt

en: C&lear
lt: Iš&valyti

en: CAPMT System ID
lt: CAPMT sistemos ID

en: CBR bitrate (kbps)
lt: CBR bitų dažnis (kb/s)

en: CBR encoding
lt: CBR įkodavimas

en: CDDB Server
lt: CDDB serveris

en: CDDB Server port to use.
lt: Naudotinas serverio prievadas.

en: CDDB port
lt: CDDB prievadas

en: CDG demuxer
lt: CDG išpynimo metodas

en: CDG video decoder
lt: CDG vaizdo iškodavimas

en: CPU
lt: Procesorius

en: CPU features
lt: Procesoriaus galimybės

en: CPU optimizations
lt: Procesoriaus optimizavimas

en: CRL file
lt: ALS rinkmena

en: CSA Key
lt: CSA raktas

en: CSA Key in use
lt: Naudojamas CSA raktas

en: CSA encryption key used. It can be the odd/first/1 (default) or the even/second/2 one.
lt: Naudojamas CSA užšifravimo raktas. Jis gali būti nelyginis/pirmas/1 (numatyta) arba lyginis/antras/2.

en: CSA encryption key. This must be a 16 char string (8 hexadecimal bytes).
lt: CSA užšifravimo raktas. Privalo būti 16 simbolių žodis (8 šešioliktainiai baitai).

en: CVD subtitle decoder
lt: CVD subtitrų iškodavimas

en: Cabaret
lt: Kabaretas

en: Cable
lt: Kabelis

en: Cache size (number of images)
lt: Podėlio dydis (paveikslėlių skaičius)

en: Caching
lt: Podėlis

en: Caching value (ms)
lt: Podėlio vertė (ms)

en: Caching value for Alsa captures. This value should be set in milliseconds.
lt: Podėlio vertė Alsa įrašymo įrenginiams. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for BDs. This value should be set in milliseconds.
lt: BD podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for DV streams. This value should be set in milliseconds.
lt: DV srautų podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for DVB streams. This value should be set in milliseconds.
lt: Podėlio vertė DVB srautams. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for DVDs. This value should be set in milliseconds.
lt: DVD podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for DirectShow streams. This value should be set in milliseconds.
lt: DirectShow srautų podėlio vertė. Vertė turi būti nurodytamilisekundėmis.

en: Caching value for EyeTV captures. This value should be set in milliseconds.
lt: EyeTV nuskaitymo podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for FTP streams. This value should be set in milliseconds.
lt: FTP srautų podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for GnomeVFS streams.This value should be set in milliseconds.
lt: GnomeVFS srautų podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for HTTP streams. This value should be set in milliseconds.
lt: HTTP srautų podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for MMS streams. This value should be set in milliseconds.
lt: MMS srautų podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for OSS captures. This value should be set in milliseconds.
lt: OSS įrašymo įrenginių podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodoma milisekundėmis.

en: Caching value for RTMP streams. This value should be set in milliseconds.
lt: RTMP srautų podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for RTSP streams. This value should be set in milliseconds.
lt: RTSP srautų podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for SFTP streams. This value should be set in milliseconds.
lt: SFTP srautų podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for SMB streams. This value should be set in milliseconds.
lt: SMB srautų podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for TCP streams. This value should be set in milliseconds.
lt: TCP srautų podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for UDP streams. This value should be set in milliseconds.
lt: UDP srautų podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for V4L captures. This value should be set in milliseconds.
lt: V4L nuskaitymo podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekuundėmis.

en: Caching value for V4L2 captures. This value should be set in milliseconds.
lt: V4L2 nuskaitymo podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for VCDs. This value should be set in milliseconds.
lt: VCD podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for fake streams. This value should be set in milliseconds.
lt: Suklastotų srautų podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for files, in milliseconds.
lt: Podėlio vertė rinkmenoms, milisekundėmis.

en: Caching value for files. This value should be set in milliseconds.
lt: Podėlio vertė rinkmenoms. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for imem streams. This value should be set in milliseconds.
lt: Imem srautų podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Caching value for screen capture. This value should be set in milliseconds.
lt: Ekrano vaizdo nuskaitymo podėlio vertė. Ši vertė turi būti nurodyta mmilisekundėmis.

en: Caching value in ms
lt: Podėlio vertė, ms

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cannot save Configuration
lt: Nepavyksta įrašyti konfigūracijos

en: Cannot write to file %1:
    %2.
lt: Nepavyksta rašyti į %1 rinkmeną:
    %2.

en: Canvas video filter
lt: Canvas vaizdo filtras

en: Capability
lt: Galimybės

en: Capture
lt: Įrašymas

en: Capture &Device
lt: Įr&ašymo įrenginys

en: Capture failed
lt: Įrašymo klaida

en: Capture fragment size
lt: Įrašomo fragmento dydis

en: Capture mode
lt: Įrašymas

en: Capture region height
lt: Įrašomos srities aukštis

en: Capture region width
lt: Įrašomos srities plotis

en: Capture the audio stream in stereo.
lt: Garsą įrašyti stereofonine veiksena.

en: Cartoon
lt: Animacija

en: Catalan
lt: Katalonų

en: Category
lt: Kategorija

en: Celtic (Latin-8)
lt: Keltų (Latin-8)

en: Center
lt: Centrinė

en: Certificate file
lt: Liudijimo rinkmena

en: Chamorro
lt: Chamoro

en: Change
lt: Keisti

en: Change Hotkey
lt: Keisti spartųjį klavišą

en: Change playlistview
lt: Keisti grojaraščio pateikimo būdą

en: Change the caching for the media
lt: Keisti podėlį

en: Change the display name of the Service.
lt: Keisti rodomą paslaugos pavadinimą.

en: Change the lirc configuration file
lt: Keisti lirc nuostatų rinkmeną

en: Change the start time for the media
lt: Keisti kūrinio pradžios laiką

en: Channel
lt: Kanalas

en: Channel / Zone Assignment
lt: Kanalų / zonų priskyrimas

en: Channel 0: summary
lt: 0 kanalas: suma

en: Channel 1: left
lt: 1 kanalas: kairė

en: Channel 2: right
lt: 2 kanalas: dešinė

en: Channel 3: top
lt: 3 kanalas: viršus

en: Channel 4: bottom
lt: 4 kanalas: apačia

en: Channel Name
lt: Kanalo pavadinimas

en: Channel number
lt: Kanalo numeris

en: Channel of the card to use (Usually, 0 = tuner, 1 = composite, 2 = svideo)
lt: Naudotinas plokštės kanalas (paprastai 0 = tiuneris, 1 = sudėtinis, 2 = svideo)

en: Channel of the card to use (Usually, 0 = tuner, 1 = composite, 2 = svideo).
lt: Naudotinas plokštės kanalas (paprastai, 0 = tiuneris, 1 = sudėtinis, 2 = svideo).

en: Channels
lt: Kanalas

en: Channels count
lt: Kanalų skaičius

en: Channels count of an audio elementary stream
lt: Garso elementariųjų srautų kanalų skaičius

en: Channels:
lt: Kanalai:

en: Chaoji VCD subtitle packetizer
lt: Chaoji VCD subtitrų įpaketintuvas

en: Chapter
lt: Skyrius

en: Chapter %i
lt: %i skyrius

en: Chapter codecs
lt: Skyriaus kodekai

en: Characteristic dimension
lt: Nuotolio parametras

en: Chechen
lt: Čečėnų

en: Check for &Updates...
lt: Tikrinti, ar yra atna&ujinimų...

en: Check for Update...
lt: Tikrinti, ar yra atnaujinimų...

en: Check for updates
lt: Tikrinti, ar yra atnaujinimų

en: Checking for an update...
lt: Tikrinti, ar yra atnaujinimų...

en: Chinese
lt: Kinų

en: Choose
lt: Pasirinkite

en: Choose here your input stream.
lt: Čia pasirinkite įvesties srautą.

en: Choose how album art will be downloaded.
lt: Pasirinkite, kaip albumų viršeliai bus atsiunčiami.

en: Choose input
lt: Pasirinkti įvestį

en: Choose one or more media file to open
lt: Pasirinkite vieną ar daugiau atvertinų kūrinių

en: Choose the folder to save your video snapshots to.
lt: Pasirinkite aplanką vaizdo nuotraukų įrašymui.

en: Choose whether the SPU streams should be redirected to the stream output facility when this last one is enabled.
lt: Pasirinkite, ar SPU srautai turėtų būti nukreipti į srauto išvesties įrenginį, kai šis yra įjungtas.

en: Choose whether the audio stream should be redirected to the stream output facility when this last one is enabled.
lt: Pasirinkite, ar garso srautas turėtų būti nukreiptas į srauto išvesties įrenginį, kai šis yra įjungtas.

en: Choose whether the video stream should be redirected to the stream output facility when this last one is enabled.
lt: Pasirinkite, ar vaizdo srautas turėtų būti nukreiptas į srauto išvesties įrenginį, kai šis yra įjungtas.

en: Choose which objects should print debug message
lt: Pasirinkite, kurie pranešimai turėtų būti rodomi derinime

en: Choose your preferred video output and configure it here.
lt: Pasirinkite pageidaujamą vaizdo išvestį ir ją suderinkite čia.

en: Choose...
lt: Pasirinkti...

en: Christian rap
lt: Krikščioniškas repas

en: Chroma
lt: Spalvų formatas

en: Chroma format
lt: Spalvos formatas

en: Chroma modules settings
lt: Spalvų modulių nuostatos

en: Chroma used
lt: Spalvų formatas

en: Chrominance elimination
lt: Spalvingumo šalinimas

en: Church Slavic
lt: Bažnytinė slavų

en: Chuvash
lt: Čiuvašų

en: Circular Left
lt: Besisukantis kairėje

en: Circular Right
lt: Besisukantis dešinėje

en: Cl&ose
lt: &Užverti

en: Classic AtmoLight
lt: Klasikinis AtmoLight

en: Classic rock
lt: Klasikinis rokas

en: Classical
lt: Klasika

en: Clean up
lt: Išvalyti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear List
lt: Išvalyti

en: Clear Menu
lt: Išvalyti meniu

en: Click to set point B
lt: Spragtelėkite norėdami nustatyti B padėtį

en: Click to toggle between elapsed and remaining time
lt: Spragtelėję pakeisite likusio ir praėjusio laiko rodymą

en: Click to toggle between loop one, loop all
lt: Kartojimo veiksena

en: Client port
lt: Kliento prievadas

en: Clock reference average counter
lt: Laiko nuorodų vidutinis skaitiklis

en: Clock synchronisation
lt: Laikrodžio sinchronizavimas

en: Clone
lt: Klonavimas

en: Clone the image
lt: Dubliuoti paveikslą

en: Clone video filter
lt: Vaizdo klonavimo filtras

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Closed captions %u
lt: Uždarytas subtitras %u

en: Club
lt: Klubas

en: Codec
lt: Kodavimas

en: Codec Details
lt: Kodavimo detalės

en: Codecs
lt: Kodekai

en: Codecs / Muxers
lt: Kodekai / Tankintuvai

en: Collect miscellaneous local statistics about the playing media.
lt: Įvairios vietinės statistikos rinkimas apie grojamą kūrinį.

en: Color
lt: Spalva

en: Color ASCII art video output
lt: Spalvota ASCII art vaizdo išvestis

en: Color extraction
lt: Spalvos išskyrimas

en: Color fun
lt: Spalvų žaismas

en: Color inversion
lt: Negatyvas

en: Color messages
lt: Spalvoti pranešimai

en: Color of the video input.
lt: Vaizdo įvesties spalva.

en: Color threshold
lt: Spalvos slenkstis

en: Color threshold filter
lt: Spalvos slenksčio filtras

en: Color when paused
lt: Spalva pristabdymo metu

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Comedy
lt: Komedija

en: Comma separated list of aspect ratios which will be added in the interface's aspect ratio list.
lt: Kableliais atskirtų vaizdo (pločio ir aukščio) santykių sąrašas, kuris bus įdedamas į sąsajos santykių sąrašą.

en: Comma separated list of crop ratios which will be added in the interface's crop ratios list.
lt: Kableliais atskirtų vaizdo apkirpimo santykių sąrašas, kuris bus įdedamas į sąsajos apkirpimo santykių sąrašą.

en: Comma-separated list of active windows, defaults to all
lt: Kakleliais atskirtų aktyvių langų sąrašas, numatyta – visi langai

en: Command
lt: Komanda

en: Command UDP port
lt: UDP prievadas komandoms

en: Commands
lt: Komandos

en: Comment
lt: Pastaba

en: Comment to put in ASF comments.
lt: Pastaba, įterpiama į ASF pastabas.

en: Comments
lt: Pastabos

en: Compensate delay
lt: Kompensuoti vėlinimą

en: Compiled by %s on %s (%s)
lt: Sukompiliavo %s su %s (%s)

en: Compiler:
lt: Kompiliatorius:

en: Compiler: %s
lt: Kompiliatorius: %s

en: Complete MRL for VLC internal
lt: Pilnas MRL vidiniam naudojimui VLC

en: Composite input
lt: Sudėtinė įvestis

en: Config of last used skin
lt: Derinti vėliausiai naudotą išvaizdą

en: Configuration file
lt: Nuostatų rinkmena

en: Configuration options
lt: Konfigūravimo parinktys

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Configure Hotkeys
lt: Nustatyti sparčiuosius klavišus

en: Configure podcasts...
lt: Konfigūruoti laidų prenumeratą

en: Connection failed
lt: Ryšio klaida

en: Consider width and height as maximum values.
lt: Plotį ir aukštį laikyti didžiausiomis vertėmis.

en: Console
lt: Konsolė

en: Containers (*.ps *.ts *.mpg *.ogg *.asf *.mp4 *.mov *.wav *.raw *.flv *.webm)
lt: Talpykla (*.ps *.ts *.mpg *.ogg *.asf *.mp4 *.mov *.wav *.raw *.flv *.webm)

en: Content bitrate
lt: Turinio bitų dažnis

en: Continue
lt: Tęsti

en: Continuous stream
lt: Tęstinis srautas

en: Contrast
lt: Kontrastas

en: Contrast of the video input (if supported by the v4l2 driver).
lt: Vaizdo įvesties kontrastas (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Contrast of the video input.
lt: Vaizdo kontrasto įvestis.

en: Control
lt: Valdymas

en: Control SAP flow
lt: Valdyti SAP srautą

en: Control interfaces
lt: Valdymo sąsajos

en: Control menu for the player
lt: Leistuvės valdymo meniu

en: Controller...
lt: Valdiklis...

en: Controls
lt: Valdikliai

en: Conve&rt / Save...
lt: Ko&nvertuoti / įrašyti...

en: Conversions from
lt: Konvertavimas iš

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy packetizer
lt: Iškirpimo įpaketintuvas

en: Copyright
lt: Autorinės teisės

en: Copyright (C)
lt: Autorinės teisės (C)

en: Copyright metadata
lt: Autorinių teisių metaduomenys

en: Copyright string to put in ASF comments.
lt: Autorinių teisių įrašas, įterpiamas į ASF pastabas.

en: CoreText font renderer
lt: CoreText šriftų vaizdavimas

en: Cornish
lt: Kornų

en: Corsican
lt: Korsikiečių

en: Couldn't find any trace of a previous crash.
lt: Nepavyko aptikti jokio paskutinio nulūžimo pėdsako.

en: Count of AtmoLight channels
lt: AtmoLight kanalų skaičius

en: Count of channels
lt: Kanalų skaičius

en: Count of fnordlicht's
lt: „fnordlicht“ skaičius

en: Create
lt: Sukurti

en: Create "Fast Start" files
lt: Sukurti rinkmenas greitam paleidimui

en: Create Directory
lt: Sukurti aplanką

en: Create Directory...
lt: Sukurti aplanką...

en: Create Folder
lt: Sukurti aplanką

en: Create Folder...
lt: Sukurti aplanką...

en: Create a "puzzle game" with the video.
    The video gets split in parts that you must sort.
lt: Sukuria „dėlionės žaidimą“ iš esamo vaizdo.
    Vaizdas padalinamas į dalis, kurios sumaišomos.

en: Create a new bookmark
lt: Sukurti naują žymelę

en: Create a new profile
lt: Sukurti naują profilį

en: Creates several copies of the Video output window
lt: Sukuria keletą vaizdo išvesties langų kopijų

en: Croatian
lt: Kroatų

en: Crop
lt: Apkirpimas

en: Crop geometry (pixels)
lt: Apkirpimo geometrija (pikseliais)

en: Crop one pixel from the bottom of the video
lt: Vaizdą apkirpti vienu pikseliu iš apačios

en: Crop one pixel from the left of the video
lt: Vaizdą apkirpti vienu pikseliu iš kairės

en: Crop one pixel from the right of the video
lt: Vaizdą apkirpti vienu pikseliu iš dešinės

en: Crop one pixel from the top of the video
lt: Vaizdą apkirpti vienu pikseliu iš viršaus

en: Crop video filter
lt: Vaizdo apkirpimo filtras

en: Crop: %s
lt: Iškirpimas: %s

en: Cropping failed
lt: Apkirpimo klaida

en: Crops a defined part of the image
lt: Apkarpo nurodytas paveikslėlio dalis.

en: Crypt audio
lt: Šifruoti garsą

en: Crypt audio using CSA
lt: Garsą šifruoti naudojant CSA

en: Crypt video
lt: Šifruoti vaizdą

en: Crypt video using CSA
lt: Vaizdą šifruoti naudojant CSA

en: Ctrl+H
lt: Vald(Ctrl)+H

en: Ctrl+L
lt: Vald(Ctrl)+L

en: Cult
lt: Kultas

en: Current channel:
lt: Dabartinis kanalas:

en: Current media / stream statistics
lt: Dabartinis kūrinys / srauto statistika

en: Current playback speed: %1
    Click to adjust
lt: Dabartinio grojimo greitis: %1
    Spragtelėkite norėdami keisti

en: Current visualization
lt: Naudojamas vaizdinys

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Custom aspect ratios list
lt: Pasirinktų santykių sąrašas

en: Custom crop ratios list
lt: Pasirinktinis apkirpimo santykių sąrašas

en: Custom title for the video window (in case the video is not embedded in the interface).
lt: Pasirinktinis vaizdo lango pavadinimas (tuo atveju, kai vaizdas nėra rodomas pagrindiniame lange).

en: Customi&ze Interface...
lt: Išvaizdos &derinimas

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Cycle audio track
lt: Eiti per garso takelius

en: Cycle deinterlace modes
lt: Keisti perėjimo šalinimą

en: Cycle source aspect ratio
lt: Eiti per šaltinio santykius

en: Cycle subtitle track
lt: Eiti per subtitrų takelius

en: Cycle through a predefined list of crop formats.
lt: Eiti per iš anksto aprašytų vaizdo iškirpimo formatus.

en: Cycle through a predefined list of source aspect ratios.
lt: Eiti per iš anksto aprašytų šaltinio rodymo santykių sąrašą.

en: Cycle through audio devices
lt: Eiti per garso įrenginius

en: Cycle through available audio devices
lt: Eiti per galimus garso įrenginius

en: Cycle through deinterlace modes.
lt: Cikliškai eiti per perėjimo šalinimo veiksenas.

en: Cycle through the available audio tracks(languages).
lt: Eiti per galimus garso takelius (kalbas).

en: Cycle through the available subtitle tracks.
lt: Eiti per galimus subtitrų takelius.

en: Cycle video crop
lt: Eiti per vaizdo iškirpimus

en: Cyrillic (Windows-1251)
lt: Kirilica (Windows-1251)

en: Czech
lt: Čekų

en: D-Bus control interface
lt: D-Bus valdymo sąsaja

en: DMX options
lt: DMX parinktys

en: DTS audio packetizer
lt: DST garso įpaketintuvas

en: DTS delay (ms)
lt: DTS delsa (ms)

en: DTS parser
lt: DTS analizatorius

en: DV (Digital Video) demuxer
lt: DV (skaitmeninio vaizdo) išpynimo metodas

en: DVB Type:
lt: DVB tipas:

en: DVB input with v4l2 support
lt: DVB įvestis su v4l2 palaikymu

en: DVB playlist import
lt: DVB grojaraščio importavimas

en: DVB subtitles
lt: DVB subtitrai

en: DVB subtitles decoder
lt: DVB subtitrų iškodavimas

en: DVB subtitles encoder
lt: DVB subtitrų įkodavimas

en: DVD angle
lt: DVD kampas

en: DVD audio format (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG and RAW)
lt: DVD garso formatas (naudojamas su MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG ir RAW)

en: DVD device
lt: DVD įrenginys

en: DVD menus
lt: DVD meniu

en: DVD subtitles
lt: DVD subtitrai

en: DVD subtitles decoder
lt: DVD subtitrų iškodavimas

en: DVD subtitles packetizer
lt: DVD subtitrų įpaketintuvas

en: DVD with menus
lt: DVD su meniu

en: DVD without menus
lt: DVD be meniu

en: DVDRead Input (no menu support)
lt: DVDRead įvestis (meniu nepalaikomas)

en: DVDRead could not open the disc "%s".
lt: DVDRead negali atverti „%s“ disko.

en: DVDRead could not read %d/%d blocks at 0x%02x.
lt: DVDRead negali nuskaityti %d/%d blokų iš 0x%02x.

en: DVDRead could not read block %d.
lt: DVDRead nagali nuskaityti %d bloko.

en: DVDnav Input
lt: DVDnav įvestis

en: Damaged or incomplete AVI file
lt: Sugadinta ar nepilna AVI rinkmena

en: Damp
lt: Drėgnumas

en: Dance
lt: Šokiai

en: Danish
lt: Danų

en: Darkness masking
lt: Tamsumo slėpimas

en: Darknesslimit
lt: Tamsumo riba

en: Data
lt: Duomenys

en: Data alignment
lt: Duomenų lygiavimas

en: Data search path
lt: Kelias duomenų paieškai

en: Date
lt: Data

en: Date metadata
lt: Datos metaduomenys

en: Day / Month / Year:
lt: Diena / Mėnuo / Metai

en: De-Fullscreen
lt: Palikti viso ekrano veikseną

en: Death metal
lt: Mirties metalas

en: Debug Frame Folder
lt: Derinimo kadrų aplankas

en: Debug logging
lt: Derinimo pranešimai

en: Debug mask
lt: Derinimo kaukė

en: Decoded
lt: Iškoduota

en: Decoded blocks
lt: Iškoduoti blokai

en: Decoders
lt: Iškodavimas

en: Decoding
lt: Iškodavimas

en: Decoding X coordinate
lt: Iškoduojama X koordinatė

en: Decoding Y coordinate
lt: Iškoduojama Y koordinatė

en: Decompression
lt: Išskleidimas

en: Decrease Volume
lt: Patylinti

en: Decrease scale factor
lt: Atitolinti vaizdą

en: Decrease scale factor.
lt: Atitolinti rodomą vaizdą.

en: Default
lt: Numatytasis

en: Default (Windows-1252)
lt: Numatytoji (Windows-1252)

en: Default Audio Device
lt: Numatytasis garso įrenginys

en: Default Caching Level
lt: Numatytasis podėlio lygis

en: Default DVD angle.
lt: Numatytasis DVD kampas.

en: Default Encoding
lt: Numatytoji koduotė

en: Default Server Port
lt: Numatytasis serverio prievadas

en: Default TCP connection timeout (in milliseconds).
lt: Numatytoji TCP ryšio delsa (milisekundėmis).

en: Default Volume
lt: Numatytasis garsumas

en: Default audio volume
lt: Numatytasis garsumas

en: Default background alpha
lt: Numatytoji fono alfa

en: Default background color
lt: Numatytoji fono spalva

en: Default background color if the Kate stream does not specify a background color to use.
lt: Pagrindinė fono spalva, jei Kate sraute nenurodyta naudotina savita fono spalva.

en: Default caching policy
lt: Numatytoji podėlio elgsena

en: Default caching value for Audio CDs. This value should be set in milliseconds.
lt: Garso CD podėlio numatytoji vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Default caching value for PVR streams. This value should be set in milliseconds.
lt: PVR srautų podėlio numatytoji vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Default caching value for outbound RTP streams. This value should be set in milliseconds.
lt: RTP srautų podėlio numatytoji vertė. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: Default devices
lt: Numatytieji įrenginiai

en: Default encoding
lt: Numatytoji koduotė

en: Default font alpha
lt: Numatytoji šrifto alfa

en: Default font color
lt: Numatytoji šrifto spalva

en: Default font color to use if the Kate stream does not specify a particular font color to use.
lt: Numatytoji naudoti spalva, naudojama kai Kate srute nenurodoma naudojama šrifto spalva.

en: Default font description
lt: Numatytosios spalvos apibūdinimas

en: Default font effect
lt: Numatytasis šrifto efektas

en: Default font effect strength
lt: Numatytasis šrifto efekto stiprumas

en: Default multicast interface. This overrides the routing table.
lt: Numatytoji daugiaabonentinio transliavimo sąsaja. Ji nepaiso maršrutų lentelės.

en: Default optical device
lt: Numatytasis optinis diskų įrenginys

en: Default port (server mode)
lt: Numatytasis prievadas (serverio veiksena)

en: Default replay gain
lt: Numatytoji kartojimo veiksena

en: Default stream
lt: Numatytasis srautas

en: Default stream output chain
lt: Numatytasis srauto išvesties kanalas

en: Define input picture aspect-ratio to use. Default is 4:3
lt: Nurodo naudotiną įvesties paveikslėlio dydžio santykį. Numatytasis 4:3

en: Define the colors of the volume slider
    By specifying the 12 numbers separated by a ';'
    Default is '255;255;255;20;226;20;255;176;15;235;30;20'
    An alternative can be '30;30;50;40;40;100;50;50;160;150;150;255'
lt: Apibūdinti garsumo slinkiklio spalvas
    nurodant 12 skaičių, atskirtų kabliataškiais.
    Numatyta „255;255;255;20;226;20;255;176;15;235;30;20“
    Alternatyva gali būti „30;30;50;40;40;100;50;50;160;150;150;255“.

en: Define the colors of the volume slider
lt: Apibūdinti garsumo slinkiklio spalvas

en: Define which screen fullscreen goes
lt: Nurodo, kurį ekraną naudoti viso ekrano veiksenai

en: Defines a small bitmap with 64x48 pixels, containing a grayscale gradient
lt: Apibūdina mažą 64x48 taškų masyvą, turintį pilką gradinetą

en: Defines radius size in pixels, of base of bands(beginning).
lt: Nurodo pagrindinio (pradinio) spindulio dydį taškeliais.

en: Defines the virtual surface of the room emulated by the filter.
lt: Aprašo filtro kuriamo menamo kambario įspūdžio paviršių.

en: Defines whether to draw the base of the bands.
lt: Nurodo, ar piešti dažnių nulinio stiprumo žymes, sudarančias apskritimą.

en: Deinterlace
lt: Šalinti perėjimą

en: Deinterlace method to use for local playback.
lt: Naudotinas perėjimo šalinimo būdas vietiniam grojimui.

en: Deinterlace method to use for streaming.
lt: Srautiniam siuntimui naudotinas perėjimo šalinimo būdas.

en: Deinterlace method to use for video processing.
lt: Vaizdo apdorojimui naudotinas perėjimo šalinimo būdas.

en: Deinterlace mode
lt: Perėjimo šalinimo modulis

en: Deinterlace module
lt: Perėjimo šalinimo modulis

en: Deinterlace module to use.
lt: Naudotinas perėjimo šalinimo modulis.

en: Deinterlace off
lt: Nešalinti perėjimo

en: Deinterlace on
lt: Šalinti perėjimą

en: Deinterlace the image after loading it.
lt: Paveikslėlio vaizdo perėjimo šalinimas po jo įkėlimo.

en: Deinterlace the video before encoding.
lt: Šalinti vaizdo perėjimą prieš įkodavimą.

en: Deinterlace video
lt: Vaizdo perėjimo šalinimas

en: Deinterlacing
lt: Šalinti perėjimą

en: Deinterlacing video filter
lt: Perėjimą šalinantis vaizdo filtras

en: Delay
lt: Užlaikymas

en: Delay after which SAP items get deleted if no new announcement is received.
lt: Laikas, po kurio SAP įrašai bus ištrinami, jei nebus gaunama naujų anonsų.

en: Delay time
lt: Užlaikymo trukmė

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete all the bookmarks
lt: Ištrinti visas žymeles

en: Delete selected profile
lt: Pašalinti pasirinktą profilį

en: Delete the current profile
lt: Ištrinti pasirinktą profilį

en: Delete the selected item
lt: Ištrinti pasirinktą

en: Deletes the selected item
lt: Ištrinti pasirinktus

en: Demultiplexers are used to separate the "elementary" streams (like audio and video streams). You can use it if the correct demuxer is not automatically detected. You should not set this as a global option unless you really know what you are doing.
lt: Įtaisas, sudėtinį srautą (signalą), kurį iš atskirų srautų sukūrė multiplekseris, išskaidantis į pirminį pavidalą – atskirus „elementariuosius“ srautus (signalus) (tokius kaip garso ir vaizdo srautus). Jį galite naudoti, jei tinkamas išpynimo metodas neaptinkamas automatiškai. Bendruoju atveju neturėtumėte naudoti šios parinkties, nebent jūs iš tiesų žinote, ką darote.

en: Demux module
lt: Išpynimo metodo modulis

en: Demuxed
lt: Atskirta

en: Demuxers
lt: Išpynimo metodai

en: Demuxers are used to separate audio and video streams.
lt: Išpynimo metodai naudojami norint atskirti garso ir vaizdo srautus.

en: Descending
lt: Mažėjančiai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Description metadata
lt: Aprašymo metaduomenys

en: Description of the stream content or information about your channel.
lt: Srauto turinio aprašymas arba informacija apie jūsų kanalą.

en: Description stream output
lt: Aprašymo srauto išvestis

en: Desired frame rate for the H264 stream.
lt: Pageidaujamas kadrų dažnis H264 srautams.

en: Desired frame rate for the capture.
lt: Pageidaujamas įrašymo įrenginio kadrų dažnis.

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Destination audio codec
lt: Paskirties garso kodavimas

en: Destination file:
lt: Paskirties rinkmena:

en: Destination prefix
lt: Paskirties priešdėlis

en: Destination subtitles codec
lt: Paskirties subtitrų kodavimas

en: Destination video codec
lt: Paskirties vaizdo kodavimas

en: Destinations
lt: Paskirtys

en: Detailed View
lt: Detali peržiūra

en: Determines how many sections of spectrum will exist.
lt: Nurodo spektro sekcijų kiekį.

en: Device
lt: Įrenginys

en: Device Selection
lt: Įrenginio pasirinkimas

en: Device name
lt: Įrenginio pavadinimas

en: Device number to use on adapter
lt: Adapterio naudojamų įrenginių skaičius

en: Device properties
lt: Įrenginio savybės

en: Device type
lt: Įrenginio tipas

en: Device:
lt: Įrenginys:

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Dialog
lt: Langas

en: Dialog providers can be configured here.
lt: Dialogo tiekėjai gali būti konfigūruojami čia.

en: Dialog providers settings
lt: Dialogo tiekėjų nuostatos

en: Digital Video (Firewire/ieee1394)  input
lt: Skaitmeninio vaizdo (Digital Video) (Fireware/ieee1394) įvestis

en: Dirac packetizer
lt: Dirac įpaketintuvas

en: Dirac video demuxer
lt: Dirac vaizdo išpynimo metodas

en: Direct rendering
lt: Tiesioginis atvaizdavimas

en: Direct3D Desktop mode
lt: Direct3D darbastalio veiksena

en: Direct3D video output
lt: Direct3D vaizdo išvestis

en: DirectFB video output http://www.directfb.org/
lt: DirectFB vaizdo išvestis http://www.directfb.org/

en: DirectMedia Object decoder
lt: DirectMedia objekto iškodavimas

en: DirectMedia Object encoder
lt: DirectMedia objekto įkodavimas

en: DirectShow DVB input
lt: DirectShow DVB įvestis

en: DirectShow input
lt: DirectShow įvestis

en: DirectX (DirectDraw) video output
lt: DirectX (DirectDraw) vaizdo išvestis

en: DirectX Wallpaper
lt: DirectX darbastalio fonas

en: DirectX audio output
lt: DirectX garso išvestis

en: Directory
lt: Aplankas

en: Directory index
lt: Aplanko indeksavimas

en: Directory input
lt: Aplanko įvestis

en: Directory or filename where the records will be stored
lt: Aplankas arba pavadinimas rinkmenos, kur bus saugomi įrašai

en: Directory path prefix
lt: Aplanko kelio pradžia

en: Directory where the video snapshots will be stored.
lt: Aplankas, kuriame bus talpinamos rodomo vaizdo nuotraukos.

en: Disable
lt: Išjungta

en: Disable DVD Menus (for compatibility)
lt: Išjungti DVD meniu (dėl suderinamumo)

en: Disable arithmetic coding
lt: Išjungti aritmetinį kodavimą

en: Disable screensaver
lt: Išjungti ekrano užsklandą

en: Disable the screensaver during video playback.
lt: Nepaleisti ekrano užsklandos rodant vaizdą

en: Disc
lt: Diskas

en: Disc Selection
lt: Disko pasirinkimas

en: Disc device
lt: Diskų įrenginys

en: Discard
lt: Atsisakyti

en: Discarded (corrupted)
lt: Sugadinta

en: Discs
lt: Diskai

en: Display
lt: Rodymas

en: Display Settings
lt: Rodymo nuostatos

en: Display XOSD output at the bottom of the screen instead of the top.
lt: XOSD išvestį rodyti ekrano apačioje, o ne viršuje.

en: Display aspect ratio
lt: Ekrano santykis

en: Display aspect ratio of a video elementary stream
lt: Rodyti elementariojo srauto vaizdo pločio ir aukščio santykį

en: Display device
lt: Vaizdo įrenginys

en: Display locally
lt: Rodyti čia pat

en: Display name of the Service
lt: Rodyti paslaugos pavadinimą

en: Display playlist tree
lt: Rodyti grojaraščio struktūrą

en: Display resolution
lt: Ekrano skiriamoji geba

en: Display stream output
lt: Rodyti srauto išvestį

en: Display the input video
lt: Rodyti įvesties vaizdą

en: Display the output
lt: Rodyti išvestį

en: Display the snapshot preview in the screen's top-left corner.
lt: Trumpam paroryti padarytą ekrano nuotrauką viršutiniame kairiajame ekrano kampe.

en: Display the stream locally
lt: Rodyti srautą čia pat

en: Display the title of the video on top of the movie.
lt: Rodyti virš vaizdo įrašo rodyti jo pavadinimą.

en: Display video snapshot preview
lt: Parodyti vaizdo nuotraukas

en: Display while streaming
lt: Rodyti transliuojant

en: Displayed
lt: Parodyta

en: Displayed frames
lt: Parodyti kadrai

en: Distance between 'P' frames
lt: Atstumas tarp „P“ kadrų

en: Distance between front left speaker and listener in meters.
lt: Atstumas tarp kairio garsiakalbio priekyje ir klausytojo, metrais.

en: Distort mode
lt: Iškraipymo veiksena

en: Distort mode, one of "gradient", "edge" and "hough".
lt: Iškraipymo veiksena, vienas iš „išryškinti spalvų perėjimą“, „kontūrą“ ir „linijos“.

en: Distortion filters
lt: Iškraipymo filtrai

en: DivX first version (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
lt: DivX pirmoji versija (naudojama su MPEG TS, MPEG1, ASF ir OGG)

en: DivX second version (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
lt: DivX antroji versija (naudojama su MPEG TS, MPEG1, ASF ir OGG)

en: DivX third version (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
lt: DivX trečioji versija (naudojama su MPEG TS, MPEG1, ASF ir OGG)

en: Do not try to guess ASF bitrate. Setting this, allows you to control how Windows Media Player will cache streamed content. Set to audio+video bitrate in bytes
lt: Nespėliokite ASF bitų dažnio. Nustatydami jį, galite valdyti „Windows Media Player“ gaunamo srauto podėlį. Nurodykite garso+vaizdo bitų dažnį baitais

en: Do white balance
lt: Nustatyti baltumo pusiausvyrą

en: Do you want to send details on the crash to VLC's development team?
    
    If you want, you can enter a few lines on what you did before VLC crashed along with other helpful information: a link to download a sample file, a URL of a network stream, ...
lt: Ar norėtumėte nusiųsti nulūžimo detales VLC kūrėjų komandai?
    
    Jei norite, galite trumpai aprašyti tai, ką darėte prieš nulūžtant VLC, taip pat naudinga ir kita informacija: nuoroda pavyzdinės rinkmenos atsisiuntimui, tinklo srauto URL...

en: Docked Playlist
lt: Įstatomasis grojaraštis

en: Dolby Surround decoder
lt: Dolby Surround iškodavimas

en: Dolby Surround encoded streams won't be decoded before being processed by this filter. Enabling this setting is not recommended.
lt: Dolby Surround įkoduoti srautai nebus iškoduoti prieš naudojant šį garso filtrą. Parinkties įjungimas nerekomenduotinas.

en: Domain/Workgroup that will be used for the connection.
lt: Sritis arba tinklo grupė, kuri bus naudojama prisijungimo metu.

en: Don't Send
lt: Nesiųsti

en: Don't display any video
lt: Nerodyti jokio vaizdo

en: Don't repair
lt: Netaisyti

en: Don't show
lt: Nerodyti

en: Don't use presets, but manually specified bands. You need to provide 10 values between -20dB and 20dB, separated by spaces, e.g. "0 2 4 2 0 -2 -4 -2 0 2".
lt: Nenaudokite derinių, o rankiniu būdu nurodykite dažnių stiprius. Nurodykite 10 verčių, kurių kiekviena iš intervalo nuo -20dB iki 20dB, atskirtų kableliais. Pavyzdžiui, „0 2 4 2 0 -2 -4 -2 0 2“.

en: Double Size
lt: Dvigubas

en: Double click to get media information
lt: Dukart spragtelėkite norėdami gauti kūrinio informaciją

en: Double click to jump to a chosen time position
lt: Dukart spragtelėkite norėdami šokti į pasirinktą laiką

en: Download Cover Art
lt: Atsiųsti viršelis

en: Download Plugin
lt: Atsisiųsti papildinį

en: Download cover art
lt: Atsisiųsti albumų viršelius

en: Downloaded file "%s" was corrupted. Thus, it was deleted.
lt: Atsiųsta rinkmena „%s“ buvo sugadinta. Todėl ji ištrinta.

en: Downloading ...
lt: Atsiunčiama ...

en: Draw "peaks" in the spectrum analyzer.
lt: Piešti „pikus“ spektro analizatoriuje.

en: Draw bands in the spectrometer.
lt: Piešti dažnių stiprius spektrometre.

en: Drawable
lt: Vaizduojamas

en: Dream
lt: Fantazijos

en: Drop late frames
lt: Rodyti vėluojančius kadrus

en: Dropped (discontinued)
lt: Pertraukta

en: Dry
lt: Sausa

en: Dry Mix
lt: Sausumas

en: Dual mono
lt: Dvigubas monofoninis

en: Dummy
lt: Tuščias

en: Dummy Elements
lt: Tušti elementai

en: Dummy Interface
lt: Be sąsajos

en: Dummy S/PDIF audio mixer
lt: Tuščias S/PDIF garso maišiklis

en: Dummy Video output
lt: Tuščia vaizdo išvestis

en: Dummy audio output function
lt: Tuščia garso išvesties funkcija

en: Dummy codec (do not transcode, useable with all encapsulation formats)
lt: Tuščias kodekas (neperkoduoja, naudojamas su visais įkapsuliuotais mormatais)

en: Dummy decoder
lt: Tuščias dekoderis

en: Dummy decoder function
lt: Tuščia iškodavimo funkcija

en: Dummy demux function
lt: Tuščia išpynimo metodo funkcija

en: Dummy encoder function
lt: Tuščia įkodavimo funkcija

en: Dummy font renderer function
lt: Atminties išklotinės vaizdavimo funkcija

en: Dummy image chroma format
lt: Tuščias paveikslėlių spalvos formatas

en: Dummy interface function
lt: Tuščios sąsajos funkcija

en: Dummy stream output
lt: Nėra srauto išvesties

en: Dummy video output function
lt: Tuščia vaizdo išvesties funkcija

en: Dump
lt: Atminties išklotinė

en: Dump buffer size
lt: Atminties išklotinės buferio dydis

en: Dump decoder
lt: Atminties išklotinės iškodavimas

en: Dump decoder function
lt: Atminties išklotinės iškodavimo funkcija

en: Dump filename
lt: Atminties išklotinės rinkmenos pavadinimas

en: Dump raw input
lt: Atminties išklotinės (neapdorotų duomenų) įvestis

en: Duplicate stream output
lt: Dubliuoti srauto išvestį

en: Duration
lt: Trukmė

en: Duration in ms
lt: Trukmė, ms

en: Duration of the fake streaming before faking an end-of-file (default is -1 meaning that the stream is unlimited when fake is forced, or lasts for 10 seconds otherwise. 0, means that the stream is unlimited).
lt: Suklastoto srauto trukmė prieš suklastojant rinkmenos galą (numatyta yra -1, reiškiantis begalinį srautą, kai priverstinai klastojama, arba baigiasi po 10 sekundžių bet kuriuo kitu atveju. 0 reiškia nenutrūkstamą srautą).

en: Dutch
lt: Olandų

en: E&xport
lt: &Eksportuoti

en: Eastern European (Latin-2)
lt: Rytų Europos (Latin-2)

en: Eastern European (Windows-1250)
lt: Rytų Europos (Windows-1250)

en: Edge
lt: Kontūrą

en: Edge visible
lt: Matomi kraštai

en: Edit
lt: Keisti

en: Edit Bookmarks
lt: Keisti žymeles

en: Edit Input
lt: Derinti įvestį

en: Edit Options
lt: Keisti nuostatas

en: Edit selected profile
lt: Keisti pasirintą profilį

en: Edit settings
lt: Keisti nuostatas

en: Effect
lt: Efektai

en: Effects
lt: Vaizdo kodekai

en: Effects list
lt: Efektų sąrašas

en: Eject the disc
lt: Išmesti diską

en: Electronic
lt: Elektroninė

en: Element aspect ratio
lt: Elemento santykis

en: Elementary stream output
lt: Paprasto srauto išvestis

en: Elements order
lt: Elementų tvarka

en: Embed the file browser in open dialog
lt: Rinkmenų naršyklę įtalpinti atvėrimo skydelyje

en: Embed the video output in the main interface.
lt: Vaizdą rodyti pagrindiniame leistuvės lange.

en: Embed video in interface
lt: Vaizdas pagrindiniame lange

en: Embedded video
lt: Vaizdas pagrindiniame lange

en: Embedded window video
lt: Vaizdas įtalpintas lange

en: Empty Folder
lt: Tuščias aplankas

en: Enable
lt: Įgalinti

en: Enable Audio
lt: Įgalinti garsą

en: Enable CPU 3D Now! support
lt: Įgalinti procesoriaus „3D Now!“ palaikymą

en: Enable CPU AltiVec support
lt: Įgalinti procesoriaus „AltiVec“ palaikymą

en: Enable CPU MMX EXT support
lt: Įgalinti procesoriaus „MMX EXT“ palaikymą

en: Enable CPU MMX support
lt: Įgalinti procesoriaus „MMX“ palaikymą

en: Enable CPU SSE support
lt: Įgalinti procesoriaus „SSE“ palaikymą

en: Enable CPU SSE2 support
lt: Įgalinti procesoriaus „SSE2“ palaikymą

en: Enable CPU SSE3 support
lt: Įgalinti procesoriaus „SSE3“ palaikymą

en: Enable CPU SSE4.1 support
lt: Įgalinti procesoriaus „SSE4.1“ palaikymą

en: Enable CPU SSE4.2 support
lt: Įgalinti procesoriaus „SSE4.2“ palaikymą

en: Enable CPU SSSE3 support
lt: Įgalinti procesoriaus „SSSE3“ palaikymą

en: Enable OSD
lt: Įgalinti ERP

en: Enable On Screen Display (OSD)
lt: Įgalinti Ekrane Rodomus Pranešimus (ERP)

en: Enable SPU stream output
lt: Įgalinti SPU srauto išvestį

en: Enable Time-Stretching audio
lt: Įgalinti tono pastovumą keičiant tempą

en: Enable Video
lt: Įgalinti vaizdą

en: Enable audio
lt: Įgalinti garsą

en: Enable audio stream output
lt: Įgalinti garso srauto išvestį

en: Enable bands
lt: Įgalinti dažnių stiprumo rodymą

en: Enable base
lt: Leisti rodyti pagrindą

en: Enable debug
lt: Įjungti derinimą

en: Enable dedicated algorithms for interlaced frames.
lt: Įgalinti paskirtą algoritmą pereinantiems kadrams.

en: Enable desktop mode
lt: Įgalinti darbastalio fono veikseną

en: Enable interlaced motion estimation algorithms. This requires more CPU.
lt: Įgalinti judesio perėjimo numatymo algoritmus. Tai reikalauja daugiau procesoriaus išteklių.

en: Enable lossless coding
lt: Įgalinti kodavimą be praradimų

en: Enable noise reduction algorithm.
lt: Įgalinti trikdžių mažinimo algoritmą.

en: Enable original graphic spectrum
lt: Įgalinti originalų grafinį spektrą

en: Enable peaks
lt: Įgalinti pikus

en: Enable reverberation
lt: Įgalinti aidą

en: Enable spatializer
lt: Įgalinti erdvės efektą

en: Enable streaming of all ES
lt: Įgalinti transliavimą iš visų ES

en: Enable the "flat" spectrum analyzer in the spectrometer.
lt: Įgalinti „lygų“ spektro analizatorių spektrometre.

en: Enable the equalizer. Bands can be set manually or using a preset.
lt: Įgalinti glodintuvą. Galite nustatyti rankiniu būdu arba pasirinkti derinį.

en: Enable the pre-motion estimation algorithm.
lt: Įgalinti judesio nuspėjimo algoritmą.

en: Enable time streching audio
lt: Įgalinti tono pastovumą keičiant tempą

en: Enable transparency effects
lt: Įgalinti skaidrumo efektus

en: Enable video
lt: Įgalinti vaizdą

en: Enable video stream output
lt: Įgalinti vaizdo srauto išvestį

en: Enable wallpaper mode
lt: Įgalinti darbastalio fono veikseną

en: Enable wallpaper mode
lt: Įgalinti darbastalio fono veikseną

en: Enable/disable audio rendering.
lt: Įgalinti/uždrausti garso atlikimą.

en: Enable/disable video rendering.
lt: Įgalinti/uždrausti vaizdo vaizdavimą.

en: Enables an interactive Zoom feature
lt: Įgalina interaktyvaus didinimo priemonę

en: Enables framedropping on MPEG2 stream. Framedropping occurs when your computer is not powerful enough
lt: MPEG2 srautams įgalinti kadrų praleidinėjimą. Kadrai praleidžiami trūkstant jūsų kompiuterio išteklių.

en: Enabling this allows to transcode the audio track if one is present in the stream.
lt: Įgalimas garso takelio, jei jis yra esamame sraute, perkodavimas.

en: Enabling this allows to transcode the video track if one is present in the stream.
lt: Įgalinamas vaizdo takelio, jei jis yra esamame sraute, perkodavimas.

en: Encap. format
lt: Įkaps. formatas

en: Encapsulation
lt: Įkapsuliacija

en: Encapsulation Method
lt: Įkapsuliavimo būdas

en: Encapsulation format
lt: Įkapsuliuotas formatas

en: Encoded by
lt: Užkodavo

en: Encoders settings
lt: Įkodavimo nuostatos

en: Encoding
lt: Įkodavimas

en: Encoding X coordinate
lt: Įkoduojama X koordinatė

en: Encoding Y coordinate
lt: Įkoduojama Y koordinatė

en: Encoding quality
lt: Įkodavimo kokybė

en: End
lt: Pabaiga

en: End-Blue
lt: Pabaigos mėlynumas

en: End-Green
lt: Pabaigos žalumas

en: End-Red
lt: Pabaigos raudonumas

en: Enforce a quality between 0 (low) and 10 (high).
lt: Įkodavimo kodybė, tarp 0 (žema) ir 10 (aukšta).

en: Enforce the alignment of the video in its window. By default (0) it will be centered (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, like 6=4+2 meaning top-right).
lt: Lange priverstinai naudoti pasirinktą lygiuotę. Numatytoji (0) reiškia centrą. (0 = centras, 1 = kairė, 2 = dešinė, 4 = viršus, 8 = apačia, taip pat galite naudoti šių verčių kombinacijas, pvz., 6=4+2 reiškia viršutinį dešinį kampą).

en: Enforce the bargraph position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
lt: Nustatyti stulpelinės diagramos padėtį (0=centre, 1=kairėje, 2=dešinėje, 4=viršuje, 8=apačioje; taip pat galite derinti šias reikšmes, pvz., 6 = viršuje dešinėje).

en: Enforce the logo position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
lt: Nustatyti logotipo padėtį (0=centre, 1=kairėje, 2=dešinėje, 4=viršuje, 8=apačioje; taip pat galite derinti šias reikšmes, pvz., 6 = viršuje dešinėje).

en: English
lt: Anglų

en: Enqueue files when in one instance mode
lt: ir tuomet naujas rinkmenas įtraukti į grojimo eilę

en: Enqueue items to playlist when in one instance mode
lt: Kai leidžiama viena programa, naujus įrašus dėti į eilę grojaraštyje

en: Enter URL here...
lt: URL įveskite čia...

en: Enter either a valid path or use the "Choose" button to select a location.
lt: Įveskite tinkamą kelią arba naudokite „Pasirinkti“ mygtuką vietos išsirinkimui.

en: Enter either a valid path or use the "Choose..." button to select a location.
lt: Įveskite tinkamą kelią arba naudokite „Pasirinkti...“ mygtuką vietos išsirinkimui.

en: Enter name for new directory:
lt: Naujo aplanko pavadinimas:

en: Enter name for new folder:
lt: Naujo aplanko pavadinimas:

en: Enter the URL of the network stream here.
lt: Čia įveskite tinklo srauto URL.

en: Enter the list of podcasts to retrieve, separated by '|' (pipe).
lt: Įveskite prenumeratų nuorodas, atskirdami juos „|“ (stačiu brūkšniu).

en: Entries
lt: Įrašai

en: Entry
lt: Įrašas

en: Equalizer
lt: Glodintuvas

en: Equalizer preset
lt: Glodintuvo derinys

en: Equalizer with 10 bands
lt: Glodintuvas su 10 slankiklių

en: Equalizer...
lt: Glodintuvas...

en: Erase
lt: Ištrinti

en: Erase video filter
lt: Vaizdo ištrynimo filtras

en: Error
lt: Klaida

en: Error resilience
lt: Ištaisoma klaida

en: Error when sending the Crash Report
lt: Siunčiant nulūžimo pranešimą įvyko klaida

en: Error while saving meta
lt: Įrašant metaduomenis įvyko klaida

en: Error: `goto' needs an argument greater than zero.
lt: Klaida: „goto“ reikalauja didesnio už nulį argumento.

en: Errors
lt: Klaidos

en: Errors and Warnings
lt: Klaidos ir perspėjimai

en: Errors and Warnings...
lt: Klaidos ir perspėjimai...

en: Estonian
lt: Estų

en: Ethnic
lt: Liaudiška

en: Every
lt: Kas

en: Exhaustive help for VLC and its modules
lt: Išplėstinė VLC pagalba ir moduliai

en: Existing playlist item
lt: Esantis grajaraščio įrašas

en: Exit if there are no more items in the playlist.
lt: Išeiti iš programos, baigus groti grojaraštyje esančius kūrinius.

en: Expand Node
lt: Išplėsti mazgą

en: Expanding Spacer
lt: Prasiplečiantis tarpas

en: Experimental
lt: Eksperimentinis

en: Export SDP as file
lt: SDP eksportuoti kaip rinkmeną

en: Exposure
lt: Ekspozicija

en: Exposure of the video input (if supported by the v4L2 driver).
lt: Vaizdo įvesties išlaikymas, ekspozicija (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Extended Controls...
lt: Sudėtingesni valdikliai...

en: Extended M3U
lt: Išplėstas M3U

en: Extended controls
lt: Išplėsti valdikliai

en: Extended panel
lt: Išplėstas skydelis

en: Extensions
lt: Plėtiniai

en: Extra interface modules
lt: Ypatingi sąsajos moduliai

en: Extra media
lt: Papildomas kūrinys

en: Extra metadata and other information are shown in this panel.
lt: Šiame skydelyje rodoma papildomi meta duomenys ir kita informacija.

en: Extra network caching value (ms)
lt: Papildoma tinklo podėlio dydis (ms)

en: Extract
lt: Išskleisti

en: Extract RGB component video filter
lt: RGB komponentės išskyrimo vaizdo filtras

en: Extracted Image Height
lt: Ištraukto paveikslėlio aukštis

en: Extracted Image Width
lt: Ištraukto paveikslėlio plotis

en: EyeTV input
lt: EyeTV įvestis

en: EyeTV program number, or use 0 for last channel, -1 for S-Video input, -2 for Composite input
lt: EyeTV programos numeris, arba naudokite 0 paskiausiam kanalui, -1 – S-Video įvesčiai, -2 – sudėtinei įvesčiai

en: FEC rate
lt: FEC dažnis

en: FFmpeg access
lt: FFmpeg prieiga

en: FFmpeg audio/video decoder
lt: FFmpeg garso/vaizdo iškodavimas

en: FFmpeg audio/video encoder
lt: FFmpeg garso/vaizdo įkodavimas

en: FFmpeg deinterlace video filter
lt: FFmpeg perėjimo šalinimo vaizdo filtras

en: FFmpeg demuxer
lt: FFmpeg išpynimo metodas

en: FFmpeg muxer
lt: FFmpeg tankintuvas

en: FFmpeg post processing filter chains
lt: FFmpeg galutinio apdorojimo filtro kanalai

en: FIFO which will be read for commands
lt: FIFO, kuris skaitys komandas

en: FIFO which will be written to for responses
lt: FIFO, kuris rašys atsakus

en: FLAC demuxer
lt: FLAC išpynimo metodas

en: FLAC is a lossless audio codec (useable with OGG and RAW)
lt: FLAC yra nuostolių nepatiriantis garso kodekas (naudojamas su OGG ir RAW)

en: FM radio
lt: FM radijas

en: FTP account
lt: FTP paskyra

en: FTP input
lt: FTP įvestis

en: FTP password
lt: FTP slaptažodis

en: FTP upload output
lt: FTP įkelties išvestis

en: FTP user name
lt: FTP vartotojo vardas

en: Factor
lt: Koeficientas

en: Failed to open "%s" for writing
lt: Mėginant įrašyti į „%s“ rinkmeną įvyko klaida

en: Fake
lt: Suklastoti

en: Fake video decoder
lt: Suklastoto vaizdo iškodavimas

en: Faroese
lt: Farerų

en: Fast Forward
lt: Prasukti į priekį

en: Fast seek
lt: Greitas persukimas

en: Fast udp streaming
lt: Greitas udp transliavimas

en: Faster
lt: Greičiau

en: Faster (fine)
lt: Truputį greičiau

en: Favor speed over precision while seeking
lt: Pirmenybė greičiui o ne tikslumui persukimo metu

en: Fetch Information
lt: Gauti informaciją

en: Fetch Meta Data
lt: Gauti meta duomenis

en: Fetch artwork using lua scripts
lt: Gauti viršelius naudojant lua scenarijus

en: Ffmpeg mux
lt: FFmpeg tank.

en: Fijian
lt: Fidži

en: File
lt: Rinkmena

en: File Format:
lt: Rinkmenos tipas:

en: File Selection
lt: Rinkmenos pasirinkimas

en: File associations
lt: Rinkmenų susiejimai

en: File audio output
lt: Išvestis į garso rinkmeną

en: File corrupted
lt: Sugadinta rinkmena

en: File could not be verified
lt: Rinkmena negali būti patikrinta

en: File dumper
lt: Rinkmenos išklotinės pateikimas

en: File input
lt: Rinkmenos įvestis

en: File logging
lt: Pranešimai rašomi į rinkmeną

en: File names:
lt: Rinkmenos pavadinimas:

en: File not verifiable
lt: Rinkmena nepatikrinama

en: File reading failed
lt: Skaitant rinkmeną įvyko klaida

en: File stream output
lt: Srauto išvestis į rinkmeną

en: File that will be used to configure the projectM module.
lt: Rinkmena, kuris bus naudojama projectM modulio konfigūravimui.

en: File/Directory
lt: Aplankas

en: File/Folder
lt: Rinkmena/Aplankas

en: Filebrowser starting point
lt: Rinkmenų naršyklės pradžios vieta

en: Filename
lt: Rinkmenos pavadinimas

en: Filename for the font you want to use
lt: Naudotino šrifto rinkmenos pavadinimas

en: Filename of AtmoWin*.exe
lt: AtmoWin*.exe rinkmenos pavadinimas

en: Filename of dump
lt: Atminties išklotinės rinkmenos pavadinimas

en: Filename prefix
lt: Rinkmenos pavadinimo pradžia

en: Filename to look for album art in current directory
lt: Rinkmenos pavadinimas albumo viršeliui, kurio ieškoma naudojamame aplanke

en: Files
lt: Rinkmenos

en: Files with these extensions will not be added to playlist when opening a directory.
    This is useful if you add directories that contain playlist files for instance. Use a comma-separated list of extensions.
lt: Atveriant aplanką rinkmenos su šiais prievardžiais nebus įkeliamos į grojaraštį.
    Naudinga, pavyzdžiui, kai įkeliamos grojaraščio rinkmenos. Sudarykite kableliais atskirtą prievardžių sąrašą.

en: Filter Smoothness
lt: Filtro glotnumas

en: Filter Smoothness (in %)
lt: Filtro glotnumas (%)

en: Filter length (ms)
lt: Filtro trukmė (ms)

en: Filter smoothness (%)
lt: Filtro glotnumas (%)

en: Filter the audio twice. This provides a more intense effect.
lt: Garsas filtruojamas du kartus. Sukeliamas stipresnis efektas.

en: Filter threshold
lt: Filtro slenkstis

en: Filter threshold (%)
lt: Filtro slenkstis (%)

en: Filter:
lt: Filtras:

en: Filters
lt: Filtrai

en: Find: %s
lt: Ieškoti: %s

en: Finish
lt: Baigti

en: Finnish
lt: Suomių

en: First Entry Point
lt: Pirmasis įrašas

en: First Played
lt: Pirmasis atliktas

en: Fit to Screen
lt: Pritaikyti prie ekrano

en: Fix HDTV height
lt: Nurodyti HDTV aukštį

en: Fixing AVI Index...
lt: Taisomas AVI turinys...

en: Flac audio decoder
lt: Flac garso iškodavimas

en: Flac audio encoder
lt: Flac garso įkodavimas

en: Flac audio packetizer
lt: Flac garso įpaketintuvas

en: Flat
lt: Vienodas

en: Flat Button
lt: Lygus mygtukas

en: Flip horizontally
lt: Apversti horizontaliai

en: Flip the video horizontally (if supported by the v4l2 driver).
lt: Vaizdo apvertimas pagal horizontalią ašį (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Flip the video vertically (if supported by the v4l2 driver).
lt: Vaizdo apvertimas pagal vertikalią ašį (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Flip vertical position
lt: Apvertimo vertikaliai padėtis

en: Flip vertically
lt: Apversti vertikaliai

en: Float32 audio mixer
lt: Float32 garso maišiklis

en: FluidSynth MIDI synthetizer
lt: FluidSynth MIDI sintezatorius

en: Folder
lt: Aplankas

en: Folder meta data
lt: Aplanko meta duomenys

en: Follow the mouse
lt: Sekti pelę

en: Follow the mouse when capturing a subscreen.
lt: Sekti pelę nuskaitant poekranio vaizdą.

en: Font
lt: Šriftas

en: Font Color
lt: Šrifto spalva

en: Font Effect
lt: Šrifto efektai

en: Font Properties
lt: Šriftų savybės

en: Font Size
lt: Šrifto dydis

en: Font color
lt: Šrifto spalva

en: Font family for the font you want to use
lt: Naudotina šriftų šeima

en: Font menu
lt: Meniu šriftas

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Font size in pixels
lt: Šrifto dydis, pikseliais

en: Font size, pixels
lt: Šrifto dydis pikseliais

en: Font size:
lt: Šrifto dydis:

en: Font used for the menus
lt: Meniu naudojamas šriftas

en: Font used for the titles
lt: Pavadinime naudojamas šriftas

en: Fontfile for the font you want to use
lt: Naudotinos šrifto rinkmenos pavadinimas

en: Force Aspect Ratio
lt: Priverstinai naudoti santykį

en: Force IPv4
lt: Priverstinai naudoti IPv4

en: Force IPv6
lt: Priverstinai naudoti IPv6

en: Force a ratio (0 for automatic). Value is x1000: 1333 means 4/3.
lt: Priverstinai naudoti nurodytą santykį (0 automatinis). Vertė x1000: 1333 reiškia 4/3.

en: Force detection of Dolby Surround
lt: Dolby Surround aptikimas

en: Force height (-1 for autodetect, 0 for driver default).
lt: Priverstinai naudoti aukštį (-1 automatiniam aptikimui, 0 tvarkyklės numatytajam)

en: Force index creation
lt: Priverstinai kurti turinį

en: Force mono audio
lt: Priverstinai naudoti monofoninį garsą

en: Force multicast RTP via RTSP
lt: Priverstinai naudoti daugiaabonentinį RTP per RTSP

en: Force selection of all streams
lt: Parinktis priverstinai taikyti visiems srautams

en: Force skipping of frames to speed up decoding (-1=None, 0=Default, 1=B-frames, 2=P-frames, 3=B+P frames, 4=all frames).
lt: Priverstinai praleisti kadrus norint paspartinti iškodavimą (-1=ne, 0=numatyta, 1=B kadrams, 2=P kadrams, 3=B+P kadrams, 4=visiems kadrams).

en: Force subtitle position
lt: Subtitrų padėtis

en: Force the DirectShow video input to use a specific chroma format (eg. I420 (default), RV24, etc.)
lt: DirectShow priverstinai naudos nurodytą vaizdo įvesties spalvų formatą (pavyzdžiui, I420 (numatytas), RV24 ir kt.)

en: Force the DirectShow video input to use a specific frame rate(eg. 0 means default, 25, 29.97, 50, 59.94, etc.)
lt: DirectShow priverstinai naudos nurodytą vaizdo įvesties kadrų dažnį (pvz.: 25, 29,97, 50, 59,94 ir kt.)

en: Force the Video4Linux video device to use a specific chroma format (eg. I420 (default), RV24, etc.)
lt: Video4Linux vaizdo įrenginys priverstinai naudos nurodytą spalvų formatą (pvz., I420 (numatytas), RV24 ar kitas)

en: Force the Video4Linux2 video device to use a specific chroma format (eg. I420 or I422 for raw images, MJPG for M-JPEG compressed input) (Complete list: GREY, I240, RV16, RV15, RV24, RV32, YUY2, YUYV, UYVY, I41N, I422, I420, I411, I410, MJPG)
lt: Video4Linux2 vaizdo įrenginui priverstinai taikyti nurodytą spalvų formatą (pvz.: I420 ar I422 neapdorotiemsiems, MJPG suspaustai M-JPEG įvesčiai) (Visas sąrašas: GREY, I240, RV16, RV15, RV24, RV32, YUY2, YUYV, UYVY, I41N, I422, I420, I411, I410, MJPG)

en: Force update of this dialog's values
lt: Priverstinai atnaujinti šio lango reikšmes

en: Force use of ffmpeg muxer.
lt: Priverstinai naudoti ffmpeg tankintuvą.

en: Force width (-1 for autodetect, 0 for driver default).
lt: Priverstinai naudoti plotį (-1 automatiniam aptikimui, 0 tvarkyklės numatytajam)

en: Force window style:
lt: Pageidaujamas lango stilius:

en: Forces the audio language
lt: Pageidaujama garso kalba

en: Form
lt: Forma

en: Format
lt: Tipas

en: Format of the output images (png, jpeg, ...).
lt: Išvedamų paveikslų formatas (png, jpeg...).

en: Format of the string to send to MSN {0} Artist, {1} Title, {2} Album. Defaults to "Artist - Title" ({0} - {1}).
lt: Į MSN siunčiamo kodo formatas: {0} atlikėjas, {1} pavadinimas, {2} albumas. Numatytasis „atlikėjas - pavadinimas“ ({0} - {1}).

en: Format of the string to send to Telepathy.Defaults to "Artist - Title" ($a - $t). You can use the following substitutions: $a Artist, $b Album, $c Copyright, $d Description, $e Encoder, $g Genre, $l Language, $n number, $p Now Playing, $r Rating, $s Subtitles language, $t Title, $u URL, $A Date, $B Bitrate, $C Chapter, $D Duration, $F URI, $I Video Title, $L Time Remaining, $N Name, $O Audio language, $P Position, $R Rate, $S Sample rate, $T Time elapsed, $U Publisher, $V Volume
lt: Į Telepathy siunčiamo kodo formatas. Numatytasis „atlikėjas - pavadinimas“ ($a - $t). Galite naudoti sekančius keitinius: $a Atlikėjas, $b Albumas, $c Autorinės teisės, $d Aprašymas, $e Įkodavo, $g Stilius, $l Kalba, $n numeris, $p Dabar grojama, $r Įvertinimas, $s Subtitrų kalba, $t Pavadinimas, $A Data, $B Bitų dažnis, $C Skyrius, $D Trukmė, $F URI, $I Vaizdo pavadinimas, $L Likęs laikas, $N pavadinimas, $O Garso kalba, $P Padėtis, $R Dažnis, $S Garso elementų dažnis, $T Praėjęs laikas, $U Paruošė, $V Dalis

en: Format to use in the playlist's "author" field.
lt: Formatas, naudojamas grojaraščio laukelyje „atlikėjas“.

en: Format to use in the playlist's "title" field.
lt: Formatas, naudojamas grojaraščio laukelyje „pavadinimas“.

en: Formatted Subtitles
lt: Formatuoti subtitrai

en: Forward Cookies
lt: Persiųsti slapukus

en: Forward Cookies across http redirections.
lt: Persiųsti slapukus peradresuojant http ryšius.

en: Frame By Frame
lt: Kadras po kadro

en: Frame Rate
lt: Kadrų dažnis

en: Frame by frame
lt: Kadras po kadro

en: Frame delay (ms)
lt: Kadro užlaikymas (ms)

en: Frame rate
lt: Kadrų dažnis

en: Frame rate of a video elementary stream
lt: Vaizdo elementariųjų srautų kadrų dažnis

en: Framebuffer device
lt: Kadrų buferio įrenginys

en: Framebuffer device to use for rendering (usually /dev/fb0).
lt: Vaizdavimui naudotinas kadrų buferio įrenginys (paprastai /dev/fb0).

en: Framebuffer resolution to use
lt: Naudotina kadrų buferio skiriamoji geba

en: Framebuffer uses hw acceleration
lt: Kadrų buferis naudoja aparatinį spartinimą

en: Framerate
lt: Kadrų dažnis

en: Framerate to capture, if applicable (-1 for autodetect).
lt: Įrašymo kadrų dažnis, jei pritaikoma (-1 automatiniam aptikimui).

en: Framerate to capture, if applicable (0 for autodetect).
lt: Kadrų dažnis įrašymui, jeigu prieinama (0 automatiniam aptikimui).

en: Frames per Second
lt: Kadrai per sekundę

en: Frames per Second:
lt: Kadrai per sekundę:

en: Frames per second
lt: Kadrai per sekundę

en: Freetype2 font renderer
lt: Freetype2 šriftų vaizdavimas

en: French
lt: Prancūzų

en: French TV
lt: Prancūzijos televizija

en: Freq 1 (Hz)
lt: 1 dažnis (Hz)

en: Freq 1 Q
lt: 1 dažnio kokybė

en: Freq 1 gain (dB)
lt: 1 dažnio stipris (dB)

en: Freq 2 (Hz)
lt: 2 dažnis (Hz)

en: Freq 2 Q
lt: 2 dažnio kokybė

en: Freq 2 gain (dB)
lt: 2 dažnio stipris (dB)

en: Freq 3 (Hz)
lt: 3 dažnis (Hz)

en: Freq 3 Q
lt: 3 dažnio kokybė

en: Freq 3 gain (dB)
lt: 3 dažnio stipris (dB)

en: Frequency
lt: Dažnis

en: Frequency to capture (in kHz), if applicable.
lt: įrašymo įrenginio dažnis (kHz), jei pritakoma.

en: Frisian
lt: Fryzų

en: From
lt: Iš

en: Fuchsia
lt: Fuksijos

en: Full bass
lt: Labai žemas

en: Full bass and treble
lt: Labai žemas ir aukštas

en: Full path of the image files to use. Format is <image>[,<delay in ms>[,<alpha>]][;<image>[,<delay>[,<alpha>]]][;...]. If you only have one file, simply enter its filename.
lt: Visas kelias iki naudojamų paveikslėlių rinkmenų. Formatu <paveikslėlis>[, <užlaikymas milisekundėmis>[,<alpha>]][;<paveikslėlis>[,<užlaikymas>[ ,<alpha>]]][;...]. Jei turite vieną paveikslėlį, paprasčiausiai įveskite jo pavadinimą.

en: Full paths of the files separated by colons.
lt: Dvitaškiais atskirti pilni rinkmenų keliai.

en: Full treble
lt: Labai aukštas

en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: Fullscreen Controller
lt: Viso ekrano veiksena

en: Fullscreen Video Device
lt: Įrenginys vaizdui per visą ekraną

en: Fullscreen controller opacity between 0.1 and 1
lt: Viso ekrano veiksenos valdiklių nepermatomumas tarp 0.1 ir 1

en: Fullscreen video output
lt: Išvedimas visame ekrane

en: Funk
lt: Fank

en: Fusion
lt: Lydinys

en: GLX video output (XCB)
lt: GLX vaizdo išvestis (XCB)

en: GNU/Linux framebuffer video output
lt: GNU/Linux kadrų buferio vaizdo išvestis

en: GOP size
lt: GOP dydis

en: Gaelic (Scots)
lt: Gėlų (škotų)

en: Game
lt: Žaidimas

en: Gamma
lt: Šviesumas

en: Gamma (Blue) correction
lt: Šviesumo (mėlynos) keitimas

en: Gamma (Green) correction
lt: Šviesumo (žalios) keitimas

en: Gamma (Red) correction
lt: Šviesumo (raudonos) keitimas

en: Gamma of the video input (if supported by the v4l2 driver).
lt: Vaizdo įvesties šviesumas (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Gangsta
lt: Banditų

en: Gauss
lt: Gausas

en: Gaussian Blur
lt: Gauso suliejimas

en: Gaussian blur video filter
lt: Gauso vaizdo suliejimo filtras

en: Gaussian's std deviation
lt: Gauso standartinis nuokrypis

en: General
lt: Bendra

en: General Audio
lt: Bendras garsas

en: General Audio Settings
lt: Garso bendrosios nuostatos

en: General Input
lt: Bendra įvestis

en: General Video Settings
lt: Vaizdo bendrosios nuostatos

en: General audio settings
lt: Garso bendrosios nuostatos

en: General editing filters
lt: Bendri taisymo filtrai

en: General input settings. Use with care...
lt: Įvesties bendrosios nuostatos. Naudokite atsargiai...

en: General playlist behaviour
lt: Bendra grojaraščio elgsena

en: General settings for audio output modules.
lt: Garso išvesties modulių pagrindinės nuostatos.

en: General stream output settings
lt: Srauto išvesties bendrosios nuostatos

en: General video settings
lt: Vaizdo bendrosios nuostatos

en: Generated stream output string
lt: Sudarytas srauto išvesties kodas

en: Generic
lt: Bendra

en: Genre
lt: Stilius

en: Genre description
lt: Stiliaus aprašymas

en: Genre metadata
lt: Stiliaus metaduomenys

en: Genre of the content.
lt: Turinio stilius.

en: Geometry
lt: Geometrija

en: Georgian
lt: Gruzinų

en: German
lt: Vokiečių

en: Gestures
lt: Gestai

en: Get function
lt: Gauti funkciją

[ctx: GetACP]
en: CP1252
lt: CP1257

en: Global
lt: Bendras

en: Global Hotkeys
lt: Bendri spartieji klavišai

en: Global Hotkeys interface
lt: Bendrų klavišų sąsaja

en: GnomeVFS input
lt: GnomeVFS įvestis

en: GnuTLS server
lt: GnuTLS serveris

en: Go back in browsing history
lt: Eiti atgal naršymo istorijoje

en: Go forward in browsing history
lt: Eiti į pirmyn naršymo istorijoje

en: Go to Time
lt: Šokti į laiką

en: Go to the DVD menu
lt: Eiti į DVD meniu

en: Go to time
lt: Šokti į nurodytą laiką

en: Google Video
lt: Google vaizdas

en: Google Video Playlist importer
lt: Google Video grojaraščio importavimas

en: Goom animation speed
lt: Goom animacijos greitis

en: Goom display height
lt: Goom ekrano aukštis

en: Goom display width
lt: Goom ekrano plotis

en: Goom effect
lt: Goom efektas

en: Gospel
lt: Evangelija

en: Gothic
lt: Gotika

en: Gradient
lt: Išryškinti spalvų perėjimą

en: Gradient image type
lt: Paveikslėlio spalvingumo tipas

en: Gradient image type (0 or 1). 0 will turn the image to white while 1 will keep colors.
lt: Paveikslėlio spalvingumo tipas (0 ar 1). 0 nepereinančių spalvų plotus nudažys baltai, o 1 išlaikys spalvas.

en: Gradient threshold
lt: Gradiento slenkstis

en: Gradient video filter
lt: Vaizdo spalvų perėjimo išryškinimo filtras

en: Graphic Equalizer
lt: Grafinis glodintuvas

en: Gray
lt: Pilka

en: Grayscale video output
lt: Nespalvoto vaizdo išvestis

en: Greek (ISO 8859-7)
lt: Graikų (ISO 8859-7)

en: Greek (Windows-1253)
lt: Graikų (Windows-1253)

en: Greek, Modern ()
lt: Graikų, šiuolaikinė ()

en: Green
lt: Žalia

en: Group
lt: Grupė

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Group packets
lt: Grupuoti paketus

en: Growl Notification Plugin
lt: Growl pranešimo papildinys

en: Growl UDP Notification Plugin
lt: Growl UDP pranešimo papildinys

en: Growl UDP port on the Growl server.
lt: Growl UDP prievadas Growl serveryje.

en: Growl password on the Growl server.
lt: Growl slaptažodis the Growl serveryje.

en: Gujarati
lt: Gudžarati

en: H.264 level
lt: H.264 lygis

en: H.264 profile
lt: H.264 profilis

en: H.264 video packetizer
lt: H.264 vaizdo įpaketintuvas

en: H.264/MPEG4 AVC encoder (x264)
lt: H.264/MPEG4 AVC įkodavimas (x264)

en: H263 is a video codec optimized for videoconference (low rates, useable with MPEG TS)
lt: H263 yra vaizdo konferencijoms pritaikytas vaizdo kodekas (mažas dažnis, naudojamas su MPEG TS)

en: H264 is a new video codec (useable with MPEG TS and MP4)
lt: H264 yra naujas vaizdo kodekas (naudojamas su MPEG TS ir MP4)

en: H264 video demuxer
lt: H264 vaizdo išpynimo metodas

en: HAL AudioUnit output
lt: HAL AudioUnit išvestis

en: HD1000 video output
lt: HD1000 vaizdo išvestis

en: HTML Playlist
lt: HTML grojaraštis

en: HTML playlist (*.html)
lt: HTML grojaraštis (*.html)

en: HTML playlist export
lt: HTML grojaraščio eksportavimas

en: HTTP (default)
lt: HTTP (numatyta)

en: HTTP Host address
lt: HTTP serverio adresas

en: HTTP Proxy
lt: HTTP įgaliotasis serveris

en: HTTP announce
lt: HTTP anonsavimas

en: HTTP authentication
lt: HTTP tapatumo nustatymas

en: HTTP input
lt: HTTP įvestis

en: HTTP interface Certificates Revocation List file
lt: HTTP sąsajos atšauktų liudijimų sąrašo rinkmena

en: HTTP interface x509 PEM certificate file (enables SSL)
lt: HTTP sąsajos x509 PEM liudijimo rinkmena (įgalina SSL)

en: HTTP interface x509 PEM private key file
lt: HTTP sąsajos x509 PEM privačiojo rakto rinkmena

en: HTTP interface x509 PEM trusted root CA certificates file
lt: HTTP sąsajos x509 PEM patikimos vyriausiosios liudijimų įstaigos rinkmena

en: HTTP password
lt: HTTP slaptažodis

en: HTTP proxy
lt: HTTP įgaliotasis serveris

en: HTTP proxy URL
lt: HTTP įgaliotojo serverio URL

en: HTTP proxy password
lt: HTTP įgaliotojo serverio slaptažodis

en: HTTP proxy to be used It must be of the form http://[user@]myproxy.mydomain:myport/ ; if empty, the http_proxy environment variable will be tried.
lt: Naudotinas HTTP įgaliotasis serveris. Turi būti nurodytas formatu http://[vartotojas@]proksi.sritis:prievadas; jei nenurodoma, mėginamas naudoti aplinkos „http_proxy“ kintamasis.

en: HTTP proxy to be used It must be of the form http://[user[:pass]@]myproxy.mydomain:myport/ ; if empty, the http_proxy environment variable will be tried.
lt: Naudotinas HTTP įgaliotasis serveris. Turi būti nurodytas formatu http://[vartotojas[:slaptažodis]@]proksi.sritis:prievadas; jei nenurodoma, mėginamas naudoti aplinkos „http_proxy“ kintamasis.

en: HTTP remote control interface
lt: HTTP nuotolinio valdymo sąsaja

en: HTTP server
lt: HTTP serveris

en: HTTP stream output
lt: HTTP srauto išvestis

en: HTTP tunnel port
lt: HTTP tunelio prievadas

en: HTTP user agent
lt: HTTP vartotojo agentas

en: HTTP user name
lt: HTTP naudotojo vardas

en: Half Size
lt: Pusė

en: Hard rock
lt: Sunkusis rokas

en: Hardware decoding
lt: Aparatinis iškodavimas

en: Headphone effect
lt: Ausinių efektas

en: Headphone surround effect
lt: Ausinių efektas

en: Headphone virtual spatialization effect
lt: Ausinių erdvės efektas

en: Headphone virtualization
lt: Ausinių virtualizavimas

en: Headphones
lt: Ausinės

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Hebrew (ISO 8859-8)
lt: Hebrajų (ISO 8859-8)

en: Hebrew (Windows-1255)
lt: Hebrajų (Windows-1255)

en: Height
lt: Aukštis

en: Height of the snapshot image.
lt: Rodomo vaizdo nuotraukos aukštis.

en: Height of the stream to capture (-1 for autodetect).
lt: Įrašomo srauto aukštis (-1 automatiniam aptikimui).

en: Height of the stream to capture (-1 for autodetection).
lt: Nuskaitomo srauto aukštis (-1 automatiniam aptikimui).

en: Height of video or subtitle elementary streams
lt: Vaizdo arba subtitrų elementariųjų srautų aukštis

en: Help
lt: Pagalba

en: Hide Others
lt: Slėpti kitus

en: Hide VLC
lt: Slėpti VLC

en: Hide VLC media player in taskbar
lt: Slėpti VLC leistuvę užduočių juostoje

en: Hide cursor and fullscreen controller after x milliseconds
lt: Slėpti pelės žymeklį ir viso ekrano valdykę po x sekundžių

en: Hide future errors
lt: Daugiau nerodyti klaidų

en: Hide interface
lt: Slėpti grafinę sąsają

en: Hide mouse cursor and fullscreen controller after n milliseconds, default is 3000 ms (3 sec.)
lt: Slėpti pelės žymeklį ir viso ekrano valdykę po n sekundžių, numatytoji reikšmė 3000 ms (3 s)

en: High LNB voltage
lt: Aukšta LNB įtampa

en: High freq (Hz)
lt: Aukštas dažnis (Hz)

en: High freq gain (dB)
lt: Aukšto dažnio stipris (dB)

en: High latency
lt: Ilgas užlaikymas

en: High priority
lt: Aukštas prioritetas

en: High quality audio resampling
lt: Aukštos kokybės garsas

en: Higher latency
lt: Ilgiausias užlaikymas

en: Highest
lt: Aukščiausias

en: Highlight widget below
lt: Pažymėti valdiklį apačioje

en: Highlight widget on the left
lt: Pažymėti valdiklį kairėje

en: Highlight widget on the right
lt: Pažymėti valdiklį dešinėje

en: Highlight widget on top
lt: Pažymėti valdiklį viršuje

en: Hip-Hop
lt: Hiphopas

en: Hong-Kong Supplementary (HKSCS)
lt: Kinų supaprastinta (HKSCS)

en: Hop limit (TTL)
lt: Šuolio riba (TTL)

en: Horizontal
lt: Horizontali

en: Horizontal centering
lt: Horizontalus centravimas

en: Horizontal flip
lt: Apversti horizontaliai

en: Host
lt: Mazgas

en: Host address
lt: Mazgo adresas

en: Hostname or IP address of target device
lt: Paskirties įrenginio IP arba kompiuterio pavadinimas

en: Hot keys
lt: Spartieji klavišai

en: Hotkey
lt: Spartieji klavišai

en: Hotkey for
lt: Spartusis klavišas veiksmui

en: Hotkeys
lt: Spartieji klavišai

en: Hotkeys management interface
lt: Sparčiaisiais klavišais valdoma sąsaja

en: Hotkeys not saved
lt: Spartieji klavišai neįrašyti

en: Hotkeys settings
lt: Spartieji klavišai

en: Hough
lt: Linijos

en: Hours / Minutes / Seconds:
lt: Valandos / Minutės / Sekundės:

en: How long the notification will be displayed
lt: Kaip ilgai pranešimas bus rodomas

en: How long to wait for any packet before a source is expired.
lt: Kiek laiko laukti bet kokio paketo prieš atsijungiant nuo šaltinio.

en: How long to wait for late RTP packets (and delay the performance).
lt: Kaip ilgai laukti vėluojančio RTP paketo (ir užlaikyti vykdymą).

en: How many distinct active RTP sources are allowed at a time.
lt: Kiek daugiausia leidžiama RTP šaltinių vienu metu.

en: Hue
lt: Atspalvis

en: Hue of the video input (if supported by the v4l2 driver).
lt: Vaizdo įvesties atspalvis (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Hue of the video input.
lt: Vaizdo įvesties atspalvis.

en: Hungarian
lt: Vengrų

en: Hurry up
lt: Skubėti

en: I agree to be possibly contacted about this bugreport.
lt: Aš sutinku su galimybe susisiekti dėl šio pranešimo apie klaidą.

en: I&mport
lt: I&mportuoti

en: I420,IYUV,YV12 to RGB2,RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
lt: konvertavimas iš I420,IYUV,YV12 į RGB2,RV15,RV16,RV24,RV32

en: ID of the video output X window
lt: Vaizdo išvesties X lango ID

en: ID3v1/2 and APEv1/2 tags parser
lt: ID3v1/2 ir APEv1/2 gairių analizatorius

en: IO Method
lt: IO metodas

en: IP Address
lt: IP adresas

en: IPv4 address for the default multicast interface. This overrides the routing table.
lt: IPv4 adresas numatytajai daugiaabonentinio transliavimo sąsajai. Nepaisoma maršrutų lentelės.

en: IPv4 multicast output interface address
lt: IPv4 daugiaabonentinio transliavimo sąsajos adresas

en: IPv4 will be used by default for all connections.
lt: IPv4 bus naudojamas visiems ryšiams numatytuoju atveju.

en: IPv6 SAP scope
lt: IPv6 SAP sritis

en: IPv6 will be used by default for all connections.
lt: IPv6 bus naudojamas visiems ryšiams numatytuoju atveju.

en: IVTV MPEG Encoding cards input
lt: IVTV MPEG įkodavimo plokštės įvestis

en: IceCAST output
lt: IceCAST išvestis

en: Icelandic
lt: Islandų

en: Icon View
lt: Rodyti ženkliukus

en: If specified, will use the image to draw the mouse pointer on the capture.
lt: Jei nurodoma, įrašant pelės žymeklio atvaizdavimui naudojamas paveikslėlis.

en: If the average power over the last N buffers is higher than this value, the volume will be normalized. This value is a positive floating point number. A value between 0.5 and 10 seems sensible.
lt: Garsas bus normalizuojamas tuomet, kai vidutinė N buferių galia bus didesnė nei ši vertė. Ši vertė yra teigiamas slankaus kablelio skaičius.Galimos vertės nuo 0,5 iki 10.

en: If the file already exists, it will not be overwritten.
lt: Jei rinkmena jau yra, ji nebus perrašyta.

en: If the file exists and this option is selected, the existing file will not be overwritten.
lt: Naudojant šią parinktį, esanti rinkmena nebus perrašyta.

en: If this option is set, B-Frames will be used. Use this option to set the number of B-Frames.
lt: Jei pasirinkta, B kadrai bus naudojami. Šią parinktį naudokite B kadrų skaičiaus nustatymui.

en: If you want to open a multicast stream, enter the respective IP address given by the stream provider. In unicast mode, VLC will use your machine's IP automatically.
    
    To open a stream using a different protocol, just press Cancel to close this sheet.
lt: Jei norite atverti daugiaabonentinį srautą, įveskite atitinkamą IP adresą, kurį jums suteikė srauto savininkas. Vienaabonentiniu atveju VLC automatiškai jūsų sistemos IP.
    
    Norėdami atverti srautą atverti kitu protokolu, tiesiog spauskite „Atšaukti“ šios kortelės užvėrimui.

en: If your HTTP proxy requires a password, set it here.
lt: jei jūsų HTTP įgaliotasis reikalauja slaptažodžio, nurodykite jį čia.

en: If your clipboard contains a valid URL
    or the path to a file on your computer,
    it will be automatically selected.
lt: Jei iškarpinėje yra taisyklingas interneto
    adresas ar kelias iki rinkmenos kompiuteryje,
    tuomet jis bus naudojamas automatiškai.

en: If your processor supports the 3D Now! instructions set, VLC can take advantage of them.
lt: Jei procesorius palaiko „3D Now“ instrukcijų rinkinį, VLC gali išnaudoti šį privalumą.

en: If your processor supports the AltiVec instructions set, VLC can take advantage of them.
lt: Jei procesorius palaiko „AltiVec“ instrukcijų rinkinį, VLC gali išnaudoti šį privalumą.

en: If your processor supports the MMX EXT instructions set, VLC can take advantage of them.
lt: Jei procesorius palaiko „MMX EXT“ instrukcijų rinkinį, VLC gali išnaudoti šį privalumą.

en: If your processor supports the MMX instructions set, VLC can take advantage of them.
lt: Jei procesorius palaiko „MMX“ instrukcijų rinkinį, VLC gali išnaudoti šį privalumą.

en: If your processor supports the SSE instructions set, VLC can take advantage of them.
lt: Jei procesorius palaiko „SSE“ instrukcijų rinkinį, VLC gali išnaudoti šį privalumą.

en: If your processor supports the SSE2 instructions set, VLC can take advantage of them.
lt: Jei procesorius palaiko „SSE2“ instrukcijų rinkinį, VLC gali išnaudoti šį privalumą.

en: If your processor supports the SSE3 instructions set, VLC can take advantage of them.
lt: Jei procesorius palaiko „SSE3“ instrukcijų rinkinį, VLC gali išnaudoti šį privalumą.

en: If your processor supports the SSE4.1 instructions set, VLC can take advantage of them.
lt: Jei procesorius palaiko „SSE4.1“ instrukcijų rinkinį, VLC gali išnaudoti šį privalumą.

en: If your processor supports the SSE4.2 instructions set, VLC can take advantage of them.
lt: Jei procesorius palaiko „SSE4.2“ instrukcijų rinkinį, VLC gali išnaudoti šį privalumą.

en: If your processor supports the SSSE3 instructions set, VLC can take advantage of them.
lt: Jei procesorius palaiko „SSSE3“ instrukcijų rinkinį, VLC gali išnaudoti šį privalumą.

en: Ignore
lt: Nepaisyti

en: Ignore subtitle flag
lt: Nepaisyti subtitrų žymės

en: Ignore the subtitle flag, try this if your subtitles don't appear.
lt: Nepaisyti subtitrų žymės; mėginkite, kai nerodomi subtitrai.

en: Ignored extensions
lt: Nepaisomi prievardžiai

en: Illuminate the room with this color on pause
lt: Pristabdžius kambarys apšviečiamas šia spalva

en: Illuminate the room with this color on shutdown
lt: Išjungiant kambarys apšviečiamas šia spalva

en: Image adjust
lt: Vaizdo derinimas

en: Image brightness (0-2)
lt: Paveikslėlio ryškumas (0-2)

en: Image chroma
lt: Paveikslo spalva

en: Image clone
lt: Paveikslo dubliavimas

en: Image colors inversion
lt: Negatyvas

en: Image contrast (0-2)
lt: Paveikslėlio kontrastas (0-2)

en: Image cropping
lt: Paveikslėlio apkirpimas

en: Image file
lt: Paveikslėlio rinkmena

en: Image format
lt: Paveikslėlio formatas

en: Image format (default RGB)
lt: Paveikslėlio formatas (numatytasis RGB)

en: Image format which will be used to store the video snapshots
lt: Paveikslėlių formatas, naudojamas įrašant rodomo vaizdo nuotraukas

en: Image gamma (0-10)
lt: Paveikslėlio šviesumas (0-10)

en: Image height
lt: Paveiklėlio aukštis

en: Image hue (0-360)
lt: Paveikslėlio atspalvis (0-360)

en: Image mask
lt: Paveikslo kaukė

en: Image mask. Pixels with an alpha value greater than 50% will be erased.
lt: Paveikslo kaukė. Pikseliai su didesne nei 50% alfa verte bus ištrinti.

en: Image modification
lt: Vaizdo keitimas

en: Image properties filter
lt: Paveikslėlio filtro savybės

en: Image saturation (0-3)
lt: Paveikslėlio sodrumas (0-3)

en: Image wall
lt: Paveikslo siena

en: Image width
lt: Paveikslėlio plotis

en: In Volts [0, 13=vertical, 18=horizontal].
lt: Voltais [0, 13=vertikaliai, 18=horizontaliai].

en: In fullscreen mode, keep screen where there is no video displayed black
lt: Viso ekrano veiksenoje ten, kur nerodomas vaizdas, užpildyti plotus juoda spalva

en: In kHz for DVB-C/S/T
lt: kHz – DVB-C/S/T

en: In kHz for DVB-S or Hz for DVB-C/T
lt: kHz – DVB-S arba Hz – DVB-C/T

en: In this page, a few additional streaming parameters can be set.
lt: Šiame lange gali būti nustatyti papildomi srauto parametrai.

en: In this page, a few additional transcoding parameters can be set.
lt: Šiame lange gali būti nustatyti papildomi perkodavimo parametrai.

en: In this section you can force the behavior of the subtitle demuxer, for example by setting the subtitles type or file name.
lt: Šiame skydelyje galite nurodyti priverstinį subtitrų išpynimo metodų elgesį, pavyzdžiui, nustatyti subtitrų tipą ar rinkmenos pavadinimą.

en: Include subtitles
lt: Įterpti subtitrus

en: Increase Volume
lt: Pagarsinti

en: Increase scale factor
lt: Priartinti vaizdą

en: Increase scale factor.
lt: Priartinti rodomą vaizdą.

en: Increase the priority of the process
lt: Padidinti procesų prioritetą

en: Index
lt: Turinys

en: Indicates whether VLC will prefer native plugins installed on system over VLC owns plugins whenever a choice is available.
lt: Nurodo, ar VLC pirmenybę teiks sistemoje įdiegtiems papildiniams, o ne VLC nuosaviems papildiniams kai tik bus galima tarp jų rinktis.

en: Individual image display time of 0 - 60000 ms.
lt: Asmeninio logotipo laikas tarp 0 ir 60000 ms.

en: Indonesian
lt: Indoneziečių

en: Industrial
lt: Komercinė

en: Information
lt: Informacija

en: Information about what your media or stream is made of.
    Muxer, Audio and Video Codecs, Subtitles are shown.
lt: Informacija apie tai, iš ko sudarytas kūrinys ar srautas.
    Rodomas tankintuvas, garso ir vaizdo kodekai, subtitrai.

en: Information...
lt: Informacija...

en: Infrared
lt: Infraraudonųjų spindulių

en: Infrared remote control interface
lt: Infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo sąsaja

en: Inhibit the power management daemon during playback
lt: Uždrausti energijos valdymo tarnybos veiklą grojimo metu

en: Inhibits the power management daemon during any playback, to avoid the computer being suspended because of inactivity.
lt: Uždraudžia energijos valdymo tarnybos veiklą bet kokio grojimo metu. Naudojama siekiant išvengti kompiuterio darbo sustabdymo dėl neveiklumo.

en: Initial command to execute.
lt: Vykdytina paleidimo komanda.

en: Initializing
lt: Ruošiamasi

en: Input
lt: Įvestis

en: Input & Codec settings
lt: Įvesties ir kodavimo nuostatos

en: Input & Codecs
lt: Įvestis ir kodavimas

en: Input & Codecs Settings
lt: Įvesties ir kodavimo nuostatos

en: Input && Codecs
lt: Įvestis ir kodavimas

en: Input / Codecs
lt: Įvestis / kodavimas

en: Input FIFO
lt: FIFO įvestis

en: Input Settings not saved
lt: Įvesties nuostatos neįrašytos

en: Input bitrate
lt: Įvesties bitų dažnis

en: Input caching:
lt: Įvesties podėlis:

en: Input has changed
lt: Įvestis pakeista

en: Input has changed, unable to save bookmark. Suspending playback with "Pause" while editing bookmarks to ensure to keep the same input.
lt: Įvestis buvo pakeista, negalima įrašyti žymelės. Norėdami išlaikyti tą pačią įvestį, pristabdykite grojimą naudodamiesi „pristabdyti“ tuo metu, kai taisomos žymelės.

en: Input list
lt: Įvesties sąrašas

en: Input of the card to use (see debug).
lt: Naudotina plokštės įvestis (žiūrėkite derinimą).

en: Input repetitions
lt: Įvesties kartojimai

en: Input slave (experimental)
lt: Pagalbinė įvestis (eksperimentinė)

en: Input stream
lt: Įvesties srautas

en: Input syntax is deprecated
lt: Įvesties sintaksė yra prieštaringa

en: Input/Read
lt: Įvestis/Nuskaityta

en: Input:
lt: Įvestis:

en: Install
lt: Įdiegti

en: Install Windows Service
lt: Įdiegti Windows paslaugą

en: Install the Service and exit.
lt: Įdiegti paslaugą ir užverti programą.

en: Instances
lt: VLC programų skaičius

en: Instrumental
lt: Instrumentinė

en: Instrumental pop
lt: Instrumentinis popsas

en: Instrumental rock
lt: Instrumentinis rokas

en: Interactive Zoom
lt: Interaktyvus didinimas

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Interface Settings
lt: Sąsajos nuostatos

en: Interface Settings not saved
lt: Sąsajos nuostatos neįrašytos

en: Interface interaction
lt: Sąsajos sąveika

en: Interface module
lt: Sąsajos modulis

en: Interlaced encoding
lt: Perėjimo įkodavimas

en: Interlaced mode
lt: Perėjimo veiksena

en: Interlaced motion estimation
lt: Judesio perėjimo numatymas

en: Interlingue
lt: Interlingua

en: Internal stream record
lt: Vidinis srauto įrašymas

en: Internet
lt: Internetas

en: Interval between keyframes (-1 for autodetect).
lt: Intervalas tarp atraminių kadrų (-1 automatiniam aptikimui).

en: Introduces a delay in the display of the stream.
lt: Ekrane rodyti srautą su tam tikru vėlavimu.

en: Invalid combination
lt: Negalima kombinacija

en: Invalid polarization
lt: Netinkama poliarizacija

en: Invalid selection
lt: Negalimas pasirinkimas

en: Invalid signature
lt: Netinkamas parašas

en: Invert colors
lt: Negatyvas

en: Invert video filter
lt: Vaizdo negatyvo filtras

en: Inverts the colors of the image
lt: Paveikslėlio spalvas pakeičia priešingomis

en: Irish
lt: Airių

en: It is possible to disable the input clock synchronisation for real-time sources. Use this if you experience jerky playback of network streams.
lt: Galima uždrausti įvesties laikrodžio sinchronizavimą realaus laiko šaltiniams. Naudokite, jei jaučiate trūkčiojantį tinklo srautų grojimą.

en: It was not possible to download a cryptographic signature for the downloaded file "%s". Thus, it was deleted.
lt: Nepavyko atsisiųsti šifravimo parašo atsiųstai rinkmenai „%s“. Todėl ji ištrinta.

en: It was not possible to securely verify the downloaded file "%s". Thus, it was deleted.
lt: Nepavyko saugiai patikrinti atsiųstos rinkmenos „%s“. Todėl ji ištrinta.

en: Italian
lt: Italų

en: JACK Input
lt: JACK įvestis

en: JACK audio input
lt: JACK garso įvestis

en: JACK audio output
lt: JACK garso išvestis

en: Japanese
lt: Japonų

en: Japanese (7-bits JIS/ISO-2022-JP-2)
lt: Japonų (7-bitų JIS/ISO-2022-JP-2)

en: Japanese (Shift JIS)
lt: Japonų (Shift JIS)

en: Japanese Unix (EUC-JP)
lt: Japonų Unix (EUC-JP)

en: Javanese
lt: Javiečių

en: Jazz
lt: Džiazas

en: Jazz+Funk
lt: Džiazas+Funk

en: Jump Bac&kward
lt: Šokti &atgal

en: Jump To Time
lt: Šokti į laiką

en: Jump sizes
lt: Peršokimo dydžiai

en: Jump to Specific &Time
lt: &Šokti į laiką

en: Jump to time
lt: Šokti į laiką

en: Jungle
lt: Džiunglės

en: Karaoke
lt: Karaokė

en: Kasenna MediaBase parser
lt: Kasenna MediaBase analizatorius

en: Kasenna RTSP dialect
lt: Kasenna RTSP dialektas

en: Kasenna servers use an old and nonstandard dialect of RTSP. With this parameter VLC will try this dialect, but then it cannot connect to normal RTSP servers.
lt: Kasenna serveriai naudoja seną ir nestandartinį RTSP dialektą. Pasirinkus šį parametrą, VLC mėgins naudoti šį dialektą. Naudodami šią veikseną negalite prisijungti prie įprastų RTSP serverių.

en: Kashmiri
lt: Kašmyro

en: Kate overlay decoder
lt: Kate perdangos iškodavimas

en: Kate streams allow for text formatting. VLC partly implements this, but you can choose to disable all formatting.Note that this has no effect is rendering via Tiger is enabled.
lt: Kate srautai leidžia teksto formatavimą. VLC dalinai tai palaiko, tačiau jūs galite visiškai uždrausti bet kokį formatavimą. Atminkite, kad ši parinktis negalios įgalinus „Tiger“ vaizdavimą.

en: Kate text subtitles packetizer
lt: Kate tekstinių subtitrų įpaketintuvas

en: Kazakh
lt: Kazachų

en: Keep Recent Items
lt: Įsiminti vėliausius įrašus

en: Keep aspect ratio
lt: Išlaikyti santykį

en: Keep audio level between sessions
lt: Prisiminti ankstesnės sesijos garsumo lygį

en: Keep current Equalizer settings
lt: Įsiminti dabartines glodintuvo nuostatas

en: Keep original audio track
lt: Išlaikyti originalų garso takelį

en: Keep original size
lt: Išlaikyti originalų dydį

en: Keep original video track
lt: Išlaikyti originalų vaizdo takelį

en: Keep stream output open
lt: Išlaikyti atvertą srauto išvestį

en: Key events
lt: Klavišų paspaudimai

en: Key interval
lt: Raktų intervalai

en: Key press events
lt: Klavišų paspaudimai

en: Key:
lt: Klavišas:

en: Khmer
lt: Chmerų

en: Kirghiz
lt: Kirgizų

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Korean (EUC-KR/CP949)
lt: Korėjiečių (EUC-KR/CP949)

en: Korean (ISO-2022-KR)
lt: Korėjiečių (ISO-2022-KR)

en: Kurdish
lt: Kurdų

en: LNB voltage
lt: LNB įtampa

en: Language
lt: Kalba

en: Language of the audio track you want to use (comma separated, two or three letter country code, you may use 'none' to avoid a fallback to another language).
lt: Norima naudoti garso takelio kalba (kelias kalbas atskirkite kableliais; tai dviejų arba trijų raidžių šalies kodas; jei nenorite atsarginiu atveju naudoti kitos kalbos, įrašykite „none“).

en: Language of the elementary stream as described by ISO639
lt: Eelementariųjų srautų kalba pagal ISO639

en: Language of the subtitle track you want to use (comma separated, two or three letters country code, you may use 'any' as a fallback).
lt: Norima naudoti subtitrų takelio kalba (kelias kalbas atskirkite kableliais; tai dviejų arba trijų raidžių šalies kodas; atsargai galite įrašyti „any“ – bet kuri).

en: Lao
lt: Laosiečių

en: Large
lt: Didelis

en: Large Hall
lt: Didelė salė

en: Larger
lt: Didesnis

en: Last Entry Point
lt: Paskutinis įrašas

en: Last.fm username not set
lt: Nenurodytas last.fm vartotojo slaptažodis

en: Latin
lt: Lotynų

en: Latvian
lt: Latvių

en: Launching an update request...
lt: Vykdoma atnaujinimo užklausa...

en: Leave Fullscreen
lt: Palikti viso ekrano veikseną

en: Leave fullscreen
lt: Išeiti iš viso ekrano veiksenos

en: Left
lt: Kairėje

en: Left coordinate of the subscreen top left corner.
lt: Poekranio kairioji koordinatė viršutiniam kairiajam kampui

en: Left front
lt: Priekyje kairėje

en: Left rear
lt: Užpakalyje kairėje

en: Left to right/Top to bottom
lt: Iš kairės į dešinę / Iš viršaus į apačią

en: Length in milliseconds to output each stride
lt: Kiekvieno žingsnio išvesties trukmė milisekundėmis

en: Length in milliseconds to search for best overlap position
lt: Geriausios padėties paieškos trukmė milisekundėmis.

en: Let the video scale to fit a given window or fullscreen.
lt: Leisti vaizdui automatiškai prisiderinti prie lango arba prie viso ekrano veiksenos.

en: Level of delayed signal
lt: Užlaikomo signalo lygis

en: Level of input signal
lt: Įvesties signalo lygis

en: License
lt: Licencija

en: Lime
lt: Gelsvai žalsva

en: Limit the number of redirection to follow.
lt: Nukreipiamų ryšių skaičiaus riba.

en: Line 1:
lt: 1 linija:

en: Line 2:
lt: 2 linija:

en: Linear
lt: Tiesinis

en: Linear PCM audio decoder
lt: Tiesinis PCM garso iškodavimas

en: Linear PCM audio packetizer
lt: Tiesinis PCM garso įpaketintuvas

en: List ID
lt: Sąrašo ID

en: List View
lt: Rodyti sąrašą

en: List of codecs that VLC will use in priority. For instance, 'dummy,a52' will try the dummy and a52 codecs before trying the other ones. Only advanced users should alter this option as it can break playback of all your streams.
lt: Sąrašas kodavimo priemonių, kurioms VLC teiks pirmenybę. Pavyzdžiui, „dummy,a52“ išmėgins tuščiąjį ir a52 kodavimus prieš mėgindama kitus. Šią parinktį turėtų keisti tik patyrę naudotojai, kadangi ji gali sugadinti visų jūsų srautų grojimą.

en: List of sizes separated by colons (720x576:480x576).
lt: Dvitaškiais atskirtų dydžių sąrašas (720x576:480x576).

en: List of words separated by | to filter
lt: Sąrašas žodžių, atskirtų | filtravimui

en: Listen to IPv4 announcements on the standard addresses.
lt: Klausytis IPv4 anonsų standartiniu adresu.

en: Listen to IPv6 announcements on the standard addresses.
lt: Klausytis IPv6 skelbimų standartiniu adresu.

en: Listeners
lt: Klausytojai

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Live
lt: Gyvai

en: Load
lt: Įkelti

en: Load extensions on startup
lt: Papildinius įkelti paleidimo metu

en: Load subtitles file:
lt: Įkelti subtitrų rinkmeną:

en: Load this subtitle file. To be used when autodetect cannot detect your subtitle file.
lt: Įkelti nurodytą subtitrų rinkmeną. Naudokite, kai automatiškai nepavyksta aptikti subtitrų rinkmenos.

en: Local Network
lt: Vietinis tinklas

en: Local playback
lt: Vietinis grojimas

en: Locally collect statistics
lt: Rinkti vietinę statistiką

en: Location
lt: Vieta

en: Location of a file holding a SVG template for automatic string conversion
lt: Vieta, kur laikoma laikina SVG rinkmena automatiniam kodo konvertavimui

en: Location:
lt: Vieta:

en: Lock Aspect Ratio
lt: Išlaikyti santykį

en: Lock function
lt: Užrakinti funkciją

en: Log all VLC messages to a text file.
lt: Visus VLC pranešimus rašyti į tekstinę rinkmeną.

en: Log all VLC messages to syslog (UNIX systems).
lt: Visus VLC pranešimus rašyti į sistemos žurnalą (syslog; UNIX sistemoms).

en: Log filename
lt: Žurnalo rinkmenos pavadinimas

en: Log format
lt: Žurnalo formatas

en: Log to file
lt: Pranešimai į rinkmeną

en: Log to syslog
lt: Pranešimai į sistemos žurnalą

en: Logging
lt: Žurnalavimas

en: Login:pass
lt: Vartotojo_vardas:slaptažodis

en: Logo
lt: Logotipas

en: Logo erase
lt: Logotipo ištrynimas

en: Logo filenames
lt: Logotipo rinkmenos pavadinimas

en: Logo individual image time in ms
lt: Asmeninio logotipo laikas, ms

en: Logo opacity value (from 0 for full transparency to 255 for full opacity).
lt: Logotipo nepermatomumo lygis (nuo 0 visiškam skaidrumui iki 255 iki visiško nepermatomumo.)

en: Logo overlay
lt: Logotipo perdanga

en: Logo position
lt: Logotipo padėtis

en: Logo sub filter
lt: Logotipo sub filtras

en: Logo video filter
lt: Vaizdo logotipo filtras

en: Long backwards jump
lt: Didelis peršokimas atgal

en: Long forward jump
lt: Didelis peršokimas į priekį

en: Long jump length
lt: Didelio peršokimo dydis

en: Long jump length, in seconds.
lt: Didelio peršokimo dydis, sekundėmis.

en: Look and feel
lt: Išvaizda ir jausena

en: Look for a subtitle file in those paths too, if your subtitle file was not found in the current directory.
lt: Taip pat ieškoti subtitrų rinkmenos šiuose aplankuose, jei jūsų subtitrų rinkmena nerandama naudojamame aplanke.

en: Loop
lt: Kartojimas

en: Loop from point A to point B continuously
    Click to set point A
lt: Nuolat kartoti nuo padėties A iki B.
    Spragtelėkite norėdami nustatyti A padėtį.

en: Loop from point A to point B continuously.
lt: Nuolat kartoti nuo padėties A iki B.

en: Loop/Repeat mode
lt: Kartojimo veiksena

en: Lost
lt: Prarasta

en: Lost buffers
lt: Prarasti buferiai

en: Lost frames
lt: Prarasti kadrai

en: Loudness
lt: Skardumas

en: Loudness of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
lt: Garso įvesties skardumas (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Low freq (Hz)
lt: Žemas dažnis (Hz)

en: Low freq gain (dB)
lt: Žemo dažnio stipris (dB)

en: Low latency
lt: Trumpas užlaikymas

en: Low resolution decoding
lt: Iškodavimas maža skiriamąja geba

en: Lower the interface below all other windows.
lt: Sąsają slėpti po kitais lagais.

en: Lowest
lt: Žemiausias

en: Lowest latency
lt: Trumpiausias užlaikymas

en: Lua Extension
lt: Lua papildinys

en: Lua Interface Module
lt: Lua sąsajos modulis

en: Lua Interface Module (shortcuts)
lt: Lua sąsajos modulis (nuorodos)

en: Lua Playlist
lt: Lua grojaraštis

en: Lua Playlist Parser Interface
lt: Lua grojaraščio analizatoriaus sąsaja

en: Lua SD Module
lt: Lua SD modulis

en: Lua interface
lt: Lua sąsaja

en: Lua interface configuration
lt: Lua sąsajos konfigūracija

en: Lua interface configuration string. Format is: '["<interface module name>"] = { <option> = <value>, ...}, ...'.
lt: Lua sąsajos konfigūracijos kodas formatu: „["<sąsajos modulio pavadinimas>"] = { <parinktis> = <vertė>, ...}, ...“.

en: Lua interface module to load
lt: Įkeltinas Lua sąsajos modulis

en: Luminance elimination
lt: Šviesumo šalinimas

en: Luminance masking
lt: Šviesumo slėpimas

en: Luminance threshold
lt: Skaisčio slenkstis

en: Lyrics
lt: Žodžiai

en: M-JPEG camera demuxer
lt: M-JPEG kameros išpynimo metodas

en: M3U playlist (*.m3u)
lt: M3U grojaraštis (*.m3u)

en: M3U playlist export
lt: M3U grojaraščio eksportavimas

en: M3U playlist import
lt: M3U grojaraščio importavimas

en: M3U8 playlist export
lt: M3U8 grojaraščio eksportavimas

en: MJPEG consists of a series of JPEG pictures (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
lt: MJPEG susideda iš JPEG paveikslėlių serijos (naudojamas su MPEG TS, MPEG1, ASF ir OGG)

en: MLP/TrueHD parser
lt: MLP/TrueHD analizatorius

en: MMS streams can contain several elementary streams, with different bitrates. You can choose to select all of them.
lt: MMS srautai gali turėti kelių skirtingų bitų dažnių elementariuosius srautus. Galite pasirinkti visus iš jų.

en: MMX I420,IYUV,YV12 to RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
lt: konvertavimas iš MMX I420,IYUV,YV12 į RV15,RV16,RV24,RV32

en: MMX conversions from
lt: MMX konvertavimas iš

en: MOD demuxer (libmodplug)
lt: MOD išpynimo metodas (libmodplug)

en: MP4 stream demuxer
lt: MP4 srauto išpynimo metodas

en: MP4/MOV muxer
lt: MP4/MOV tankintuvas

en: MPEG 1 Format
lt: MPEG 1 formatas

en: MPEG Audio Layer 3 (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG and RAW)
lt: MPEG garso 3 lygmuo (naudojamas su MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG ir RAW)

en: MPEG I/II video decoder (using libmpeg2)
lt: MPEG I/II vaizdo iškodavimas (naudoja libmpeg2)

en: MPEG Transport Stream demuxer
lt: MPEG perkeliamo srauto išpynimo metodas

en: MPEG Video
lt: MPEG vaizdas

en: MPEG audio decoder
lt: MPEG garso iškodavimas

en: MPEG audio layer I/II/III decoder
lt: MPEG I/II/III garso lygių iškodavimas

en: MPEG audio layer I/II/III packetizer
lt: MPEG garso I/II/III lygių įpaketintuvas

en: MPEG-1 Video codec (usable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG and RAW)
lt: MPEG-1 vaizdo kodekas (naudojamas su MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG ir RAW)

en: MPEG-2 Video codec (usable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG and RAW)
lt: MPEG-2 vaizdo kodekas (naudojamas su MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, OGG ir RAW)

en: MPEG-4 Video codec (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, MP4, OGG and RAW)
lt: MPEG-4 vaizdo kodekas (naudojamas su MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, MP4, OGG ir RAW)

en: MPEG-4 video
lt: MPEG-4 vaizdas

en: MPEG-I/II video demuxer
lt: MPEG-I/II vaizdo išpynimo metodas

en: MPEG-I/II video packetizer
lt: MPEG-I/II vaizdo įpaketintuvas

en: MPEG-I/II/4 / A52 / DTS / MLP audio
lt: MPEG-I/II/4 / A52 / DTS / MLP garsas

en: MPEG-PS demuxer
lt: MPEG-PS išpynimo metodas

en: MPEG2 video switcher stream output
lt: MPEG2 vaizdo perjungimo srauito išvestis

en: MPEG4 audio packetizer
lt: MPEG4 garso įpaketintuvas

en: MPEG4 video packetizer
lt: MPEG4 vaizdo įpaketintuvas

en: MSN Now-Playing
lt: MSN dabar grojama

en: MTP Device
lt: MTP įrenginys

en: MTP devices
lt: MTP įrenginiai

en: MTP input
lt: MTP įvestis

en: MTU of the network interface
lt: Tinklo sąsajos MTU

en: Mac OS X interface
lt: Mac OS X sąsaja

en: Macedonian
lt: Makedonų

en: Maemo hildon interface
lt: Maemo hildon sąsaja

en: Magnification
lt: Ryškinimas

en: Magnification/Zoom
lt: Artinimas/Didinimas

en: Magnify
lt: Didinimas

en: Magnify a part of the video. You can select which part of the image should be magnified.
lt: Dalies vaizdo ryškumas. Jūs galite pasirinkti, kurią vaizdo dalį paryškinti.

en: Magnify/Zoom interactive video filter
lt: Vaizdo pritraukimo filtras

en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankių juosta

en: Main interfaces
lt: Pagrindinės sąsajos

en: Main interfaces settings
lt: Pagrindinių sąsajų nuostatos

en: Make a donation...
lt: Paremti...

en: Make one slot black. Other tiles can only be swapped with the black slot.
lt: Vieną dėlionės dalį pakeisti juoda. Kitos dalys gali būti stumdomos su juodąja.

en: Make one tile a black slot
lt: Viena juoda dėlionės dalis

en: Malagasy
lt: Madagaskaro

en: Malay
lt: Malajų

en: Malayalam
lt: Malajalių

en: Maltese
lt: Maltiečių

en: Manage &bookmarks
lt: Tvarkyti &Žymeles

en: Manual download only
lt: Tik rankiniu būdu

en: Manual ratio
lt: Santykis

en: Maori
lt: Maorių

en: Marathi
lt: Marati

en: Maroon
lt: Kaštoninė

en: Marquee text to display. (Available format strings: Time related: %Y = year, %m = month, %d = day, %H = hour, %M = minute, %S = second, ... Meta data related: $a = artist, $b = album, $c = copyright, $d = description, $e = encoded by, $g = genre, $l = language, $n = track num, $p = now playing, $r = rating, $s = subtitles language, $t = title, $u = url, $A = date, $B = audio bitrate (in kb/s), $C = chapter,$D = duration, $F = full name with path, $I = title, $L = time left, $N = name, $O = audio language, $P = position (in %), $R = rate, $S = audio sample rate (in kHz), $T = time, $U = publisher, $V = volume, $_ = new line)
lt: Žymi rodomą tekstą. (Galimi kodo formatai: laiko: %Y = metai, %m = mėnuo, %d = diena, %H = valanda, %M = minutė, %S = sekundė, ... Meta duomenys: $a = atlikėjas, $b = albumas, $c = autorinės teisės, $d = aprašymas, $e = įkodavusysis, $g = stilius, $l = kalba, $n = takelio numeris, $p = dabar grojama, $r = įvertinimas, $s = subtitrų kalba, $t = pavadinimas, $u = url, $A = data, $B = garso bitų dažnis (kb/s), $C = skyrius, $D = trukmė, $F = pilnas rinkmenos pavadinimas su keliu, $I = pavadinimas, $L = likęs laikas, $N = pavadinimas, $O = garso takelio kalba, $P = padėtis (%), $R = dažnis, $S = garso elementų dažnis (kHz), $T = laikas, $U = paruošė, $V = dalis, $_ = nauja linija)

en: Mask
lt: Kaukė

en: Matroska stream demuxer
lt: Matroska srauto išpynimo metodas

en: Max length
lt: Didžiausias ilgis

en: Max number of redirection
lt: Didžiausias ryšių peradresavimų skaičius

en: Maximal bitrate
lt: Didžiausias bitų dažnis

en: Maximal volume level
lt: Didžiausias garsumo lygis

en: Maximum GOP size
lt: Didžiausias GOP dydis

en: Maximum RTP sources
lt: Daugiausia RTP šaltinių

en: Maximum bitrate
lt: Didžiausias bitų dažnis

en: Maximum bitrate in kbps. This is useful for streaming applications.
lt: Didžiausias bitų dažnis, kb/s. Naudinga transliavimo programoms.

en: Maximum encoding bitrate
lt: Didžiausias įkodavimo bitų dažnis

en: Maximum image ratio. The crop plugin will never automatically crop to a higher ratio (ie, to a more "flat" image). The value is x1000: 1333 means 4/3.
lt: Didžiausias paveikslėlio santykis. Apkirpimo papildinys niekada neapkirps, kad paveikslėlio santykis būtų didesnis nei nurodyta. Vertė x1000: 1333 reiškia 4/3.

en: Maximum level
lt: Didžiausias lygis

en: Maximum number of characters displayed on the screen.
lt: Didžiausias ekrane rodomų ženklų skaičius.

en: Maximum number of connections
lt: Didžiausias ryšių skaičius

en: Maximum output video height.
lt: Didžiausias išvedamo vaizdo aukštis.

en: Maximum output video width.
lt: Didžiausias išvedamo vaizdo plotis.

en: Maximum video height
lt: Didžiausias vaizdo aukštis

en: Maximum video width
lt: Didžiausias vaizdo plotis

en: Mean
lt: Vidutinis

en: Media &Information
lt: Kūrinio &informacija

en: Media Browser
lt: Kūrinių naršyklė

en: Media Files
lt: Garso ir vaizdo rinkmenos

en: Media Information
lt: Kūrinio informacija

en: Media Information...
lt: Kūrinio informacija...

en: Media Library
lt: Fonoteka

en: Media Manager Edition
lt: Multimedijos tvarkytuvės laida

en: Media Manager List
lt: Multimedijos tvarkytuvės sąrašas

en: Media data size
lt: Kūrinio duomenų dydis

en: Media dump access filter trigger.
lt: Garso ir vaizdo atimties išklotinės priėjimo filtro paleidiklis.

en: Media in Zip
lt: Kūrinys Zip archyve

en: Media: %s
lt: Kūrinys: %s

en: Meditative
lt: Meditacinė

en: Medium backwards jump
lt: Vidutinis peršokimas atgal

en: Medium forward jump
lt: Vidutinis peršokimas į priekį

en: Medium jump length
lt: Vidutinio peršokimo dydis

en: Medium jump length, in seconds.
lt: Vidutinio peršokimo dydžis, sekundėmis.

en: Memory copy module
lt: Atimties kopijavimo modulis

en: Memory input
lt: Atminties įvesties

en: Memory video decoder
lt: Vaizdo atmintinės iškodavimas

en: Menu
lt: Meniu

en: Menu position
lt: Meniu padėtis

en: Menu update interval
lt: Memiu atnaujinimo intervalas

en: Menus language:
lt: Meniu kalba:

en: Message filter
lt: Pranešimų filtras

en: Messages
lt: Pranešimai

en: Messages...
lt: Pranešimai...

en: Meta-information
lt: Metainformacija

en: Metadata
lt: Metaduomenys

en: Metal
lt: Metalas

en: Mi&nimal View
lt: &Minimalus

en: Microsoft Media Server (MMS) input
lt: Microsoft Medijos Serverio (MMS) įvestis

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Minimal Mac OS X OpenGL video output (opens a borderless window)
lt: Minimali Mac OS X OpenGL vaizdo išvestis (atveriama lange be rėmelių)

en: Minimal Mac OS X interface
lt: Minimali Mac OS X sąsaja

en: Minimal view mode (no toolbars)
lt: Minimalus rodinys (be įrankinių)

en: Minimize Window
lt: Sumažinti langą

en: Minimum GOP size
lt: Mažiausias GOP dydis

en: Minimum bitrate in kbps. This is useful for encoding for a fixed-size channel.
lt: Mažiausias bitų dažnis, kb/s. Naudinga įkoduojant fiksuoto dydžio kanalus.

en: Minimum encoding bitrate
lt: Mažiausias įkodavimo bitų dažnis

en: Mirror video
lt: Atspindėti veidrodžiu

en: Mirror video filter
lt: Vaizdo veidrodžio filtras

en: Misc
lt: Kita

en: Miscellaneous
lt: Kita

en: Miscellaneous Options
lt: Kitos parinktys

en: Miscellaneous audio settings and modules.
lt: Kitos garso nuostatos ir moduliai.

en: MoMoLight options
lt: MoMoLight parinktys

en: Mode
lt: Veiksena

en: Modulation type
lt: Moduliacijos tipas

en: Modulation type for front-end device.
lt: Galutinio įrenginio moduliacijos tipas.

en: Modules search path
lt: Kelias modulių paieškai

en: Modules tree
lt: Modulių medis

en: Moldavian
lt: Moldavų

en: Mongolian
lt: Mongolų

en: Monitor pixel aspect ratio
lt: Vaizduoklio taškų santykis

en: Mono
lt: Monofoninis

en: More Info
lt: Daugiau info

en: More bands : 80 / 20
lt: Daugiau dažnių stiprumų: 80 / 20

en: More bands for the spectrometer : 80 if enabled else 20.
lt: Daugiau dažnių stiprumų spektrometrui: jei naudojamas – 80, kitu atveju – 20.

en: More bands for the spectrum analyzer : 80 if enabled else 20.
lt: Daugiau dažnių stiprumų spektro analizatoriui: jei naudojamas – 80, kitu atveju – 20.

en: More information...
lt: Daugiau informacijos...

en: Mosaic
lt: Mozaika

en: Mosaic bridge
lt: Mozaikos tiltas

en: Mosaic bridge stream output
lt: Mozaikos tinklo tilto srauto išvestis

en: Motion Detect
lt: Judesio atpažinimas

en: Motion blur
lt: Judesio suliejimas

en: Motion blur filter
lt: Judesio atpažinimo filtras

en: Motion detect
lt: Judesio atpažinimas

en: Motion detect video filter
lt: Judesio atpažinimo vaizdo filtras

en: Motion masking
lt: Judesio slėpimas

en: Motion threshold (10-100)
lt: Judesio slenkstis (10-100)

en: Mount Point
lt: Prijungimo vieta

en: Mouse Gestures
lt: Pelės gestai

en: Mouse events
lt: Pelės veiksmai

en: Mouse gestures control interface
lt: Pelės gestais valdoma sąsaja

en: Mouse pointer image
lt: Pelės žymeklio paveikslėlis

en: MouseWheel x-axis Control
lt: Pelės ratelio x ašies valdiklis

en: MouseWheel x-axis can control volume, position or mousewheel event can be ignored
lt: Pelės ratelio x ašimi galima valdyti garsumą, padėtį arba į pelės ratelio elgesį gali būti nereaguojama

en: Move To Trash and Relaunch VLC
lt: Perkelti į šiukšlinę ir iš naujo paleisti VLC

en: Multicast
lt: Daugiaabonentinis transliavimas

en: Multicast output interface
lt: Daugiaabonentinio transliavimo išvesties sąsaja

en: Multipart JPEG muxer
lt: Daugialypis JPEG tankintuvas

en: MusePack demuxer
lt: MusePack išpynimo metodas

en: Musical
lt: Miuziklas

en: Mute
lt: Nutildyti

en: Mute audio
lt: Be garso

en: Mute audio input (if supported by the v4l2 driver).
lt: Nutildyti garso įvestį (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Mute audio when command is not 0.
lt: Be garso kai komanda nėra 0.

en: Mux Control
lt: Tankinimo valdymas

en: Mux module
lt: Tankintuvo modulis

en: Muxer
lt: Tankintuvas

en: Muxer to use for the stream.
lt: Srauto naudojamas tankintuvas

en: Muxer:
lt: Tankintuvas:

en: Muxers
lt: Tankintuvai

en: Muxers create the encapsulation formats that are used to put all the elementary streams (video, audio, ...) together. This setting allows you to always force a specific muxer. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each muxer.
lt: Tankintuvai (multiplekseriai) sukuria formatus, kurie naudojami paprasčiausių (garso, vaizdo...) srautų sujungimui į vieną kanalą. Ši parinktis leidžia visuometpriverstinai naudoti pasirinktą tankintuvą. Greičiausiai jums to daryti nereikia.
    Taip pat galite keisti kiekvieno tankintuvo numatytąsias parinktis atskirai.

en: My Computer
lt: Kompiuteris

en: My Music
lt: Muzika

en: My Pictures
lt: Paveikslėliai

en: My Videos
lt: Vaizdo įrašai

en: N&ormal Speed
lt: N&ormalus greitis

en: N/A
lt: Nepasiekimas

en: NT Service
lt: NT paslauga

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name for the font you want to use
lt: Jūsų norimo naudoti šrifto pavadinimas

en: Name of desired display device
lt: Pageidaujamo ekrano pavadinimas

en: Name of the audio device that will be used by the DirectShow plugin. If you don't specify anything, the default device will be used.
lt: DirectShow papildinio naudotino garso įrenginio pavadinimas. Jei nieko nenurodyta, bus naudojamas numatytasis įrenginys.

en: Name of the file to which the raw stream will be dumped.
lt: Pavadinimas rinkmenos, į kurią įrašomas neapdorotas srautas.

en: Name of the video device that will be used by the DirectShow plugin. If you don't specify anything, the default device will be used.
lt: DirectShow papildinio naudotino vaizdo įrenginio pavadinimas. Jei nieko nenurodyta, bus naudojamas numatytasis įrenginys.

en: Name of the video device to use. If you don't specify anything, no video device will be used.
lt: Naudotino vaizdo įrenginio pavadinimo. Jei nieko nenurodoma, joks vaizdo įrenginys nebus naudojamas.

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Narrow-band (8kHz)
lt: Siaurajuostis (8kHz)

en: Native American
lt: Gimtoji amerikiečių

en: Native Slider
lt: Įprastas slinkiklis

en: Navigate down
lt: Judėti žemyn

en: Navigate left
lt: Judėti kairėn

en: Navigate right
lt: Judėti dešinėn

en: Navigate up
lt: Judėti aukštyn

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Navy
lt: Tamsiai mėlyna

en: Ncurses interface
lt: Ncurses sąsaja

en: Ndebele, North
lt: Ndebele, Šiaurės

en: Ndebele, South
lt: Ndebele, Pietų

en: Ne&xt
lt: Seka&ntis

en: Nearest neighbour (bad quality)
lt: Artimiausias panašus (prasta kokybė)

en: Network
lt: Tinklas

en: Network Identifier
lt: Tinklo identifikatorius

en: Network Name
lt: Tinklo pavadinimas

en: Network Name to Create
lt: Kuriamo tinklo pavadinimas

en: Network Protocol
lt: Tinklo protokolas

en: Network Sync
lt: Tinklo sinchr.

en: Network interaction failed
lt: Tinklo sąveikos klaida

en: Network settings
lt: Tinklo nuostatos

en: Network streams (SAP)
lt: Tinklo srautai (SAP)

en: Network synchronisation
lt: Tinklo sinchronizavimas

en: Never fix
lt: Niekada netaisyti

en: New Age
lt: Naujasis amžius

en: New destination
lt: Nauja paskirtis

en: New wave
lt: Naujoji banga

en: Next
lt: Toliau

en: Next Channel
lt: Sekantis kanalas

en: Next Chapter/Title
lt: Sekanti dalis/takelis

en: Next chapter
lt: Kitas skyrius

en: Next frame
lt: Kitas kadras

en: Next media in the playlist
lt: Kitas grojaraščio kūrinys

en: Next title
lt: Kitas įrašas

en: Next widget style:
lt: Naujas

en: No %@s found
lt: Nerasta jokių %@s

en: No Audio Device
lt: Nėra garsas įrenginio

en: No CrashLog found
lt: Nerasta jokio pranešimo apie nulūžimą

en: No DVD menus
lt: Be DVD meniu

en: No Filtering
lt: Be filtravimo

en: No Input device found
lt: Nerasta įvesties įrenginių

en: No Repeat
lt: Nekartoti

en: No audio device name was given. You might want to enter "default".
lt: Nėra jokio garso įrenginio pavadinimo. Jūs tikriausiai norėtumėte įvesti „default“.

en: No decoding of Dolby Surround
lt: Neiškoduoti Dolby Surround

en: No device connected
lt: Neprijungta jokių įrenginių

en: No file selected
lt: Rinkmena nepasirinkta

en: No folder selected
lt: Aplankas nepasirinktas

en: No help available
lt: Pagalba neprieinama

en: No input
lt: Nėra įvesties

en: No input found
lt: Įvestis nerasta

en: No input found. A stream must be playing or paused for bookmarks to work.
lt: Nerasta jokios įvesties. Norint naudoti žymeles, srautas turi būti grojamas arba pristabdytas.

en: No input selected
lt: Įvestis nepasirinkta

en: No item currently playing
lt: Niekas negrojama

en: No items in the playlist
lt: Grojaraštis tuščias

en: No matching module found. Use --list or --list-verbose to list available modules.
lt: Nerasta tinkamų modulių. Norėdami matyti prieinamus modulius, naudokite --list arba --list-verbose.

en: No suitable decoder module
lt: Nėra tinkamo iškodavimo modulio

en: No v4l2 instance found. Press the refresh button to try again.
lt: Nerasta v4l2 objekto. Mėginkite nuspausti atnaujinimo mygtuką.

en: No valid destination
lt: Nėra tinkamos paskirties

en: No video or audio device selected.
lt: Garso ar vaizdo įrenginys nepasirinktas.

en: Noise
lt: Triukšmas

en: Noise reduction
lt: Trikdžių mažinimas

en: Noise video filter
lt: Triukšmo vaizdo filtras

en: None
lt: Nieko

en: Nordic (Latin-6)
lt: Skandinavų (Latin-6)

en: Norm
lt: Standartas

en: Norm of the stream (Automatic, SECAM, PAL, or NTSC).
lt: Srauto standartas (automatinis, SECAM, PAL arba NTSC).

en: Normal
lt: Vidutinis

en: Normal Size
lt: Tikrasis dydis

en: Normal rate
lt: Įprastas greitis

en: Normal/Repeat/Loop
lt: Kartojimo veiksena

en: Normalize volume to:
lt: Normalizuoti garsumą iki:

en: Normally the packetizer would sync on the next full frame. This flags instructs the packetizer to sync on the first Intra Frame found.
lt: Paprastai įpaketintuvas sinchronizuoja sekančiame pilname kadre. Ši žymė nurodo įpaketintuvui sinchronizuoti pirmame rastame vidiniame kadre.

en: Normally we use the timestamps of the MPEG files to calculate position and duration. However sometimes this might not be usable. Disable this option to calculate from the bitrate instead.
lt: Paprastai MPEG rinkmenų laiko žymės naudojamos padėties ir trukmės skaičiavimui. Tačiau kartais tai gali būti nenaudinga. Uždrauskite šią parinktį norėdami, kad būtų skaičiuojama pagal bitų dažnį.

en: Northern Sami
lt: Šiaurės Sami

en: Norwegian
lt: Norvegų

en: Norwegian Bokmaal
lt: Norvegų Bokmaal

en: Norwegian Nynorsk
lt: Norvegų Nynorsk

en: Not Set
lt: Nenustatyta

en: Note:
lt: Pastaba:

en: Notify
lt: Pranešti

en: Now Playing
lt: Dabar grojama

en: Now playing
lt: Dabar grojama

en: NullSoft demuxer
lt: NullSoft išpynimo metodas

en: Number of P frames between two I frames.
lt: P kadrų skaičius trap dviejų I kadrų.

en: Number of audio buffers
lt: Garso buferių skaičius

en: Number of audio channels
lt: Garso kanalų skaičius

en: Number of audio channels in the transcoded streams.
lt: Perkoduoto srauto garso kanalų skaičius.

en: Number of blank pixels between bands.
lt: Tuščių taškelių kiekis tarp dviejų dažnių stiprumų.

en: Number of channels
lt: Kanalų skaičius

en: Number of channels information of the transcoded stream.
lt: Perkoduoto srauto kanalų skaičiaus informacija.

en: Number of clones
lt: Klonų skaičius

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Number of days between two update checks
lt: Dienų skaičius tarp dviejų atnaujinimo patikrinimų

en: Number of frames per second (eg. 24, 25, 29.97, 30).
lt: Kadrų skaičius per sekundę (pvz.: 24, 25, 29,97, 30).

en: Number of horizontal windows in which to split the video.
lt: Skaičius, į kiek horizontalių langų dalinti vaizdą.

en: Number of images for change
lt: Kadrų skaičius pakeitimams

en: Number of lines for change
lt: Keičiamų linijų skaičius

en: Number of loops for the logo animation.-1 = continuous, 0 = disabled
lt: Logotipo animacijos kartojimų skaičius. -1 = nenutrūkstamas, 0 = išjungta

en: Number of milliseconds between string updates. This is mainly useful when using meta data or time format string sequences.
lt: Laikas milisekundėmis, kas kurį bus atnaujinamas kodas. Naudinga naudojant metaduomenis arba laiko formato kodo sekas.

en: Number of milliseconds the marquee must remain displayed. Default value is 0 (remains forever).
lt: Skaičius milisekundžių, kiek laiko užrašas bus rodomas. Numatytoji vertė – 0 (visada)

en: Number of non black pixels
lt: Didžiausias ne juodų pikselių kiekis

en: Number of output channels
lt: Išvesties kanalų skaičius

en: Number of pixels to crop from the bottom of the image.
lt: Iš apačios apkirptinų pikselių skaičius.

en: Number of pixels to crop from the left of the image.
lt: Iš kairės apkirptinų pikselių skaičius.

en: Number of pixels to crop from the right of the image.
lt: Iš dešinės apkirptinų pikselių skaičius.

en: Number of pixels to crop from the top of the image.
lt: Iš viršaus apkirptinų pikselių skaičius.

en: Number of puzzle columns
lt: Dėlionės stulpelių skaičius

en: Number of puzzle rows
lt: Dėlionės eilučių skaičius

en: Number of rows
lt: Eilučių skaičius

en: Number of seconds between each forced refresh of the feeds. 0 means that the feeds are never updated.
lt: Laikas sekundėmis, kas kiek bus atnaujinama. 0 reiškia, kad atnaujinama nebus.

en: Number of threads
lt: Gijų skaičius

en: Number of threads used for the transcoding.
lt: Perkodavimo metu naudojamų gijų skaičius.

en: Number of time the same input will be repeated
lt: Skaičius kartų, kiek bus kartojama ta pati įvestis

en: Number of vertical windows in which to split the video.
lt: Skaičius, į kiek vertikalių langų langų dalinti vaizdą.

en: Number of zones on bottom
lt: Apatinių zonų skaičius

en: Number of zones on the bottom of the screen
lt: Zonų kiekis ekrano apačioje

en: Number of zones on the top of the screen
lt: Zonų kiekis ekrano viršuje

en: Number of zones on top
lt: Viršutinių zonų skaičius

en: Nuv demuxer
lt: Nuv išpynimo metodas

en: OGG demuxer
lt: OGG išpynimo metodas

en: OK
lt: Gerai

en: OMAP Framebuffer device
lt: OMAP kadrų buferio įrenginys

en: OMAP framebuffer
lt: OMAP kadrų buferis

en: OMAP framebuffer video output
lt: OMAP kadrų buferio vaizdo išvestis

en: OSS DSP device
lt: OSS DSP įrenginys

en: OSS input
lt: OSS įvestis

en: Off
lt: Išjungta

en: Offset between the text and the shadow (in pixels, defaults to 2 pixels).
lt: Šešėlio poslinkis nuo teksto (pikseliais, numatytas 2 pikseliai).

en: Ogg Vorbis Quality
lt: Ogg Vorbis kokybė

en: Ogg Vorbis Quality information of the transcoded stream.
lt: Perkoduoto srauto Ogg Vorbis kokybės informacija.

en: Ogg/OGM muxer
lt: Ogg/OGM tankintuvas

en: Oldies
lt: Seni kūriniai

en: Olive
lt: Alyvinė

en: On
lt: Įjungta

en: On Screen Display
lt: Ekrane Rodomi Pranešimai

en: On Screen Display/Subtitle Settings not saved
lt: Subtitrų / ERP nuostatos neįrašytos

en: One instance when started from file
lt: Tik viena programa kai paleista iš rinkmenos

en: One of "u8", "s8", "u16", "s16", "u16_le", "s16_le", "u16_be", "s16_be", "fixed32", "float32" or "spdif"
lt: Vienas iš „u8“, „s8“, „u16“, „s16“, „u16_le“, „s16_le“, „u16_be“, „s16_be“, „fixed32“, „float32“ ar „spdif“

en: One of '90', '180', '270', 'hflip' and 'vflip'
lt: Viena iš „90“, „180f, „270“, „hflip“ ir „vflip“

en: Online Documentation...
lt: Dokumentacija tinkle...

en: Online Forum...
lt: Forumas tinkle...

en: Only decode a low resolution version of the video. This requires less processing power
lt: Iškoduoti tik mažos skiriamosios gebos vaizdus. Ši parinktis reikalauja mažiau išteklių.

en: Only your default E-Mail address will be submitted, including no further information.
lt: Bus įdėtas tik jūsų el.p. adresas, neįtraukiant daugiau jokios kitos informacijos.

en: Opacity
lt: Nepermatomumas

en: Opacity of the logo
lt: Logotipo nepermatomumas

en: Open
lt: Atverti

en: Open &Capture Device...
lt: Atverti į&rašymo įrenginį...

en: Open &Disc...
lt: Atverti &diską...

en: Open &Folder...
lt: Atverti ap&lanką...

en: Open &Location from clipboard
lt: Atverti vietą iš iš&karpinės

en: Open &Network Stream...
lt: Atverti &tinklo srautą...

en: Open &Network...
lt: Atverti &tinklo vietą...

en: Open Capture Device...
lt: Atverti įrašymo įrenginį...

en: Open CrashLog...
lt: Atverti lūžimo žurnalą...

en: Open D&irectory...
lt: Atverti ap&lanką...

en: Open Directory
lt: Atverti aplanką

en: Open Disc...
lt: Atverti diską...

en: Open File
lt: Atverti rinkmeną

en: Open File...
lt: Atverti rinkmeną...

en: Open Folder
lt: Atverti aplanką

en: Open Media
lt: Atverti kūrinį

en: Open Network...
lt: Atverti tinklą...

en: Open Play&list...
lt: Atverti g&rojaraštį...

en: Open RTP/UDP Stream
lt: Atverti RTP/UDP srautą

en: Open Recent
lt: Atverti vėliausią

en: Open Source
lt: Atverti šaltinį

en: Open URL
lt: Atverti URL

en: Open VIDEO_TS Directory
lt: Atverti VIDEO_TS aplanką

en: Open VLM configuration...
lt: Atverti VLM konfigūraciją...

en: Open a medium
lt: Atverti garso/vaizdo kūrinį

en: Open a skin file
lt: Atverti išvaizdos rinkmeną

en: Open playlist
lt: Atverti grojaraštį

en: Open playlist...
lt: Atverti grojaraštį...

en: Open skin ...
lt: Atverti apipavidalinimą ...

en: Open subtitles file
lt: Atverti subtitrų rinkmeną

en: Open subtitles...
lt: Atverti subtitrus...

en: Open the indicated Teletext page.Default page is index 100
lt: Atverti nurodytą pagrindinį puspapį. Numatytasis yra 100.

en: Open: %s
lt: Atverti: %s

en: OpenGL Provider
lt: OpenGL tiekėjas

en: OpenGL video output
lt: OpenGL vaizdo išvestis

en: Opening
lt: Atveriama

en: Optical drive
lt: Optinis įrenginys

en: Options
lt: Parinktys

en: Ordered chapters
lt: Surikiuoti skyriai

en: Ordinate of the capture region in pixels.
lt: Įrašomos srities ordinatė, taškeliais.

en: Original ID
lt: Originalus ID

en: Original Size
lt: Tikras dydis

en: Original audio
lt: Originalus garsas

en: Oriya
lt: Orija

en: Ossetian; Ossetic
lt: Osetinų

en: Other
lt: Kita

en: Outline
lt: Kontūras

en: Output
lt: Išvestis

en: Output (canvas) image height
lt: Išvesties (vaizdo) aukštis

en: Output (canvas) image width
lt: Išvesties (vaizdo) plotis

en: Output Color Filtermode
lt: Išvesties spalvų filtro moduliai

en: Output Color filter mode
lt: Išvesties spalvų filtro moduliai

en: Output FIFO
lt: FIFO išvestis

en: Output URL
lt: Išvesties URL

en: Output access method
lt: išvesties priėjimo būdas

en: Output destination
lt: Išvesties paskirtis

en: Output device
lt: Išvesties įrenginys

en: Output file
lt: Išvesties rinkmena

en: Output format
lt: Išvesties formatas

en: Output height
lt: Išvesties aukštis

en: Output method to use for the stream.
lt: Naudotinas srauto išvedimo būdas.

en: Output module
lt: Išvesties moduliai

en: Output module:
lt: Išvesties modulis:

en: Output modules
lt: Išvesties moduliai

en: Output muxer
lt: Išvesties tankintuvas

en: Output picture aspect ratio
lt: Išvesties vaizdo santykis

en: Output video height.
lt: Vaizdo išvesties aukštis.

en: Output video in grayscale. As the color information aren't decoded, this can save some processing power.
lt: Pilkų atspalvių išvestis. Kadangi spalvinė informacija nedekoduojama, tai gali tausoti jūsų sistemos išteklius.

en: Output video width.
lt: Vaizdo išvesties plotis.

en: Output volume for analog output: 0 for silence, 1..255 from almost silent to very loud.
lt: Išvedamas garsas analoginėje išvestyje: 0 – tyla, nuo 1 ypač tylaus iki 255 pačio garsiausio.

en: Output width
lt: Išvesties plotis

en: Output/Written/Sent
lt: Išvestis/Įrašyta/Išsiųsta

en: Output:
lt: Išvestis:

en: Overlap Length
lt: Perdengimo trukmė

en: Overlay is the hardware acceleration capability of your video card (ability to render video directly). VLC will try to use it by default.
lt: Perdengimas yra vaizdo plokštės suteikiama aparatūros spartinimo galimybė (gebėjimas tiesiogiai atvaizduoti vaizdą). VLC mėgins naudoti pagal nutylėjimą.

en: Overlay subtitles on the video
lt: Subtitrus rodyti ant rodomo vaizdo

en: Overlay video output
lt: Vaizdo perdangos išvestis

en: Overlays
lt: Perdangos

en: Overlays/Subtitles
lt: Subtitrai

en: P&layback
lt: Groji&mas

en: PCR interval (ms)
lt: PCR intervalas (ms)

en: PES maximum size
lt: Didžiausias PES dydis

en: PLS playlist import
lt: PLS grojaraščio importavimas

en: PNG video decoder
lt: PNG vaizdo iškodavimas

en: PORTAUDIO audio output
lt: PORTAUDIO garso išvestis

en: POSIX signals handling interface
lt: POSIX signalų apdorojimo sąsaja

en: PS muxer
lt: PS tankintuvas

en: PVA demuxer
lt: PVA išpynimo metodas

en: PVR radio device
lt: PVR radijo įrenginys

en: PVR video device
lt: PVR vaizdo įrenginys

en: Packet Size
lt: Paketo dydis

en: Packet size in bytes to decrypt
lt: Iššifruojamo paketo dydis, baitais

en: Packet size in bytes to encrypt
lt: Užšifruojamo paketo dydis, baitais

en: Packetizer modules settings
lt: Įpaketinimo modulių nuostatos

en: Packetizers
lt: Įpaketintuvai

en: Packetizers are used to "preprocess" the elementary streams before muxing. This setting allows you to always force a packetizer. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each packetizer.
lt: Įpaketintuvai naudojami elementariųjų srautų paruošimui prieš sutankinimą. Ši parinktis leidžia jums visuomet priverstinai naudoti pasirinktą įpaketintuvą. Greičiausiai jums nederėtų to daryti. 
    Taip pat galite nustatyti kiekvieno įpaketintuvo numatytuosius parametrus.

en: Packets can be sent one by one at the right time or by groups. You can choose the number of packets that will be sent at a time. It helps reducing the scheduling load on heavily-loaded systems.
lt: Paketai gali būti siunčiami vienas po kito tuo pat metu arba grupėmis. Jūs galite pasirinkti vienu metu siunčiamų paketų kiekį. Tai padeda sumažinti tvarkaraščio įkėlimą sunkiai įkeliamose sistemose.

en: Page
lt: Puslapis

en: Panoramix
lt: Panorama

en: Panoramix: wall with overlap video filter
lt: Panorama: sienos su persidengiančiais vaizdais filtras

en: Parametric Equalizer
lt: Parametrinis glodintuvas

en: Partial Extract
lt: Dalinis išskleidimas

en: Party
lt: Vakarėlis

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password file
lt: Slaptažodžio rinkmena

en: Password for HTTP Proxy
lt: Slaptažodis skirtas HTTP įgaliotajam serveriui

en: Password for target device.
lt: Paskirties įrenginio slaptažodis.

en: Password that will be requested to access the stream.
lt: Slaptažodis, kuriuo bus prašoma jungiantis prie srauto.

en: Password that will be used for the connection.
lt: Prisijungimui naudojamas slaptažodis.

en: Password the administrator will use to log into the internal HTTP server.
lt: Slaptažodis, kurį administratorius naudos prisijungimui prie vidinio HTTP serverio.

en: Password to be used for connection to the SOCKS proxy.
lt: Slaptažodis, naudojamas jungiantis prie SOCKS įgaliotojo serverio

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Paste
lt: Padėti

en: Path
lt: Aplankas

en: Path of the image file for fake input.
lt: Paveikslėlio rinkmenos kelias suklastotai išvesčiai.

en: Path to the media in the Zip archive
lt: Kelias iki kūrinio Zip archyve

en: Path to the projectM preset directory
lt: Kelias iki projectM derinių aplanko

en: Path to the skin to use.
lt: Kelias iki naudojamos išvaizdos rinkmenos.

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Pause each item in the playlist on the last frame.
lt: Pristabdyti kiekvieną grojaraščio įrašą ties paskutiniu kadru.

en: Pause only
lt: Tik pristabdyti

en: Pause the playback
lt: Pristabdyti grojimą

en: Pause-Blue
lt: Pristabdymo mėlynumas

en: Pause-Green
lt: Pristabdymo žalumas

en: Pause-Red
lt: Pristabdymo raudonumas

en: Paused
lt: Pristabdyta

en: Peak bitrate in VBR mode.
lt: Piko bitų dažnis kintam. bitų dažn. (VBR) veiksenoje.

en: Peak extra width
lt: Piko ypatingas ilgis

en: Peak height
lt: Piko aukštis

en: Peak protection
lt: Piko vengimas

en: Percent
lt: Procentai

en: Percentage of stride to overlap
lt: Perdengimo dalis vieno žingsnio metu

en: Performance options
lt: Našumo nuostatos

en: Persian
lt: Persų

en: Philips OGT (SVCD subtitle) decoder
lt: Philips OGT (SVCD subtitrų) iškodavimas

en: Philips OGT (SVCD subtitle) packetizer
lt: Philips OGT (SVCD subtitrų) įpaketintuvas

en: Picture
lt: Paveikslėliai

en: Picture aspect-ratio n:m
lt: Vaizdo santykis n:m

en: Picture coding mode
lt: Paveikslėlių kodavimo veiksena

en: Pitch
lt: Tonas

en: Pixels to crop from bottom
lt: Iš apačios apkirptinų pikselių skaičius

en: Pixels to crop from left
lt: Iš kairės apkirptinų pikselių skaičius

en: Pixels to crop from right
lt: Iš dešinės apkirptinų pikselių skaičius

en: Pixels to crop from top
lt: Iš viršaus apkirptinų pikselių skaičius

en: Place on video where to display the title (default bottom center).
lt: Vaizdo įrašo vieta, kurioje rodomas pavadinimas (numatyta centre).

en: Play
lt: Groti

en: Play
    If the playlist is empty, open a medium
lt: Groti
    Jei grojaraštis tuščias, pasiūloma pasirinkti rinkmeną

en: Play and exit
lt: Groti ir išeiti

en: Play and pause
lt: Groti ir pristabdyti

en: Play and stop
lt: Groti ir stabdyti

en: Play another media synchronously
lt: Kartu groti kitą kūrinį

en: Play another media synchronously (extra audio file, ...)
lt: Kartu groti kitą kūrinį (kitą garso rinkmeną...)

en: Play files randomly forever
lt: Rinkmenas visada groti atsitiktine tvarka

en: Play locally the stream while streaming it.
lt: Srautą groti vietoje jo transliavimo metu.

en: Play only
lt: Tik groti

en: Play ordered chapters as specified in the segment.
lt: Groti surikiuotus skyrius taip, kaip nurodyta segmente.

en: Play playlist bookmark 1
lt: Groti grojaraščio 1 žymelę

en: Play playlist bookmark 10
lt: Groti grojaraščio 10 žymelę

en: Play playlist bookmark 2
lt: Groti grojaraščio 2 žymelę

en: Play playlist bookmark 3
lt: Groti grojaraščio 3 žymelę

en: Play playlist bookmark 4
lt: Groti grojaraščio 4 žymelę

en: Play playlist bookmark 5
lt: Groti grojaraščio 5 žymelę

en: Play playlist bookmark 6
lt: Groti grojaraščio 6 žymelę

en: Play playlist bookmark 7
lt: Groti grojaraščio 7 žymelę

en: Play playlist bookmark 8
lt: Groti grojaraščio 8 žymelę

en: Play playlist bookmark 9
lt: Groti grojaraščio 9 žymelę

en: Play&list
lt: &Grojaraštis

en: Play/Pause
lt: Groti/Pristabdyti

en: Playback
lt: Grojimas

en: Playback control
lt: Grojimo valdymas

en: Playback failure
lt: Grojimo klaida

en: Playback speed
lt: Grojimo greitis

en: Played
lt: Grota

en: Played buffers
lt: Groti buferiai

en: Player...
lt: Leistuvė...

en: Playing some media.
lt: Grojamas kūrinys.

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: Playlist Files
lt: Grojaraščio rinkmenos

en: Playlist Files|
lt: Grojaraščio rinkmenos|

en: Playlist bookmark 1
lt: Grojaraščio 1 žymelė

en: Playlist bookmark 10
lt: Grojaraščio 10 žymelė

en: Playlist bookmark 2
lt: Grojaraščio 2 žymelė

en: Playlist bookmark 3
lt: Grojaraščio 3 žymelė

en: Playlist bookmark 4
lt: Grojaraščio 4 žymelė

en: Playlist bookmark 5
lt: Grojaraščio 5 žymelė

en: Playlist bookmark 6
lt: Grojaraščio 6 žymelė

en: Playlist bookmark 7
lt: Grojaraščio 7 žymelė

en: Playlist bookmark 8
lt: Grojaraščio 8 žymelė

en: Playlist bookmark 9
lt: Grojaraščio 9 žymelė

en: Playlist has only %d elements
lt: Grojaraštis turi tik %d įrašus

en: Playlist...
lt: Grojaraštis...

en: Please enter a network URL:
lt: Įveskite tinklo URL:

en: Please enter a valid login and password for the sftp connexion to %s
lt: Prašome įvesti tinkamą vartotojo vardą ir slaptažodį prisijungimui prie sftp ryšio %s

en: Please enter a valid login name and a password for realm %s.
lt: Prašome įvesti tinkamą realm %s vartotojo vardą ir slaptažodį.

en: Please enter a valid login name and a password.
lt: Prašome įvesti tinkamą vartotojo vardą ir slaptažodį.

en: Please enter the URL or path to the media you want to play
lt: Prašome įvesti norimo kūrinio URL ar kelią

en: Please enter the new profile name.
lt: Pavadinkite naują profolį

en: Please provide one of the following parameters:
lt: Prašome nurodyti vieną iš šių parametrų:

en: Please wait while your font cache is rebuilt.
    This should take less than a few minutes.
lt: Prašome palaukti, kol bus sukurtas šriftų podėlis.
    Tai turėtų trukti ne ilgiau kaip kelias minutes.

en: Please wait while your font cache is rebuilt.
    This should take less than a minute.
lt: Prašome palaukti, kol bus sukurtas šriftų podėlis.
    Tai turėtų trukti ne ilgiau kaip minutę.

en: Plu&gins and extensions
lt: Į&skiepiai ir plėtiniai

en: Plugins
lt: Papildiniai

en: Plugins and extensions
lt: Papildiniai ir plėtiniai

en: Podcast Author
lt: Prenumeruojamos laidos autorius

en: Podcast Category
lt: Prenumeruojamos laidos kategorija

en: Podcast Copyright
lt: Prenuomaruojamos laidos autorinės teisės

en: Podcast Duration
lt: Prenumeruojamos laidos trukmė

en: Podcast Info
lt: Prenumeruojamos laidos informacija

en: Podcast Keywords
lt: Prenumeruojamos laidos raktažodžiai

en: Podcast Link
lt: Prenumeruojamos laidos nuoroda

en: Podcast Publication Date
lt: Prenumeruojamos laidos paskelbimo data

en: Podcast Size
lt: Prenumeruojamos laidos dydis

en: Podcast Subcategory
lt: Prenumeruojamos laidos subkategorija

en: Podcast Subtitle
lt: Prenumeruojamos laidos subtitrai

en: Podcast Summary
lt: Prenumeruojamos laidos santrauka

en: Podcast Type
lt: Prenumeruojamos laidos tipas

en: Podcast URLs list
lt: Prenumeruojamų URL sąrašas

en: Podcasts
lt: Prenumeruojamos laidos

en: Polish
lt: Lenkų

en: Pop
lt: Popsas

en: Pop/funk
lt: Popsas/funk

en: Port
lt: Prievadas

en: Port to use for the RTP source of the session
lt: Naudotinas prievadas sesijos RTP šaltiniui

en: Port to use for tunneling the RTSP/RTP over HTTP.
lt: Naudotinas RTSP/RTP vietoj HTTP prievadas tunelio naudojimui.

en: Portuguese
lt: Portugalų

en: Position
lt: Padėtis

en: Position Control
lt: Padėties valdymas

en: Position of video title
lt: Vaizdo pavadinimo padėtis

en: Post processing
lt: Galutinis apdorojimas

en: Post processing quality
lt: Galutinio apdorojimo kokybė

en: Post-Processing Quality
lt: Galutinio apdorojimo kokybė

en: Postproc
lt: Galut. apdoroj.

en: Power Management Inhibitor
lt: Energijos valdyklės blokavimas

en: Pre&vious
lt: &Ankstesnis

en: Pre-motion estimation
lt: Judesio nuspėjimas

en: Preamp
lt: Pagrindas

en: Prefer native stream recording
lt: Pirmenybė savajam srauto įrašymui

en: Prefer system plugins over VLC
lt: Vietoj VLC papildinių naudoti sistemos papildinius

en: Preferences
lt: Parinktys

en: Preferences file could not be saved
lt: Nepavyksta įrašyti parinkčių rinkmenos

en: Preferences...
lt: Parinktys...

en: Preferred Audio language
lt: Pageidaujama garso kalba

en: Preferred Subtitle Language
lt: Pageidaujama subtitrų kalba

en: Preferred audio language:
lt: Pageidaujama garso kalba:

en: Preferred decoders list
lt: Pageidaujamų iškodavimo priemonių sąrašas

en: Preferred encoders list
lt: Pageidaujamų įkodavimo priemonių sąrašas

en: Preferred packetizer list
lt: Pageidaujamų įpaketintuvų sąrašas

en: Preferred subtitles language
lt: Pageidaujama subtitrų kalba

en: Prefix
lt: Rinkmenos pavadinimo pradžia

en: Prefix of the destination file automatically generated
lt: Automatiškai kuriamos paskirties rinkmenos priešdėlis

en: Preload Directory
lt: Iš anksto įkeliamas aplankas

en: Preload matroska files from the same family in the same directory (not good for broken files).
lt: Iš anksto įkelti matroska rinkmenas iš tos pačios šeimos ir to pačio aplanko (netinka sugadintoms rinkmenoms).

en: Preparer
lt: Paruošė

en: Preset
lt: Derinys

en: Preset to use for the equalizer.
lt: Glodintuvo naudojamas derinys.

en: Press menu select or pause to continue.
lt: Norėdami tęsti, spauskite „menu select“ arba „pause“.

en: Press new keys for
    "%@"
lt: Nauja klavišų kombinacija
    „%@“

en: Press the new keys for
lt: Nuspauskite klavišą veiksmui:

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Previous
lt: Atgal

en: Previous Channel
lt: Ankstesnis kanalas

en: Previous Chapter/Title
lt: Ankstesnė dalis/takelis

en: Previous chapter
lt: Ankstesnis skyrius

en: Previous media in the playlist
lt: Ankstesnis kūrinys grojaraštyje

en: Previous title
lt: Ankstesnis įrašas

en: Primary language (Analog TV tuners only)
lt: Pirmoji kalba (tik analoginiams TV tiuneriams)

en: Primary language left, Secondary language right
lt: Pirmoji kalba kairėje, antroji kalba dešinėje

en: Print stats for each frame.
lt: Spausdinti kiekvieno kadro statistiką.

en: Privacy / Network Interaction
lt: Privatumas / Tinklo sąveika

en: Privacy and Network Policies
lt: Privatumas ir tinklo elgsena

en: Privacy and Network Warning
lt: Privatumo ir tinklo įspėjimai

en: Private key file
lt: Privačiojo rakto rinkmena

en: Profile
lt: Profilis

en: Profile Name
lt: Profilio pavadinimas

en: Program
lt: Programa

en: Program Guide
lt: Programa

en: Programs
lt: Programos

en: Protect against sound clipping
lt: Apsaugoti nuo garso trūkinėjimo

en: Protocol
lt: Protokolas

en: Pseudo raw video decoder
lt: Pseudo neapdoroto vaizdo iškodavimas

en: Pseudo raw video packetizer
lt: Pseudo neapdoroto vaizdo įpaketintuvas

en: Psychedelic
lt: Psichedelinis

en: Psychedelic video filter
lt: Psichedelinio vaizdo filtras

en: Publisher
lt: Paruošė

en: Pulseaudio audio output
lt: Pulseaudio garso išvestis

en: Punk
lt: Pank

en: Purple
lt: Violetinė

en: Pushto
lt: Pušto

en: Puzzle
lt: Dėlionė

en: Puzzle game
lt: Dėlionės žaidimas

en: Puzzle interactive game video filter
lt: Interaktyvaus dėlionės žaidimo vaizdo filtras

en: QAM, PSK or VSB modulation method
lt: QAM, PSK ar VSB modulacijos būdas

en: Qt interface
lt: Qt sąsaja

en: Quality
lt: Kokybė

en: Quality level
lt: Kokybės lygis

en: Quality of post processing. Valid range is 0 to 6
    Higher levels require considerable more CPU power, but produce better looking pictures.
lt: galutinio apdorojimo kokybė. Vertė nuo 0 iki 6 
    Aukštesnis lygis reikalauja žymiai didesnių procesoriaus išteklių, bet sukuriamas geriau atrodantis paveikslėlis.

en: Quality of the stream.
lt: Srauto kokybė

en: Quality-based VBR
lt: Kokybiškas kintam. bitų dažn.

en: Quechua
lt: Kečujų

en: Quick &Open File...
lt: &Greitas rinkmenos atvėrimas...

en: QuickTime Media Link importer
lt: QuickTime garso ir vaizdo nuorodų Link importavimas

en: QuickTime library decoder
lt: QuickTime bibliotekos iškodavimas

en: Quicktime Capture
lt: Quicktime įrašymas

en: Quiet mode
lt: Tyli veiksena

en: Quiet mode.
lt: Tyli veiksena.

en: Quiet synchro
lt: Tylus sinchronizavimas

en: Quit
lt: Baigti

en: Quit VLC
lt: Baigti

en: Quit after Playback
lt: Išeiti baigus groti

en: RAM playlist import
lt: RAM grojaraščio importavimas

en: RD based mode decision for B-frames. This requires subme 6 (or higher).
lt: .

en: RGB component to extract
lt: Išskiriama RGB komponentė

en: RGB component to extract. 0 for Red, 1 for Green and 2 for Blue.
lt: RGB komponentės išskyrimas. 0 raudonai, 1 žaliai ir 2 mėlynai.

en: RTCP (local) port
lt: RTCP (vietinis) prievadas

en: RTMP input
lt: RTMP įvestis

en: RTMP stream output
lt: RTMP srauto išvestis

en: RTP over RTSP (TCP)
lt: RTP vietoj RTSP (TCP)

en: RTP source timeout (sec)
lt: RTP šaltinio delsa (s)

en: RTP stream output
lt: RTP srauto išvestis

en: RTP/RTCP multiplexing
lt: RTP/RTCP tankinimas

en: RTP/RTSP/SDP demuxer (using Live555)
lt: RTP/RTSP/SDP išpynimo metodas (naudojama Live555)

en: RTSP VoD server
lt: RTSP VoD serveris

en: RTSP announce
lt: RTSP anonsavimas

en: RTSP authentication
lt: RTSP tapatumo atpažinimas

en: RTSP host address
lt: RTSP serverio adresas

en: RTSP password
lt: RTSP slaptažodis

en: RTSP user name
lt: RTSP vartotojo vardas

en: RTSP/RTP access and demux
lt: RTSP/RTP prieiga ir išpynimo metodas

en: RV32 conversion filter
lt: RV32 keitimo filtras

en: Radio device
lt: Radijo įrenginys

en: Radio device name
lt: Radijo įrenginio pavadinimas

en: Raise the interface above all other windows.
lt: Sąsają kelti virš kitų langų.

en: Random
lt: Maišymo veiksena

en: Random Off
lt: Atsitiktinis grojimas Išjungtas

en: Random On
lt: Atsitiktinis grojimas Įjungtas

en: Rap
lt: Repas

en: Rating
lt: Įvertinimas

en: Ratio max (x 1000)
lt: Didžiausias santykis (x1000)

en: Ratio of images to record. 3 means that one image out of three is recorded.
lt: Visų ir įrašomų paveikslėlių santykis. 3 reiškia, kad įrašomas vienas iš trijų pasirodžiusių paveikslėlių.

en: Rave
lt: Kliedesiai

en: Raw audio demuxer
lt: Neapdoroto garso išpynimo metodas

en: Raw audio encoder
lt: Neapdoroto garso įkodavimas

en: Raw video demuxer
lt: Neapdorotų duomenų išpynimo metodas

en: Read a VLM configuration file as soon as VLM is started.
lt: VLM rinkmena nuskaitoma kaip galima greičiau po VLM paleidimo.

en: Read a file that is being constantly updated (for example, a JPG file on a server). You should not globally enable this option as it will break all other types of HTTP streams.
lt: Skaityti rinkmeną, kuri yra nuolatos atnaujinama (pavyzdžiui, JPG rinkmena serveryje). Turėtumėte neįjungti šios parinkries bendram atvejui kadangi tai pertraukia visų kitų tipų HTTP srautus.

en: Read and discard unknown EBML elements (not good for broken files).
lt: Skaityti ir atmesti nežinomus EBML elementus (netinka sugadintoms rinkmenoms).

en: Read at media
lt: Perskaityta iš rinkmenos

en: Read size
lt: Skaitymo dydis

en: Real RTSP
lt: Realus RTSP

en: Real-Time Protocol (RTP) input
lt: Realaus Laiko Protokolo (RTP) įvestis

en: RealVideo library decoder
lt: RealVideo bibliotekos iškodavimas

en: Record
lt: Įrašyti

en: Record access filter start/stop.
lt: Įrašymo filtro paleidimas/sustabdymas.

en: Record directory or filename
lt: Aplankas ar rinkmena įrašams saugoti

en: Record stream output
lt: Įrašyti srauto išvestį

en: Recording
lt: Įrašoma

en: Recording done
lt: Įrašymas baigtas

en: Recording ratio
lt: Įrašymo santykis

en: Recreate a index for the AVI file. Use this if your AVI file is damaged or incomplete (not seekable).
lt: Iš naujo sukurti AVI rinkmenos turinį. Naudokite, jei jūsų AVI rinkmena sugadinta ar nepilna (nepersukama).

en: Red
lt: Raudona

en: Red balance
lt: Raudonumo pusiausvyra

en: Red balance of the video input (if supported by the v4l2 driver).
lt: Vaizdo įvesties raudonumo pusiausvyra (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Refresh list
lt: Atnaujinti sąrašą

en: Refresh period in ms
lt: Atnaujinimo periodas, ms

en: Refresh time
lt: Atnaujinimo dažnumas

en: Reggae
lt: Regis

en: Region top row
lt: Viršutinės eilutės sritis

en: Regrettably, these keys cannot be assigned as hotkey shortcuts.
lt: Apgailestaujame, šie klavišai negali būti naudojami kaip spartieji klavišai.

en: Regular expression used to filter the recent items played in the player
lt: Pastovi išraiška naudojama paskiausiai atliktų kūrinių filtravimui leistuve

en: Relative font size
lt: Santykinis šrifto dydis

en: Reload extensions
lt: Iš naujo įkelti plėtinius

en: Reload image file
lt: Iš naujo įkelti paveikslėlio rinkmeną

en: Reload image file every n seconds.
lt: Paveikslėlį atnaujinti kas n sekundžių.

en: Remote Audio Output Protocol stream output
lt: Nuotolinio Garso Išvesties Protokolo (angl. RAOP) srauto išvestis

en: Remote control interface
lt: Nuotolinio valdymo sąsaja

en: Remote control interface initialized. Type `help' for help.
lt: Nuotolinio valdymo sąsaja paruošta. Žinynui įveskite „help“.

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove Selected
lt: Pašalinti pasirinktus

en: Remove old preferences?
lt: Pašalinti seną konfigūraciją?

en: Render text or image
lt: Vaizduojamas tekstas ar paveikslėlis

en: Rendering quality
lt: Vaizdavimo kokybė

en: Repair
lt: Taisyti

en: Repair AVI Files
lt: Taisyti AVI rinkmenas

en: Repeat All
lt: Kartoti viską

en: Repeat Off
lt: Nekartoti

en: Repeat One
lt: Kartoti vieną

en: Repeat all
lt: Kartoti viską

en: Repeat current item
lt: Kartoti dabartinį kūrinį

en: Repeat delay:
lt: Kartojimo užlaikymas:

en: Repeat:
lt: Kartoti:

en: Replay gain
lt: Kartojimo veiksena

en: Replay gain mode
lt: Kartojimo veiksena

en: Replay gain mode:
lt: Kartojimo veiksena:

en: Replay preamp
lt: Kartoti pradinį stiprintuvą

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Reset All
lt: Viską atstatyti

en: Reset Preferences
lt: Parinkčių atstatymas

en: Reset controls to default
lt: Atstatyti numatytuosius valdiklius

en: Reset controls to defaults provided by the v4l2 driver.
lt: Nustatyti v4l2 tvarkyklės numatytuosius valdiklius.

en: Reset v4l2 controls
lt: Atstatyti v4l2 valdiklius

en: Resize interface to the native video size
lt: Sąsajos lango dydį keisti priklausomai nuo vaizdo dydžio

en: Resize interface to video size
lt: Pritaikyti prie vaizdo dydžio

en: Resolution
lt: Skiriamoji geba

en: Restore Defaults
lt: Atstatyti mumatytuosius

en: Retrieving Channel Info...
lt: Gaunama kanalo informacija...

en: Reveal in Finder
lt: Rodyti paieškoje

en: Reverb
lt: Aidas

en: Reverberation delay
lt: Laikas iki aido

en: Reverberation delay, in ms. Usual values are from to 40 to 200ms.
lt: Laikas iki aido, ms. Paprastai naudojamos vertės nuo 40 iki 200 ms.

en: Reverberation level
lt: Aido stiprumas

en: Reverberation level (from 0 to 100, default value is 0).
lt: Aido stiprumas (nuo 0 iki 100, numatytas yra 0).

en: Reverse
lt: Rikiuoti atvirkščiai

en: Reverse stereo
lt: Sukeisti kairį ir dešinį kanalus

en: Revert to normal play speed
lt: Groti normaliu greičiu

en: Rewind
lt: Prasukti atgal

en: Right
lt: Dešinėje

en: Right rear
lt: Užpakalyje dešinėje

en: Right to left/Bottom to top
lt: Iš dešinės į kairę / Iš apačios į viršų

en: Ripple
lt: Raibuliavimas

en: Ripple video filter
lt: Vaizdo raibuliavimo filtras

en: Rock
lt: Rokas

en: Rock & roll
lt: Rokenrolas

en: Roku HD1000 audio output
lt: Roku HD1000 garso išvestis

en: Romanian
lt: Rumunų

en: Room size
lt: Kambario dydis

en: Room width
lt: Kambario plotis

en: Root CA file
lt: Vyriausiosios LĮ rinkmena

en: Rotate
lt: Sukimas

en: Rotate by 180 degrees
lt: Pasukti 180 laipsnių

en: Rotate by 270 degrees
lt: Pasukti 270 laipsniais

en: Rotate by 90 degrees
lt: Pasukti 90 laipsnių

en: Rotate or flip the video
lt: Pasuka arba apverčia paveikslėlį

en: Rotate video filter
lt: Sukti vaizdo filtrą

en: Rotates or flips the image
lt: Pasuka arba apverčia paveikslėlį

en: Rows
lt: Eilutės

en: Run as daemon process
lt: Paleisti kaip tarnybos procesą

en: Run fb on current tty
lt: Paleisti kb dabartiniame tty

en: Run framebuffer on current TTY device (default enabled). (disable tty handling with caution)
lt: Paleisti kadrų buferį dabartiniame TTY įrenginyje (paprastai įjungta). (tty valdymo išjunkite atsargiai)

en: Run manually
lt: Paleisti rankiniu būdu

en: Run on schedule
lt: Paleisti tvarkaraštyje

en: Run time
lt: Trukmė

en: Running vlc with the default interface. Use 'cvlc' to use vlc without interface.
lt: VLC paleidžiama naudojant numatytąją sąsają. Norėdami naudoti leistuvę be sąsajos, naudokite „cvlc“.

en: Runs VLC as a background daemon process.
lt: VLC paleisti kaip fonine veikiantį tarnybinį procesą.

en: Russian
lt: Rusų

en: Russian (KOI8-R)
lt: Rusų (KOI8-R)

en: S-Video input
lt: S-Video įvestis

en: S/PDIF can be used by default when your hardware supports it as well as the audio stream being played.
lt: S/PDIF gali būti naudojamas numatytuoju atveju, kai jūsų aparatinė įranga jį garso srauto grojimo metu.

en: SAP Strict mode
lt: SAP tikslioji veiksena

en: SAP announce
lt: SAP anonsavimas

en: SAP announcement interval
lt: SAP skelbimų intervalas

en: SAP announcing
lt: SAP skelbimas

en: SAP is a way to publically announce streams that are being sent using multicast UDP or RTP.
lt: SAP yra būdas viešai paskelbti srautą, kuris siunčiamas naudojant daugiaabonentinį UDP ar RTP.

en: SAP multicast address
lt: SAP daugiaabonentinis adresas

en: SAP timeout (seconds)
lt: SAP užlaikymas (sekundėmis)

en: SDL chroma format
lt: SDL spalvos formatas

en: SDP Descriptions parser
lt: SDP aprašymo analizatorius

en: SFTP authentication
lt: SFTP tapatumo nustatymas

en: SFTP input
lt: SFTP įvestis

en: SFTP password
lt: SFTP slaptažodis

en: SFTP port
lt: SFTP prievadas

en: SFTP user name
lt: SFTP vartotojo vardas

en: SMB domain
lt: SMB sritis

en: SMB input
lt: SMB įvestis

en: SMB password
lt: SMB slaptažodis

en: SMB user name
lt: SMB vartotojo vardas

en: SMF demuxer
lt: SMF išpynimo metodas

en: SOCKS password
lt: SOCKS slaptažodis

en: SOCKS proxy server to use. This must be of the form address:port. It will be used for all TCP connections
lt: Naudotinas SOCKS įgaliotasis serveris. Turi būti formatu „adresas:prievadas“. Bus naudojamas visiems TCP ryšiams.

en: SOCKS server
lt: SOCKS serveris

en: SOCKS user name
lt: SOCKS vartotojo vardas

en: SQLite database module
lt: SQLite duomenų bazės modulis

en: SRTP key (hexadecimal)
lt: SRTP raktas (šešioliktainis)

en: SSE2 I420,IYUV,YV12 to RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
lt: konvertavimas iš SSE2 I420,IYUV,YV12 į RV15,RV16,RV24,RV32

en: SSE2 conversions from
lt: SSE2 konvertavimas iš

en: SVCD subtitles
lt: SVCD subtitrai

en: SVG template file
lt: Laikina SVG rinkmena

en: SVGAlib video output
lt: SVGAlib vaizdo išvestis

en: Samba (Windows network shares) input
lt: Samba (Bendrinimo Windows tinkle) įvestis

en: Samoan
lt: Samoa

en: Sample Rate
lt: Elementų dažnis

en: Sample aspect ratio
lt: Elemento santykis

en: Sample aspect ratio of the destination (1:1, 3:4, 2:3).
lt: Paskirties elemento aukščio ir pločio santykis (1:1, 3:4, 2:3).

en: Sample rate
lt: Garso elementų dažnis

en: Sample rate of an audio elementary stream
lt: Elementariųjų srautų garso elementų dažnis

en: Sample rate of the transcoded audio stream (11250, 22500, 44100 or 48000).
lt: Perkoduoto garso srauto elementų dažnis (11250, 22500, 44100 ar 48000).

en: Samplerate
lt: Garso elementų dažnis

en: Samplerate information of the transcoded stream.
lt: Perkoduoto srauto garso elementų dažnio informacija.

en: Samplerate of the captured audio stream, in Hz (eg: 11025, 22050, 44100, 48000)
lt: Įrašyto garso elementų dažnis, Hz (pavyzdžiui: 11025, 22050, 44100, 48000)

en: Sanskrit
lt: Sanskrito

en: Sardinian
lt: Sardiniečių

en: Satellite Azimuth
lt: Palydovo azimutas

en: Satellite Azimuth in tenths of degree
lt: Palydovo azimutas, dešimtimis laipsnių

en: Satellite Elevation
lt: Palydovo aukštis

en: Satellite Elevation in tenths of degree
lt: Palydovo aukštis, dešimtimis laipsnių

en: Satellite Longitude
lt: Palydovo ilguma

en: Satellite Longitude in 10ths of degree, -ve=West
lt: Palydovo ilguma, dešimtimis laipsnių, -ve=vakakų

en: Satellite Polarisation
lt: Palydovo poliarizacija

en: Satellite Polarisation [H/V/L/R]
lt: Palydovo poliarizacija [H/V/L/R]

en: Saturation
lt: Sodrumas

en: Saturation of the video input (if supported by the v4l2 driver).
lt: Vaizdo įvesties sodrumas (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Saturaton threshold
lt: Sodrumo slenkstis

en: Save
lt: Įrašyti

en: Save Debug Frames
lt: Įrašyti derinimo kadrus

en: Save File
lt: Įrašyti rinkmeną

en: Save Metadata
lt: Įrašyti metaduomenis

en: Save Playlist
lt: Įrašyti grojaraštį

en: Save Playlist to &File...
lt: &Grojaraštį įrašyti į rinkmeną...

en: Save Playlist...
lt: Įrašyti grojaraštį...

en: Save VLM configuration as...
lt: Įrašyti VLM konfigūraciją kaip...

en: Save and close the dialog
lt: Įrašyti ir užverti langą

en: Save file to
lt: Įrašyti rinkmeną į

en: Save file...
lt: Įrašyti rinkmeną...

en: Save log file as...
lt: Įrašyti žurnalą kaip...

en: Save playlist
lt: Įrašyti grojaraštį

en: Save playlist as...
lt: Įrašyti grojaraštį kaip...

en: Save recently played items
lt: Prisiminti vėliausiai grotus kūrinius

en: Save the recently played items in the menu
lt: Įrašyti paskiausiai grotus kūrinius į meniu

en: Save this Log...
lt: Įrašyti į žurnalą...

en: Save...
lt: Įrašyti...

en: Saves all the displayed logs to a file
lt: Įrašyti visus rodomus pranešimus į rinkmeną

en: Saving file failed
lt: Įrašant rinkmeną įvyko klaida

en: Sca&le
lt: Išt&empti

en: Scale
lt: Priderinti dydį

en: Scale factor
lt: Priartinimo lygis

en: Scale factor (0.1-2.0)
lt: Dydžio priderinimo lygis (0,1-2,0)

en: Scale factor to apply to the video while transcoding (eg: 0.25)
lt: Dydžio priderinimo lygis, pritaikomas perkoduojamam vaizdui (pvz., 0,25)

en: Scaled to screen
lt: Priderinti dydį prie ekrano

en: Scaletempo
lt: Tempo keitimas

en: Scaling factor used when Auto Scaling is disabled.
    Default value is 1.0 (original video size).
lt: Šis dydžio priderinimo lygis naudojamas uždraudus automatinį priderinimą.
    Numatytoji vertė yra 1.0 (tikrasis vaizdo dydis).

en: Scaling mode
lt: Dydžio priderinimo veiksena

en: Scaling mode to use.
lt: Naudotina dydžio priderinimo veiksena

en: Scanning DVB
lt: Skaitomas DVB

en: Scene filter
lt: Scenos filtras

en: Scene video filter
lt: Scenos vaizdo filtras

en: Schedule
lt: Tvarkaraštis

en: Schedule:
lt: Tvarkaraštis:

en: Schroedinger video decoder
lt: Schroedinger vaizdo iškodavimas

en: Scope
lt: Dažnių kreivė

en: Scope for IPv6 announcements (default is 8).
lt: Sritis IPv6 anonsams (numatytoji yra 8).

en: Score
lt: Įvertinimas

en: Scrambled
lt: Užšifruotas

en: Screen
lt: Ekranas

en: Screen Capture Input
lt: Ekrano vaizdo įrašymas įvestis

en: Screen Input
lt: Ekrano įvestis

en: Screen capture
lt: Ekrano vaizdo įrašymas

en: Screen capture (with X11/XCB)
lt: Ekrano vaizdo įrašymas (su X11/XCB)

en: Screennumber of fullscreen, instead ofsame screen where interface is
lt: Numeris ekrano, kuris bus naudojamas viso ekrano veiksenoje vietoj tam tikro ekrano, kai sąsaja yra

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search Filter
lt: Paieškos filtras

en: Search Length
lt: Paieškos trukmė

en: Search in Playlist
lt: Paieška grojaraštyje

en: Second CSA Key
lt: Antras CSA raktas

en: Second audio program (Analog TV tuners only)
lt: Antroji garso programa (tik analoginiams TV tiuneriams)

en: Secondary language (Analog TV tuners only)
lt: Antroji kalba (tik analoginiams TV tiuneriams)

en: Seek based on percent not time
lt: Persukimas paremtas procentais, o ne laiku

en: Seek based on percent not time.
lt: Persukimas paremtas procentais, o ne laiku.

en: Segment
lt: Segmentas

en: Segments
lt: Segmentai

en: Select
lt: Pasirinkite

en: Select "Advanced Options" to see all options.
lt: Pasirinkite „Sudėtingesnės parinktys“ norėdami matyti visas pasirinktis.

en: Select All
lt: Viską pažymėti

en: Select Audio Device
lt: Pasirinkite garso įrenginį

en: Select Directory
lt: Aplanko pasirinkimas

en: Select File
lt: Rinkmenos pasirinkimas

en: Select Folder
lt: Aplanko pasirinkimas

en: Select Input
lt: Pasirinkite įvestį

en: Select Output
lt: Pasirinkite išvestį

en: Select a device or a VIDEO_TS directory
lt: Pasirinkite įrenginį arba VIDEO_TS aplanką

en: Select a device or a VIDEO_TS folder
lt: Pasirinkite įrenginį arba VIDEO_TS aplanką

en: Select a directory
lt: Pasirinkite aplanką

en: Select a file
lt: Pasirinkite rinkmeną

en: Select a stream
lt: Pasirinkite srautą

en: Select an action to change the associated hotkey
lt: Pasirinkite veiksmą, kurio spartųjį klavišą norėtumėte keisti

en: Select an action to change the associated hotkey:
lt: Pasirinkite veiksmą, kurio spartųjį klavišą keisite:

en: Select audio input format with the given bits/sample (if non 0)
lt: Pasirinkite garso įvesties formatą su duotu bitų elemente skaičiumi (jei ne 0)

en: Select audio input format with the given number of audio channels (if non 0)
lt: Pasirinkite garso įvesties formatą su duotu garso kanalų skaičiumi (jei ne 0)

en: Select audio input format with the given sample rate (if non 0)
lt: Pasirinkite garso įvesties formatą su duotu garso elementų dažniu (jei ne 0)

en: Select channel to keep
lt: Pasirinkite naudotiną kanalą

en: Select current widget
lt: Pasirinkti pažymėtą valdiklį

en: Select next DVD chapter
lt: Pasirinkti sekantį DVD skyrių

en: Select next DVD title
lt: Pasirinkti sekantį DVD įrašą

en: Select one color in the video
lt: Pasirinkti vieną spalvą vaizde

en: Select one or more files to open
lt: Atverti daugiau nei vieną rinkmeną

en: Select one or multiple files
lt: Pasirinkti vieną ar kelias rinkmenas

en: Select prev DVD chapter
lt: Pasirinkite ankstesnį DVD skyrių

en: Select previous DVD title
lt: Pasirinkti ankstesnį DVD įrašą

en: Select profile:
lt: Pasirinkite profilį:

en: Select skin
lt: Pasirinkite apipavidalinimą

en: Select speaker configuration you want to use. This option doesn't upmix! So NO e.g. Stereo -> 5.1 conversion.
lt: Pasirinkite garsiakalbio konfigūraciją, kurią norite naudoti. Ši parinktis neįgalina maišymo! Kitaip sakant NĖRA, pvz., Stereo –> 5.1 konvertavimo.

en: Select special Audio device, or let windows decide (default), change needs VLC restart to apply.
lt: Pasirinkite tam tikrą garso įrenginį, arba leiskite sistemai parinkti pačiai (numatyta); atkikus pakeitimus reikia iš naujo paleisti VLC norint, kad pakeitimai įsigaliotų.

en: Select the audio input source. See the "video input" option.
lt: Pasirinkite garso įrenginio šaltinį. Žiūrėkite „Vaizdo įvestis“ parinktį.

en: Select the audio output type. See the "video input" option.
lt: Pasirinkite garso išvesties tipą. Žiūrėkite „Vaizdo įvestis“ parinktį.

en: Select the capture device type
lt: Pasirinkite įrašymo įrenginio tipą

en: Select the directory to save to
lt: Pasirinkite aplanką, į kurį įrašyti

en: Select the file
lt: Pasirinkite rinkmeną

en: Select the file to save to
lt: Pasirinkite rinkmeną, į kurią rašyti

en: Select the hotkey to display the position.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą padėties parodymui.

en: Select the hotkey to got to the next video frame.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą ėjimui į sekantį vaizdo kadrą.

en: Select the hotkey to make a long backwards jump.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą dideliam peršokimui atgal.

en: Select the hotkey to make a long forward jump.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą dideliam peršokimui į priekį.

en: Select the hotkey to make a medium backwards jump.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą vidutiniam peršokimui atgal.

en: Select the hotkey to make a medium forward jump.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą vidutiniam peršokimui į priekį.

en: Select the hotkey to make a short backwards jump.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą mažam peršokimui atgal.

en: Select the hotkey to make a short forward jump.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą mažam peršokimui į priekį.

en: Select the hotkey to make a very short backwards jump.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą ypač mažam peršokimui atgal.

en: Select the hotkey to make a very short forward jump.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą ypač mažam peršokimui į priekį.

en: Select the hotkey to quit the application.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą išėjimui iš programos.

en: Select the hotkey to set the playback rate back to normal.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą normalaus grojimo greičio atstatymui.

en: Select the hotkey to stop playback.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą grojimo sustabdymui.

en: Select the hotkey to use for fast forward playback.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą grojimo pageitinimui.

en: Select the hotkey to use for slow motion playback.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą grojimo sulėtinimui.

en: Select the hotkey to use to leave fullscreen state.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą išėjimui iš viso ekrano veiksenos.

en: Select the hotkey to use to pause.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą pristabdymui.

en: Select the hotkey to use to play.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą kūrinio paleidimui.

en: Select the hotkey to use to skip to the next item in the playlist.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą perėjimui prie sekančio kūrinio grojaraštyje.

en: Select the hotkey to use to skip to the previous item in the playlist.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą perėjimui prie ankstesnio kūrinio grojaraštyje.

en: Select the hotkey to use to swap fullscreen state.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą persijungimui į viso ekrano veikseną.

en: Select the hotkey to use to swap paused state.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą pristabdymo būsenos keitimui.

en: Select the key to activate selected item in DVD menus.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą pasirinkto DVD meniu punkto aktyvavimui.

en: Select the key to choose the next chapter from the DVD
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą sekančio DVD skyriaus pasirinkimui.

en: Select the key to choose the next title from the DVD
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą sekančio DVD įrašo pasirinkimui.

en: Select the key to choose the previous chapter from the DVD
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą ankstesnio DVD skyriaus pasirinkimui.

en: Select the key to choose the previous title from the DVD
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą ankstesnio DVD įrašo pasirinkimui.

en: Select the key to decrease audio volume.
lt: Pasirinkite klavišą garsumo lygio sumažinimui.

en: Select the key to decrease the audio delay.
lt: Pasirinkite klavišą garso grojimo paankstinimui.

en: Select the key to decrease the subtitle delay.
lt: Pasirinkite klavišą subtitrų rodymo paankstinimui.

en: Select the key to go back (to the previous media item) in the browsing history.
lt: Pasirinkite klavišą ėjimui atgal (į ankstesnį įrašą) naršymo istorijoje.

en: Select the key to go forward (to the next media item) in the browsing history.
lt: Pasirinkite klavišą ėjimui pirmyn (į sekantį įrašą) naršymo istorijoje.

en: Select the key to increase audio volume.
lt: Pasirinkite klavišą garsumo lygio padidinimui.

en: Select the key to increase the audio delay.
lt: Pasirinkite klavišą garso grojimo pavėlinimui.

en: Select the key to increase the subtitle delay.
lt: Pasirinkite klavišą subtitrų rodymo vėlinimui.

en: Select the key to move subtitles higher.
lt: Pasirinkite klavišą subtitrų pakėlimui aukščiau.

en: Select the key to move subtitles lower.
lt: Pasirinkite klavišą subtitrų nuleidimui žemiau.

en: Select the key to move the selector down in DVD menus.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą judėjimui žemyn per DVD meniu.

en: Select the key to move the selector left in DVD menus.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą judėjimui kairėn per DVD meniu.

en: Select the key to move the selector right in DVD menus.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą judėjimui dešinėn per DVD meniu.

en: Select the key to move the selector up in DVD menus.
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą judėjimui aukštyn per DVD meniu.

en: Select the key to mute audio.
lt: Pasirinkite klavišą garso išjungimui.

en: Select the key to play this bookmark.
lt: Pasirinkite klavišą šios žymelės grojimui.

en: Select the key to set this playlist bookmark.
lt: Pasirinkite klavišą susiejimui su šia grojaraščio žymele.

en: Select the key to take you to the DVD menu
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą ėjimui į DVD meniu.

en: Select the number of horizontal video windows in which to split the video
lt: Pasirinkite horizontalių langų skaičių, į kuriuos bus suskaldytas esamas vaizdas

en: Select the number of vertical video windows in which to split the video
lt: Pasirinkite vertikalių langų skaičių, į kuriuos bus suskaldytas esamas vaizdas

en: Select the replay gain mode
lt: Pasirinkite kartojimo veikseną

en: Select the resolution for the framebuffer. Currently it supports the values 0=QCIF 1=CIF 2=NTSC 3=PAL, 4=auto (default 4=auto)
lt: Pasirinkite kadrų buferio skiriamąją gebą. Šiuo metu palaikomos vertės: 0=QCIF 1=CIF 2=NTSC 3=PAL, 4=auto (numatyta 4=auto)

en: Select the stream with the maximum bitrate under that limit.
lt: Pasirenkamas srautas, kurio bitų dažnis didžiausias iš mažesnių už šį limitą.

en: Select the subtitles file
lt: Pasirinkite subtitrų rinkmeną

en: Select the tuner input type (Cable/Antenna).
lt: Pasirinkite tiunerio įvesties tipą (kabelis arba antena).

en: Select the video input source, such as composite, s-video, or tuner. Since these settings are hardware-specific, you should find good settings in the "Device config" area, and use those numbers here. -1 means that settings will not be changed.
lt: Pasirinkite vaizdo įvesties šaltinį, pavyzdžiui, sudėtinis, s-video arba tiuneris. Kadangi šios nuostatos priklauso nuo aparatinės įrangos savybių, geras nuostatas turėtumėte rasti lange „Įrenginio konfigūracija“, bei jas naudoti čia. -1 reiškia, kad nuostatos nebus keičiamos.

en: Select the video output type. See the "video input" option.
lt: Pasirinkite vaizdo išvesties tipą. Žiūrėkite „Vaizdo įvesties“ parinktį.

en: Select whether subdirectories must be expanded.
    none: subdirectories do not appear in the playlist.
    collapse: subdirectories appear but are expanded on first play.
    expand: all subdirectories are expanded.
lt: Pasirinkite, kaip paaplankiai bus išplečiami.
    nenaudoti: paaplankiai grojaraštyje nerodomi.
    sutraukti: rodomi visi paaplankiai, bet išskleidžiamas tik grojamasis.
    išplėsti: visi paaplankiai išplečiami.

en: Select your audio codec. Click one to get more information.
lt: Pasirinkite garso kodavimą. Spagtelėkite, norėdami sužinoti daugiau.

en: Select your audio output device
lt: Pasirinkite garso išvesties įrenginį

en: Select your video codec. Click one to get more information.
lt: Pasirinkite vaizdo kodavimą. Spragtelėkite norėdami sužinoti daugiau.

en: Selected ports:
lt: Pasirinkti prievadai:

en: Selection of the starting mode and look
lt: Paleidimo veiksenos ir išvaizdos pasirinkimas

en: Semantic annotations
lt: Semantinės pastabos

en: Send
lt: Siųsti

en: Send key events to VNC host.
lt: Siųsti klavišų paspaudimus į VNC kompiuterį.

en: Send mouse events to VNC host. Not needed for use as VDR ffnetdev client.
lt: Siųsti pelės veiksmus į VNC kompiuterį. Nereikia naudoti VDR ffnetdev kliento.

en: Send rate
lt: Siuntimo dažnis

en: Sent
lt: Išsiųsta

en: Sent bytes
lt: Išsiųsta baitų

en: Sent packets
lt: Išsiųsti paketai

en: Separate words by | (without space)
lt: Žodžius atskirkite | (be tarpų)

en: Sequential numbering
lt: Nuoseklus numeravimas

en: Serbian
lt: Serbų

en: Serial Port/Device
lt: Nuoseklusis prievadas/Įrenginys

en: Server
lt: Serveris

en: Services
lt: Paslaugos

en: Services discovery
lt: Paslaugų aptikimas

en: Services discovery modules
lt: Paslaugų aptikimo moduliai

en: Services discovery modules are facilities that automatically add items to playlist.
lt: Paslaugų aptikimo modulis leidžia automatiškai įkelti įrašus į grojaraštį.

en: Session
lt: Sesija

en: Session URL
lt: Sesijos URL

en: Session description
lt: Sesijos aprašymas

en: Session email
lt: Sesijos el.paštas

en: Session failed
lt: Sesijos klaida

en: Session groupname
lt: Sesijos grupės pavadinimas

en: Session name
lt: Sesijos pavadinimas

en: Session phone number
lt: Sesijos telefono numeris

en: Set FFmpeg debug mask
lt: Nustatyti FFmpeg derinimo kaukę

en: Set edge visibility.
lt: Nurodyti kratų matomumą.

en: Set playlist bookmark 1
lt: Nustatyti grojaraščio 1 žymelę

en: Set playlist bookmark 10
lt: Nustatyti grojaraščio 10 žymelę

en: Set playlist bookmark 2
lt: Nustatyti grojaraščio 2 žymelę

en: Set playlist bookmark 3
lt: Nustatyti grojaraščio 3 žymelę

en: Set playlist bookmark 4
lt: Nustatyti grojaraščio 4 žymelę

en: Set playlist bookmark 5
lt: Nustatyti grojaraščio 5 žymelę

en: Set playlist bookmark 6
lt: Nustatyti grojaraščio 6 žymelę

en: Set playlist bookmark 7
lt: Nustatyti grojaraščio 7 žymelę

en: Set playlist bookmark 8
lt: Nustatyti grojaraščio 8 žymelę

en: Set playlist bookmark 9
lt: Nustatyti grojaraščio 9 žymelę

en: Set the ID of the elementary stream
lt: Nurodyti elementariųjų srautų ID

en: Set the Sharpen strength, between 0 and 2. Defaults to 0.05.
lt: Nustatyti kontūro ryškinimo lygį reikšme tarp 0 ir 2. Numatytoji 0,05

en: Set the TV channel the tuner will set to (0 means default).
lt: Nustatyti TV kanalą tiuneriui (0 reiškia numatytąjį).

en: Set the camera's horizontal centering (if supported by the v4l2 driver).
lt: Horizontalus kameros centravimas (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Set the camera's vertical centering (if supported by the v4l2 driver).
lt: Vertikalus kameros centravimas (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Set the category of the elementary stream
lt: Nurodyti elementariųjų srautų kategoriją

en: Set the codec of the elementary stream
lt: Nurodyti elementariųjų srautų kodavimo priemonę

en: Set the encoding used in text subtitles
lt: Nustatyti subtitrų teksto koduotę

en: Set the geometry of the zone to crop. This is set as <width> x <height> + <left offset> + <top offset>.
lt: Nustatyti apkirpimo srities dydį. Vertė nurodoma formatu  [plotis] x [aukštis] + [poslinkis kairėje] + [poslinkis viršuje].

en: Set the group of the elementary stream
lt: Nurodyti elementariųjų srautų grupę

en: Set the image brightness, between 0 and 2. Defaults to 1.
lt: Nustatyti paveikslėlio ryškumą, vertė tarp 0 ir 2. Numatytoji 1.

en: Set the image contrast, between 0 and 2. Defaults to 1.
lt: Nustatyti paveikslėlio kontrastą, vertė tarp 0 ir 2. Numatytoji 1.

en: Set the image gamma, between 0.01 and 10. Defaults to 1.
lt: Nustatyti paveikslėlio šviesumą, vertė tarp 0,01 ir 10. Numatytoji 1.

en: Set the image hue, between 0 and 360. Defaults to 0.
lt: Nustatyti paveikslėlio atspalvį, vertė tarp 0 ir 360. Numatytoji 0.

en: Set the image saturation, between 0 and 3. Defaults to 1.
lt: Nustatyti paveikslėlio sodrumą, vertė tarp 0 ir 3. Numatytoji 1.

en: Set the maximum allowed PES size when producing the MPEG PS streams.
lt: Nustatyti didžiausią leidžiamą PES dydį, kai kuriami MPEG PS srautai.

en: Set the transparency of the video output. 1 is non-transparent (default) 0 is fully transparent.
lt: Nustatyti vaizdo išvesties skaidrumą. 1 yra neskaidru (numatyta), 0 yra visiškai skaidru.

en: Set the v4l2 driver controls to the values specified using a comma separated list optionally encapsulated by curly braces (e.g.: {video_bitrate=6000000,audio_crc=0,stream_type=3} ). To list available controls, increase verbosity (-vvv) or use the v4l2-ctl application.
lt: Nustatykite v4l2 tvarkyklės valdiklius vertėmis, atskirtas kableliais, o sąrašą pasirinktinai apsupdami riestiniais skliaustais (pvz.: {video_bitrate=6000000, audio_crc=0,stream_type=3} ). Norėdami sužinoti galimų valdiklių sąrašą, padidinkite pranešimų detalumą (-vvv) arba naudokitės v4l2-ctl programa.

en: Set this option if the capture device outputs MJPEG
lt: Pasirinkite šią parinktį, jei norite įrašymo įrenginio išvestis yra MJPEG

en: Set up associations...
lt: Derinti susiejimus...

en: Sets the fullscreen controller opacity between 0.1 and 1 for main interface, playlist and extended panel. This option only works with Windows and X11 with composite extensions.
lt: Nustato viso ekrano veiksenos valdiklių nepermatomumo lygį tarp 0,1 ir 1 pagrindinei sąsajai, grojaraščiui ir išplėstiems skydeliams. Ši parinktis veikia tik Windows ir X11 su atitinkamais plėtiniais.

en: Sets the timeout option in the RTSP session string
lt: RTSP sesijos kode nurodoma delsos parinktis

en: Sets the windows opacity between 0.1 and 1 for main interface, playlist and extended panel. This option only works with Windows and X11 with composite extensions.
lt: Nustato lango nepermatomumo lygį tarp 0,1 ir 1 pagrindinei sąsajai, grojaraščiui ir išplėstiems skydeliams. Ši parinktis veikia tik Windows ir X11 su atitinkamais plėtiniais.

en: Setting
lt: Nustatoma

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Settings for VLC's control interfaces
lt: VLC valdymo sąsajų nuostatos

en: Settings for VLC's interfaces
lt: VLC sąsajų nuostatos

en: Settings for input, demultiplexing, decoding and encoding
lt: Įvesties, išskaidymo, iškodavimo ir įkodavimo nuostatos

en: Settings for the audio-only decoders and encoders.
lt: Kodavimo ir dekodavimo nuostatos, susijusios tik su garsu.

en: Settings for the main interface
lt: Pagrindinių sąsajų nuostatos

en: Settings for the video, images or video+audio decoders and encoders.
lt: Vaizdo, vaizdo+garso iškodavimo ir įkodavimo priemonės

en: Settings related to On-Screen-Display, subtitles and "overlay subpictures"
lt: Nuostatos susijusios su ekrane rodoma informacija, subtitrais ir logotipais

en: Settings related to playlist behaviour (e.g. playback mode) and to modules that automatically add items to the playlist ("service discovery" modules).
lt: Nuostatos, susijusios su grojaraščio elgsena (pvz., grojimo būdu) ir moduliais, automatiškai įkeliančiais grojaraščio įrašus („paslaugų aptikimo“ moduliai).

en: Settings related to the various access methods. Common settings you may want to alter are HTTP proxy or caching settings.
lt: Nuostatos susijusios su įvairiais priėjimo būdais. Gali tekti peržiūrėti įgaliotojo serverio ir podėlio nuostatas.

en: Settings...
lt: Nuostatos...

en: Setup schedule
lt: Nustatyti tvarkaraštį

en: Shadow
lt: Šešėlis

en: Shadow offset
lt: Šešėlio poslinkis

en: Sharpen
lt: Aštrinimas

en: Sharpen strength (0-2)
lt: Kontūro ryškinimas (0-2)

en: Sharpen video filter
lt: Kontūrų ryškinimo filtras

en: Shift+L
lt: Lyg2(Shift)+L

en: Short backwards jump
lt: Mažas peršokimas atgal

en: Short forward jump
lt: Mažas peršokimas į priekį

en: Short jump length
lt: Mažo peršokimo dydis

en: Short jump length, in seconds.
lt: Mažo peršokimo dydis, sekundėmis.

en: Shortcut
lt: Nuoroda

en: Shoutcast
lt: Tiesioginės laidos

en: Show &more options
lt: Rodyti &daugiau parinkčių

en: Show All
lt: Viską rodyti

en: Show Containing Directory...
lt: Atverti aplanką naršyklėje...

en: Show Containing Folder...
lt: Atverti aplanką naršyklėje...

en: Show Details
lt: Rodyti detales

en: Show Fullscreen Controller
lt: Rodyti viso ekrano veiksenos valdiklį

en: Show Fullscreen controller
lt: Rodyti visas ekrano veiksenos valdiklius

en: Show VLC media player
lt: Rodyti VLC leistuvę

en: Show VLC on the taskbar
lt: VLC rodyti užduočių juostoje

en: Show a controller in fullscreen mode
lt: Rodyti valdiklius viso ekrano veiksenoje

en: Show a notification popup with the artist and track name when the current playlist item changes, when VLC is minimized or hidden.
lt: Rodyti pranešimą su atlikėjo ir takelio pavadinimu keičiantis atliekamam kūriniui, kai VLC leistuvė sumažinta ar paslėpta.

en: Show a systray icon for VLC
lt: Sistemos dėkle rodyti VLC ženkliuką

en: Show advanced options
lt: Rodyti sudėtingesnes nuostatas

en: Show advanced preferences and not simple preferences when opening the preferences dialog.
lt: Kai atveriamas parinkčių langas, rodyti ne paprastąsias nuostatas, o sudėtingesnias.

en: Show advanced preferences over simple ones
lt: Rodyti sudėtingesnes nuostatas vietoj paprastųjų

en: Show all the advanced options in the dialogs.
lt: Skydeliuose rodyti visas sudėtingesnes parinktis.

en: Show an icon in the systray allowing you to control VLC media player for basic actions.
lt: Kai VLC ženkliukas rodomas sistemos dėkle, galite atlikti pagrindinius leistuvės veiksmus.

en: Show controls in full screen mode
lt: Rodyti valdiklius viso ekrano veiksenoje

en: Show errors and warnings
lt: Rodyti klaidas ir įspėjimus

en: Show everything including debug messages
lt: Rodyti viską, įskaitant ir derinimo pranešimus

en: Show extended VCD info?
lt: Rodyti išplėstą VCD informaciją?

en: Show extended options
lt: Rodyti daugiau parinkčių

en: Show extended settings
lt: Rodyti sudėtingesnes nuostatas

en: Show interface
lt: Rodyti grafinę sąsają

en: Show media title on video
lt: Rodyti pavadinimą ekrane

en: Show media title on video start
lt: Rodyti kūrinio pavadinimą pradžioje

en: Show notification popup on track change
lt: Rodyti pranešimą pasikeitus takeliui

en: Show only errors
lt: Rodyti tik klaidas

en: Show playing item name in window title
lt: Atliekamo kūrinio pavadinimą rodyti lango antraštėje

en: Show playlist
lt: Rodyti grojaraštį

en: Show settings
lt: Rodomi nustatymai

en: Show stream position
lt: Rodyti sruto padėtį

en: Show systray icon
lt: Ženkliukas sistemos dėkle

en: Show the name of the song or video in the controler window title.
lt: Rodyti dainos ar vaizdo pavadinimą pagrindinio lango antraštėje.

en: Show the properties dialog of the selected device before starting the stream.
lt: Rodyti įrenginio savybių langą prieš pradedant srauto siuntimą.

en: Show the tuner properties [channel selection] page.
lt: Rodyti tiunerio savybes [kanalų pasirinkimo] kortelę.

en: Show the video title for n milliseconds, default is 5000 ms (5 sec.)
lt: Vaizdo įrašo pavadinimą rodyti n milisekundžių; numatytoji vertė 5000 ms (5 s)

en: Show unimportant error and warnings dialogs
lt: Rodyti nereikšmingas klaidas ir įspėjančiuosius pranešimus

en: Show video title for x milliseconds
lt: Vaizdo įrašo pavadinimą rodyti x milisekundžių

en: Shows a lucent controller when moving the mouse in fullscreen mode.
lt: Rodo peršviečiamus valdiklius pelei judant viso ekrano veiksenoje.

en: Shows more information about the available video filters.
lt: Rodo daugiau informacijos apie prieinamus vaizdo filtrus.

en: Sigma
lt: Lygis

en: Signals
lt: Signalai

en: Silent mode
lt: Tyli veiksena

en: Silver
lt: Sidabrinė

en: Similarity
lt: Panašumas

en: Similarity threshold
lt: Panašumo slenkstis

en: Simple
lt: Paprasti

en: Simple XML Parser
lt: Paprastas XML analizatorius

en: Simple decoder for Dolby Surround encoded streams
lt: Paprastas iškodavimas srautų, įkoduotų Dolby Surround

en: Simplified Chinese (ISO-2022-CN-EXT)
lt: Kinų supaprastinta (ISO-2022-CN-EXT)

en: Simplified Chinese Unix (EUC-CN)
lt: Kinų supaprastinta Unix (EUC-CN)

en: Sindhi
lt: Sindi

en: Size
lt: Dydis

en: Size of the TS packet to encrypt. The encryption routines subtract the TS-header from the value before encrypting.
lt: Užšifruotino TS paketo dydis. Šifravimo paprogramė atima TS antraštės vertę prieš užšifruodama.

en: Size of the video that will be displayed by the DirectShow plugin. If you don't specify anything the default size for your device will be used. You can specify a standard size (cif, d1, ...) or <width>x<height>.
lt: DirectShow papildinio rodomo vaizdo dydis. Jei nieko nenurodoma, naudojamas numatytasis jūsų įrenginio dydis. Galite nurodyti dydžio standartą (cif, d1...) arba <plotis>x<aukštis>.

en: Sizes
lt: Dydžiai

en: Skin files |*.vlt;*.wsz;*.xml
lt: Išvaizdos rinkmenos |*.vlt;*.wsz;*.xml

en: Skin resource file:
lt: Apipavidalinimo rinkmena:

en: Skin to use
lt: Naudojama išvaizda

en: Skinnable Interface
lt: Išvaizda su apipavidalinimais

en: Skins
lt: Apipavidalinimai

en: Skins loader demux
lt: Apipavidalinimų įkėlimo išpynimo metodas

en: Skip frame (default=0)
lt: Praleisti kadrus (numatyta=0)

en: Skip frames
lt: Praleisti kadrus

en: Skip loop filter
lt: Praleisti kartojimo filtrą

en: Skip the loop filter for H.264 decoding
lt: Praleisti ciklo filtrą iškoduojant H.264

en: Slides (images)
lt: Skaidrės (paveikslėliai)

en: Slides (text)
lt: Skaidrės (tekstas)

en: Slo&wer
lt: &Lėčiau

en: Slovak
lt: Slovakų

en: Slovenian
lt: Slovėnų

en: Slower
lt: Lėčiau

en: Slower (fine)
lt: Truputį lėčiau

en: Small
lt: Mažas

en: Small Volume
lt: Mažas garsumas

en: Smaller
lt: Mažesnis

en: Sna&pshot
lt: &Nuotrauka

en: Snapshot
lt: Nuotrauka

en: Snapshot cache size (number of images to keep).
lt: Nuotraukos podėlio dydis (saugotinų paveikslų skaičius)

en: Snapshot height
lt: Nuotraukos aukštis

en: Snapshot output
lt: Nuotraukos išvestis

en: Snapshot width
lt: Nuotraukos plotis

en: Socks proxy
lt: Socks įgaliotasis serveris

en: Soft
lt: Lengvas

en: Soft rock
lt: Lengvas rokas

en: Somali
lt: Somaliečių

en: Some options are available but hidden. Check "Advanced options" to see them.
lt: Kai kurios parinktys yra galimos, tačiau paslėptos. Norėdami juos matyti, rinkitės „Sudėtingesnės nuostatos“.

en: Sort
lt: Tipas

en: Sort Node by Author
lt: Rikiuoti mazgą pagal Atlikėją

en: Sort Node by Name
lt: Rikiuoti mazgą pagal pavadinimą

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Sound Delay
lt: Garso užlaikymas

en: Sound clip
lt: Garso klipas

en: Sound fonts (required)
lt: Garso šriftai (reikalingi)

en: Soundtrack
lt: Garso takelis

en: Source
lt: Šaltinis

en: Source aspect ratio
lt: Šaltinio vaizdo santykis

en: Source directory
lt: Šaltinio aplankas

en: Source:
lt: Šaltinis:

en: Sout stream
lt: Srauto išvedimas

en: Sout stream modules allow to build a sout processing chain. Please refer to the Streaming Howto for more information. You can configure default options for each sout stream module here.
lt: Srauto išvedimo moduliai leidžia sukurti apdorojimo išvedimo kanalą. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite „Streaming Howto“. Galite keisti numatytąsias parinktis kiekvienam atskiram srauto išvedimo moduliui čia.

en: South-Eastern European (Latin-10)
lt: Pietryčių Europos (Latin-10)

en: Southern rock
lt: Pietietiškas rokas

en: Space
lt: Erdvė

en: Spacer
lt: Tarpas

en: Spanish
lt: Ispanų

en: Spatializer
lt: Erdvės efektas

en: Speaker configuration
lt: Garsiakalbio konfigūracija

en: Special modules
lt: Specialūs moduliai

en: Specifies the services discovery modules to load, separated by colons. Typical values are sap, hal, ...
lt: Nurodykite įkeltinus paslaugų aptikimo modulius. Juos atskirkite dvitaškiais. Paprastai naudojamos reikšmės: sap, hal...

en: Specify a filename where to dump the TS in.
lt: Nurodykite rinkmenos pavadinimą, kur įrašyti neapdorotą TS turinį.

en: Specify the deinterlace module to use.
lt: Nurodykite naudotiną perėjimo šalinimo modulį.

en: Specify the log filename.
lt: Nurodykite žurnalo rinkmenos pavadinimą.

en: Specify the log format. Available choices are "text" (default) and "html".
lt: Nurodykite žurnalo formatą. galimi pasirinkimai: „text“ (numatytas) ir „html“.

en: Specify the log format. Available choices are "text" (default), "html", and "syslog" (special mode to send to syslog instead of file.
lt: Nurodykite žurnalo formatą. galimi pasirinkimai: „text“ (numatytas), „html“ ir „syslog“ (speciali veiksena siųsti pranešimus, nerašant į rinkmeną).

en: Spectral sections
lt: Spektro sekcijos

en: Spectrometer
lt: Spektrometras

en: Spectrum
lt: Spektro analizatorius

en: Spectrum analyser
lt: Spektro analizatorius

en: Speed of the subtitles:
lt: Subtitrų greitis:

en: Speex audio decoder
lt: Speex garso iškodavimas

en: Speex audio encoder
lt: Speex garso įkodavimas

en: Speex audio packetizer
lt: Speex garso įpaketintuvas

en: Split the image to make an image wall
lt: Vaizdą padalinti į atskiras dalis, kurios išdėstomos skirtinguose languose

en: Splitter
lt: Skirtukas

en: Standard
lt: Standartas

en: Standard stream output
lt: Srauto išvesties standartas

en: Start Time
lt: Pradžios laikas

en: Start VLC with only a systray icon
lt: VLC paleisti sistemos dėkle

en: Start VLC with:
     - normal mode
     - a zone always present to show information as lyrics, album arts...
     - minimal mode with limited controls
lt: VLC paleisti:
     - įprasta veiksena;
     - su zona, visada rodančia tokią informaciją kaip žodžiai, albumo viršeliai...;
     - minimalia veiksena su ribotu valdiklių skaičiumi

en: Start directly in menu
lt: Tiesiogiai paleisti meniu

en: Start in minimal view (without menus)
lt: Paleisti su minimaliu rodiniu (be meniu)

en: Start playback of new items immediately once they were added.
lt: Automatiškai pradėti naujų įrašų grojimą iš karti po to, kai jie įkeliami.

en: Start the DVD directly in the main menu. This will try to skip all the useless warning introductions.
lt: DVD paleisti tiesiai pagrindiniame meniu. Mėgins praleis naudingas įspėjančias įžangas.

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Start video in fullscreen mode
lt: Vaizdą rodyti per visą ekraną

en: Starting Position
lt: Pradinė padėtis

en: Statistics
lt: Statistika

en: Stats
lt: Statistika

en: Stats decoder
lt: Statistikos iškodavimas

en: Stats decoder function
lt: Statistikos iškodavimo funkcija

en: Stats encoder function
lt: Statistikos įkodavimo finkcija

en: Stats video output
lt: Statistikos vaizdo išvestis

en: Stats video output function
lt: Statistikos vaizdo išvesties funkcija

en: Status
lt: Būsena

en: Step Backward
lt: Atgal

en: Step Forward
lt: Toliau

en: Step backward
lt: Šokti atgal

en: Step forward
lt: Šokti priekin

en: Stereo
lt: Stereofoninis

en: Stereo mode
lt: Stereofoninė veiksena

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Stop playback
lt: Stabdyti grojimą

en: Stop the A to B loop
lt: Stabdyti kartojimą nuo A iki B padėties

en: Stop the playlist after each played playlist item.
lt: Stabdyti grojimą po kiekvieno grojaraščio įrašo atlikimo.

en: Stop time
lt: Pabaigos laikas

en: Stream
lt: Srautas

en: Stream %d
lt: %d srautas

en: Stream Announcing
lt: Srauto anonsavimas

en: Stream ID of the audio track to use.
lt: Naudotino srauto garso takelio ID.

en: Stream ID of the subtitle track to use.
lt: Naudotino srauto subtitrų takelio ID.

en: Stream MP3
lt: Transliuoti kaip MP3

en: Stream Output
lt: Srauto išvestis

en: Stream all elementary streams
lt: Siųsti visus elementariuosius srautus

en: Stream all elementary streams (video, audio and subtitles)
lt: Transliuoti visus elementariuosius srautus (vaizdo, garso ir subtitrų)

en: Stream bitrate
lt: Srauto bitų dažnis

en: Stream description
lt: Srauto aprašas

en: Stream filter module
lt: Srauto filtro modulis

en: Stream filters
lt: Srauto filtrai

en: Stream filters are special modules that allow advanced operations on the input side of VLC. Use with care...
lt: Srauto filtrai yra tam tikri moduliai, leidžiantys atlikti sudėtingas operacijas įvestyje iš VLC pusės. Naudokite atsargiai...

en: Stream filters are used to modify the stream that is being read.
lt: Srauto filtrai naudojami srauto modifikavimui jo nuskaitymo metu.

en: Stream name
lt: Srauto pavadinimas

en: Stream number of the audio track to use (from 0 to n).
lt: Srauto garso takelio numeris (nuo 0 iki n).

en: Stream number of the subtitle track to use (from 0 to n).
lt: Srauto subtitrų takelio numeris (nuo 0 iki n).

en: Stream output
lt: Srauto išvestis

en: Stream output muxer caching (ms)
lt: Srauto išvesties tankintuvo podėlis (ms)

en: Stream output settings are used when acting as a streaming server or when saving incoming streams.
    Streams are first muxed and then sent through an "access output" module that can either save the stream to a file, or stream it (UDP, HTTP, RTP/RTSP).
    Sout streams modules allow advanced stream processing (transcoding, duplicating...).
lt: Srauto išvesties nuostatos naudojamos, kai veikiama srauto serverio veiksenoje arba įrašant gaunamus srautus.
    Srautai pirmiausia yra sutankinami ir tuomet siunčiami naudojant „išvesties prieigos“ modulį, kuris taip pat leidžia įrašyti srautą į rinkmeną arba jį transliuoti (UDP; HTTP; RTP/RTSP).
    Išvedimo srautų moduliai įgalina sudėtingesnį srautų valdymą (perkodavimą, dubliavimą...)

en: Stream output string.
    This is automatically generated when you change the above settings,
    but you can change it manually.
lt: Srauto išvesties kodas.
    Jis sukuriamas automatiškai Jums atliekant aukščiau esančių 
    nuostatų keitimus, tačiau kodą galite keisti ir rankiniu būdu.

en: Stream public
lt: Viešas srautas

en: Stream to network
lt: Transliuoti į tinklą

en: Stream...
lt: Srautas...

en: Streaming
lt: Srautinis siuntimas

en: Streaming / Transcoding failed
lt: Srauto siuntimo ar perkodavimo klaida

en: Streaming and Transcoding Options
lt: Srauto siuntimo ir perkodavimo parinktys

en: Streaming deinterlace mode
lt: Siunčiamas perėjimo šalinimo veiksena

en: Streaming method
lt: Transliavimo būdas

en: Streaming/Exporting Wizard...
lt: Srauto siuntimo vedlys...

en: Streaming/Saving:
lt: Siunčiamas srautas/Įrašoma:

en: Streaming/Transcoding Wizard
lt: Srauto siuntimo/Perkodavimo vedlys

en: Stretch the video to fill the entire window when resizing the video instead of keeping the aspect ratio and displaying black borders.
lt: Ištempti vaizdą, kad užpildytų langą kai langas didinamas, keičiant rodomo dydžio santykį, tačiau nepaliekama juodų kraštų.

en: Stretch video to fill window
lt: Ištempti vaizdą, kad užpildytų langą

en: Stride Length
lt: Žingsnio trukmė

en: Subdirectory behavior
lt: Paaplankių elgsena

en: Submission of played songs to last.fm
lt: Grotų kūrinių informacijos siuntimas į last.fm

en: Submit played tracks stats to Last.fm
lt: Siųsti grotų kūrinių statistiką į Last.fm

en: Subscreen height
lt: Poekranio aukštis

en: Subscreen height:
lt: Poekranio aukštis:

en: Subscreen left:
lt: Poekranio kairė:

en: Subscreen top left corner
lt: Poekranio viršutinis kairysis kampa

en: Subscreen top:
lt: Poekranio viršus:

en: Subscreen width
lt: Poekranio plotis

en: Subscreen width:
lt: Poekranio plotis:

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Subscribe to a podcast
lt: Prenumeruoti laidas

en: Subtitle
lt: Subtitrai

en: Subtitle File
lt: Subtitrų rinkmena

en: Subtitle Languages
lt: Subtitrų kalba

en: Subtitle autodetection fuzziness
lt: Subtitrų aptikimo tikslumas

en: Subtitle autodetection paths
lt: Keliai automatiniam subtitrų aptikimui

en: Subtitle delay %i ms
lt: Subtitrai vėluoja %i ms

en: Subtitle delay down
lt: Subtitrų ankstinimas

en: Subtitle delay up
lt: Subtitrų vėlinimas

en: Subtitle demuxer settings
lt: Subtitrų išpynimo metodų nuostatos

en: Subtitle language
lt: Subtitrų kalba

en: Subtitle position %i px
lt: Subtitrų padėtis %i tšk.

en: Subtitle position down
lt: Subtitrus nuleisti

en: Subtitle position up
lt: Subtitrus pakelti

en: Subtitle track: %s
lt: Subtitrų takelis: %s

en: Subtitles
lt: Subtitrai

en: Subtitles & OSD
lt: Subtitrai ir ERP

en: Subtitles & On Screen Display Settings
lt: Subtitrų ir ekrane rodomų pranešimų nuostatos

en: Subtitles && OSD
lt: Subtitrai ir ERP

en: Subtitles (advanced)
lt: Subtitrai (sudėtingiau)

en: Subtitles (asa demuxer)
lt: Subtitrai (asa išpynimo metodas)

en: Subtitles (images)
lt: Subtitrai (paveikslėliai)

en: Subtitles Files
lt: Subtitrų rinkmenos

en: Subtitles Language
lt: Subtitrų kalba

en: Subtitles Track
lt: Subtitrų takelis

en: Subtitles alignment
lt: Subtitrų lygiuotė

en: Subtitles codecs
lt: Subtitrų kodavimas

en: Subtitles delay
lt: Subtitrų vėlinimas

en: Subtitles description
lt: Subtitrų aprašymas

en: Subtitles encoder
lt: Subtitrų įkodavimas

en: Subtitles encoding
lt: Subtitrų koduotė

en: Subtitles format
lt: Subtitrų formatas

en: Subtitles text encoding
lt: Subtitrų teksto koduotė

en: Subtitles track
lt: Subtitrų takelis

en: Subtitles track ID
lt: Subtitrų takelio ID

en: Subtitles/OSD
lt: Subtitrai/ERP

en: Subtitles/Video
lt: Subtitrai/Vaizdas

en: Summary
lt: Santrauka

en: Sundanese
lt: Sudaniečių

en: Supplementary caching value for remote files, in milliseconds.
lt: Papildomo podėlio dydis nuotolinėms byloms, milisekundėmis.

en: Swahili
lt: Svahili

en: Swati
lt: Svati

en: Swedish
lt: Švedų

en: Switch to full preferences view
lt: Rodyti visas galimas nuostatas

en: Switch to simple preferences view
lt: Rodyti paprastas nuostatas

en: Swscale
lt: Mastelis

en: Sync on Intra Frame
lt: Sinchr. vidiniame kadre

en: Synchronise on audio track
lt: Sinchronizuoti garso takelius

en: Synchronization
lt: Sinchronizavimas

en: Synchronize left and right
lt: Suvienodinti kairę ir dešinę

en: Synchronize top and bottom
lt: Suvienodinti viršų ir apačią

en: System Id
lt: Sistemos ID

en: System's default
lt: Sistemos numatytoji

en: Systray icon
lt: Ženkliukas sistemos dėkle

en: T&itle
lt: &Takelis

en: T.140 text encoder
lt: T.140 teksto įkodavimas

en: TCP address to use (default localhost)
lt: Naudotinas TCP adresas (numatytasis localhost).

en: TCP command input
lt: TCP komandinė įvestis

en: TCP connection timeout
lt: TCP ryšio delsa

en: TCP input
lt: TCP įvestis

en: TCP port to use (default 12345)
lt: Naudotinas TCP prievadas (numatytasis 12345).

en: TCP/UDP timeout (ms)
lt: TCP/UDP delsa (ms)

en: TS muxer (libdvbpsi)
lt: TS tankintuvas (libdvbpsi)

en: TTA demuxer
lt: TTA išpynimo metodas

en: TY Stream audio/video demux
lt: TY srauto garso/vaizdo išpynimo metodas

en: Tagalog
lt: Tagalogų

en: Tahitian
lt: Taičio

en: Tajik
lt: Tadžikų

en: Take a snapshot
lt: Nuotrauka

en: Take video snapshot
lt: Padaryti nuotrauką

en: Takes a video snapshot and writes it to disk.
lt: Padaryti rodomo vaizdo nuotrauką ir ją įrašyti į diską.

en: Tamil
lt: Tamilų

en: Target bitrate of the transcoded audio stream.
lt: Apibrėžti perkoduoto garso srauto bitų dažnį.

en: Target bitrate of the transcoded video stream.
lt: Apibrėžti perkoduoto vaizdo srauto bitų dažnį.

en: Target output frame rate for the video stream.
lt: Apibrėžti perkoduoto vaizdo srauto kadrų dažnį.

en: Tatar
lt: Totorių

en: Teal
lt: Žalsvai mėlyna

en: Techno-Industrial
lt: Techno-komercinė

en: Teletext
lt: Teletekstas

en: Teletext Activation
lt: Teleteksto aktyvavimas

en: Teletext alignment
lt: Teleteksto lygiuotė

en: Teletext page
lt: Teleteksto puslapis

en: Teletext subtitles
lt: Teleteksto subtitrai

en: Teletext subtitles decoder
lt: Teleteksto subtitrų iškodavimas

en: Teletext text subtitles
lt: Teleteksto teksto subtitrai

en: Teletext: additional information
lt: Teletekstas: papildoma informacija

en: Teletext: program schedule
lt: Teletekstas: programos tvarkaraštis

en: Tell VLC that it is being launched due to a file association in the OS
lt: VLC programai nurodyti, kad paleidžiama pagal rinkmenų susiejimus operacinėje sistemoje.

en: Telnet Interface
lt: Telnet Sąsaja

en: Text
lt: Tekstas

en: Text alignment:
lt: Teleteksto lygiuotė:

en: Text default color
lt: Numatytoji teksto spalva

en: Text is always opaque
lt: Tekstas visada nepermatomas

en: Text position
lt: Teksto padėtis

en: Text renderer
lt: Teksto vaizdavimas

en: Text renderer for Mac
lt: Teksto vaizdavimas (skirta Mac)

en: Text rendering module
lt: Teksto vaizdavimo modulis

en: Text subtitles decoder
lt: Tekstinių subtitrų iškodavimas

en: Text subtitles parser
lt: Tekstinių subtitrų analizatorius

en: Texts / Logs (*.log *.txt);; All (*.*)
lt: Tekstai / žurnalai (*.log *.txt;; Visos rinkmenos (*.*))

en: Textual audio descriptions
lt: Tekstiniai garso aprašymai

en: Texture size
lt: Tekstūros dydis

en: Thai
lt: Tajų

en: Thai (TIS 620-2533/ISO 8859-11)
lt: Tajų (TIS 620-2533/ISO 8859-11)

en: Thai (Windows-874)
lt: Tajų (Windows-874)

en: Thanks
lt: Dėkojame

en: The SAP module normally chooses itself the right addresses to listen to. However, you can specify a specific address.
lt: Paprastai SAP modulis pasirenka teisingą klausymosi adresą. Tačiau galite nurodyti savitą adresą.

en: The audio device "%s" is already in use.
lt: Garso įrenginys „%s“ jau naudojamas.

en: The capture device "%s" does not support the required parameters.
lt: Įrašymo įrenginys „%s“ nepalaiko reikalingų parametrų.

en: The color of the text that will be rendered on the video. This must be an hexadecimal (like HTML colors). The first two chars are for red, then green, then blue. #000000 = black, #FF0000 = red, #00FF00 = green, #FFFF00 = yellow (red + green), #FFFFFF = white
lt: Ekrane rodomo teksto spalva. Privalo būti nurodyta šešioliktainiu formatu (kaip ir HTML spalvos). Pirmi du simboliai skirti raudonai, kiti du – žaliai, likę du – mėlynai. #000000 = juoda, #FF0000 = raudona, #00FF00 = žalia, #FFFF00 = geltona (raudona + žalia), #FFFFFF = balta

en: The cryptographic signature for the downloaded file "%s" was invalid and could not be used to securely verify it. Thus, the file was deleted.
lt: Rinkmenai „%s“ atsiųstas šifravimo parašas buvo netinkamas ir negalėjo būti naudojamos jos patikrinimui. Todėl rinkmena ištrinta.

en: The decoder can partially decode or skip frame(s) when there is not enough time. It's useful with low CPU power but it can produce distorted pictures.
lt: Galima dalinai iškoduoti ar praleisti kadrą(us), kai nepakanka laiko. Naudinga mažo galingumo procesoriams, bet tuomet gali būti rodomi sugadinti vaizdai.

en: The degree of blurring from 1 to 127.
lt: Suliejimo laipsnis nuo 1 iki 127.

en: The delay which is introduced by the physical algorithm may sometimes be disturbing for the synchronization between lips-movement and speech. In case, turn this on to compensate.
lt: Fizinio algoritmo sukeltas vėlinimas gali kartais erzinti dėl rodomų lūpų judesių ir kalbos neatitikimo laike. Tokiu atveju įjungus šią parinktį, vėlinimas bus kompensuojamas.

en: The demuxer will advance timestamps if the input can't keep up with the rate.
lt: Išpynimo metodas peržengs laiko žymes, jei įvestis negali jų išlaikyti kartu su dažniu.

en: The even CSA encryption key. This must be a 16 char string (8 hexadecimal bytes).
lt: Vienodas CSA užšifravimo raktas. Privalo būti 16 simbolių ilgio (8 šešioliktainiai baitai).

en: The format of '%s' cannot be detected. Have a look at the log for details.
lt: Nepavyksta aptikti „%s“ formato. Daugiau detalių rasite žurnale.

en: The given syntax is deprecated. Run "vlc -p dvb" to see an explanation of the new syntax.
lt: Gauta sintaksė yra prieštaringa. Paleiskite „vlc -p dvb“ norėdami matyti naujos sintaksės paaiškinimą.

en: The height of the effects video window, in pixels.
lt: Efektų vaizdo lango aukštis, taškeliais.

en: The height of the video window, in pixels.
lt: Vaizdo lango aukštis, taškeliais.

en: The maximum number of filters (%d) was reached.
lt: Pasiektas didžiausias filtrų skaičius (%d).

en: The media library is automatically saved and reloaded each time you start VLC.
lt: Fonoteka automatiškai įrašoma ir atkuriama kas kart paleidus VLC leistuvę.

en: The number of consecutive images with the same detected ratio (different from the previously detected ratio) to consider that ratio chnged and trigger recrop.
lt: Skaičius paveikslėlių, kurie seka vienas po kito ir yra tokio paties santykio (besiskiriančio nuo anksčiau aptikto santykio), nusprendimui, kad santykis pasikeitė ir reikia iš naujo apkirpti.

en: The opacity (inverse of transparency) of the text that will be rendered on the video. 0 = transparent, 255 = totally opaque.
lt: Nepermatomumas (skaidrumo priešingybė) teksto, kuris bus vaizduojamas ekrane. 0 = skaidru, 255 = visiškas nepermatomumas.

en: The option allows you to enable or disable the high-quality float32 audio output mode (which is not well supported by some soundcards).
lt: Ši parinktis įgalina arba išjungia aukštos kokybės float32 garso išvesties veiksenos naudojimą (kai kurios garso plokštės tinkamai nepalaiko).

en: The password of your last.fm account
lt: Last.fm prisijungimo slaptažodis

en: The path where the debugframes should be saved
lt: Kelias, kuriuo bus įrašomi derinimo kadrai.

en: The playlist can use a tree to categorize some items, like the contents of a directory.
lt: Grojaraštis gali naudoti medį kai kurių įrašų skirstymui į kategorijas, pavyzdžiui pagal aplanko turinį.

en: The provided polarization "%c" is not valid.
lt: Nurodyta „%c“ poliarizacija nėra tinkama.

en: The size of the texture, in pixels.
lt: Tekstūros dydis, taškeliais.

en: The standard MPEG audio (1/2) format (useable with MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG and RAW)
lt: Standartinis MPEG garso (1/2) formatas (naudojamas su MPEG PS, MPEG TS, MPEG1, ASF, OGG ir RAW)

en: The step size of the volume is adjustable using this option, in a range from 0 to 1024.
lt: Garsumo žingsnio dydis tarp 0 ir 1024.

en: The stream must be playing or paused for bookmarks to work.
lt: Žymelės veikia grojamam arba pristabdytam srautui.

en: The stream will run this duration (in seconds).
lt: Srautas trunks nurodytą laiką (sekundėmis).

en: The stream will start at this position (in seconds).
lt: Srautas bus pradedamas nuo šios padėties (sekundėmis).

en: The stream will stop at this position (in seconds).
lt: Šioje padėtyje srautas bus stabdomas (sekundėmis).

en: The username of your last.fm account
lt: Last.fm vartotojo vardas

en: The width of the effects video window, in pixels.
lt: Efektų vaizdo lango plotis, taškeliais.

en: The width of the video window, in pixels.
lt: Vaizdo lango plotis, taškeliais.

en: Theora is a free general-purpose codec (useable with MPEG TS and OGG)
lt: Theora yra nemokamas bendras kodekas (naudojamas su MPEG TS ir OGG)

en: Theora video decoder
lt: Theora vaizdo iškodavimas

en: Theora video encoder
lt: Theora vaizdo įkodavimas

en: Theora video packetizer
lt: Theora vaizdo įpaketintuvas

en: There is no help available for these modules.
lt: Apie šiuos modulius nėra paaiškinimo.

en: There is no suitable stream-output access module for "%s/%s://%s".
lt: Nėra tinkamo „%s/%s://%s“ srauto išvesties prieigos modulio.

en: These are general settings for video/audio/subtitles encoding modules.
lt: Bendri vaizdo, garso, subtitrų kodavimo moduliai.

en: These modules provide network functions to all other parts of VLC.
lt: Šie moduliai įgalina tinklo funkcijas kitoms VLC dalims.

en: These options allow you to configure the interfaces used by VLC. You can select the main interface, additional interface modules, and define various related options.
lt: Šios parinktys leidžia konfigūruoti VLC naudojamą sąsają. Galite pasirinkti pagrindinę sąsają, papildomus sąsajos modulius ir aprašyti įvairias susijusias parinktis.

en: These options allow you to enable special CPU optimizations. You should always leave all these enabled.
lt: Šios parinktys leidžia jums įgalinti specifinį procesoriaus optimizavimą. Visuomet turėtumėte jas palikti įjungtas.

en: These options allow you to modify the behavior of the audio subsystem, and to add audio filters which can be used for post processing or visual effects (spectrum analyzer, etc.). Enable these filters here, and configure them in the "audio filters" modules section.
lt: Šios parinktys leidžia keisti garso posistemių elgseną ir pridėti garso filtrus, kurie gali būti naudojami galutiniam apdorojimui ar vaizdinių efektams (spektro analizatorius ir kt.). Įgalinkite šiuos filtrus čia, o derinkite juos modulių skydelyje „garso filtrai“.

en: These options allow you to modify the behavior of the input subsystem, such as the DVD or VCD device, the network interface settings or the subtitle channel.
lt: Šios parinktys leidžia keisti įvesties sistemų, pavyzdžiui, DVD ar VCD įrenginių, elgseną, tinklo sąsajos nuostatas ar subtitrų kanalą.

en: These options allow you to modify the behavior of the video output subsystem. You can for example enable video filters (deinterlacing, image adjusting, etc.). Enable these filters here and configure them in the "video filters" modules section. You can also set many miscellaneous video options.
lt: Šios parinktys leidžia keisti vaizdo išvesties elgseną. Pvz., galite įgalinti vaizdo filtrus (perėjimo šalinimas, paveikslėlio derinimas ir kt.). Čia šiuos filtrus įgalinkite, o juos derinkite skiltyje „vaizdo filtrai“. Taip pat galite nustatyti daugybę kitų vaizdo parinkčių.

en: These options allow you to select default modules. Leave these alone unless you really know what you are doing.
lt: Šios parinktys leidžia pasirinkti numatytuosius modulius. Nelieskite jų, nebent jūs iš tiesų žinote, ką darote.

en: These options allow you to set default global options for the stream output subsystem.
lt: Šios parinktys leidžia nurodyti pagrindines bendras parinktis srauto išvedimo posistemei.

en: These options define the behavior of the playlist. Some of them can be overridden in the playlist dialog box.
lt: Šios parinktys aprašo grojaraščio elgseną. Kai kurios iš jų gali būtipakeistos grojaraščio lange.

en: These settings affect chroma transformation modules.
lt: Šios nuostatos daro įtaką spalvų transformavimo moduliams.

en: These settings are the global VLC key bindings, known as "hotkeys".
lt: Tai VLC reagavimo į bendrų klavišų paspaudimus nuostatos, jie vadinami „sparčiaisiais klavišais“.

en: This AVI file is broken. Seeking will not work correctly.
    Do you want to try to fix it?
    
    This might take a long time.
lt: Ši AVI rinkmena yra sugadinta. Persukimas veikia netinkamai.
    Ar norėtumėte mėginti ją pataisyti?
    
    Tai gali ilgai užtrukti.

en: This adds audio post processing filters, to modify the sound rendering.
lt: Pridedami garso galutinio apdorojimo filtrai, keičiantys garso atkūrimą.

en: This adds post-processing filters to enhance the picture quality, for instance deinterlacing, or distort the video.
lt: Galutinio apdorojimo filtrai naudojami vaizdo kokybės padidinimui, o perėjimo šalinimas – sumažinimui.

en: This adds video output filters like clone or wall
lt: Pridedami vaizdo išvesties filtrai, pvz., klonavimas ar siena

en: This adds visualization modules (spectrum analyzer, etc.).
lt: Naudoti vaizdinių modulius (spektro analizatorių ir kt.).

en: This allow you to configure the initial caching amount for stream output  muxer. This value should be set in milliseconds.
lt: Leidžia keisti pradinio podėlio dydį srauto išvesties tankinimui. Ši vertė turi būti nurodyta milisekundėmis.

en: This allows hardware decoding when available.
lt: Tai įgalina naudoti aparatinį iškodavimą, jei tik įmanoma.

en: This allows proper handling of HDTV-1080 video format even if broken encoder incorrectly sets height to 1088 lines. You should only disable this option if your video has a non-standard format requiring all 1088 lines.
lt: Tai leidiža tinkamai naudoti HDTV-1080 vaizdo formatą, net kai įkodavimo priemonė neteisingai nustato 1088 linijų aukštį. Turėtumėte išjungti šią parinktį, jei jūsų vaizdas nėra standartinis formatas, reikalaujantis 1088 linijų.

en: This allows to play audio at lower or higher speed without affecting the audio pitch
lt: Leidžia groti garsus mažesniu ar didesniu greičiu, tačiau išlaikant originalų garso toną.

en: This allows to stream on a network.
lt: tai leidžia transliuoti srautą tinkle.

en: This allows you to change the default target level (89 dB) for stream with replay gain information
lt: Leidžia keisti numatytąjį paskirties lygį (89 dB) srautams su kartojimo informacija

en: This allows you to define playlist bookmarks.
lt: Tai leidžia jums aprašyti grojaraščio žymeles.

en: This allows you to force an access module. You can use it if the correct access is not automatically detected. You should not set this as a global option unless you really know what you are doing.
lt: Galite priverstinai naudoti pasirinktą priėjimo modulį. Galite naudoti tuomet, kai tinkamas priėjimo modulis automatiškai neaptinkamas. Bendruoju atveju neturėtumėte naudoti šios parinkties, nebent jūs iš tiesų žinote, ką darote.

en: This allows you to give a contact mail address for the stream, that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
lt: Galite nurodyti kontaktinį elektroninio pašto adresą susisiekimui dėl srauto, kuris skelbsimas SDP (sesijos apraše).

en: This allows you to give a contact telephone number for the stream, that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
lt: Galite nurodyti kontaktinį telefono numerį susisiekimui dėl srauto, kuris skelbsimas SDP (sesijos apraše).

en: This allows you to give a short description with details about the stream, that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
lt: Galite trumpai aprašyti srautą,kuris skelbsimas SDP (sesijos apraše).

en: This allows you to give an URL with more details about the stream (often the website of the streaming organization), that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
lt: Galite nurodyti su srautu susijusį URL (dažniausiai – transliuojančios organizacijos svetainė), kuris skelbsimas SDP (sesijos apraše).

en: This allows you to keep an unique stream output instance across multiple playlist item (automatically insert the gather stream output if not specified)
lt: Leidžia išlaikyti unikalią srauto išvestį daugialypiams grojaraščio įrašams (nenurodžius automatiškai renkamasi srauto išvestis)

en: This allows you to play from several inputs at the same time. This feature is experimental, not all formats are supported. Use a '#' separated list of inputs.
lt: Ši parinktis leidžia groti iš kelių įvesčių tuo pačiu metu. Ši galimybė yra eksperimentinė, ne visi formatai palaikomi. Naudokite „#“ simboliu atskirtų įvesčių sąrašą.

en: This allows you to remotely synchronise clocks for server and client. The detailed settings are available in Advanced / Network Sync.
lt: Tai leidžia nuotoliniu būdu sinchronizuoti laikrodžius serveriui ir klientui. Išsamūs nustatymai prieinami Sudėtingesni / Tinklo sinchronizavimas.

en: This allows you to select a list of encoders that VLC will use in priority.
lt: Galima sudaryti sąrašą įkodavimo priemonių, kurioms VLC teiks pirmenybę.

en: This allows you to select the order in which VLC will choose its packetizers.
lt: Leidžia pasirinkti tvarką, kuria VLC rinksis savo įpaketintuvus.

en: This allows you to set the animation speed (between 1 and 10, defaults to 6).
lt: Leidžia jums nustatyti animacijos greitį (vertė tarp 1 ir 10, numatytoji yra 6)

en: This allows you to set the resolution of the Goom display (bigger resolution will be prettier but more CPU intensive).
lt: Leidžia jums nustatyti Goom ekrano skiriamąją gebą (didesne skiriamąja geba vaizdas gražesnis, tačiau reikalauja daugiau procesoriaus išteklių).

en: This allows you to specify a group for the session, that will be announced if you choose to use SAP.
lt: Tai leidžia jums nurodyti sesijos grupę, kuri bus skelbiama, jei pasirinkote naudojimui SAP.

en: This allows you to specify how the SDP (Session Descriptor) for this RTP session will be made available. You must use an url: http://location to access the SDP via HTTP, rtsp://location for RTSP access, and sap:// for the SDP to be announced via SAP.
lt: Galite nurodyti kaip šiai RTP sesijai bus pasiekiamas SDP (sesijos aprašas). Prieigai prie HTTP naudokite URL: http://vieta, rtsp://vieta – RTSP prieigai ir sap:// anonsams per SAP.

en: This allows you to specify the base port for the RTP streaming.
lt: Leidžia jums nurodyti pagrindinį RTP transliavimo prievadą.

en: This allows you to specify the default audio port for the RTP streaming.
lt: Tai leidžia jums nurodyti numatytąjį RTP srauto garso prievadą.

en: This allows you to specify the default video port for the RTP streaming.
lt: Tai leidžia jums nurodyti numatytąjį RTP srauto vaizdo prievadą.

en: This allows you to specify the muxer used for the streaming output. Default is to use no muxer (standard RTP stream).
lt: Leidžia jums nurodyti naudotiną tankintuvą (angl. muxer, multiplexer) srauto išvedimui. Numatytuoju atveju tankintuvas nenaudojamas (standartinis RTP srautas).

en: This allows you to stream MPEG4 LATM audio streams (see RFC3016).
lt: Leidžia jums transliuoti MPEG4 LATM garso srautus (žiūrėkite RFC3016).

en: This avoids flooding the message log with debug output from the video output synchronization mechanism.
lt: Tai leidžia išvengti detalių pranešimų žurnale derinimo išvestyje iš vaizdo išvesties sinchronizavimo mechanizmo.

en: This combination is already taken by "%@".
lt: „%@“ jau naudoja šią klavišų kombinaciją.

en: This defines the address, port and path the RTSP VOD server will listen on.
    Syntax is address:port/path. The default is to listen on all interfaces (address 0.0.0.0), on port 554, with no path.
    To listen only on the local interface, use "localhost" as address.
lt: Aprašomas naudotino RTSP VOD serverio adresas, prievadas ir kelias.
    Sintaksė yra adresas:prievadas/kelias. Numatyta klausytis visose sąsajose (adresas 0.0.0.0) prievadu 554 nenurodant kelio.
    Norint klausytis tik vietinėje sąsajoje, kaip adresą naudokite „localhost“.

en: This delays the audio output. The delay must be given in milliseconds. This can be handy if you notice a lag between the video and the audio.
lt: Tai garso išvesties užlaikymas. Uždelsimas turi būti nurodytas milisekundėmis. Jis gali būti naudingas, jei pastebite garso ir vaizdo neatitikimą.

en: This determines how fuzzy subtitle and movie filename matching will be. Options are:
    0 = no subtitles autodetected
    1 = any subtitle file
    2 = any subtitle file containing the movie name
    3 = subtitle file matching the movie name with additional chars
    4 = subtitle file matching the movie name exactly
lt: Apibrėžiama, kiek subtitrų ir vaizdo rinkmenos pavadinimai turi būti panašūs. Galimos parinktys:
    0 = neieškoti subtitrų
    1 = bet kokia subtitrų rinkmena
    2 = bet kokia subtitrų rinkmena, kurioje yra vaizdo rinkmenos pavadinimas
    3 = subtitrų rinkmena atitinka vaizdo pavadinimą su papildomais ženklais
    4 = subtitrų rinkmena ir vaizdo pavadinimas visiškai sutampa

en: This dialog will allow you to stream or convert your media for use locally, on your private network, or on the Internet.
    You should start by checking that source matches what you want your input to be and then press the "Next" button to continue.
lt: Šis skydelis leidžia Jums siųsti (transliuoti) arba konvertuoti jūsų kūrinius vietiniam naudojimui, privačiame tinkle arba internete.
    Turėtumėte pradėti patikrindami, ar šaltinis atitinka tą, kurį Jūs ir norite naudoti įvestyje, ir nuspausdami mygtuką „Toliau“.

en: This display the resulting media, but can slow things down.
lt: VLC rodo išvestį programos lange, tačiau tai gali sulėtinti darbą.

en: This drops frames that are late (arrive to the video output after their intended display date).
lt: Leidžia rodyti vėluojančius kadrus (vaizdo išvestį pasiekia praėjus jų rodymo laikui).

en: This effect gives you the feeling that you are standing in a room with a complete 7.1 speaker set when using only a headphone, providing a more realistic sound experience. It should also be more comfortable and less tiring when listening to music for long periods of time.
    It works with any source format from mono to 7.1.
lt: Šis efektas leidžia jums jaustis, lyg stovėtumėte kambaryje su pilna 7.1 garsiakalbių sistema, nors tenaudojate paprastas ausines, ir siūlo žymiai tikroviškesnį garso įspūdį. Turėtų būti patogesnis ir mažiau varginti ypač ilgai klausant muzikos.
    veikia su bet kokiu garso šaltiniu nuo monofoninio iki 7.1.

en: This effect, also known as "greenscreen" or "chroma key" blends the "blue parts" of the foreground image of the mosaic on the background (like weather forecasts). You can choose the "key" color for blending (blue by default).
lt: tai efektas, dar vadinamas „žaliuoju ekranu“ ar „raktine spalva“, priekinio mozaikos paveikslėlio „mėlynas dalis“ bet kokiu fonu (kaip tai daroma rengiant orų prognozes). Galite pasirinkti keistiną „raktinę“ spalvą (numatytoji yra mėlyna).

en: This enables a SAP caching mechanism. This will result in lower SAP startup time, but you could end up with items corresponding to legacy streams.
lt: Įgalina SAP podėlio mechanizmą. Tai sulėtins SAP paleidimą, bet galėsite baigti su įrašais, priklausantiems seniems srautams.

en: This enables actual parsing of the announces by the SAP module. Otherwise, all announcements are parsed by the "live555" (RTP/RTSP) module.
lt: Tai leidžia SAP moduliui analizuoti anonsus. Kitaip visus skelbimus analizuos „live555“ (RTP/RTSP) modulis.

en: This enables automatic detection of UTF-8 encoding within subtitles files.
lt: Įgalina automatinį unikodo UTF-8 koduotės aptikimą subtitrų rinkmenose.

en: This enables colorization of the messages sent to the console Your terminal needs Linux color support for this to work.
lt: Įgalina spalvotus pranešimus konsolėje Terminalui reikalingas Linux spalvų palaikymas.

en: This forces the cropping of the source video. Accepted formats are x:y (4:3, 16:9, etc.) expressing the global image aspect.
lt: Šaltinio vaizdas priverstinai apkerpamas. Galimi formatai yra x:y (4:3; 16:9 ir kiti), reiškiantys bendrą paveikslėlio pločio ir ilgio santykį.

en: This forces the monitor aspect ratio. Most monitors have square pixels (1:1). If you have a 16:9 screen, you might need to change this to 4:3 in order to keep proportions.
lt: Priverstinai naudojamas tam tikras vaizduoklio santykis. Dauguma vaizduoklių turi kvadratinius taškus (pikselius). Jei turite 16:9 ekraną, jums tikriausiai reikėtų nustatyti 4:3 tam, kad būtų išlaikytas santykis.

en: This forces the source aspect ratio. For instance, some DVDs claim to be 16:9 while they are actually 4:3. This can also be used as a hint for VLC when a movie does not have aspect ratio information. Accepted formats are x:y (4:3, 16:9, etc.) expressing the global image aspect, or a float value (1.25, 1.3333, etc.) expressing pixel squareness.
lt: Priverstinai pakeičiamas šaltinio vaizdo pločio ir aukščio santykis. Pavyzdžiui, kai kuriuose DVD nurodomas 16:9 santykis, nors iš tiesų yra 4:3. Tai tai pat praverčia, kai VLC neturi informacijos apie kūrinio vaizdo santykį. Galimas x:y formatas (4:3, 16:9 ir kiti), reiškiantys bendrą paveikslėlio kraštinių santykį, arba dešimtainis skaičius (1.25, 1.3333 ir kiti), reiškiantys pikselių kvadratiškumą.

en: This is VLC's default interface, with a native look and feel.
lt: Tai pagrindinė VLC sąsaja su numatytąja išvaizda.

en: This is VLC's skinnable interface. You can download other skins at
lt: Tai VLC sąsaja su keičiamais apipavidalinimais, kurių galite rasti

en: This is a ',' separated string, each objects should be prefixed by a '+' or a '-' to respectively enable or disable it. The keyword 'all' refers to all objects. Objects can be refered to by their type or module name. Rules applying to named objects take precedence over rules applying to object types. Note that you still need to use -vvv to actually display debug message.
lt: Tai kableliais atskirta eilutė, kurios kiekvienas objektas privalo turėti priešdėlį „+“ arba „-“ atitinkamai įgalinimui arba uždraudimui. Raktažodis „all“ atitinka visus objektus. Į objektus galima kreiptis pagal tipą arba pagal modulio pavadinimą. Taisyklės, pritaikytos išvardintiems objektams, turi pirmenybę prieš taisykles, pritaikytas objekto tipui. Pažymėtina, kad jums vis vien reikia naudoti „-vvv“ norint matyti derinimo pranešimą.

en: This is a coefficient that modifies the height of the bands.
lt: Tai koeficientas, keičiantis dažnių stiprumo vaizduojamą aukštį

en: This is a legacy entry to let you configure access output modules
lt: Tai pasenęs įrašas, leidžiantis konfigūruoti išvesties prieigos modulius

en: This is a legacy entry to let you configure mux modules
lt: Tai pasenęs įrašas, leidžiantis konfigūruoti tankinimo modulius (multiplekserius)

en: This is the TCP port on which this interface will listen. It defaults to 4212.
lt: Tai TCP prievadas, kuriuo klausomasi šios sąsajos. Numatytasis yra 4212.

en: This is the audio codec that will be used.
lt: Naudotinas garso kodavimas.

en: This is the audio encoder module that will be used (and its associated options).
lt: Tai naudotinas garso įkodavimo modulis (ir su juo susijusios parinktys).

en: This is the audio output method used by VLC. The default behavior is to automatically select the best method available.
lt: Tai VLC naudojama garso išvedimo priemonė. Numatytoji elgsena yra automatiškai pasirinkti geriausią prieinamą priemonę.

en: This is the default Audio CD device to use.
lt: Tai numatytasis naudojimui garso CD įrenginys.

en: This is the default DVD device to use.
lt: Numatytasis naudoti DVD įrenginys.

en: This is the default DVD drive (or file) to use. Don't forget the colon after the drive letter (eg. D:)
lt: Numatytoji naudoti DVD disko vieta (ar rinkmena). Nepamirškite dvitaškio po disko raidės (pvz., D:)

en: This is the default VCD device to use.
lt: Numatytasis naudoti VCD įrenginys.

en: This is the default muxer method that will be used.
lt: Tai numatytasis naudoti tankintuvo metodas

en: This is the default output URI.
lt: Tai numatytasis išvesties adresas.

en: This is the default output access method that will be used.
lt: Tai numatytasis naudoti išvesties prieigos modulis.

en: This is the default port used for UDP streams. Default is 1234.
lt: Pagrindinis UDP srauto naudojamas prievadas. Numatytasis 1234.

en: This is the desired frame rate when playing MJPEG from a file. Use 0 (this is the default value) for a live stream (from a camera).
lt: Pageidaujamas kadrų dažnis grojant MJPEG iš rinkmenos. Naudokite 0 (tai numatytoji vertė) tiesioginiam srautui (iš kameros).

en: This is the frame rate used as a fallback when playing MPEG video elementary streams.
lt: Tai kadrų dažnis, naudojamas kaip atsarginė priemonė, grojant MPEG vaizdo elementariuosius srautus.

en: This is the gain used for stream without replay gain information
lt: Tai kartojimo veiksena, naudojama srautams be kartojimo informacijos

en: This is the hop limit (also known as "Time-To-Live" or TTL) of the multicast packets sent by the stream output (-1 = use operating system built-in default).
lt: Tai daugiaabonentinio transliavimo paketų, siunčiamų per srauto išvestį, šuolio limitas, riba (žinoma kaip „Time-To-Live“ arba TTL) (-1 = naudoti numatytąjį operacinėje sistemoje).

en: This is the host on which the interface will listen. It defaults to all network interfaces (0.0.0.0). If you want this interface to be available only on the local machine, enter "127.0.0.1".
lt: Tai kompiuteris, kurio sąsajos klausomasi. Numatyta visoms tinklų sąsajoms (0.0.0.0). Jei norite, kad ši sąsaja būti pasiekiama tik vietinėje mašinoje, įveskite „127.0.0.1“.

en: This is the host to which Growl notifications will be sent. By default, notifications are sent locally.
lt: Kompiuteris, į kurį bus siunčiami Growl pranešimai. Numatytuoju atveju pranešimai siunčiami viduje.

en: This is the language of the audio stream.
lt: Garso srauto kalba.

en: This is the main interface used by VLC. The default behavior is to automatically select the best module available.
lt: Tai pagrindinė VLC naudojama sąsaja. Numatytoji elgsena automatiškam geriausiam modulių pasirinkimui.

en: This is the maximum application-layer packet size that can be transmitted over the network (in bytes).
lt: Tai didžiausias programos lygio paketo dydis, kuris perduotas tinkle (baitais).

en: This is the muxer that will be used for audio.
lt: Tai garso naudojamas tankintuvo metodas.

en: This is the muxer that will be used for video.
lt: Tai vaizdo naudojamas išvesties prieigos metodas.

en: This is the output URI that will be used for audio.
lt: Tai numatytasis garso išvesties adresas.

en: This is the output URI that will be used for video.
lt: Tai numatytasis vaizdo išvesties adresas.

en: This is the output URL that will be used.
lt: Tai naudotinas išvesties URL.

en: This is the output access method that will be used for audio.
lt: Tai garso naudojamas išvesties prieigos būdas.

en: This is the output access method that will be used for video.
lt: Tai vaizdo naudojamas išvesties prieigos būdas.

en: This is the subtitles codec that will be used.
lt: Naudotinas subtitrų kodavimas.

en: This is the subtitles encoder module that will be used (and its associated options).
lt: Naudotinas subtitrų įkodavimo modulis (ir su juo susiję parametrai).

en: This is the the video output method used by VLC. The default behavior is to automatically select the best method available.
lt: Tai VLC naudojamas vaizdo išvesties būdas. Numatytuoju atveju automatiškai pasirenkamas geriausias galimas būdas.

en: This is the verbosity level (0=only errors and standard messages, 1=warnings, 2=debug).
lt: Tai detalumo lygis (0=tik klaidos ir įprasti pranešimai, 1=įspėjimai, 2=derinimas).

en: This is the video codec that will be used.
lt: Naudotinas vaizdo kodavimas.

en: This is the video encoder module that will be used (and its associated options).
lt: Tai naudotinas vaizdo įkodavimo modulis (ir su juo susijusios parinktys).

en: This limits the maximum number of clients that can connect to the RTSP VOD. 0 means no limit.
lt: Tai nurodo didžiausią galimą besijungiančių prie RTSP VOD klientų skaičių. 0 reiškia neribojimą.

en: This module outputs the transcoded stream to a network  via the mms protocol.
lt: Šis modulis perkoduotą srautą išveda į tinklą MMS protokolu.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via HTTP.
lt: Šis modulis perkoduotą srautą išveda į tinklą per HTTP.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via RTP.
lt: Šis modulis perkoduotą srautą išveda į tinklą per RTP.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via RTSP.
lt: Šis modulis perkoduotą srautą išveda į tinklą per RTSP.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via UDP.
lt: Šis modulis perkoduotą srautą išveda į tinklą per UDP

en: This module outputs the transcoded stream to an Icecast server.
lt: Šis modulis perkoduotą srautą išveda į Icecast serverį.

en: This module writes the transcoded stream to a file.
lt: Šis modulis rašo perkoduotą srautą į rinkmeną.

en: This option allows you to specify the directory the ncurses filebrowser will show you initially.
lt: Ši parinktis leidžia nurodyti ncurses rinkmenų naršyklei aplanką, kuris taps pradiniu.

en: This option can be used to alter the way VLC selects its codecs (decompression methods). Only advanced users should alter this option as it can break playback of all your streams.
lt: Ši parinktis gali būti naudojama keitimui būdo, kaip VLC pasirenka savo kodavimo priemones (išskleidimo būdus). Tik patyrę vartotojai turėtų keisti šią parinktį, kadangi ji gali sugadinti visų srutų grojimą.

en: This option is useful if you want to lower the latency when reading a stream
lt: Ši parinktis naudinga, jei norite sumažinti gaišatį skaitant srautą

en: This option silences all other channels except the selected channel. Choose one from (0=left, 1=right, 2=rear left, 3=rear right, 4=center, 5=left front)
lt: Ši parinktis pritildo kanalus, išskyrus pasirinktąjį. Pasirinkite vieną iš jų (0=kairysis, 1=dešinysis, 2=kairysis gale, 3=dešinysis gale, 4=centre, 5=kairysis priekyje)

en: This page allows to select how the stream will be encapsulated. Depending on previously chosen settings all formats won't be available.
lt: Šis puslapis leidžia pasirinkti srautas bus įkapsuliuotas. Priklausomai nuo anksčiau pasirinktų nuostatų, gali būti neprieinamas nė vienas formatas.

en: This program comes with NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
    You may redistribute it under the terms of the GNU General Public License;
    see the file named COPYING for details.
    Written by the VideoLAN team; see the AUTHORS file.
lt: Ši programa pateikiama be JOKIŲ GARANTIJŲ, kiek tai leidžia įstatymai.
    Galite ją modifikuoti GNU bendrosios viešosios licencijos sąlygomis; 
    jas rasite COPYING rinkmenoje. 
    Sukūrė VideoLAN komanda; žiūrėkite AUTHORS rinkmeną.

en: This saves the audio output volume when you use the mute function. You should not change this option manually.
lt: Prieš nutildant garsą, bus įsimenamas garsumo lygis. Nederėtų keisti šios parinkties.

en: This selects which transport protocol to use for RTP.
lt: Parenkamas naudotinas RTP transportavimo protokolas.

en: This sends and receives RTCP packet multiplexed over the same port as RTP packets.
lt: Siunčia ir gauna sutankintus RTCP paketus tuo pačiu prievadu kaip ir RTP paketus.

en: This sets the audio output channels mode that will be used by default when possible (ie. if your hardware supports it as well as the audio stream being played).
lt: Nustatomas garso išvesties kanalų veiksena, kuri naudosima kai tik bus įmanoma (pvz., jei jūsų aparatinė įranga jį palaiko garso srauto grojimo metu).

en: This stream will always be opened at VLC startup.
lt: Šis srautas bus automatiškai atveriamas paleidus VLC.

en: This uses a high quality audio resampling algorithm. High quality audio resampling can be processor intensive so you can disable it and a cheaper resampling algorithm will be used instead.
lt: Tai įgalina naudoti aukštos kokybės garso atkūrimo algoritmą. Aukštos kokybės garso ruošimas reikalauja didesnių procesoriaus ištekli. Nepasirinkus šios parinkties, bus naudojamas paprastesnis algoritmas.

en: This version of VLC was compiled by:
lt: Šią VLC versiją sukompiliavo:

en: This will force a mono audio output.
lt: Garso išvestis priverstinai bus perkoduota į monofoninį

en: Tibetan
lt: Tibeto

en: Ticker text
lt: Žodžių tekstas

en: Time
lt: Laikas

en: Time Control
lt: Laiko valdymas

en: Time Slider
lt: Laiko slankiklis

en: Time Toolbar
lt: Laiko įrankių juosta

en: Time it takes until a color is completely changed. This prevents flickering.
lt: Laikas, skirtas visiškam spalvos pakeitimui. Tai apsaugo nuo mirgėjimo.

en: Timeout
lt: Pertrauka

en: Timeout (ms)
lt: Užlaikymas (ms)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title %i
lt: %i įrašas

en: Title display mode
lt: Pavadinimas rodymo veiksena

en: Title font
lt: Pavadinimo šriftas

en: Title format string
lt: Pavadinimas formato kodas

en: Title metadata
lt: Pavadinimo metaduomenys

en: Title to put in ASF comments.
lt: Pavadinimas, įterpiamas į ASF pastabas.

en: To
lt: Į

en: To Open a usual network stream (HTTP, RTSP, RTMP, MMS, FTP, etc.), just enter the URL in the field above. If you want to open a RTP or UDP stream, press the button below.
lt: Norėdami atverti įprastą tinklo srautą (HTTP, RTSP, MMS, FTP ir kitus), tiesiog įveskite URL į aukščiau esantį langelį. Jei norite atverti RTP ar UDP srautą, nuspauskite žemiau esantį mygtuką.

en: To enable the internal HTTP server, set its address and port here.
lt: Norėdami naudoti vidinį HTTP pagrindinį kompiuterį, nurodykite jo adresą ir prievadą čia.

en: To get exhaustive help, use '-H'.
lt: Norėdami gauti išsamią pagalbą, naudokite „-H“.

en: Toggle Normal/Repeat/Loop playlist modes
lt: Keisti normalaus grojaraščio atlikimo ir jo kartojimo veiksenas

en: Toggle Transparency
lt: Skaidrumo keitimas

en: Toggle autoscaling
lt: Keisti dydžio auto-derinimo prie ekrano veikseną

en: Toggle random playlist playback
lt: Keisti grojaraščio maišymo veikseną

en: Toggle the video in fullscreen
lt: Įjungti viso ekrano veikseną

en: Toggle the video out fullscreen
lt: Išjunti viso ekrano veikseną

en: Toggle wallpaper mode in video output
lt: Keisti darbastalio fono išvesties veikseną

en: Toggle wallpaper mode in video output.
lt: Keisti darbastalio fono išvesties veikseną.

en: Tonga (Tonga Islands)
lt: Tongas (Tonga salos)

en: Tool
lt: Įrankis

en: Toolbar Elements
lt: Įrankių juostos elementai

en: Toolbar position:
lt: Įrankių juostos padėtis

en: Toolbars Editor
lt: Įrankių juostą derinimas

[ctx: Tooltip|Clear]
en: Clear
lt: Išvalyti

[ctx: Tooltip|Mute]
en: Mute
lt: Nutildyti

[ctx: Tooltip|Unmute]
en: Unmute
lt: Įjungti garsą

en: Top
lt: Viršuje

en: Top coordinate of the subscreen top left corner.
lt: Poekranio viršutinė koordinatė viršutiniam kairiajam kampui.

en: Top left corner X coordinate
lt: Viršutinio kairiojo kampo X koordinatė

en: Top left corner Y coordinate
lt: Viršutinio kairiojo kampo Y koordinatė

en: Top-Left
lt: Kairys viršutinis kampas

en: Top-Right
lt: Dešinys viršutinis kampas

en: Total pixel height of the peak items.
lt: Pikų visas taškelių aukštis.

en: Track
lt: Takelis

en: Track ID
lt: Takelio Nr.

en: Track number
lt: Takelio numeris

en: Track replay gain
lt: Takelio kartojimas

en: Track settings
lt: Takelio nuostatos

en: Track size (in sectors)
lt: Takelio dydis (sektoriais)

en: Tracks
lt: Takeliai

en: Traditional Chinese (Big5)
lt: Kinų tradicinė (Big5)

en: Traditional Chinese Unix (EUC-TW)
lt: Kinų tradicinė Unix (EUC-TW)

en: Trailer
lt: Trileris

en: Trance
lt: Transas

en: Transcode
lt: Perkoduoti

en: Transcode audio
lt: Garso perkodavimas

en: Transcode stream output
lt: Perkoduoti srauto išvertį

en: Transcode video
lt: Vaizdo perkodavimas

en: Transcode/Save to file
lt: Perkoduoti/Įrašyti į rinkmeną

en: Transcoding options
lt: Perkodavimo parinktys

en: Transcript
lt: Transkripcija

en: Transform
lt: Transformuoti

en: Transform type
lt: Transformacijos tipas

en: Transformation
lt: Transformacija

en: Transparency
lt: Skaidrumas

en: Transparency mask
lt: Skaidrumo kaukė

en: Transparency of the bargraph
lt: Stulpelinės diagramos skaidrumas

en: Transparency of the default background color if the Kate stream does not specify a particular background color to use.
lt: Pagrindinės fono spalvos skaidrumas, jei Kate srautas nenurodo naudotinos savitos fono spalvos.

en: Transparency of the default font color if the Kate stream does not specify a particular font color to use.
lt: Numatytasis šrifto spalvos skaidrumas, naudojamas kai Kate srute nenurodoma naudojama šrifto spalva.

en: Transparency of the image
lt: Paveikslo skaidrumas

en: Transparency of the mosaic picture.
lt: Mozaikos paveikslėlio skaidrumas.

en: Transparent
lt: Skaidrumas

en: Transport protocol
lt: Transportavimo protokolas

en: Treble
lt: Aukštumas

en: Treble level of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
lt: Garso įvestiesaukštumo lygis (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Tribal
lt: Gentinis

en: Trickplay Reverse
lt: Rikiuoti atvirkščiai

en: Trigger a white balancing action, useless if auto white balance is activated (if supported by the v4l2 driver).
lt: Vaizdo įvesties baltumo pusiausvyros nustatymas (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Trivial audio mixer
lt: Paprastas garso maišiklis

en: Trust MPEG timestamps
lt: Pasitikėti MPEG laiko žymėmis

en: Try to parse the announce
lt: Mėginti analizuoti skelbimą

en: Try to work around buggy OSS drivers
lt: Mėginti naudoti problematiškas OSS tvarkykles

en: Tswana
lt: Tsvana

en: Tuner
lt: Tiuneris

en: Tuner TV Channel
lt: Tiunerio TV kanalas

en: Tuner audio mono/stereo and track selection.
lt: Tiunerio mono/stereofoniškumo ir takelio pasirinkimas.

en: Tuner country code
lt: Tiunerio šalies kodas

en: Tuner frequency in Hz or kHz (see debug output)
lt: Tiunerio dažnis, Hz arba kHz (žiūrėkite derinimo informaciją)

en: Tuner id
lt: Tiunerio ID

en: Tuner id (see debug output).
lt: Tiunerio ID (žiūrėkite derinimo informaciją)

en: Tuner input type
lt: Tiunerio įvesties tipas

en: Tuner properties
lt: Tiunerio savybės

en: Tuner to use, if there are several ones.
lt: Naudotinas tiuneris, jei jų yra keli.

en: Tunnel RTSP and RTP over HTTP
lt: RTSP ir RTP vietoj HTTP tunelis

en: Turkish
lt: Turkų

en: Turkish (ISO 8859-9)
lt: Turkų (ISO 8859-9)

en: Turkish (Windows-1254)
lt: Turkų (Windows-1254)

en: Turkmen
lt: Turkmėnų

en: Turn off all warning and information messages.
lt: Nerodyti pranešimų apie klaidas

en: Twi
lt: Tvi

en: Two pass
lt: Du žingsniai

en: Type
lt: Tipas

en: Type 'menu select' or 'pause' to continue.
lt: Norėdami tęsti, įveskite „menu select“ arba „pause“.

en: Type:
lt: Tipas:

en: UDP Multicast
lt: UDP daugiaabonentinis

en: UDP Unicast
lt: UDP vienaabonentinis

en: UDP input
lt: UDP įvestis

en: UDP port
lt: UDP prievadas

en: UDP port to listen to for commands.
lt: UDP prievadas komandų klausymuisi.

en: UDP stream output
lt: UDP srauto išvestis

en: UDP timeout (in ms)
lt: UDP delsa (ms)

en: UNIX OSS audio output
lt: UNIX OSS garso išvestis

en: URL description
lt: URL aprašymas

en: URL metadata
lt: URL metaduomenys

en: URL with information about the stream or your channel.
lt: URL su informacija apie srautą arba jūsų kanalą.

en: USF subtitles decoder
lt: USF subtitrų iškodavimas

en: UTF-8 subtitles autodetection
lt: UTF-8 subtitrų aptikimas

en: Uighur
lt: Uighurų

en: Ukrainian
lt: Ukrainiečių

en: Ukrainian (KOI8-U)
lt: Ukrainiečių (KOI8-U)

en: Un-Zoom
lt: Mastelio mažinimas

en: Uncompressed RAR
lt: Neišskleistas RAR

en: Uncompressed audio samples (useable with WAV)
lt: Nesuspausto garso pavyzdys (naudojamas su WAV)

en: Uncrop one pixel from the bottom of the video
lt: Atšaukti vaizdo atkirpimą pikseliu iš apačios

en: Uncrop one pixel from the left of the video
lt: Atšaukti vaizdo atkirpimą pikseliu iš kairės

en: Uncrop one pixel from the right of the video
lt: Atšaukti vaizdo atkirpimą pikseliu iš dešinės

en: Uncrop one pixel from the top of the video
lt: Atšaukti vaizdo atkirpimą pikseliu iš viršaus

en: Undefined
lt: Neaprašyta

en: Under the Video
lt: Po vaizdu

en: Unicast
lt: Vienaabonentinis transliavimas

en: Uninstall Windows Service
lt: Pašalinti Windows paslaugą

en: Uninstall the Service and exit.
lt: Pašalinti paslaugą ir užverti programą.

en: Universal (UTF-16)
lt: Unikodas (UTF-16)

en: Universal (UTF-8)
lt: Unikodas (UTF-8)

en: Universal (big endian UTF-16)
lt: Unikodas (UTF-16 mažėjantys baitai)

en: Universal (little endian UTF-16)
lt: Unikodas (UTF-16 didėjantys baitai)

en: Universal Plug'n'Play
lt: Universalus PnP

en: Universal, Chinese (GB18030)
lt: Kinų supaprastinta (GB18030)

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown Video
lt: Nežinomas vaizdas

en: Unknown category
lt: Nežinoma kategorija

en: Unknown command `%s'. Type `help' for help.
lt: Komanda „%s“ nežinoma. Parašykite „help“ norėdami matyti paaiškinimus.

en: Unknown soundcard
lt: Nežinoma garso plokštė

en: Unknown type
lt: Nežinomas tipas

en: Unlock function
lt: Atrakinti funkciją

en: Unset
lt: Nenustatyta

en: Unsubscribe
lt: Nebeprenumeruoti

en: Untitled
lt: Nežinomas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update VLC media player
lt: Atnaujinti VLC leistuvę

en: Upstream rate
lt: Srauto bitų dažnis

en: Usage: %s [options] [stream] ...
    You can specify multiple streams on the commandline. They will be enqueued in the playlist.
    The first item specified will be played first.
    
    Options-styles:
      --option  A global option that is set for the duration of the program.
       -option  A single letter version of a global --option.
       :option  An option that only applies to the stream directly before it
                and that overrides previous settings.
    
    Stream MRL syntax:
      [[access][/demux]://]URL[@[title][:chapter][-[title][:chapter]]] [:option=value ...]
    
      Many of the global --options can also be used as MRL specific :options.
      Multiple :option=value pairs can be specified.
    
    URL syntax:
      [file://]filename              Plain media file
      http://ip:port/file            HTTP URL
      ftp://ip:port/file             FTP URL
      mms://ip:port/file             MMS URL
      screen://                      Screen capture
      [dvd://][device][@raw_device]  DVD device
      [vcd://][device]               VCD device
      [cdda://][device]              Audio CD device
      udp://[[<source address>]@[<bind address>][:<bind port>]]
                                     UDP stream sent by a streaming server
      vlc://pause:<seconds>          Special item to pause the playlist for a certain time
      vlc://quit                     Special item to quit VLC
lt: Naudojimas: %s [parinktys] [srautas] ...
    Galite nurodyti keletą srautų komandinėje eilutėje. Jie bus įtraukti į eilę grojaraštyje.
    Pirmasis įrašas bus atliekamas pirmiausiai.
    
    Parinkčių stiliai:
      --parinktis  Bendra parinktis, galiosianti programos veikimo metu.
       -parinktis  Naudojant tik vieną „--parinkties“ raidę.
       :parinktis  Parinktis, pritaikoma tiesiogiai konkrečiam srautui prieš
                jo atlikimą ir nustelbianti ankstesnes nuostatas.
    
    MRL srauto sintaksė:
      [[prieiga][/išpynimo_metodas]://]URL[@[įrašas][:skyrius][-[įrašas][:skyrius]]] [:parametras=vertė ...]
    
      Daug bendrų --parinkčių gali būti naudojamos kaip specifinės :parinktys.
      Gali būti naudojama daugybė :parinktis=vertė porų.
    
    URL sintaksė:
      [file://]rinkmenos-pavadinimas     Plain media file
      http://ip:prievadas/rinkmena       HTTP URL
      ftp://ip:prievadas/rinkmena        FTP URL
      mms://ip:prievadas/rinkmena        MMS URL
      screen://                      Ekrano filmavimas
      [dvd://][įrenginys][@raw_įrenginys]  DVD įrenginys
      [vcd://][įrenginys]            VCD įrenginys
      [cdda://][įrenginys]           Garso CD įrenginys
      udp://[[<šaltinio adresas>]@[<bind adresas>][:<bind prievadas>]]
                                     Transliuojančio serverio siunčiamas UDP srautas
      vlc://pause:<sekundės>         Specialus įrašas grojaraščio atlikimo pristabdymui nurodytam laikui
      vlc://quit                     Specialus įrašas darbo su VLC baigimui

en: Use HDAPS, AMS, APPLESMC or UNIMOTION motion sensors to rotate the video
lt: Naudokite HDAPS, AMS, APPLESMC ar UNIMOTION judesio jutiklius vaizdo sukimui

en: Use Internet Explorer entered HTTP proxy server
lt: Naudoti HTTP įgaliotąjį serverį, nurodytą programoje „Internet Explorer“

en: Use RTP over RTSP (TCP)
lt: RTP naudoti vietoj RTSP (TCP)

en: Use S/PDIF when available
lt: Naudoti S/PDIF kai tik įmanoma

en: Use SAP cache
lt: Naudoti SAP podėlį

en: Use Software White adjust
lt: Naudoti programinį baltumą

en: Use Tiger for rendering
lt: Vaizdavimui naudoti Tiger

en: Use Variable BitRate. Default is to use Constant BitRate (CBR).
lt: Naudoti kintamą bitų dažnį. Numatytuoju atveju naudojamas pastovus bitų dažnis.

en: Use YUVP renderer
lt: Naudoti YUVP vaizdavimą

en: Use a local picture as logo on the video
lt: Vietinį paveikslėlį rodyti ant vaizdo kaip logotipą

en: Use a plugins cache
lt: Naudoti papildinių podėlį

en: Use a plugins cache which will greatly improve the startup time of VLC.
lt: Podėlio papildinio naudojimas žymiai prailgina VLC programos paleidimo laiką.

en: Use a skinned playlist
lt: Grojaraščiui naudoti apipavidalinimą

en: Use a sub&titles file
lt: Naudoti sub&titrų rinkmeną

en: Use as Desktop Background
lt: Naudoti kaip darbastalio foną

en: Use chapter codecs found in the segment.
lt: Naudoti skyriaus kodekus, rastus segmente.

en: Use custom skin
lt: Naudoti pasirinktiną apipavidalinimą

en: Use float32 output
lt: Naudoti float32 išvestį

en: Use hardware YUV->RGB conversions
lt: Naudoti aparatinį YUV->RGB konvertavimą

en: Use libv4l2
lt: Naudoti libv4l2

en: Use media library
lt: Naudoti fonoteką

en: Use native style
lt: Naudoti įprastą stilių

en: Use playback control?
lt: Naudoti grojimo valdiklius?

en: Use sequential numbers instead of timestamps
lt: Naudoti nuoseklų numeravimą vietoj laiko žymių

en: Use sequential numbers instead of timestamps for snapshot numbering
lt: Naudoti nuoseklų numeravimą vietoj laiko žymių numeruojant nuotraukas

en: Use shared memory
lt: Naudoti bendrąją atmintinę

en: Use shared memory to communicate between VLC and the X server.
lt: Bendravimui tarp VLC ir X serverio naudoti bendrąją atmintinę.

en: Use subtitle file
lt: Naudoti subtitrų rinkmeną

en: Use system codecs if available (better quality, but dangerous)
lt: Naudoti sistemos kodekus kai tik įmanoma (geresnė kokybė, bet pavojinga)

en: Use the complete preferences to configure custom caching values for each access module.
lt: Nustatykite podėlio vertes kiekvienam prieigos moduliui.

en: Use the rotate video filter instead of transform
lt: Vietoj transformavimo filtro naudokite sukimo filtrą

en: Use this to stream to a single computer. RTP headers will be added to the stream
lt: Naudokite šią parinktį srauto siuntimui tik į vieną kompiuterį. Prie srauto bus pridėtos RTP antraštės.

en: Use this when you know your stream is (or is not) encoded with Dolby Surround but fails to be detected as such. Even if the stream is not actually encoded with Dolby Surround, turning on this option might enhance your experience, especially when combined with the Headphone Channel Mixer.
lt: Naudokite tuomet, kai žinote, kad srautas yra (arba nėra) įkoduotas su „Dolby Surround“, tačiau tai automatiškai neaptinkama. Net jei srautas iš tiesų nėra įkoduotas su „Dolby Surround“, parinkties įjungimas gali sustiprinti jūsų patiriamus pojūčius, ypač kai kartu naudojant Ausinių kanalo maišiklį.

en: Use track length as maximum unit in seek?
lt: Takelio ilgį naudoti kaip didžiausią slinkties vienetą?

en: Used for statistics.
lt: Naudojama statistikai.

en: User
lt: Vartotojas

en: User name
lt: Vartotojo vardas

en: User name that will be requested to access the stream.
lt: Vartotojo vardas, kuriuo bus prašoma jungiantis prie srauto.

en: User name that will be used for the connection.
lt: Prisijungimui naudojamas vartotojo vardas.

en: User name the administrator will use to log into the internal HTTP server.
lt: Vartotojo vardas, kurį administratorius naudos prisijungimui prie vidinio HTTP serverio.

en: User name to be used for connection to the SOCKS proxy.
lt: Vartotojo vardas, naudojamas jungiantis prie SOCKS įgaliotojo serverio.

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: Uzbek
lt: Uzbekų

en: V&iew
lt: &Rodinys

en: VBR mode
lt: Kintam. bitų dažn.

en: VC-1 packetizer
lt: VC-1 įpaketintuvas

en: VC1 video demuxer
lt: VC1 vaizdo išpynimo metodas

en: VCD Format
lt: VCD formatas

en: VCD device
lt: VCD įrenginys

en: VCD input
lt: VCD įvestis

en: VIDEO_TS folder
lt: VIDEO_TS aplankas

en: VLC Debug Log (%s).rtfd
lt: VLC derinimo žurnalas (%s).rtfd

en: VLC can avoid creating window caption, frames, etc... around the video, giving a "minimal" window.
lt: VLC gali vengti kurti langų antraštes, rėmelius ir kt. aplink rodomą vaizdą, rodant „minimalų“ langą.

en: VLC can display messages on the video. This is called OSD (On Screen Display).
lt: VLC gali rodyti pranešimus tiesiai ant rodomo vaizdo ekrane. Tai vadinama ERP (Ekrane Rodomais Pranešimais)

en: VLC can embed its video output in an existing X11 window. This is the X identifier of that window (0 means none).
lt: VLC gali vaizdo išvestį įtalpinti į jau esantį X11 langą. Tai tokio lango X identidifatorius (0 reiškia, kad nenaudojama).

en: VLC can't recognize the input's format
lt: VLC negali atpažinti įvesties formato

en: VLC cannot open ANY capture device.Check the error log for details.
lt: VLC negali atverti JOKIO įrašymo įrenginio. Daugiau rasite klaidos pranešime.

en: VLC cannot set the DVD's title. It possibly cannot decrypt the entire disc.
lt: VLC negali nustatyti DVD pavadinimo. Galbūt nepavyksta iššifruoti viso disko.

en: VLC cannot use the device "%s", because its type is not supported.
lt: VLC negali naudoti „%s“ įrenginio, nes jo tipas nepalaikomas.

en: VLC could not connect to "%s:%d".
lt: VLC negali prisijungti prie „%s:%d“.

en: VLC could not connect to EyeTV.
    Make sure that you installed VLC's EyeTV plugin.
lt: VLC negali prisijungti prie EyeTV.
    Įsitikinkite, kad į VLC įdiegėte EyeTV papildinį.

en: VLC could not connect with the given server.
lt: VLC negali prisijungti prie nurodyto serverio.

en: VLC could not open the %s module.
lt: VLC negali atverti iškodavimo modulio %s.

en: VLC could not open the ALSA device "%s" (%s).
lt: VLC negali atverti „%s“ (%s) ALSA įrenginio.

en: VLC could not open the decoder module.
lt: VLC negali atverti iškodavimo modulio.

en: VLC could not open the encoder.
lt: VLC negali atverti įkodavimo priemonės.

en: VLC could not open the file "%s".
lt: VLC negali perskaityti „%s“ rinkmenos.

en: VLC could not open the video output module.
lt: VLC negali atverti vaizdo išvesties modulio.

en: VLC could not read the file.
lt: VLC negali perskaityti rinkmenos.

en: VLC crashed previously
lt: Praėjusį kartą VLC nulūžo

en: VLC does not support the audio or video format "%4.4s". Unfortunately there is no way for you to fix this.
lt: Garso ar vaizdo formato „%4.4s“ VLC programa nepalaiko. Deja, negalime pasiūlyti, kaip išspręsti šią problemą.

en: VLC failed to load the ASF header.
lt: VLC programai nepavyko įkelti ASF antraštės.

en: VLC is started from file association
lt: VLC paleista pagal rinkmenų susiejimus

en: VLC is unable to open the MRL '%s'. Check the log for details.
lt: VLC negali atverti MRL „%s“. Daugiau detalių rasite žurnale.

en: VLC media player
lt: VLC leistuvė

en: VLC media player Help
lt: VLC leistuvės žinynas

en: VLC media player Help...
lt: VLC leistuvės žinynas...

en: VLC media player is a free media player, encoder and streamer that can read from files, CDs, DVDs, network streams, capture cards and even more!
    VLC uses its internal codecs and works on essentially every popular platform.
lt: VLC yra nemokama laisvai platinama leistuvė, įkoduojanti ir transliuojanti tai, ką gali nuskaityti ne tik iš rinkmenų, CD, DVD, tinklo srautų, įrašymo įrenginių.
    VLC naudoja savo vidines kodavimo priemones ir veikia visose populiariausiose operacinėse sistemose.

en: VLC media player updates
lt: VLC leistuvės atnaujinimai

en: VLC normally uses Freetype for rendering, but this allows you to use svg for instance.
lt: VLC paprastai vaizdavimui naudoja Freetype, bet ši nuostata leidžia jums vietoj to naudoti SVG.

en: VLC preferences
lt: VLC parinktys

en: VLC skins website
lt: VLC apipavidalinimų svetainėje

en: VLC version %s (%s)
lt: VLC versija %s (%s)

en: VLC was brought to you by:
lt: VLC kūrėjai:

en: VLC was unable to save the meta data.
lt: VLC negali įrašyti metaduomenų.

en: VLC will keep playing the current playlist item.
lt: VLC nuolatos gros dabartinį grojaraščio įrašą.

en: VLC will keep playing the playlist indefinitely.
lt: VLC nuolatos gros grojaraščio turinį.

en: VLC will randomly play files in the playlist until interrupted.
lt: VLC atsitiktine tvarka gros grojaraštyje esančias rinkmenas iki nutraukimo

en: VLC will start with just an icon in your taskbar
lt: Paleidus VLC, leistuvė bus rodoma tik sistemos dėkle

en: VLC's connection to the given server was rejected.
lt: VLC prisijungimas prie nurodyto serverio buvo atmestas.

en: VLC's implementation of Video On Demand
lt: Vaizdo pagal pareikalavimą (angl. Video On Demand) VLC leistuvėje

en: VLM conf (*.vlm);;All (*)
lt: VLM konf (*.vlm);;Viskas (*)

en: VLM configuration file
lt: VLM konfigūracijos rinkmena

en: VLM configurator
lt: VLM valdyklė

en: VLM remote control interface
lt: VLM nuotolinio valdymo sąsaja

en: VNC Host
lt: VNC mazgas

en: VNC Password
lt: VNC slaptažodis

en: VNC Port
lt: VNC prievadas

en: VNC hostname or IP address.
lt: VNC serverio pavadinimas arba IP adresas.

en: VNC password.
lt: VNC slaptažodis.

en: VOC demuxer
lt: VOC išpynimo metodas

en: Value of the audio channels levels
lt: Garso kanalų lygių reikšmė

en: Various audio and video decoders/encoders delivered by the FFmpeg library. This includes (MS)MPEG4, DivX, SV1,H261, H263, H264, WMV, WMA, AAC, AMR, DV, MJPEG and other codecs
lt: Įvairios garso ir vaizdo iškodavimo ir įkodavimo priemonės iš FFmpeg bibliotekos. Įtraukti (MS)MPEG4, DivX, SV1,H261, H263, H264, WMV, WMA, AAC, AMR, DV, MJPEG ir kiti kodekai

en: Verbosity
lt: Detalumo lygis

en: Verbosity (0,1,2)
lt: Detalumas (0, 1, 2)

en: Verbosity Level
lt: Detalumo lygis

en: Version
lt: Versija

en: Vertical
lt: Vertikali

en: Vertical centering
lt: Vertikalus centravimas

en: Vertical flip
lt: Apversti vertikaliai

en: Vertical offset
lt: Vertikalus nuotolis

en: Vertical offset between the border of the screen and the displayed text (in pixels, defaults to 30 pixels).
lt: Nuotolis vertikalioje ašyje nuo ekrano iki rodomo teksto (pikseliais, numatytas 30 pikselių).

en: Very short backwards jump
lt: Ypač mažas peršokimas atgal

en: Very short forward jump
lt: Ypač mažas peršokimas į priekį

en: Very short jump length
lt: Ypač mažo peršokimo dydis

en: Very short jump length, in seconds.
lt: Ypač mažo peršokimo dydis, sekundėmis.

en: Video
lt: Vaizdas

en: Video &Track
lt: Vaizdo &takelis

en: Video Auto Scaling
lt: Automatinis vaizdo dydžio priderinimas

en: Video CD (VCD 1.0, 1.1, 2.0, SVCD, HQVCD) input
lt: Vaizdo CD (VCD 1.0, 1.1, 2.0, SVCD, HQVCD) įvestis

en: Video Effects
lt: Vaizdo efektai

en: Video Files
lt: Vaizdo rinkmenos

en: Video Filter
lt: Vaizdo filtras

en: Video Manager
lt: Vaizdo tvarkyklė

en: Video On Demand ( VOD )
lt: Vaizdas pagal pareikalavimą (VOD)

en: Video Settings
lt: Vaizdo nuostatos

en: Video Settings not saved
lt: Vaizdo nuostatos neįrašytos

en: Video Track
lt: Vaizdo takelis

en: Video X coordinate
lt: Vaizdo X koordinatė

en: Video Y coordinate
lt: Vaizdo Y koordinatė

en: Video acceleration not available
lt: Vaizdo spartinimas negalimas

en: Video alignment
lt: Vaizdo lygiuotė

en: Video aspect ratio
lt: Vaizdo santykis

en: Video bitrate
lt: Vaizdo bitų dažnis

en: Video bitrate tolerance
lt: Vaizdo bitų dažnio tolerancija

en: Video bitrate tolerance in kbit/s.
lt: Vaizdo bitų dažnio tolerancija, kbit/s.

en: Video capture
lt: Vaizdo įrašymas

en: Video capture (Video4Linux)
lt: Vaizdo įrašymas (Video4Linux)

en: Video codec
lt: Vaizdo kodavimas

en: Video codecs
lt: Vaizdo kodavimas

en: Video cropping
lt: Vaizdo apkirpimas

en: Video decoder using openmash
lt: Vaizdo iškodavimas naudoja openmash

en: Video device
lt: Vaizdo įrenginys

en: Video device name
lt: Vaizdo įrenginio pavadinimas

en: Video encoder
lt: Vaizdo įkodavimas

en: Video encoder (using OpenMAX IL)
lt: Vaizdo įkodavimas (naudoja OpenMAX IL)

en: Video filter
lt: Vaizdo filtras

en: Video filter module
lt: Vaizdo filtro moduliai

en: Video filters
lt: Vaizdo filtrai

en: Video filters are used to process the video stream.
lt: Vaizdo apdorojimo filtrai.

en: Video filters will be applied to the video stream.
lt: Vaizdo filtrai pritaikomi vaizdo srautams.

en: Video filters will be applied to the video streams (after overlays are applied). You can enter a colon-separated list of filters.
lt: Vaizdo filtrai bus pritaikomi vaizdo srautams (po perdangų pritaikymo). Galite nurodyti dvitaškiais atskirtų filtrų sąrašą.

en: Video frame-rate
lt: Vaizdo kadrų dažnis

en: Video height
lt: Vaizdo aukštis

en: Video input
lt: Vaizdo įvestis

en: Video input chroma format
lt: Vaizdo įvesties spalvos formatas

en: Video input frame rate
lt: Vaizdo įvesties kadrų dažnis

en: Video input pin
lt: Vaizdo įvesties kaištelis

en: Video memory
lt: Vaizdo atmintis

en: Video memory buffer height.
lt: Vaizdo atminties buferio aukštis.

en: Video memory buffer width.
lt: Vaizdo atminties buferio plotis.

en: Video memory output
lt: Vaizdo atminties išvestis

en: Video output URL
lt: Vaizdo išvesties URL

en: Video output access method
lt: Vaizdo išvesties priėjimo būdas

en: Video output filter module
lt: Vaizdo išvesties filtro moduliai

en: Video output module
lt: Vaizdo išvesties modulis

en: Video output modules
lt: Vaizdo išvesties moduliai

en: Video output muxer
lt: Vaizdo išvesties tankintuvas

en: Video output pin
lt: Vaizdo išvesties kaištelis

en: Video port
lt: Vaizdo prievadas

en: Video post processing filter
lt: Vaizdo galutinio apdorojimo filtrai

en: Video quality post-processing level
lt: Vaizdo kokybės galutinio apdorojimo lygis

en: Video scaling
lt: Vaizdo dydžio priderinimas

en: Video scaling factor
lt: Vaizdo dydžio priderinimo lygis

en: Video scaling filter
lt: Vaizdo dydžio priderinimo filtras

en: Video settings
lt: Vaizdo nuostatos

en: Video size
lt: Vaizdo dydis

en: Video snapshot directory (or filename)
lt: Vaizdo nuotraukų aplankas (arba rinkmenos pavadinimas)

en: Video snapshot file prefix
lt: Nuotraukų rinkmenų pavadinimų pradžia

en: Video snapshot format
lt: Vaizdo nuotraukų formatas

en: Video snapshot height
lt: Vaizdo nuotraukos aukštis

en: Video snapshot width
lt: Vaizdo nuotraukos plotis

en: Video snapshots
lt: Vaizdo nuotraukos

en: Video standard (Default, SECAM, PAL, or NTSC).
lt: Vaizdo standartas (numatytasis, SECAM, PAL ar NTSC)

en: Video title
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Video transformation filter
lt: Vaizdo transformavimo filtras

en: Video width
lt: Vaizdo plotis

en: Video4Linux input
lt: Video4Linux įvestis

en: Video4Linux2 Compressed A/V
lt: Video4Linux2 suspaustas G/V

en: Video4Linux2 input
lt: Video4Linux2 įvestis

en: VideoLAN Website...
lt: VideoLAN svetainė...

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

en: Vietnamese (VISCII)
lt: Vietnamiečių (VISCII)

en: Vietnamese (Windows-1258)
lt: Vietnamiečių (Windows-1258)

en: Visualization
lt: Vaizdiniai

en: Visualization:
lt: Vaizdinys:

en: Visualizations
lt: Vaizdiniai

en: Visualizations selector
lt: Vaizdinių parinkimas

en: Visualizer
lt: Vaizdinys

en: Visualizer filter
lt: Vaizdinio filtras

en: Vobsub subtitles parser
lt: Vobsub subtitrų analizatorius

en: Vocal
lt: Balsas

en: Voice activity detection
lt: Balso atpažinimas

en: Vol #
lt: Dalies Nr.

en: Vol max #
lt: Paskutinės dalies Nr.

en: Volapuk
lt: Volapukų

en: Volume
lt: Garsumas

en: Volume %d%%
lt: Garsumas %d%%

en: Volume Control
lt: Garsumo valdymas

en: Volume Down
lt: Patildyti

en: Volume Set
lt: Dalių rinkinys

en: Volume Up
lt: Pagarsinti

en: Volume down
lt: Patylinti

en: Volume normalization
lt: Garso normalizavimas

en: Volume normalizer
lt: Garsumo normalizavimas

en: Volume of the audio input (if supported by the v4l2 driver).
lt: Garso įvesties garsumas (jei tai palaiko v4l2 tvarkyklė).

en: Volume up
lt: Pagarsinti

en: Volume: %d%%
lt: Garsumas: %d%%

en: Vorbis audio decoder
lt: Vorbis garso iškodavimas

en: Vorbis audio encoder
lt: Vorbis garso įkodavimas

en: Vorbis audio packetizer
lt: Vorbis garso įpaketintuvas

en: Vorbis is a free audio codec (useable with OGG)
lt: Vorbis yra laisvas garso kodekas (naudojamas su OGG)

en: Vout filters
lt: Vout filtrai

en: Vout/Overlay
lt: Skaldymas/Perdengimas

en: Vu meter
lt: Spidometras

en: WAV demuxer
lt: WAV išpynimo metodas

en: WAV muxer
lt: WAV tankintuvas

en: WMServer RTSP dialect
lt: WMServer RTSP dialektas

en: WMV (Windows Media Video) 1 (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
lt: WMV (Windows Media Video) 1 (naudojamas su MPEG TS, MPEG1, ASF ir OGG)

en: WMV (Windows Media Video) 2 (useable with MPEG TS, MPEG1, ASF and OGG)
lt: WMV (Windows Media Video) 2 (naudojamas su MPEG TS, MPEG1, ASF ir OGG)

en: WPL playlist import
lt: WPL grojaraščio įkėlimas

en: Wall
lt: Siena – skaldymas į ekranus

en: Wall video filter
lt: Sienos vaizdo filtras

en: Wallpaper
lt: Darbastalio fono paveikslas

en: Warning: the key is already assigned to "
lt: Perspėjimas: klavišas jau priskirtas prie "

en: Water effect
lt: Vandens efektas

en: Wave
lt: Bangos

en: Wave video filter
lt: Bangos vaizdo filtras

en: Waves
lt: Bangos

en: We just found an older version of VLC's preferences files.
lt: Mes ką tik aptikome senesnės VLC versijos parinkčių rinkmeną.

en: We would like to thank the whole VLC community, the testers, our users and the following people (and the missing ones...) for their collaboration to create the best free software.
lt: Norėtume padėkoti visai VLC bendruomenei, testuotojams, mūsų naudotojams ir kitiems toliau išvardintiems žmonėms (ir tiems, kurie nepaminėti) už jų indėlį kuriant geriausią programinę įrangą.

en: Web Interface
lt: Žiniatinklio sąsaja

en: Website
lt: Svetainė

en: Weighted prediction for B-frames.
lt: .

en: Welsh
lt: Velsiečių

en: Western European (Latin-9)
lt: Vakarų Europos (Latin-9)

en: Western European (Windows-1252)
lt: Vakarų Europos (Windows-1252)

en: Wet
lt: Drėgna

en: Wet mix
lt: Drėgnumas

en: When possible, the input stream will be recorded instead of using the stream output module
lt: Kai tik įmanoma, įvesties srautas bus įrašinėjamas, o ne naudojamas srauto išvesties modulis

en: When this is enabled, the interface will show a dialog box each time some user input is required.
lt: Pasirinkus, sąsaja rodys langus, prireikus naudotojo įsikišimo.

en: When this is enabled, the preferences and/or interfaces will show all available options, including those that most users should never touch.
lt: Pasirinkus, pasirinkimai ir/arba sąsajos bus rodomi su visomis galimomis parinktimis, įskaitant ir tas, kurių vartotojui nederėtų keisti.

en: When this is set, the SAP parser will discard some non-compliant announcements.
lt: Jei pasirinkta, SAP analizatorius atmes kai kuriuos nesuprantamus skelbimus.

en: When track starts playing
lt: Takelio grojimo metu

en: When using the PVR input (or a very irregular source), you should set this to 10000.
lt: Kai naudojama PVR įvestis (ar labai nereguliarus šaltinis), turėtumėte čia nurodyti vertę 10000.

en: When using the one instance only option, enqueue items to playlist and keep playing current item.
lt: Kai naudojama tik vienos leidžiamos programos parinktis, naujus įrašus dėti į eilę grojaraštyje, nepertraukiant tuo metu atliekamo kūrinio.

en: Which font description to use if the Kate stream does not specify particular font parameters (name, size, etc) to use. A blank name will let Tiger choose font parameters where appropriate.
lt: Naudotinos spalvos apibūdinimas, jei Kate sraute nenurodyti naudotini  saviti šrifto parametrai (pavadinimas, dydis...). Palikus tuščius laukelius, „Tiger“ pasirinks tuo metu tinkamus šrifto parametrus.

en: White
lt: Balta

en: White Blue
lt: Baltos mėlynumas

en: White Green
lt: Baltos žalumas

en: White Level for Blue
lt: Baltos lygis mėlynumui

en: White Level for Green
lt: Baltos lygis žalumui

en: White Level for Red
lt: Baltos lygis raudonumui

en: White Red
lt: Baltos raudonumas

en: Wide-band (16kHz)
lt: Plačiajuostis (16kHz)

en: Width
lt: Plotis

en: Width of the snapshot image.
lt: Rodomo vaizdo nuotraukos plotis.

en: Width of the stream to capture (-1 for autodetect).
lt: Įrašomo srauto plotis (-1 automatiniam aptikimui).

en: Width of the stream to capture (-1 for autodetection).
lt: Nuskaitomo srauto plotis (-1 automatiniam aptikimui).

en: Width of the virtual room
lt: Menamo kambario plotis

en: Width of video or subtitle elementary streams
lt: Vaizdo arba subtitrų elementariųjų srautų plotis

en: Win32 font renderer
lt: Win32 šriftų vaizdavimas

en: Win32 waveOut extension output
lt: Win32 waveOut prievardžio išvestis

en: Window
lt: Langas

en: Window decorations
lt: Langų apipavidalinimai

en: Window properties
lt: Lango nuostatos

en: Windows GAPI video output
lt: Windows GAPI vaizdo išvestis

en: Windows GDI video output
lt: Windows GDI vaizdo išvestis

en: Windows Media NSC metademux
lt: Windows Media NSC meta išpynimo metodas

en: Windows Service interface
lt: Windows paslaugos sąsaja

en: Windows configuration of the last skin used. This option is updated automatically, do not touch it.
lt: Langai naudoja paskiausias išvaizdos nuostatas. Ši parinktis nustatyta automatiškai, nekeiskite jos.

en: Windows opacity between 0.1 and 1
lt: Lango nepermatomumas tarp 0,1 ir 1

en: Wolof
lt: Volofo

en: Write every 128th miniframe to a folder.
lt: Kas 128-ojo kadro miniatiūrą įrašyti į aplanką.

en: Write process id to file
lt: Rašyti proceso ID į rinkmeną

en: Writes process id into specified file.
lt: Rašo proceso ID į nurodytą rinkmeną.

en: X Screensaver disabler
lt: X ekrano užsklanda išjungta

en: X coordinate
lt: X koordinatė

en: X coordinate of the bargraph.
lt: Stulpelinės diagramos x koordinatė.

en: X coordinate of the encoded subtitle
lt: Įkoduojamo subtitro X koordinatė

en: X coordinate of the logo. You can move the logo by left-clicking it.
lt: Logotipo X koordinatė. Galite tempti logotipą spragtelėję kairiu klavišu.

en: X coordinate of the mask.
lt: Kaukės X koordinatė

en: X coordinate of the rendered subtitle
lt: Vaizduojamo subtitro X koordinatė

en: X coordinate of the upper left corner in the mosaic if non negative.
lt: Mozaikos viršutinio kairiojo kampo X koordinatė, jei nėra negatyvo.

en: X offset
lt: X poslinkis

en: X offset, from the left screen edge.
lt: X poslinkis, nuo kairiojo ekrano krašto.

en: X window
lt: X langas

en: X11 display
lt: X11 ekranas

en: X11 hardware display to use.
    By default, VLC will use the value of the DISPLAY environment variable.
lt: Naudotinas X11 aparatinės įrangos ekranas.
    Numatytuoju atveju, VLC naudos „DISPLAY“ aplinkos kintamojo vertę.

en: X11 hardware display to use. By default VLC will use the value of the DISPLAY environment variable.
lt: Naudotinas X11 įrangos ekranas. Numatytuoju atveju VLC naudos aplinkoskintamojo DISPLAY vertę.

en: X11 video output (XCB)
lt: X11 vaizdo išvestis (XCB)

en: X11 video window (XCB)
lt: X11 vaizdo langas (XCB)

en: XA demuxer
lt: XA išpynimo metodas

en: XDG screen saver inhibition
lt: XDG ekrano užsklandos sustabdymas

en: XDG-screensaver
lt: XDG ekrano užsklanda

en: XML Parser (using libxml2)
lt: XML analizatorius (naudoja libxml2)

en: XML Shareable Playlist Format (XSPF)
lt: XML dalinamasis grojaraščio formatas (XSPF)

en: XOSD interface
lt: XOSD sąsaja

en: XSPF playlist (*.xspf)
lt: XSPF grojaraštis (*.xspf)

en: XSPF playlist export
lt: XSPF grojaraščio eksportavimas

en: XSPF playlist import
lt: XSPF grojaraščio importavimas

en: XSPF playlist|*.xspf|M3U file|*.m3u|HTML playlist|*.html
lt: XSPF grojaraštis|*.xspf|M3U rinkmena|*.m3u|HTML grojaraštis|*.html

en: XVideo adaptor number
lt: XVideo adapterio numeris

en: XVideo hardware adaptor to use. By default, VLC will use the first functional adaptor.
lt: Naudotinas XVideo aparatinis ekranas. Numatytuoju atveju VLC naudos aplinkos kintamojo DISPLAY reikšmę.

en: XVideo output (XCB)
lt: XVideo išvestis (XCB)

en: Y coordinate
lt: Y koordinatė

en: Y coordinate of the bargraph.
lt: Stulpelinės diagramos y koordinatė.

en: Y coordinate of the encoded subtitle
lt: Įkoduojamo subtitro Y koordinatė

en: Y coordinate of the logo. You can move the logo by left-clicking it.
lt: Logotipo Y koordinatė. Galite tempti logotipą spragtelėję kairiu klavišu.

en: Y coordinate of the mask.
lt: Kaukės Y koordinatė

en: Y coordinate of the rendered subtitle
lt: Vaizduojamo subtitro Y koordinatė

en: Y coordinate of the upper left corner in the mosaic if non negative.
lt: Mozaikos viršutinio kairiojo kampo Y koordinatė, jei nėra negatyvo.

en: Y offset
lt: Y poslinkis

en: Y offset, down from the top.
lt: Y poslinkis, žemyn nuo viršaus

en: YUV output
lt: YUV išvestis

en: YUV video output
lt: YUV vaizdo išvestis

en: YUV4MPEG2 header (default disabled)
lt: YUV4MPEG2 antraštė (paprastai išjungta)

en: YUVP converter
lt: YUVP keitiklis

en: Yellow
lt: Geltona

en: Yes
lt: Taip

en: Yiddish
lt: Jidiš

en: Yoruba
lt: Joruba

en: You are using the Qt4 Interface.
lt: Jūs naudojate Qt4 sąsają.

en: You can choose to disable some CPU accelerations here. Use with extreme care!
lt: Galite išjungti kai kuriuos kompiuterio darbą spartinančius procesus. Naudokite ypač atsargiai!

en: You can completely disable the audio output. The audio decoding stage will not take place, thus saving some processing power.
lt: Jūs galite visiškai atsisakyti garso išvesties. Nebeliks garso iškodavimo etapo, tad bus sutaupyta šiek tiek sistemos išteklių.

en: You can completely disable the video output. The video decoding stage will not take place, thus saving some processing power.
lt: Galite visiškai atsisakyti vaizdo išvesties. Vaizdo iškodavimo etapo nebebus, taigi tausojami sistemos ištekliai.

en: You can disable all transparency effects if you want. This is mainly useful when moving windows does not behave correctly.
lt: Jei norite, galite išjungti visus skaidrumo efektus. Tai gali būti naudinga, kai judanami langai elgiasi netinkamai.

en: You can enforce the height of the video snapshot. By default it will keep the original height (-1). Using 0 will scale the height to keep the aspect ratio.
lt: Galite nurodyti priverstinai naudojamą vaizdo nuotraukos aukštį. Numatytuoju atveju bus išlaikomas tikrasis vaizdo aukštis (-1). Naudojant 0, aukštis bus priderinamas prie nurodyto vaizdo dydžio santykio.

en: You can enforce the image height. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
lt: Galite nurodyti paveikslėlio aukštį. Numatytuoju atveju (-1) VLC pritaikys jį prie vaizdo savybių.

en: You can enforce the image width. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
lt: Galite nurodyti paveikslėlio plotį. Numatytuoju atveju (-1) VLC pritaikys jį prie vaizdo savybių.

en: You can enforce the position of the top left corner of the video window (X coordinate).
lt: Jūs galite privertinai nurodyti viršutinį kairį vaizdo lango kampą (X koordinatė).

en: You can enforce the position of the top left corner of the video window (Y coordinate).
lt: Jūs galite privertinai nurodyti viršutinį kairį vaizdo lango kampą (Y koordinatė).

en: You can enforce the teletext position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg. 6 = top-right).
lt: Galite priverstinai naudoti pasirinktą teleteksto lygiuotę rodomame vaizde (0 = centras, 1 = kairė, 2 = dešinė, 4 = viršus, 8 = apačia, taip pat galite naudoti šių verčių kombinacijas, pvz., 6 = viršutinis dešinysis kampas).

en: You can enforce the video height. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
lt: Galite nustatyti priverstinai naudojamą vaizdo aukštį. Numatytuoju atveju (-1) VLC prisitaikys prie vaizdo savybių.

en: You can enforce the video width. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
lt: Galite nustatyti priverstinai naudojamą vaizdo plotį. Numatytuoju atveju (-1) VLC prisitaikys prie vaizdo savybių.

en: You can enforce the width of the video snapshot. By default it will keep the original width (-1). Using 0 will scale the width to keep the aspect ratio.
lt: Galite nurodyti priverstinai naudojamą vaizdo nuotraukos plotį. Numatytuoju atveju bus išlaikomas tikrasis vaizdo plotis (-1). Naudojant 0, plotis bus priderinamas prie nurodyto vaizdo dydžio santykio.

en: You can enter here a default stream output chain. Refer to the documentation to learn how to build such chains. Warning: this chain will be enabled for all streams.
lt: Čia galite įvesti pagrindinį srauto išvesties kanalą. Norėdami išmokti kurti tokius kanalus, skaitykite dokumentaciją. Įspėjimas: šis kanalas bus įgalintas visiems srautams.

en: You can force the audio output frequency here. Common values are -1 (default), 48000, 44100, 32000, 22050, 16000, 11025, 8000.
lt: Čia galite priverstinai nurodyti išvedamo garso dažnumą. Galimos vertės: -1 (numatyta), 48000, 44100, 32000, 22050, 16000, 11025, 8000.

en: You can give a comma-separated list of inputs that will be concatenated together after the normal one.
lt: Galite nurodyti įvestis (jas atskirdami kableliais), kurios bus sujungtos kartu į vieną.

en: You can manually give a list of bookmarks for a stream in the form "{name=bookmark-name,time=optional-time-offset,bytes=optional-byte-offset},{...}"
lt: Galite rankiniu būdu sudaryti žymelių sąrašą srauto transliavimui formatu „{name=žymelės-pavadinimas,time=pasirinktas-laiko-dydis,bytes=pasirinktas-baitų-dydis},{...}“

en: You can manually select a language for the interface. The system language is auto-detected if "auto" is specified here.
lt: Galite patys išsirinkti norimą sąsajos kalbą. Sistemos kalba automatiškai aptinkama nustačius „auto“.

en: You can select "additional interfaces" for VLC. They will be launched in the background in addition to the default interface. Use a colon separated list of interface modules. (common values are "rc" (remote control), "http", "gestures" ...)
lt: Jūs galite pasirinkti „papildomas sąsajas“ VLC leistuvei. Jos bus paleidžiamos pagrindinės sąsajos fone. Sudarykite dvitaškiais atskirtų sąsajos modulių sąrašą. (bendru atveju galimos vertės: „rc“ (nuotolinis valdymas), „http“, „gestures“ ...)

en: You can select control interfaces for VLC.
lt: Galite pasirinkti VLC valdymo sąsają.

en: You can select local files with the following list and buttons.
lt: Galite pasirinkti vietines rinkmenas naudodamiesi pateikiamu sąrašu ir mygtukais.

en: You can select which memory copy module you want to use. By default VLC will select the fastest one supported by your hardware.
lt: Galite pasirinkti norimą naudoti atminties kopijavimo modulį. Numatytuoju atveju VLC pasirinks greičiausią iš tų, kuriuos palaiko jūsų aparatinė įranga.

en: You can set the default audio output volume here, in a range from 0 to 1024.
lt: Čia galite nurodyti numatytąjį garsumo lygį iš intervalo tarp 0 ir 1024.

en: You can use this option to place the subtitles under the movie, instead of over the movie. Try several positions.
lt: Galite naudoti šią parinktį norėdami nurodyti sustitrų buvimo vietą po vaizdu, o ne virš vaizdo. Išmėginkite keletą padėčių.

en: You can zoom the video by the specified factor.
lt: Jūs galite padidinti arba sumažinti rodomą vaizdą.

en: You have the latest version of VLC media player.
lt: Jūs turite naujausią VLC versiją.

en: You have two choices:
     - The interface will resize to the native video size
     - The video will fit to the interface size
     By default, interface resize to the native video size.
lt: Galimi du pasirinkimai:
     - sąsajos langas prisitaiko prie vaizdo tikro dydžio;
     - rodomas vaizdas pritaikomas prie sąsajos lango.
     Numatytuoju atveju sąsajos langas prisitaiko prie vaizdo.

en: You just need to fill one of the three following parameters, VLC will autodetect the other using the original aspect ratio
lt: Jums tereikia užpildyti vieną iš šių parametrų, o VLC automatiškai aptiks kitus naudodamasi originaliu vaizdo santykiu

en: You must set a name for the profile.
lt: Jūs privalote pavadinti profilį.

en: Your Mac does not seem to be equipped with a suitable input device. Please check your connectors and drivers.
lt: Regis jūsų Mac neaprūpintas tinkamu įvesties įrenginiu. Patikrinkite jungiklius ir tvarkykles.

en: Your account was rejected.
lt: Jūsų vartotojas buvo atmestas

en: Your connection attempt to the server was rejected.
lt: Jūsų prisijungimas prie serverio buvo atmestas.

en: Your input can't be opened
lt: Jūsų įvestis negali būti atverta

en: Your password was rejected.
lt: Jūsų slaptažodis nepriimtas

en: Your window manager does not provide a list of applications.
lt: Jūsų langų tvarkyklė nepateikia programų sąrašo.

en: ZPL playlist import
lt: ZPL grojaraščio įkėlimas

en: Zip access
lt: Zip prieiga

en: Zip files filter
lt: Zip rinkmenų filtras

en: Zone 0: Top gradient
lt: 0 zona: viršutinis gradientas

en: Zone 0:top
lt: 0 zona: viršus

en: Zone 1: Right gradient
lt: 1 zona: dešinysis gradientas

en: Zone 1:right
lt: 1 zona: dešinė

en: Zone 2: Bottom gradient
lt: 2 zona: apatinis gradientas

en: Zone 2:bottom
lt: 2 zona: apačia

en: Zone 3: Left gradient
lt: 3 zona: kairysis gradientas

en: Zone 3:left
lt: 3 zona: kairė

en: Zone 4: Summary gradient
lt: 4 zona: apibendrintas gradientas

en: Zones on left / right side
lt: Zonos kairėje / dešinėje pusėje

en: Zoom
lt: Mastelis

en: Zoom mode: %s
lt: Mastelio veiksena: %s

en: Zoom video
lt: Vaizdo didinimas

en: Zooming reset
lt: Atstatyti mastelį

en: [0=off, 1=on, -1=auto].
lt: [0=išjungta, 1=įjungta, -1=auto].

en: [Boxes]
lt: [Skydeliai]

en: [Display]
lt: [Ekranas]

en: [Filebrowser]
lt: [Rinkmenų naršyklė]

en: [Global]
lt: [Bendri]

en: [Loop]
lt: [Kartoti]

en: [Miscellaneous]
lt: [Kita]

en: [Player]
lt: [Leistuvė]

en: [Playlist]
lt: [Grojaraštis]

en: [Random]
lt: [Atsitiktinai]

en: [Repeat]
lt: [Kartoti]

en: [cdda:][device][@[track]]
lt: [cdda:][įrenginys][@[takelis]]

en: [vcd:][device][@[title][,[chapter]]]
lt: [vcd:][įrenginys][@[takelis][,[skyrius]]]

en: \ sending bitrate  :   %6.0f kb/s
lt: \ siunčiamas bitų dažnis  :   %6.0f kb/s

en: add --advanced to your command line to see advanced options.
lt: norėdami matyti sudėtingesnes parinktis, prie komandinės eilutės pridėkite „--advanced“.

en: all
lt: visi

en: ask for extra verbosity when displaying help
lt: klausti apie ypatingą detalumą rodant pagalbą

en: bits
lt: bitai

en: blocks
lt: blokai

en: boolean
lt: loginė reikšmė

en: buffers
lt: buferiai

en: cbr
lt: past

en: clean effects
lt: išvalyti efektus

en: collapse
lt: sutraukti

en: dc1394 input
lt: dc1394 įvestis

en: decoder
lt: iškodavimas

en: default
lt: numatyta

en: device, fifo or filename
lt: įrenginys, fifo arba rinkmenos pavadinimas

en: device, fifo or filename to write yuv frames too.
lt: įrenginys, fifo arba rinkmenos pavadinimas, į kurį taip pat rašomi yuv kadrai

en: disabled
lt: išjungta

en: end
lt: pabaiga

en: expand
lt: išplėsti

en: extended selection list
lt: išplėstas pasirinkimo sąrašas

en: fast
lt: greitai

en: filename for stream (helper setting for dst)
lt: srauto rinkmenos pavadinimas (pagalbinė paskirties nuostata)

en: fixed
lt: pastovus

en: float
lt: trupmeninis skaičius

en: fnordlicht options
lt: fnordlicht parinktys

en: force coding frame as separate interlaced fields
lt: priverstinai kadrą koduoti kaip atskirus pereinančius laukus

en: force coding frame as single picture
lt: priverstinai kadrą koduoti kaip vieną paveikslėlį

en: frames
lt: kadrai

en: iSight Capture Input
lt: iSight įrašymo įvestis

en: iTunes Music Library importer
lt: iTunes muzikos bibliotekos importavimas

en: if you want the AtmoLight control software to be launched by VLC, enter the complete path of AtmoWinA.exe here.
lt: Jei norite AtmoLight valdyti su VLC, įveskite pilną kelią iki AtmoWinA.exe čia.

en: integer
lt: sveikasis skaičius

en: key
lt: klavišas

en: last.fm username or password is incorrect. Please verify your settings and relaunch VLC.
lt: last.fm vartotojo vardas arba slaptažodis yra neteisingas. Prašome patikrinti nuostatas ir iš naujo paleisti VLC.

en: last.fm: Authentication failed
lt: last.fm: atpažinimo klaida

en: libprojectM effect
lt: libprojectM efektas

en: main program
lt: pagrindinė programa

en: middle position (in %)
lt: vidurio padėtis (%)

en: motion
lt: judesys

en: motion control interface
lt: judesio valdymo sąsaja

en: no
lt: ne

en: no configuration option will be loaded nor saved to config file
lt: neįkels ir neįrašys jokių konfigūracijos parinkčių

en: none
lt: nenaudoti

en: normal
lt: vidutiniškai

en: offsets
lt: poslinkiai

en: packetizer
lt: įpaketintuvas

en: packets
lt: paketai

en: play list
lt: grojaraštis

en: print a list of available modules
lt: spausdinti galimų modulių sąrašą

en: print a list of available modules with extra detail
lt: spausdinti ypač detalų galimų modulių sąrašą

en: print help for VLC (can be combined with --advanced and --help-verbose)
lt: spausdina VLC pagalbą (gali būti naudojama kartu su  --advanced ir --help-verbose)

en: print help for VLC and all its modules (can be combined with --advanced and --help-verbose)
lt: spausdinti VLC pagalbą ir visiems moduliams (gali būti naudojama kartu su  --advanced ir --help-verbose)

en: print help on a specific module (can be combined with --advanced and --help-verbose). Prefix the module name with = for strict matches.
lt: spausdinti pagalbą nurodytam moduliui (gali būti kartu naudojama su „--advanced“ ir --help-verbose). Priešdėlis modulio pavadinimui su = griežtam atitikimui.

en: print version information
lt: spausdinti informaciją apie versiją

en: projectM configuration file
lt: projectM konfigūracijos rinkmena

en: projectM preset path
lt: projectM derinių kelias

en: reset the current config to the default values
lt: atstatyti numatytąsias konfigūracijos vertes

en: resets the current plugins cache
lt: atstato dabartinių papildinių podėlį

en: sec.
lt: s

en: selection list
lt: pasirinkimo sąrašas

en: slow
lt: lėtai

en: spatial
lt: erdvinis

en: string
lt: žodis

en: temporal
lt: laikinas

en: type
lt: tipas

en: unknown type
lt: nežinomas tipas

en: use alternate config file
lt: naudoti kitą konfigūracijos rinkmeną

en: v4l2 controls
lt: v4l2 valdikliai

en: v4l2 driver controls
lt: v4l2 tvarkyklės valdiklis

en: v4l2 driver controls, if supported by your v4l2 driver.
lt: v4l2 tvarkyklės valdikliai, jei juos palaiko jūsų v4l2 tvarkyklė.

en: vbr
lt: kint

en: vcdx://[device-or-file][@{P,S,T}num]
lt: vcdx://[įrenginys-ar-rinkmena][@{P,S,T}num]

en: vlc-snap
lt: vlc-nuotrauka

en: yes
lt: taip

en: yes: %@ @ %@ kb/s
lt: taip: %@ @ %@ kb/s

en: yes: from %@ to %@ secs
lt: taip: nuo %@ iki %@ s

en: | @name logo-file STRING . . .the overlay file path/name
lt: | @name logo-file EILUTĖ . logotipo rinkm. kelias/pavad.

en: | @name logo-position #. . . . . . . . relative position
lt: | @name logo-position #. . . . . . . . santykinė padėtis

en: | @name logo-transparency #. . . . . . . . .transparency
lt: | @name logo-transparency #. . . . . . . . .  skaidrumas

en: | @name logo-x X . . . . . . . . . . . .offset from left
lt: | @name logo-x X . . . . . . . . .  poslinkis nuo kairės

en: | @name logo-y Y . . . . . . . . . . . . offset from top
lt: | @name logo-y Y . . . . . . . . . poslinkis nuo viršaus

en: | @name marq-color # . . . . . . . . . . font color, RGB
lt: | @name marq-color # . . . . . . . .  šrifto spalva, RGB

en: | @name marq-marquee  STRING  . . overlay STRING in video
lt: | @name marq-marquee  ŽODIS . . . . . rodyti ŽODĮ vaizde

en: | @name marq-opacity # . . . . . . . . . . . . . opacity
lt: | @name marq-opacity # . . . . . . . . .  nepermatomumas

en: | @name marq-position #. . .  .relative position control
lt: | @name marq-position #. . santykinės padėties valdiklis

en: | @name marq-size # . . . . . . . . font size, in pixels
lt: | @name marq-size # . . . . . . šrifto dydis, taškeliais

en: | @name marq-timeout T. . . . . . . . . . timeout, in ms
lt: | @name marq-timeout T. . . . . . . . . . užlaikymas, ms

en: | @name marq-x X . . . . . . . . . . . .offset from left
lt: | @name marq-x X . . . . . . . . .  poslinkis nuo kairės

en: | @name marq-y Y . . . . . . . . . . . . offset from top
lt: | @name marq-y Y . . . . . . . . . poslinkis nuo viršaus

en: | @name mosaic-align 0..2,4..6,8..10. . .mosaic alignment
lt: | @name mosaic-align 0..2,4..6,8..10. .mozaikos lygiuotė

en: | @name mosaic-cols #. . . . . . . . . . .number of cols
lt: | @name mosaic-cols #. . . . . . . .  stulpelių skaičius

en: | @name mosaic-hborder # . . . . . . . horizontal border
lt: | @name mosaic-hborder # . . . . .  horizontalus kraštas

en: | @name mosaic-height #. . . . . . . . . . . . . .height
lt: | @name mosaic-height #. . . . . . . . . . . . . aukštis

en: | @name mosaic-keep-aspect-ratio {0,1} . . .aspect ratio
lt: | @name mosaic-keep-aspect-ratio {0,1} . . . .  santykis

en: | @name mosaic-offsets x,y(,x,y)*. . . . list of offsets
lt: | @name mosaic-offsets x,y(,x,y)*. . . poslinkių sąrašas

en: | @name mosaic-order id(,id)* . . . . order of pictures
lt: | @name mosaic-order id(,id)* . .paveikslėlių eiliškumas

en: | @name mosaic-position {0=auto,1=fixed} . . . .position
lt: | @name mosaic-position {0=auto,1=fixed} . . . . padėtis

en: | @name mosaic-rows #. . . . . . . . . . .number of rows
lt: | @name mosaic-rows #. . . . . . . . .  eilučių skaičius

en: | @name mosaic-vborder # . . . . . . . . vertical border
lt: | @name mosaic-vborder # . . . . . .  vertikalus kraštas

en: | @name mosaic-width # . . . . . . . . . . . . . . width
lt: | @name mosaic-width # . . . . . . . . . . . . . .plotis

en: | @name mosaic-xoffset # . . . .top left corner position
lt: | @name mosaic-xoffset # .  viršut. kairio kampo padėtis

en: | @name mosaic-yoffset # . . . .top left corner position
lt: | @name mosaic-yoffset # .  viršut. kairio kampo padėtis

en: | achan [X]. . . . . . . . . .  set/get audio channels
lt: | achan [X]. . . . . . sužonoti/nustatyti garso kanalą

en: | add XYZ  . . . . . . . . . . . . add XYZ to playlist
lt: | add XYZ  . . . . . . . . . . įkelti XYZ į grojaraštį

en: | adev [X] . . . . . . . . . . .  set/get audio device
lt: | adev [X] . . . . . sužinoti/nustatyti garso įrenginį

en: | atrack [X] . . . . . . . . . . . set/get audio track
lt: | atrack [X] . . . . . sužinoti/nustatyti garso takelį

en: | audio decoded    :    %5i
lt: | iškoduota garso  :    %5i

en: | buffers lost     :    %5i
lt: | prarasti buferiai:    %5i

en: | buffers played   :    %5i
lt: | pagroti buferiai :    %5i

en: | bytes sent       : %8.0f KiB
lt: | išsiųsta baitų   : %8.0f kiB

en: | chapter [X]  . . . . set/get chapter in current item
lt: | chapter [X]  . . . . . . . .  sužinoti/eiti į skyrių

en: | chapter_n  . . . . . .  next chapter in current item
lt: | chapter_n  . . . . . . . . . . . .  sekantis skyrius

en: | chapter_p  . . . .  previous chapter in current item
lt: | chapter_p  . . . . . . . . . . .  ankstesnis skyrius

en: | clear . . . . . . . . . . . . . . clear the playlist
lt: | clear . . . . . . . . . . . . .  išvalyti grojaraštį

en: | demux bitrate    :   %6.0f kb/s
lt: | tankin. dažnis   :   %6.0f kb/s

en: | demux bytes read : %8.0f KiB
lt: | perskait. sutank.: %8.0f kiB

en: | enqueue XYZ  . . . . . . . . . queue XYZ to playlist
lt: | enqueue XYZ  . . . . . . XYZ dėti į grojaraščio eilę

en: | f [on|off] . . . . . . . . . . . . toggle fullscreen
lt: | f [on|off] . . . . . . . . . . . . . . visame ekrane

en: | faster . . . . . . . . . .  faster playing of stream
lt: | faster . . . . . . . . . . . . srautą groti greičiau

en: | frame. . . . . . . . . .  play frame by frame
lt: | frame . . . . . . . . . . . . srautą groti pakadriui

en: | frames displayed :    %5i
lt: | parodyti kadrai  :    %5i

en: | frames lost      :    %5i
lt: | prarasti kadrai  :    %5i

en: | get_length . . . .  the length of the current stream
lt: | get_length . . . . . . . . . . grojamo srauto trukmė

en: | get_time . . seconds elapsed since stream's beginning
lt: | get_time . . praėjęs srauto grojimo laikas, sekundėm

en: | get_title . . . . .  the title of the current stream
lt: | get_title . . . . . . . . grojamo srauto pavadinimas

en: | goto . . . . . . . . . . . . . .  goto item at index
lt: | goto . . . . . . . . . . . . . . . . . eiti į turinį

en: | help . . . . . . . . . . . . . . . this help message
lt: | help . . . . . . . . . . . . . . .  ši žinyno žinutė

en: | info . . . . .  information about the current stream
lt: | info . . . . . . . informacija apie dabartinį srautą

en: | input bitrate    :   %6.0f kb/s
lt: | įvest. bitų dažn.:   %6.0f kb/s

en: | input bytes read : %8.0f KiB
lt: | perskaityta įvest: %8.0f kiB

en: | is_playing . . . .  1 if a stream plays, 0 otherwise
lt: | is_playing . . . . . . 1 grojant srautą, 0 – ką kita

en: | key [hotkey name] . . . . . .  simulate hotkey press
lt: | key [hotkey name] .  neva nuspausti spartųjį klavišą

en: | logout . . . . . . .  exit (if in socket connection)
lt: | logout . . . . . . . .  atsijungti (kai prisijungta)

en: | longhelp . . . . . . . . . . . a longer help message
lt: | longhelp . . . . . . . . . . . detalus žinyno pranešimas

en: | loop [on|off] . . . . . . . . . toggle playlist loop
lt: | loop [on|off] . . . . . keisti grojaraščio kartojimą

en: | menu . . [on|off|up|down|left|right|select] use menu
lt: | menu [on|off|up|down|left|right|select] naudot meniu

en: | next . . . . . . . . . . . . . .  next playlist item
lt: | next . . . . . . . . . .  kitas įrašyje grojaraštyje

en: | normal . . . . . . . . . .  normal playing of stream
lt: | normal . . . . . . . .  srautą groti įprastu greičiu

en: | packets sent     :    %5i
lt: | išsiųsta paketų  :    %5i

en: | pause  . . . . . . . . . . . . . . . .  toggle pause
lt: | pause  . . . . . . . . . keisti pristabdymo veikseną

en: | play . . . . . . . . . . . . . . . . . . play stream
lt: | play . . . . . . . . . . . . . . . . .  groti srautą

en: | playlist . . . . .  show items currently in playlist
lt: | playlist . . . . rodyti dabartinius groraščio įrašus

en: | prev . . . . . . . . . . . .  previous playlist item
lt: | prev . . . . . . . .  ankstesnis įrašas grojaraštyje

en: | quit . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  quit vlc
lt: | quit . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  baigti vlc

en: | random [on|off] . . . . . . .  toggle random jumping
lt: | random [on|off] . . . . . .  keisti maišymo veikseną

en: | repeat [on|off] . . . .  toggle playlist item repeat
lt: | repeat [on|off] . . . . . . . keisti įrašo kartojimą

en: | seek X . . . seek in seconds, for instance `seek 12'
lt: | seek X . prasukimo laikas sekundėmis, pvz., „seek 12“

en: | sending bitrate  :   %6.0f kb/s
lt: | siunč. bitų dažn.:   %6.0f kb/s

en: | slower . . . . . . . . . .  slower playing of stream
lt: | slower . . . . . . . . . . . . . srautą groti lėčiau

en: | snapshot . . . . . . . . . . . . take video snapshot
lt: | snapshot . . . . . . . . . . . .  padaryti nuotrauką

en: | stats  . . . . . . . .  show statistical information
lt: | stats  . . . . . . . . . . .  statistinė informacija

en: | status . . . . . . . . . . . current playlist status
lt: | status . . . . . . . . . . . . .  grojaraščio būsena

en: | stop . . . . . . . . . . . . . . . . . . stop stream
lt: | stop . . . . . . . . . . . . . . . . stabdyti srautą

en: | strack [X] . . . . . . . . . set/get subtitles track
lt: | strack [X] . . .  sužinoti/nustatyti subtitrų takelį

en: | title [X]  . . . . . . set/get title in current item
lt: | title [X]  . . . . . . . . .  sužinoti/eiti į takelį

en: | title_n  . . . . . . . .  next title in current item
lt: | title_n  . . . . . . . . . . . . .  sekantis takelis

en: | title_p  . . . . . .  previous title in current item
lt: | title_p  . . . . . . . . . . . .  ankstesnis takelis

en: | vcrop [X]  . . . . . . . . . . .  set/get video crop
lt: | vcrop [X]  . . . sužinoti/nustatyti vaizdo apkirpimą

en: | video decoded    :    %5i
lt: | iškoduota vaizdo :    %5i

en: | voldown [X]  . . . . . .  lower audio volume X steps
lt: | voldown [X]  . . . . . . .  patylinti X žingsneliais

en: | volume [X] . . . . . . . . . .  set/get audio volume
lt: | volume [X] . . . . . . .  sužinoti/nustatyti garsumą

en: | volup [X]  . . . . . . .  raise audio volume X steps
lt: | volup [X]  . . . . . . . . pagarsinti X žingsneliais

en: | vratio [X]  . . . . . . . set/get video aspect ratio
lt: | vratio [X]  . . .  sužinoti/nustatyti vaizdo santykį

en: | vtrack [X] . . . . . . . . . . . set/get video track
lt: | vtrack [X] . . . .  sužinoti/nustatyti vaizdo takelį

en: | vzoom [X]  . . . . . . . . . . .  set/get video zoom
lt: | vzoom [X]  . . . . sužinoti/nustatyti vaizdo mastelį
